دریافت عرضه اولیه تضمینی در بآشگاه کارگزاری آگاه

 • ۲۲ آذر ۱۳۹۵
 • Agah
 • ۳۶۸ نظر
 • ۸۲۳۶۰ مشاهده
دریافت عرضه اولیه تضمینی در بآشگاه کارگزاری آگاه

بروزرسانی ۹۵/۱۰/۱۸ 

اطلاعیه

مشتریان محترم کارگزاری آگاه

چنانچه مستحضرید سرویس عرضه اولیه تضمینی بآشگاه بر اساس روش پیشین عرضه اولیه طراحی و پیاده سازی شده است. لذا با توجه به تغییرات اعمال شده از سوی شرکت بورس اوراق بهادار در نحوه ارائه عرضه اولیه (روش بوک بیلدینگ)، بدینوسیله به استحضار می رسانیم سرویس عرضه اولیه تضمینی تا اطلاع ثانوی در دسترس نخواهد بود.

کارگزاری آگاه برای قدردانی از همراهی مشتریان آنلاین خود، خدمت جدید خود را با عنوان عرضه اولیه تضمینی در بآشگاه معرفی می نماید.

همان‌طور که می‌دانیم عرضه اولیه یک موقعیت حائز اهمیت و ارزشمند برای سرمایه‌گذاران محسوب می‌شود. اما با این وجود محدودیت‌هایی را نیز برای آن‌ها به همراه دارد که برخی از مواقع منجر به عدم دریافت عرضه اولیه مورد نظر شده و که موجب دلخوری سهامداران خواهد شد.

یکی از مهم‌ترین محدودیت‌هایی که در برابر سهامداران برای ارسال سفارش خرید عرضه اولیه وجود دارد، محدودیت زمانی است. کاربران آنلاین به دلایل مختلف  از جمله سرعت شبکه اینترنتی خود، ممکن است موفق به ارسال به موقع سفارش خرید نشوند، که این امر می‌تواند منجر به رد درخواست مشتری گردد.

در مورد محدودیت‌هایی که در عرضه اولیه وجود دارد پیشتر در مطلب “اندرحکایت عرضه‌های اولیه بورس در معاملات آنلاین کارگزاری‌ها“صحبت شد. لذا وجود محدودیت‌های این‌چنینی سبب شده تا بسیاری از مشتریان آنلاین نتوانند عرضه اولیه دریافت کنند و به‌طور متوسط از هر ۱۰ نفر مشتری آنلاین که درخواست خرید عرضه خود را در سامانه آنلاین برای کارگزاری‌ها ارسال می‌کنند، ۱ نفر می‌تواند موفق به دریافت عرضه اولیه از طریق سامانه معاملاتی آنلاین شوند. علاوه بر این ذکر شد که در زمان عرضه اولیه ۲ سهمیه کلی وجود دارد:

۱- سهمیه معامله گران آنلاین.
۲- سهمیه مشتریان آفلاین.

باتوجه به شرایط موجود و به منظور ارج نهادن به مشتریان حقیقی، کارگزاری آگاه اقدام به ایجاد امکان دریافت عرضه تضمینی از طریق بآشگاه  برای مشتریان آنلاین نموده است. کارگزاری آگاه از مقدار سهمیه مشتریان آفلاین خود (در صورتی که به کارگزاری سهمیه داده شود) اقدام به ارائه عرضه اولیه تضمینی خواهد کرد.

عرضه اولیه تضمینی چیست؟

کارگزاری آگاه در راستای مشتری مداری و حفظ رضایتمندی سرمایه‌گذاران با در نظر گرفتن مشکلاتی که می‌تواند منجر به عدم موفقیت سهامداران در دریافت عرضه اولیه شود، اقدام به ایجاد طرحی تشویقی گرفته است تا طی آن مشتریان فعال کارگزاری امکان دریافت عرضه اولیه را به صورت تضمینی داشته باشند.

تضمینی بودن عرضه اولیه به این معناست که مشتریان کارگزاری آگاه با داشتن شرایط ویژه‌ای که در ادامه توضیح داده خواهد شد، می‌توانند از طریق ارسال درخواست خرید در سامانه بآشگاه خود نسبت به دریافت عرضه اولیه مورد نظر اقدام نمایند.

تفاوت این نوع عرضه با عرضه معمولی در سامانه آنلاین، محدودیت زمانی است که برای مشتریان گرامی وجود دارد.

در عرضه اولیه معمولی مشتریان باید دقیقاً راس ساعتی که توسط ناظر بازار مشخص می‌شود، درخواست خرید خود را ارسال نمایند و کوچکترین تاخیر حتی کمتر از یک ثانیه، در ارسال سفارش می‌تواند منجر به عدم دریافت عرضه شود. اما در عرضه تضمینی، مشتریان واجد شرایط این امکان را دارند تا در بازه زمانی مشخص شده (مثلاً از ساعت ۱۱ تا ۱۲ روز عرضه) نسبت به ارسال سفارش خرید اقدام نمایند.

شایان ذکر است ارائه این عرضه تضمینی از محل سهمیه کارگزاری تامین می‌شود.

دریافت عرضه اولیه تضمینی در بآشگاه کارگزاری آگاه

چگونه عرضه تضمینی دریافت کنید؟

با توجه به محدود بودن حجم عرضه‌های اولیه، مشتریان کارگزاری آگاه که عضو بآشگاه مشتریان هستند می‌توانند با داشتن یکی از شرایط زیر از عرضه تضمینی بهره‌مند شوند:

۱- مشتریان قله‌های منتخب: یعنی مشتریان بآشگاه که در سطوح خاصی قرار گرفته‌اند، امکان استفاده از این خدمت را خواهند داشت. به این منظور پیش از هر عرضه اولیه، قله‌های منتخب (که عموماً از میان ۳ قله بالاتر هستند) توسط ادمین در بآشگاه اعلام خواهد شد و افرادی که مشتری کارگزاری آگاه هستند، می‌توانند درخواست خود را برای دریافت عرضه اولیه تضمینی برای بآشگاه ارسال نمایند. لازم به توضیح است که برای دریافت عرضه اولیه تضمینی وجود ریال کافی در حساب معاملاتی نزد کارگزاری آگاه، الزامی است.

۲- مشتریان برتر بآشگاه: برترین‌های بآشگاه که در دو ماه اخیر بیشترین امتیازات را از فعالیتهای بآشگاهی دریافت کرده اند، در بخش مجزایی معرفی می‌شوند (آیکن در بالای صفحه). مشتریانی که در این رتبه‌بندی از نظر کل امتیاز کسب شده (تا روز پیش از عرضه) ، بین نفرات برتر بآشگاه قرار گرفته باشند، می‌توانند نسبت به ارسال درخواست خرید عرضه اولیه در زمان تعیین شده توسط ادمین بآشگاه اقدام نمایند.

در رتبه بندی مربوط به برترین ها، امتیازات حاصل از انتقال امتیاز تاثیری ندارد. بنابراین مجموع امتیازات حاصل از فعالیت های امتیازآور هر فرد در دوماه اخیر برای رتبه بندی مورد نظر است.

لازم به توضیح است که برای دریافت عرضه اولیه تضمینی وجود ریال کافی در حساب معاملاتی نزد کارگزاری آگاه، الزامی است.

دریافت عرضه اولیه تضمینی در بآشگاه کارگزاری آگاه

نحوه ارسال درخواست:

در روز عرضه اولیه، اطلاعیه‌ای برای اعضای بآشگاه ارسال خواهد شد. مشتریان می‌توانند با مراجعه به بخش “درخواست عرضه اولیه” در منوی خدمات از اطلاعات مربوط به عرضه مورد نظر مطلع شوند.

در صورتی که مشتری شرایط دریافت عرضه را نداشته باشد، پیام “در حال حاضر شما واجد شرایط دریافت این عرضه اولیه نیستید.” را دریافت خواهد نمود.

در صورتی که مشتری جزو افراد واجد شرایط دریافت عرضه باشد، می تواند با مطالعه توافق نامه مربوط به عرضه و تایید آن، نسبت به ارسال درخواست خود اقدام نماید.

همچنین برای انصراف درخواست ثبت شده، می توان در همین صفحه از گزینه انصراف درخواست استفاده نمود.

همانطور که پیشتر بیان شد، مدیر سایت بازه زمانی مشخصی را برای ثبت درخواست تعیین می‌نماید (برای مثال از ساعت ۱۱ الی ۱۳ روز شنبه ۲۰ آذر). بنابراین امکان ارسال درخواست در خارج از محدوده زمانی مقرر شده وجود ندارد.

عرضه اولیه تضمینی کارگزاری آگاه

اطلاعاتی که درخصوص عرضه اولیه در سامانه بآشگاه درج می‌شود بر اساس اطلاعیه‌های ناظر بازار است که توسط شرکت مدیریت فناوری بورس اعلام می‌شود. لذا با تغییر در اطلاعات منتشر شده توسط ناظر بازار و یا لغو عرضه اولیه توسط این نهاد، متعاقباً عرضه اولیه تضمینی بآشگاه و درخواست‌های ثبت شده تا آن زمان (در صورتی که درخواستی توسط مشتریان واجد شرایط ثبت شده یاشد) لغو خواهد شد.

در پایان خاطر نشان می‌سازیم، خدمت عرضه اولیه تضمینی به عنوان طرح جدیدی در قالب بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه به مشتریان برتر این کارگزاری اختصاص می‌یابد. به امید آنکه با همراهی خانواده بزرگ آگاه بتوانیم خدمات نوین دیگری در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

368 پاسخ به “دریافت عرضه اولیه تضمینی در بآشگاه کارگزاری آگاه”

 1. agah09401 گفت:

  با سلام و خسته نباشید ممنون از اینکه به فکر مشتریان هستید کار خیلی شایسته ای است که انجام دادید

  ۵۷
  • سعید تقی آبادی گفت:

   با سلام و خسته نباشید ممنون از اینکه بهترین گارگزار هستید.

   ۴۱
  • محمد رضا مرادی گفت:

   باسلام ‌عرض پوزش
   در صورت ارسال درخواست عرضه اولیه وسپس انصراف از آن به طور سهوی دوباره چگونه می توان در خرید عرضه اولیه درخواست خرید ارسال نمود لطفا راهنمایی فرمایید.
   باتشکر

   ۱۶
   • Agah گفت:

    سلام و وقت بخیر
    در زمان عرضه اولیه زمانی که سفارش شما در سیستم ثبت شده باشد، در بخش سفارشات فعال می‌توانید سفارش خود را مشاهده نمایید و پس از آن دیگر امکان ثبت سفارش عرضه اولیه در نماد مربوطه برای شما وجود نخواهد داشت. در صورتی که در این بخش سفارشی مشاهده نکردید، میتوانید سفارش عرضه اولیه خود را ثبت نمایید.

    ۱۳
   • میلاد گفت:

    نزدیک ترین عرضه اولیه مشخص نیست؟

    ۴
    • agah8 گفت:

     سلام دوست عزیز
     زمان مشخصی ندارد.اطلاعیه عرضه اولیه توسط سازمان بورس به طور معمول دو روز قبل از عرضه منتشر می شود.

     ۸
 2. jojo گفت:

  منظور از " برترین‌های بآشگاه که در دو ماه اخیر بیشترین امتیازات را از فعالیا‌های بآشگاهی دریافت کرده اند " چیه ؟ انتقال امتیاز هم شامل این میشه ؟ چون عدد ۹۰۰ هزار و ۸۰۰ هزار و ... هم دیده میشه تو امتیاز نفرات برتر . یعنی فقط امتیاز حاصل از مسابقه نیست، درسته ؟

  ۸
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   انتقال امتیاز در رتبه بندی نفرات برتر تاثیری ندارد. امتیاز نفرات برتر تنها حاصل از مسابقه نیست، بلکه امتیاز حاصل از کلیه فعالیت هایی است که اعضا انجام می دهند؛ مثل انجام معاملات سهام، خرید بسته های آموزشی یا همفکران از بآشگاه، ورود روزانه به سایت، معرفی معرف، گسترش ژنولوژی و ....

   ۱۳
 3. n15476 گفت:

  سلام
  تشکر از تلاش بی وقفه شما خدمتی نوین از مدیران آن کارگزاری می باشد موفق باشید.

  ۱۱
 4. agah00182 گفت:

  باعرض سلام
  از زحمات شما در جهت ارایه خدمات بهتر به مشتریان خود سپاسگزاری میکنم.

  ۶
 5. afsaneh13982 گفت:

  سلام بسیار عالی
  ممنون
  لطفا اعلام کنید که حداقل موجودی کافی چقدر باید باشد ؟

  ۱۱
 6. mohsanzare20@gmail.com گفت:

  عرض سلام وادب واحترام دارم خدمت شما سروران گرامی که تمام تلاشهایتان.را برای موفقیت سرمایه گذاران انجام می دهید. باتشکر فراوان

  ۲
 7. agah19986 گفت:

  سلام
  جالب و خلاقانه هستش. پیشنهاد میکنم بجای سه سطح به ۴ سطح بالا تخصیص دهید.
  سپاس فراوان

  ۲
 8. agah38497 گفت:

  با سلام و تشکر

  ۱-در صورتیکه فرد عرضه اولیه را مستقیما خریده باشد، و مشمول شرایط دریافت عرضه اولیه تضمینی هم باشد، آیا به ایشان عرضه اولیه میدهید؟
  ۲- آیا میزان سهم اختصاص داده شده به عرضه اولیه تضمینی همان میزانی است که سازمان بورس اعلام میکند یا اینکه بیشتر است؟(توضیح اینکه چون از سهمیه آفلاین ها هستش بنظر میتواند بیشتر باشد)

  ممنون از خدمات جدید

  ۳
  • Agah گفت:

   با سلام
   ۱- بله
   ۲- در عرضه اولیه تضمینی، به نفرات رتبه یک که از سوی کارگزاری مشخص می شود، همان میزان سهمی که سازمان بورس اعلام میکند تخصیص داده می شود و به رتبه های بعدی سهمیه کمتری تعلق میگیرد.

   ۲
 9. agah02772 گفت:

  سلام من هم مثل سایرکاربران نگران عرضه اولیه بودم ولی مثل همیشه آگاه به داد ما رسید.....باسپاس

  ۳
 10. MOH00204 گفت:

  سلام
  در مورد روش اول که ۳ قله منتخب هست ، یعنی قله ۱۰و ۹ و۸ ؟

  ۲
 11. agah63 گفت:

  سلام
  چه تعدادی سهم عرضه اولیه تعلق میگیره

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی فعلا که مشخص نیست، تا عرضه بعدی باید صبر نمایید تا از سوی ناظربازار مشخص گردد سقف تخصیص به هر شخص چقدر است.

   ۰
 12. agah63 گفت:

  در ضمن حساب فقط باید مثبت باشه تا عرضه تعلق بگیره یا باید یه مقدار خاصی باشه
  تشکراز زحماتتون

  ۲
  • Agah گفت:

   سلام
   باید به میزان سفارش خریدتان، وجه نقد ویا اعتبار در حساب معاملاتی خود داشته باشد.
   بعنوان مثال فرض کنید در عرضه اولیه سهام شرکت الف، ناظر بازار، سهمیه هر کد را ۱۰۰۰سهم با قیمت ۱۵۰ تومان اعلام می دارد. بنابراین در روز مذکور حساب معاملاتی شما باید به اندازه ۱۵۱،۰۰۰ تومان(با احتساب مالیات) مثبت باشد ویا به همین میزان اعتبار معاملاتی نزد کارگزاری آگاه داشته باشید.

   ۲
 13. agah09936 گفت:

  سلام. چطور میتونم امتیاز دو ماه اخیرم رو ببینم؟فقط رتبه دیده میشه،اگه امتیاز هم دیده بشه خیلی خوبه. یه سوال دیگه اونی که امتیاز دو ماه اخیرش ۹۰۰ هزار یا ۴۰۰ هزاره از کجا اومده؟یعنی از معاملات با حجم زیاد این امتیاز کسب میشه؟!!! میگید انتقال امتیازم نیست

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام
   مجموع امتیازات دوماه اخیر خود را می توانید در بخش گزارش امتیازات مشاهده کنید (بازه زمانی را دوماه اخیر انتخاب کنید).
   در رتبه بندی فعلی حجم معاملات نفرات برتر بسیار بالا است.

   ۲
 14. agah10746 گفت:

  با سلام
  ممنون از خدمات متمایزتان.
  ببخشید کارمزد و امتیاز مربوط به معامله من در تاریخ ۲۲ آذر در باشگاه لحاظ نشده است.

  ۰
 15. 2063495981 گفت:

  سلام
  کار بسیار ارزشمندی است اما چند وقت است که عرضه اولیه انجام نمی گیرد.

  ۰
 16. agah65654 گفت:

  سلام
  با تشکر فراوان از این طرح جدید
  اما...
  در حال حاضر فقط می توان از طریق کامپیوتر وارد لینک عرضه اولیه تضمینی شد و لینک آن برای موبایل تعریف نشده است. با توجه به ساعت عرضه اولیه و حضور در محل کار و عدم دسترسی به کامپیوتر، لطفا تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شود.

  ۰
 17. bahareh29 گفت:

  سلام
  با تشکر از خدمات شما بنده بیش از ده نفر از دوستانم رو مجاب کردم که حتما با کارگزاری آگاه کار کنند چون قطعا بهترین کارگزاری هست.اما به این عرضه اولیه تضمینی انتقاد دارم.پیشنهاد میکنم این عرضه اولیه تضمینی رو از خدمات باشگاه حذف کنید.چون عده ی خاصی میتوانند از این طرح استفاده کنند مطمان باشید باعث نارضایتی مشتریان شما خواهد شد چون امکان استفاده برای همه مشتریان وجود ندارد.
  با تشکر

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی، این طرح تناقضی با روشهای قبلی ندارد. لذا سهمیه افراد آنلاین که از سوی سازمان صادر می شود محفوظ است واین طرح امتیازی مازاد بر آن می باشد.

   با تشکر

   ۰
   • bahareh29 گفت:

    بله منم میدونم مازاد بر سهمیه سازمان است.به هر حال فقط تعداد معدودی بهره مند میشن.
    ممنون

    ۰
    • Agah گفت:

     دوست عزیز با توجه به سنگینی تقاضا نسبت به عرضه و نیز متناهی بودن سهام عرضه شده، بدیهیست که برخی خریداران از این معامله بی نصیب بمانند.

     ۰
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     عرضه اولیه ماهیتاً محدود بوده و به همه تعلق نمی گیرد! بنابراین بدیهی است که این امکان هم در اختیار همه قرار نمی گیرد که عرضه تضمینی دریافت کنند.

     ۰
 18. mozafari69 گفت:

  از کجا بفهمیم عرضه اولیه ها چه موقع هستن؟ از چه سایتی باید بفهمیم؟

  ۱
 19. aagah00544 گفت:

  با سلام
  به جهت مشتر مداری و طرح روشهای نو "از کلیه همکارانتان تشکرمیکنم امید وارم همواره موفق باشید

  ۰
 20. ahmadi30 گفت:

  با تشکر وتقدیر از کارشناسان محترم آگاه طرح واجرای این موضوع بسیار به نفع سهام داران می باشد ان شاء الله که به زودی اجرا وعملی گردد.

  ۰
 21. 57435 گفت:

  با سلام و تشکر از این کار خوبتون
  به چند نفر از نفرات برتر تعلق میگیره؟

  ۱
 22. ah1358ha1980@gmail.com گفت:

  باسلام وخسته نباشید وقدردانی از زحمات دست اندرکاران کارگزاری آگاه
  باتوجه به اینکه یکی ازدلایل ارایه عرضه اولیه ایجاد انگیزه برای سهامدارهای خرد وتازه وارد بورس میباشد لذا بنظر م بهتر است شرایطی ایجاد کنید تازه واردها هم استفاده ازاین طرح نو شامل شون بشه

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی افرادی که به تازه مشتری شده‌اند می توانند از روش دوم (برترین های بآشگاه) بهره‌مند شوند.

   ۰
   • ah1358ha1980@gmail.com گفت:

    سلام ممنون
    ولی با توجه اینکه جدیدالورودها وسهام داران خرد ازسرمایه کمتر ویا گردش حساب کمتروهمچنین مقدار وتعدد معاملات کمتری درپرتفوی خود هستند پس در نتیجه روش دوم هم بیشتر امکان رو واسه خبره های بازار مهیا میکند ک خیلی هاشون هم اصلا نیازی به عرضه اولیه ها درخود نمیبینند

    ۱
 23. agah30010 گفت:

  با سلام و خسته نباشید ممنون از اینکه به فکر مشتریان هستید کار خیلی شایسته ای است که انجام دادید

  ۰
 24. agah03432 گفت:

  با توجه به اینکه روش عرضه اولیه تغییر کرده این کار شدنی نیست (کارگزاری اصلا سهمیه ای نداره) و به نظر میرسه فقط تبلیغ هست

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی هنوز از سوی سازمان بورس ابلاغیه رسمی مبنی بر تغییر روش عرضه اولیه ها به کارگزاریها اعلام نشده است.
   چنانچه شما اخبار رسمی و موثقی در این خصوص دارید ممنون میشیم که در اختیار ما هم قرار دهید و در بهبود خدمات ما را یاری فرمایید.

   با تشکر

   ۰
 25. agah64484 گفت:

  سلام و خسته نباشید
  واقعا فکر نکنم هیچ کارگزای به پای خدمات کارگاری اگاه برسه
  خدا خیرتون بده

  ۰
 26. agah12819 گفت:

  خیلی عالی بود ولی فکر کنم با این حساب فقط چهار الی ۵ نفر شامل این قضیه می شن

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   اگر ما فقط بخواهیم به مشتریانی که نفرات برتر بآشگاه هستند عرضه بدهیم، حداقل ۱۰۰ نفر خواهند شد!
   بعلاوه اینکه بالغ بر ۱۰۰ نفر هم در ۳ سطح برتر هستند!

   ۰
   • agah12819 گفت:

    خوبه ولی باز به ماها که تازه کار هستیم سرویس نمیرسه. لااقل یه قرعه کشی هم بذارید تا ماهم امیدوار شیم.
    ممنون از زحمات شما

    ۰
    • Agah گفت:

     دوست گرامی بعلت آنکه برای شخصی شک و شبهه ای ایجاد نشود از قرعه‌کشی معذوریم.
     ولی دقت داشته باشید که شاید افراد تازه وارد نتوانند به سرعت به سطح ۸ و ۹ و ۱۰ برسند ولی با انجام فعالیت های گوناگون و کسب امتیاز بیشتر نسبت به دیگران(در بازه زمانی ۲ماهه)، میتوانند جزء برترینهای بآشگاه باشند و از این طرح ویژه برخوردار شوند.

     ۰
 27. agah09400 گفت:

  سلام ممنون از عملکرد خوبتون ولی کاش میشد به همه تخصیص پیدا کنه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی واقعیت این است که عرضه اولیه ماهیتاً محدود بوده و امکان این وجود ندارد تا همه عرضه تضمینی دریافت کنند.

   ۰
 28. soroush73 گفت:

  سلام وخسته نباشید
  ضمن عرض تشکر از کارگزاری "در این مطلب حداقل موجودی و حداقل امتیاز برای دریافت عرضه اولیه را ذکر
  نکردید!"
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   حداقل موجودی به این بستگی دارد که ناظر بازار تعداد و قیمت عرضه را چه میزان اعلام نماید.
   در مورد قله های برتر که مشخص است فرد حداقل باید امتیاز قله ۸ را کسب کرده باشد و در مورد نفرات برتر هم رقابت است و به این بستگی دارد که ۱۰۰ نفر برتر چه امتیازی کسب کرده باشند. یعنی معیار حداقل امتیاز نیست، بلکه معیار نفرات برتر (یعنی کسانی که بیشترین امتیاز را گرفته اند) هستند.

   ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی حداقل موجودی در حساب معاملاتی، در روز عرضه با توجه به پیام ناظر مشخص خواهد شد.
   همچنین در خصوص حداقل امتیاز، بستگی دارد که ۱۰۰ مشتری برتر چه امتیازی کسب کرده باشند لذا عدد دقیقی نمی توان گفت.

   ۰
 29. agah08539 گفت:

  ایده خوبی هستش ولی کاش میشد با موبایل عرضه اولیه خرید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی، چنانچه شما نرم افزار همراه تریدر آسا را بر روی گوشی خود نصب نموده اید، بسادگی می توانید در روز عرضه سفارش خرید خود را ثبت نمایید.

   ۱
 30. kazem گفت:

  عرض سلام وادب واحترام دارم خدمت شما سروران گرامی که تمام تلاشهایتان.را برای موفقیت سرمایه گذاران انجام می دهید. باتشکر فراوان

  ۰
 31. agah00780 گفت:

  دستتون درد نکنه، این شد یک روش خوب و قابل اعتماد حداقل مسیر مشخص هست که اگر تلاش کنیم به نتیجه میرسیم، اگر امتیاز دو ماهه رو بتونیم ببینم بهتره که بتونیم برنامه ریزی کنیم خودمون رو به ۱۰۰ نفر برسونیم، یک سوال اگر یک نفر هم جز قله های برتر باشه هم جز نفرات برتر دو ماهه دو بار سهمیه میگیره؟
  البته ۱۰۰ نفر از قله ها و ۱۰۰ نفر از افراد برتر میشه کلا ۲۰۰ نفر یک مقدار کم نیست؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ۱- بله، هر دو سهمیه رو میگیره
   ۲- عرضه اولیه ماهیتاً محدود بوده و به همه تعلق نمی گیرد! ضمن اینکه برای قله ها محدودیت تعدادی ذکر نکردیم. یعنی اگه در ۳ سطح آخر بآشگاه ۵۰۰ نفر هم وجود داشته باشند، به آن ها عرضه تخصیص داده می شود. البته اگر در مهلت تعیین شده روزعرضه، درخواست خود را در بآشگاه ثبت کرده باشند.

   ۰
 32. moghbeli69 گفت:

  این اقدام در نوع خودش بی نظیر است

  ۰
 33. 09473 گفت:

  یعنی دیگه بهتر از این نمیشه،هیچ کارگزاری وجود نداره که به پای آگاه برسه،انصافا شعار هر روز بهتر از دیروز فقط به آگاه میاد وبس!خیلی ممنون از زحمات همگی شما

  ۰
 34. davodm65 گفت:

  سلام
  میشود مشخص کرد که مثلا ۵۰۰ سهم برای عرضه اولیه میخواهم

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   در روز عرضه، شما می توانید به اندازه سهمیه خود ویا کمتر درخواست نمایید.
   بعنوان مثال، فرض کنیم که شما در لیست برترین های بآشگاه قرار دارید و به شما ۴۰۰ سهم ۱۰۰۰تومانی تخصیص داده می شود. لذا شما میتوانید از تمام سهمیه خود استفاده کنید ویا مقدار کمتر از سهمیه درخواست کنید.

   ۰
 35. 53235 گفت:

  سلام
  به ما گفتند که هرکس خودش باید عرضه اولیه بگیره و کارگزاریا دیگه سهمیه ندارن که

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی هنوز از طرف سازمان بورس ابلاغیه رسمی مبنی بر عدم تخصیص عرضه به کارگزاریها اعلام نشده است.

   ۰
 36. agah71262 گفت:

  عالی بود آگاه متشکریم
  از مدیریت محترم تقاضا داریم یه قرعه کشی ماهانه برای شرکت کنندگان هم بذارن. اصلا هر برنامه ای که دارید یه قرعه کشی هم کنارش بذارید جذاب تر میشه
  ممنون و خسته نباشید

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   و ضمن سپاس از همراهی شما
   دوست گرامی بعلت آنکه برای شخصی شک و شبهه ای ایجاد نشود از انجام قرعه‌کشی‌ معذوریم.

   ۰
 37. agah21981 گفت:

  سلام
  طرح بسیار جالب و خوبیه
  از زحمات همه عزیزان ممنون
  یه نکته به ذهنم رسید که عرض می کنم

  در این طرح با توجه به شرط سطوح بالاتر همیشه یه تعدادی خاص شامل می شوند
  و افراد سطوح پایین تر بی بهره می مانند

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   به عرض می رساند که افرادی که در سطوح پایین تر از سطح۸ هستند می توانند از شرط دوم (برترین های بآشگاه) بهره‌مند شوند.

   ۰
 38. dez00098 گفت:

  با سلام
  خیلی خوب شده.آگه این جوری باشه که دیگه با خیال راحت روز عرضه اولیه به کارهای دیگه مون میرسیم.دستت ون درد نکنه

  ۰
 39. agah27491 گفت:

  با سلام
  خدمات متنوع و به روز کارگزاری آگاه بی نظیر است.
  ای کاش شرایط استفاده کنندگان از عرضه های اولیه را تسهیل نمائید تا تعداد بیشتری از مشتریان کارگزاری آگاه بتوانند از مزایای عرضه اولیه بهره مند شود.
  سپاس

  ۰
 40. 2298 گفت:

  با سلام
  ۱٫ اگر کسی در عرضه اولیه تضمینی شرکت کند همزمان نیز می توان برای دریافت عرضه اولیه به روش معمول نیز ثبت نام کند و از هر دو طریق دریافت نماید؟
  ۲٫ دریافت عرضه اولیه تضمینی برای سطوح مخلف باشگاه تفاوت دارد؟
  ۳٫ همه سطح های باشگاه می توانند عرضه اولیه تضمینی دریافت نمایند؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   ۱- بله
   ۲و۳- با توجه به دوشرط ذکر شده در مطلب فوق، عرضه تضمینی تنها به مشتربانی که جزء سه سطح برتر (۱۰ و ۹ و ۸) و یا جزء برترین های بآشگاه(براساس بیشترین امتیاز کسب شده در ۲ماه اخیر) هستند، تخصیص داده می شود.
   بدیهیست به مشتریانی که در سطح ۱۰ قرار دارند ویا جزء نفرات اول لیست برترین های بآشگاه هستند حداکثر سهمیه داده می شود.

   ۰
 41. agah11704 گفت:

  ضمن عرض سلام و خسته نباشید
  احتراما این روش هم نوعی رقابت بین مشتریان (البته تنها مشتریان باشگاه آگاه ) جهت دریافت عرضه اولیه ایجاد نمیکند

  ۰
 42. agah30010 گفت:

  با سلام
  بهتر میشد اگر عرضه اولیه به صورت پیامی آنلاین ، یا پیامک به کاربران اطلاع رسانی میشد تا تصمیم گیری نفرات بهتر صورت پذیرد

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی شما می توانید عضو کانال تلگرامی سایت همفکران شوید و اخبار عرضه ها اولیه ها را دنبال کنید.
   آدرس سایت www.hamfekran.com
   کانال تلگرام @AgahMoshaver

   با تشکر

   ۰
 43. zahra گفت:

  باسلام وخسته نباشید این طرح تضمینی خرید عرضه اولیه خیلی عالیه ،اما به درد مشتریانی که تازه وارد باشگاه شده اند و در سطوح پایینتر هستن نمیخوره ،،،بهتره یه طرحی هم برای سطوح پایینتر بزازید ،ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی، اتفاقا این طرح برای افراد تازه وارد هم مناسب است. برای روشن شدن این موضوع به مثال زیر توجه فرمایید.
   فرض کنید آقای محمدی ابتدای سال ۱۳۹۵ مشتری کارگزاری آگاه شده است و در سطح ۷ بآشگاه قرار دارد و در ۲ماهه اخیر تنها ۳۰،۰۰۰ امتیاز کسب کرده است.
   از طرفی شما هم در آبانماه مشتری کارگزاری آگاه شده‌اید و در ۲ماه اخیر ۳۵،۰۰۰ امتیاز کسب نموده اید.
   حال اگر آخرین نفر از لیست برترینهای بآشگاه ۳۵۰۰۰ کسب نموده باشد از میان شما ۲نفر به شما عرضه تضمینی تخصیص داده می شود، زیرا مجموع امتیازات کسب شده شما در ۲ ماه اخیر ۳۵،۰۰۰ و برابر با آخرین نفر لیست است. درصورتیکه آقای محمدی مشتری قدیمی تر آگاه است.

   ۰
 44. zahra گفت:

  با سلام اگر طرحی گذاشته میشد که سطوح رو به دوقسمت تقسیم میکرد و برای هر کدوم شرایط خاصی گذاشته میشد بهتر بود

  ۰
 45. 09473 گفت:

  با سلام به نظرم بیشتر دوستان ۲ شرطی را که گفته شده دور از نظر ببینند و احساس ناامیدی کنند،اگه میشه با مدیران صحبت و مشورتی داشته باشید که جهت ایجاد رقابت و انگیزه ی بیشتر در میان اعضا یه شرط دیگه هم اضافه بشه که یه بخش دیگه از دوستان و همراهان همیشگی باشگاه رو شامل بشه،با سپاس فراوان

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی، چرا شما این ۲شرط را نشدنی تصور می کنید؟
   بررسی روش ۲- در این روش بآشگاه مشتریان کف یا سقفی تعیین ننموده که رسیدن به آن دور از ذهن باشد. افراد در مقایسه با هم -بر اساس امتیاز کسب شده در ۲ماه اخیر- رتبه‌بندی می شوند و به ۱۰۰ نفری که در ابتدای لیست قرار دارند عرضه تضمینی تخصیص داده خواهد شد و نیز با توجه به اینکه میان افرادی که امتیاز برابر کسب نموده اند قرعه‌کشی صورت نمی گیرد ممکن است تعداد نفرات از ۱۰۰ نفر هم تجاوز کند.
   بررسی روش ۱- افراد زیادی هستند که مشتری قدیمی کارگزاری آگاه بوده و در سطوح ۸ یا ۹ یا ۱۰ قراردارند. درست است که این افراد یک شبه به قله دنا-سطح۸ و بالاتر نرسیده‌اند ولی چند سال هم زمان نخواهد برد. با توجه به میزان فعالیت خود افراد و طرح های ویژه ای که در بآشگاه قرارداده می شود رسیدن به قله ۸ در کمتر از یک سال میسر است.

   در نهایت اگر فردی نتوانست از عرضه تضمینی بهره‌مند شود باز هم سهمیه آنلاین خود را دارد بشرط آنکه عرضه بصورت آنلاین داده شود.

   ۰
 46. labafiyan گفت:

  با سلام . اینجانب دارای رتبه دنا می باشم ، ولیکن به علت دریافت اعتبار ، همواره موجودی حسابم منفی است . حال با توجه به شرط دارا بودن موجودی ریالی جهت دریافت عرضه اولیه ، تکلیف اینجانب چه خواهد بود؟ در واقع میتوان چنین در نظر گرفت که اگر سقف مبلغ اعتبار را استفاده نکرده باشم ، حسابم به عنوان موجودی مثبت در نظر گرفته شود. با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   بله، چنانچه شما در کارگزاری آگاه اعتبار داشته باشید می توانید ازآن برای خرید عرضه اولیه استفاده نمایید بشرط آنکه سقف اعتباری را استفاده نکرده باشید.

   ۰
 47. agah00780 گفت:

  آیا صحت دارد که کلا شیوه عرضه اولیه رو سازمان میخاد تفییر بده؟ اگر تغییر دادن باز هم این روال عرضه تضمینی وجود دارد یا خیر؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی هنوز از سوی سازمان بورس ابلاغیه رسمی مبنی بر تغییر روش عرضه اولیه ها به کارگزاریها اعلام نشده است.
   در خصوص تغییر روش عرضه اولیه هم بستگی دارد که تغییرات تا چه حد باشد. بدیهیست که اگر طی ابلاغیه ای رسمی، تغییراتی در سهمیه کارگزاریها اعلام گردد این طرح هم دستخوش تغییراتی خواهد شد.

   با احترام

   ۰
   • agah00780 گفت:

    ممنون، جساراتا من تعدادی حق تقدم نماد خپارس فروختم ولی امتیازی توی باشگاه اضافه نشد ، معاملات حق تقدم امتیاز نداره؟ یا بستگی به مبلغش داره؟

    ۰
 48. shayesteh گفت:

  سلام وخسته نباشید کلهم اجمعین اعم از باشگاه و سایت همفکران و کارگزاران محترم آگاه و کارشناسان و همه و همه
  خداروشکر که شاهد محصول جدیدی از مجموعه فوق الذکر هستیم بالاخره اون گله هایی که از سرعت اینترنت و...... میشد با این ابتکار و خلاقیت مرتفع میشود و اعضای باشگاه هم از این سهمیه بهره مند میشوند .
  اما پیشنهادی داشتم بنظرم جامعه این طرح تعدادش اندک باشد چون شما با انتخاب سه قله بالا تعداد واجد شرایط رو بسیار کم کرده اید البته عدد واقعی رو نمیدانم ولی میشود حدث زد که بنده که چندین سالیست با دوستان در همفکران و امروز آگاه همکاری و حضور داشته ام قله ۷ هستم هرچند تا شنبه آینده به قله ۸ قطعا خواهم رسید و این طرح شما شامل بنده میشود ولی بنده قصدم از ارایه این پیشنهاد نفع شخصی نیست بلکه تعداد بیشتر اعضا را درخواست داشتم که شامل حالشون بشود بهر حال تصمیم با شماست ضمنا اگر صلاح میدانید تعداد افرادیکه طرح شامل حالشون میشه بفرمایید .
  روز خوش و شاد باشید -- عابد

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   سپاس از نظر شما. همانطور که فرمودید خود شما سالهاست که در بازار سهام همراه ما هستید و بهتر از ما میدانید که عرضه اولیه، ماهیتاً محدود بوده و امکان تخصیص آن به همگان وجود ندارد. اما با همین تفاسیر تعداد افرادی که در قله های ۸، ۹ و ۱۰ قرار دارند اندک نیستند و تعدادشان در حال افزایش نیز هست. ضمن اینکه بجز این عزیزان، ۱۰۰ نفر از مشتریانی که در لیست برترین های بآشگاه قرار دارند نیز امکان استفاده از این خدمت را خواهند داشت.
   انشااله با همراهی شما بزرگواران بتوانیم خدمات بیشتر و بهتری ارائه کنیم.

   ۰
 49. mozafari69 گفت:

  برای ما ک به قله ۵ نرسیدم چی؟ عرضه تضمینی تعلق نمیگیره؟

  ۰
  • Agah گفت:

   دوست عزیز شما می توانید تلاش کنید که از شرط دوم ( قرار گرفتن در لیست برترینهای بآشگاه) بهره‌مند شوید.

   ۰
 50. bagher1005 گفت:

  نحوه ارسال درخواست:

  در روز عرضه اولیه، اطلاعیه‌ای برای اعضای بآشگاه ارسال خواهد شد. مشتریان می‌توانند با مراجعه به بخش “درخواست عرضه اولیه” در منوی خدمات از اطلاعات مربوط به عرضه مورد نظر مطلع شوند.

  سلام این اطلاعیه فقط از طریق باشگاه اطلاع رسانی میشود؟

  ۰
 51. n70888 گفت:

  با تقدیم سلام و احترام
  در مورد عرضه اولیه بصورت تضمینی و برای مشتریان فعال که مشکلی نیست، لطفا اعلام بفرمایید اگر فردی در هردوی عرضه ارایه شده تلاش کند ، می تواند آن را به دو روش اعلام شده دریافت کند و یا فقط یکی از موارد میسر می باشد.
  در ضمن این گونه عرضه آیا از سهمیه افراد عادی کمتر فعال، نمی کاهد؟
  باتشکر و سپاس از مدیریت سایت وکارگزاری آگاه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی اگر فردی هم سطح ۸ به بالا باشد و هم جزء برترین های بآشگاه باشد، هر دو سهمیه شامل حال ایشان می شود. شایان ذکر است حجم دو سهمیه لزوما یکسان نیست.

   ضمنا همچنان که در مطلب آمده، این سهمیه، جدای از سهمیه آنلاین فرد است و تداخلی با آن ندارد.

   ۰
 52. agah04963 گفت:

  سلام . روش عرضه اولیه عوض شده از طرف سازمان بورس؟
  ۵۰۰ میلیون تومن باید داشت تا بشود عرضه اولیه خرید کرد.( نماد شگامرن این طور بود امروز)
  دراین صورت طرحتون بی فایده است که.

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست عزیز همانطور که در پیام های ناظر مشخص است، عرضه شگامرون با شرایط ویژه(معاملات عمده) است و با عرضه اولیه بصورت خرده فروشی که عموم مردم در آن شرکت می کنند متفاوت می باشد.

   ۰
 53. Ahmad گفت:

  ممنون از ایده ای که قرار دادین واقعا کارآمد هست
  فقط یک سوال چه زمانی دقیقا قراره اپلیکیشن موبایلش برای ios منتشر بشه؟

  ۰
 54. khalili15744 گفت:

  سلام.
  عرضه اولیه شگامرون چی شد؟
  چرا فقط به حقوقی ها؟
  ممنون از راهنمایی

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز، نوع عرضه شگامرون، بصورت عمده می باشد لذا تنها شرکت های حقوقی و یا افراد حقیقی با حداقل سفارش ۵۰۰میلیون تومانی می توانستند در این عرضه شرکت نمایند.
   برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت شرکت فرابورس مراجعه فرمایید.

   با تشکر

   ۰
 55. labafiyan گفت:

  با سلام. آیا خرید و فروش اوراق با درآمد ثابت مانند (اخزا، صایتل) و نظایر آن، به امتیازات کاربر در باشگاه اضافه خواهد کرد؟با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   خیر، همانطور که در راهنمای بآشگاه اشاره شده، تنها به معاملات سهام امتیاز و تخفیف کارمزد تعلق می گیرد.

   ۰
 56. agah15763 گفت:

  سلام طرحی خلاقانه و جالب وبراساس نیازسنجی دقیق مشتریان

  ۰
 57. agah08700 گفت:

  با سلام و تشکر از سایت جالبتون
  اخبار عرضه اولیه رو از کجا میتونیم ببینیم؟

  ۰
 58. davodm65 گفت:

  سلام شرایط دریافت عرضه اولیه عمومی است و به همه کاربران تخصیص داده میشود.

  ۰
 59. agah04000 گفت:

  سلام میشود امتیاز ی که بخاطر معاملات سهام به مشتریان تخصیص میدهید را بیفزایید

  ۰
 60. Amir04550 گفت:

  سلام. خرید که انجام شد، فروش برعهده خودمون هست یا در اختیار کارگزاری؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   هیچ خرید و فروشی به عهده کارگزاری نیست. شما پس از بررسی هایی که انجام می دهید، اوراق بهادار خود را در قیمتی معقول خرید می کنید و پس از مشاهده تحلیل ها در قیمتی نیز آن را می فروشید.
   خرید و فروش حضوری یا اینترنتی هم با دستور شما انجام می شود و کارگزاری خود بخود اقدام به خرید یا فروش سهام نمی کند.

   ۰
 61. agah62223 گفت:

  سلام این عرضه ها از طریق اس ام اس ارسال میشود

  ۰
 62. agah05294 گفت:

  با سلام بنده غضو جدید و نا آشنا هستم چگونه میتوانم خرید نماییم.

  ۰
  • آگاه گفت:

   سلام. کاربر گرامی، در صورتی که قصد خرید سهام عرضه اولیه را دارید، توجه داشته باشید که روش عرضه اولیه از سمت سازمان بورس تغییر کرده و از این پس، زمانی که قرار است عرضه اولیه انجام شود شخص سرمایه گذار می تواند سفارش خود را از طریق سامانه معاملات آنلاین online.agah.com مستقیما ثبت کند.
   در فرایند جدید عرضه به روش Book Building هیچ یک از کارگزاری‌ها نقشی در تخصیص سهام نخواهند داشت و نحوه تخصیص بر اساس تصمیم بورس و به روشی است که پیشتر بیان شد.

   ۰
 63. reza گفت:

  کار بسیار خوبی است و می توانید انرا توسه دهید و حتی به چند نفر برتر نیز بصورت رایگان عرضه اولیه را به مشتریان ارایه دهید حالا یا بصورت قرعه کشی و یا بصورت بخشی از سهم.
  با تشکر قاسمی

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   با توجه به تغییر نحوه دریافت عرضه اولیه توسط سازمان بورس، متاسفانه امکان پیاده سازی این پیشنهاد وجود ندارد.

   ۰
 64. agah79863 گفت:

  با سلام خدمت مدیریت محترم سایت
  من عضو باشگاه هستم در سطح ۶ فعالیت میکنم . من نمیتونم از طریق آگاه عرضه اولیه بخرم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   خرید عرضه اولیه به روش کنونی (Book Building) به سطح بآشگاه شما مرتبط نیست. شما اگر مشتری کارگزاری آگاه هستید، در زمان عرضه می توانید درخواست خود را در سامانه معاملاتی ثبت نمایید.

   ۰
 65. AK0510 گفت:

  چگونه میتوان از عرضه اولیه ها بهمراه تاریخ آنها با خبر شد؟

  ۰
 66. AH2272 گفت:

  با سلام خدمت دست اندر کاران ،،،،شرایط شرکت در قرعه کشی وداشتن کوپن را اعلام نمایید
  با کوپن چند مرتبه درقرعه کشی میتوان شرکت ،کرد.

  ۰
  • Agah2 گفت:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز،
   در خصوص نحوه دریافت کوپن قرعه کشی به اطلاع می رسانیم انجام برخی از فعالیت ها یا رویدادها در بآشگاه مشتریان و همچنین کارگزاری آگاه می تواند منتج به دریافت سهمیه شرکت در قرعه کشی شود. این فعالیت ها به تفصیل در مطلب "قرعه‌کشی: امکانی جدید در بآشگاه مشتریان آگاه" توضیح داده شده است. لازم به توجه است در حال حاضر فقط رویداد سیستمی "لاگین پیاپی" برای دریافت قرره کشی فعال است. به این صورت که اعضای محترم بآشگاه (مشتری و غیر مشتری) پس از ۱۰ روز ورود پیاپی در بآشگاه، در روز دهم قادر به دریافت کوپن شرکت در قرعه کشی خواهند شد.

   ۰
 67. AH2272 گفت:

  با تشکر وافر،،،،در عرضه اولیه، مثل اینکه تعداد سهام تخصیصی دارای حد مشخصیست،
  شما چکونه قادرید از این حد فراتر اختصاص دهید،
  اگر اینچنین باشد از چند کار گزاری با ۱ کد میتوان عرضه اولیه دریافت کرد؟؟!
  لازم بذر است که بنده از طریق کار گزاری آگاه ،انلاین وغیر انلاین عرضه اولیه دریافت نکرده ومتقاضی نبودم........

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام
   در گذشته که کارگزاری ها سهمیه ای جدا از آنلاین داشتند این امکان وجود داشت ولی در حال حاضر هر کد معاملاتی، فقط قادر به خرید تعداد تعیین شده ای است و تعدد در کارگزاری ها هم تاثیری ندارد. و هر کد تنها می تواند یکبار برای عرضه اولیه سفارش ارسال کند. لذا شما میتوانید در بازه زمانی مشخص شده برای عرضه اولیه از درگاه آنلاین اقدام نمایید.

   ۰
 68. AK8490 گفت:

  سلام خیلی وقته از عرضه ا ولیه خبری نیست میشه راهنمایی کنید

  ۰
 69. AL1226 گفت:

  با سلام
  چگونه از عرضه اولیه آگاه شویم.
  آیا باشگاه اطلاع رسانی می کند؟
  با تشکر

  ۰
 70. AL2740 گفت:

  خیلی ممنون از زحمات همه کارکنان آگاه کارگزاری آگاه.

  ۰
 71. AL5168 گفت:

  سلام
  قسمت خدمات که فرمودید در کجای اگاه آنلاین قرار دارد.

  ۰
  • Agah2 گفت:

   با سلام
   دوست گرامی اگر منظور شما از قسمت خدمات، سایت بآشگاه است؛ همانطور که در تصویر نیز مشخص شده است؛ در نوار ابراز عمودی که در سمت چپ آساتریدر قرار گرفته است، می توانید به سایت بآشگاه دسترسی پیدا کنید.

   ۰
 72. AM1344 گفت:

  باعرض سلام
  از زحمات شما در جهت ارایه خدمات بهتر به مشتریان خود سپاسگزاری میکنم

  ۰
 73. AK8490 گفت:

  از زحمات شما در جهت ارایه خدمات بهتر به مشتریان خود سپاسگزاری میکنم

  ۰
 74. AN6921 گفت:

  منظور از نفرات برتر باشگاه.همون ۳نفرربرتر هر ماه است؟؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   نفرات برتر بآشگاه کسانی هستند که در طول یک ماه بیشترین امتیازات را از فعالیت های مختلف بآشگاهی دریافت کرده اند. در این رتبه بندی، امتیازهایی که از سایر افراد به فرد منتقل شده است، محاسبه نمی شود.

   ۰
 75. AK4785 گفت:

  سلام.ممنون از زحمات شما
  در هر سال چند بار عرضه اولیه داریم؟

  ۰
 76. AJ5447 گفت:

  تا حالا میانگین بیشترین امتیاز در طول یکماه چند بوده است..باتشکر

  ۰
 77. AL3388 گفت:

  سلام
  تشکر از تلاش بی وقفه شمامدیرا شایسته کارگزاری موفق باشید.

  ۰
 78. AQ5955 گفت:

  با سلام.
  چگونه می توان تعداد سهام عرضه اولیه دریافتی را با توجه به ترافیک و تقاضای بالا افزایش داد.
  با تشکر از شما

  ۱
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در زمان عرضه اولیه، هر کد تنها یکبار می‌تواند درخواست خرید عرضه اولیه را ارسال نماید و بقیه درخواست‌های خرید ایشان، توسط بورس رد می‌گردد.
   با تشکر

   ۰
 79. AA2981 گفت:

  سلام
  اگه میشه بفرمایید عرضه اولیه این ماه چه سهام هایی ودر چه تاریخ هایی است ؟

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام
   مطابق با اعلام مسئولین مرتبط گویا قرار بر عرضه اولیه پتروشیمی نوری تا پایان آبان ماه است. شما میتوانید اخبار مربوط به جدیدترین عرضه اولیه را از بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه یا سایت‌های خبری مرتبط پیگیری کنید.

   ۰
   • AA2981 گفت:

    ممنون از پاسختون!
    میشه بفرماییدچه مقدار نقدینگی برای پتروشیمی نوری لازم است؟

    ۰
    • agah5 گفت:

     سلام
     با توجه به اینکه تعداد کدهای خریدار در هر عرضه اولیه رو به افزایش است نمیتوان مقدار دقیقی را مشخص کرد ولی احتمالا حدود ۳ تا ۳/۵ میلیون تومان کافی باشد.
     باتشکر

     ۰
 80. AK6766 گفت:

  عرض سلام وادب واحترام دارم خدمت شما سروران گرامی که تمام تلاشهایتان.را برای موفقیت سرمایه گذاران انجام می دهید. باتشکر فراوان

  ۰
 81. AO1513 گفت:

  سلام و عرض ادب
  تشکر دارم بابت خدمات عرضه اولیه و کارگزاری آگاه، یک سوال داشتم اینکه آیا کارگزاری خدماتی بابت دریافت عرضه اولیه فردای عرضه داره؟ مثلا زپارس که ۲۵ مهر عرضه شد، از ۲۶ مهر چنان صفی بسته که با توجه به سرعت و .. نت خانگی قادر به دریافت تعداد سهم بیشتر نیستم. آیا کارگزاری با توجه به امکاناتشون از طرف ما خرید انجام میدن؟

  ۰
 82. AH0933 گفت:

  با عرض سلام خسته نباشی کارگزای میتونه برای من عرضه اولیه بخره اگر بخره کی پولش برمیداره ممنون

  ۱
 83. م گفت:

  یه سوال چطور میتونم به صورت مجازی از خدمات کارگزاری آگاه و کد معاملاتی اون استفاده کنم

  ۱
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   ابتدا لازم است در سایت ex.agah.com ثبت نام کنید و جهت احراز هویت اقدام نمایید تا کدبورسی و دسترسی آنلاین برای شما صادر گردد.
   باتشکر

   ۰
 84. AQ9900 گفت:

  روش عرضه اولیه تغییر کرده. ولی اگه تغییراتی ایجاد میکردید خوب بود خدمات باشگاه خیلی وقته ثابته

  ۰
 85. AA2981 گفت:

  سلام
  تاریخ د قیق عرضه اولیه پتروشیمی نوری کیه؟

  ۰
 86. AL4979 گفت:

  با سلام
  کارگزاری آگاه شرایط خرید عرضه اولیه بدون نقدینگی را ندارد مانند کارگزار فارابی.
  در عرضه های اولیه مقداری که اسما اعلام می شود به دلیل زیاد بودن درخواست کنندها حدودا نصف عرضه پیش بیینی شده برای هر نفر می رسد ولی برای خرید اعضا مجبورا کل مبلغ واریز کنند لطفا راهکاری همانند کارگزاری فارابی برای این عرضه ها مشخص گردد.

  ۰
  • agah4 گفت:

   با سلام
   دوست گرامی دریافت اعتبار در کارگزاری آگاه از طریق بآشگاه بوده و روش دیگری برای دریافت اعتبار وجود ندارد.لذا به منظور شرکت در عرضه های اولیه با توجه به این که عموماً سهام کمتر از مقدار پیش بینی شده به اشخاص تعلق میگیرد، میتوانید سفارش خود را به میزانی کمتر از تعداد یاد شده قرار دهید تا سرمایه کمتری را وارد سامانه معاملاتی کنید.

   ۰
 87. AF1392 گفت:

  سلام
  برای گرفتن عرضه اولیه چطور باید درخواست ثبت کنم؟ باید مثل خرید و فروش سهام درخواست خرید صادرکنم؟

  ۰
 88. AE4607 گفت:

  چقدر خوب بود اگر کارگزاری عرضه های اولیه رو به مشتریان بصورت پیامکی اعلام میکرد

  ۰
 89. محمدرضا گفت:

  چرا گاهی اوقات پیامک اطلاع رسانی عرضه اولیه رو ارسال نمی کنید مثلا امروز عرضه اولیه سهام کگهربود که شما پیامک ندادید و من از طرف دوستان که در کارگزاری های دیگر بودند مطلع شدم . خواهشا رسیدگی کنید .

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   درصورتی که قرار باشد عرضه اولیه ای صورت پذیرد از یک روز قبل برای افرادی که اطلاعات خود را در مطلب "اطلاع رسانی عرضه اولیه" ثبت کرده باشند پیامک اطلاعرسانی ارسال می شود.
   باتشکر

   ۰
 90. AA1745 گفت:

  با سلام.
  اکثر کارگزاریها بصورت دیفالت برای مشتریانشون سفارش عرضه اولیه میذارن.کاش این کارگزاری هم این امکان رو ایجاد میکرد

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   امکان ثبت سفارش توسط کارگزاری در هیچ نمادی بدون درخواست مشتری نیست و این کار تخلف محسوب می شود.

   ۰
 91. کامیار گفت:

  ممنون از تیم پشتیبانی

  ۰
 92. علی گفت:

  با سلام . در روز دوم یا سوم عرضه اولیه چطور میشه حجم زیادی از سهام شرکت رو خرید. ( مثلا امروز بتونم ۵۰۰۰ تا از سهم نماد زکشت رو بخرم )

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   می‌بایست راس ساعت ۸:۳۰ سفارش خود را ارسال کنید . بر اساس سرعت نت و شانس میتوانید جزء نفرات اول صف خرید باشید و سهام را خریداری کنید.

   ۰
 93. AS3504 گفت:

  سلام الان نمیشه عرضه اولیه خرید؟

  ۰
 94. AS3504 گفت:

  سلام الان سهم جدید اومده چه روزی هست و چه کار باید بکنیم؟

  ۰
 95. AS7245 گفت:

  سلام . من عضو جدید باشگاه هستم از راهنمایی شما خیلی ممنونم ...در مورد عرضه اولیه بیشتر توضیح بدهید ممنون

  ۱
 96. AS9277 گفت:

  با سلام و تشکر
  با توجه به توضیحاتی که فرمودید اگر مقدور هست روشهای اطلاع رسانی عرضه اولیه را بفرمایید؟

  ۰
 97. AL0563 گفت:

  سلام . ببخشید این امکان وجود داره که بدون داشتن اعتبار برامون عرضه اولیه خریداری بشه؟ بعضی از کارگزاریها بدون داشتن موجودی برای مشترکینشون امکان خرید عرضه اولیه رو میدن .

  ۱
 98. AT4338 گفت:

  درود برشما .ممنون از توضیحات خوب شما ومشتری مداری عالی

  ۰
 99. AT3690 گفت:

  سلام
  ببخشید امکان این هست که عرضه اولیه ای که سازمان بورس به همه میده مشتری برای کارگزار درخواست بده و کارگزار براش انجام بده؟چون گفته بودید از هر ده نفر یک نفر موفق به خرید میشه...
  ببخشید برای خرید سهام در سامانه انلاین حتما باید وجه نقد در باشگاه مشتریان شارژ باشد یا نه؟راهنمایی بفرمایید
  سوال دیگرم اینکه در حال حاضر در سامانه انلاین و صفحه شخصی من گزینه مانده قابل معامله صفر هست
  اگر حسابم در باشگاه مشتریان شارژ کنم در سامانه انلاین هم نمایش داده میشه؟
  و سوال اخر اینکه ما هر درخواست خریدی که در سامانه آنلاین مدیدم به کارگزاری ارسال میشه و کارگزاری معامله رو انجام میده؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   در روش قبلی عرضه اولیه چنین بوده است که به تعداد محدودی عرضه تعلق می گرفته است.
   در روش جدید هر فردی که در ساعت اعلامی از سوی ناظر بازار و با رعایت شرایط، سفارش خود را ثبت کند، می تواند عرضه را دریافت کنند.
   برای اطلاعات بیشتر می توانید مطلب "خرید سهام در عرضه اولیه به روش بوک بیلدینگ و تفاوت‌های آن با روش قبلی" را مطالعه نمایید.
   در خصوص سوال دوم باید عرض کنیم اگر به اطلاعیه ابتدای همین مطلب دقت بفرمایید با توجه به تغییر روش عرضه، دیگر ارائه عرضه به این طریق مقدور نیست.
   پاسخ سوال ۳: مشتری امکان شارژ حساب بآشگاه را ندارد. مانده ريالی حساب بآشگاه از روش های خاصی اضافه می شود که می توانید در مطلب "چگونه می‌توان وجه نقد موجود در بآشگاه را افزایش داد؟" از آن مطلع شوید. اما چنانچه در اثر یکی از فعالیت های ريال آور وجه نقد بآشگاه شما افزایش یابد، از طریق منوی سمت چپ سیستم معاملات انلاین آساتریدرآگاه می توانید ان را مشاهده کنید.
   در پاسخ به سوال چهارم هم این نکته قابل ذکر است که در معاملات آنلاین سهام، سفارش بدون واسطه به هسته معاملات بورس ارسال می شود.

   ۱
 100. AR0844 گفت:

  سلام ایاامکان داره چندروزقبل ازعرضه اولیه اطلاع بدهیدشاید اعتبارکافی نداشته باشیم ممنون

  ۰
 101. AS4500 گفت:

  با سلام هر چند هنوز کد بورسی ندارم اما کمال تشکر و قدردانی را دارم

  ۰
 102. AT5906 گفت:

  با سلام روش بوک بیلدینگ چیه؟ میشه توضیح بدید ممنونم

  ۰
 103. AR1603 گفت:

  باسلام کشف قیمت سهام چگونه صورت میگیرد

  ۰
 104. AP0210 گفت:

  خدمات کارگزاری آگاه بسیار عالی است.

  ۱
 105. AA2981 گفت:

  سلام
  فردا چه مقدار وبا چه قیمتی عرضه اولیه داریم؟

  ۰
 106. AT9705 گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی دست اندرکاران عزیز باشید. در صورت شامل نشدن تمام سهم در خواستی عرضه اولیه چگونه میتوانیم درخواست آنلاین تقاضا نماییم؟ با تشکر

  ۰
 107. AO4071 گفت:

  خب یکاری کنید که وقتی صف هم خلاص شد خودش بفروشه دیگه راحت شیم

  ۰
 108. AU1650 گفت:

  سلام میشه این روش بوک بیلدینگ رو توضیح بدید و دلیلش چیه که فعلا عرضه ی اولیه تضمینی وجود ندارد . ممنون

  ۰
 109. AU2588 گفت:

  شنیدم با کدنویسی و الگوریتم برخی عرضه اولیه‌در روزهای بعد میخرن.صحت داره؟؟مثلا لوتوس چرا باطل میشد؟؟برخی تبلیغات کانالهای تلگرامی بر چه اساسیه؟اصلا امکانش هست یا نه؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   خیر دوست گرامی
   این موضوع صحت ندارد . در برخی عرضه ها در روز های بعد بدلیل اینکه یک شخص توانسته حجم زیادی را بخرد که با قوانین احتمال تطابق ندارد، این معاملات باطل میشود.کانال های تلگرامی ممکن است هر اطلاعات کذبی رو برای جذب افراد بکار ببرند . بهتر است از کانال های که وابسته به شرکت های معتبر هستند استفاده نمائید.
   باتشکر

   ۰
 110. AD1641 گفت:

  با سلام
  ممنون از ارائه خدمات جدید، انشاءالله هر چه زودتر عرضه اولیه تضمینی در دسترس قرار بگیره

  ۰
 111. AK8490 گفت:

  با سلام و خسته نباشید ممنون از اینکه به فکر مشتریان هستید کار خیلی شایسته ای است که انجام دادید

  ۰
 112. AT9386 گفت:

  با سلام و عرض ادب

  امکان خرید عرضه اولیه بصورت اعتباری هم وجود داره ؟

  ۱
 113. AU4071 گفت:

  سلام
  من عرضه اولیه تنوین رو با کد افلاین درخواست دادم، اما جلوی درخاستم نوشته شده "مردود"!!! و کلا به کد من اضافه نشده! چرا اخه؟ مشکل از کجاست؟ داخل حسابم پول به اندازه کافی بود

  ۰
 114. AT6507 گفت:

  چطور میتوانم عرضه اولیه درخواست بدهم؟ممنون

  ۱
 115. مهدی گفت:

  ممنون مفید بود ولی در صورت امکان در کانال تلگرامی اطلاعات بیشتری درباره ی عرضه های اولیه ارائه بدهید.

  ۰
 116. AK8420 گفت:

  با سلام
  ممنونم از فراهم کردن این شرایط برای کاربران.
  با تشکر

  ۰
 117. AU6191 گفت:

  رسیدن به عرضه اولیه سخت بودش، خدا رو شکر با این کار آسون تر شدش. فقط باید بریم توی کاربران برتر

  ۱
 118. AV0427 گفت:

  عرضه اولیه کی هست ؟ چطوری اطلاع رسانی میکنید

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   درحال حاضر اطلاعیه ای در خصوص عرضه اولیه ارسال نشده است.
   درصورتی که قرار باشد عرضه اولیه ای صورت پذیرد از یک روز قبل برای افرادی که اطلاعات خود را در مطلب "اطلاع رسانی عرضه اولیه" ثبت کرده باشند پیامک اطلاعرسانی ارسال می‌شود.
   باتشکر

   ۰
 119. AV0427 گفت:

  نرم افرار بورس در همه موبایل های اندرویدی نصب میشه ؟

  ۰
 120. AV1121 گفت:

  با سلام و سپاس
  ثبت نام انجام نمی پذیرد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   به دلیل اینکه عرضه های اولیه به صورت بوک بیلدینگ صورت می پذیرد لذا بخش "دریافت عرضه اولیه تضمینی در بآشگاه کارگزاری آگاه" درحال حاضر در باشگاه غیر فعال است.

   ۰
 121. AK8490 گفت:

  بروز نیست بروز کنیید

  ۰
 122. AU5959 گفت:

  بعضی از کارگزاری ها مبلغ ۱ونیم میلیون تومان به حساب مشتریان خود برای خرید عرضه اولیه واریز کرده بود . آیا برای کارگزاری آگاه امکان نداشت ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   درحال حاضر چنین امکانی برای مشتریان در کارگزاری آگاه وجود ندارد.
   اما مشتریان براساس وجه نقد موجود در باشگاه خود، می‌توانند بسته‌های اعتباری خود را فعال نمایند.
   باتشکر

   ۰
 123. AV8169 گفت:

  بهترین کارگزار هستید واقعا. من مشتری کارگزاری های دیگه هم بودم ولی انصافا هیچ کارگزاری کیفیت خدماتش مثل آگاه نیست .

  ۰
 124. AV3008 گفت:

  سلام علیکم
  با تشکر از زحمات شما...
  بهتر نیست نحوه نمایش دیدگاهها بر اساس تاریخ سورت شود (یعنی تاریخ دیدگاههای جدیدتر در بالای صفحه باشد و دیدگاههای تارخ گذشته در پایین صفحه قرار گیرد)
  متشکرم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ممنون از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ارسال می‌کنید.
   پیشنهاد شما را بررسی و به تیم فنی ارجاع خواهیم داد.
   باتشکر

   ۰
 125. AV1549 گفت:

  سلام.بوک بیلدینگ یعنی چه من با روش قبلی چه فرقی دارد؟

  ۰
 126. AV7064 گفت:

  سلام من نمیدونستم موضوع مربوط به عرضه اولیه را ...واقعا طرح عالی هست ..ممنون از شما به خاطر خدمات خوب وطرحهای عالیتون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   اگر منظور شما بخش درخواست عرضه اولیه در سایت باشگاه است، به دلیل اینکه عرضه‌های اولیه به صورت بوک بیلدینگ صورت می‌پذیرد لذا بخش "دریافت عرضه اولیه تضمینی در بآشگاه کارگزاری آگاه" درحال حاضر در باشگاه غیر فعال است.

   ۰
 127. AU0902 گفت:

  سلام
  ایا در صورتی که شرایط ثبت در خواست اولیه را داشته باشیم منوی مربوطه فعال میشود ممنون میشم اگه توضیح بدین

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   اگر منظور شما بخش درخواست عرضه اولیه در سایت باشگاه است، به دلیل اینکه عرضه‌های اولیه به صورت بوک بیلدینگ صورت می‌پذیرد لذا بخش "دریافت عرضه اولیه تضمینی در بآشگاه کارگزاری آگاه" درحال حاضر در باشگاه غیر فعال است.

   ۰
 128. AV1121 گفت:

  با سلام و تشکر
  عرضه اولیه را می توان پیامک کرد؟

  ۱
 129. AV6105 گفت:

  با سلام ممنون وتشکر از لطفتون که این امکانات غالی را در اختیار مشتریان قرار میدهید. با تشکر کورش حسین سوزنگران هستم از دزفول

  ۱
 130. AO1133 گفت:

  سلام.در عرضه اولیه قیمت در روزهای بعد برچه اساسی می باشد. تاقبل از ساعت باز شدن بازار قیمت و مقدار سهم خود را معین و سپس وارد سهم شویم. باتشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   چه در سهامی که تازه عرضه اولیه شده اند چه در سایر سهام بازار به جز بازار پایه دامنه نوسان مثبت ، منفی ۵ است. از آنجائیکه سهامی که تازه عرضه میشوند با رشد قیمتی همراه هستند شما باید ماکسیموم قیمت را در صفحه خرید وارد کنید . هر شرکتی نیز سهامش یک حجم در یک دسته سفارش را دارد که در صفحه خرید کنار حجم نمایش داده شده است.

   ۰
 131. AV6105 گفت:

  با سلام وعرض ادب و احترام . خواستم بدام کارت ویا کوجن ویا لینک قرعه کشی را چگوه باید تهیه کرد. Thank you

  ۰
 132. AU0902 گفت:

  سلام
  چه تعدادی سهم عرضه اولیه به من که در سطح ۴ هستم تعلق میگیره یا باید صبر کنم ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   اگر منظور شما بخش درخواست عرضه اولیه در سایت باشگاه است، به دلیل اینکه عرضه‌های اولیه به صورت بوک بیلدینگ صورت می‌پذیرد لذا بخش "دریافت عرضه اولیه تضمینی در بآشگاه کارگزاری آگاه" درحال حاضر در باشگاه غیر فعال است.

   ۰
 133. AX0576 گفت:

  با سلام
  عرضه اولیه برای مبتدی ها وکسانیکه چندان به فنون بورس آشنا نیستند، بسیار عالی است ولی متاسفانه فردای روز عرضه اولیه ثبت سفارش ( در ساعت ۸:۳۰ )بسیار دشوار است و در خیلی از حالات ثبت سفارش بموقع صورت نمی گیرد و عملا خرید غیر ممکن است. لطفا ثبت سفارش موفق راهنمایی فرمائید. ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   عرضه اولیه به روش بوک بیلدینگ انجام می پذیرد که برای دریافت آن زمان مشخصی وجود دارد که معمولا دو ساعت است و در این زمان افراد می توانند درخواست خرید خود را ارسال کنند و عرضه اولیه را در همان روز اعلام عرضه دریافت نمایند.
   برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.
   باتشکر

   ۰
 134. AW3216 گفت:

  با سلام و تشکر از اینکه کارگزاری آگاه بخوبی و از روز قبل خبر عرضه اولیه را در سایت معاملات آگاه قرار میده.
  ای کاش این خبر را متعاقبا در باشگاه نیز بصورت پیام عمومی اعلام بفرمایید.

  ۰
 135. علی گفت:

  سلام
  تا چه زمانی غیر فعاله این بخش ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   اگر منظور شما بخش درخواست عرضه اولیه در سایت باشگاه است، به دلیل اینکه عرضه‌های اولیه به صورت بوک بیلدینگ صورت می‌پذیرد لذا بخش "دریافت عرضه اولیه تضمینی در بآشگاه کارگزاری آگاه" درحال حاضر در باشگاه غیر فعال است.

   ۰
 136. کورش گفت:

  ممنون از لطف شما ولی اگر نماد شرکت عرضه اولیه سهام و موقع فروش آنرا بفرمایید خیلی ممنون میشم

  ۰
 137. AX9709 گفت:

  با سلام
  اطاع رسانی بموقع به اعضا کارگزاری
  در عرضه اولیه حرف اول را میزند

  ۰
 138. AV5295 گفت:

  سلام من خیلی راضی هستم لطفا عرضه اولیه را زودتر مشخص کنید

  ۰
 139. AY1760 گفت:

  واسه عرضه اولیه سیمرغ هرچی زدم نشد

  ۰
 140. AL2822 گفت:

  بسیار عالی میشه اگر با روش جدید هم تطبیق داده بشه
  چون بسیاری ازین ها از دست ادم
  میره

  ۰
 141. BA5446 گفت:

  سلام . خسته نباشید
  جسارتا دیروز سهام درهآور بعنوان عرضه اولیه ، عرضه شد و ۳۳۰ سهم حداکثر درخواست بود ولی به بنده فقط ۹۲ سهم تعلق گرفت که با توجه به اینکه ۲۰۰میلیون سهم بین ۴۴۰ هزار نفر تقسیم شد میبایستی بصورت عادلانه نفری ۴۵۰ سهم بین همه تقسیم میشد . پس چرا به این صورت نبود ؟ راهنمایی بفرمایید ممنون میشم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   میزان سهام تخصیصی به هر فرد توسط سازمان بورس محاسبه می شود.
   این تعداد براساس تقسیم کل سهام عرضه شده بر تعداد سهام درخواست شده محاسبه می شود.
   باتشکر

   ۰
 142. BA8208 گفت:

  با سلام من تا حالا بیش از چندین نفر را به کارگذاری آگاه معرفی کردم که اطلاعی از باشگاه مشتریان و کد معرف ( نه من و نه افراد معرفی شده ) نداشتیم در حال حاضر و با گذشت سه ماه آیا امکان دارد که از این افراد بعنوان کد معرف من استفاده کنن که از مزایای مربوط به معرفی افراد استفاده کنم ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید هر زمان معرف خود را معرفی کنید یا افرادی که به باشگاه دعوت کرده اید شما را به عنوان معرف معرفی کنند و از مزایای آن بهره ببرید.
   باتشکر

   ۰
 143. AW8033 گفت:

  سلام چطور معرف ومعرفی را انجام بدیم.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   زیرمجموعه شما لازم است کد باشگاه شما را در بخش معرفی معرف ثبت نماید و شما را به عنوان معرف انتخاب کند.
   باتشکر

   ۰
 144. AX0540 گفت:

  با سلام.ضمن تشکر از زحمات همه اهالی باشگاه واقعاَ خدمات باشگاه آگاه عالی است من این باشگاه را به همه دوستان وآشنایان معرفی می کنم انصافاَ هم جای معرفی دارد.

  ۰
 145. AS3707 گفت:

  سلام این روش خوب هست ولی به شرطی که کاش می‌شد به هر سطح در ساعت خاصی سهم اولیه عرضه می‌شد تا از ترافیک شبکه و سرور کاسته بشه
  البته این یک پیشنهاد هست

  ۰
 146. AU0336 گفت:

  سلام و عرض ادب
  بنده یک معرف دارم حدود دو ماه پیش معرفیشون کردم الانم فعال هستن و دارن معامله میکنن
  ولی هیچگاه مبلغ ۵۰ تومن نه در حساب معمالات آنلاین و نه باشگاه واسه ما ثبت نشد
  لطفا پیگیری و دلیلشو بهم اطلاع بدین

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورت ساختن درآمد ۱۰۰ هزار تومانی برای کارگزاری به صورت خودکار جایزه به حساب شما واریز می شود.
   باتشکر

   ۰
 147. BA5446 گفت:

  سلام . لطف میکنید جهت سهام نوری راهنمایی کنید. باید بصورت افلاین سفارش بدیم یا اینکه مثل روال مابقی عرضه های اولیه میشه فردا طی بازه زمانی که اعلام میشه خرید کرد؟

  ۰
 148. BB7493 گفت:

  سلام
  الان اگه امتیاز لازم رو نداشته باشیم نمیتئنیم عرضه اولیه بخریم ؟ :/

  ۰
 149. AU0902 گفت:

  باعرض سلام
  وادب واحترام خدمت شما سروران گرامی که تمام تلاشهایتان را برای موفقیت سرمایه گذاران انجام می دهید چرا بعد از اینکه در عرضه اولیه متوقف میشود بعد از مجمع مقدار سود مشخص نمیشه. باتشکر فراوان

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   بعد از برگزاری مجمع در صورت تقسیم سود نقدی، اطلاعات آن در بخش سودهای تقسیمی من نمایش داده می شود.
   باتشکر

   ۰
 150. AY2396 گفت:

  با سلام، لطفا بفرماييد چگونه مي‌توانيم كليه اطلاعات و زمان معرفي عرضه اوليه را در طول سال داشته باشيم؟

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید با وارد کردن اطلاعات خود در صفحه اطلاع رسانی عرضه اولیه از طریق پیامک و یا از طریق پیگیری صفحات مجازی مانند تلگرام باشگاه و اینستاگرام از زمان و مشخصات هر عرضه اولیه آگاهی یابید. اطلاعات هر عرضه اولیه معمولا تا دو روز قبل از عرضه توسط سازمان بورس اعلام می شود.
   صفحه اطلاع رسانی عرضه اولیه

   ۲
 151. BC1584 گفت:

  با سلام منم به نوبه خودم از شما عزیزان تشکر میکنم و امیدوارم منم بتونم جزه کسایی که میتونن عرضه اولیه تضمینی از باشگاه بگیرن قرار بگیرم ممنون از خدمات خوب و سازندتون .

  ۰
 152. AU5959 گفت:

  بعضی از عرضه اولیه ها واقعا خوبه وبعضی ها اصلا خوب نیستندو ارزش خرید ندارند ولی در مجموع کار شما خوب است.

  ۰
 153. BA4357 گفت:

  دمتون گرم روش بوک بیلدینگ خیلی کا رو راحت کرده

  ۰
 154. حامد گفت:

  سلام من متوجه نشدم که بلاخره عرضه اولیه تضمینی انجام میدین یا فعلا دردسترس نیست این بخش دوم اینکه اگه انجام میدین دیگه چه ماریه ما بیایم داخل باشگاه در روز عرضه اولیه
  اگر میشد بیایم که می اومدیم همون عرضه اولیه رو خرید میکردیم
  لطفا شفاف پاسخ بدین
  ممنون

  ۲
  • Agah گفت:

   باسلام و احترام
   شما می توانید از دو رو قبل از روز عرضه اولیه در پنل معاملاتی آفلاین خود سفارش خرید عرضه اولیه را ثبت کنید.

   ۱
 155. AX9785 گفت:

  با سلام بهتر میشد اگه این سیستم با یک روش برای مشتریان وفادار کارگزاری بهینه ومیسر میشد باتشکر

  ۰
 156. AS3504 گفت:

  این کارگزاری واقعا با این سیستمی که چند روز قبل میتونی سفارش عرضه اولیه بزاری واقعا گل کاشته

  ۰
 157. BB2488 گفت:

  عرض سلام و ادب بعضی از کارگزاریها به مشتریانی که در چند ماه اخیر به مقدار مشخصی حجم معاملاتی داشته باشند عرضه اولیه را رایگان میدن که به همین دلیل مشتریانی زیادی را جذب کردند ایا شما هم برنامه اینجوری داری دارین ؟

  ۰
 158. من عرضه اولیه غلطک سازان را ثبت نام کردم برایم مسیج نیز آمد که برایت میخریم ولی متاسفانه عمل نشد
  حالا به کی باید بگم

  ۰
 159. AR2460 گفت:

  ببخشید میشه در مورد گسترش ژنولوژی یه توضیحی بدید.که چجوریه و امتیازش چه شکلیه

  ۰
 160. BF4646 گفت:

  با سلام
  ضمن تشکر از مدیریت و کارکنان کارگزاری آگاه , وسپاس از توضیحات جامع , من تازه مشتری کارگزاری شده ام . لطفا نحوه افزایش موجودی حساب معاملاتی آنلاین را توضیح دهید
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   در سامانه معاملاتی شما می توانید از طریق پرداخت شتابی برای واریزهای کمتر از ۵۰ میلیون تومان و فیش واریز نقدی برای واریزهای بیشتر از ۵۰ میلیون تومان اقدام نمایید.

   ۰
 161. AU3172 گفت:

  سلام
  ببخشید اگر امکانش هست عرضه اولیه هایی که در راه است هم در پیام ناظر در پنل مدیریتی هر فردی نمایش بدید خیلی ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   عرضه های اولیه در صورت تایید سازمان بورس و انتشار اطلاعیه آن از طرف ناظر بازار، در بخش پیام های سامانه معاملاتی ( پیام کارگزار) نمایش داده می شود.

   ۰
 162. BF8712 گفت:

  سلام خسته نباشید ایا برای پرداخت شتابی بیشتر از ۵۰ میلیون میشه از چند بار پرداخت استفاده کرد؟

  ۱
  • Agah گفت:

   باسلام و احترام
   شما می توانید از طریق ارائه اطلاعات فیش پرداختی و بارگذاری تصویر فیش واریز در سامانه معاملاتی خود به هرمیزان وجه نقد به حساب معاملاتی خود واریز انجام دهید.

   ۰
 163. BF7634 گفت:

  باسلام
  ایا برای هرکد فقط ۱ بار میتواند سهام اولیه خریداری کرد یا امکان خرید سهام اولیه برای دوره های اینده هم هست

  ۰
 164. BD1458 گفت:

  سلام
  برای عرضه اولیه پول واریز کردم ولی پیغام خطا میده در حالی که از حسابم کم کرده
  چکار باید بکنم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام
   باید از طریق گزینه پرداخت شتابی وجه مورد نظر خود را به حساب معاملاتی انتقال دهید. در صورت بروز مشکل با واحد آنلاین تماس بگیرید.

   ۰
 165. BJ5200 گفت:

  سلام خسته نباشيد متشكرم از كار گذاري، من براي دريافت كدهمه كارهام و انجام دادم اهراز هويت هم انجام دادم ولي كدي براي من ارسال نشد راهنمايي كنيد

  ۰
 166. رضا گفت:

  سلام
  میخاستم بدونم کی سیستم عرضه اولیه آگاه درست میشه که بتونم همینجا درخواست بدم بعد موقع عرضه اولیه خودش ثبت بشه برام؟؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   فرآیند ثبت سفارش عرضه اولیه به شکل آفلاین هیچگونه اختلالی نداشته و شما کماکان قادر به ثبت سفارش خود از این طریق می باشد.

   ۰
 167. چنگیزی گفت:

  به همه دوستان توصیه می کنم حتما از این مزیت استفاده کنن.

  ۰
 168. منا کاظم زاده وطنی گفت:

  من درخواست خرید عرضه اولیه روز یکم آبان ماه رو دارم ممنون میشم راهنماییم کنید.

  ۰
 169. سیدرضا گفت:

  سلام خیلی خوبه که میتونم ازخدمات باشگاه مخصوصا عرضه اولیه تضمینی بهرمند باشم.ممنون وزندگیتون سرشار از فراوانی.

  ۰
 170. محمدرضا گفت:

  سلام
  ایا باشگاه تعداد کامل عرضه رو خرید میکنه؟
  یا همون تعداد حداقلی هست؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای عرضه اولیه تعداد محدودی سهام ارائه می شود. با توجه به تعداد زیاد مشارکت کننده ها تعداد کمتری نسبت به تعداداعلام شده در اطلاعیه عرضه تخصیص پیدا می کند.

   ۰
 171. محمدرضا گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  عرضه های اولیه رو چه موقع میتونیم بخریم؟
  هر چی هم میرم تو سایت نوشته که تا اطلاع ثانوی عرضه اولیه نیست

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   زمان مشخصی ندارد.اطلاعیه عرضه اولیه توسط سازمان بورس به طور معمول دو روز قبل از عرضه منتشر می شود.

   ۰
 172. مهرشاد نظرپور گفت:

  با درود لطفا بفرماییدکه اعضای باشگاه چطورمیتونن ازتخفیف کارمزدمعاملات بهره مندبشن سپاسگزارم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   درصورتی که به عنوان مشتری کارگزاری آگاه ، عضو بآشگاه هستید ، می توانید از تخفیفات کارمزد معاملات بهره مند شوید و چنانچه ارتقاء سطح بیابید درصد تخفیفات کارمزد معاملات افزایش می یابد.

   ۱
 173. amolcivil گفت:

  سلام یه زمانی پشت سر هم چند عرضه اولیه انجام شده ولی دیگه خبری از عرضه اولیه جدید نیست, خبر جدیدی از عرضه اولیه ندارید؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   زمان مشخصی ندارد.اطلاعیه عرضه اولیه توسط سازمان بورس به طور معمول دو روز قبل از عرضه منتشر می شود.

   ۰
 174. حسن گفت:

  سلام ممنون بابت راهنمای هاتون

  ۰
 175. بالار گفت:

  سلام ممنون بابت راهنمای هاتون

  ۰
 176. ملیکا گفت:

  توضیح عالی و کاربردی

  ۰
 177. حسین نوح زاده گفت:

  سپاس بابت توجه خوبتون به مشتریان کارگزاری و اینکه مشتریان رو بعنوان اصل سرمایه می بینید. سپاس از شما. همیشه با آگاه خواهیم بود

  ۰
 178. علی گفت:

  وقتی یوزر و پسوورد سیستم آنلاین را وارد میکنم پیام می دهد که اشتباه هست. لطفا راهنمایی کنید.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین کارگزاری تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 179. ذکراله گفت:

  با سلام آیا می توانیم به حساب باشگاه پول واریز کنیم

  ۱
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به سه روش اصلی زیر میتوانید وجه نقد باشگاه را افزایش دهید :
   ۱- انجام معاملات و دریافت تخفیف کارمزد.
   ۲- شرکت در مسابقات و دریافت هدایای نقدی آن.
   ۳-فعال شدن زیر مجموعه شما و دریافت هدیه نقدی

   ۱
 180. رضامسرور گفت:

  ممنون بابت اطلاع رساني خوب و به موقع

  ۱
 181. علی گفت:

  از اطلاع رسانی به موقع و به روز بودن اطلاعات به ما.،واقعا سپاسگزارم.

  ۰
 182. رضا گفت:

  ممنون از پاسخگویی خوبتون

  ۱
 183. بابایی گفت:

  دوستان یه سوال روز بعد اینکه عرضه اولیمون ثبت شد میشه مبلغ بیشتری مثلا ۲میلیون تومن ازون سهمو بخریم؟
  ازین جهت میگم که شنیدم معمولا عرضه اولیه ها درصدای بالایی روزای اول سود می کنن
  شدنیه؟پیشنهاد میشه؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای عرضه اولیه تعداد محدودی سهام ارائه می شود. با توجه به تعداد زیاد مشارکت کننده ها تعداد کمتری نسبت به تعداد اعلام شده در اطلاعیه عرضه تخصیص پیدا می کند.

   ۰
 184. یاسین گفت:

  با سلام برا عرضه اولیه معمولا چه قیمتی باید داد؟بالاترین حد قیمت یا نه؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در زمان خرید عرضه اولیه باید طبق قیمت و حجمی که در اطلاعیه عرضه ذکر شده سفارش خود را ارسال نمائید.

   ۰
 185. ابراهیمیان گفت:

  باسلام چرا بنده نمیتوانم از طریق کروم وارد معاملات انلاین شوم. هرچه وارد میشوم پیام (کلمه عبور یا رمز نامعتبر است)را نمایش میدهد در حالی که از طریق فایر فاکس میتوانم واردشوم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که تمایل دارید با مرورگر، کروم وارد سامانه معاملاتی خود شوید ، بعد از وارد شدن با سایت online.agah.com در سمت چپ سایت قسمت پایین سایت ، ابزار های جانبی : بر روی آخرین نسخه کروم کلیک نمائیدو با دسترسی به آخرین نسخه مرورگر کروم به راحتی وارد سامانه معاملاتی خود شوید.

   ۰
 186. محمد گفت:

  سلام و وقت بخیر.
  من درخواست خرید عرضه اولیه کلر رو کنسل کردم؛ آیا امکان ثبت درخواست خرید مجدد وجود داره یا این امکان وجود نداره؟
  با تشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که درخواست سفارش خرید عرضه اولیه کلر را لغو نموده اید ، می توانید مجدد سفارش خرید عرضه اولیه کلر را ارسال فرمائید.

   ۰
 187. مسعود گفت:

  باسلام
  خیلی سپاسگزارم از لطف و خدمات عالیتون

  ۰
 188. رامین گفت:

  سلام من عرضه اولیه سفارش دادم ولی بعد از تخصیص عرضه اولیه به من تعلق نگرفت وسفارشم وضعیتش رو زد پایان اعتبار

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که سفارش خود را به درستی با رعایت حجم و قیمتی که در اطلاعیه عرضه عنوان شده ، ارسال نموده باشید عرضه اولیه برای شما خریداری می گردد، در غیر این صورت سفارش شما برای خرید عرضه اولیه از طرف سازمان بورس مردود می گردد.

   ۰
 189. علی گفت:

  با سلام و خدا قوت
  ممنون که با خدمات بسیار خوبتون به فکر مشتریانتون هستید .‌‌‌‌‌‌ما هیچ وقت این خدمات گرانقدر آگاه را فراموش نخواهیم کرد.

  ۰
 190. hamed گفت:

  سلام من عرضه ی اولیه ومهان رو خرید افلاین زدم ولی دو روز بعدش برام مردود شد در صورتی که هم حجم و هم قیمت رو سقف زدم و پولی هم که از حساب کار گزاریم کم شد برگشت داده نشد چجوریاس چ کنم؟

  ۲
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۸۲۱۵۴۰۰۰ ۰۲۱ داخلی ۲ بخش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۳
 191. hojat52 گفت:

  با سپاس از کارکنان فعال شرکت کارگزاری آگاه
  آیا می توان سهام فعال در بورس را بصورت افلاین خریداری نمود ؟ یا بصورت افلاین ثبت سفارش کرد؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای انجام معاملات در بازار بورس از طریق سامانه معاملاتی هم به صورت آنلاین و هم آفلاین قابل انجام می باشد.

   ۰
 192. احمد گفت:

  سلام،در قسمت عرضه اولیه ،برای من اخطار میزنه ومیگه این گزینه درحال حاضر فعال نیست؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۸۲۱۵۴۰۰۰ ۰۲۱ داخلی ۲ بخش آنلاین تماس بگیرید.

   ۱
 193. متین گفت:

  سلام
  بوک بیلدینگ چیه؟
  میشه یخورده توضیح بدید
  باتشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   اختصاص سهم در بوک بیلدینگ دیگر براساس اولویت زمانی ثبت سفارش نیست و شخصی که در انتهای بازه زمانی معرفی شده سفارش خود را ارسال می‌کند با شخصی که در ابتدای بازه زمانی سفارش خود را ارسال کرده هیچ تفاوتی باهم ندارند. البته اگر فرد قیمت بالاتری قرار دهد احتمال اینکه بتواند خرید انجام دهد بیشتر است (تقریبا همه افراد سفارش خود را در سقف قیمت ارسال می‌کنند). جهت کسب اطلاعات بیشتر به مطلب خرید سهام در عرضه اولیه به روش بوک بیلدینگ و تفاوت‌های آن با روش قبلی در بلاگ بآشگاه مراجعه بفرمائید.

   ۲
 194. حسین عسگری گفت:

  سلام
  توسامانه ی برخط معامله درخواست آفلاین عرضه اولیه بدیم قطعیه خریدش برامون؟

  ۲
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که سفارش خود را به درستی با رعایت قیمت و حجم گفته شده در اعلامیه عرضه ارسال بفرمائید ، عرضه اولیه برای شما خریداری می شود. در غیر این صورت از طرف سازمان بورس مردود می گردد.

   ۲
 195. احسان گفت:

  سلام و خسته نباشین . من تو بورس سایت اگاه فعالیت میکردم ولی در مورد امتیاز و جواب سوال دادن اینا اطلاعات زیادی نداشتم . در موردش اطلاع رسانی یکم زیاد بشه خوبه . ممنون

  ۴
 196. مختاری گفت:

  با سلام
  بنده یکی دو هفته هست کد بورسی دریافت کردم .۱ میلیون شارژ کردم و عرضه اولیه های شگویا ،زکوثر و ساوه را با حداکثر قیمت ثبت سفارش زدم .ولی متاسفانه خرید انجام نشد و پول سفارش به پنل کارگزاری آگاه برگشت داده شده .میشه بفرمایید مشکل کجاست .ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 197. زهرا گفت:

  سلام وقت بخیر وقتی عرضه اولیه رو خرید میکنیم کدوم قسمت میتونیم ویرایش کنیم؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت ویرایش خرید عرضه اولیه در ابتدا باید سفارش خود را حذف نمائید و مجددا سفارش خود را ارسال فرمائید.

   ۰
 198. لیلا گفت:

  سلام ممنون از خدماتی که برای راحتی مشتریان می دهید
  یک سوال داشتم چطور میتوان بعد از باز شدن عرضه اولیه به آن سهم اضافه کر د؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   اگر قصد خرید عرضه اولیه پس از روز عرضه را دارید، می‌بایست همانند سایر افراد رأس ساعت ۸:۳۰ صبح سفارش خود را ارسال کنید. احتمالا می‌دانید که اولویت خرید سهام در صف خرید با کسانی است که سفارش خود را زودتر ارسال کرده‌اند. پس حتما توجه کنید که چند ثانیه تأخیر هم می‌تواند باعث شود که شما جایگاه مناسبی در صف خرید نداشته باشید!
   توجه کنید که در مورد عرضه‌های اولیه تعداد سفارش‌های ارسال شده بسیار زیاد بوده و در کسری از ثانیه هزاران سفارش به هسته معاملات بورس فرستاده می‌شود! طبق اعلام سازمان بورس در این گونه موارد سیستم به صورت تصادفی جایگاه افراد در صف خرید را مشخص می‌کند.

   ۲

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: