دوره نحوه سرمایه‌گذاری در صندوق‌های بازار سرمایه

  • ۸ مرداد ۱۳۹۸
  • asgari
  • ۰ نظر
  • ۱۲۲۱ مشاهده
نحوه سرمایه گذاری در صندوق

صندوق های سرمایه گذاری به عنوان یکی از انواع واسطه های مالی، نقشی اساسی در سرمایه گذاری غیر مستقیم افراد در بازار سرمایه ایفا می کنند. بررسی های آماری نشان می دهد که در کشور های توسعه یافته، این صندوق ها نقش مهمی در سرمایه گذاری خانواده ها دارند.

این صندوق ها از طریق تحصیل وجوه از عموم مردم و سرمایه گذاری آنها در ترکیب متنوعی از اوراق بهادار شامل: سهام، اوراق قرضه و سایر دارایی های مالی، به افرادی که دانش و تجربه کافی جهت سرمایه گذاری مستقیم را ندارند، این فرصت را می دهند تا بتوانند از یک سرمایه گذاری حرفه ای و تا حدودی کم ریسک بهره مند شوند. کارگزاری آگاه در راستای رسالت آموزشی خود یک کارگاه آموزشی برای آشنایی و شناخت هرچه بیشتر فعالان بازار با این ابزار سرمایه گذاری برگزار می نماید.

معرفی دوره 

باتوجه به شرایط مختلف سرمایه گذاران از لحاظ میزان دانش و شناخت آن ها از بازار سرمایه و میزان سرمایه ای که در اختیار دارند، می توان جایگزین های متنوع و مناسبی را به جای خرید مستقیم سهام شرکت های بورسی مطرح نمود. یکی از این جایگزین ها قطعا صندوق های سرمایه گذاری می باشند که در طی یک سال گذشته بازدهی های مناسب و قابل توجهی را نصیب سرمایه گذاران نموده اند. در این کارگاه آموزشی که محور اصلی آن صندوق های سرمایه گذاری است، مخاطبین کارگاه، علی الخصوص افراد تازه وارد، آگاهانه برای سرمایه گذاری در بازار آماده می شوند و انواع روش های سرمایه گذاری در بورس را فرا می گیرند و درک بهتری از ابزارهای موجود برای سرمایه گذاری پیدا خواهند کرد تا در نهایت قادر به بهترین انتخاب از بین صندوق های موجود در بازار باشند.

هدف دوره

هدف این کارگاه آشنایی سرمایه گذاران با صندوق های سرمایه گذاری و انواع آن است به نحوی که در طول کارگاه سعی خواهد شد مخاطب به درک جامعی از صندوق های سرمایه گذاری رسیده و در شرایط مختلف بتواند صندوق های ایده آل خود را انتخاب نماید. پر واضح است که شناخت هرچه بهتر ابزارهای مختلف برای سرمایه گذاران، راهگشای آنان در بازاری که فعالیت دارند خواهد بود.

 

هزینه و مدت دوره

دوره آنلاین
 مدت دوره۳ ساعت 
   هزینه دورهرایگان
 پیش‌نیاز دورهمبانی سرمایه‌گذاری موفق در بورس 

با عضویت در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه از ۲۰ تا ۶۰ درصد تخفیف در دوره‌های آموزشی بهره‌مند شوید.

 ثبت نام در دوره نحوه سرمایه‌گذاری در صندوق‌های بازار سرمایه

   مراحل شرکت در دوره آنلاین

 مرحله اول: ارسال پیامک از سوی آموزش آگاه به منظور عضویت در گروه تلگرام کلاس آموزشی مربوطه (پیامک مربوطه ۲ الی ۳ روز قبل از تشکیل کلاس ارسال می‌شود)

 مرحله دوم: مشاهده ویدیوهای آموزشی استفاده از نرم افزار آموزش مجازی کارگزاری آگاه

 مرحله سوم: ورود به محیط نرم افزار با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور (نام کاربری، ایمیل ثبت شده در زمان ثبت نام و کلمه عبور شماره موبایل ثبت شده در سیستم است)

شایان ذکر است که حضور در دوره آموزشی آنلاین صرفاً با استفاده از لپ‌تاپ یا کامپیوتر شخصی امکان‌پذیر است.

سرفصل دوره

شناخت انواع روش های سرمایه گذاری در بورس

آشنایی با صندوق های سرمایه گذاری مشترک و انواع آن ها

آشنایی با صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس ( ETF ) و انواع آن

بررسی گزارشات مالی صندوق های سرمایه گذاری مشترک و قابل معامله در بورس

چگونه تشخیص دهیم یک صندوق را بخریم یا خیر؟؟

 

 ثبت نام در دوره نحوه سرمایه‌گذاری در صندوق‌های بازار سرمایه

ارتباط با کارشناسان آموزش ۸۲۱۵۴۰۰۰-۰۲۱ داخلی ۱۰۲ و ۱۰۶

قصد یادگیری و پیشرفت در بورس را دارید؟

از صفر تا صد بورس را توسط بهترین اساتید آموزش ببینید. لطفاً برای کسب اطلاعات کامل‌تر، مشخصات خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: