روش‌های افزایش ریال در بآشگاه مشتریان آگاه

  • ۱۸ خرداد ۱۴۰۱
  • ۰ نظر
  • ۱۱۲ مشاهده

در این ویدیو به موضوع روش های افزایش ریال در باشگاه مشتریان آگاه خواهیم پرداخت.

ریال بآشگاه، در واقع همان وجه نقد حساب کاربری شماست. شما می‌توانید به ازای فعالیت‌های مختلف، ریال به دست آورید. با استفاده از این وجه نقد می‌توان کارهای مختلفی انجام داد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم. قبل از اینکه کاربرد ریال بآشگاه را بدانیم، باید با روش‌های به دست آوردن آن آشنا شویم. همان‌طور که اشاره کردیم، با انجام دادن برخی از فعالیت‌ها، می‌توان وجه نقد باشگاه را افزایش داد. این فعالیت‌ها شامل موارد زیر هستند: شما با اولین ورود به حساب کاربری بآشگاه خود، ۱۰ هزار تومان ریال بآشگاه هدیه می‌‌گیرید/ بنا به سطح بآشگاه خود می‌توانید از تخفیف کارمزد معاملات ۸ تا ۲۵ درصدی بهره‌مند شوید که آن هم به شکل ریال بآشگاه به حساب کاربری شما اضافه می‌شود. علاوه بر این، اگر معاملات آتی انجام می‌دهید، تخفیف کارمزد معاملات آتی به صورت جداگانه به ریال بآشگاه شما اضافه می‌شود/ روش بعدی برای دریافت ریال بآشگاه به زیرمجموعه مستقیم شما مربوط است.

در صورتی که زیرمجموعه مستقیم شما فعال شود، مبلغ ۵۰ هزار تومان به ریال بآشگاه‌تان اضافه می‌شود. این فرآیند به این شکل است که زیر مجموعه مستقیم شما باید بتواند به میزان ۱۰۰ هزار تومان برای کارگزاری آگاه درآمدزایی کند. این درآمدزایی می‌تواند از راه ثبت‌نام در کلاس‌های آموزشی یا خرید بسته‌های مشاوره‌ای باشد. دو روش دیگر برای افزایش ریال بآشگاه وجود دارد که اولی شرکت در مسابقات و دومی شرکت در قرعه‌کشی بآشگاه است. اما آیا امکان شارژ ریال بآشگاه با استفاده از کارت اعتباری وجود دارد یا خیر؟!

در جواب باید بگوییم که خیر، شما نمی‌توانید از طریق حساب بانکی‌تان، ریال بآشگاه را شارژ کنید؛ چراکه از نظر سازمان بورس، این کار نوعی پولشویی محسوب می‌شود. اما با روش‌های مذکور، به راحتی می‌توانید ریال بآشگاه خود را افزایش دهید. شما می‌توانید از وجه نقد بآشگاه برای خرید بسته‌های اعتباری، ثبت‌نام در کلاس‌های آموزشی و خرید بسته‌های مشاوره‌ای-تحلیلی همفکران استفاده کنید. علاوه بر این، امکان انتقال این وجه به حساب معاملاتی و خرید سهام نیز وجود دارد. دقت داشته باشید که عکس این فرایند امکان‌پذیر نیست. یعنی شما نمی‌توانید از حساب معاملاتی کارگزاری، وجهی را به ریال بآشگاه خود اضافه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: