معرفی کلاس امواج الیوت

 • ۱۰ خرداد ۱۳۹۶
 • Agah
 • ۱۰۳ نظر
 • ۲۵۲۷۰ مشاهده
کلاس آموزش امواج الیوت

 

 • تحلیل تکنیکال چیست؟
 • کاربرد امواج الیوت در تحلیل بورسی چیست؟
 • چه زمانی می‌توان از امواج الیوت در تحلیل تکنیکال استفاده کرد؟

با پاسخ به هر یک از سوالات مطرح شده می‌توان به هدف دوره کاربردی امواج الیوت پی برد: در پاسخ به سوال “تحلیل تکنیکال چیست؟” می‌توان گفت که در تحلیل تکنیکال فرض بر این است که با استفاده از قیمت سهام، می‌توان به همه اطلاعاتی که  برای پیش بینی حرکت یک سهم موردنیاز است، دسترسی پیدا کرد. به همین خاطر، یک معامله گر برای استفاده از دانش تکنیکال خود فقط روی تحلیل نمودار و آمار سهم تمرکز می‌نماید.

معرفی دوره 

  شاید تحلیل تکنیکال در ظاهر بسیار پیچیده به نظر برسد، اما در واقع این نوع تحلیل برای بررسی عرضه وتقاضا در بورس یا بازارهایی چون بازار طلا است تا بتوان مسیر حرکت قیمت را تشخیص داد. به عبارت دیگر، تحلیل تکنیکال به جای اینکه ویژگی‌های بنیادی شرکت را مورد بررسی قرار دهد در تلاش است تا هدف بازار و پشت پرده حرکات قیمت را درک کند. امواج الیوت یکی از بخش‌های تحلیل تکنیکال است که در ادامه به بیان پاسخ سوال “امواج الیوت چیست؟” و تعریف این تحلیل می‌پردازیم: رالف نلسون الیوت در سال ۱۹۳۸ براساس مشاهدات و تحقیقات خود نظریه‌ای را با توجه به تغییرات قیمت ارائه داد که بر مبنای آن دوره‌های حرکتی قیمت را در قالب الگوهای  مشخص و تکرارشونده امواج توضیح می‌داد. این امواج، روانشناسی توده مردم را در بازارهای مختلف و در قالب موج‌ها و الگوهای مشخص و تکرارشونده به ما نشان می‌دهد. از دیدگاه الیوت ویژگی‌های حرکت بازارهای مالی از جمله بازار بورس برمبنای شرایط احساسی، معقول، تکانشی، ابهام و منطق گروهی شکل گرفته است و تغییرات قیمت از سه اصل الگو، نسبت و زمان ساختار می‌پذیرد. الیوت عقیده داشت هر اتفاقی که در بازار روی می‌دهد ریشه در سابقه قیمت دارد و با تحلیل الگوهای تکرار شونده حرکت سهم، می‌توان نتایج الگوهای موردنظر را به حال و آینده گسترش داد.  

قاعده کلی امواج الیوت

الگوسازی از رفتار انبوه مردم در مواجه با تغییرات قیمت و دقت به بازگشت ها و تصمیمات سرمایه گذاران، می‌تواند به تحلیل بازار کمک شایانی نماید. “الیوت” براساس الگوهای رفتاری افراد، قانونی را به نام امواج الویت بنا کرد که این قاعده کلی اساس تحلیل مدل‌های بزرگتر و پیچیده‌تر قرار گرفته است. اصل قاعده کلی امواج الیوت بر پنج موج متحرک که با اعداد مشخص می‌شود و سه موج اصلاحی که با حرف نمایش داده می‌شود، استوار است.  

 

هدف دوره

افرادی که وارد بازار بورس و فرابورس می‌شوند و قصد کسب سود در بورس را دارند، باید بتوانند با استفاده از تحلیل‌های کاربردی که سرمایه گذاران برای تصمیم‌گیری از آن‌ها استفاده می‌کنند، خرید و فروش سهام، طلا یا سایر دارایی‌های خود را انجام دهند. امواج الیوت یکی از پرکاربردترین روش‌های تحلیل در بازارهای جهانی و داخلی است و در طبقه‌بندی آموزش پیشرفته بورس قرار می‌گیرد که بسیاری از افرادی که وارد بازار بورس می‌شوند آن را می‌آموزند. برای آموزش خرید و فروش سهام برمبنای تحلیل الیوت، می‌توان از دوره‌های آموزشی حضوری و غیرحضوری آموزشی در کارگزاری آگاه بهره‌مند شد. هدف از این دوره آموزشی آشنایی با تحلیل تکنیکال و استفاده از ابزار امواج الیوت است، به گونه ای که سرمایه گذاران امکان تحلیل بازار بورس و کسب سود در معاملات خود را داشته باشند.

 

هزینه و مدت دوره

 دوره حضوریدوره آنلاین
 مدت دوره۲۸ ساعت (۷ جلسه ۴ ساعته)۲۴ ساعت (۸ جلسه ۳ ساعته)
   هزینه دوره۵٫۸۸۰,۰۰۰ ریال ۳٫۹۶۰,۰۰۰ ریال 
 پیش‌نیاز دورهتحلیل تکنیکال پیشرفته

با عضویت در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه از ۲۰ تا ۶۰ درصد تخفیف در دوره‌های آموزشی بهره‌مند شوید.

 ثبت نام در کلاس امواج الیوت – ساسان امیری

 

مراحل شرکت در دوره آنلاین

مرحله اول: ارسال پیامک از سوی آموزش آگاه به منظور عضویت در گروه تلگرام کلاس آموزشی مربوطه  (پیامک مربوطه ۲ الی ۳ روز قبل از تشکیل کلاس ارسال می‌شود)

مرحله دوم: مشاهده ویدیوهای آموزشی استفاده از نرم افزار آموزش مجازی کارگزاری آگاه

مرحله سوم: ورود به محیط نرم افزار با استفاده از نام کاربری و کلمه عبور (نام کاربری، ایمیل ثبت شده در زمان ثبت نام و کلمه عبور شماره موبایل ثبت شده در سیستم است)

شایان ذکر است که حضور در دوره آموزشی آنلاین صرفاً با استفاده از لپ‌تاپ یا کامپیوتر شخصی امکان‌پذیر است.

 

 سرفصل دوره

 • بخش اول

معرفی مقدماتی در مورد خصوصیات دوره الیوت به سبک ماینر

جامع بودن سیستم تریدینگ الیوت برای معامله گری

ساده و کاربردی بودن تحلیلهای الیوت در ترید روزانه

مقدمه ای بر تکنیک های فیبوناچی

بازه های زمانی چند گانه و کاربرد  آنها در تکینکال

اهداف قیمتی و زمانی

اهمیت درک شناسایی وجود یا عدم وجود شمارش الیوت در چارت های روزانه

باورهای اشتباه در مورد معامله گری

نمونه ای از روش تحلیل در طول دوره

شناسایی مقدماتی پترن های استاندارد الویت برای روند و حرکات اصلاحی

مقدمه ای بر تکنیک های فیبوناچی

مقدمه ای بر زون های فیبوناچی

مقدمه ای بر تایم فریم های دوگانه و کاربردش در الیوت

نحوه تشخیص پیوت های ماژور و اهمیت کلیدی آنها در تکنیک های فیبوناچی

کلاستر ها

مقدمه ای برای آموزش نحوه کار با نرم افزار DT و نحوه آموزش آن در طول دوره

 

 • بخش دوم

مبانی الیوت کاربردی ساختار و خصوصیات روند ها و حرکات اصلاحی بحثی در مورد اهمیت شناسایی انتهای کارکشن ها و مقدمه ای در مورد تریگرهای ورودی استفاده از دو بازه زمانی در یک تایم فریم سه ساختار رایج در الیوت به سبک ماینر تشخیص ترند از کانتر ترند در وضعیتهایی که شمارش واضح نداریم کارکشن های کامپلکس و خصوصیات آنها مفهوم اورلپ و کاربرد آن نحوه تشخیص اینکه حرکت جدید بازار روندی جدید است و یا کارکشنی از ترند قبلی نحوه ترسیم تکنیک های فیبوناچی و نسبتهای خاص آنها در شناسایی انتهای هر موج آموزش ترسیم تکنیکهای فیبوناچی در نرم افزار داینامیک تریدر و نحوه تنظیم درصدهای فیبو ترکیب تکنیک های فیبوناچی جهت ایجاد کلاسترها کاربرد تایم فریم دو گانه در ایجاد کلاستر های دقیقتر بحثی مقدماتی در مورد اندیکاتور های تاخیری و پیشرو در تکنیکال بحثی در مورد مقایسه شناسایی کلاسیک انتهای امواج وقیاس با تکنیک های مدرن در این زمینه  

 • بخش سوم 

فیبوناچی پرایس محاسبه انتهای امواج (EOW) توسط تکنیک های فیبوناچی زون های سه گانه برای انتهای هر موج ارایه جدول درصد های فیبوناچی برای کلاستر های خاص انتهای هر موج کاربرد تکنیک های فیبوناچی در زمانی که شمارش واضحی در چارت وجود ندارد آموزش پترن ABC ، پترن های هارمونیک و کاربردشان در تحلیل الیوت کاربرد استفاده همزمان از امواج اصلی و ریز موج ها در یک تایم فریم کاربرد خطوط ساپورت و رزیستنس بازه های زمانی  بزرگتر در تایم فریم های کوچکتر مقدمه ای بر اندیکاتور ها ( تعریف، مفهوم و کاربرد) نواحی اشباع OB ، OS اندیکاتورهای کاربردی در تحلیل الیوت بحث واگرایی و اهمیت کاربردی آن در تحلیل الیوت بحثی در مورد اندیکاتور های MACD، stoch و DT ( تفاوت ها و کاربردها) بررسی چرایی اینکه از اندیکاتور ها به تنهایی استفاده نمی کنیم ولی نقش مکمل آنها در تحلیل الیوت نقش کلیدی دارد آموزش تنظیمات اندیکاتور DT و نحوه تشخیص پارامتر بهینه آن در تایم فریم های مختلف مقایسه ای بین دو اندیکاتور stoch و DT در نواحی اشباع و کارکشن ها  

 • بخش چهارم

فیبوناچی تایم تکنیک های فیبوناچی تایم و کاربردشان در تحلیل الیوت ریتریسمنت زمانی اکستنشن زمانی پروجکشن زمانی کلاسترها زمانی بحثی در مورد DTP و نقطه قوت و ضعفش مقایسه فیبوناچی پرایس و فیبوناچی تایم و کاربردشان در تحلیل الیوت  

 • بخش پنجم:

ایجاد استراتژی ترید بر اساس الیوت ( سیستم تریدینگ ) استراتژی دوال تایم فریم اندیکاتور DT مثال ۱ : چارت یک ساعته و ۱۵ دقیقه مثال ۲ : چارت هفتگی و روزانه استراتژی تشخیص روند اصلی در تایم فریم بالاتر و ورود به بازار در انتهای کارکشن در تایم فریم پایینتر کاربرد DT در نواحی OB و OS ادغام دو استراتژی دوال تایم فریم DT و دوال تایم فریم زمانی تعیین تریگرهای ورودی تعیین حد سود و ضرر بحثی در مورد مقایسه روش ورود به بازار در انتهای کارکشن و یا ورود به بازار پس از شکسته شدن سقف یا کف قبلی  

 • بخش ششم

تدوین استراتژی جامع انجام مباحث پیشین بصورت گام به گام با مثال های متعدد از صفر تا صد ( شناسایی شمارش اولیه الیوتی چارت تا تریگر ورودی ) تکنیک های مفید و مکمل سایر روش های تکنیکال در تحلیل الیوت

 

مدرس دوره: ساسان امیری

 • فارغ التحصیل رشته مهندسی عمران
 • ۱۵ سال سابقه کار در بورس بین المللی و داخلی
 • مدرس دوره های آموزشی امواج الیوت و الگوهای هارمونیک
 • برگزاری سمینارهای آموزشی متعدد در زمینه معامله گری در استان‌های کشور
 

 

ارائه مدرک معتبر

واحد آموزش کارگزاری آگاه با کسب موافقت اصولی برگزاری دوره های آموزشی از کمیته راهبری آموزش بازار سرمایه اقدام به برگزاری دوره‌های متنوع در حوزه بازار سرمایه می‌کند. براین اساس در پایان دوره امواج الیوت، به کلیه شرکت کنندگان مدرک معتبر گذراندن دوره مذکور اعطا می شود.

 

 ثبت نام در کلاس امواج الیوت ساسان امیری

ارتباط با کارشناسان آموزش ۸۲۱۵۴۰۰۰-۰۲۱ داخلی ۱۰۲ و ۱۰۶

قصد یادگیری و پیشرفت در بورس را دارید؟

از صفر تا صد بورس را توسط بهترین اساتید آموزش ببینید. لطفاً برای کسب اطلاعات کامل‌تر، مشخصات خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.

103 پاسخ به “معرفی کلاس امواج الیوت”

 1. AG4816 گفت:

  سلام
  من از دوستان واحد آموزش سوال کردم که؛آیاضبط کلاس یا capture مانیتور استاد یا از این جور کارها داره؟
  دوستان فرمودند نه، خودتون میتونین صدا رو ضبط کنین.

  شما خودتو بذار جای من که تازه میخوام مباحث رو با این سرفصل یاد بگیرم، تو سن چهل سالگی.
  چقدر از مطالب و ریزه کاری های سر کلاس آدم یادش میمونه که برا تمرین بعداً بهشون رجوع کنیم؟

  ۱۷
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی برای دوره های آموزشی(دوره های چندروزه)، واحد آموزش زمانهایی را برای بازپخش فیلم دوره برگزار می کند ولی فیلم کارگاه های یک روزه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

   ۱
  • AX6890 گفت:

   واقعا اگر کلاسها به صورت ویدیو ضبط نشه به درد نمیخوره چون این همه هزینه کنی وقت بزاری و چیزی نباشه دوباره تکرار تکرار تکرار کنی هیچ فایده ایی نداره

   ۷
 2. مهرداد ادبی فرد گفت:

  با سلام
  آیا این دوره پیشنیازی داره که باید قبلا گذرانده شده باشه

  ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   پیشنهاد می شود دانش پزوهان دوره های مربوط به تحلیل تکنیکال را گذرانده باشند تا بتوانند از این کلاس بهره بیشتری کسب کنند.

   ۰
 3. hamid گفت:

  سلام دوره حضوری کی شروع به ثبت نام میکنید ممنون

  ۰
 4. AF5387 گفت:

  سلام و خسته نباشید قیمت برگزاری دوره ۲۱,۶۰۰,۰۰۰ریال و با ۶۰ درصد تخفیف شده
  هزینه کلاس برای شما: ۸,۶۴۰,۰۰۰ ریال
  لطفا بررسی کنید

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام دوست گرامی
   قیمت کلاس‌ها در سایت بآشگاه به صورت ریال ثبت شده که به درستی اعمال گردیده است.
   باتشکر از شما

   ۰
 5. AC8756 گفت:

  با سلام
  لطفا دوره امواج الیوت رو بصورت حضوری برگذار نمایید
  با تشکر

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام دوست گرامی
   ضمن تشکر از پیشنهاد شما، درخصوص برگزاری کلاس امواج الیوت به‌صورت حضوری، درحال حاضر تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی صورت نگرفته است و کلاس‌ها به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

   ۰
 6. AG6617 گفت:

  با سلام من قبلا در دانشگاه تجربه کلاس آنلاین داشته ام. بعد از اتمام کلاس فایل کلاس با کلیه چت های موجود در آن روی سایت برامون قرار می گرفت و ما می تونستیم دانلود کنیم و بعدا مجدد بهش رجوع کنیم. آیا پلت فرم برگزاری کلاس آنلاین شما به نحوی هست که بعدا بتونیم از اون فایل ضبط شده استفاده کنیم؟ ممنون

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که نتوانید کلاس را به صورت آنلاین شرکت کنید، فایل‌ها و مطالب آموزشی در سیستم LMS به مدت ۲ ماه بارگذاری می شود.
   جهت اطلاع از کلاس ها اینجا را کلیک کنید.

   ۰
 7. AG6617 گفت:

  با سلام مجدد
  آیا برای کلاسهای آنلاین تون هم گواهینامه پایان دوره صادر می شود؟
  ممنون

  ۰
 8. AG6617 گفت:

  با سلام
  ممکنه لطفا برنامه کلاس حضوری الیوت را اعلام بفرمایید تا بتوانیم یه برنامه ریزی روی روزها و ساعات داشته باشیم.
  ممنون

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام
   دوست گرامی برنامه آموزشی کارگزاری آگاه در سایت بآشگاه، بخش "آموزش" قرار داده شده است.
   که می‌توانید از سایت، برنامه کلاس ها، زمان دوره و هزینه آن را مشاهده و ثبت نام کنید.

   ۰
   • AG6617 گفت:

    با سلام ، بله هر روز دارم بخش آموزش را چک می کنم و چون کلاس حضوری الیوت هنوز اعلام نشده عرض کردم خدمتتون که چه زمانی شروع می شود.چون ماه قبل فرمودید تا پایان دوره فعلی باید صبر کنم.
    بنده چند ماه بیشتر ایران نیستم و مدت زیادی است که منتظر شروع این کلاس هستم و مایلم استفاده کنم.
    ممنون از حسن توجه شما

    ۰
    • Agah2 گفت:

     با سلام مجدد
     دوست گرامی اگر که می‌خواهید این دوره را حضوری شرکت کنید لازم است اشاره شود که این کلاس فقط به صورت آنلاین برگزار می‌گردد.
     با تشکر

     ۰
 9. AM5075 گفت:

  سلام. وقت بخیر. ببخشید دوره آنلاین الیوت کی برگزار میشه؟

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   درحال حاضر دوره حضوری امواج الیوت درحال برگزاری است.
   دوره آنلاین این کلاس انشااله از آبان ماه سال جاری از طریق سایت بآشگاه، امکان ثبت نام خواهد داشت.
   متشکرم

   ۰
 10. AF9590 گفت:

  سلام
  چرا هیچکدام از اساتید دوره ایچیموکو رو آموزش نمیدهند؟
  در صورت امکان این دوره ارزشمند را برگزار کنید

  ۰
 11. AO0303 گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  این دوره در شهر اصفهان برگزار نمیشه؟

  ۰
 12. AN7987 گفت:

  با سلام
  بی صبرانه منتظر برگزاری مجدد این دوره ی مفید به صورت آنلاین هستیم

  ۰
 13. علی گفت:

  با سلام
  در صورت امکان دوره آنلاین این دوره را هم برگزار فرمایید . با تشکر از عوامل محترم کارگزاری آگاه

  ۰
 14. AK8423 گفت:

  سلام لطفا این دوره را به صورت انلاین برگزار کنید

  ۰
 15. AJ5655 گفت:

  سلام دوره انلاین کی برگزار میشه؟

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   درحال حاضر به صورت آنلاین برگزار نمی‌شود.
   دوره حضوری این کلاس در تاریخ ۲۳ دی شروع خواهد شد.
   باتشکر

   ۰
 16. AG5280 گفت:

  منتظر برگزاری مجدد این دوره ی مفید به صورت آنلاین هستیم

  ۰
 17. AM6291 گفت:

  با سلام
  دوره آنلاین این دوره کی برگزار میشه؟

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   درحال حاضر به صورت آنلاین برگزار نمی‌شود.
   دوره حضوری این کلاس در تاریخ ۲۳ دی شروع خواهد شد.
   باتشکر

   ۰
 18. AG4816 گفت:

  سلام
  به دوستانی که تکنیکال مقدماتی رو گذروندن، شدیداً توصیه میکنم این دوره را، مخصوصاً با استاد امیری، بگذرونید. استاد امیری بسیار متواضع، بسیار کاربردی و بسیار روان مباحث رو بهتون آموزش میدن. من خودم دوره آنلاین الیوت ایشون رو آبان پارسال گذروندم.
  توی اساتید، تک هستند ایشون.
  امیدوارم همگیتون موفق باشید

  ۵
 19. AD7222 گفت:

  منتظر برگزاری مجدد دوره به صورت آنلاین هستیم لطفا برگزار کنید با سپاس

  ۰
 20. AE0146 گفت:

  سلام وقت بخیر. اگر چند جلسه از دوره ای با دوره ای دیگر تداخل داشته باشد ، امکان شرکت در هر ۲ دوره وجود دارد؟

  ۰
 21. H گفت:

  سلام.بنده هم متقاضی شرکت در دوره آنلاین الیوت هستم.

  ۰
 22. AK8024 گفت:

  سلام
  لطفا دوره های آنلاین پرایس اکشن و استراتژی معاملاتی ایمز -ویلیامزاستاد ساسان امیری را برگزار نمایید.تشکر

  ۰
 23. AM6291 گفت:

  سلام
  خواهشا دوره آنلاین را زودتر برگزار کنید

  ۰
 24. AJ1734 گفت:

  سلام
  لطفا دوره حضوری پرایس اکشن استاد امیری رو مجدد برگزار کنید.
  با تشکر از دوستان فعال آموزش کارگزاری آگاه و همچنین استاد افضلیان عزیز

  ۱
 25. محمد گفت:

  با سلام
  لطفا دوره انلاین الیوت به سبک ماینر را زود تر برگزار کنید .
  هماهنگی استاد با شاگردان برای رفع اشکال بعد از اتمام دوره مثلا چند ماهه ، از اهمیت بسزایی برخوردار است آیا چنین مهمی در مورد دوره های برگزار شده وجود دارد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   در حال حاضر دوره اليوت به سبک ماينر در كارگزاري آگاه برگزار نمي شود.
   اما دوره حضوری اليوت با تدريس آقاي ساسان اميري، در حال ثبت نام است.

   ۰
 26. یک دوست گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید.....

  سوالی داشتم از خدمتتون ، اینکه آیا این دوره آنلاین برگزار میشه و اگر میشه چه زمانی؟؟؟ بنده در شهر دیگری هستم و مجبورم آنلاین شرکت کنم...لطفا راهنمایی بفرمایید.

  ممنونم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای اطلاع از برگزاری کلاس به صورت حضوری یا آنلاین به بخش آموزش سایت بآشگاه مراجعه بفرمایید.
   متشکرم

   ۰
 27. بهروز گفت:

  با سلام
  می خواستم بدونم این دوره برای بروکر الیمپ ترید هم قابل استفاده هست ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای آشنایی با سرفصل‌های این دوره به بخش آموزش سایت بآشگاه مراجعه بفرمایید.
   متشکرم

   ۰
 28. AH3360 گفت:

  سلام.وقت بخیر.پیشنیازها رو باید لزوما در کارگزاری آگاه آموزش دیده باشیم؟کسانی که پیشنیاز رو جای دیگه ای آموزش دیدن نمیتونن شرکت کنن؟

  ۰
 29. AM6291 گفت:

  سلام
  خواهشا دوره آنلاین این آموزش را هر چه زودتر برگزار کنین

  ۲
 30. مهدی گفت:

  سلام
  لطفا دوره آنلاین را برگزار کنید
  من واقعا منتظر دوره آنلاین الیوت جناب امیری یا آزادی هستم
  با تشکر

  ۰
 31. AJ2221 گفت:

  سلام
  گواهینامه پایان دوره کلاسهای آنلاین رو از کجا باید بگیریم؟

  ۱
 32. AU1438 گفت:

  میشه لطف کنید یه جای خالی برای من تو دوره آنلاین ۳۰ اردیبهشت باز کنید؟
  ممنونم

  ۰
 33. AK1776 گفت:

  با سلام
  اگر ممکنه فاصله ثبت نام و شروع بعضی کلاس ها را کمتر کنید
  ممنون از تنوع دوره هاتون

  ۰
 34. AC0437 گفت:

  سلام و عرض ادب
  در مورد این مدارکی که بعد از کلاسها صادر میشه میخواستم بدونم کاربردی هم داره؟ و اگر جواب مثبته در چه زمینه ای میتونیم ازش استفاده کنیم؟
  ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   این مدارک علاوه براینکه مورد تایید سازمان بورس هست، به عنوان رزومه کاری نیز محسوب می‌شود و هم می‌توان آن را ترجمه نمود.
   باتشکر

   ۰
 35. AW1595 گفت:

  سلام . برای کلاسای حضوری چرا اطلاعات بیشتر نمیزارین ؟ مثلا کلاس استاد نجاتی تو تبریز هیچ اطلاعاتی نذاشتین . رزومه استاد هیچی نمیدونیم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   در بخش آموزش باشگاه، قسمت توضیحات، پیش نیاز مربوط به هر کلاس، مباحث آموزشی و سرفصل کلاس‌ها مشخص شده است.
   لذا برای اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید در ساعات اداری با واحد آموزش تماس حاصل بفرمایید.
   متشکرم

   ۰
 36. محمد سالاری گفت:

  سلام و خدا قوت
  میخواستم در کلاس غیر حضوری تحلیل امواج الیوت جناب امیری شرکت کنم متاسفانه ظرفیت تکمیل شده لطفا بفرمایید دوره بعدی کی تشکیل میشود.
  سپاسگزارم

  ۰
 37. AU0902 گفت:

  سلام
  گواهینامه پایان دوره کلاسهای آنلاین رو از کجا باید بگیریم ایا روی سایت هم میزارن؟

  ۰
 38. AU0902 گفت:

  ممنون و سپاسگزارم از اینکه به موقع جواب سوالات مشتریان رو میدین

  ۰
 39. AU0902 گفت:

  افرادی که وارد بازار بورس و فرابورس می‌شوند و قصد کسب سود در بورس را دارندجه بهتر از کارگزاریاگاه !!!

  ۰
 40. AO0518 گفت:

  باسلام وعرض ادب خدمت مدیران آگاه باشگاه آگاه درابتدای عرایضم مجددا" مراتب تشکروقدردانی خودرابرای ایجاداینگونه امکانات آموزشی بااستفاده ازاساتیدمعتبرومطرح کشوراعلام مینمایم وتقاضادارم برای رفع مشکل اشخاصی ماننداینجانب راهکاری ارائه نمائیداحتمالا" ازاین موضوع مطلع میباشیدکه اشخاص مختلف بااطلاعات متفاوت وبا سن های متفاوت درکلاسهابخصوص کلاسهای آنلاین شرکت مینمایندکه هریک ازدانشجویان باتوجه به شرایط ذهنی وسن وسال خودبرای آموختن مطالب آموزش به تمرین وتکرارآموزش نیازمنداست یکی باآموزش هم زمان موضوع رافرامیگیرد یکی بایکی دوبارمروریادمیگیردو... اماشخصی مثل من که حدودشصت سال دارم برای اینکه آموزشها ملکه ذهنم شودوبتوانم بطورکاربردی ازآنهااستفاده کنم علاوه برمطالعه چندباره جزواتی که توسط اساتیددراختیارگذاشته اندلازم است که هم زمان باویدئو کلاس آموزش بعضی از مطالب رابارهاتکرار وهم زمان درسامانه معاملات آنلاین تمرین عملی نمایم فراموشی وکندذهنی ازعارضهای بروز جامعه مامیباشد.کلاسهای آموزشی معمولا" دوماه درسامانه یادگیری آموزش دراختیارمیباشدونیزمثلا" اینجانب درهفته حدود۳روزفقط کلاسهای آموزشی دارم تقاضادارم یا دی وی دی کلاسهارا برای استفاده دراختیاردانش پژوهان قراردهیدویا کلاسهای آموزشی رابایگانی مانندبسته های آموزشی وبسته های اعتباری هرکس که درخواست داشت برای دورههای مشخص۳ یا۶یا۱ساله بادادن کلمه عبورودریافت هزینه دراختیارقراردهیدمثل همیشه منتظراقدام موثرباشگاه میمانم همواره شادوپیروزباشید

  ۲
 41. AW3216 گفت:

  سلام
  این بحث پیش نیازی که مطرح مینمایید در یادگیری من تاثیر خواهد داشت و الزامی وجود داره که باید ابتدا پیش نیاز وبگذرانم؟چون من هنوز دوره تابلو خوانی راهم فرصت نشده که بگذرانم؟!

  ۱
 42. AY3982 گفت:

  سلام
  امیدوارم با ثبت نام در این کلاس بتونم تمام مباحث فیبوناچی رو به صورت کامل یاد بگیرم
  ممنون از کارگزاری اگاه

  ۰
 43. AF1725 گفت:

  سلام
  برای افراد مبتدی بهترین کلاس ها و مفید ترین ها کدوم ها هستن
  لطفا یه برنامه ترتیبی قرار بدین

  ۰
 44. AT2710 گفت:

  سلام دوره آملاین بعدی امواج الیوت کی برگزار میشه؟

  ۰
 45. AS6009 گفت:

  کاش یک تقویم آموزشی بذارید که ما برای فهمیدن این که یک دوره چه موقع باز میشه مجبور نباشیم هرروز سایت رو رفرش کنیم! الآن بیش از یک ماه هست من هرروز سایت رفرش میکنم. لطفا این کلاس رو آنلاین بذارید. متشکرم

  ۲
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   از ارائه نظرات شما ممنونیم
   پیشنهادات شما را به واحد آموزش ارجاع خواهیم داد.
   باتشکر

   ۰
 46. AS6009 گفت:

  با درود و سپاس، چرا دوباره ثبت نام حضوری باز کردید، دوره قبل هم که حضوری بود! لطفا آنلاین با استاد امیری باز کنید

  ۰
 47. AS6009 گفت:

  متشکرم بابت برگزاری این کلاس. لطفا سایر کلاس های استاد امیری (پترن ۳-۲-۱ ، دوره ویلیامز، و...) را هم برای ثبت نام آنلاین باز بفرمایید

  ۱
 48. AU3787 گفت:

  اگر امکانش باشه یک دوره کارگاهی هم برای امواج الیوت برگزار کنید تا بتونیم آموخته هامون رو به صورت لایو پیاده سازی کنیم که نکته نظرات و تجربیات گرانبهای جناب امیری خیلی به پیشرفتمون کمک میکنه... جناب امیری فوق العاده هستند ۳>، از کارگزاری آگاه بابت ایجاد چنین فرصتی سپاس گزارم.
  ممنون

  ۰
 49. AQ3284 گفت:

  سلام. خسته نباشید.
  من قبلا کلاس الیوت به سبک ماینر استاد امیری رو شرکت کردم.
  می خواستم بدونم این دوره با اون دوره فرق داره یا اینکه همون الیوت به سبک ماینره؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   کلاس های الیوت استاد امیری همگی به سبک ماینر است. همچنین شما می توانید برای بررسی بیشتر به بخش اطلاعات بیشتر دوره آموزشی مراجعه فرمایید و سرفصل های کلاس آموزشی را مورد بررسی قرار دهید.

   ۰
 50. AF8687 گفت:

  سلام اگر امکانش باشه دوره ای برای الیوت به سبک دیگه مثل گلن نیلی و پریچر تعریف بشه با تشکر

  ۱
 51. BD6267 گفت:

  با سلام .لطفا بفرمایید در دوره آنلاین .چون ساعت شروع کلاس با ساعت کاری من تداخل داره .فیلم کلاس رو میشه بارگذاری بفرمایید برای دانلود ؟یا اگر اون ساعت نباشیم دیگه امکان دسترسی به فایل کلاس وجود نداره ؟ممنون میشم جواب بدید .

  ۰
 52. AW3865 گفت:

  سلام
  این کلاس با تایم من تداخل داره
  ایا میتونم دوباره به صورت انلاین ببینمش یا دانلودش کنم؟؟؟

  ۰
 53. AW3865 گفت:

  سلام
  این کلاس با تایم من تداخل داره
  ایا میتونم دوباره به صورت انلاین ببینمش یا دانلودش کنم؟؟؟

  ۰
 54. md گفت:

  با سلام
  دوره با تخفیف شده ۲۰۱۶۰۰ تومن، ولی موقع ثبت نام از من ۲۵۱۰۰۰ تومن کم کرده، در ضمن با تخفیفش شده اینقد، لطفا ضمن بررسی موضوع، نسبت به برگشت مازاد مبلغ اقدام فرمایید .
  با سپاس

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۴ بخش آموزش کارگزاری آگاه تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 55. آرش گفت:

  سلام خسته نباشید؛ دوره بعدی کلاس تکنیکال پیشرفته کی ثبت نام خواهد شد؟ برنامه ای موجود هست برای کلاس بعدی؟ خیلی مشتاقم شرکت کنم.

  ۰
 56. محمد گفت:

  سلام خواهشمندم به واحد آموزش پیشنهاد برگزاری دوره حضوری امواج الیوت توسط استاد نیما آزادی را ارائه فرماید تا برنامه ریزی جهت برگزاری این کلاس صورت پذیرد. متشکرم

  ۱
 57. روح اله مهدوی گفت:

  با سلام. خیلی ممنونم بابت برگزاری همچین کلاس هایی. فقط کلاس های حضوری در شهرستانها رو هم افزایش بدین مثلا تبریز نیاز به برگزاری کلاس های بیشتری داره.

  ۰
 58. agah9 گفت:

  سلام دوست عزیز
  جهت پیگیری دوره های آموزشی لطفا در ساعات ادای با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۴ بخش آموزش کارگزاری آگاه تماس حاصل فرمائید.

  ۰
 59. میلاد گفت:

  خیلی ممنون از کلاسهای عالیتون.اگه بشه تکنیکال مقدماتی و پیشرفته هم با تدریس استاد امیری برگزار کنید خیلی عالی میشه

  ۱
 60. behi گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید
  لطفا
  خواهشا
  کلاس های انلاین رو بد از ساعت اداری و بعداظهر برگذار کنیدتا امثال من کارمند هم بتونن استفاده کنن
  ممنونم

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری دوره های آموزشی به آیدی زیر پیغام دهید و یا با آموزش تماس بگیرید.
   آیدی پشتیبانی کلاس مجازی آموزش Eduagah@
   شماره تماس پشتیبان کلاس مجازی ۰۲۱۸۲۱۵۴۱۱۶

   ۰
 61. مصطفی گفت:

  با سلام. کلاس های انلاین بازپخش داره که اگه یه جلسه رو از دست دادیم یا مشکل اینترنت برامون پیش اومد یا نیاز به مرور داشتیم ببینیم؟ با تشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   چنانچه کلاس های آنلاین که شامل هزینه است را ثبت نام کرده اید و موفق به حضور در آن نشده اید, فایل ها و مطالب آموزشی در سیستم LMS به مدت ۲ ماه بارگذاری می شود. شما میتوانید درخصوص چگونگی نحوه برگزاری کلاس های آموزشی به مطلب" راهنمای آموزش مجازی کارگزاری آگاه (LMS)" مراجعه بفرمایید.
   جهت پیگیری دوره های آموزشی به آیدی زیر پیغام دهید و یا با آموزش تماس بگیرید.
   آیدی پشتیبانی کلاس مجازی آموزش Eduagah@
   شماره تماس پشتیبان کلاس مجازی ۰۲۱۸۲۱۵۴۱۱۶

   ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: