نحوه شرکت در مسابقات سایت بآشگاه

  • ۸ مهر ۱۳۹۵
  • Agah
  • ۰ نظر
  • ۸۱۰۵ مشاهده

نحوه شرکت در مسابقات سایت بآشگاه  مشتریان

۱- با مجموعه ویدیوهای باشگاه مشتریان آگاه در خدمت شما هستیم. در این بخش قصد داریم در مورد مسابقه، نحوه شرکت و برنده های مسابقه صحبت کنیم. برای شرکت در مسابقات ابتدا باید وارد حساب کاربری باشگاه خود شوید و به قسمت مسابقه مراجعه کنید. مسابقه بخش مهیج باشگاه است که روزانه تعداد افراد زیادی به سوال های این بخش پاسخ می‌دهند. در مسابقه با سه بخش مواجه هستید، مسابقه‌های در حال برگزاری، مسابقه‌های گذشته و مسابقه‌هایی که تاکنون شرکت داشته اید.

۲- مسابقه های در حال برگزاری مسابقه هایی هستند که مهلت شرکت در آنها تمام نشده و شما می‌توانید به سوالات آنها پاسخ دهید. مسابقه‌های گذشته مسابقه‌هایی هستند که مهلت پاسخ به آنها تمام شده و امکان پاسخگویی وجود ندارد و فقط می‌توانید سوالات و پاسخ آن‌ها را مشاهده کنید.

۳- مسابقه‌هایی که شرکت داشته‌اید مسابقه هایی هستند که در گذشته برگزار شده و به سوالات پاسخ صحیح یا اشتباه داده‌اید.

۴- همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید پاسخ های اشتباه به رنگ نارنجی نمایش داده می‌شود و پاسخ صحیح به رنگ آبی. برای آنکه بتوانید به سوالات مسابقه پاسخ دهید لازم است در قسمت مسابقه‌های در حال برگزاری بر روی گزینه پاسخ به سوال کلیک کنید. با این کار صفحه مربوط به سوال برای شما نمایش داده می‌شود و ما می‌توانید صورت سوال را مشاهده کنید.

۵- در صورتی که منبع سوال از منابع داخل بلاگ بآشگاه باشد، لینک راهنمای مطلب را در این قسمت برای شما قرار داده می‌شود که می‌توانید از آن استفاده کنید. پس از مطالعه سوال، جواب مورد نظر خود را انتخاب کنید. در این مرحله قبل از ثبت نهایی می‌توانید پاسخ خود را تغییر دهید. زمانی که از درستی پاسخ خود مطمئن شدید می‌توانید دکمه ارسال را انتخاب کنید. دقت کنید به محض پاسخ به سوال، رنگ نارنجی به رنگ طوسی تغییر پیدا می‌کند.

۶-گزینه پاسخ به سوال هم به گزینه مشاهده سوال تغییر پیدا خواهد کرد یعنی امکان تغییر جواب و یا پاسخ مجدد به این سوال را نخواهید داشت.

۷- نکته بعدی اینکه در هر هفته تعدادی سوال عادی و تعدادی سوال جسورانه مطرح می‌شود. سوالات عمومی معمولا بین ۷۵ تا ۱۰۰ امتیاز دارند. ابتدای هر ماه دو سوال پیش بینی سهم برای انتهای ماه و اواسط ماه در سایت به صورت جسورانه منتشر می‌شود.

۸- به عنوان مثال همانطور که در تصویر مشاهده می کنید یک سوال پیش بینی مربوط به نماد شبندر در سایت قرار گرفته که پیش‌بینی این سهم را در آخرین روز معاملاتی مهرماه یعنی ۲۸ ام مهر از کاربران خواسته است. با استفاده از روند قیمتی این سهم، جواب سوال را انتخاب کرده و پاسخ خود را ارسال کنید. با ثبت هر پاسخ امتیازی برای مشارکت شما در نظر گرفته می شود که در بخش گزارش امتیاز قابل مشاهده است. این امتیاز، امتیاز مربوط به شرکت در مسابقه است و در صورتی که به سوالات پاسخ صحیح بدهید، پس از انتشار پاسخ صحیح توسط مدیر سایت امتیاز مربوط به ارائه پاسخ صحیح هم برای شما در نظر گرفته می‌شود.

۹- حالا برای آنکه بتوانید رتبه‌بندی شرکت کننده‌های مسابقات را مشاهده کنید لازم است به بخش آخرین نتایج ماه و آخرین نتایج هفته در قسمت مسابقه مراجعه کنید. آخرین نتایج ماه، رتبه‌بندی شرکت‌کنندگان مسابقه را در ماه جاری به شما نشان می‌دهد. این نتایج در اولین دقایق روز اول ماه آپدیت می‌شود، نتایج ماه گذشته حذف شده و نتایج ماه جدید دوباره نمایش داده می‌شود. همینطور در بخش آخرین نتایج هفته هم می‌توانید آخرین نتایجی که برای هفته جاری اتفاق افتاده را مشاهده کنید. دقت داشته باشید که آخرین نتایج هفته نیز در دقایق ابتدایی شنبه هر هفته حذف شده و نتایج هفته جدید نمایش داده می‌شود.

۱۰- نمایش رتبه من برای شما مشخص می‌کند که جایگاه شما در بین شرکت‌کنندگان در کدام جایگاه قرار دارد و در بخش “بیشتر” می‌توانید لیست کاملی از کلیه شرکت کننده‌ها و رتبه‌های آنها را مشاهده کنید. رتبه آن عددی است که در کادر قرمز رنگ مشخص شده است و اعدادی که در کنار کد باشگاه هر فرد قرار گرفته ردیف این افراد است.

۱۱- برای مثال تمام افراد در ویدیویی که مشاهده می‌کنید دارای رتبه یک هستند و فقط ردیف آنها متفاوت است. برندگان هر هفته و هرماه از میان کسانی انتخاب می‌شوند که بیشترین پاسخ صحیح را به سوالات داده باشند. لیست برندگان هر هفته و هر ماه در پست‌های جداگانه‌ای در بلاگ باشگاه منتشر می‌شود و اسامی آنها به همراه جایزه ریالی یا جایزه امتیازی‌شان در جدول هایی مشخص می شود.

۱۲- نحوه تخصیص امتیاز هم در ویدیویی جداگانه توضیح داده شده است اما بطور خلاصه به افرادی که در هر هفته برنده می‌شوند جوایز امتیازی اختصاص داده می‌شود و به افرادی که در هر ماه جز نفرات برتر هستند جوایز ریالی اعطا می‌شود.

۱۳- هر هفته به ۵۰ نفر برتر یا رتبه های ۱ و ۲ هر کدام که تعدادشان بیشتر باشد جوایز امتیازی تعلق می‌گیرد و در هر ماه نیز به ۱۰۰ نفر از برندگان یعنی کسانی که بیشترین امتیاز را در مسابقه دریافت کرده باشند جوایز نقدی داده می‌شود.

۱۴- این جوایز بعد از اتمام هفته یا اتمام ماه محاسبه شده و در حساب کاربران وارد می‌شود. در کنار هدایای که به برندگان اهدا می‌شود هدف اصلی مسابقه افزایش دانش بورسی و ایجاد یک رقابت سالم بین اعضای باشگاه است.

 

دانلود ویدیو – کیفیت ۳۶۰p
دانلود ویدیو – کیفیت ۷۲۰p

  مشاهده همه ویدئوها

قصد یادگیری و پیشرفت در بورس را دارید؟

از صفر تا صد بورس را توسط بهترین اساتید آموزش ببینید. لطفاً برای کسب اطلاعات کامل‌تر، مشخصات خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: