مزایای حاصل از معرفی بآشگاه مشتریان آگاه به دوستان و آشنایان و عضویت آنان (معرفی معرف)

در بآشگاه مشتریان آگاه بابت فعالیت‌های مختلف امتیازاتی درنظر گرفته شده است. “معرفی معرف” نیز از جمله فعالیت‌های بآشگاه به شمار می‌آید. به بیان ساده‌تر وقتی یک نفر عضو بآشگاه می‌شود (به عنوان کاربر یا مشتری) می‌تواند نام شخصی را که بآشگاه را به ایشان معرفی کرده، به عنوان معرف خود اعلام نماید که به این فعالیت “معرفی معرف” گفته می‌شود. اعلام کننده معرف به عنوان “زیرمجموعه” به ژنولوژی (درختواره) معرف خود می‌پیوندد. مزایا و نحوه توزیع امتیازات “معرفی معرف” در ادامه آمده است.

در ازای معرفی معرف توسط هر زیر مجموعه مستقیم، به معرف و زیرمجموعه امتیازاتی به شرح زیر تعلق می‌گیرد.

ردیف زیرمجموعه/معرف شرح امتیاز تعلق گرفته
۱ زیرمجموعه بابت معرفی معرف ۴۰۰ امتیاز
۲ معرف بابت معرفی به عنوان معرف توسط عضو غیرمشتری (کاربر) ۵۰ امتیاز
۳ معرف بابت معرفی به عنوان معرف توسط عضو مشتری (کاربری آنلاین) ۵۰۰ امتیاز
۴ معرف تبدیل زیرمجموعه غیرمشتری به مشتری ۴۵۰ امتیاز
۵ معرف افزایش زیرمجموعه غیرمستقیم ۱۰۰ امتیاز

استفاده از تخفیفات ومزایای سطح معرف:

با انجام فعالیت معرفی معرف، علاوه‌بر دریافت ۴۰۰ امتیاز می‌توانید از مزایا و تخفیفات سطح معرف شامل؛ تخفیف در بسته‌های مشاوره‌ای و تحلیلی، تخفیف در بسته‌های آموزشی، تخفیف کارمزد معاملات اوراق بهادار و تخفیف کارمزد معاملات آتی سکه از ۱ تا ۳ ماه به شرح جدول زیر بهره‌مند شوید.

ردیف نوع عضویت زیرمجموعه مدت استفاده از مزایای معرف
۱ کاربر ۱ ماه
۲ مشتری ۳ ماه
۳ کاربری که به مشتری تبدیل شده است. ۳ ماه از تاریخ تبدیل حساب کاربری به مشتری

درتصویر شماره ۱، آقای خلیلی با عضویت در بآشگاه از طریق آدرس ایمیل و شماره همراه خود موفق به کسب ۱۰۰ هزار ریال وجه نقد و ۳۰۰ امتیاز شده‌اند. علاوه بر این با اعلام معرف خود (آقای محسنی) ۴۰۰ امتیاز دیگر نیز به خود اختصاص است. در سوی دیگر آقای محسنی ۱۰۰ هزار ریال وجه نقد و ۳۰۰ امتیاز بابت عضویت خود دریافت کرده‌اند و پس از آنکه آقای خلیلی ایشان را به عنوان معرف خود اعلام کرده‌اند،  ۵۰ امتیاز دیگر هم به امتیازات آقای محسنی اضافه می‌شود. اکنون آقای خلیلی زیرمجموعه مستقیم آقای محسنی به شمار می‌آید و آقای محسنی معرف یا سرشاخه نامیده می‌شود.

عکس شماره 1

حال اگر آقای خلیلی موجب آشنایی فرد یا افرادی با بآشگاه شود، این افراد با اعلام نام آقای خلیلی به عنوان معرف خود، زیر مجموعه مستقیم آقای خلیلی و زیرمجموعه غیرمستقیم یا زیرشاخه آقای محسنی خواهند بود. به ازای معرفی معرف توسط هر یک از زیرمجموعه‌های غیر مستقیم (زیرشاخه‌ها)، ۱۰۰ امتیاز به آقای محسنی افزوده می‌شود. چنانچه فرد زیرمجموعه عضویت کاربری در بآشگاه داشته باشد ۵۰ امتیاز به حساب آقای خلیلی اضافه می‌شود.

تصویر شماره ۲ گویای این مطلب است.

عکس شماره 2

در صورتی که زیرمجموعه آقای خلیلی در بآشگاه عضویت کاربری داشته و پس از معرفی آقای خلیلی به عنوان معرف، به مشتری تبدیل شودف معادل ۴۵۰ امتیاز دیگرعلاوه بر ۵۰ امتیاز ابتدایی به حساب امتیاز آقای خلیلی افزوده می‌شود.

حال اگر فرد آقای محسنی که زیرمجموعه آقای خلیلی شده است، در بآشگاه عضویت مشتری داشته باشد به این معنا که با کاربری آنلاین خود وارد بآشگاه شود،  معادل  ۵۰۰ امتیاز  به عنوان امتیاز معرف به حساب آقای خلیلی اضافه می‌شود.

عکس 3

چنانچه آقای خلیلی موجب آشنایی فرد یا افرادی با بآشگاه شود، این افراد با اعلام نام آقای خلیلی به عنوان معرف خود، زیر مجموعه مستقیم آقای خلیلی و زیرمجموعه غیرمستقیم یا زیرشاخه آقای محسنی خواهند بود. به ازای معرفی معرف توسط هر یک از زیرمجموعه‌های غیر مستقیم (زیرشاخه‌ها)، ۱۰۰ امتیاز به آقای محسنی افزوده می‌شود.

به این ترتیب آقای خلیلی، حتی بدون گردش معاملاتی و تنها از عضویت در بآشگاه، معرفی معرف خود و معرفی بآشگاه به دوستانشان، توانسته است معادل ۱۲۰۰ امتیاز کسب نماید و به قله بیستون صعود کند.

اگر در زیر مجموعه‌های مستقیم، افرادی باشند که مشتری آگاه نبوده و یا جزو مشتریان فعال آن به شمار نیایند، به محض آنکه اولین در آمد ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریالی ایجاد نمایند، میزان ۵۰۰,۰۰۰ ریال آن به عنوان هدیه معرف تعلق می‌گیرد. این مبلغ فقط برای ایجاد اولین درآمد یکصد هزار تومانی برای کارگزاری آگاه است. این درآمد ممکن است حاصل از خرید بسته‌های آموزشی، مشاوره‌ای از طریق بآشگاه و یا کارمزد معاملات زیرمجموعه باشد.

مشتری غیرفعال به شخصی اطلاق می‌شود که پس از انجام مراحل کدگیری با کارگزاری آگاه معامله‌ای انجام نداده یا کارمزد ایجاد شده توسط ایشان کمتر از ۱۰۰ هزارتومان بوده است و یا مشتری آگاه بوده ولی به مدت دو سال هیچگونه معامله‌ای نکرده است. لازم است مشتری پیش از شروع معاملات یا خرید بسته‌های آموزشی و تحلیلی در بآشگاه حتما معرف خود را ثبت نماید. در غیر این صورت زیرمجموعه غیرفعال نخواهد بود.

البته زمانی که یکی از اعضا تصمیم به انتقال ژنولوژی خود می‌گیرد، در صورتی که اولین در آمد ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریالی زیرمجموعه‌های او (کاربر یا مشتریان غیرفعال) پس از انتقال ژنولوژی ایجاد شود، ۵۰۰,۰۰۰ ریال هدیه این فعالیت به گیرنده ژنولوژی تعلق خواهد گرفت.

قصد یادگیری و پیشرفت در بورس را دارید؟

از صفر تا صد بورس را توسط بهترین اساتید آموزش ببینید. لطفاً برای کسب اطلاعات کامل‌تر، مشخصات خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.75 نظر در مورد مطلب “مزایای حاصل از معرفی بآشگاه مشتریان آگاه به دوستان و آشنایان و عضویت آنان (معرفی معرف)

  1. یا سلام
   سپاس از لطفتان.
   پیشهاد شما را مد نظر قرار خواهیم داد.
   استمرار حضورتان و ارائه نظرات سازنده شما، ما را در ارائه هر چه بهتر خدمات یاری خواهد کرد.

  1. سلام
   چنانچه مطابق راهنما پیش رفته‌اید و موفق به معرفی معرف نشده اید، می‌توانید با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰ تماس حاصل فرمایید.

 1. سلام
  حداکثر چند نفر رو می توانم مستقیم به باشگاه معرفی کنم ؟آیا از الگوی خاصی پیروی میکند مثلا باینری یا نه محدودیت ندارد.

 2. سلام
  آیا با ریالهای که بجز معاملات از باشگاه می گیریم مثلا معرفی افراد می توانم بسته اعتباری بخرم.
  مرسی

 3. باسلام و عرض خسته نباشید
  من امروز عضو باشگاه شدم و خواستم دوستم رو به عنوان معرف ثبت کنم که با گزینه “مشخصات معرف من” روبرو شدم و دیدم پیش تر کسی به عنوان معرف و با امتیازی بالا ثبت و معرفی شده است.!
  سوال من این است که چگونه این مسیله امکان پذیر است.؟!
  و اگر این کار توسط کارکنان کارگزاری انجام گرفته باشد سوء استفاده از موقعیت تلقی نمی شود و سبب ایجاد موقعیت برای عده ای خاص نمیگردد.؟!
  اگر مورد فوق صحیح باشد به نظرم سبب کاهش انگیزه افراد در معرفی کردن اعضا میشود.
  پیروز باشید

  1. سلام دوست گرامی
   ایمیلی خدمتتون ارسال کردیم که مشخصات شما رو در اون جویا شدیم، اما هیچ جوابی ندادید، لذا توضیحات رو همین جا خدمتتون عرض می‌کنیم:
   برای معرفی معرف، حتما لازم هست که شما در سامانه برای بار اول لاگین کرده باشید و دارای کد بآشگاه باشید. بنابراین به هیچ وجه این امکان وجود نداره که شما مثلاً امروز عضو بشید و ببینید که از قبل معرف دارید. مگر اینکه از طریق پروفایل یکی از اعضای سابق برای ثبت نام خود و اعلام ایشان به عنوان معرف استفاده کرده باشید. یعنی هیچ کس پیش از شما نمی‌تونه معرفی برای شما معرفی کنه!
   خواهشی که داریم اینه در زمانی که سوالی براتون پیش میاد یا با ما تماس بگیرید یا اینکه کد بآشگاه یا شماره تماستون رو اعلام کنید تا پیگیری کنیم.
   مرسی

   1. با عرض سلام مجدد
    پاسخ ایمیل ارسال شد اطلاعات تکمیلی و جزئیات بیشتر را در ایمیل شرح دادم.
    بنده برای اولین بار ثبت نام کردم و با مورد اشاره شده برخورد کردم و پیش از آن هم از کسی جهت ثبت نام استفاده نکردم.و در اولین لاگین کردن متوجه وجود معرف شدم
    هدف از ارسال این پیام صرفن اطلاع رسانی به گردانندگان سایت و بستن راه سو استفاده های احتمالی است
    پیروز باشید.

    1. سلام
     پس از تعطیلات موردی که اعلام کردید رو حتماً پیگیری کرده و حضورتون اطلاع رسانی می کنیم. همونطور که قبلاً هم خدمتتون گفتیم اصلاً امکان نداره که کسی به عنوان معرف شما باشه وقتی هنوز شما در سایت ثبت نام نکردید. مثلاً برای اینکه من معرف شما بشم، شما باید توی سایت ثبت نام کرده باشید و کد بآشگاه داشته باشید تا نام من به عنوان معرفتون ثبت بشه.
     نتیجه پیگیری رو حتماً اعلام می کنیم.

     1. سپاسگزار
      جزئیات و چگونگی ورود به باشگاه را در ایمیلی که خدمتتون ارسال کردم بیان نمودم.
      بااحترام مجدد

 4. سلام. من در ابتدای ثبت نام معرفم را وارد نکردم . حالا نمیدانم از کجا باید واردشوم تااین کار امکان پذیرد؟

  1. سلام
   نام کاربری و پسوردتون رو در صفحه ورود به بآشگاه بنویسید و گزینه ورود رو انتخاب کنید. بعدش از طریق منوی کاربری میتونید گزینه معرفی معرف رو بزنید و بعد از اون کد بآشگاه معرفتون که شامل دو حرف A و ۴ عدد دیگر است رو در کادر مربوطه وارد کنید. در ادامه هم پیام مربوط به قوانین رو تایید کرده و معرفتون به همین سادگی در بآشگاه ثبت میشه. منوی کاربری هم فلش کوچکی هست که کنار عکس پروفایلتون وجود داره.

 5. با سلام
  فکر میکنم متوجه سوال بنده نشدید
  منظورم قبل از معرفی معرف نبود.
  سوالم اینه که آیا هر چی سطح معرف بالاتر باشه به بنده تخفیفات بهتری تعلق میگیره؟

  1. سلام
   روز گذشته شما پرسیدید که”آیا میزان تخفیفاتی که در قبل معرفی معرف داده می شود به سطح لول معرف بستگی دارد؟” که پاسخ حضورتون اعلام شد.
   اما در خصوص سوال امروز که فرمودید: “آیا هر چی سطح معرف بالاتر باشه به بنده تخفیفات بهتری تعلق میگیره؟” باید عرض کنیم که واضح است که وقتی معرف شما در سطح ۵ باشد خدمات سطح ۵ نصیب شما می شود و اگر سطح معرف شما ۳ باشد خدمات سطح ۳ شامل حال شما می شود. به این مطلب دقت شود که سطح معرف شما در زمان معرفی ایشان ملاک تخفیف است. برای مثال اگه امروز معرف شما در سطح ۵ است و شما ایشان را همین امروز به عنوان معرف، معرفی کنید از تخفیف سطح ۵ بهره مندمی شوید. حال اگر فردا معرف شما امتیازات خود را به شخص دیگری منتقل کند و سطح خودش به سطح ۱ برسد، شما تا پایان یک ماه از تاریخ معرفی معرف خود، از تخفیفات سطح ۵ استفاده می کنید.

   1. سلام.خدا قوت
    چطوری که ما سایت رو به دوستانمون معرفی میکنیم و وقتی اونا ثبت نام کردن و ما رو به عنوان معرف معرفی میکنن خودشون ۴۰۰ امتیاز میگیرند و ما که معرف سایت به اونا بودیم یعنی تلاش از طرف ما بوده ۳۰۰ امتیاز بهمون میدید؟
    این چه جور انصافیه؟
    سپاس بابت تمام زحماتتون.

    1. سلام دوست گرامی
     ۴۰۰ امتیاز برای ترغیب زیرمجموعه به معرفی معرف درنظر گرفته شده است. شما علاوه بر این ۳۰۰ امتیاز درصورتیکه زیرمجموعه اتون فعال بشه ۵۰ هزار تومان هم دریافت خواهید کرد. از طرفی اینکه زیرمجموعه شما وقت گذاشته و کد شما رو به سیستم معرفی کرده هم ارزشمند هست.

 6. سلام
  افزایش فعالیت و امتیاز زیر مجموعه میتونه سبب افزایش امتیاز معرف بشه یا فقط در ابتدای معرفی امتیاز تعلق میگیره؟!!

  1. سلام
   افزایش فعالیت و امتیاز زیر مجموعه تاثیری در امتیاز معرف ندارد. البته در صورتی که زیر مجموعه شما، ژنولوژی خودش رو گسترش بده، به ازای اضافه شدن هر زیرمجموعه ۱۰۰ امتیاز به شما تعلق میگیره.

 7. با سلام زیر مجموعه باید در یک معامله صد هزار تومان به کارگزاری بده تا به معرف پنجاه هزار تومان تعلق بگیره یا اینکه مثلا چن تا معامله کنه و جمع کارمزداش به صد هزار برسه هم این هدیه به معرف تعلق میگیره؟؟؟؟،

  1. سلام
   اگه زیرمجموعه شما جزو مشتریان جدید کارگزاری باشد و یا اینکه مشتری غیرفعال باشد، با ایجاد ۱۰۰ هزار تومان کارمزد سهم کارگزاری، ۵۰ هزار تومان نصیب شما خواهد شد. نیاز نیست این معامله یکجا صورت بگیرد. مثلا اگر در طول ۱۰ روز کاری زیرمجموعه غیرفعال شما ۲۵ میلیون تومان معامله انجام دهد، کارمزد سهم کارگزاری ۱۰۰ هزار تومان خواهد شد که این ۵۰ هزار تومان آن نصیب شما خواهد شد. البته به ازای هر زیرمجموعه غیرفعال فقط یک بار این اتفاق می افتند.

   1. باسلام و تبریک عید خدمت زحمت کشان کارگزاری آگاه.خیلی ممنون از راهنماییتون.آرزوی سالی خوش و پرسود برای تمامی اعضایی که در این مجموعه فعالیت می کنند.

 8. سلام
  یک سوال داشتم در خصوص معرفی معرف اگر من در سطح ۴ باشم با ۱۹۹۰۰ امتیاز دوستم منو به عنوان معرف معرفی کند بعد از دو روز به سطح ۵ برم ،دوستم هم از تخفیف سطح ۵ استفاده میکنه؟ یا ملاک روزی هست که معرفی میکنه؟یعنی کل ۳۰ روز رو از سطح ۴ استفاده میکنه؟

  1. با سلام
   دوست عزیز، استفاده از خدمات سطح معرف فقط محدود به سطح معرف شما در زمان انتخاب معرف هست و افزایش امتیاز معرف در تاریخهای بعدی تاثیری بر استفاده زیرمجموعه از امتیاز سطح معرف ندارد. در واقع زیر مجموعه فقط از امتیاز سطح معرف در زمان انتخاب معرف به مدت یک ماه بهره مند خواهد شد.

 9. با سلام، در معرفی باشگاه اعلام شده است “اگر در زیر مجموعه‌های مستقیم، افرادی باشند که مشتری آگاه نبوده و یا جزو مشتریان فعال آن به شمار نیایند، به محض آنکه اولین در آمد ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریالی ایجاد نمایند، میزان ۵۰۰,۰۰۰ ریال آن به عنوان هدیه معرف تعلق می‌گیرد. این مبلغ فقط برای ایجاد اولین درآمد یکصد هزار تومانی برای کارگزاری آگاه است. این درآمد ممکن است حاصل از خرید بسته‌های آموزشی، مشاوره‌ای و یا کارمزد معاملات زیرمجموعه باشد.” ولی زیر مجوعه من اولین درآمد را کسب کده و لی هدیه به من تعلق نگرفته است. لطفا جواب ارسال گردد

  1. دوست گرامی سلام
   زیرمجموعه مورد نظر شما جزو مشتریان فعال کارگزاری محسوب می‌شده اند. یعنی ایشان پیش از آنکه زیرمجموعه شما شوند و از تاریخ ۱۳۹۳/۰۸/۱۸ مشتری کارگزاری آگاه بوده اند و در آن مدت بیش از ۱۰۰ هزار تومان کارمزد ایجاد نموده اند. بنابراین مبلغ ۵۰ هزار تومان به شما تعلق نخواهد گرفت.

 10. سلام
  به دلیل عجله و اشتباهی ، یک نفر را به عنوان معرف خود معرفی نموده ام
  و میخواهم در صورت امکان این مساله اصلاح شود ( حذف این معرف ) تا بتوانم فرد دیگری که در سطح بالاتری است را به عنوان معرف انتخاب کنم
  خانم زینب رضاییان را اشتباهی معرف خود نموده ام
  با سپاس

  1. سلام
   دوست گرامی معرفی معرف فعالیتی یک بار مصرف محسوب می‌شود. با توجه به این مطلب که پیش از اینکه فردی به عنوان معرف شما ثبت شود، حتما از شما تاییدیه دریافت می‌شود. لذا متاسفانه تغییر یا حذف آن امکان‌پذیر نیست.

 11. سلام باتشکر از دوستان که سوالات خوبی کردند که با خواندن این سوالات …سوالات خودم را کردم وهم به پاسخ هایی که میخواهم میرسم بااینکه تازه وارد بورس شدم وخیلی مبتدی هستم باتشکرازدوستان وپاسخ های مفید اگاه

 12. سلام کارگازری خوبی هست فقط لطفا سایت انلاین و باشگاهو بررسی کنید که چرا سرعت وارد شدن به باشگاه و انلاین یکم نسبت به کارگزاری های دیگه کند تره ممنون میشم برسی کنید

  1. سلام دوست گرامی
   با تغییرات اعمال شده در بخش سخت افزار و نرم افزار سامانه و ارتقاء سامانه آنلاین، در حال حاضر سامانه آنلاین مشکل سرعت یا قطع و وصلی ندارد و امیدواریم شما نیز از سامانه رضایت داشته باشید. اگر به مورد مشخصی برخورد کرده اید، حتماً آن را با ما درمیان گذارید.

 13. با سلام و تشکر از باشگاه خوبتون. آگاه هم امکانات خیلی خوبی داره هم وبلاگ آموزشی عالی و قابل تقدیر. به امید اینکه سیستم معاملات آنلاین هم ـ با اینکه پیشرفت خوبی داشته ـ بیش از پیش به روز بشه و سرعت بالاتری به خودش بگیره.
  باز هم تشکر

 14. سلام
  ۱.ایا برای معرفی زیر مجموعه لینک یا کد خاصی وجود دارد یا خیر. صرفا با معرفی درفرم ثبت نام معرف مشخص می شود؟
  ۲ . ایا می تونم به معرفم از طریق شماره یا ایمیل یا هرگونه امکان تماسی مانند انواع مسنجرها که برای عموم قرار داده باشه، دسترسی داشته باشم ؟
  ممنون

  1. سلام دوست گرامی
   ۱- شما می توانید لینک پروفایلتان را برای دوستان خود ارسال نمایید و چنانچه ایشان از طریق لینک شما در بآشگاه یا آگاه اکسپرس ثبت نام نمایند زیر مجموعه شما خواهند شد.

   ۲- در باشگاه امکان ارتباط با معرف ویا زیر مجموعه ها وجود ندارد مگر اینکه ایشان در پروفایل خود، آیدی شبکه های اجتماعی خود را معرفی کنند.

  1. سلام
   بله دوست عزیز
   در صورت داشتن کد بآشگاه یا لینک صفحه پروفایل ایشان، می توانید اطلاعات اعضای بآشگاه را مشاهده نمایید.

  1. با سلام خدمت شما دوست گرامی
   به منظور جلوگیری از ایجاد کاربری های کاذب و غیرواقعی در سایت بآشگاه، از دی ماه ۹۵ تغییراتی در نخوه افزودن زیرمجموعه سطح ۱ ایجاد شده است. طبق آنچه در ردیف های ۱۱ الی ۱۳ جدول توزیع امتیازها راهنمای بآشگاه و مطلب بآشگاه چیست؟ بیان شده است، این تغییرات شامل موارد ذیل است:
   ردیف ‌ ‌ شرح فعالیت ‌ حجم / تعداد ‌ امتیاز
   ۱۱ افزایش زیرمجموعه مستقیم (مشتری) ۱ ۵۰۰
   ۱۲ افزایش زیرمجموعه مستقیم (کاربر) ۱ ۵۰
   ۱۳ تبدیل زیرمجموعه مستقیم از کاربر به مشتری ۱ ۴۵۰

   به علت گستردگی مطالب و مثال های متعددی که در مطالب مختلف آمده است، احتمال دارد که برخی مطالب بروزرسانی نشده باشند که به مرور انجام خواهد شد. این مطلب نیز طبق اعلام شما، متن و تصاویر بزودی جایگزین خواهد شد.
   با سپاس

 15. سلام و خسته نباشید ممنون از زحمات شما عزیزان
  سوالی داشتم در رابطه با سرمایک همراه داشتم بنده با دو شماره ی مختلف در سرمایک همراه عضو هستم این شماره که الان در باشگاه هستم پاداش مالی من حدودا یک میلیون و هشتصد و اندی تومان دارم و در شماره تلفن دیگرم که به نام خودم و دایمی می باشد حدودا یک میلیون و پانصد و اندی تومان پاداش مالی دارم حالا از اون دومی چطوری در اینجا می تونم استفاده کنم یعنی می تونم معرف باشم برای خودم و یا واگذار کنم اگر خریدار باشه ممنون

  1. سلام
   دوست عزیز شما نمی توانید پاداش نقدی باشگاه های دیگر موسسات یا کارگزاریها را به بآشگاه مشتریان آگاه انتقال دهید.
   چنانچه در بآشگاه وجه نقد دارید می توانید آن را دریافت کرده یا بسته های متنوع بآشگاه را خریداری کنید.

 16. خوبه ولی یه مشکلی هست اینکه اگه من دوستیو معرفی کنم با اینکه به نفع منه که منو به عنوان معرف معرفی کنه بهش میگم کاربری در سطح دماوند معرفش باشه

 17. با سلام…بنده میخاستم دوستان و فامیلهای خودم رو به باشگاه معرفی کنم و با بورس آشنا کنم …چگونه میتونم راهنمایی کنم….آیا میشه شماره تماس آنها رو به شما بدم شما برای آنها پیام بفرستید و بابورس آشنا کنید؟؟؟

  1. سلام
   شما می توانید در بخش منوی دسترسی بآشگاه خود، با استفاده از گزینه “دعوت از دوستان و آشنایان”، دوستانتان را به بآشگاه دعوت کنید.

 18. سلام وقتی کد یکی از دوستان رو به عنوان معرف ثبت میکنم سیسم مشخصات فرد دیگری رو برای تایید نشون میده میشه راهنمایی کنید؟

  1. با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز،
   به اطلاع شما می رسانیم در حال حاضر معرف(غیر بازاریاب) امکان مشاهده امتیاز کسب شده شما بابت معاملاتتان را ندارد. این امکان فقط برای بازاریابها وجود دارد که بتوانند میزان معاملات زیرمجموعه خود را مشاهده نمایند.

 19. مرسی بابت تلاش وزحماتتون فقط کاش باشگاه هم اپلیکیشن داشت مثل آساتریدر اینجوری دسترسی بهش راحتتر بود مرورگر یکم سخته واسه گوشی

  1. سلام دوست گرامی
   سایت بآشگاه ریسپانسیو، بوده و با موبایل نیز به سادگی قابل مشاهده است.
   این امکان وجود دارد که سایت bashgah.com را با مرورگر گوشی خود به سادگی استفاده نمایید.

  1. سلام دوست گرامی
   مشکلی وجود ندارد. در صورتی که نمی‌توانید دوستان خود را به بآشگاه معرفی کنید با شماره ۸۲۱۵۴۰۰۰ تماس بگیرید.

 20. با سلام

  ممنون از سایت و کارگزاری خوبتون و بابت طرح های جالبتون …
  بنده در مورد خود سایت باشگاه پیشنهاد میدم ترتیب چیدمان کامنت ها رو در سایت بر عکس کنید تا کامنت آخر (از لحاظ زمانی) را بلافاصله بعد از مطالب مندرج در سایت (در اول بخش کامنت ها) نشان دهد. به نظرم این امر بر زنده نشان دادن مطالب کمک زیادی می کند.

  با سپاس

  1. سلام دوست گرامی
   ممنون از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات به ما اعلام می‌کنید.
   پیشنهاد شما را بررسی و در صورت امکان اجرا خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *