راهنمای ثبت نام در آگاه اکسپرس

 • ۱۱ آبان ۱۳۹۸
 • ۱۱۸۱ نظر
 • ۹۴۱۱۱۷ مشاهده
راهنمای ثبت نام در آگاه اکسپرس

شرکت کارگزاری آگاه مفتخر است به منظور تسهیل و بهبود فرآیند ثبت نام علاقه‌مندان به دریافت کد بورسی، سامانه آگاه اکسپرس را معرفی کند. در این سامانه می‌توانید با صرف چند دقیقه، اطلاعات خود را در سیستم ثبت نام آگاه به آدرس ex.agah.com وارد کنید. در سامانه ثبت نام کارگزاری آگاه علاوه بر ثبت نام دریافت کد بورسی (کد معاملاتی)، ثبت نام سجام نیز به‌ صورت رایگان قابل انجام است. در این مقاله راهنمای ثبت نام آگاه اکسپرس به همراه آخرین تغییرات برای شما عزیزان ذکر شده است.

مراحل دریافت کد بورسی از کارگزاری آگاه

ورود به سامانه آگاه اکسپرسبه صفحه ex.agah.com وارد شوید.

ادامه مراحل ثبت نام در آگاه اکسپرسدرصورتی‌که عضو بآشگاه هستید روی «ادامه» کلیک کنید.

عدم عضویت در بآشگاهدرصورت عدم عضویت در باشگاه روی گزینه «ثبت نام جدید» کلیک کنید.

مشخصات فردی، مشخصات هویتی، شغلی، مالی و تحصیلی را وارد کنید.

بررسی و تایید اطلاعات وارد شدهاطلاعات وارد شده را بررسی و در صورت صحت، تایید کنید.

تعیین روش احراز هویتروش احراز و تایید نهایی اطلاعات را انتخاب نمایید. 

تایید ثبت نام سجامثبت نام سجام خود را تایید  و کد مربوطه را وارد کنید.

 

نکته: در صورتی که پیش از این برخی از مراحل ثبت‌نام در آگاه اکسپرس را انجام داده‌اید، جهت تکمیل و یا پیگیری ثبت نام خود روی گزینه پیگیری یا تکمیل ثبت نام کلیک کنید.

۱- شروع ثبت نام

برای دریافت کد معاملاتی یا کد بورسی از کارگزاری آگاه می‌توانید با مراجعه به سامانه ex.agah.com نسبت به درج مشخصات خود اقدام کنید.
پس از ورود به سایت برای شروع ثبت نام از طریق گزینه «ثبت نام دریافت کد بورسی رایگان» اقدام بفرمایید.

نکته: اگر پیش از این اطلاعات خود را در سامانه آگاه اکسپرس ثبت کرده‌اید، برای ادامه مسیر و همچنین پیگیری ثبت نام انجام‌شده، به بخش پیگیری و تکمیل ثبت نام مراجعه کنید.

ثبت نام دریافت کد بورسی رایگان

۱-۱ ثبت نام از طریق کاربری بآشگاه مشتریان

ثبت نام با حساب بآشگاه: در صورتی که پیش از این عضو بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه بوده‌اید، با انتخاب گزینه «ادامه» می‌توانید علاوه‌ بر ثبت ‌نام و دریافت کد معاملاتی به صورت آنلاین، تمامی موارد از جمله امتیاز و ریال خود را که پیش از این در بآشگاه کسب کرده‌اید، حفظ کنید.

ورود یا ثبت نام جدید در آگاه اکسپرسبا انتخاب این گزینه لازم است با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور حساب بآشگاه خود، ثبت نام کد بورسی را شروع کنید.

نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به آگاه اکسپرس

۱-۲ ثبت نام جدید

ثبت کد ملی: در صورتی‌که عضو بآشگاه کارگزاری آگاه نیستید، لازم است در صفحه ورود، گزینه «ثبت نام جدید» را انتخاب کنید و پس از انتخاب این گزینه با وارد کردن کد ملی برای شروع ثبت نام اقدام کنید. در صورتی که کد ملی واردشده پیش از این توسط شخص دیگری ثبت شده باشد، امکان ثبت نام جدید برای متقاضی ممکن نیست.

چنان چه پیش از این برای ثبت نام و احراز هویت سجام خود اقدام کرده‌اید، پس از ثبت کد ملی، کد پنج رقمی تایید سجام به شماره تلفن شما ارسال می‌شود و پس از ثبت آن به صفحه «مشاهده و بررسی» منتقل خواهید شد. در این صفحه امکان بررسی اطلاعات هویتی، ارتباطی، شغلی و مالی برای شما ایجاد می‌شود. دراین مرحله باید روی قلم محل صدور کلیک و محل صدور شناسنامه خود را انتخاب و ذخیره کنید. درصورت تایید صحت اطلاعات، به مراحل بعد منتقل می‌شوید و اطلاعات مد نظر را ثبت می‌کنید.
نکته: در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در اطلاعات، ضمن ادامه ثبت نام، درخواست ویرایش را با ایمیل پیش فرض به crm@agah.com ارسال کنید.

وارد کردن کد ملی برای ثبت نام در آگاه اکسپرس

۲- ثبت مشخصات فردی

در این صفحه می‌توانید نسبت به تکمیل مشخصات فردی خود مطابق با مدارک هویتی، اقدام کنید. پس از تکمیل اطلاعات مربوطه و با انتخاب گزینه «ادامه ثبت نام»، تمامی اطلاعات این بخش ذخیره می‌شود و به مرحله بعد هدایت خواهید شد.
در صورتی‌ که پیش از این در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه عضو نبوده‌اید، پس از ثبت مشخصات فردی، به عضویت بآشگاه در خواهید آمد.

با نام کاربری و رمز عبوری که توسط شما در این مرحله تعریف می‌شود، می‌توانید به بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه و نرم‌افزار های معاملاتی آگاه (سامانه آساتریدرآگاه و اپلیکیشن آساتریدر) وارد شوید.

از آن جایی که تمامی اطلاع‌رسانی‌ها از طریق ایمیل و شماره موبایل صورت می‌گیرد، در ثبت آن‌ها دقت فرمایید.

وارد کردن مشخصات فردی در آگاه اکسپرسپس از تکمیل مشخصات در این مرحله، کد فعالسازی ۴ رقمی به شماره موبایل شما ارسال خواهد شد. با ثبت این کد فعالسازی در صفحه مربوطه، مرحله اول عضویت شما تکمیل می شود و می‌توانید بقیه مراحل ثبت نام را انجام دهید.

کد تایید 4 رقمی در آگاه اکسپرس۳- ثبت مشخصات هویتی

در این مرحله پس از تکمیل اطلاعات شناسنامه‌ای و درج آدرس و کد پستی محل سکونت، برای ادامه مراحل می‌توانید گزینه «ادامه ثبت نام» را انتخاب کنید.

بارگذاری تصاویر مدارک شناسایی الزامی نیست.

ثبت مشخصات هویتی در آگاه اکسپرس

۴- ثبت اطلاعات شغلی

در این بخش لازم است اطلاعات شغلی، شامل عنوان شغل، تلفن محل کار، کد پستی و نشانی محل کار و …. را ثبت کنید.

درصورتی‌که بازنشسته، خانه‌دار، دانشجو، بیکار و … هستید، می‌توانید اطلاعات محل زندگی خود را به عنوان اطلاعات محل کار درج کنید.

ثبت اطلاعات شغلی در آگاه اکسپرس

۵- ثبت اطلاعات مالی و تحصیلی

در این مرحله لازم است مشخصات حساب بانکی خود شامل نام بانک، نوع حساب، نام شعبه، کد شعبه، شماره حساب، شماره شبا و نیز اطلاعات تحصیلی خود را به صورت صحیح درج و گزینه «ادامه ثبت نام» را انتخاب کنید.

در صورت مغایرت نام دارنده حساب با مشخصات حساب معاملاتی، امکان برداشت وجه مقدور نیست.

در مورد افراد زیر ۱۸ سال، تکمیل فرم تعهدنامه کد بورسی آنلاین توسط قیم ضرورت دارد. 

ثبت اطلاعات مالی و تحصیلی در آگاه اکسپرس۶- مشاهده اطلاعات ثبت‌شده

در این بخش لازم است متقاضی صحت اطلاعات ثبت‌شده را بررسی و در صورت نیاز با استفاده از گزینه «قبلی» برای تصحیح اطلاعات اقدام کند.

توجه داشته باشید، پس از تایید اطلاعات، امکان تصحیح آن ممکن نیست.

مشاهده اطلاعات ثبت شده در آگاه اکسپرس

۷- تعیین روش احراز هویت

در این بخش شما می‎توانید نسبت به تعیین روش احراز هویت خود به شرح زیر اقدام کنید:

توجه داشته باشید پس انتخاب شهر مورد نظر می‌بایست با انتخاب «صحت اطلاعات وارد شده را تایید می نمایم» اطلاعات ثبت‌شده را تایید و گزینه ثبت نهایی را انتخاب کنید.

گزینه مراجعه به شعبه

با انتخاب این گزینه آدرس و شماره تلفن شعب کارگزاری در آن شهر نمایش داده می‌شود.

توجه داشته باشید در صورتی‌که زمان ثبت نام روش احراز هویت خود را مراجعه به شعبه انتخاب کنید و سپس قصد احراز هویت در دفاتر پیشخوان را داشته باشید، می‌بایست با کارگزاری واحد کدگیری تماس گرفته و درخواست تعویض روش احراز خود را اعلام فرمایید.

احراز هویت در شعب آگاهگزینه مراجعه به دفاتر پیشخوان

با انتخاب این گزینه و پس از مشخص کردن شهر مورد نظر، آدرس و تلفن دفاتری که سرویس کارگزاری آگاه و سجام را ارائه می‌دهند، نمایش داده می‌شود.

احراز هویت آگاه اکسپرس در دفاتر پیشخوان

احراز هویت غیر حضوری

کارگزاری آگاه به منظور سهولت هر چه بیشتر ورود به بازار بورس، روش احراز هویت آنلاین را نیز به خدمات خود افزوده است. برای استفاده از این روش باید از قبل ثبت نام و احراز هویت سجام را انجام داده باشید. افرادی که این مراحل را به صورت کامل طی کرده باشند نیازی به مراجعه حضوری برای احراز هویت آگاه نخواهند داشت و می‌توانند با امضای یک قرارداد الکترونیک در سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام و احراز هویت خود را تکمیل و پس از گذشت سه تا پنج روز کاری، کد معاملاتی خود را دریافت کنند.

 

۸- ثبت نام در سجام

با توجه به الزامی بودن ثبت نام سجام برای صدور کد بورسی، در سامانه آگاه اکسپرس آگاه علاوه بر ثبت نام کد معاملاتی ثبت نام سجام نیز امکان‌پذیر است.
دراین مرحله کد فعل سازی پنج رقمی به شماره همراه ثبت شده در فرایند ثبت نام ارسال شده و با درج کد توسط متقاضی، مرحله بعد نمایش داده می‌شود.

 

ثبت نام سجام در کارگزاری اگاه

در این مرحله موفقیت‌آمیز بودن ثبت نام سجام و پایان آن به متقاضی نمایش داده می‌شود و پس از استعلامات مربوطه متعاقباً کد پیگیری ده رقمی برای مشتری ارسال خواهد شد. متقاضی باید با در دست داشتن این کد و مدارک شناسایی و تحصیلی به مراکز احراز هویت مراجعه کند.

 

تایید ثبت نام سجام در کارگزاری آگاه

 

۹- قدردانی و دریافت و فرم‌های ثبت نام:

در این مرحله شما می‌توانید با کلیک بر روی لینک آموزش بورس یا بآشگاه مشتریان، با انواع دوره های آموزشی رایگان، ویدیوهای اختصاصی سرمایه گذاری، و خدمات متنوع بآشگاه مشتریان آشنا شوید.
همچنین امکان پیگیری ثبت نام نیز از این مرحله وجود دارد که با کلیک روی «گزینه پیگیری» قابل نمایش است.
در ضمن شما می‌توانید قبل از مراجعه برای احراز هویت با کلیک روی گزینه «دریافت فرم‌های تکمیل‌شده» آن‌ها را مطالعه کنید و پرینت بگیرید.

 

اتمام ثبت نام در آگاه اکسپرس

۱۰- روند صدور کدهای معاملاتی

پس از تکمیل فرم‌های مربوطه و انجام مراحل احراز هویت، کد معاملات بورس و دسترسی سامانه معملات برخط  صادر و از طریق شماره موبایل و ایمیل ثبت شده در آگاه اکسپرس، برای شما ارسال خواهد شد.

چند نکته:
صحت اطلاعات درج شده در سامانه بر عهده متقاضی است. لذا دقت کافی در زمان ثبت اطلاعات الزامی است و نیز توجه داشته باشید اطلاعات شما به صورت محرمانه در کارگزاری ثبت می‌شود.
در صورتی که قصد تکمیل ثبت نام خود را دارید، باید روی گزینه ادامه کلیک و نام کاربری و رمز عبوری را که پیش از این تعیین کرده‌اید وارد کنید. در صورت فراموشی رمز عبور شما می‌توانید با مراجعه به سایت بآشگاه و انتخاب گزینه «رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟» رمز خود را بازیابی کنید. درصورتی که علاوه بر رمز عبور، نام کاربری خود را نیز فراموش کرده‌اید، به منظور بازیابی آن با مرکز تماس کارگزاری آگاه به شماره ۹۱۰۰۴۰۰۴ – ۰۲۱ عدد ۲ تماس بگیرید. 
در هر مرحله، تکمیل موارد ستاره‌دار و دارای آیکون ضروری است و در صورت عدم تکمیل هر یک از آن‌ها، مرحله بعد قابل مشاهده نخواهد بود.
در صورتی که قبل از ثبت نام در بآشگاه معرف خود را معرفی کرده‌اید، برای تمدید امکان استفاده از مزایای سطح معرف خود (برای یک ماه از تاریخ صدور کد آنلاین) می‌توانید از آدرسی مشابه آدرس زیر استفاده کنید:
کد باشگاه معرف/ex.agah.com/ref
اگر زیرمجموعه‌هایی دارید که قصد دریافت کد بورسی دارند، می‌توانید با دادن لینک اختصاصی خود به زیرمجموعه هایتان این امکان را در اختیار آن‌ها قرار دهید که یک ماه دیگر از مزایای سطح شما بهره مند شوند.

نمونه: کد باشگاه خود/ex.agah.com/ref

برای مثال آقای جعفری با کد بآشگاه AG1111 می‌تواند لینک اختصاصی خود را به زیرمجموعه‌ها یا افراد جدیدی که به بآشگاه معرفی می‌کند، ارائه دهد.

ex.agah.com/ref/AG1111

در زمان احراز هویت ( به صورت مراجعه به شعبه یا دفاتر پیشخوان) ارائه مدارک زیر الزامی است:
اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات
اصل کارت ملی و کپی از پشت و رو

در صورتی که مشتری احراز هویت سجام را پیش از این انجام نداده باشد، ارائه کد ده رقمی سجام در زمان احراز هویت الزامی است.

کدگیری اتباع خارجی در ایران

همه اتباع خارجی، می‌توانند با دریافت کد بورسی از کارگزاری آگاه، در بورس ایران فعالیت خود را آغاز کنند.

این دسته از مشتریان برای دریافت کد بورس اوراق بهادار، می‌بایست به ‌صورت حضوری به همراه اصل پاسپورت معتبر و مدرک معتبری که نام پدر در آن قید شده باشد، به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه کنند.

با مراجعه به شعب کارگزاری آگاه، فرم‌های مربوطه را دریافت می‌کنند و پس از تکمیل فرم‌ها، آن‌‌ را به همکاران کارگزاری آگاه تحویل می‌دهند.

سپس شرکت سپرده‌گذاری مدارک ارسال‌شده را بررسی کرده و یک تا چهار هفته بعد، دسترسی مشتری ایجاد و برای ایشان ارسال می‌شود.

نکات:

۱- مشتریان اتباع برای دریافت کدبورسی حتماً باید به‌صورت حضوری به شعب کارگزاری آگاه در سراسر کشور مراجعه کنند و دریافت کد بورسی از طریق مراجعه به دفاتر پیشخوان امکان‌پذیر نیست.

۲- برای انجام احراز هویت، متقاضی باید حتماً به همراه پاسپورت معتبر به شعب کارگزاری آگاه مراجعه کند و کارت آمایش اتباع قابل ‌قبول نیست.

کدگیری ایرانی‌های مقیم خارج کشور

افرادی که با ملیت ایرانی خارج از کشور اقامت دارند، برای دریافت کد بورسی باید همانند بقیه مشتریان در سایت آگاه اکسپرس (ex.agah.com) ثبت ‌نام خود را کامل کنند و پس ‌از آن با در دست داشتن مدارک شناسایی شامل شناسنامه، کارت ملی، پاسپورت و همچنین چاپ فرم‌های قرارداد اکسپرس، به سفارت ایران در کشور محل اقامت مراجعه کنند و در سفارت ایران احراز هویت شوند.
پس از تحویل مدارک به سفارت و ارسال آن‌ها از طریق سفارت به کارگزاری آگاه، کد بورسی برای مشتری صادر و دسترسی‌های لازم ارسال می‌شود.

نکات:

۱- ایرانیان خارج از کشور می‌توانند برای احراز هویت سجام از روش غیر حضوری استفاده کنند. درگاه‌های احراز هویت آنلاین سجام در وب سایت این سامانه معرفی شده است. برای احراز هویت حضوری به کنسولگری ایران مراجعه کنید. 

۲- در صورتی ‌که در کشور مورد نظر سفارتخانه ایران وجود نداشت، مشتری می‌تواند به دفتر اتباع ایرانی حافظ منافع جمهوری اسلامی ایران موجود در آن کشور مراجعه کند.

۳- توجه داشته باشید مدارک و فرم‌های قرارداد حتماً باید از طریق سفارت یا دفتر اتباع ایرانی به شعبه مرکزی کارگزاری آگاه ارسال شود و اگر شخصاً توسط مشتری ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۴- آدرس شعبه مرکزی کارگزاری آگاه عبارت است از: تهران، خیابان آفریقا بالاتر از پل میرداماد، بن‌بست پیروز، پلاک ۱۳

تلفن: ۹۱۰۰۴۰۰۴-۰۲۱

کد پستی: ۱۹۱۷۶۷۵۱۱۳

 

دسترسی به خدمات کارگزاری آگاه:

 

 

 

 

نتیجه گیری

با آگاه اکسپرس سرعت و سهولت در دریافت کد معاملاتی را تجربه کنید. کارگزاری آگاه امیدوار است که با راه‌اندازی این خدمت توانسته باشد گامی موثر در جهت مشتری‌مداری و جلب رضایت سرمایه‌گذاران محترم بازار سرمایه بردارد. در همین صفحه نیز می‌توانید سوالات، مشکلات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

 

آموزش بورس به نوعی به عنوان اولین قدم در راستای کسب موفقیت و تضمینی برای حاشیه امن سرمایه‌گذاری شماست. به منظور ارتقاء سطح دانش بورسی خود از گزینه زیر استفاده نمایید:

 

1,181 پاسخ به “راهنمای ثبت نام در آگاه اکسپرس”

 1. رضا گفت:

  سلام می خواستم بدونم افراد افغانی که مقیم ایران هستند هم می تونن وارد بورس بشن یا نه من یک دوست دارم مهاجر است و نخبه هم است با هم کار می کنیم الان من می خوام برای ادامه تحصیل از ایران برم و در بورس دیگه نمی تونم فعالیت داشته باشم. ولی دوستم می خواد در بورس همچنان فعالیت داشته باشه ایا راهی هست

  ۱
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   دوست شما باید به صورت حضوری به همراه مدارک هویتی و اقامتی به یکی از شعب آگاه مراجعه نماید.

   ۱
 2. Eli گفت:

  سلام ۱ماه پیش تو سایت ثبتنام کردم و دوهفته قبل احرازهویت در دفترپیشخوان انجام دادم یکبار از کارگزاری تماس گرفتن نتونستم جواب بدم و متاسفانه هنوز کد برام ارسال نشده

  ۹
 3. کریم گفت:

  با سلام
  برای احراز هویت به کارگزاری رفتم وکلی فرم امضا و اثر انگشت زدم و در ان هنگام وقت مطالعه همه فرم ها را نداشتم ممکنه بفرمائید آن فرمها مربوط به چی بود و نمونه آنها آیا در سایت موجود است؟ لطفا راهنمایی بفرمائید.
  با تشکر

  ۴
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   علاوه بر زمان احراز هویت در زمان ثبت نام نیز امکان مشاهده و پرینت فرم ها وجود دارد.
   درضمن در " سایت آگاه " امکان مشاهده فرم ها وجود دارد.

   ۹
  • علی گفت:

   باسلام بنده چند نفر از اعضای خانواده ودوستان رو معرفی کردم جایی هست که از امتیازات این معرفی سودی برای من باشدیا اصلامعرفی سودی برای من دارد یا نه ؟ واینکه میشه بچه های خودم رو هم ثبت نام کنم یا نه زیر ۱۸سال هستن؟

   ۰
   • agah9 گفت:

    سلام دوست عزیز
    بله ،اگر شمادوستانی را به بآشگاه دعوت کنید که در زیرمجموعه سطح ۱ شما قرارگیرند (یعنی شما را به عنوان معرف معرفی کنند)، امتیازاتی به شرح زیر به شما تعلق می گیرد

    به ازای افزایش زیرمجموعه مستقیم که مشتری باشد: ۵۰۰ امتیاز ، به ازای افزایش زیرمجموعه مستقیم که کاربر باشد: ۵۰ امتیاز ، به ازای تبدیل زیرمجموعه مستقیم از کاربر به مشتری: ۴۵۰ امتیاز ، به ازای افزایش هر زیرمجموعه غیرمستقیم: ۱۰۰ امتیاز
    جهت اطلاع به مطلب مزایای حاصل از معرفی بآشگاه مشتریان آگاه به دوستان و آشنایان و عضویت آنان (معرفی معرف) مراجعه بفرمائید.
    در خصوص سوال دوم ; بله همه افراد می توانند کد بورسی دریافت نمایند. برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثبت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود.
    سپس بعد از آن باید برای احراز هویت آگاه و سجام به صورت حضوری توسط ولی فرزند با به همرا داشتن مدارک هویتی خود و فرزند و کد ۱۰ رقمی سجام و شماره حساب به نام فرزند و شماره شبا و شماره تلفن همراه جداگانه در یکی از شعب آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه اقدام نماید .افراد زیر ۱۸ سال که ولی، وصی، یا قیم ایشان متقاضی دریافت دسترسی معاملات آنلاین میباشد، میتوانند با امضای تعهدنامه( توسط ولی ، وصی یا قیم) به صورت حضوری در شعب آگاه, اقدام به دریافت این دسترسی نماید.
    این تعهد نامه حتما باید توسط ولی قانونی امضا گردد.

    ۱۳
    • ح ر گفت:

     در خصوص موارد زیر راهنمایی بفرمایید؛
     ۱_ به زیر ۱۸ سال خط تلفن داده نمیشود. چه باید کرد؟
     ۲_ ولی صرفا پدر فرد می باشد یا مادر هم میتواند؟
     ۳_ جهت دریافت کد برای فرد زیر ۱۸ سال ابتدا بابد ولی فرد کد داشته باشد سپس اقدام کرد؟

     ۰
     • agah9 گفت:

      سلام دوست عزیز
      برای افراد زیر ۱۸ سال شماره تلفن به نام پدر فرد می توانید شماره تلفن جدید دریافت کرد. ولی صرفا پدر است و در صورتی که حضانت فرزند با مادر باشد نیزمی تواند ولی فرزند باشد.برای دریافت کد بورسی برای فرزند نیازی به داشتن کد بورسی برای ولی فرزند نیست.

      ۱
 4. حامد گفت:

  سلام
  دختر من ۱۶ سال داره
  چطور میتونم براش کد بورسی دریافت کنم ؟

  ۷
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی لازم است در سامانه آگاه اکسپرس به نشانی ex.agah.com ثبت نام نمایید. سپس نحوه احرازهویت خود را انتخاب کنید. در همین سایت امکان ثبت نام سجام هم وجود دارد. برای احراز هویت دو روش وجود دارد: مراجعه به دفاتر پیشخوان و شعب منتخب کارگزاری پس از تکمیل مراحل احراز هویت دسترسی انجام معامله برای شما فعال می شود. پس از احراز هویت ۵ الی ۷ روز بعد کد بورسی برای شما صادر میگردد. برای کار کردن با سامانه آنلاین آگاه باید حتما سن شما بالای ۱۸ سال باشد و مدرک دیپلم به بالا برای احراز هویت ارائه دهید , در غیر اینصورت شما میتوانید از پنل آفلاین برای معاملات خود استفاده کنید.برای افراد زیر ۱۸ سال حضور ولی اجباری است .

   ۶
  • Alireza گفت:

   سلام دوست عزیز گزینه ولایت رو تو فرم سجام قسمت احراز هویت افراد زیر هجده سال را تیک بزن و اطلاعات خودتو وارد کن و برای احراز هویت در کارگزاری عکس شما و اطلاعاتتون بجای فرزندتون ثبت میشه
   ممنون از کارگزاری آگاه خیلی بروزه

   ۲
  • علی حسنخانی گفت:

   سلام
   من پسرم ۱۶ سالشه چطور میتونم کد بورسی براش بگیرم
   خودم کد بورسی دارم

   ۰
   • agah9 گفت:

    سلام دوست عزیز
    برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثپت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود.
    سپس بعد از آن باید برای احراز هویت آگاه و سجام به صورت حضوری توسط ولی فرزند با به همرا داشتن مدارک هویتی خود و فرزند و کد ۱۰ رقمی سجام و شماره حساب به نام فرزند و شماره شبا و شماره تلفن همراه جداگانه در یکی از شعب آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه اقدام نماید .
    افراد زیر ۱۸ سال که ولی، وصی، یا قیم ایشان متقاضی دریافت دسترسی معاملات آنلاین میباشد، میتوانند با امضای تعهدنامه( توسط ولی ، وصی یا قیم) به صورت حضوری در شعب آگاه, اقدام به دریافت این دسترسی نماید.
    این تعهد نامه حتما باید توسط ولی قانونی امضا گردد.

    ۱
  • مسعود گفت:

   سلام
   شماره حساب من برای قسمت تقاضای وجه نمی آید و پاک شده چه کاری باید انجام دهم.؟؟

   ۳
 5. الف گفت:

  سلام ، احرار هویت سجام رو کجا باید انجام داد ؟ آیا با احراز هویت آگاه ، احراز هویت سجام هم انجام میشه یا جدا است؟

  ۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: