هدیه شرکت آسا: تخفیف ۲۵ درصدی بسته‌های اعتباری

شرکت آسا (شرکت ارائه‌دهنده نرم‌افزار معاملاتی آساتریدرآگاه)، به مناسبت سالگرد تاسیس این شرکت، به مشتریان کارگزاری آگاه برای دریافت بسته‌های اعتباری، ۲۵ درصد تخفیف ارائه می‌دهد. مشتریان گرامی کارگزاری آگاه، این امکان را خواهند داشت، از تاریخ ۱ مرداد لغایت ۱۳ مرداد، از بسته‌های اعتباری بآشگاه مشتریان آگاه با تخفیف ۲۵% بهره‌مند شوند.

هزینه این تخفیف ویژه را شرکت آسا متقبل شده است. این تخفیف ویژه به پاس همراهی و پیگیری شما مشتریان گرامی در استفاده از نرم‌افزار معاملاتی آساتریدرآگاه است و در مدت زمان معینی ارائه خواهد شد.

با توجه به شرایط دریافت بسته‌های اعتباری که پیش از این اعلام شده بود، مشتریان کارگزاری آگاه در سطوح مختلف بآشگاه می‌توانند بسته اعتباری مورد نظر خود را، از مبالغ ۲ تا ۵۰ میلیون تومانی با بازپرداخت ۱ تا ۱۲ ماهه، انتخاب نموده و برای تهیه آن از ۲۵% تخفیف دریافت بسته استفاده نمایند. قیمت جدید بسته‌ها به شرح جدول شماره ۱ است:

جدول شماره ۱: قیمت بسته‌های اعتباری با تخفیف ۲۵% (از ۱ مرداد تا ۱۳ مرداد)
ردیف نام بسته قیمت اصلی(ریال) قیمت پس از تخفیف (ریال)
۱ بسته ۲ میلیون تومانی ۱ ماهه ۳۷۰,۰۰۰ ۲۷۷,۵۰۰
۲ بسته ۲ میلیون تومانی ۳ ماهه ۱,۰۵۰,۰۰۰ ۷۸۷,۵۰۰
۳ بسته ۲ میلیون تومانی ۶ ماهه ۲,۰۰۰,۰۰۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰
۴ بسته ۲ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۳,۶۰۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۵ بسته ۳ میلیون تومانی ۱ ماهه ۵۵۰,۰۰۰ ۴۱۲,۵۰۰
۶ بسته ۳ میلیون تومانی ۳ ماهه ۱,۵۷۵,۰۰۰ ۱,۱۸۱,۲۵۰
۷ بسته ۳ میلیون تومانی ۶ ماهه ۳,۰۰۰,۰۰۰ ۲,۲۵۰,۰۰۰
۸ بسته ۳ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۵,۴۰۰,۰۰۰ ۴,۰۵۰,۰۰۰
۹ بسته ۵ میلیون تومانی ۱ ماهه ۹۲۰,۰۰۰ ۶۹۰,۰۰۰
۱۰ بسته ۵ میلیون تومانی ۳ ماهه ۲,۶۲۵,۰۰۰ ۱,۹۶۸,۷۵۰
۱۱ بسته ۵ میلیون تومانی ۶ ماهه ۵,۰۰۰,۰۰۰ ۳,۷۵۰,۰۰۰
۱۲ بسته ۵ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۹,۰۰۰,۰۰۰ ۶,۷۵۰,۰۰۰
۱۳ بسته ۱۰ میلیون تومانی ۱ ماهه ۱,۸۳۰,۰۰۰ ۱,۳۷۲,۵۰۰
۱۴ بسته ۱۰ میلیون تومانی ۳ ماهه ۵,۲۵۰,۰۰۰ ۳,۹۳۷,۵۰۰
۱۵ بسته ۱۰ میلیون تومانی ۶ ماهه ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ۷,۵۰۰,۰۰۰
۱۶ بسته ۱۰ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۱۸,۰۰۰,۰۰۰ ۱۳,۵۰۰,۰۰۰
۱۷ بسته ۲۰ میلیون تومانی ۱ ماهه ۳,۶۶۰,۰۰۰ ۲,۷۴۵,۰۰۰
۱۸ بسته ۲۰ میلیون تومانی ۳ ماهه ۱۰,۵۰۰,۰۰۰ ۷,۸۷۵,۰۰۰
۱۹ بسته ۲۰ میلیون تومانی ۶ ماهه ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۲۰ بسته ۲۰ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۳۶,۰۰۰,۰۰۰ ۲۷,۰۰۰,۰۰۰
۲۱ بسته ۵۰ میلیون تومانی ۳ ماهه ۲۶,۲۵۰,۰۰۰ ۱۹,۶۸۷,۵۰۰
۲۲ بسته ۵۰ میلیون تومانی ۶ ماهه ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ۳۷,۵۰۰,۰۰۰
۲۳ بسته ۵۰ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۹۰,۰۰۰,۰۰۰ ۶۷,۵۰۰,۰۰۰

همانطور که در مطلب روش دریافت اعتبار معاملاتی توضیح داده شده، وجود ریال در حساب بآشگاه شما برای خرید بسته‌های اعتباری الزامی است. چندین راه برای افزایش ریال بآشگاه وجود دارد.

به عنوان مثال، آقای الف در مردادماه ۹۵ عضو بآشگاه شده است. از همان روز نخست، علاوه بر معرفی معرف، به فعالیت‌هایی نظیر شرکت در مسابقات، معرفی بآشگاه به دوستان و بازدید روزانه پرداخته است. ایشان بایت فعال شدن ۲ نفر از زیرمجموعه‌های جدید خود، مبلغ ۱۰۰هزار تومان جایزه گرفته است و همچنین با پشتکار خود، توانسته در مسابقات دوماه اخیر، مبلغ ۴۴۰۰۰ تومان و ۳۲۰۰۰ تومان جایزه بگیرد.

از طرفی مبلغ هدیه عضویت ایشان ۱۰،۰۰۰ تومان بوده و بابت معاملات این مدت هم ۱۰،۰۰۰ تومان تخفیف گرفته‌اند. بنابراین مجموع ریال آقای الف ۱۹۶،۰۰۰ تومان است.

بدون درنظر گرفتن سطح بآشگاه، و با تخفیف ۲۵ درصدی، ایشان امکان دریافت یکی از بسته‌های اعتباری زیر را به دلخواه خواهند داشت:

 • بسته ۲ میلیون تومانی ۱ ماهه
 • بسته ۲ میلیون تومانی ۳ ماهه
 • بسته ۲ میلیون تومانی ۶ ماهه
 • بسته ۳ میلیون تومانی ۱ ماهه
 • بسته ۳ میلیون تومانی ۳ ماهه
 • بسته ۵ میلیون تومانی ۱ ماهه
 • بسته ۱۰ میلیون تومانی ۱ ماهه

این درحالی است که آقای الف پیش از تخفیفات امکان دریافت اعتبار ۵ میلیون تومانی را نداشته است. برای مقایسه بهتر، بسته‌هایی که ایشان قبل و بعد از تخفیف می‌توانند دریافت کنند، در جدول شماره ۲ قابل مشاهده است:

جدول شماره ۲: مقایسه بسته های اعتباری قابل خرید برای آقای الف قبل و بعد از تخفیف
ردیف نام بسته قبل از تخفیف پس از تخفیف
۱ بسته ۲ میلیون تومانی ۳ ماهه
۲ بسته ۲ میلیون تومانی ۶ ماهه
۳ بسته ۳ میلیون تومانی ۳ ماهه
۴ بسته ۵ میلیون تومانی ۳ ماهه

 

تخفیف بسته اعتباریمدت استفاده از این خدمات محدود بوده و از روز ۱ مرداد تا ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ خواهد بود. لذا کلیه مشتریان گرامی که علاقه‌مند به تهیه بسته‌های اعتباری هستند، در صورت داشتن قرارداد اعتباری و وجه تضمین کافی در کارگزاری آگاه، می توانند نسبت به دریافت اعتبار با شرایط ویژه بهره‌مند شوند.

برای ارسال درخواست دریافت بسته‌های اعتباری می‌توانید در حساب کاربری بآشگاه خود به بخش خدمات مراجعه کنید. در منوی بسته‌های اعتباری، با توجه به موجودی ریالی شما در بآشگاه برخی از بسته‌ها فعال خواهند بود. (بسته‌های فعال رنگی و بسته های غیر فعال طوسی هستند).

بر اساس نیاز خود می‌توانید یکی از بسته‌های فعال را انتخاب کنید، تاریخ اعمال* بسته (واریز اعتبار به حساب معاملاتی آسا) را تعیین کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کنید. درخواست شما بررسی می‌شود و درصورت تایید به حساب معاملاتی شما (در سامانه آنلاین آسا) اضافه خواهد شد.

برای مشاهده وضعیت تایید یا رد بسته نیز می‌توانید به بخش گزارش و منوی گزارش اعتبار مراجعه نمایید.

شایان ذکر است در این طرح،  امکان انتقال بسته‌های اعتباری به دیگران نیز وجود دارد.

* تاریخ اعمال: تاریخی است که شما انتخاب می‌کنید تا اعتبار معاملاتی در آن تاریخ به حساب معاملاتی شما (یا گیرنده اعتبار) در سامانه آنلاین آسا منظور شود.

مقررات تسویه اعتبار دریافتی (هدایا و جرایم)

با توجه به اینکه عدم تسویه بسته اعتباری در زمان مقرر (در سررسید بسته) موجب تضییع حقوق سایر مشتریان خواهد شد (به دلیل محدود بودن اعتبارات)، کارگزاری آگاه برای تسویه بموقع هدیه خوش‌حسابی و برای عدم تسویه در سررسید جریمه در نظر گرفته است.

 • در صورت تسویه به موقع، پنج درصد از مبلغ پرداختی بابت خرید بسته اعتباری به عنوان هدیه خوش حسابی در حساب کاربری بآشگاه مشتری منظور خواهد شد.
 • با توجه به اینکه تسویه فروش سهام ۳ روز کاری زمان نیاز دارد، اگر قصد دارید اعتبار خود را از طریق فروش سهام بازگردانید، حتما باید ۳ روز کاری پیش از تاریخ پایان بسته اعتباری، نسبت به فروش سهام مورد نظر اقدام نمایید.
 • بسته اعتباری از  روز کاری قبل از زمان تسویه به حالت معلق درآمده و مشتری در این وضعیت ( روز کاری قبل از موعد تسویه) امکان خرید سهم از محل اعتبار را نخواهد داشت.
 • اگر با استفاده از واریز وجه نقد، قصد دارید اعتبار دریافتی خود را تسویه نمایید، در تاریخ سررسید بسته نسبت به واریز وجه و تسویه حساب خود اقدام نمایید.
 • در صورت عدم تسویه بموقع (تا روز پایان موعد بسته اعتباری)، کارگزاری با استناد به ماده ۱۳دستورالعمل خرید اعتباری و همچنین بند۵ ماده ۴ قرارداد اعتباری نسبت به فروش دارائی مشتری تاسقف بدهی اقدام خواهد نمود.
 • علاوه بر این مشتری بدهکار مشمول جرایمی می‌شود و با تکرار بدحسابی امکان دریافت اعتبار را در آینده نخواهند داشت.
 • شایان ذکر است چنانچه مشتری در موعد مقرر نسبت به تسویه اعتبار خود اقدام ننماید، تا زمان تسویه روزهای تعطیل نیز جزو روزهای بدهکاری و تاخیر ایشان محاسبه خواهد شد.

چند نکته مهم

 • همانطور که در مطلب “بازگشت اعتبار مصرف نشده” نوشتیم، امکان بازگشت اعتبار نیز در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه وجود دارد. توجه داشته باشید بازگشت اعتبار براساس قیمت جدید محاسبه می‌شود.
 • هزینه این تخفیف را شرکت آسا متقبل شده است.
 • در صورتی که با شرایط کلی دریافت اعتبار آشنایی ندارید، این صفحه را بخوانید.
 • دریافت اعتبار ۱ ماهه با مبلغ حداکثر ۲۰ میلیون تومان مجاز است. لذا هر مشتری می‌تواند حداکثر ۲۰ میلیون تومان اعتبار یک ماهه دریافت نماید. اما در خصوص دریافت اعتبارهایی با مدت تسویه سه تا ۱۲ ماه، محدودیتی وجود ندارد. (در صورت دارا بودن وجه تضمین کافی و قرار داد اعتباری)

در پایان خاطر نشان می‌سازد کلیه مشتریان خوش حساب این امکان را دارند تا علاوه بر دریافت جایزه خوش حسابی (پنج درصد از مبلغ خرید بسته اعتباری)، در صورت وجود شرایط لازم، بارها و بارها از اعتبار معاملاتی در قالب وام قرض‌الحسنه و بسته‌های اعتباری بآشگاه استفاده نمایند.
73 نظر در مورد مطلب “هدیه شرکت آسا: تخفیف ۲۵ درصدی بسته‌های اعتباری

 1. با سلام

  آیا امکان دریافت این وامها با شارژ نقدی حساب باشگاه یا واریز به حساب کارگزاری هم وجود دارد؟

  اگر برای دریافت این وامها کارمزد آنرا مانند سایر کارگزاری پرداخت نماییم و قرض االحسنه نباشند آیا امکان دریافت آن از آن کارگزاری وجود دارد و اگر دارد شرایط آن چیست؟

  علیرضا

 2. سلام خواهشی دارم در صورت امکان دوره ی آموزش الیوت بصورت مجازی برگزار بشه برای ما شهرستانی ها امکان حضور در کلاس حضوری نیست در ضمن بیشتر اعضای باشگاه دورههای تکنیکال رو گذرانده ا ند یک دوره الیوت نیاز است. البته این تشخیص بنده است و تصمیم و بررسی با آموزش است امیدوارم که درخواست م عملی بشه. مرسی از توجه و زحمات همه ی پرسنل آگاه بخصوص آموزش.

  1. سلام
   دوست گرامی به زودی برنامه ریزی برای برگزاری دوره الیوت هم ایجاد میشه که اطلاع رسانی کامل در ویترین آموزش انجام خواهد شد.

   1. سلام
    آیا عقد قرداد اعتباری هزینه ای دارد؟برای استفاده از بسته های اعتباری تنها هزینه ،همان هزینه خرید بسته می باشد؟برای دریافت بسته ۲۰ میلیون تومانی یک ماهه باید چه مقدار دارایی داشته باشیم؟دارایی شامل وجه نقد موجود در حساب کارگزاری میشود یا فقط سهامهای موجود در پرتفوی جزو دارایی محسوب میشود؟متشکرم

    1. سلام
     پاسخ سوالات شما به ترتیب ذیل است:
     ۱- خیر
     ۲- بله، البته بسته های وام قرض الحسنه بدون هزینه هستند.
     ۳- چنانچه دارایی شما تنها سهم باشد باید ارزش روز آنها حداقل ۳۴میلیون باشد.
     ۴- تنها سهام شرکت ها و اوراق قابل معامله در بورس می تواند بعنوان ارزش تضمین قرار گیرد.

     و برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مطلب “روش دریافت اعتبار معاملاتی از کارگزاری آگاه” مراجعه کنید.

 3. با سلام
  در خصوص نحوه محاسبه هزینه بهسته ها کاش کمی توضح داده بشه که اگه همین مبلغ رو با همین مدت زمان از بانک بگیریم چه تفاوتی با آگاه داره
  ممنون

  1. سلام
   دوست گرامی مقایسه وام های بانکی با هزینه اعتبارات بآشگاه کار آسانی نیست، زیرا اعتبارات(وام) بانکی انواع و اقسام مختلفی با شرایط متفاوتی دارند.
   ولی با توجه هدیه فعلی شرکت آسا(۲۵درصد تخفیف بسته های اعتباری) هزینه اعتبارات کارگزاری آگاه بسیار کمتر از بانک و حتی دیگر کارگزاریها شده است.

 4. سلام
  قبلا بیان شده بود که اگر از اعتبار استفاده نکنیم به این مفهوم که اعتبار بگیریم منتها سهمی خرید نکنیم و در مانده نزد کارگزار بمونه از مدت قرارداد میتونیم بیشتر داشته باشیم اعتبار رو، این مطلب صحت داره؟ مثلا بنده ۵میلیون تومان سه ماهه اعتبار میگیرم ولی به دلایلی سهم نمیخرم این ۵میلیون سر سه ماه باید برگردونم یا از زمانی که سهم خریدم لحاظ میشه؟
  سوال دوم اینکه اگه با سه میلیون از ۵میلیون خرید کنم شرایط برای اون ۲میلیون مابقی به چه صورت خواهد بود؟؟
  ممنون از وقتی که میگذارید

  1. سلام
   دوست گرامی، محدوده زمانه بسته ها قابل تمدید بصورت خودکار نیست.
   بعنوان مثال اگر شما ۵میلیون اعتبار ۳ماهه خریداری نمایید ولی ۲ماه ابتدایی آن هیچ استفاده‌ای از اعتبار نکنیدف تنها ۱ماه برای استفاده از آن باقی می ماند و
   پس از سپری شدن ماه سوم شما باید اعتبار خود را تسویه یا تمدید کنید.
   ولی با اجرا شدن طرح برگشت اعتبار، بابت روزهایی که شما از اعتبار استفاده نمی کنید(وجه اعتبار در حساب کارگزاری است) هزینه روزانه آن، به حساب بآشگاه شما عودت داده خواهد شد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، می توانید به مطلب “سرویس جدید اعتبار معاملاتی آگاه: بازگشت اعتبار مصرف نشده!” مراجعه فرمایید.

 5. سلام
  کلی سوال تو ذهنم بود که با خوندن این مطلب جواب داده شد راجب چگونگی تسویه اعتبار و لزوم تسویه در موعد مقرر و …
  سپاس

 6. سلام. من مشتری کارگزاری آگاه هستم و معاملات آنلاین انجام میدم . چند بار درخواست بسته اعتباری رو فعال کردم و هر بار با پیغام “برای این مشتری قرارداد اعتباری در این بازه ثبت نشده است” درخواست من رد شده .. آیا من باید حضوری به کارگزاری مراجعه کنم؟

 7. فرض کنید من اعتبار ۲۰ میلیون تومانی درخواست میدهم و تایید می شود و به آنلاینم واریز می شود

  قبل از اینکه به مبلغ اعتبار دست بزنم – تمام پرتفوی رو فروش میزنم – حالا سامانه آگاه اجازه خروج نقدینگی از آنلاین (مازاد ۲۰ میلیون تومان ) را میدهد؟

  یعنی فقط ۲۰ میلیون تومان اعتبار به صورت نقد در باشگاه بماند – تشکر ?

  1. سلام
   همانطور که تلفنی حضورتان عرض شد، زمانی که به شما اعتبار تخصیص داده می شود، ارزش پرتفوی شما بررسی می شود و به میزان اعتبار دریافتی وجه تضمین شما کسر می گردد. همچنین بسته به اعتبار دریافتی سهام شما نزد کارگزاری فریز می شود.

 8. با توجه به تعطیل بودن پنج شنبه -جمعه- شنبه و ازبین رفتن زمان خریدو اعمال اعتباردر روزهای پایانی این مدت قابل تمدید نیست؟ چه خوبه مثل بسته های تخفیفی اذرماه ۱۰-۱۵ روز دیگه تمدید بشه

  1. سلام
   دوست عزیز، خرید بسته از بآشگاه وابسته به زمان نیست. شما می توانید روزهای تعطیل هم بسته های اعتباری را با تخفیف خریداری کنید ولی دقت داشته باشید که تاریخ اعمال باید در روزهای کاری باشد.

   1. منظور کوتاه بودن زمانشه!! نیمه دوم مرداد هم بازار فرصت خرید می‌دهد که اگه زمانش تمدید می‌شد خیلی خوب بود

    1. سلام مجدد
     در خصوص تمدید این زمان، تاکنون تصمیمی اتخاذ نشده است. اما اگر شما مایل به استفاده از بسته اعتباری برای تاریخ دیگری هستید (مثلاً ۲۰ مرداد) می توانید در مدت باقی مانده درخواست دریافت بسته خود را با تاریخ اعمال مدنظر (در مثال ۲۰ مرداد) در سامانه ثبت کنید.

 9. با عرض سلام
  در مورد یکی از شروط لازم برای دریافت اعتبار که ارزش تضمین هست و برابر با ۶۰ درصد دارایی سهام ، متاسفانه این بسته ها شامل بنده نمی شوند . آیا روش جایگزین دیگری برای تضمین وجود ندارد ؟

  1. سلام.
   با توجه به دستورالعمل خرید اعتباری که توسط سازمان بورس تعیین شده است، متاسفانه درصورت عدم وجود اررش تضمین کافی، امکان دریافت اعتبار میسر نیست.

 10. سلام سوالی هست که بپرسم این تخفیف با تخفیفی که جلوی قله ها درج شده در چیست؟ یعنی اگه کسی تو قله آخرباشه ۸۰ درصد اونجا تخفیف داره و ۲۵ درصد هم اینجا میگیره…لطفا توضیح بفرمایید…باتشکر

  1. سلام
   دوست گرامی این تخفیف مربوط به بسته های اعتباری است. در توضیحات مربوط به قله ها صحبتی از تخفیف بسته اعتباری نشد. بلکه تخفیف قله ها مربوط به حوزه کارمزد، کلاس های آموزشی و اشتراک های ویژه مشاوره و تحلیل است.

 11. با سلام
  با توجه به نزدیکی اتمام مهلت زمانی دریافت اعتبار(سه روز تعطیلی پیش رو) واینکه در ایام تعطیل امکان مراجعه حضوری جهت امضای قرارداد اعتباری وجود ندارد،آیا امکان مراجعه حضوری در تاریخ ۱۴ مرداد ودریافت وام با شرایط فعلی مقدور می باشد یا خیر؟

  1. سلام
   شما می توانید بسته های مورد نظر خود را به عنوان مثال با تاریخ اعمال ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ تهیه فرمایید و تا قبل از آن نسبت به امضای قرارداد اعتباری خود اقدام نمایید.
   روز ۱۴ مرداد کارگزاری تعطیل است. ضمناً دقت بفرمایید شرایط تخفیفی که مطرح شده برای دریافت بسته اعتباری است و نه وام.

 12. سلام
  میخواستم درمورد درخواست اعتبارسوال کنم که جوابم رادربین پاسخها پیداکردم.
  خدماتتون واقعا عالی هستند.
  ممنونم

 13. سلام….نرخ سود بسته های اعتباری کارگزاری اگاه با بقیه کارگزاری ها تفاوت داره؟ منطورم بیشتره یا کمتر
  فروش بسته های اعتباری با چه نرخی از سود بانکی محاسبه می شود..ایا همان نرخ سود اعتبار دریافتی از بانکها هست؟

  1. سلام دوست عزیز
   هزینه اعتبار مربوط به کارمزد بانک است نه سود بانکی.
   ضمناً تلاش شده تا هزینه اعتبارات بآشگاه کمتر از سایرین باشد به انضمام اینکه به ازای روزهایی که شما از بسته اعتباری خود استفاده نمی کنید، هزینه آن به شما عودت داده می شود.

 14. سلام و عرض خسته نباشید؛
  در صورت امکان این تخفیف ها و بسته های ویژه اعتباری رو همیشگی کنید تا تفاوت بین کارگزاری های کارآمد و سایرین برجسته تر بشه.

  1. سلام
   البته همیشگی بودن این تخفیفات موجب یکنواختی شده و ارزش چندانی ندارد. اما انشااله سعی می کنیم در دوره های مختلف، این تخفیف را اعمال کنیم.

 15. سلام…نمیشه راهی پیدا کنید که افراد بدون تضمین و با اعتبار کارگزاری سهام بخرن(یعنی همون سهم خریداری شده با اعتبار رو فریز کنن)

 16. سلام
  خسته نباشید
  اگرازاعتبارمون بمدت چند ماه استفاده نکنیم ایا این اعتبارات روی هم جمع میشه یا درپایان هرماه صفر میشه ؟
  ممنون

  ضمناترتیبی اتخاذ بفرمایین تا امکان ویرایش یا حذف پیامک ارسالی بمدت حداقل ۱ساعت پس از ارسال فراهم بشه
  باتشکر ویژه از شما

 17. باسلام چرا جواب مسابقه روزهای شنبه را بستید وموکول به پاسخ در اینستاگرام کردید مگه مردم بیکارند یکبار انجا جواب بدند وبعد از سایت بیان بیرون برند دنبال سایت دیگه که بنده هنوز موفق به پیدا کردن ان نشده ام agah1495

  1. با سلام
   پاسخ به سوالات مسابقات بآشگاه وابسته و منوط به شرکت در مسابقات اینستاگرام نبوده و نیست. مسابقات اینستاگرام به منظور افزایش مشارکت مشتریان و افزایش سطح امتیاز آنها در بآشگاه برگزار می گردد.
   شرکت در این دو دسته مسابقات کاملاً از هم مجزا است و مهلت مسابقات روزهای اول هفته، همانطور که مقرر بوده و است تا یک روز بعد از انتشار سوال است.

 18. من متوجه نشدم وجه تضمین که سهام باشه میشه خرید فروش کرد یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  به عنوان تضمین و برای دریافت اعتبار از سهام هایی که بسته شده هم میشه قرار داد؟

  1. سلام
   سهام تضمین قابلیت معامله دارد به شرطی که با فروش آن وجه تضمین دیگری جایگزین شود.
   سهام “ممنوع-متوقف” جزو تضامین محسوب نمی شود.
   دستورالعمل خرید اعتباری اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران، مصوب هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار

 19. سلام
  با یک محاسبه ساده بهره دریافت وام که اینجا به صورت هزینه تعریف شده ۲۲ درصد می باشد که با احتساب کارمزد معاملاتی برای افراد حرفه ای که تنها یکبار خرید و فروش کنند حدود ۲۴ درصد درمیاد.. با تخفیف۲۵ درصدی که قرار داده شده است. باز پرداخت حدود ۱۷ درصد که با احاساب کارمزدی که برای خرید و فروش سهام پرداخت خواهید کردحدود ۱۷درصد .. اگر مبتدی باشید که واویلا..با هر بار خرید و فروش ۱٫۵ درصد به هزینه تون اضافه کنید… ضمنا بحث فریز سهام شما که به عنوان قرارداد اعتبار خرید حضورا در کارگزاری به آگاه میدید که مانع از پیاده سازی استراتژی شما در معاملات خواهد شد رو هم در نظر بگیرید. لطفا تایید شود برای مشاهده !!

  1. سلام
   دوست گرامی به استحضار می رسانیم که وام های بآشگاه بدون هزینه و کاملاً رایگان است.
   بسته های اعتباری نیز بر اساس مدت زمان بازپرداخت آن هزینه گذاری شده اند و در صورتی که مشتری در برخی روزها از آن استفاده نکند، هزینه آن به مشتری عودت داده می شود. بنابراین مشتری فقط هزینه اعتبار استفاده شده را می پردازد.
   سهامی که به عنوان تضمین قرار می گیرد برای مشتری قابل معامله است و ایشان می توانند استراتژی معاملاتی خود را پیاده کنند.

 20. سلام…نمیشه راهی پیدا کنید که افراد بدون تضمین و با اعتبار کارگزاری سهام بخره؟

  1. سلام
   با توجه به اینکه در کلیه سیستم های مالی اعطای اعتبار نیاز به تضمین دارد، لذا در کارگزاری ها نیز چنین است. تضامینی که در زمان اعطای اعتبار از مشتریان اخذ می شود بر اساس دستورالعمل خرید اعتباری مصوب سازمان بورس است.

 21. ما که تازه شروع کردیم و امتیازمون پایینه وهنوز سهامی خریدو‌فروش نکردیم شامل حال ما نمیشه این بسته ها؟کاش میشد واسه شروع کمکمون میکردید حتی در حد ۱۰۰هزارتومان بعضی ها حتی اونم ندارن کارو شروع کنن

  1. سلام
   اعتبار معاملاتی در کارگزاری ها عموماً بر اساس گردش مشتری یا پرتفوی آنان است. اعتبار هر چند کم هم که باشد قواعدی دارد و برای کارگزاری ها ریسک دارد. لذا بدون رعایت یک سری مقررات امکان تخصیص اعتبار وجود ندارد

 22. سلام برای دریافت وام به حظور در کارگزاری و امضائ قرار داد و …. نیاز است یا می توان بدون مراجعه از طریق سامانه و باشگاه دریافت کرد؟

  1. سلام
   برای دریافت اعتبار در قالب بسته های اعتباری و وام نیاز است قرارداد اعتباری را حضوری فقط در شعب کارگزاری امضا نمایید.

  1. با سلام
   دوست گرامی به دلیل قوانین مربوط به پولشویی، امکان واریز وجه به حساب بآشگاه، وجود ندارد لذا کارگزاری آگاه، خدمات خود را از طریق بآشگاه مشتریان به علاقه‌مندان خود ارائه میدهد و درنتیجه شما فقط از طریق بآشگاه می‌توانید وجه نقد خود را افزایش دهید.
   برای اطلاعات بیشتر به مطلب “چگونه می‌توان وجه نقد موجود در بآشگاه را افزایش داد؟” مراجعه نمایید.

 23. سلام این بسته های اعتباری چگونه است ؟
  مثلآ بسته اعتباری ۲ میلیون تومان خریداری کردیم مثلآ ۱ ماهه باید در یک ماه اقدام به خرید سهم کنیم و پس از آن باطل میشود ؟

 24. سلام . می خواستم تشکر کنم بابت مسابقه تورنمنت به نظرم جالبه و مسابقات قبلی باشگاه کمی خسته کننده شده بود .

 25. سلام می خواستم تشکر کنم از جناب
  آقای فکوری من حدود ۲ ماه هست که باکارگزاری فعالیت میکنم وجناب فکوری دراین مدت مرا خیلی راهنمائی بورسی کرده اند وهر موقع سئوال ویا مشکلی پیش آمده ایشان راهگشا بوده اندلذا از مدیریت آگاه تقاضا دارم از ایشان به نحو شایسته قدردان نمایند
  ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *