هدیه شرکت آسا: تخفیف ۲۵ درصدی بسته‌های اعتباری

 • ۲۸ تیر ۱۳۹۶
 • ۸۴ نظر
 • ۱۲۴۵۴ مشاهده
سالروز تاسیس

شرکت آسا (شرکت ارائه‌دهنده نرم‌افزار معاملاتی آساتریدرآگاه)، به مناسبت سالگرد تاسیس این شرکت، به مشتریان کارگزاری آگاه برای دریافت بسته‌های اعتباری، ۲۵ درصد تخفیف ارائه می‌دهد. مشتریان گرامی کارگزاری آگاه، این امکان را خواهند داشت، از تاریخ ۱ مرداد لغایت ۱۳ مرداد، از بسته‌های اعتباری بآشگاه مشتریان آگاه با تخفیف ۲۵% بهره‌مند شوند.

هزینه این تخفیف ویژه را شرکت آسا متقبل شده است. این تخفیف ویژه به پاس همراهی و پیگیری شما مشتریان گرامی در استفاده از نرم‌افزار معاملاتی آساتریدرآگاه است و در مدت زمان معینی ارائه خواهد شد.

با توجه به شرایط دریافت بسته‌های اعتباری که پیش از این اعلام شده بود، مشتریان کارگزاری آگاه در سطوح مختلف بآشگاه می‌توانند بسته اعتباری مورد نظر خود را، از مبالغ ۲ تا ۵۰ میلیون تومانی با بازپرداخت ۱ تا ۱۲ ماهه، انتخاب نموده و برای تهیه آن از ۲۵% تخفیف دریافت بسته استفاده نمایند. قیمت جدید بسته‌ها به شرح جدول شماره ۱ است:

جدول شماره ۱: قیمت بسته‌های اعتباری با تخفیف ۲۵% (از ۱ مرداد تا ۱۳ مرداد)
ردیف نام بسته قیمت اصلی(ریال) قیمت پس از تخفیف (ریال)
۱ بسته ۲ میلیون تومانی ۱ ماهه ۳۷۰,۰۰۰ ۲۷۷,۵۰۰
۲ بسته ۲ میلیون تومانی ۳ ماهه ۱,۰۵۰,۰۰۰ ۷۸۷,۵۰۰
۳ بسته ۲ میلیون تومانی ۶ ماهه ۲,۰۰۰,۰۰۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰
۴ بسته ۲ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۳,۶۰۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۵ بسته ۳ میلیون تومانی ۱ ماهه ۵۵۰,۰۰۰ ۴۱۲,۵۰۰
۶ بسته ۳ میلیون تومانی ۳ ماهه ۱,۵۷۵,۰۰۰ ۱,۱۸۱,۲۵۰
۷ بسته ۳ میلیون تومانی ۶ ماهه ۳,۰۰۰,۰۰۰ ۲,۲۵۰,۰۰۰
۸ بسته ۳ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۵,۴۰۰,۰۰۰ ۴,۰۵۰,۰۰۰
۹ بسته ۵ میلیون تومانی ۱ ماهه ۹۲۰,۰۰۰ ۶۹۰,۰۰۰
۱۰ بسته ۵ میلیون تومانی ۳ ماهه ۲,۶۲۵,۰۰۰ ۱,۹۶۸,۷۵۰
۱۱ بسته ۵ میلیون تومانی ۶ ماهه ۵,۰۰۰,۰۰۰ ۳,۷۵۰,۰۰۰
۱۲ بسته ۵ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۹,۰۰۰,۰۰۰ ۶,۷۵۰,۰۰۰
۱۳ بسته ۱۰ میلیون تومانی ۱ ماهه ۱,۸۳۰,۰۰۰ ۱,۳۷۲,۵۰۰
۱۴ بسته ۱۰ میلیون تومانی ۳ ماهه ۵,۲۵۰,۰۰۰ ۳,۹۳۷,۵۰۰
۱۵ بسته ۱۰ میلیون تومانی ۶ ماهه ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ۷,۵۰۰,۰۰۰
۱۶ بسته ۱۰ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۱۸,۰۰۰,۰۰۰ ۱۳,۵۰۰,۰۰۰
۱۷ بسته ۲۰ میلیون تومانی ۱ ماهه ۳,۶۶۰,۰۰۰ ۲,۷۴۵,۰۰۰
۱۸ بسته ۲۰ میلیون تومانی ۳ ماهه ۱۰,۵۰۰,۰۰۰ ۷,۸۷۵,۰۰۰
۱۹ بسته ۲۰ میلیون تومانی ۶ ماهه ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ بسته ۲۰ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۳۶,۰۰۰,۰۰۰ ۲۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۱ بسته ۵۰ میلیون تومانی ۳ ماهه ۲۶,۲۵۰,۰۰۰ ۱۹,۶۸۷,۵۰۰
۲۲ بسته ۵۰ میلیون تومانی ۶ ماهه ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ۳۷,۵۰۰,۰۰۰
۲۳ بسته ۵۰ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۹۰,۰۰۰,۰۰۰ ۶۷,۵۰۰,۰۰۰

همانطور که در مطلب روش دریافت اعتبار معاملاتی توضیح داده شده، وجود ریال در حساب بآشگاه شما برای خرید بسته‌های اعتباری الزامی است. چندین راه برای افزایش ریال بآشگاه وجود دارد.

به عنوان مثال، آقای الف در مردادماه ۹۵ عضو بآشگاه شده است. از همان روز نخست، علاوه بر معرفی معرف، به فعالیت‌هایی نظیر شرکت در مسابقات، معرفی بآشگاه به دوستان و بازدید روزانه پرداخته است. ایشان بایت فعال شدن ۲ نفر از زیرمجموعه‌های جدید خود، مبلغ ۱۰۰هزار تومان جایزه گرفته است و همچنین با پشتکار خود، توانسته در مسابقات دوماه اخیر، مبلغ ۴۴۰۰۰ تومان و ۳۲۰۰۰ تومان جایزه بگیرد.

از طرفی مبلغ هدیه عضویت ایشان ۱۰،۰۰۰ تومان بوده و بابت معاملات این مدت هم ۱۰،۰۰۰ تومان تخفیف گرفته‌اند. بنابراین مجموع ریال آقای الف ۱۹۶،۰۰۰ تومان است.

بدون درنظر گرفتن سطح بآشگاه، و با تخفیف ۲۵ درصدی، ایشان امکان دریافت یکی از بسته‌های اعتباری زیر را به دلخواه خواهند داشت:

 • بسته ۲ میلیون تومانی ۱ ماهه
 • بسته ۲ میلیون تومانی ۳ ماهه
 • بسته ۲ میلیون تومانی ۶ ماهه
 • بسته ۳ میلیون تومانی ۱ ماهه
 • بسته ۳ میلیون تومانی ۳ ماهه
 • بسته ۵ میلیون تومانی ۱ ماهه
 • بسته ۱۰ میلیون تومانی ۱ ماهه

این درحالی است که آقای الف پیش از تخفیفات امکان دریافت اعتبار ۵ میلیون تومانی را نداشته است. برای مقایسه بهتر، بسته‌هایی که ایشان قبل و بعد از تخفیف می‌توانند دریافت کنند، در جدول شماره ۲ قابل مشاهده است:

جدول شماره ۲: مقایسه بسته های اعتباری قابل خرید برای آقای الف قبل و بعد از تخفیف
ردیف نام بسته قبل از تخفیف پس از تخفیف
۱ بسته ۲ میلیون تومانی ۳ ماهه
۲ بسته ۲ میلیون تومانی ۶ ماهه
۳ بسته ۳ میلیون تومانی ۳ ماهه
۴ بسته ۵ میلیون تومانی ۳ ماهه

 

تخفیف بسته اعتباریمدت استفاده از این خدمات محدود بوده و از روز ۱ مرداد تا ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ خواهد بود. لذا کلیه مشتریان گرامی که علاقه‌مند به تهیه بسته‌های اعتباری هستند، در صورت داشتن قرارداد اعتباری و وجه تضمین کافی در کارگزاری آگاه، می توانند نسبت به دریافت اعتبار با شرایط ویژه بهره‌مند شوند.

برای ارسال درخواست دریافت بسته‌های اعتباری می‌توانید در حساب کاربری بآشگاه خود به بخش خدمات مراجعه کنید. در منوی بسته‌های اعتباری، با توجه به موجودی ریالی شما در بآشگاه برخی از بسته‌ها فعال خواهند بود. (بسته‌های فعال رنگی و بسته های غیر فعال طوسی هستند).

بر اساس نیاز خود می‌توانید یکی از بسته‌های فعال را انتخاب کنید، تاریخ اعمال* بسته (واریز اعتبار به حساب معاملاتی آسا) را تعیین کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کنید. درخواست شما بررسی می‌شود و درصورت تایید به حساب معاملاتی شما (در سامانه آنلاین آسا) اضافه خواهد شد.

برای مشاهده وضعیت تایید یا رد بسته نیز می‌توانید به بخش گزارش و منوی گزارش اعتبار مراجعه نمایید.

شایان ذکر است در این طرح،  امکان انتقال بسته‌های اعتباری به دیگران نیز وجود دارد.

* تاریخ اعمال: تاریخی است که شما انتخاب می‌کنید تا اعتبار معاملاتی در آن تاریخ به حساب معاملاتی شما (یا گیرنده اعتبار) در سامانه آنلاین آسا منظور شود.

مقررات تسویه اعتبار دریافتی (هدایا و جرایم)

با توجه به اینکه عدم تسویه بسته اعتباری در زمان مقرر (در سررسید بسته) موجب تضییع حقوق سایر مشتریان خواهد شد (به دلیل محدود بودن اعتبارات)، کارگزاری آگاه برای تسویه بموقع هدیه خوش‌حسابی و برای عدم تسویه در سررسید جریمه در نظر گرفته است.

 • در صورت تسویه به موقع، پنج درصد از مبلغ پرداختی بابت خرید بسته اعتباری به عنوان هدیه خوش حسابی در حساب کاربری بآشگاه مشتری منظور خواهد شد.
 • با توجه به اینکه تسویه فروش سهام ۳ روز کاری زمان نیاز دارد، اگر قصد دارید اعتبار خود را از طریق فروش سهام بازگردانید، حتما باید ۳ روز کاری پیش از تاریخ پایان بسته اعتباری، نسبت به فروش سهام مورد نظر اقدام نمایید.
 • بسته اعتباری از  روز کاری قبل از زمان تسویه به حالت معلق درآمده و مشتری در این وضعیت ( روز کاری قبل از موعد تسویه) امکان خرید سهم از محل اعتبار را نخواهد داشت.
 • اگر با استفاده از واریز وجه نقد، قصد دارید اعتبار دریافتی خود را تسویه نمایید، در تاریخ سررسید بسته نسبت به واریز وجه و تسویه حساب خود اقدام نمایید.
 • در صورت عدم تسویه بموقع (تا روز پایان موعد بسته اعتباری)، کارگزاری با استناد به ماده ۱۳دستورالعمل خرید اعتباری و همچنین بند۵ ماده ۴ قرارداد اعتباری نسبت به فروش دارائی مشتری تاسقف بدهی اقدام خواهد نمود.
 • علاوه بر این مشتری بدهکار مشمول جرایمی می‌شود و با تکرار بدحسابی امکان دریافت اعتبار را در آینده نخواهند داشت.
 • شایان ذکر است چنانچه مشتری در موعد مقرر نسبت به تسویه اعتبار خود اقدام ننماید، تا زمان تسویه روزهای تعطیل نیز جزو روزهای بدهکاری و تاخیر ایشان محاسبه خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره اوراق اختیار فروش تبعی وارد شوید.

چند نکته مهم

 • همانطور که در مطلب “بازگشت اعتبار مصرف نشده” نوشتیم، امکان بازگشت اعتبار نیز در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه وجود دارد. توجه داشته باشید بازگشت اعتبار براساس قیمت جدید محاسبه می‌شود.
 • هزینه این تخفیف را شرکت آسا متقبل شده است.
 • در صورتی که با شرایط کلی دریافت اعتبار آشنایی ندارید، این صفحه را بخوانید.
 • دریافت اعتبار ۱ ماهه با مبلغ حداکثر ۲۰ میلیون تومان مجاز است. لذا هر مشتری می‌تواند حداکثر ۲۰ میلیون تومان اعتبار یک ماهه دریافت نماید. اما در خصوص دریافت اعتبارهایی با مدت تسویه سه تا ۱۲ ماه، محدودیتی وجود ندارد. (در صورت دارا بودن وجه تضمین کافی و قرار داد اعتباری)

در پایان خاطر نشان می‌سازد کلیه مشتریان خوش حساب این امکان را دارند تا علاوه بر دریافت جایزه خوش حسابی (پنج درصد از مبلغ خرید بسته اعتباری)، در صورت وجود شرایط لازم، بارها و بارها از اعتبار معاملاتی در قالب وام قرض‌الحسنه و بسته‌های اعتباری بآشگاه استفاده نمایند.

84 پاسخ به “هدیه شرکت آسا: تخفیف ۲۵ درصدی بسته‌های اعتباری”

 1. imania93 گفت:

  سلام
  کاش میشد یه امتیازی بود که مبلغی به عنوان وام قرض الحسنه به کسایی که رسوب کمتری دارن داده میشد

  ۰
 2. 10855 گفت:

  سلام
  قبلا بیان شده بود که اگر از اعتبار استفاده نکنیم به این مفهوم که اعتبار بگیریم منتها سهمی خرید نکنیم و در مانده نزد کارگزار بمونه از مدت قرارداد میتونیم بیشتر داشته باشیم اعتبار رو، این مطلب صحت داره؟ مثلا بنده ۵میلیون تومان سه ماهه اعتبار میگیرم ولی به دلایلی سهم نمیخرم این ۵میلیون سر سه ماه باید برگردونم یا از زمانی که سهم خریدم لحاظ میشه؟
  سوال دوم اینکه اگه با سه میلیون از ۵میلیون خرید کنم شرایط برای اون ۲میلیون مابقی به چه صورت خواهد بود؟؟
  ممنون از وقتی که میگذارید

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی، محدوده زمانه بسته ها قابل تمدید بصورت خودکار نیست.
   بعنوان مثال اگر شما ۵میلیون اعتبار ۳ماهه خریداری نمایید ولی ۲ماه ابتدایی آن هیچ استفاده‌ای از اعتبار نکنیدف تنها ۱ماه برای استفاده از آن باقی می ماند و
   پس از سپری شدن ماه سوم شما باید اعتبار خود را تسویه یا تمدید کنید.
   ولی با اجرا شدن طرح برگشت اعتبار، بابت روزهایی که شما از اعتبار استفاده نمی کنید(وجه اعتبار در حساب کارگزاری است) هزینه روزانه آن، به حساب بآشگاه شما عودت داده خواهد شد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، می توانید به مطلب "سرویس جدید اعتبار معاملاتی آگاه: بازگشت اعتبار مصرف نشده!" مراجعه فرمایید.

   ۰
 3. sm.farisi@gmail.com گفت:

  با سلام
  در خصوص نحوه محاسبه هزینه بهسته ها کاش کمی توضح داده بشه که اگه همین مبلغ رو با همین مدت زمان از بانک بگیریم چه تفاوتی با آگاه داره
  ممنون

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی مقایسه وام های بانکی با هزینه اعتبارات بآشگاه کار آسانی نیست، زیرا اعتبارات(وام) بانکی انواع و اقسام مختلفی با شرایط متفاوتی دارند.
   ولی با توجه هدیه فعلی شرکت آسا(۲۵درصد تخفیف بسته های اعتباری) هزینه اعتبارات کارگزاری آگاه بسیار کمتر از بانک و حتی دیگر کارگزاریها شده است.

   ۰
 4. حسین حیدری گفت:

  سلام
  بسیار طرح جالبی است،ممنونم

  ۰
 5. sh07238 گفت:

  با سلام برای عقد قرارداد یا سپردن وجه تضمین برای دریافت اعتبار چکار باید کرد ؟

  ۲
  • Bashgah گفت:

   سلام
   چنانچه مشتری کارگزاری آگاه هستید برای عقد قرارداد کافیست که با در دست داشتن کارت ملی به شعب کارگزاری آگاه مراجعه فرمایید.

   ۲
   • amerdad66@gmail.com گفت:

    سلام
    آیا عقد قرداد اعتباری هزینه ای دارد؟برای استفاده از بسته های اعتباری تنها هزینه ،همان هزینه خرید بسته می باشد؟برای دریافت بسته ۲۰ میلیون تومانی یک ماهه باید چه مقدار دارایی داشته باشیم؟دارایی شامل وجه نقد موجود در حساب کارگزاری میشود یا فقط سهامهای موجود در پرتفوی جزو دارایی محسوب میشود؟متشکرم

    ۲
    • Bashgah گفت:

     سلام
     پاسخ سوالات شما به ترتیب ذیل است:
     ۱- خیر
     ۲- بله، البته بسته های وام قرض الحسنه بدون هزینه هستند.
     ۳- چنانچه دارایی شما تنها سهم باشد باید ارزش روز آنها حداقل ۳۴میلیون باشد.
     ۴- تنها سهام شرکت ها و اوراق قابل معامله در بورس می تواند بعنوان ارزش تضمین قرار گیرد.

     و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مطلب "روش دریافت اعتبار معاملاتی از کارگزاری آگاه" مراجعه کنید.

     ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: