مدیریت سبد دارایی در معاملات آنلاین سهام و اوراق بهادار

 • ۸ اردیبهشت ۱۳۹۸
 • Agah
 • ۵۴۳ نظر
 • ۱۰۲۱۰۴ مشاهده
مدیریت سبد دارایی در معاملات انلاین سهام و اوراق بهادار

(بروزرسانی ۱۳۹۸/۰۶/۲۶) سرمایه گذاری در بورس علاوه‌بر آموزش نیازمند ابزارهایی است. ازجمله این ابزارها می‌توان به سیستم معاملاتی آنلاین برای ثبت سفارش های خرید و فروش سهام و سایر اوراق بهادار، بررسی و مدیریت سبد دارایی و…. اشاره کرد.

یکی از نیازمندی‌های سرمایه گذاران بورسی دسترسی به لیستی از دارایی ها برای بررسی وضعیت عملکرد پرتفوی یا همان دارایی سهام در بازه‌های زمانی متفاوت است که تهیه این گزارش نیازمند محاسبات پیچیده و مختلفی است تا بتوان از طریق آن وضعیت جامعی از تراکنش‌های مختلف مشتری را مشاهده کرد.

مزایای  مدیریت سبد دارایی

از مزایای وجود یک گزارش جامع برای بررسی و مدیریت دارایی سهام می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • میزان سود و زیان حاصله در هر لحظه
 • مشاهده سودهای دریافتی پیشین (که حاصل از معاملات قبلی یک نماد بوده است.)
 • مشاهده وضعیت دارایی در دوره‌های مختلف زمانی (سالانه، ماهانه، فصلی و …)
 • بررسی وضعیت سبد دارایی در صنایع مختلف
 • درصد (سهم) هر دارایی از کل پرتفو
 • امکان تصمیم‌گیری منطقی برای معاملات با در نظر گرفتن ریسک و بازدهی مناسب‌تر

مدیریت سبد دارایی در نرم افزار معاملات آنلاین آساتریدرآگاه

با توجه به نیاز مشتریان، لزوم وجود گزارش کامل و جامع از وضعیت دارایی سهام و بهبود گزارش‌های پیشین، کارگزاری آگاه منوی جدیدی را در سامانه معاملات آنلاین سهام خود با نام “مدیریت سبد دارایی” ایجاد کرده است.

در منوی مدیریت سبد دارایی، بخش‌های متعددی قرار دارد که کاربرد هر یک متفاوت و مشخص است. این بخش‌ها شامل موارد زیر هستند:

 سبد سهام

عملکرد سبد سهام

افزیش سرمایه های من

تراکنش‌های دستی

سودهای تقسیمی من

در ادامه به تشریح و کاربرد هر بخش پرداخته می‌شود.

سبد سهام

بخش “سبد سهام” دربردارنده کلیه نمادهایی است که مشتری سهامدار آن است. این بخش پیش‌تر با نام “دارایی سهام” در سامانه معاملات برخط  آسا دردسترس بود.

اطلاعات نماد در زمان خرید و اطلاعات روز دارایی (براساس قیمت آخرین معامله و قیمت پایانی) در این بخش از سبد دارایی قابل مشاهده است.


دانلود ویدیو – کیفیت ۳۶۰p

دانلود ویدیو – کیفیت ۷۲۰p

جدول موجود در “سبد سهام” حاوی اطلاعات زیر است:

۱- نام اوراق: نام شرکتی است که مشتری سهام آن خریداری کرده است.

۲-نماد: به سهام شرکت‌های پذیرفته شده در بازار سرمایه به اختصار نامی تحت عنوان نماد آن شرکت تعلق می‌گیرد. نماد هر شرکت در بورس با شرکت‌های دیگر متفاوت و منحصربه‌فرد است.

۳-تعداد: به مفهوم تعداد دارایی یا سهام مشتری در کارگزاری آگاه است که مبنای محاسبات قرار می‌گیرد. این دارایی براساس معاملات و عملیات مشتری در کارگزاری آگاه منظور می‌شود.

۴-تعداد سپرده گذاری: تعداد سهامی است که از سوی شرکت سپرده گذاری بورس اعلام شده است و مشتری می‌تواند از طریق کارگزاری آگاه به فروش برساند. در حقیقت این تعداد نشان می‌دهد که آیا کارگزاری آگاه، کارگزار ناظر مشتری در نماد مذکور است یا خیر.

۵-قیمت سربه سر فروش: قیمت هر واحد از دارایی است که اگر معامله فروش با آن قیمت انجام شود، سود یا زیان مشتری صفر خواهد بود.

۶-میانگین قیمت تمام شده: میانگین بهای پرداخت شده بابت خرید هر واحد از سهام است.

۷-بهای تمام شده: مجموع بهای پرداخت شده با احتساب کارمزد خرید برای کل دارایی است.

۸-درصد در سبد (بهای تمام شده) : نسبت بهای تمام شده دارایی به کل سرمایه را نشان می‌دهد.

۹-قیمت روز: قیمتی است که سهام با آن در حال معامله است. این قیمت براساس قیمت پایانی و آخرین قیمت معامله قابل تغییر است.

۱۰-خالص ارزش روز: ارزش کل دارایی را براساس قیمت روز و با احتساب کارمزد فروش نشان می‌دهد. این مبلغ خالص دریافتی حاصل از فروش سهام است.

۱۱-درصد در سبد: نسبت ارزش روز دارایی خاصی را به ارزش کل دارایی سبد را نشان می‌دهد.

۱۲-سود یا زیان تحقق نیافته: میزان سود یا زیانی است که از تفاوت قیمت روز و بهای تمام شده به دست می‌آید. این سود یا زیان درصورتی محقق می شود که مشتری دارایی خود را در لحظه مشاهده گزارش بر اساس قیمت روز، بفروشد.

۱۳-درصد سود یا زیان تحقق نیافته: درصد سود یا زیانی (بازدهی) است که از تفاوت قیمت روز و بهای تمام شده به دست می آید.

در این بخش محاسبات جدول سبز رنگ بر اساس تعداد واقعی و محاسبات جدول آبی رنگ براساس قیمت پایانی است و می‌توان تعداد دارایی‌ها را براساس تعداد دارایی سهام (دارایی که از کارگزاری آگاه خریداری شده است) و یا تعداد سپرده‌گذاری تنظیم کرد. همچنین می‌توان ارزش روز را بر اساس قیمت پایانی یا قیمت آخرین معامله نماد محاسبه کرد. با تغییر این دو تنظیمات، محاسبات جدول آبی رنگ تغییر کرده و بر اساس تنظیمات تعیین شده محاسبه خواهد شد.

۱۴-آخرین سود تقسیمی: در این ستون آخرین مبلغی که طی مصوبه مجمع عمومی به سهامداران (در زمان برگزاری مجمع) تعلق گرفته است، نمایش داده می شود. چنانچه شرکت بورسی که مشتری سهامدار آن است، مجمع عمومی عادی سالیانه برگزار کرده و در مجمع  سود نقدی بین سهامداران تقسیم شده باشد، به آن سود تقسیمی یا DPS می گویند. این سود تنها زمانی به فرد تعلق می گیرد که در زمان برگزاری مجمع مربوط به تقسیم سود، سهام شرکت را داشته است.

۱۵-وضعیت نماد: وضعیت فعلی معاملاتی نماد است که می تواند به صورت مجاز، ممنوع، ممنوع-متوقف، مجاز-متوقف و … باشد.

۱۶-تراکنش دستی: در صورتی که مشتری دارایی‌اش را  به صورت دستی افزایش یا کاهش دهد، در این ستون نمایش داده می‌شود.

 

مشتری می‌تواند دارایی هایی را که به دلیل تغییر کارگزار ناظر و انتقال سهام از کارگزاری دیگر یا اضافه کردن آن دسته از دارایی هایی را که در کارگزاری دیگر خرید شده است، از طریق ثبت تراکنش دستی در سامانه معاملاتی خود اعمال نماید. برای درج تراکنش دستی می‌بایست روی گزینه تراکنش دستی در بالا سمت راست صفحه کلیک کنید تا پنجره ثبت تراکنش دستی نمایش داده شود. در این بخش با وارد کردن اطلاعاتی  از قبیل نماد، تاریخ معامله، قیمت و حجم  می‌توانید تراکنش مورد نظر را ثبت کنید. چنانچه گزینه آستانه مجاز قیمت در تاریخ معامله انتخاب شده باشد، بازه قیمت روز (قیمت‌ نماد که در تاریخ تعیین شده مجاز به انجام معامله بوده است) توسط سیستم محاسبه می‌شود و قیمت وارد شده باید در آن محدوده باشد؛ در صورت انتخاب نکردن گزینه، می‌توانید قیمت دلخواه خود را وارد نمایید.

 در صورتی که گزینه کارمزد توسط سیستم محاسبه و اضافه شود را انتخاب نمایید، بعد از اعمال تراکنش در قیمت مورد نظر، سیستم کارمزد معامله را براساس قوانین سازمان بورس در تاریخ مشخص شده حساب کرده و به ارزش دارایی‌های شما اضافه می‌کند؛ اما در صورتی که قیمت اعمال شده با احتساب کارمزد باشد می‌توانید گزینه محاسبه کارمزد را انتخاب نکنید.

  در صورتی که قصد  افزایش دارایی خود را در سبد دارایی سهام خود داشته باشید باید از گزینه  خرید و چناچه قصد  کاهش دارایی را داشته باشید از گزینه فروش  استفاده کنید.

لازم به ذکر است تراکنش‌های دستی ثبت شده بعد از ساعت معاملاتی بازار سهام (۱۲:۳۰) اعمال می‌شود و تغییراتی را که تراکنش‌های دستی در دارایی شما ایجاد می‌کند، تاثیری در دارایی قابل معامله شما نخواهد داشت.

نکته: می‌توانید از طریق تراکنش‌های دستی، تراکنش‌های ثبت‌شده را ویرایش و یا حذف کنید.

 

۱۷-جزئیات: در سمت راست هر نماد یک گزینه آبی رنگ( آیکون ) به نام جزئیات تعبیه شده است. در این قسمت ریز خرید یا فروش سهام در آن نماد به صورت تجمیعی یا ریزتراکنش نمایش داده می‌شود. در این بخش قابلیت تعیین بازه زمانی مورد نظر مشتری قرار داده شده که با اعمال بازه زمانی خاصی تراکنش‌زمان‌های مختلف نمایش داده می‌شود.

۱۸نمودار: در بخش پایینی صفحه سبدسهام امکان مشاهده نمودار دارایی پرتفوی  به صورت  نمودارهای دایره ای و میله ای   وجود دارد. در این بخش این نمودارها هم براساس نماد و هم براساس صنعت قابل تنظیم است. معیارهای ترسیم این نمودارها  براساس ارزش روز، بهای تمام شده و سود یا زیان تحقق نیافته است.

۱۹-دریافت فایل خروجی: با کلیک بر این بخش امکان دریافت فایل اکسلی از دارایی سبدسهام خود را خواهید داشت.

عملکرد سبد سهام

تب عملکرد سبد سهام، برای  بررسی  اطلاعات و وضعیت معاملاتی در بازه های  زمانی دلخواه  است. بخش عملکرد سهام  پورتفوی مشتری  را در بازه های ابتدای دوره، طی دوره، انتهای دوره  مورد بررسی قرار می دهد و در نهایت در بخش عملکرد دوره این امکان را به مشتری می دهد تا  وضعیت سود و زیان حاصل از خرید و فروش های خود را در طول بازه زمانی انتخاب شده مشاهده نماید.


دانلود ویدیو – کیفیت ۳۶۰p

دانلود ویدیو – کیفیت ۷۲۰p

در ادامه به توضیح هر بخش از جدول عملکرد سبد سهام به صورت جداگانه می پردازیم.

ابتدای دوره:

پس از انتخاب بازه زمانی مورد نظر، در این بخش اطلاعاتی نظیر نماد، تعداد سهام موجود،قیمت روز (قیمت پایانی در ابتدای دوره)، خالص ارزش فروش و سود یا زیان تحقق نیافته در ابتدای دوره نمایش داده می‌شود.

طول دوره:

در بخش طی دوره در عملکرد سبد سهام، تغییرات ایجاد شده در طول بازه زمانی مشخص شده از قبیل تعداد سهام خریداری  شده در طی بازه زمانی با احتساب میانگین قیمت، تعداد سهام فروخته شده در طی بازه زمانی با احتساب میانگین قیمت، تعداد تعدیلات سهام حاصل از افزایش سرمایه به صورت سهام حق تقدم یا سهام جایزه قابل مشاهده است.

در این بخش از جدول با توجه به بازه زمانی انتخاب شده، اطلاعاتی مانند تعداد خرید و فروش، میانگین قیمت خرید و روش، تعداد تعدیلات ناشی از حق‌تقدم و تعداد سهام جایزه است.

انتهای دوره:

دراین قسمت اطلاعاتی مانند تعداد دارایی، بهای تمام شده و سود یا زیان تحقق نیافته در انتهای دوره وجود دارد.

عملکرد  دوره:

مهمترین قسمت در جدول عملکرد سبد سهام، عملکرد دوره است. در بخش عملکرد دوره، بازدهی کسب شده در طول دوره به تفکیک اطلاعاتی نظیر  تغییر سود یا زیان تحقق نیافته، سود یا زیان حاصل از فروش دارایی، سود تقسیمی در مجامع و سود یا زیان کل (مجموع سود تقسیمی + سود یا زیان حاصل از فروش دارایی) به مشتری  نمایش داده می‌شود.

نکته: بازه زمانی را می توان بر اساس روز، هفته، ماه و یا انتخابی (بازه زمانی دلخواه) تنظیم کرد.

تمام قیمت‌های لحاظ شده برای محاسبات براساس قیمت‌پایانی نمادهاست.

افزایش سرمایه های من

بخش “افزایش سرمایه های من” دربردارنده همه نمادهایی است که در زمان برگزاری مجمع عمومی فوق العاده در خصوص تصویب افزایش سرمایه سهامدار آن ها بوده ایم. در این تب، اطلاعاتی در خصوص تاریخ برگزاری مجمع، درصد افزایش سرمایه، درصد سهام جایزه و همه اطلاعاتی که برای سهامداران در زمان افزایش سرمایه مهم است، نشان داده می‌شود.


دانلود ویدیو – کیفیت ۳۶۰p

دانلود ویدیو – کیفیت ۷۲۰p

در ادامه به توضیح هر یک از این ستون ها خواهیم پرداخت.

۱.نوع افزایش سرمایه: در این ستون نوع افزایش سرمایه نشان داده می‌شود. در صورتی که:

افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی باشد  سهام جایزه

افزایش سرمایه از محل سود انباشته باشد سهام جایزه

افزایش سرمایه از محل آورده نقدی سهامداران باشد آورده نقدی

افزایش سرمایه از محل مطالبات حال شده سهامداران باشد آورده نقدی

نمایش داده می‌شود.

همچنین در صورتی که افزایش سرمایه، ترکیبی از موارد گفته شده باشد، به صورت آورده نقدی و سهام جایزه نشان داده خواهد شد.

۲.تاریخ برگزاری مجمع: این بخش تاریخ برگزاری مجمع عمومی فوق العاده را نشان می دهد.

۳.درصد کل افزایش سرمایه: این بخش نشان‌دهنده میزان درصد افزایش سرمایه‌ای است که در مجمع عمومی فوق‌العاده به تصویب سهامداران رسیده است.

نکته: درصد کل افزایش سرمایه متشکل از درصد سهام جایزه و درصد آورده نقدی است.

۴.درصد سهام جایزه: بیان می کند چند درصد از افزایش سرمایه به عنوان سهام جایزه به سهامداران تعلق خواهد گرفت.

۵.تعداد سهام جایزه: این ستون تعداد سهام جایزه ای است که به شما تعلق گرفته است. این تعداد با توجه به میزان دارایی شما در زمان برگزاری مجمع و درصد افزایش سرمایه محاسبه می گردد.

۶.نماد حق تقدم: در این ستون نماد حق تقدم سهم نمایش داده می‌شود.

۷.درصد آورده نقدی: بیان می کند چند درصد از افزایش سرمایه به عنوان حق تقدم سهام به سهامداران تعلق خواهد گرفت.

۸.تعداد تعلق گرفته: تعداد سهام حق تقدمی است که در مجمع عمومی فوق العاده به هر یک از سهامداران با توجه به دارایی سهامشان در زمان برگزاری مجمع تعلق گرفته است.

۹. تعداد خرید: در صورتی که در دوره پذیره نویسی سهام حق تقدم خریداری شود، در این ستون نشان داده خواهد شد.

۱۰.تعداد فروش: در صورتی که در دوره پذیره نویسی سهام حق تقدم فروخته شود، در این ستون نشان داده خواهد شد.

۱۱.تعداد کل: نشان دهنده تعداد حق تقدم‌های دریافتی و خریداری شده، منهای حق تقدم‌های فروخته شده در دوره پذیره نویسی است.

۱۲.تعداد پذیرش: تعداد حق تقدمی را نشان می دهد که ارزش اسمی آن در دوره پذیره نویسی به شرکت پرداخت شده است.

نکته: از طریق گزینه + در انتهای هر سطر می‌توانید تعداد حق تقدم‌هایی که مبلغ اسمی آن را پرداخت کرده‌اید، وارد کنید تا اطلاعات دارایی شما در تب سبد سهام و عملکرد سبد سهام (میزان دارایی، سود یا زیان) به‌روز شود.

۱۳.مطالبات پذیرش نشده: درصورتی‌که شرکت به‌جای سهامدار اقدام به فروش حق تقدم استفاده‌نشده کند، در این ستون، مطالبات ناشی از فروش این حق تقدم‌ها نشان داده می‌شود.

تراکنش‌های دستی

تراکنش های دستی به دو منظور در سامانه قرار داده شده است:

۱- بررسی و تعیین تکلیف تراکنش های دستی پیشین

۲- امکان ثبت تراکنش های دستی جدید


دانلود ویدیو – کیفیت ۳۶۰p

دانلود ویدیو – کیفیت ۷۲۰p

در این قسمت تمام تراکنش‎‌های دستی که از پرتفوی قدیم بازمانده است نمایش داده می‌شود ومشتری از طریق گزینه اعمال یا لغو، می‌تواند هر یک از این تراکنش ها را در پورتفوی خود ثبت نماید.

علاوه بر این کلیه تراکنش هایی را که مشتری به صورت دستی از این پس در سامانه ثبت می کند، در این بخش قابل مشاهده و پیگیری است.

چند نکته در ثبت تراکنش های دستی حائز اهمیت است:

 • این تراکنش در محاسبات سود یا زیان سبد سهام مشتری محاسبه و نمایش داده خواهد شد.
 • تغییرات مربوط به افزایش سرمایه و تقسیم سود، از تاریخ معامله این تراکنش به بعد لحاظ خواهد شد.
 • این تراکنش بر اساس اظهار مشتری است و منجر به خرید یا فروشی در بازار نخواهد شد.
 • تغییراتی که این تراکنش در دارایی مشتری ایجاد می‌کند، تاثیری در تعداد دارایی قابل معامله وی نخواهد داشت.
 • در صورتی که در نسخه‌های قبلی سامانه معاملاتی برخط آسا اقدام به ثبت تراکنش دستی نموده باشید، این تراکنش‌ها در این قسمت به شما نمایش داده می‌شود. این اطلاعات از اواخر سال ۹۲ است. با ورود به این بخش می‌توانید تراکنش‌هایی را که نیاز دارید مجدد در سبد دارایی شما اعمال شود، ثبت کنید و در صورت عدم نیاز به ثبت هر تراکنش، آن را لغو کنید.

همچنین در قسمت بالای صفحه ابزار فیلتر جهت دسترسی سریع به تراکنش‎ها به صورت تراکنش‌های دستی، تراکنش‌های باز و انتخاب بازه زمانی دلخواه وجود دارد.

سودهای تقسیمی من

در بخش سودهای تقسیمی اطلاعات مربوط به سود تقسیم شده شرکت‌هایی که در زمان برگزاری مجمع عادی سالیانه سهامدار آن بوده‌اید در دسترس است.


دانلود ویدیو – کیفیت ۳۶۰p

دانلود ویدیو – کیفیت ۷۲۰p

در بخش سمت راست بالای صفحه می‌توان اطلاعات موجود در صفحه سودهای تقسیمی من را بر اساس “نمایش مجامع تسویه نشده” یا “نمایش همه مجامع” فیلتر نمود.

 در این قسمت، بخش‌های مختلفی وجود دارد که در ادامه به توضیح آن‌ها می‌پردازیم:

۱-نماد: سهامی است که در زمان برگزاری مجمع عادی سالیانه، در دارایی شما وجود داشته است.

۲-تاریخ برگزاری: در این بخش زمان برگزاری آخرین مجمع عادی سالیانه نمایش داده می‌شود.

۳-سال مال منتهی: سال مالی شرکت را نشان می‌دهد که مجمع سالیانه مربوط به آن دوره برگزار شده است.

۴-سود انباشته: سود انباشته پایان دوره به‌ازای هر سهم است.

۵-EPS : میزان سود ساخته شده توسط شرکت به ازای هر سهم در پایان سال مالی است.

۶-DPS : میزان سود تقسیمی توسط شرکت به ازای هر سهم در مجمع عادی سالیانه است.

۷-تعداد دارایی در زمان مجمع: تعداد دارایی شمارا در زمان برگزاری مجمع عادی سالیانه نشان می‌دهد.

۸-ارزش مطالبات: این عدد از ضرب DPS در تعداد دارایی در زمان مجمع به دست می‌آید و معادل کل مبلغ دریافتی شما از سود تقسیمی است.

۹-مطالبات دریافت شده: این بخش به شما نشان می‌دهد که چه میزان از سود تقسیمی خود را دریافت نموده‌اید.

۱۰-وضعیت: در این ستون وضعیت مطالبات شمارا به‌صورت تسویه شده یا تسویه نشده نمایش می‌دهد.

نکته: 

۱-چنانچه شما سود تقسیمی خود را دریافت کرده باشید به‌منظور اعمال تسویه سود تقسیمی می‌توانید از طریق گزینه  در انتهای سطر اقدام کنید. در این بخش همان‌گونه که در عکس زیر قابل‌مشاهده است، می‌توانید میزان دریافتی سود تقسیمی خود را مشخص کنید. چنانچه به هر دلیلی کل یا بخشی از سود تقسیمی خود را دریافت نکرده باشید می‌توانید در کادر مربوطه، مبلغ آن را وارد کنید.

دریافت سود تقسیمی مجمع عادی

 

 ۲-درصورتی‌که اطلاعیه پرداخت سود سهام در سایت کدال منتشرشده باشد، در انتهای سطر لینک اطلاعیه مربوطه وجود دارد.

در پایان خاطر نشان می سازد که در سامانه معاملات انلاین آساتریدرآگاه بخش “مدیریت دارایی سهام” جایگزین کلی بخش “دارایی سهام” و “دارایی سپرده گذاری” شده است.

قصد یادگیری و پیشرفت در بورس را دارید؟

از صفر تا صد بورس را توسط بهترین اساتید آموزش ببینید. لطفاً برای کسب اطلاعات کامل‌تر، مشخصات خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.

543 پاسخ به “مدیریت سبد دارایی در معاملات آنلاین سهام و اوراق بهادار”

 1. عبدالله حاجی زاده گفت:

  خیلی خوبه یکی از مشکلات که در مورد سبد سهام داشتیم رو حل کرد
  به امید اینکه این برنامه کامل و کاملتر بشه

  ۱۳
 2. AT7265 گفت:

  سلام وخدا قوت اساتریدر جدید سامانه خوبیه ولی من حدود یکهفته میشه نمیتونم واردش بشم و پس از تایپ وارد نسخه قدیم میشم مشکل را با تهران واصفهان در میان گذاشتم ولی هنوز حل نشده برام.

  ۱
 3. AT0560 گفت:

  درود.میخواستم بدونم باچه امتیازی میتونیم ازباشگاه وام بگیریم.ممنون

  ۷
 4. AT0560 گفت:

  درود.آیا سهمی که خریدیم و در ضرر باشه اگه نگهش داریم طولانی مدت آیا به سود دهی میرسد ؟

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام خدمت شما دوست گرامی
   افزایش قیمت سهام به عوامل مختلفی از جمله وضعیت صنایع، وضعیت شرکت مورد نظر، اخبار و ... بستگی دارد و تنها می توان از طریق پیگیری اخبار مربوطه و تحلیل های موجود درباره افزایش قیمت و سود سهام های بورسی پیش بینی انجام داد.
   شما می توانید از طریق تحلیل های بنیادی و تکنیکال ، وضعیت سهم مورد نظر خود در آینده را پیش بینی کنید یا از سایت های مختلف تحلیلی استفاده نمایید.
   جهت مطالعه اخبار و تحلیل سهام های مختلف از سایت تحلیلی همفکران نیز می توانید استفاده نمایید.

   ۸
  • Farhad75 گفت:

   ممکنه به سود دهی برسه ممکنه نرسه باید تحلیل و بررسی بشه

   ۱
 5. AV7639 گفت:

  سلام
  آیا امکان دریافت کد بورس برای فرزند
  ۵سال
  زیر ۵سال وجود دارد

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام
   بله دوست گرامی
   دریافت کد بورسی برای افراد زیر ۱۸ سال به این صورت است که ابتدا در سامانه سجام و آگاه اکسپرس ثبت نام می‌کنند و پدر فرزندان جهت احراز هویت با مدارک شناسنامه و کارت ملی به همراه مدارک فرزندان به دفاتر پیشخوان یا محل کارگزاری مراجعه میکند.
   در خصوص معرفی شماره حساب لازم است اعلام کنیم که حساب به نام خود شخص (فرد زیر ۱۸ سال) باشد.
   باتشکر

   ۱۲
   • AM9595 گفت:

    سلام
    من بالغ بر ۱۰ روز است که برای فرزندانم در سجام ثبت نام کرده ام ولی هنوز پیامکی برایم نیامده است . آیا باید صبر کنم تا پیامک تاییدیه سجام برایم بیاید یا باید به کارگزاری مراجعه کنم . در قسمت تاییدیه مدارک سجام مدارکم تایید شده است

    ۳
   • AJ5449 گفت:

    ما هم برای فرزندمون در آگاه ثبت نام کردیم. اون زمان شوهر من خیلی مشغله کاری داشت و کارگزاری من رو به عنوان قیم نپذیرفت. در نتیجه کارامون عقب افتادو با خیلی فاصله انجام شد. می خوام خواهش کنم برای مادر بچه ها هم امکان احراز هویت و .. رو قرار بدین. به خدا مادرها هم به فکر آتیه فرزندانشون هستن.

    ۱۳
    • AS2324 گفت:

     سلام. کاش یه روز ی برسه برای مادرای مملکت هم حق قیومیت در نظر بگیرن. و اسم مادرانمون در شناسنامه و تمام اسناد در کنار اسم پدرانمون قیدبشه

     ۱۳
     • AJ5449 گفت:

      ممنونم از شما. من خیلی جاها مجبورم این رو توضیح بدم که مادرها هم از بچه هاشون نگهداری می کنن. ولی فکر می کنم بیشتر خانوم ها خودشون علاقه به حق قیمومیت ندارند متاسفانه

      ۵
     • AX0931 گفت:

      سلام. با اینکه من مردم و جمله شما شاید خیلی فمینیستی باشه اما موافقم کاملا. چرا که اصلا بنظرم عنوان مهم نیست پدر یا مادر

      ۱
     • AP8380 گفت:

      عرض ادب . با عنایت به مفاد و روح قوانین و با توجه بر اینکه بحث ولایت مختص پدر و جد پدریست که توضیح در این حصوص و علت این قاعده و اصول مهم شرعی و قانونی نیازمند چندین ده هزار کلام و نوشتار, باید تذکر داد که طبق قوانین مدنی نگهداری طفل هم حق و هم تکلیف والدین ولیکن با وجود پدر نمیتوان عنوان سمتی اعم از قیم و ... را تحت تصمیمات حسبی دادگاه , از مرجع ذیصلاح درخواست نمود بنابراین با وجود ولی قهری بحث در خصوص قیمومت و... منتفیست

      ۱
   • AU1862 گفت:

    با سلام آیا برای فرزندان زیر ۱۸ سال هم میشه کدآنلاین گرفت ؟

    ۰
 6. AU8586 گفت:

  بسیار عاااالی بود. ممنون از عوامل آگاه

  ۰
 7. m گفت:

  سلام کسی از مبلغ اعتبارش استفاده کرده پول برگشت نمیخوره وام بگیره

  ۰
 8. AO3441 گفت:

  سلام به چه کسی که زیرمجموعه بیاره پول اضافه میشه

  ۰
 9. AU8038 گفت:

  سلام
  ممنون از راهنمایی مطالب
  واقعا عالی مطالبتون
  اگر بشه زمانی که خبر جدید در باشگاه اضافه میشه بطور اتوماتیک خبرش در ایمیل هم بیاید ممنون میشیم تا متوجه بشیم خبر جدید در باشگاه وجود دارد.
  سپاس

  ۳
 10. AR0754 گفت:

  با سلام،
  ممنون از بآشگاه که اینقدر بهتر شدن می اندیشد.

  ۱
 11. AV7064 گفت:

  ممنون به خاطر تمام آموزشهای مفیدی که برای کاراموزان میگذارید.

  ۱
 12. AT0560 گفت:

  آیا میشه بدون رفتن به کارگزاری تمام مراحل ثبت نام رو انجام داد.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   برای ثبت نام و دریافت دسترسی سامانه آنلاین کارگزاری آگاه این امکان وجود دارد که بدون مراجعه به کارگزاری ثبت نام خود را انجام دهید، به این صورت که پس از ثبت نام در سامانه آگاه اکسپرس، نحوه احراز هویت خود را "کدگیری در محل شما" انتخاب می‌کنید و برای احراز هویت، همکاران ما به محل شما مراجعه خواهند کرد. اما درصورتی که احراز هویت سجام را انجام نداده‌اید لازم است حتما برای احراز هویت خود به دفاتر پیشخوان منتخب سامانه سجام یا کارگزاری آگاه مراجعه بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 13. AT0560 گفت:

  میشه ی برنامه ای بزارید واسه تابلو خوانی تو فایلهای آموزشیتون

  ۱
 14. AD2642 گفت:

  با سلام و سپاس از زحماتی که همواره در جهت افزایش دانش مشتریان و سهولت کار متقبل می شوید، این نسخه جدید که دارای این تغییرات مفید است را از کجا باید دانلود، نصب و استفاده کنیم.

  ۰
 15. AL4089 گفت:

  سلام
  دیدن ساده عملکرد و اشراف به روند کاری بسیار مهم است در مسیر تکامل هر تریدری
  ممنون

  ۲
 16. aq3020 گفت:

  برای دریافت بسته های اعتباری هم باید به قله سهند برسیم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام خدمت شما دوست عزیز
   فعال شدن بسته های اعتباری براساس میزان وجه نقد موجود در بآشگاه است و زمانی که وجه نقد شما به اندازه بسته اعتباری شود می توانید درخواست بسته اعتباری دهید.
   باتشکر

   ۰
 17. AU6037 گفت:

  سلام مگر بخشی دارید در سایت که بتونیم با اون اطلاعاتی راجب بعضی شرکت های داخل بورس هست اطلاعات کسب کنیم

  ۰
 18. AU6066 گفت:

  با سلام
  تقدیر و تشکر از بابت نوآوری های که صورت میگیرد

  ۱
 19. AQ2917 گفت:

  سلام
  یک پیشنهاد برای صفحه مدیریت سبد
  در تنظیمات ستون ها، ستون اول (ردیف) و ستون آخر (جزییات) بهتر است مثل بقیه ستون ها، قابلیت انتخاب نمایش یا عدم نمایش داشته باشد.
  با تشکر

  ۲
 20. AU3586 گفت:

  سلام .ممنون از آموزشاتون و مطالبی که مینویسید.

  ۰
 21. AV5185 گفت:

  سلام من ده تومان دارم چه سهامی بخرم که ماه به ماه بهم سود بده که بتونم سودشو برداشت کنم و ارزش پولم هم با بالا رفتن دلار پایین نیاد.

  ۰
  • AR0754 گفت:

   با سلام،
   با کمی مطالعه متوجه خواهیم شد که برخی شرکت ها و نه همه شان، سود مصوب مجامع را سالانه یکبار پرداخت می کنند، هرگز پرداخت ماهانه نداریم.
   شما می توانید در انواع صندوقهای مختلف عضو بشوید، تا سود مورد نظرتان حاصل شود.
   صندوقهای با درآمد ثابت نیز یکی از گزینه های کم ریسک هست که بسته به قراردادتان معمولا ماهانه یکبار توزیع سود دارند که از سود بانکی بالاتر است.
   گزینه بدون ریسک همانا سپرده گذاری در بانک است، متاسفانه تغییرات و نوسانات نرخ دلار و ... را پوشش نمی دهد.
   گزینه دیگر که معمولا غفلت می شود، سرمایه گذاری آتیه ی بیمه ها با پوشش بیمه عمر و زندگی و سرمایه گذاری است.
   در کلیه موارد با جستجو در اینترنت به گزینه های مناسب تر خوبی خواهید رسید.
   مشورت با آگاهان و مطالعه و آموزش را هرگز و هرگز فراموش نکنیم.
   موفق باشید.

   ۳
  • Agah گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز برای دریافت سود ماهانه، شما می‌توانید در صندوق‌های با درآمد ثابت سرمایه‌گذاری کنید که سالیانه بین ۲۰ تا ۲۲ درصد سود ایجاد می‌کنند.
   وب‌سایت زیر آدرس سایت صندوق سرمایه‌گذاری بانک گردشگری است که تحت مدیریت آگاه فعالیت می‌کند و از نوع درآمد ثابت است:
   www.gbfund.ir

   ۰
 22. AR4037 گفت:

  سلام اگه برای فرزندانم زیر ۵ سال کد بورسی بگیرم میتوانم برایشان آنلاین خرید و فروش کنم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   خیر دوست گرامی
   برای افراد زیر ۱۸ سال کد بورسی و دسترسی آفلاین صادر می‌گردد به این صورت که فقط از طریق ارسال سفارش آفلاین، امکان معامله خواهند داشت.
   باتشکر

   ۱
 23. AT3419 گفت:

  سلام و باز هم تشکر ،
  فقط در نمایش نمودار ها هنگامی که تعداد نماد زیاد باشه درست نمایش داده نمیشه.
  هم چنین پیشنهاد میدم که نمایش نمودار و محاسبه بازده برای گروه های نماد هم انجام بشه.مثلا بازده گروه قندی و یا فلزات اساسی.
  هنوز هم منتظر اجرایی شدن خرید و فروش شرطی هستیم که داره توسط برخی کار گزاری ها ارائه میشه

  ۲
  • AR0754 گفت:

   باسلام و تشکر از بآشگاه بخاطر توضیحات مفیدش.
   از پیشنهادهای این دوست گرانقدر هم تشکر و حمایت می‌کنیم، بخصوص معاملات شرطی و الگوریتمی.
   بعلاوه پیشنهاد نمایش انواع نمودارها از نمودار میله ای و ستونی و ... به جای نمودار دایره ای محض.
   بازهم متشکریم از بآشگاه.

   ۴
 24. AV0806 گفت:

  خیلی ممنون از اطلاعاتی که در اختیار ما میزارید.

  ۰
 25. AR3088 گفت:

  سلام ممنون از بآشگاه که اینقدر بهتر شدن می اندیشد.

  ۲
 26. مهیار گفت:

  سلام
  متاسفانه در چند ورژن اخیر نرم افزار وب آساتریدر در صورت مرتب سازی یک ستون مثل درصد آخرین معامله با تغییر درصد نماد جایگاه نماد در سطر تغییر نمیکند و هر چند دقیقه یکبار باید دوباره بصورت دستی مرتب سازی انجام شود

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   درصورتی که همچنان این مشکل وجود دارد لطفا در ساعات اداری به واحد خدمات آنلاین ارجاع دهید تا بررسی گردد.
   باتشکر

   ۱
 27. AR8290 گفت:

  سلام
  لطفا تب دارایی سهام رو تحت هیچ عنوانی حذف نکنید.
  این خیلی بهتر از سبد سهام و بقیه تب هاست. به جرات میشه گفت بهترین سربرگ آسا تریدره.

  ۲
  • AR0754 گفت:

   با سلام
   من هم موافقم.
   هم کلاسیکه و نوستالوژیک، هم ساده و خوش دست.
   تا به مدل جدید عادت کنیم زمان می بره.
   لطفا لااقل ناگهانی و به این زودی (۱۵ ماه جاری خیلی زوده انصافا) حذفش نکنین.
   ممنون

   ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   لازم است اعلام شود که پرتفوی جدید، علاوه بر اینکه تمامی امکانات پرتفوی قدیمی را دارد بلکه امکانات جدیدی به آن اضافه شده‌است.
   لذا خوشحال خواهیم شد نظرات خود را درخصوص پرتفوی جدید برای ما ارسال بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 28. AD6429 گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  در صورت امکان می خواستم سرویسی را اندازی کنید تا در پایان هروز ارزش دارایی و قیمت سهام موجود در سبد دارایی را ارسال کند و برای فعال سازی آن می توانید هزینه آن را با تایید کاربر و از حساب نقدی باشگاه کم کنید. با سپاس

  ۰
 29. علیرضا گفت:

  لطفا امکان بدهید تا تراکنش هایی که اشتباه هست رو حذف کنیم مثلا ما سهام رو جای دیگه فروختیم ولی هنوز تو پرتفوی هست

  ۱
 30. AA2981 گفت:

  سلام
  از کی اعمال می شود؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   پورتفوی قدیمی (تب های دارایی سهام و دارایی سپرده گذاری) در سامانه آساتریدرآگاه از تاریخ ۱۵ اردیبهشت ماه غیرفعال خواهد شد.
   باتشکر

   ۰
 31. حجت اله گفت:

  سلام و عرض ادب
  لطفاً در صفحه مدیریت دارایی ، در کنار آیکون خرید و فروش ، ابزار تکنیکال هم اضافه کنید.

  همچنین در بخش سفارشات فعال و سفارشات درانتظار هم ابزار تکنیکال اضافه کنید.

  با تشکر

  ۲
 32. ali گفت:

  سلام
  لطفا ستون سود یا زیان تحقق یافته رو هم در تب مدیریت سبد سهام اضافه کنید

  ۲
 33. AV7064 گفت:

  سلام اگه امکانش هست آموزش فیلتر نویسی پیشرفته راهم در برنامه ی آموزشی قرار دهید ممنون.

  ۱
 34. AJ3594 گفت:

  ضرورتی به نمایش نمادی همچون "کالا۴" که به "کالا" تغییر و تجمیع یافته در تب جدید وجود ندارد. مضافا که لینک به صفحه ی نماد "کالا" در Tsetmc.com فعال نگردیده است.
  سود تقسیمی نماد "کگهر" در تب قبل به سرعت درج گردیده ولیکن در تب جدید تا کنون لحاظ نگردیده است.

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   مشتری گرامی این مورد در سامانه معاملاتی آساتریدرآگاه (نسخه وب) بررسی شده و مورد مطرح شده در این نسخه مشاهده نشده است.

   ۰
 35. AA3148 گفت:

  سلام
  کار با پرتفوی قدیمی خیلی راحت تره. گزینه های سبد سهام و عملکرد سبد سهام خیلی پیچیده اند. اطلاعات اضافه زیادی دارند، مثلاً سهامی که ماه ها یا سال ها قبل خریدیم و دیگه نداریم، توی پرتفو دیده میشه و سهامی که در حال حاضر داریم، دیده نمیشه. برای رفع این مشکل باید چیکار کرد؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام مشتری گرامی
   در صورتی که سهامی را دربخش دارایی خود مشاهده میکنید که آن سهم در پورتفوی شما قرار ندارد، لطفاً از پورتفوی خود عکس گرفته و در بخش تیکت برای تیم توسعه آساتریدرآگاه ارسال نمایید. همچنین برای پیگیری صحت اطلاعات درسبد دارایی خود میتوانید با واحد پذیرش و آنلاین تماس بگیرید.

   ۱
 36. AJ6020 گفت:

  سلام کلا اطلاعات در اون قسمت غلط است سهامی که تغیر ناظر دادم دارایی نشان میدهد در صورتی که مدت ها پیش فروخته شده اما در اون قسمت هنوز به عنوان دارایی نمایش داده میشود

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   این موارد را لازم است خود به صورت دستی در سامانه آنلاین اصلاح نمایید.
   به این صورت که می‌بایست به بخش سبد سهام مراجعه نمایید و با انتخاب علامت + این امکان وجود دارد که نماد مورد نظر را جستجو نمایید اگر که بخواهید آن نماد را حذف کنید گزینه فروش و درصورتی که بخواهید آن را اضافه کنید گزینه خرید را انتخاب می‌کنید.
   با تشکر

   ۱
 37. AO3408 گفت:

  بنده در منوی سابق یعنی دارایی سهام زمانی که نمایش همه دارایی ها را انتخاب میکنم کل سود یا ضرری را که تاکنون متحمل شده ام میبینم و برایم باارزش است چون در مورد تصمیم گیری هایم کمک میکند اما در منوی جدید من مبلغی را که در دارایی سهام در قسمت سود و زیان تحقق یافته میدیدم الان نمیبینم و این برایم گنگ است و مرا سردرگم میکند هرچند اطلاعات اضافی دیگری در آن تعبیه شده است!!!! خواهشمند است راهنمایی بفرمایید.
  سپاس

  ۱
  • Agah گفت:

   با سلام
   مشتری گرامی پیشنهاد و نقد شما در خصوص نمایش مجموع سود تحقق یافته دارایی فارغ از بازه زمانی، به تیم توسعه آساتریدرآگاه ارجاع داده خواهد شد و علاوه براین به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص پورتفوی جدید به این "مطلب" مراجعه نمایید.

   ۱
 38. پیام زواره گفت:

  سلام یه پیشنهاد داشتم که اگه ممکنه در قسمت سبد دارایی که قبلا دارایی سهام بود به صورت آنلاین و بدون نیاز به REFRESH کردن در لحظه درصد سود رو نشون بده چون اینجوری بهتر میشه درباره معاملمون تصمیم گیری کنیم
  با سپاس

  ۰
 39. AO3408 گفت:

  خواهشمندم منوی سابق را غیر فعال نفرمایید و منوی جدید را در کنار آن بگذارید زیرا حساب و کتاب ما بهم میخورد. من در منوی سابق سود تحقق یافته ام منفی بود اینجا مثبته! و سردرگم شدم!!!

  ۳
 40. علی ایمن گفت:

  سلام ممنون از زحمات شما
  اگه امکان داره سربسر فروش رو در دیده بان هم قرار بدین

  ۰
 41. AS5438 گفت:

  سلام و خسته نباشید
  به نظر خیلی بهتر شده
  و بهتر از اون تلاش شما برای ارئه بهتر خدماته.
  دست گلتون درد نکنه

  ۲
 42. AQ5547 گفت:

  با سلام و عرض تبریک به دلیل رتبه های خوب و ارزشمندی که اخیرا دریافت نمودید, خواهش میکنم در بروزرسانی های نرم افزار فکری برای سرعت و توقفهای آن هم بفرمایید که گاهی باعث شده حقیر و برخی از دوستان همفکر بنده در خرید سهام با خرید با عدد بالاتر مواجه شدیم به علت از دست رفتن زمان و توقف نرم افزار . در مجموع کمال تشکر را از شما بزرگواران دارم و آرزوی موفقیت برای همه سهام داران عزیز

  ۱
  • Agah گفت:

   با سلام و وقت بخیر
   در ابتدا از لطف شما سپاسگزاریم .
   خواهشمندیم در زمان معاملات هر گاه با کندی در دریافت اطلاعات یا خطا در ثبت معاملات خود مواجه شدید، به منظور بررسی مشکل بلافاصله با واحد پذیرش و آنلاین با شماره تماس ۸۲۱۵۴۰۰۰-۰۲۱ عدد۲ تماس بگیرید.

   ۱
 43. AV8996 گفت:

  سلام میشه فیلمهای آموزشی درباره روش تکنیکال و....درسایت بزارید.

  ۱
 44. AV8996 گفت:

  ممنون از کارگزاری آگاه که بتمام سوالات جواب میده

  ۰
 45. AS6103 گفت:

  سلام
  دو دفعه هست که گویا امتیاز شرکت در قرعه کشی برای بنده منظور نشده. ممنون می شم بررسی کنید.
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   لطفا تاریخی که لینک قرعه‌کشی را دریافت نکرده‌اید را اعلام نمایید تا در اسرع وقت بررسی گردد.
   باتشکر

   ۰
   • AS6103 گفت:

    لینک قرعه کشی رو دریافت کردم و شرکت کردم و برنده امتیاز شدم که هر دو دفعش گویا در مجموع امتیازاتم محاسبه نشده.

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     دوست عزیز لطفا تاریخی که در قرعه کشی شرکت کردید و امتیاز مربوطه به باشگاه شما واریز نشده است را اعلام نمایید تا بررسی گردد.
     باتشکر

     ۰
     • AS6103 گفت:

      سلام
      تاریخ های شرکت در قرعه کشی:
      ۱۳۹۸/۲/۷
      ۱۳۹۸/۱/۲۸
      ۱۳۹۸/۱/۱۸
      با تشکر از پیگری شما

      ۰
     • Agah گفت:

      سلام مجدد خدمت شما دوست گرامی
      در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۰۰۰ امتیاز، تاریخ ۲۸ فروردین ۵۰۰ امتیاز و تاریخ ۱۸ فروردین ۱۰۰۰ امتیاز بابت شرکت در قرعه کشی برنده شده‌اید که به امتیاز باشگاه شما واریز شده‌است.
      برای مشاهده این گزارش به بخش گزارش امتیاز خود در سایت باشگاه مراجعه بفرمایید.
      باتشکر

      ۱
 46. AJ1950 گفت:

  سلام علیکم .
  مطالب جالبی بود . خواهش میکنم برنامه آساتریدر را بررسی کنید تا در موقع ترید کردن هنگ نکند . واقعا فرصت را از دست میدیم . چندین بار هم خدمت همکاران عرض کردیم .
  با تشکر از کارکنان .

  ۰
 47. AP3317 گفت:

  یا سلام چرا نمیتوان در نسخه موبایلی موقع فروش کلیه دارایی را دید (یتا) ؟؟؟؟؟

  ۰
 48. AV3405 گفت:

  سلام
  از منوی باشگاه قسمت اتصال با سایر سیستمها ، اتصال با همفکران رو وقتی میزنم میگه سیستم مقصد اطلاعات شما رو تایید نکرد . مگه همون یوزر و پسورد باشگاه رو نباید بزنیم ؟ یا شاید یه یوزر و پسورد جدید داره؟

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام خدمت شما دوست عزیز
   در قسمت ارتباط با سایر سیستم ها، باید نام کاربری و رمز عبور ثبت نامی سایت همفکران خود را وارد کنید.
   باتشکر

   ۰
 49. AS6966 گفت:

  سلام.
  پیشنهاد میشود خرید فروش بصورت پلکانی در بازه قیمتی مشخص شده توسط کاربر نیز به آیتم ها اضافه شود.
  با تشکر

  ۰
 50. هامان گفت:

  در مدیریت سبد دارایی پیشین قسمت مشاهده سودهای دریافتی پیشین (که حاصل از معاملات قبلی یک نماد بوده است.)وجود دارد
  ولی در سبد سهام این قابلیت وجود ندارد. که گزینه بسیار کاربردیی است.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   اگر منظور شما سود یا زیان تحقق یافته است این امکان را می‌توانید از بخش عملکرد سبد سهام مشاهده نمایید.
   باتشکر

   ۰
 51. مهدی گفت:

  با سلام
  چرا گزینه رو غیر فعال میکیند؟
  خوب گزینه جدید رو ایجاد کنید. من با گزینه دارایی سهام کار اصلی رو انجام می دم. اگر می خواهید حذف کنید زودتر کارگزارمون رو عوض کنیم.

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   لازم است اعلام شود که پرتفوی جدید، علاوه بر اینکه تمامی امکانات پرتفوی قدیمی را دارد بلکه امکانات جدیدی به آن اضافه شده است.
   باتشکر از اعلام نظر شما

   ۱
 52. AC0437 گفت:

  نقطه قوتش میله های ارزش خریدو ارزش روز هستش که پایین نمودار دایره ای اضافه شده
  نقطه ضعفش از لحاظ گرافیکی جالب نیست و اینکه سهمی مثل شفارس که ندارمش به پرتفو اضافه شده

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   ممنون از اینکه نظرات خود را برای ما ارسال می کنید.
   این موارد را لازم است خود به صورت دستی در سامانه آنلاین اصلاح نمایید.
   به این صورت که می‌بایست به بخش سبد سهام مراجعه نمایید و با انتخاب علامت + این امکان وجود دارد که نماد مورد نظر را جستجو نمایید اگر که بخواهید آن نماد را حذف کنید گزینه فروش و درصورتی که بخواهید آن را اضافه کنید گزینه خرید را انتخاب می‌کنید.
   با تشکر

   ۱
 53. سید مجتبی اسدپور گفت:

  ممنون از کارگزاری آگاه
  لطفا خروجی اکسل دارایی ها را بررسی کنید . بعد از دریافت فایل خروجی اکسل دارایی اجرا نمی شود .

  ۱
 54. محبوبه منتظری گفت:

  سلام در مورد تغییرات از ۱۵ اردیبهشت در مورد حذف تب دارایی سهام ، چون مدت زیادی سهامداران با این تب کار کرده اند و استفاده از ان برایشان سهل و کاربردی میباشد فکر میکنم حذف ان اصلا خوب نباشد ، و به نظر من تغییرات زیاد در پنل سهامداران را گیج و خسته میکنه . مثل قبل بهتره تغییرات به پنل اضافه شود و چیزی حذف نشود و به مرور زمان بر اساس میزان استفاده سهامداران حفظ یا حذف شود . درکل تب دارایی سهام بسیار کاربردی و ساده است ان را حذف نکنید.

  ۲
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   لازم است اعلام شود که پرتفوی جدید، علاوه بر اینکه تمامی امکانات پرتفوی قدیمی را دارد بلکه امکانات جدیدی به آن اضافه شده است.
   لذا خوشحال خواهیم شد نظرات خود را درخصوص پرتفوی جدید برای ما ارسال بفرمایید.
   باتشکر

   ۱
   • AU5912 گفت:

    سلام و عرض ادب
    فرمودید که تمامی امکانات پرتفوی قدیمی وجود دارد ولیکن اینطور نیست
    لازم به ذکر است که در حال حاضر تب دارایی سهام عملکرد کلی ما را با یک کلیک نشان می‌دهد ولیکن در تغییرات جدید این امکان فراهم نیست
    اگر شما قصدتان از ایجاد تغییرات، رضایت مشتری است، تا جایی که من پیام ها را مطالعه کردم هیچکس موافق تغییرات نبود
    در غیر اینصورت شما هم مشتریان خود را که یکی از آنها من می‌باشم از دست خواهید داد
    موفق باشید

    ۱
    • Agah گفت:

     باسلام و احترام خدمت شما مشتری گرامی
     همانطور که کارشناس مربوطه در این خصوص با شما تماس گرفتند قرار بر این شد، برای مشاهده دارایی‌های قبلی خود به بخش "عملکرد سبد سهام" مراجعه کنید و پس از فیلتر تاریخ، دارایی‌های قبلی خود را مشاهده نمایید.
     باتشکر

     ۰
 55. ابراهیم گفت:

  نرم افزار خوبه ولی کنده کند . یک فکری برای هنگی اون بکنین

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست محترم
   ان شاءالله با تجهیزاتی که روز به روز مستقر میکنیم شاهد تجربه بهتری خواهید بود. ضمن پوزش بابت تجربه نامطلوبی که داشته اید از همراهی و اینکه نظر خود را منتقل میفرمایید سپاسگزاریم.

   ۰
 56. مصطفی گفت:

  سلام
  لطفاً در بخش عملکرد سبد سهام موارد زیر اضافه گردد:
  ۱-ستون سود و زیان تحقق نیافته بر اساس آخرین معامله و پایانی قابل انتخاب
  ۲-ستون مجموع کل سود و زیان تحقق نیافته + سود و زیان فروش هم برای هر سهم هم برای کل معاملاتی که تاکنون انجام شده
  ۳-درقسمت بازه زمانی کل بازه از زمان ابتدای تریدینگ اضافه شود

  ۰
 57. AP9410 گفت:

  با سلام واحترام
  خواهشمند است در قسمت انتخاب عملکرد کل دوره ، ان قسمت که در اموزش بیان شده است
  نکته: بازه زمانی را می توان بر اساس روز، هفته، ماه و یا انتخابی (بازه زمانی دلخواه) تنظیم کرد.
  در ایتم های کامبو گزینه همه را اضافه کنید در صورت امکان که بوسیله ان بتوان سود تحقق یافته و یا نیافته کل دوره شروع تاکنون را هم مشاهده کرد. این امکان قبلان بود ولی الان خیلی سخت تر می شود که باید حتماً تاریخ را وراد کنیم.
  نکته دیگر در یک مقایسه انجام شده بین دارایی سهام و سبد سهام مبالغ سود تحقق یافته و تحقق نیافته دو قسمت با یکدیگر هم خوانی ندارد، علت چه می تواند باشد؟
  چرا با امکانات جدید اضافه شده، امکانات قبلی حذف می شود. به نظر اینجانب امکانات قبلی اگر حذف نشود چون احترام به مشتریان قبلی می باشد بهتر می باشد.

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   مشتری گرامی از اینکه پیشنهادات خود را درخصوص پورتفوی جدید ارسال نمودید سپاسگزاریم.
   پیشنهاد شما در خصوص نحوه محاسبه و نمایش سود تحقق یافته به تیم توسعه آساتریدرآگاه ارجاع داده خواهد شد.
   در بررسی میزان سود تحقق یافته و نیافته در پورتفوی جدید (سبد سهام و عملکرد سبد سهام) و پورتفوی قدیم (دارایی سهام و دارایی سپرده گذاری) به این نکته توجه داشته باشید که میزان سود در پورتفوی جدید براساس قیمت پایانی یا قیمت آخرین معامله (به انتخاب مشتری) محاسبه میشود.
   این در صورتی است که سود در پورتفوی قدیم براساس فیمت آخرین معامله محاسبه میگردد. اگر با توجه به این نکات بازهم درپورتفوی خود مغایرتی مشاهده نمودید با واحد پذیرش و آنلاین (۸۲۱۵۴۰۰۰-۰۲۱ عدد ۲) تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 58. محسن گفت:

  با سلام و تشکر بابت بهبود سامانه آسا. متاسفانه آیتم قیمت خرید بدون کارمزد در پورتفوی جدید وجود ندارد و افراد زیادی مایل به داشتن متوسط قیمت خرید بدون کارمزد هستند و محاسبه آن از روی قیمت خرید تمام شده نیز معقول نیست. لطفا این آیتم را در پورتفوی جدید قرار دهید. مطمئنا اگر کاربر نیازی به آن نداشته باشد آن را غیر فعال می‌کند. با تشکر

  ۰
 59. شهرام گفت:

  با سلام
  ضمن تشکر و قدردانی بابت زحمات شما
  میخواستم از شما درخواست کنم که در صورت امکان ستون " م ق بدون کارمزد " رو به ستون های " سبد سهام " اضافه کنین
  با سپاس فراوان

  ۰
 60. مریم گفت:

  وجه تضمین برای دریافت وام چقدر است؟

  ۰
 61. AV8380 گفت:

  با سلام و تشکر از مطالب مفید شما
  نسخه اندروید رو من در گوشی نصب کردم اما یوزر و پس باشگاه رو می زنم میگه اشتباست
  راهنمایی کنین

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و وقت بخیر
   کاربر گرامی به منظور ورود و استفاده از اپلیکیشن معاملاتی آگاه (آساتریدرآگاه)، میبایست از کد معاملاتی و رمز عبور صادر شده از سوی کارگزاری آگاه استفاده نمایید. چنانچه در حال حاضر جزو مشتریان کارگزاری آگاه نیستید، از طریق لینک آگاه اکسپرس به آدرس ex.agah.com برای کدگیری اقدام فرمایید.

   ۰
 62. AV5919 گفت:

  با سلام
  من ثبت نام در سامانه سجام را انجام داده ام اما احراز هویت را هنوز انجام نداده ام باید چکار کنم؟ تشکر

  ۰
 63. AR4037 گفت:

  سلام بهتر است در آسا تریدر اطلاعات سهام ها مثل eps و بازه سهام تا ده سال هم نمایش داده شود

  ۰
 64. AG3803 گفت:

  سلام
  اگه امکان داره آموزشی که درباره حدسود بصورت رایگان گذاشتید. قسمتهای مهمش رو تو وبلاگ آموزشی بذارید.

  ۰
 65. AD8745 گفت:

  سلام
  بعد این که تراکنش های دستی نسخه قدیم را تو این سیستم جدید لغو کنیم بر میگرده در دارایی سهام ؟
  من یه تعداد از حق تقدم ها رو همینجور الکی زده بودم فروخته... تا دیگه نبینمشون تو قسمت داراریی ، حالا اینجا لغو زدم ولی تو دارایی نیومدن مثل سابق ....

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و وقت بخیر
   مشتری گرامی به این نکته توجه داشته باشید که تمامی تراکنش هایی که در سبد سهام قدیم به صورت دستی ثبت شده بود، در بخش تراکنش های دستی سبد دارایی جدید قابل بازبینی بوده و در صورت لغو تراکنش، دارایی می بایست در سبد سهام شما نمایش داده شود.
   درصورت عدم مشاهده دارایی مربوطه لطفاً با بخش پذیرش و آنلاین (۸۲۱۵۴۰۰۰ -۰۲۱ عدد ۲) تماس گرفته تا پورتفوی شما مورد بررسی قرار بگیرد.
   از همراهی شما سپاسگزاریم.

   ۰
 66. AW3120 گفت:

  سلام میخواستم بدونم روش تکنیکال رودر باشگاه آموزش میدید.

  ۰
 67. AW3120 گفت:

  سلام میخواستم از باشگاه آگاه تشکر کنم.

  ۰
 68. AT0560 گفت:

  سلام.میخواستم بدونم درباره بازارسکه چطوریه

  ۰
 69. AT0560 گفت:

  فرق بورس وفرابورس درچیه؟ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بیشتر تفاوت آنها در هنگام پذیرش شرکتها است و اینکه سهام بورس حجم مبنا دارند ولی فرابورس ندارد. دامنه نوسان حق تقدم آنها هم هم با هم فرق دارد. البته تفاوتهای دیگری نیز وجود دارد.

   ۰
 70. AV8996 گفت:

  سلام واسه بسته ها اعتباری بایددرچه قله ای باشیم

  ۰
 71. AU0902 گفت:

  تب عملکرد سبد سهام، برای بررسی اطلاعات و وضعیت معاملاتی در بازه های زمانی دلخواه است

  ۰
 72. AN2421 گفت:

  سلام
  در آپدیت جدید سبد دارایی های سهام خیلی بهتر شده
  هر چه محیط پرتفو گرافیکی تر باشه بنظرم جذابیت بیشتری پیدا میکنه

  ۰
 73. AS0726 گفت:

  سلام .
  برای دریافت اعتبار باید حضوری به کارگزاری مراجعه کنیم ؟؟
  ممنون.

  ۰
 74. AK8452 گفت:

  سلام و خسته نباشید به همه دوستان و همکاران مجموعه کارگزاری آگاه
  از اینکه همواره در بهتر شدن سیستم معاملات آنلاین سهام و اوراق بهادار و فراهم نمودن امکانات جدید برای کاربران ، فعال و به روز هستید و به فکر مشتریان این کارگزاری میباشید ، تشکر و سپاسگزاری میکنم

  ۰
 75. AV1065 گفت:

  سلام با تشکر از زحمات شما
  اگه امکان داره سربسر فروش رو در دیده بان هم قرار بدین

  ۰
 76. AO0742 گفت:

  با سلام. اگر امکانش باشه اطلاعیه کدال مربوط به دارایی مون رو به صورت پیام در آساترید برامون بفرستید خیلی عالی می شود.

  ۰
 77. AT7284 گفت:

  باسلام و احترام
  این امکان بسیار جالب و خوبی است که جای آن خالی بود. با تشکر از شما و ایده های نو شما

  ۱
 78. AU6047 گفت:

  سلام. خیلی خوبه فقط اگر میشد ویژگی تحلیل تکنیکال هم به برنامه اضافه میشد دیگه عالی میشد

  ۰
 79. AS0678 گفت:

  با سلام و عرض ادب . لطفا نقشه بازار را هم به آساتریدر اضافه کنید .

  ۰
 80. AV7201 گفت:

  با سلام و عرض ادب و خسته نباشید ایرادی که مشاهده شد ، اکسل دارایی دریافت شده ولی اجرا نمی شود . البته احتمالا مورد از کامپیوتر ما باشه .
  با تشکر از کارگزاری آگاه

  ۰
 81. AS2324 گفت:

  سلام. با تشکر از مطالب خوبتون. یک مطلب اساسی که فکر میکنم همگی باهاش در طول هفته مواجه میشن اینه که سرورهای باشگاه و آساتریدر ضعیفن و جوابگوی این حجم تقاضا نیستن. خواهش میکنم این مورد رو به مسئولین مربوطه ارجاع دهید تا شاهد هنگ سایت معاملات آنلاین و گاها باشگاه نباشیم.

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست محترم
   ان شاءالله با تجهیزاتی که روز به روز مستقر میکنیم شاهد تجربه بهتری خواهید بود. ضمن پوزش بابت تجربه نامطلوبی که داشته‌اید از همراهی و اینکه نظر خود را منتقل میفرمایید سپاسگزاریم.

   ۰
 82. AP4645 گفت:

  سلام ، تشکر از ایجاد این امکان و همچنین توضیحات خوب شما

  ۰
 83. احمد نیکو گفت:

  با تشکر این امکانات باعث کمک و صرفه جویی در زمان تریدر می شود امید وارم همچنان راهتان را ادامه دهید

  ۰
 84. AU0836 گفت:

  با سلام
  پس از کسب امتیاز در باشگاه به چه صورت می توانم سطح خودم را افزایش بدهم؟
  این کار به صورت خودکار انجام می شود و یا نیاز هست تا درخواستی در این باره ثبت شود؟

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام دوست عزیز
   کلیه امتیازات کسب شده از فعالیت‌های بآشگاه، به صورت خودکار به حساب کاربری شما اضافه می‌شود و در صورت رسیدن امتیاز کاربری به سطح مشابه همان امتیاز، سطح شما نیز صعود خواهد کرد.
   باتشکر

   ۰
 85. AM2795 گفت:

  سلام اوقات خوشی آرزو میکنم.
  مبلغ ۵۰ هزار تومن بابت معرفی زیرمجموعه تعلق میگیره؟؟
  کد زیرمجموعه من بالای ۱۰۰ هزارتومن درآورده و این هدیه به حساب من نیامده.
  پیگیری نمایید ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   لطفا کد باشگاه زیرمجموعه خود را بفرمایید تا در اسرع وقت بررسی گردد.
   باتشکر

   ۰
   • AM2795 گفت:

    کد اول AU5086
    کد دوم AV9347
    هر دو کد درآمد بالای ۱۰۰ هزار تومان را کسب کرده اند. متشکرم از پیگیری شما

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     معاملات زیرمجموعه‌های شما بررسی شد.
     کدهای اعلام شده هنوز ۱۰۰ هزار تومان کارمزد برای کارگزاری نساخته اند در واقع باید معادل ۲۸ میلیون تومان گردش سهام داشته باشند تا ۱۰۰ هزار تومان درآمد در کارگزاری آگاه ایجاد نمایند
     باتشکر

     ۰
 86. AU0012 گفت:

  سلام وخسته نباشید اگر امتیاز رابه بالاترین سطح برسانم کارگزاری امتیاز دوباره افزایش پیدا می کند باتشکر

  ۰
 87. AV8996 گفت:

  سلام میخواستم تفاوت کارگزاری اگاه ومفیدروبپرسم .باتشکر

  ۰
 88. AW3471 گفت:

  میخواستم ازتون بپرسم چرا سبد سهام رو می خواید بر دارید به نظرم برای معاملات کوتاه مدت خیلی سر راست و آسون می کرد کارو.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   دارایی سهام و دارایی سپرده گذاری از بخش "مدیریت سبد دارایی" حذف خواهد شد و عملکرد سبد سهام تغییری نمی‌کند.

   ۰
 89. یاسر ملکی گفت:

  سلام . آیا برا افراد بالای ۱۸ سال بدون داشتن مدرک تحصیلی امکان گرفتم کد بورسی هست؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بله دوست گرامی
   برای افراد بالای ۱۸ سال درصورتی که مدرک تحصیلی ارائه نکنند کد بورسی صادر می‌گردد ولی امکان استفاده از سامانه آنلاین کارگزاری را نخواهند داشت.
   بلکه سفارش خود را به صورت آفلاین ارسال می‌کنند.
   باتشکر

   ۰
 90. AJ3594 گفت:

  هیچ دلیلی برای حذف اجباری ستون "سود تحقق یافته" در تب جدید نمیباشد. دست کم میبایست امکان انتخاب اختیاری این ستون معرف کلیه ی معاملات تاریخی فرد همچنان وجود داشته باشد و نه آنکه باید در تب جدید عملکرد سبد سهام دایما ابتدای دوره را تاریخ دریافت کد از کارگزاری قرار داد!

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   سود تحقق یافته از دارایی جدید حذف نشده است بلکه این ستون به بخش "عملکرد سبد سهام" در دارایی جدید منتقل شده است.
   در تب عملکرد سبد سهام، امکان تنظیم نمایش ستون‌ها نیز فراهم شده است.
   باتشکر

   ۰
 91. AN4581 گفت:

  لطفا امکان تکمیل فرم دریافت اعتبار و وام و ... رو بصورت اینترنتی فراهم کنید

  ۰
 92. مهدی گفت:

  با سلام من هر وقت از طریق باشگاه می خوام با همفکران ارتباط برقرار کنم میگه شما پیش از این با سیستم ارتباط برقرار نموده اید و اجازه نمیده. باید چکار کنم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام خدمت شما دوست عزیز
   شما تنها یک بار می توانید از طریق درج نام کاربری و رمز عبور سایت همفکران خود در قسمت ارتباط با سایر سیستم ها، بآشگاه خود را به سایت همفکران ارتباط دهید و از تخفیف بسته‌های مشاوره‌ای استفاده نمایید. برای دسترسی به محتوای سایت همفکران باید از طریق خود سایت اقدام کنید.
   باتشکر

   ۰
 93. AO6105 گفت:

  با تشکر از کارگزاری آگاه بابت امکانات آساتریدر.

  ۰
 94. عیسی گفت:

  سلام لطفا مطالب بیشتری از بورس مقدماتی بگذارید

  ۰
 95. AA0315 گفت:

  سلام از چه روشهایی غیر از مسابقه میشود امتیاز دریافت کرد؟ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام خدمت شما دوست گرامی
   شما می توانید از طریق فعالیت های زیر در بآشگاه امتیاز خود را افزایش دهید:
   انجام معامله اوراق بهادار (اعم از خرید یا فروش) از طریق کارگزاری آگاه
   انجام معاملات آتی در کارگزاری آگاه
   معرفی بآشگاه به دوستان و آشنایان و عضویت آنان در بآشگاه
   بازدید روزانه از سایت‌ باشگاه
   شرکت در مسابقات بآشگاه
   خرید بسته‌های آموزشی اعم از شرکت در نشست‌ها و کارگاه‌های آموزشی کارگزاری آگاه
   خرید بسته‌های مشاوره‌ای و تحلیلی همفکران
   و ...
   برای اطلاعات بیشتر به "راهنمای باشگاه" مراجعه بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 96. AV3389 گفت:

  سلام آیا در آسا تریدر امکان معاملات شرطی وجود داره؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   درحال حاضر چنین امکانی در آساتریدر آگاه وجود ندارد.
   اما جزو برنامه‌های کارگزاری آگاه هست و انشااله طی ماه‌های آتی عملیاتی می‌شود.
   باتشکر

   ۰
 97. دوریان گفت:

  خسته نباشید
  نمایش در نسخه وب موبایلی نیاز به اصلاحات داره،که اگه انجام بشه خیلی عالی و کامل میشه

  ۰
 98. AV8169 گفت:

  آموزشها فوق العاده عالی است. ممنون از زحماتتون

  ۱
 99. AK4535 گفت:

  گیج کننده شده

  ۰
 100. AR6786 گفت:

  سلام
  ای کاش نسخه ویندوزی برنامه هم طراحی میشد.
  منعطفتر میشد.

  ۰
 101. AS1930 گفت:

  با تشکر از دست اندرکاران ساخت نرم افزار خوب آگاه خیلی عالیه

  ۰
 102. AR5016 گفت:

  با سلام
  تشکر از خدمات خوب آگاه
  لطفا بفرمایید اگر سهامدار سود تقسیمی شرکت را دریافت نکند سرنوشت این پول چه خواهد شد? در زمان فروش یا عدم فروش سهام آیا سود برجا خواهد ماند?
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   در صورت فروش سهام سود تعلق گرفته باقی می‌ماند و در صورت افزایش سرمایه از محل مطالبات حال شده سهامدارن، به اندازه سود تعلق گرفته به شما سهام حق تقدم داده می‌شود.

   ۰
 103. AP1535 گفت:

  سلام
  تشکر از مطالب خوب شما
  سود تقسیمی شرکتها در کدام مجمع به سهامداران تعلق میگیرد?
  آیا در صورت عدم حضور در مجمع سود به سهامدار تعلق نخواهد گرفت?
  تشکر فراوان از آگاه

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام خدمت شما دوست گرامی
   در پایان سال مالی هر شرکت (در صورت وجود شرایط و اعلام شرکت مورد نظر) مجمع عمومی جهت بررسی صورت‌های مالی و سود تقسیمی برگزار خواهد شد و شرکت از طریق اطلاعیه زمان پرداخت و میزان سود را اعلام می‌کند.
   در صورت اعلام شرکت مورد نظر جهت پرداخت سود، به کلیه سهامداران شرکت براساس میزان درصد سهام آن ها سود تعلق خواهد گرفت.
   برای تخصیص سود تقسیمی، حضور یا عدم حضور در مجامع مطرح نیست بلکه لازم است قبل از برگزاری مجمع، مقداری از آن سهم را داشته باشید.
   باتشکر

   ۰
 104. AU0902 گفت:

  با توجه به نیاز هر سهامدار، لزوم وجود گزارش کامل و جامع از وضعیت داراییهایمان سهام و بهبود گزارش‌های قبلی کارگزاری آگاه منوی جدیدی را در سامانه معاملات آنلاین سهام خود با سهامدار مدیریت سبد دارایی ایجاد نمایند

  ۰
 105. مرتضی گفت:

  عالی بود مثل همیشه

  ۰
 106. AQ7781 گفت:

  سلام .
  آیا در سامانه آنلاین آسا تریدر هم گزینه هایی نظیر sell stop یا buy limit و ... وجود دارد ؟
  مثلا بدین صورت که برای سهمی که قیمت کنونی آن ۲۰۰ تومان می باشد ، سفارش بگذاریم که هرگاه قیمت آن از ۲۲۰ تومان رد شد ، برای ما خرید انجام شود ؟ یا حتما باید خودمان پای چارت بنشینیم ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و وقت بخیر
   مشتری گرامی در حال حاضر امکان ثبت سفارش شرطی در سامانه معاملاتی آگاه برای مشتریان وجود ندارد.
   برای ثبت سفارش می بایست اطلاعات و پارامترهای آن از سوی مشتری در پنل ثبت شود.

   ۰
 107. AT0532 گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید واقعا هر روز میگذرد و به سایت شما مسلط میشوم به ارزش آگاهی رسانی شما بیشتر پی میبرم امروز پاسخ ۵ سوالم را از پاسخ های شما به دیگران دریافت کردم دست مریزاد

  ۱
 108. AU8826 گفت:

  سلام
  من برای فرزندم که ۵ ساله است از آگاه کد گرفته ام ولی امکان خرید و فروش آنلاین را ندارد.
  فقط از طریق پنل و به صورت آفلاین می توان خرید و فروش کرد. چطور می تونمن بخش آنلاین را هم فعال کنم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای افراد زیر دیپلم و زیر ۱۸ سال، دسترسی آنلاین صادر نمی‌شود.
   برای این افراد، تنها دسترسی آفلاین برای انجام معاملات ارسال می‌گردد.
   باتشکر

   ۰
 109. امیرعلی گفت:

  سلام. کمی پیچیده شده و تعداد آیتم ها زیاد شده. که البته این موضوع جزء معایب نیست. چون امکان فیلتر ها و گزارش گیری رو راحت تر می کنه و به نظرم بسیاری از مواردی که خواست کاربران هست رو داره انجام میده. یکی از مواردی که به نظرم نسبت به قبل کمتر شده امکان رویت دارایی های قبلی هست. آیا این مورد رو حذف کردین؟

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای مشاهده دارایی‌های قبلی خود لازم است به بخش "عملکرد سبد سهام" مراجعه کنید و پس از فیلتر تاریخ، دارایی های قبلی خود را مشاهده نمایید.
   باتشکر

   ۰
 110. مهدی گفت:

  کاربردی ترین قسمت دارایی سپرده گذاری بود که دارید حذفش میکنید
  اصولا هرچقدر تغییرات میدید کیفیت پایین تر میاد
  اعداد توی مدیریت سد با ارزش واقعی بر اساس قیمت اخرین معامله مغایرت داره
  لطفا نکنید این کارو
  تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام و وقت بخیر
   مشتری گرامی در دارایی جدید، علاوه بر اینکه تمامی امکانات دارایی قدیم وجود دارد امکانات جدیدتر نیز اضافه شده است.
   بنابراین بخش سپرده گذاری در سامانه های معاملاتی، بخشی غیرقابل حذف است.
   درخصوص بخش سپرده گذاری سوالی دارید با بخش پذیرش و آنلاین با شماره تلفن
   ۰۲۱-۸۲۱۵۴۰۰۰ داخلی ۲ تماس بگیرید.

   ۰
 111. AJ6439 گفت:

  امکانات عالی است و روز به روز بهتر می شود.

  ۰
 112. AU3374 گفت:

  خسته نباشید
  نمایش در نسخه وب موبایلی نیاز به اصلاحات داره،که اگه انجام بشه خیلی عالی و کامل میشه

  ۰
 113. AM2967 گفت:

  سلام خسته نباشید ، ببخشید میخواستم بگم که ب قسمت مدیریت سبد دارایی که قراره به تنهایی جایگزین همه پورتفوی ها بشه ، قسمت (میانگین خرید بدون کارمزد) و (سود و زیان تحقق یافته) را اضافه کنید این دو ستون در قسمت سبد دارایی وجود داره و خیلی برای میانگین کم کردن بکار میاد و خیلی خوبه که بدونیم میانگین خریدمون بدون کارمزد چند بوده و سود و زیان تحقق یافته هم بدک نیس اضافه کنید هرکس دوس داشت اضافه کنه برا خودش ، بهرحال خواهش میکنم حتما م خ بدون کارمزد را اضافه کنید ، سپاس فراوان از بروز بودن شما ، من فارابیکسو استفاده میکردم پنج ماهه اومدم آگاه عالی هستین الان ۱۸ هزار امتیاز دارم ۹۰ میلیونم سهام دارم ، دمتون گرم یاحق

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   درحال حاضر میانگین خرید بدون کارمزد در بخش دارایی جدید موجود نیست اما در روزهای آتی این بخش نیز به دارایی جدید اضافه خواهد شد.
   سود و زیان تحقق یافته در بخش عملکرد سبد سهام موجود است.
   باتشکر

   ۰
 114. AU2584 گفت:

  سلام برای افراد بدون مدرک تحصیلی دیپلم کد بورسی صادر میشود؟

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام دوست عزیز
   بله، افراد بدون مدرک حداقل دیپلم میتوانند مانند سایر افراد پس از ثبت نام در سامانه آگاه اکسپرس، جهت ارائه مدارک و احراز هویت از طریق روش‌های موجود نسبت به دریافت کد آفلاین بورسی خود اقدام نمایند و پس از آن در پنل معاملات آفلاین مشتریان به خرید و فروش بپردازند.
   باتشکر

   ۰
 115. AS6103 گفت:

  سلام
  چند سری امتیازات قرعه کشی بنده در باشگاه اعمال نشده. ممنون می شم بررسی کنید.
  با تشکر

  ۰
 116. AV7201 گفت:

  با سلام . اگر ممکن باشه مطلبی و اطلاعاتی در خصوص نمودارهای شمع ژاپنی بذارید . ممنون

  ۰
 117. AU5671 گفت:

  با سلام وخسته نباشید
  مطالب ارایه شده بسیار عالی و مفید هستند.از زحماتتان متشکرم.

  ۰
 118. AG7035 گفت:

  با سلام وخسته نباشید
  اگه امکانش باشه اطلاعاتی درمورد شمع ژاپنی ارائه کنین
  ممنون

  ۰
 119. AG7035 گفت:

  امکان ارائه نسخه ویندوز هم وجود داره؟

  ۰
 120. AU5959 گفت:

  مطالب را مطالعه کردم خیلی خوب و ارزنده بود.بویژه dpsیعنی سود تقسیمی هر سهم وقتی که شما سهمی را قبل از مجمع عمومی داشته باشید را تعلق می گیرد.

  ۰
 121. احمدرضا گفت:

  سلام
  در تب دارایی سهام وقتی گزینه نمایش همه دارایی را میزنیم کلیه سهامی که خرید و فروش انجام داده ایم با احتساب سود و زیان نمایش داده میشود اما در تب جدید عملکرد سبد سهام بعضی سهام نمایش داده نمیشود بطور مثال سهام اعتماد که خریداری نموده ام در هیچ بازه زمانی نمایش داده نمیشود و با اینکه در نمایش همه دارایی ها هست اما در عملکرد سبد سهام وجود ندارد که این میتواند در نمایش سود تحقق یافته یا نیافته و مجموع عملکرد اختلاف ایجاد کند ، در صورت امکان راهنمایی بفرمایید .
  همچنین اگر ممکن است نمایش گزینه میانگین خرید بدون کارمزد و گزینه سود تحقق یافته سهم از معاملات گذشته که در دارایی سهام وجود دارند را به این بخش جدید سبد سهام نیز اضافه بفرمایید . با تشکر از زحمات شما

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   درحال حاضر میانگین خرید بدون کارمزد در بخش دارایی جدید موجود نیست اما در روزهای آتی این بخش نیز به دارایی جدید اضافه خواهد شد.
   برای مشاهده دارایی‌های قبلی خود نیز لازم است به بخش "عملکرد سبد سهام" مراجعه کنید و پس از فیلتر تاریخ، دارایی های قبلی خود را مشاهده نمایید.
   سود تحقق یافته نیز در بخش "عملکرد سبد سهام" قابل مشاهده است.
   باتشکر

   ۰
 122. AG7035 گفت:

  سلام وقت بخیر
  مبلغ ۵۰ هزار تومن بابت معرفی زیرمجموعه تعلق میگیره؟؟
  کدهای زیرمجموعه من بالای ۱۰۰ هزارتومن درآورده و این هدیه به حساب من نیامده.
  پیگیری نمایید ممنون
  کدهای زیرمجموعه من
  AV4313
  AV3945
  AV0806

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   معاملات زیرمجموعه‌های شما بررسی شد.
   کدهای اعلام شده هنوز ۱۰۰ هزار تومان کارمزد برای کارگزاری نساخته اند در واقع باید معادل ۲۸ میلیون تومان گردش سهام داشته باشند.
   باتشکر

   ۱
 123. AA2508 گفت:

  سلام
  خيلي عالي و کاربردي تر شده است سپاس از آگاه

  ۰
 124. AG7035 گفت:

  با سلام اپ جدید فوق العاده سرعتش بالا رفته و کارایی بهتری داره
  ممنون

  ۰
 125. AU0902 گفت:

  سلام
  با تشکر از کارگزاری آگاه بابت امکانات آساتریدر.
  لطفا مطالب بیشتری از بورس مقدماتی بگذارید

  ۰
 126. AV7201 گفت:

  با سلام . در صورت امکان مشاوره ای برای خرید یا فروش در دیدبان آگاه هم ارائه بدید بصورت روزانه

  ۰
 127. AV4313 گفت:

  باسلام
  امکانات نسخه جدید زیادتر و بهتر شده
  با تشکر از شما

  ۰
 128. AG7035 گفت:

  با عرض سلام و ادب
  گاها که میخوام وارد باشگاه بشم یه پیامی با این مفهوم برام میاد:
  "امکان دسترسی شما به این سایت محدود شده است"
  لطفا رسیدگی کنین

  ۰
 129. AU0343 گفت:

  با تشکر از زحمات دوستان
  و امید سبدی سبز برای اعضا
  با تشکر

  ۰
 130. AQ0207 گفت:

  نرم افزارتون رو هم تغییرات اساسی بدین و بهترش کنین خیلی عالی میشه

  نرم افزار کارگزاری مفید بعنوان مثال خیلی جالبه
  ولی نسخه تحت وب شما عالیه

  ۰
 131. AQ0207 گفت:

  من با اینکه با گوشی کار میکنم ولی از نسخه تحت وب استفاده میکنم چون نسخه موبایلی اشکالات زیادی داره

  ۰
 132. AA5921 گفت:

  با سلام

  یکی از موارد مورد نیاز مشتریانی که از وام یا اعتباری استفده مینمایند آگاهی از حساب تضمین و سهام فریز شده در این ارتباط با امکان ارائه درخواست تغییر سهام فریز شده میباشد که از آن همچنان خبری در آپدیت ها نمیباشد.

  خواهشمند است نسبت به این مهم اقدامی شایسته و در کمترین زمان ممکن انجام پذیرد.

  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ممنون از اینکه پیشنهادات خود را برای بهبود خدمات ارسال می‌کنید. پیشنهاد شما را بررسی و در صورت امکان اجرا خواهیم کرد.
   البته لازم است اعلام شود که هر مشتری در صورت دارا بودن بسته‌های اعتباری یا وام فعال‌، می‌تواند حداکثر به میزان ۵۵ درصد پرتفوی خود از اعتبار معاملاتی استفاده کند.
   البته طبق دستورالعمل بورس در خصوص خرید اعتباری، برخی از سهام ها نمی توانند جزو ارزش تضمین قرار گیرند، نظیر سهامی که در بازار پایه فرابورس معامله می‌شود.
   باتشکر

   ۰
 133. AU0836 گفت:

  شرایط گرفتن وام از آگاه به چه صورت هست؟

  ۰
 134. AC5082 گفت:

  بسیار علی بود
  آگاه رو به همه توصیه میکنم

  ۰
 135. AQ7466 گفت:

  لطفا یکم مطالب بیشتری بگذارید

  ۰
 136. AA2981 گفت:

  سلام پس چرا توی کارتابل بنده نیومده؟

  ۰
 137. AT8570 گفت:

  با سلام واحترام
  لطفا تعداد دوره های آنلاین را بیشتر برگذار کنید تا ما که در شهرستان هستیم بتوانیم آموزش های بیشتری را در یافت کنیم.
  سپاس...

  ۰
 138. AG7035 گفت:

  سلام. کاش یه روز ی برسه برای مادرای مملکت هم حق قیومیت در نظر بگیرن. و اسم مادرانمون در شناسنامه و تمام اسناد در کنار اسم پدرانمون قیدبشه

  ۰
 139. AF6271 گفت:

  سلام برای من تغییری نکرده و همون دارایی سهام و دارایی سپرده گذاری هستش

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   در بخش مدیریت سبد دارایی در منوی سامانه آنلاین کارگزاری آگاه علاوه بر دارایی سهام، دارایی سپرده گذاری، دارایی‌های نسخه بتا به نام‌های سبد سهام، عملکرد سبد سهام، افزایش سرمایه‌های من، سودهای تقسیمی من نیز اضافه شده است.
   برای اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید در ساعات اداری با واحد خدمات آنلاین تماس بگیرید.
   باتشکر

   ۰
 140. AT8570 گفت:

  با سلام و احترام
  تعداد دوره های آن لاین بنظر خیلی کم هست نسبت به حجم متقاضیان...

  ۰
 141. AT5732 گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  نرم افزار خوبی هستش، ولی امکاناتش کمه، اگه مثل نسخه تحت وب امکانات داشته باشه حرف نداره

  ۰
 142. علی گفت:

  سلام
  تشکر بابت زحمات تون جهت افزایش ٰآگاهی و اطلاعات افراد جامعه

  ۰
 143. AU4430 گفت:

  سلام خسته نباشی اگه امکان داره درخودکارگزاری کلاس آموزشی تخصصی رایگان بزایدممنون

  ۰
 144. AT4760 گفت:

  سلام چرا سطح که عوض میشه بعد چند روز تخفیف معاملات غیره فعال میشه؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   با تغییر سطح باشگاه، تخفیف کارمزد غیرفعال نمی شود.
   درصورتی که تخفیف کارمزد معاملات شما لحاظ نشده است لطفا تاریخ آن را اعلام بفرمایید تا بررسی گردد.
   باتشکر

   ۰
 145. احمد گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  یه مشکل هست اون هم اینکه توی قسمت سبد سهام سود و ضرر خود به خود اپدیت نمیشه و باید کاربر خودش رفرش کنه تا اطلاعات جدید بیاد، این مورد درست بشه عالی میشه ممنون

  ۰
 146. AV4313 گفت:

  باسلام
  چرا گاها پس از خرید سهمی تعداد سپرده گذاری صفر رو نشون میده؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   این مشکل به این دلیل است که این کارگزاری ناظر در این سهم نیست و شما قبلا این سهم رو در کارگزاری دیگری معامله کردید. برای رفع این مشکل باید در همان روز در قسمت تغییر ناظر درحواست خود را ثبت نمائید.

   ۰
 147. AV4313 گفت:

  من به همه کسانی که تو بورس فعالیت دارن کارگزاری آگاه رو پیشنهاد میکنم

  ممنونم ازتون

  ۰
 148. AV4313 گفت:

  این روزا نوسان بیش از حده
  کاش وضعیت یه کم بهتر بشه

  ۰
 149. AV7552 گفت:

  سلام و عرض ادب.من دو سهم خرینگ و فرابورس رو از طریق کارگزاری ... که کارگزار ناظر بود فروختم ولی همچنان در لیست دارایی سهام اگاه موجود هست و باعث شده دارایی هم درست نشون داده نشه.(هم در اساتریدر هم در سایت انلاین)چطور حذفش کنم من میخوام دارایی سهام و مبالغ موجود رو به روز داشته باشم ولی الان مشکل دارم.ضمنا این گزینه های دستی و مشخصاتی که فرمودید در نرم افزار من نیست چرا؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای حذف این نمادها لازم است خود به صورت دستی تغییرات را در سامانه آنلاین اصلاح نمایید.
   به این صورت که می‌بایست به بخش سبد سهام مراجعه نمایید و با انتخاب علامت + (افزودن دارایی دستی) این امکان وجود دارد که نماد مورد نظر را جستجو نمایید اگر که بخواهید آن نماد را حذف کنید گزینه فروش و درصورتی که بخواهید آن را اضافه کنید گزینه خرید را انتخاب می‌کنید.
   با تشکر

   ۰
   • AV7552 گفت:

    سلام.من این مراحل رو انجام دادم ولی باز سهامی که در کارگزاری ناظر فروختم در سبدسهام و دارایی اگاه هست!الان سرمایه ای که دارم و سود و ضررم رو درست نشون نمیده چرا این مشکل رو حل نمیکنید تمرکزم به هم ریخت.اقایون خلاصه کلام میخوام وقتی قسمت دارایی رو میبینم مجموع سود و ضررم رو درست نشون بده ولی سهام فروخته شده که حذف نشدن باعث شده درست نشون نده.لطفا بررسی کنید.

    ۰
    • Agah گفت:

     با سلام و وقت بخیر
     مشتری گرامی برای بررسی موارد مربوط به سبد دارایی خود خواهشمندیم با واحد پذیرش و آنلاین با شماره تماس ۸۲۱۵۴۰۰۰ -۰۲۱ عدد ۲ تماس بگیرید تا همکاران این بخش اطلاعات حساب کاربری و سبد دارایی شما را مورد بررسی قرار دهند.

     ۰
 150. AQ9692 گفت:

  سلام .
  چند بار پیام گذاشتم بابت هنگ کردن برنامه آساتریدر تریدر ولی متاسفانه نگاه میکنم اصلا ثبت نشده !!!
  دلیلش رو ممنون میشم بفرمایید .!!

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   لطفا بفرمایید که چه نسخه‌ای از اپلیکیشن را نصب کرده‌اید و به هنگام استفاده چه خطایی دریافت می‌کنید.
   در صورتی که از نسخه قدیمی استفاده می‌کنید بهتر است از "اینجا" نسخه جدید را نصب و استفاده نمایید.
   باتشکر

   ۰
 151. AK8490 گفت:

  تقدیر و تشکر از بابت نوآوری های که صورت میگیرد

  ۰
 152. AP2656 گفت:

  با سلام
  تشکر میکنم بابت سامانه جذاب و پرکاربرد وخوشحالم که دائم به امکاناتش افزوده میشه.
  فقط یه مشکلی که هست گاهی سامانه بخاطر شلوغی . سرعتش افت شدیدی میکنه که اونم بخاطر استقبال از کارگزاری آگاهه ولی انتظار داریم که انشاالله با تلاشایی که دارید بهتر بشه.

  ۰
 153. AV2604 گفت:

  برای احراز هویت در سجام باید به کدام دفاتر پیشخوان مراجعه کرد؟

  ۰
 154. AV3842 گفت:

  با سلام
  سپاس از کارگزاری آگاه برای باشگاه خوبشون...

  ۰
 155. AT5802 گفت:

  باسلام به کارگزاری آگاه درود بر شرفتون

  ۰
 156. AD4998 گفت:

  سلام نرم افزارتون ۲ تا مشکل مهم داره که در قسمت بروزرسانیدر اسا قبلی نبود که هم در تیکت و هم تلفنی با اقا عرفان عبدویس و اکبر اقا خزعلی صحبت کردم دوباره اینجا هم مینویسم چون تا الان اصلاح نشده حتما در نسخه جدید اصلاح کنید ۱-کارمزد فروش بجای اینکه از مبلغ کل فروش کم بشود اضافه میشود فرضا اگر ۱۰۰۰ عدد سهم ab به قیمت ۱۰۰۰ ریال فروخته شود کل مبلغ خرید ۱۰۰۰۰۰۰ ریال میشود که با اعلام ۱% کارمزد فروش و مالیات مبلغ ۹۰۰۰۰۰ ریال باید در پرتفو بنشیند ولی در نسخه بتا بعد از اعمال کارمزد فروش عدد ۱۰۱۰۰۰۰ ریال نمایش داده شده و به عبارتی ۱۰۰۰۰ ریال به کل مبلغ فروش افزوده میشود ۲-برداشتن گزینه ویرایش قیمت نهایی که در نسخه قبلی بود و الان نیست !!و برای کسانی که میخواهند از نسخه بتا بعنوان نسخه حسابداری استفاده کنند اختلاف حساب های کذایی از مبلغ زیر ۱۰۰۰ ریال در خرید و فروش سهام تا بالای ۱ میلیون تومان در بروز رسانی خرید و فروش حراج حق تقدمها ایجاد میکند و البته این دو مشکل که قبلا نبود برای نسخه بتا که فلسفه ایجادش محاسبه عملکرد سود و زیان هست خطای بزرگی هست

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و وقت بخیر
   مشتری گرامی از پیگیری شما در رفع مورد مشاهده شده در نرم افزار آساتریدر۲ سپاسگزاریم.
   مواردی که در خصوص فروش فرمودین می بایست از طریق تیم فنی تست و بررسی شود. در این خصوص تیم توسعه آساتریدر با شما تماس خواهد گرفت. در صورتی که تمایل دارید از طریق تماس تلفنی این موارد را پیگیری نمایید با شماره تماس ۸۲۱۵۴۲۱۳ - ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
   به منظور ویرایش سفارش فعال خود، روی سفارش مربوطه صفحه را چپ کشیده تا امکان ویرایش و حذف برای شما فراهم شود.
   با سپاس از همراهی شما

   ۰
 157. AW3964 گفت:

  این نرم‌افزار خیلی کمک میکنه برای تحلیل وضعیت حال و گذشته سبد سهام و تصمیم گیری مناسب برای آینده.

  ۰
 158. ََAa گفت:

  با سلام امکان به روز رسانی دستی تعداد سهام در قسمت دارایی سهام قابلیت خوبی بود که متأسفانه حذف شده و قسمت سبد سهام که جیاگزینش ده متأسفانه برای مدیریت دارایی های موجود، چندان جالب و کارآمد نیست، لطفاً امکانی فراهم بشه که با اعمال تراکنش دستی در سبد سهام(نسخه بتا)، تعداد سهام در دارایی سهام هم به طور اتوماتیک اصلاح بشه
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و وقت بخیر
   مشتری گرامی در بخش سبد سهام (نسخه بتا) نیز امکان ویرایش، حذف و اضافه کردن دارایی برای شما ایجاد شده است. شما می‌توانید با کلیک بر روی علامت (+) در بالای صفحه، نماد موردنظر خود را جست و جو کرده و تغییرات لازم را در دارایی خود اعمال نمایید.

   ۰
 159. AQ3528 گفت:

  سلام
  برای تغییر کارگزار در بورس چه اقدامی باید انجام داد؟
  (دوستم میخواهد تغییر کارگزار دهد و به کارگزاری آگاه وارد شود)
  باید حضوری به کارگزاری آگاه در شهر برود؟
  ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از ثبت نام در سامانه آگاه اکسپرس و دریافت دسترسی آنلاین کارگزاری آگاه، برای انتقال سهام خود به این کارگزاری لازم است به سامانه آنلاین مراجعه نمایید و با انتخاب گزینه تغییر کارگزار ناظر، ناظر سهم خود را به آگاه انتقال دهید که دراینصورت نیازی به تحویل برگه سهم نیست.
   جهت اطلاعات بیشتر درخصوص چگونگی تغییر ناظر به مطلب " نسخه جدید نرم افزار آساتریدرآگاه – تغییر کارگزار ناظر" مراجعه بفرمایید.

   ۰
 160. AU0902 گفت:

  خیلی برام جالب هست من معرف انتخاب نکردم ولی الان یک معرف میبینم چطوری باید حذف کرد

  ۰
 161. AF6271 گفت:

  سلام
  لطفا امکانی فراهم کنید که دارایی لحظه ای در صفحه دیدبان، زیر پنل سفارشات(یا هرجای دیگه) مشخص باشه. مثل خیلی از کارگزاریای دیگه.
  الان باید منوی دارایی رو توی یه تب جداگانه باز کنیم و برای بروز شدنش هر دفعه صفحه رو رفرش کنیم.
  ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و وقت بخیر
   مشتری گرامی در نسخه ۳.۱.۰.۱۴ دارایی شما در نماد موردنظر نمایش داده می شود.
   لطفاً به منظور بروزرسانی نسخه اپلیکیشن خود به این مطلب مراجعه نمایید.

   ۰
 162. AV9693 گفت:

  خیلی عالی هست ممنونم از آگاه که با در اختیار قرار دادن خیلی از امکاناتی که برای مدیریت سرمایه نیاز هست در پورتفوی لحظه ایی نسخه بتا باعث سودآوری هرچه بیستر ما شده

  ۰
 163. AO7786 گفت:

  سلام
  یکی از مشکلات من در بررسی و تحلیل سهامی که دارم نبود ایکون مربوط به نمودار تغییرات نماد ها در صفحه بخش سبد سهام هست و وقتی در حال بررسی قیمت ها هستم ناچارم به دیدبان کلاسیک برم و از اونجا نمودار تغییرات رو باز کنم. اگر ممکن بود که این ایکون رو هم در صفحه سبد سهام قرار بدید خیلی سرعت تحلیل بالا تر میره

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   ممنون از اینکه پیشنهادات خود را برای بهبود خدمات ارسال می کنید.
   پیشنهاد شما بررسی و در صورت امکان اجرا خواهد شد.
   باتشکر

   ۰
 164. پيام بهمني گفت:

  سلام و سپاس از تهيه اين مقاله آموزشي مفيد
  پيشنهاد ميشود در مدرسه بورس دوره آموزشي مديريت پورتفو براي علاقمندان برگزار كنيد.
  ضمنا آيا امكان محاسبه و ثبت ضريب بتا و ساير ضريبهاي همبستگي براي هر سهم و كل سبد در برنامه آسا تريدر و همچنين نمايش درصد سهام موجود در سبد برحسب تفكيك صنعت مقدور ميباشد؟
  سپاسگزارم

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام وقت بخیر
   مشتری گرامی با شرکت در کارگاه آنلاین تور خدمات آگاه، با کلیه امکانات سامانه معاملاتی آساتریدرآگاه از جمله پورتفو آشنا شده و از امکانات آن استفاده نمایید.
   در حال حاضر ضرایب همبستگی در بخش پورتفو نمایش داده نمیشود. پیشنهاد شما به تیم توسعه ارجاع داده خواهد شد. به منظور مشاهده وضعیت سبد سهام خود به تفیکیک صنعت به حساب کاربری خود در سامانه معاملاتی online.agah.com مراجعه نمایید.

   ۰
 165. AW3238 گفت:

  خیلی نرم افزار مفید و کاربردی هست . با تشکر از کارگزاری خوب آگاه

  ۰
 166. AU8812 گفت:

  سلام خسته نباشید
  پیشنهاد میکنم که تحلیلهای بیشتری از اون نمادی که روی صفحه هست بزارید
  و اینکه همانند سایت بورس تعداد و حجم در صف رو بزارید که نخواد برای دیدن به سایت بورس بریم
  همچنین به جای اینکه صفحه جدیدی برای صفحه تکنیکال باز بشود در ادامه همون صفحه قسمتی بزرگ رو برای تحلیل تکنیکال تخصیص بدین
  در واقع نخواد هی بریم صفحه تکنیکال و برگردیم تو صفحه دیده بان

  ۰
 167. AU8812 گفت:

  آها یادم اومد یه مشکلی که من دارم اینکه تحلیلی که روی یه نماد انجام میدم برام نمیمونه مثل متاتریدر وقتی صحفه رو میبندم یا رو نماد دیگه ای کار میکنم تمام ابزارها و ... از بین میره و وقت گیر میشه برای رسم دوباره
  لطفا کاری کنید که تحلیلها رو بشه ذخیره کرد\
  ممنون

  ۰
 168. Mohammad گفت:

  باسلام وقتی یه سهم رو میخریم میتونیم تا مدت طولانی نگه داریم اون سهمو یا توو یه بازه زمانی باید بفروش برسه؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   خرید یا فروش سهام محدود به زمان خاصی نمی شود و بستگی به تمایل سهامدار برای نگهداری سهام دارد.
   باتشکر

   ۰
 169. AM4073 گفت:

  با سلام . امیدوارم برنامه روز به روز کامل تر شود

  ۰
 170. AT1377 گفت:

  ایرادی که در نرم افزار آسا تریدر به چشم میخورد این است که سود و زیان کل را نمایش نمیدهد و مجبوریم باز از نسخه وپ اپ استفاده کنیم.ممنون میشوم این قابلیت را اضافه کنید.

  ۱
 171. AW2842 گفت:

  برنامه خیلی خوبیه،ولی جا برای کاملتر شدن داره و حتما تو نسخه های بعدیش بهترم میشه،متشکرم

  ۰
 172. AW7221 گفت:

  مطالب خوبی بود مخصوصا برای کسایی که تازه کارن مثل من

  ۳
 173. AU2582 گفت:

  با تشکر از زحمات شما
  لطفاً گزینه دارایی های من را در بخش دیده بان اپلیکیشن آساتریدر اضافه نمایید
  در نسخه وب این گزینه وجود دارد

  ۰
 174. AS5998 گفت:

  نرم افزار اسا تریدر یک مزییت خیلی خوبی که داره اینه که به راحتی میتونی بین کدهایی که در اختیار داری سوئیچ کنی و ای کاش سود و زیان کل رو هم نشون میداد که خیلی خوب میشه

  ۰
 175. AS0726 گفت:

  سلام . آساتریدر اگر هنگام کار کردن به مشکل نخوره برنامه خوبی هست . یک سوال هم داشتم اینکه آیا برنامه آساتریدر خودش آپدیت و به روز میشه ؟؟؟
  ممنون .

  ۰
 176. alirezajf گفت:

  مطالب خوبی بود مخصوصا برای کسایی که تازه کارن

  ۰
 177. AG5929 گفت:

  با تشكر فراوان از زحمات شما، اميدوارم كارگزاري آگاه و مشتريانش روز به روز به سمت موفقيت هاي بيشتر حركت كنند.

  ۰
 178. AU0902 گفت:

  خیلی ممنون از اطلاعاتی که در اختیار ما میزارید.
  سپاس از پاسختون فقط سوالم اینه من معرف انتخاب نکردم چرا نمیشه حذف کرد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   گزینه معرفی معرف تا زمانی که کد بآشگاه معرف را درج نکنید باقی خواهد ماند و نیازی به حذف ندارد.
   باتشکر

   ۰
 179. AW3216 گفت:

  مدیریت پرتفوی وسبد دارایی میتونه به ما کمک کنه که باریسک پایین تر در بورس وارد شویم.دراینجا باید از کارگزاری محترم آگاه که در این ضمینه مشتریانشو به خوبی همراهی میکنه به جد تشکر وقدردانی کرد.

  ۰
 180. AV9693 گفت:

  خیلی عالی هست امکانات سایت آگاه

  ۰
 181. احمد نیکو گفت:

  کاش کمی روی نسخه موبایل هم بهینه سازی میشد زیرا در زمان حساس معانلات اپدیت بی جا مانع از انجام بجا معامله می شود

  ۰
 182. AL1785 گفت:

  نمیدونم سیستم آنلاین شما کنده یا بطور کلی ایراد از هسته معاملاته بعضی اوقات در ثبت سفارشات انقدر اذیت میکنه که کلا پشیمون میشی

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   از آنجایی که نسخه آخر اپلیکیشن آساتریدر آگاه برابر ۳.۱.۰.۱۴ است لذا لازم است نسخه فعلی را از موبایل خود پاک کنید و مجدد نسخه جدید را نصب بفرمایید.
   برای نصب نسخه جدید اینجا را کلیک کنید.
   باتشکر

   ۰
 183. AX0024 گفت:

  ممنونم از شما. من خیلی جاها مجبورم این رو توضیح بدم که مادرها هم از بچه هاشون نگهداری می کنن. ولی فکر می کنم بیشتر خانوم ها خودشون علاقه به حق قیمومیت ندارند متاسفانه

  ۰
 184. AX0024 گفت:

  ایرادی که در نرم افزار آسا تریدر به چشم میخورد این است که سود و زیان کل را نمایش نمیدهد و مجبوریم باز از نسخه وپ اپ استفاده کنیم.ممنون میشوم این قابلیت را اضافه کنید.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   اگر منظور شما اپلیکیشن آساتریدر آگاه است لازم است اعلام کنیم که سود و زیان تحقق یافته و تحقق نیافته را در بخش دارایی ها، لیست دارایی‌ها می‌توانید مشاهده نمایید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۲۱۳ تماس بگیرید.
   باتشکر

   ۰
 185. AX0024 گفت:

  خیلی عالی هست ممنونم از آگاه که با در اختیار قرار دادن خیلی از امکاناتی که برای مدیریت سرمایه نیاز هست در پورتفوی لحظه ایی نسخه بتا باعث سودآوری هرچه بیستر ما شده

  ۰
 186. AU2439 گفت:

  به عنوان یک پیشنهاد, اگر در مورد عرضه های اولیه با سامانه پیامکی به کاگزاران اطلاع رسانی کنید مورد استقبال خواهد بود. با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   اگر منظور اطلاعرسانی عرضه اولیه است.
   درصورتی که قرار باشد عرضه اولیه‌ای صورت پذیرد از یک روز قبل برای افرادی که اطلاعات خود را پایین صفحه مطلب "اطلاع رسانی عرضه اولیه" ثبت کرده باشند پیامک اطلاعرسانی ارسال می شود.
   باتشکر

   ۰
 187. AW3216 گفت:

  واقعا مطلب مفید و ارزنده ای بود باخواندن این گونه مطالب دید بورسی ما وسیعتر میشود.مدیریت سبد بورسی مارا درکنترل دارایی های سهامیمان آگاه وهوشیار میسازد.باتشکر ازتیم خوب آگاه بابت قرار دادن این مطالب بسیار آموزنده و ارزنده

  ۰
 188. AV9377 گفت:

  با سلام میخواستم بدونم نرم افزار اندروید کاپا مورد تایید کارگزاری اگاه هست؟

  ۰
 189. AU0902 گفت:

  با سلام
  تشکر از دست اندرکاران ساخت نرم افزار خوب آگاه !!!!

  ۰
 190. علی گفت:

  سپاس فراوان
  بسیار مفید واقع شد .

  ۰
 191. AS6103 گفت:

  سلام
  امروز هم سرعت سامانه معاملاتی به شدت پایین بود!

  ۱
 192. AV4313 گفت:

  واقعا مطلب مفید و ارزنده ای بود باخواندن این گونه مطالب دید بورسی ما وسیعتر میشود.مدیریت سبد بورسی مارا درکنترل دارایی های سهامیمان آگاه وهوشیار میسازد.باتشکر ازتیم خوب آگاه بابت قرار دادن این مطالب بسیار آموزنده و ارزنده

  ۱
 193. AV4313 گفت:

  مدیریت پرتفوی وسبد دارایی میتونه به ما کمک کنه که باریسک پایین تر در بورس وارد شویم.دراینجا باید از کارگزاری محترم آگاه که در این زمینه مشتریانشو به خوبی همراهی میکنه به جد تشکر وقدردانی کرد.

  ۱
 194. AV4313 گفت:

  خیلی نرم افزار مفید و کاربردی هست . با تشکر از کارگزاری خوب آگاه

  ۰
 195. AX3710 گفت:

  کارگزاری آگاه خیلی بروزه و واقعا بهترینه

  ۰
 196. AW6165 گفت:

  سلام چگونه می توانم شماره حساب جدید به کارگزاری معرفی کنم؟

  ۱
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست عزیز لطفا شماره حساب، شماره شبا، نام بانک و نوع حساب خود را به همراه اطلاعات نام و نام خانوادگی، کدبورسی به آدرس crm@agah.com ایمیل نمایید تا همکاران آنلاین، تغییرات لازم را در سیستم ثبت نمایند
   باتشکر

   ۱
 197. AQ7707 گفت:

  لطفا ذخیره تحلیل به سایت اضافه کنید

  ۰
 198. AN4577 گفت:

  سلام من تازه وارد بورس شدم و کارگزاری اگاه رو انتخاب کردم الان از انتخابم راضیم چون پشتیبانی خوبی انجام میدین ممنونم

  ۱
 199. AV9377 گفت:

  با سلام میخواستم بدونم توی سایت اگاه توی نسخه‌ی موبایل گزینه داره بصورت کلی سود ضرر معاملات نمایش بده

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   امکان مشاهده سود و زیان تحقق یافته و تحقق نیافته در نرم افزار موبایل نیز وجود دارد.
   باتشکر

   ۱
 200. AW0828 گفت:

  یکی از مزایای برتری بورس نسبت به بقیه سرمایه گذاری های دیگه همین انلاین بودنش هست

  ۱
 201. AS0726 گفت:

  سلام علیکم.
  درباره قرعه کشی به بنده ۵۰۰ امتیاز تعلق گرفت ولی متاسفانه هنوز ثبت نشده و اعمال نشد . ممنون میشم بررسی کنید.
  با تشکر.

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   در تاریخ ۸ خرداد ۹۸ بابت شرکت در قرعه کشی، ۵۰۰ امتیاز به شما تعلق گرفته است.
   برای مشاهده آن، لطفا به بخش گزارش امتیاز باشگاه خود مراجعه بفرمایید.
   باتشکر

   ۲
 202. AV7552 گفت:

  سلام.نسخه جدید خیلی بهتر شده مخصوصا این قابلیت۴ستونه شدنش دستتون درد نکنه.الان یه مشکلی که هنوز برطرف نشده،سهامی که در کارگزاری ناظر فروختیم(غیر از اگاه) ارزش روزش در لیست دارایی اگاه هست که باعث شده ارزش روز در وضعیت کل درست نشون نمیده.در واقع من الان میخوام ارزش روز دارایی رو ببینم نمیتونم چون ارزش سهام فروخته شده هم در لیست هست.لطفا و حتما این مشکل رو هم برطرف کنید ممنون

  ۰
 203. AU5671 گفت:

  با سلام در قسمت خرید بسته تحلیلی در عنوان بسته نوشته ارزش ۲۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال یا ۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال منظور از این ارقام چیست؟
  آیا منظور بسته پیشنهادی برای میزان سرمایه ۲۰ یا ۵۰ میلیون ریالی است؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   اگر منظور شما بسته های وام یا اعتبار است به میزان ارزش بسته می توانید اعتبار دریافت کنید.
   باتشکر

   ۰
 204. AV2365 گفت:

  سلام
  در كلاس خدمات آگاه استاد گفتن يكي از استفاده هاي ثبت دستي سهام اينه كه شما ميتونيد سهامي كه ميخوايد زير نظر بگيريد رو به صورت مجازي خريد بزنيد
  من اين كارو انجام دادم و بعد با فروش زدن خواستم حذفش كنم ولي تو قسمت دارايي هام خريد و فروشش مونده و آمار دارايي ها و سود و زيان من رو ريخته بهم
  همچين مجازي هم نبود 🙂

  ۰
 205. AW5294 گفت:

  آگاه، ممنونیم بابت مطالب مفیدی که میزاری

  ۰
 206. AX1270 گفت:

  با سلام
  آیا امکان اصلاح شماره ی شبا ، به صورت غیر حضوری وجود دارد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست عزیز لطفا شماره حساب، شماره شبا، نام بانک و نوع حساب خود را به همراه اطلاعات نام و نام خانوادگی، کدبورسی به آدرس crm@agah.com ایمیل نمایید تا همکاران آنلاین، تغییرات لازم را در سیستم ثبت نمایند
   باتشکر

   ۰
 207. AX1870 گفت:

  با سلام. ممنون از اینکه برنامه رو به روز نگه میدارد.

  ۰
 208. AX5304 گفت:

  ممنون از مطالب عالی و آموزشهای پرثمر شما

  ۰
 209. AK4785 گفت:

  سلام
  من و دوستم یک سال و نیمه که کد بورسی از کارگزاری آگاه گرفتیم
  الان دوستم میخاد به کارگزاری دیگه ای مراجعه کنه
  آیا میتونه یا بعد از دوسال که در کارگزاری آگاه بود دیگه نمیشه

  ۰
 210. AV2604 گفت:

  نرم افزار آسا خیلی هنگ میکنه

  ۰
 211. AX1948 گفت:

  سلام‌لطفا‌جواب‌مسابقه‌رازودتر‌اعلام‌کنید.

  ۰
 212. AT7464 گفت:

  واقعا بهترین کارگزری، کارگزاری آگاه است

  ۰
 213. AQ4102 گفت:

  سلام
  اگر من ۸۰ میلیون داشته باشم به نظرتون سبد سهامم چند تا باید باشه حداکثر؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   تنوع سبد سهام هر فرد به عوامل مختلفی از جمله میزان ریسک پذیری و بازده مورد انتظار شما بستگی دارد.
   با مطالعه مطالب آموزشی، شرکت در کلاس‌ها ، پیگیری اخبار و مطالعه تحلیل‌ها می توانید به سبد سهام مطلوب خود دست یابید.
   باتشکر

   ۰
 214. AD0972 گفت:

  با سلام در مورد تراکنشهای دستی باز میشه بیشتر راهنمایی کنید تا بتوان اطلاعات به سبد یا داراییها اضافه نمود.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام و وقت بخیر
   مشتری گرامی زمانی که شما بخواهید دارایی خود را به صورت دستی بروزرسانی نمایید میتوانید از ثبت تراکنش های دستی استفاده کنید.
   در تراکنش دستی شما میبایست قیمت و حجم خرید یا فروش یک دارایی را ثبت نمایید تاپس از آن، اطلاعات سبد دارایی شما (مثلا سود و زیان) با توجه به دیتای وارد شده، محاسبه و نمایش داده شود.
   برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید به این لینک مراجعه نمایید.

   ۰
 215. AW8418 گفت:

  کسانی که برای زندگی شان مدیریت بلدند همیشه موفق ترند.مدیریت دارایی ها در سرمایه گزاری در بورس میتونه موفقیتبه ارمغان بیاره

  ۰
 216. AU1946 گفت:

  سلام
  چطور میشه بسته های آموزشی را تهیه کرد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   از قسمت آموزش در تب باشگاه میتوانید به صفحه دوره های آموزشی رفته و دوره مورد نظر را خریداری نمایید.
   باتشکر

   ۰
 217. AQ1075 گفت:

  سلام و ادب
  تشکر از زحمات شما دوستان عزیز
  ای کاش مشکلاتی که بعضا ایجاد میشه به کمترین حد ممکن خود برسد
  چرا که من بر اثر یکی از این مشکلات معامله ای صورت دادم که به علت در دسترس نبودن سایت نتوانستم لغو آن را بزنم و همچنان از آن معامله در ضرر مالی هستم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی عذرخواهی ما رو پذیرا باشید. ان شاءالله و پیرو اطلاع رسانی اخیر و توسعه تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری تلاش خواهیم کرد بهترین سطح خدمات ممکن را تجربه نمایید.

   ۰
 218. AV2004 گفت:

  سلام امکان کد برای افراد زیر۱۸ سال به چه صورت است؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   دریافت کد بورسی برای افراد زیر ۱۸ سال به این صورت است که ابتدا در سامانه سجام و آگاه اکسپرس ثبت نام می‌کنند و پدر فرزندان جهت احراز هویت با مدارک شناسنامه و کارت ملی به همراه مدارک فرزندان به دفاتر پیشخوان یا محل کارگزاری مراجعه میکند.
   در خصوص معرفی شماره حساب لازم است اعلام کنیم که حساب به نام خود شخص (فرد زیر ۱۸ سال) باشد.
   باتشکر

   ۰
 219. AV3945 گفت:

  نرم افرار آساتریدر نسبت به رایان هم افزا که شرکتهای دگ استفاده مکنن سرعتش خیلی پایینه و زیاد هنگ میکنه واقعا اذیت میکنه

  ۰
 220. AX3999 گفت:

  سلام یه سوال برای دریافت اعتبار باید سطح چند باشیم؟
  بعد از دریافت اعتبار مثلا سه ماهه تسویش چجوری میشه در تاریخ معین اعتبار کسر میشه؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت اعتبار، سطح باشگاه مدنظر نیست بلکه لازم است وجه نقد کافی در باشگاه داشته باشید تا بسته‌های اعتباری برای شما فعال گردد.
   در واقع هر چقدر سطح شما در باشگاه بالاتر باشد وجه نقد باشگاهی شما با انجام معامله، بیشتر افزایش پیدا می‌کند.
   باتشکر

   ۰
 221. AX0742 گفت:

  سلام من برا برادرم می‌خوام کد بگیرم ولی دیپلم ندارد سنش ۲۵ساله الان اگه تو سامانه آفلاین خرید فروش بخواد ثبت کنه باید حضوری بیاد کارگزاری برا خرید نهایی ؟ راهنمایی کنید ممنون میشم ?

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   پس از دریافت کدبورس ایشون میتونند در پنل مشتریان آفلاین، درخواست های خود را ثبت کنند و نیاز به مراجعه حصوری ندارند.

   ۰
 222. AV2004 گفت:

  درسبددارایی چند سهام داشته باشیم بهتره؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست بزرگوار پاسخ این سوال به مولفه های زیادی وابسته است، نظیر: دیدگاه شما در سرمایه گذاری، سرمایه شما، انتظارات شما از سرمایه گذاری، ریسک پذیری شما و...

   ۰
 223. AV2004 گفت:

  چطور امتیازبیشتری کسب کنیم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای افزایش امتیاز باشگاهی می توانید در مسابقات مختلف شرکت کنید، افراد را به باشگاه دعوت کنید، ورود به باشگاه و معاملات داشته باشید.
   برای اطلاعات بیشتر به راهنمای باشگاه مراجعه بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 224. AX7682 گفت:

  سلام

  برای افراد مثل من که زیر ۱۸ سال، دسترسی آفلاین صادر می‌گردد همچنان میتونم عضو باشگاه باشم تا اطلاعات لازم و تجربه کافی بست بیارم و بعد از اینکه دپلم گرفتم وارد بازار بشم ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   بآشگاه برای همه افرادی که کد دارند یا ندارند قابل استفاده است و از مطالب آن‌ها می توان برای یادگیری آموزش های مرتبط و معامله دربورس استفاده کرد. همچنین با کد آفلاین می‌توانید معاملات خود در بورس را انجام دهید و به باشگاه وارد شوید.
   باتشکر

   ۰
 225. AU2314 گفت:

  با سلام
  صفحه وب آساتریدر عالیه
  کاش اپلیکیشنش هم امکاناتش بیشتر میشد

  ۰
 226. AV5711 گفت:

  ممنون از مطالب مفید ارائه شده کارگزاری

  ۰
 227. AW2454 گفت:

  درود
  بهتر بود در صفحه فروش قیمت سر بسر و سود یا زیان نمایش داده میشد
  سپاسگزارم

  ۰
 228. AX3359 گفت:

  سلام. آیا بسته های اعتباری رو میشه با تراکنش بانکی هم خرید؟!

  ۰
 229. AS3798 گفت:

  سلام
  در مورد بسته ها اعتباری ، مثلا با خرید بسته ۲ میلیون تومانی برای ۶ ماه . فقط مبلغ خرید از حساب کم می گردد . یا پس از پایان مدت از سود معاملات هم درصد کسر می گردد ؟

  ۰
 230. AO3439 گفت:

  با سلام
  ممنون از توضیحاتتون. مشکلی که من داشتم این که با اندروید فقط به نسخه قدیم وارد میشه. چطور مشکل رو حل کنم ؟
  با تشکر از شما

  ۰
 231. AW2454 گفت:

  درود
  کارمزد خرید و فروش و مالیات معاملات سهام آنلاین چقدر است و آیا این کارمزد در همه کاگزاریها یکسان است؟
  سپاسگزارم

  ۰
 232. AL5332 گفت:

  ممنون از کارگزاری خوب و بزرگ آگاه،اینترفس قشنگتر و کاربردی تری نسبت به مفید دارید.ممنونم.فقط اگر سرعت و قطعی سرور کمتر شه عالی میشه،البته میدانم که این امر در حال رفع است.

  ۰
 233. AP4352 گفت:

  سلام لطفا قیمت سربه سر را به نسخه موبایل اضافه کنید با تشکر

  ۰
 234. AX2741 گفت:

  سلام: با توجه به تجربه شما در بازار سهام؛ میخواستم بدونم برای تشکیل سبد سهام با ارزش ۵۰ میلیون تومان؛ از نظر تنوع ؛ حداکثر چند نوع سهم رو توصیه میکنید؟ سبد با یک سهم؛ سه سهم ، پنج سهم یا ...؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما لازم است برای تشکیل سبد سهام مورد نظر عوامل گوناگون مانند شرایط بازار، اخبار، تحلیل های مختلف و ... را بررسی کرده و با در نظر گرفتن همه این عوامل و تحلیل های شخصی خود تصمیم به انتخاب تعداد سهام مطلوب با حجم و قیمت مناسب بگیرید.
   باتشکر

   ۰
 235. AR0928 گفت:

  لطفا در مورد متا استاک آموزش قرار بدهید

  ۰
 236. AD0972 گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  در ثبت تراکنش های دستی جدید سامانه قبلی بهتر و به آسانی انجام می شد ولی در سامانه جدید کار کردن و ثبت تراکنش های جدید مشکل یا اصلا انجام نمی شود لطفا در این خصوص مطالب آموزشی ارایه بفرمایید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   در بروزرسانی های اخیر سامانه این امکان راحت تر شده است و مشکلی در ثبت تراکنش ها ایجاد نمی کند. همچنین در قسمت تراکنش های دستی می توانید با کلیک بر علامت سوال از راهنمای سامانه استفاده کرد.
   باتشکر

   ۰
 237. ص گفت:

  کی میشه ما به سطح ده برسیم

  ۰
 238. AY1159 گفت:

  سلام
  لطفا در مورد فیلتر نویسی هم مطلب بگذارید

  ۰
 239. AU0902 گفت:

  با سلام
  ممنون از آموزش هاتون و مطالبی که مینویسید و یکی از نیازمندی‌های سرمایه گذار بورس دسترسی به لیستی از دارایی ها برای بررسی وضعیت عملکرد پرتفوی یا همان دارایی سهام در بازه‌های زمانی متفاوت است !!!!

  ۰
 240. AF1725 گفت:

  سلام نسخه جدید تریدر بسار عالی و کاربردی هستش ممنون بابت تمام زحماتی که میکشید
  خداقوت

  ۰
 241. AX7465 گفت:

  خیلی خوبه یکی از مشکلات که در مورد سبد سهام داشتیم رو حل کرد
  به امید اینکه این برنامه کامل و کاملتر بشه

  ۰
 242. AU8038 گفت:

  باسلام
  متاسفانه امروز سیستم دچار اختلال بود
  ضمناً برای ios هنوز آپدید جدید نیامده نسخه قدیمی هست.
  باسپاس

  ۰
 243. AS2195 گفت:

  باسلام درنسخه قبلی درمنو سبد سهام امکان جابجایی و حذف ستون ها وذخیره آن وجود داشت ولی درآپدیت جدید هربارکه واردمی شویم مجدداً باید تغییرات حذف وجابجایی راانجام دهیم وتغییرات ذخیره نمی شودچنانچه مانندنسخه پیشین اصلاح شودبنظربهترمیرسد باتشکراززحمات شما

  ۱
 244. AB6066 گفت:

  سلام - در توضیح تغییرات جدید نسخه ۲.۴.۱ گفته شده که : "اضافه شدن قیمت سربه سر در لیست معاملات روز در نسخه آداپتیو" ؛ اولا اینکه نسخه آداپتیو یعنی چی؟ دوم اینکه این تغییر در کدوم قسمت اعمال شده است؟ قیمت سر به سر در قسمت دارایی سهام از قبل وجود داشته اما در قسمت لیست معاملات من نمیبینم .....

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی منظور از نسخه اداپتیو، نسخه ای است که شما در مرورگر گوشی خود باز می کنید.
   در منوی بیشتر شما دو عنوان دارید، یکی لیست معاملات و دیگری لیست معاملات روز. نقطه سربه سر به لیست معاملات روز اضافه شده است نه معاملات من.

   ۰
 245. AV5711 گفت:

  با سلام
  بسیار کار جالب و قابل تقدیری هستش.

  ۰
 246. AR1901 گفت:

  از بابت ارائه دانش و معلومات بازارهای مالی از شما سپاسگزارم

  ۱
 247. AV8862 گفت:

  خیلی مناسب وقابل استفاده بود

  ۰
 248. AV5711 گفت:

  با سلام
  بسیار نرم افزار خوبیه و کار آدم رو راحت کرده. با تشکر

  ۱
 249. AS2195 گفت:

  باسلام درآپدیت هفته گذشته سامانه آسا درمنو سبد سهام امکان جابجایی و حذف ستون ها وذخیره آن وجود نداشت که پس از اعلام فعال شد ولی درآپدیت دیروز پس ازهربار ورود مجدداً باید تغییرات حذف وجابجایی راانجام دهیم وتغییرات ذخیره نمی شود همپنین دردیده بان من درقسمت سفارشات فعال و خطای سفارشات و . . . همین مشکل وجود دارد ودرخواست رفع آنرادارد باتشکراززحمات شما

  ۱
 250. AN4548 گفت:

  سلام خسته نباشید
  بنده چند زیر مجموعه مستقیم دارم ولی وقتی برای اولین بار همشون مبلغ۱۰۰تومن سهم خریدن متاسفانه اون۵۰تومن به من اضاف نشده

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   درصورت ساختن ۱۰۰ هزار تومان درآمد برای کارگزاری به این معنی است که حدود ۲۷ میلیون سهم خریداری شود تا ۱۰۰ هزار تومان کارمزد معاملات ایجاد شود یا اینکه به اندازه ۱۰۰ هزار تومان بسته خریداری شود.
   باتشکر

   ۰
 251. AW9934 گفت:

  سلام.
  ممنون از نرم افزار جدیدتون

  چرا عملکرد سبد سهام آنلاین نیست؟؟؟(حتما خودمون باید بروزرسانی کنیم)

  ۰
 252. AF6271 گفت:

  سلام. در صفحه سبد سهام، بعد از اضافه کردن ستون های دلخواه و تنظیم آنها، اگر صفحه رفرش بشه تنظیمات به حالت پیش فرض برمی گرده و دوباره باید ستون ها رو تنظیم کرد.

  ۲
 253. AP9410 گفت:

  با سلام واحترام
  خواهشمند است ستون سود تحقیق یافته تاکنون را هم در گزارش سبد سهام همانطور که در گزارس دارایی سهام بود اضافه کنید.
  با تشکر

  ۰
 254. AT0132 گفت:

  سلام . قبلا در سایت آگاه در قسمت ستون ها . هر کدوم از گزینه ها که احساس میکردم به دردم نمیخوره تیک رو بر میداشتم و طبق سلیقه خودم چیدمان میکردم . اما الان وقتی چیدمان میکنم و یه بار که سایت رو بروز میکنم تغییرات اعمال شده به هم می ریزه و ذخیره نمیشه . لطفا بررسی کنید.

  ۲
 255. BA3092 گفت:

  سلام
  قسمت کلاسایه اموزشی رو ارتقا بدین و قسمت اموزش لینک برگزاری کلاسا رو بزارید ک مجبور نباشیم بریم تلگرام و همینطور برای کسانی ک ار کلاس جا میمونن هم ی قسمت اضافه کنید ک بتونن مطلبو یاد بگیرن یا اینکه اصلا شاید موقع کلاس ب هر شکلی حالا متوجه نشد مطلبو با این کار میتونه دوباره نگاه کنه و مشکلشو حل کنه.
  باتشکر

  ۱
 256. هادی گفت:

  با .سلام .در سامانه جدید ارزش سبد سهام من نسبت به قبل ۲۰ میلیون اختلاف داره ...توی برنامه اسا از طریق گوشی یه میلغ دارم که صحیحه ولی توی سیستم ۲۰ میلیون کمتر نشون میده

  !!!!!

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا در صورتی که این اختلاف به دلیل تراکنش های دستی نبوده، با واحد پشتیبانی آنلاین کارگزاری آگاه تماس بگیرید.
   ۴۱۷۹۲۰۰۰
   ۸۲۱۵۴۰۰۰

   ۰
 257. AC0437 گفت:

  با سلام
  با تغییرات حاصله یسری مشکل پیش اومده که خدمتتون عرض میکنم:
  ۱- با تنظیمات نمایش و عدم نمایش برخی گزینه ها در ستون ها بعد از خروج یا رفرش صفحه دوباره بهم میریزه
  ۲- از همه مهمتر کار با سبد سهام در منو مدیریت خیلی پیچیده شده یعنی یک نمادایی بهش اضافه شده که روحمونم ازش خبر نداره یا اصن کارگزاری دیگه ای هم خرید نداشتیم یا سودهایی که واقعیت نداره!!!

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و وقت بخیر
   مشتری گرامی مورد اولی که فرمودین در حال حاضر برطرف شده و در خصوص مورد دوم لطفاً اگر مغایرتی در اطلاعات سبد دارایی خود مشاهده میکنید، با واحد پذیرش و آنلاین با شماره تماس ۸۲۱۵۴۰۰۰ - ۰۲۱ عدد ۲ تماس بگیرید.

   ۰
 258. AX7920 گفت:

  با سلام من یکسری سهام دارم تو تعییر کارگزار ناظر مشاهده می کنم اما وضعیت زده مردود گونه می توانم قروش انام بدم با تشکر

  ۰
 259. مهرداد نوشاددل گفت:

  سلام ، از توجه ،پیگیری و پویایی که صرف میکنید سپاسگزارم ،صفحه دیدبان که برحسب سلیقه تغییر ایجاد میکنیم سیو نمیشه و متعاقب رفرش صفحه به حالت پیشفرض منتقل میشه

  ۰
 260. BB2670 گفت:

  سلام دوستان
  چطور میتونم تو اپ اسا حد ضرر رو براش تعریف کنم تا بصورت اتومات خارج بشه؟ و همین طور حد سود رو؟
  ممنون

  ۰
 261. AD2560 گفت:

  با سلام . در قسمت دارایی من بهتر است به جای ارزش کل معاملات . ارزش دارایی های هر فرد گنجانده شود . چون مدام باید بریم توی قسمت سبد سهام چک کنیم . اگر خالص ارزش روز که در قسمت سبد سهام است در این قسمت نیز باشد عالی می شود . با تشکر

  ۰
 262. رضا گفت:

  سلام
  در سبد ممن هیچ سود و زیانی نشون نمیده چرا؟

  ۰
 263. Me گفت:

  بسته های پیامکی سایت همفکران ،سیگنال خرید و فروش هم میدن؟؟خود سایت همفکران چی؟

  ۰