راهنمای ثبت نام در آگاه اکسپرس

 • ۱۱ آبان ۱۳۹۸
 • agah4
 • ۱۹۵ نظر
 • ۴۶۳۵۷ مشاهده
راهنمای ثبت نام در آگاه اکسپرس

شرکت کارگزاری آگاه مفتخر است به منظور تسهیل و بهبود فرآیند ثبت نام علاقه‌مندان به دریافت کد بورسی، سامانه آگاه اکسپرس را معرفی کند . در سامانه آگاه اکسپرس علاقه‌مندان و فعالان بورسی کافیست با صرف چند دقیقه، اطلاعات خود را در سیستم ثبت نام آگاه به آدرس ex.agah.com وارد نمایند. در سامانه ثبت نام کارگزاری آگاه علاوه بر ثبت نام دریافت کد بورسی (کد معاملاتی)، ثبت نام سجام نیز به‌صورت رایگان قابل انجام است. در این مقاله آخرین تغییرات راهنمای ثبت نام آگاه اکسپرس برای شما عزیزان توضیح داده شده است.

مراحل دریافت کد بورسی از کارگزاری آگاه:

ورود به سامانه آگاه اکسپرسبه صفحه ex.agah.com وارد شوید.

ادامه مراحل ثبت نام در آگاه اکسپرسدرصورتی‌که عضو بآشگاه هستید روی “ادامه” کلیک کنید.

عدم عضویت در بآشگاهدرصورت عدم عضویت در باشگاه روی ” ثبت نام جدید” کلیک کنید.

مشخصات فردی، مشخصات هویتی، شغلی، مالی و تحصیلی را وارد کنید.

بررسی و تایید اطلاعات وارد شدهاطلاعات وارد شده را بررسی و در صورت صحت، تایید کنید.

تعیین روش احراز هویتروش احراز و تایید نهایی اطلاعات را انتخاب نمایید. (مراجعه به شعب کارگزاری یا دفاتر پیشخوان دولت)

تایید ثبت نام سجامثبت نام سجام خود را تایید کنید و کد مربوطه را وارد کنید.

 

نکته: در صورتی که پیش از این برخی از مراحل ثبت‌نام در آگاه اکسپرس را انجام داده‌اید، جهت تکمیل و یا پیگیری ثبت نام خود روی گزینه پیگیری یا تکمیل ثبت نام کلیک کنید.

 

۱- شروع ثبت نام

برای دریافت کد معاملاتی یا کد بورسی از کارگزاری آگاه می‌توانید با مراجعه به سامانه ثبت‌نام آنلاین کارگزاری به نشانی ex.agah.com نسبت به درج مشخصات خود اقدام نمایید.
پس از ورود به سایت برای شروع ثبت نام از طریق گزینه ” ثبت نام دریافت کد بورسی رایگان ” اقدام نمایید.

نکته: اگر پیش از این اطلاعات خود را در سامانه آگاه اکسپرس ثبت نموده اید، برای ادامه مسیر خود و همچنین پیگیری ثبت نام انجام شده، به بخش پیگیری و تکمیل ثبت نام مراجعه نمایید.

ثبت نام دریافت کد بورسی رایگان

۱-۱ ثبت نام از طریق کاربری بآشگاه مشتریان

ثبت نام با حساب بآشگاه: در صورتی که پیش از این عضو بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه بوده‌اید با انتخاب گزینه “ادامه” می‌توانید علاوه‌بر ثبت‌نام و دریافت کد معاملاتی به صورت آنلاین، کلیه موارد از جمله امتیاز و ریال خود را که پیش از این در بآشگاه کسب کرده‌اید، حفظ کنید.

ورود یا ثبت نام جدید در آگاه اکسپرسبا انتخاب این گزینه لازم است با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور حساب بآشگاه خود، ثبت نام کد بورسی را شروع کنید.

نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به آگاه اکسپرس

۱-۲ ثبت نام جدید

ثبت کد ملی: در صورتی‌که عضو بآشگاه کارگزاری آگاه نیستید، لازم است در صفحه ورود، گزینه “ثبت نام جدید” را انتخاب کنید و پس از انتخاب این گزینه با وارد کردن کد ملی برای شروع ثبت نام اقدام نمایید. در صورتی که کد ملی وارد شده پیش از این توسط شخص دیگری ثبت شده باشد، امکان ثبت نام جدید برای متقاضی ممکن نیست.

وارد کردن کد ملی برای ثبت نام در آگاه اکسپرس

۲- ثبت مشخصات فردی

در این صفحه می‌توانید نسبت به تکمیل مشخصات فردی خود مطابق با مدارک هویتی، اقدام نمایید. پس از تکمیل اطلاعات مربوطه با انتخاب گزینه “ادامه ثبت نام”، کلیه اطلاعات این بخش ذخیره شده و به مرحله بعد هدایت خواهید شد.
در صورتی‌که پیش از این در بآشگاه کارگزاری آگاه عضو نبوده‌اید، پس از ثبت مشخصات فردی، به عضویت بآشگاه در خواهید آمد.

با نام کاربری و رمز عبوری که توسط شما در این مرحله تعریف می‌شود، می‌توانید در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه و نرم‌افزار های معاملاتی آگاه وارد شوید.

از آنجایی که کلیه اطلاع رسانی ها از طریق ایمیل و شماره موبایل صورت می‌گیرد، لذا در ثبت آن‌ها دقت فرمایید.

وارد کردن مشخصات فردی در آگاه اکسپرسپس از تکمیل مشخصات در این مرحله، کد فعالسازی ۴ رقمی به شماره موبایل شما ارسال خواهد شد. با ثبت این کد فعالسازی در صفحه مربوطه، مرحله اول عضویت شما تکمیل شده و می‌توانید بقیه مراحل ثبت نام را انجام دهید.

کد تایید 4 رقمی در آگاه اکسپرس۳- ثبت مشخصات هویتی

در این مرحله پس از تکمیل اطلاعات شناسنامه‌ای و درج آدرس و کدپستی محل سکونت، برای ادامه مراحل می‌توانید گزینه “ادامه ثبت نام” را انتخاب نمایید.

بارگذاری تصاویر مدارک شناسایی الزامی نیست.

ثبت مشخصات هویتی در آگاه اکسپرس

۴- ثبت اطلاعات شغلی

در این بخش لازم است اطلاعات شغلی، شامل عنوان شغل، تلفن محل کار، کد پستی و نشانی محل کار و …. را ثبت کنید.

درصورتی‌که بازنشسته، خانه دار، دانشجو، بیکار و … هستید، می‌توانید اطلاعات محل زندگی خود را به عنوان اطلاعات محل کار درج نمایید.

ثبت اطلاعات شغلی در آگاه اکسپرس

۵- ثبت اطلاعات مالی و تحصیلی

در این مرحله لازم است مشخصات حساب بانکی خود شامل نام بانک، نوع حساب، نام شعبه، کد شعبه، شماره حساب وشماره شبا و نیز اطلاعات تحصیلی خود را به صورت صحیح درج نموده و گزینه “ادامه ثبت نام” را انتخاب نمایید.

در صورت مغایرت نام دارنده حساب با مشخصات حساب معاملاتی، امکان برداشت وجه مقدور نیست.
ارائه مدرک تحصیلی حداقل دیپلم برای متقاضیان کد معاملات آنلاین الزامیست.
برای افراد زیر ۱۸ سال یا فاقد مدرک تحصیلی حداقل دیپلم، کد بورسی آفلاین صادر خواهد شد.

ثبت اطلاعات مالی و تحصیلی در آگاه اکسپرس۶- مشاهده اطلاعات ثبت شده

در این بخش لازم است متقاضی صحت اطلاعات ثبت شده را بررسی و در صورت نیاز با استفاده از گزینه “قبلی” برای تصحیح اطلاعات اقدام نماید.

توجه داشته باشید، پس از تایید اطلاعات، امکان تصحیح آن ممکن نیست.

مشاهده اطلاعات ثبت شده در آگاه اکسپرس

۷- تعیین روش احراز هویت

در این بخش شما می‎توانید نسبت به تعیین روش احراز هویت خود به شرح زیر اقدام نمایید:

توجه داشته باشید پس انتخاب شهر مورد نظر می‌بایست با انتخاب “صحت اطلاعات وارد شده را تایید می نمایم” اطلاعات ثبت شده را تایید و گزینه ثبت نهایی را انتخاب کنید.

گزینه مراجعه به شعبه

با انتخاب این گزینه آدرس و شماره تلفن شعب کارگزاری در آن شهر نمایش داده می‌شود.

توجه داشته باشید در صورتی‌که زمان ثبت نام روش احراز هویت خود را مراجعه به شعبه انتخاب کنید و سپس قصد احراز هویت در دفاتر پیشخوان را داشته باشید، می‌بایست با کارگزاری واحد کدگیری تماس گرفته و درخواست تعویض روش احراز خود را اعلام فرمایید.

احراز هویت در شعب آگاهگزینه مراجعه به دفاتر پیشخوان

با انتخاب این گزینه و پس از مشخص کردن شهر موردنظر، آدرس و تلفن دفاتری که سرویس کارگزاری آگاه و سجام را ارائه می‌دهند، نمایش داده می‌شود.

احراز هویت آگاه اکسپرس در دفاتر پیشخوان۸- ثبت نام در سجام

با توجه به الزامی بودن ثبت نام سجام برای صدور کد بورسی، در سامانه آگاه اکسپرس آگاه علاوه بر ثبت نام کد معاملاتی ثبت نام سجام نیز امکان پذیر است.
دراین مرحله کد فعل سازی پنج رقمی به شماره همراه ثبت شده در فرایند ثبت نام ارسال شده و با درج کد توسط متقاضی، مرحله بعد نمایش داده می شود.

ثبت نام سجام در کارگزاری اگاه

در این مرحله نیز موفقیت آمیز بودن ثبت نام سجام و پایان آن به متقاضی نمایش داده می شود و نیز پس از استعلامات مربوطه متعاقباً کد پیگیری ده رقمی برای مشتری ارسال می شود که متقاضی باید با در دست داشتن این کد و مدارک شناسایی و تحصیلی به مراکز احراز هویت مراجعه کند.

تایید ثبت نام سجام در کارگزاری آگاه

۹- قدردانی و دریافت و فرم‌های ثبت نام:

در این مرحله شما می‌تواند با کلیک بر روی لینک آموزش بورس و یا بآشگاه مشتریان، با انواع دوره های آموزشی رایگان، ویدیوهای اختصاصی سرمایه گذاری، و خدمات متنوع بآشگاه مشتریان آشنا شوید.
هم‌چنین امکان پیگیری ثبت نام نیز از این مرحله وجود دارد که با کلیک روی “گزینه پیگیری” قابل نمایش است.
در ضمن شما می‌توانید قبل از مراجعه برای احراز هویت با کلیک بر روی گزینه “دریافت فرم های تکمیل شده” آن‌ها را مطالعه و پرینت بگیرید.

اتمام ثبت نام در آگاه اکسپرس

۱۰- روند صدور کدهای معاملاتی:

پس از تکمیل فرم‌های مربوطه و انجام مراحل قبل، شما می‌توانید در ایام و ساعات کاری به نزدیک‌ترین شعبه یا دفتر پیشخوان طرف قرارداد با کارگزاری آگاه در محل سکونت خود مراجعه نمایید. پس از انجام احراز هویت، کد معاملات بورس و دسترسی آنلاین یا آفلاین شما، صادر و از طریق شماره موبایل و ایمیل ثبت شده در آگاه اکسپرس، برای شما ارسال خواهد شد.

چند نکته:
صحت اطلاعات درج شده در سامانه بر عهده متقاضی است. لذا دقت کافی در زمان ثبت اطلاعات الزامیست و نیز توجه داشته باشید اطلاعات شما به صورت محرمانه در کارگزاری ثبت می شود.
در صورتیکه قصد تکمیل ثبت نام خود را دارید باید روی گزینه ادامه کلیک کنید و نام کاربری و رمز عبوری را که پیش از این تعیین کرده اید وارد نمایید، در صورت فراموشی رمز عبور شما می توانید با مراجعه به سایت بآشگاه و انتخاب گزینه “رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟” رمز خود را بازیابی نمایید.
در هر مرحله، تکمیل موارد ستاره دار و دارای آیکون ضروری است و در صورت عدم تکمیل هر یک از آن‌ها، مرحله بعد قابل مشاهده نخواهد بود.
در صورتی که قبل از ثبت نام در باشگاه معرف خود را معرفی کرده اید ، برای تمدید امکان استفاده از مزایای سطح معرف خود (برای یک ماه از تاریخ صدور کد آنلاین) می‌توانید از آدرسی مشابه آدرس زیر استفاده نمایید:
کد باشگاه معرف/ex.agah.com/ref
همچنین در صورتیکه زیرمجموعه هایی دارید که قصد دریافت کد بورسی دارند میتوانید با دادن لینک اختصاصی خود به زیرمجموعه هایتان این امکان را در اختیار آنها قرار دهید که یک ماه دیگر از مزایای سطح شما بهره مند شوند.

نمونه: کد باشگاه خود/ex.agah.com/ref

برای مثال آقای جعفری با کد بآشگاه AG1111 می‌تواند لینک اختصاصی خود را به زیرمجموعه‌ها و یا افراد جدیدی که به بآشگاه معرفی می‌نماید، ارائه نماید.

ex.agah.com/ref/AG1111

در زمان احراز هویت ( به صورت مراجعه به شعبه یا دفاتر پیشخوان) ارائه مدارک زیر الزامی است:
اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات
اصل کارت ملی و کپی از پشت و رو
کپی مدرک تحصیلی (حداقل دیپلم)

در صورتی که مشتری احراز هویت سجام را پیش از این انجام نداده باشد، ارائه کد ده رقمی سجام در زمان احراز هویت الزامی است.

نتیجه گیری:

با آگاه اکسپرس سرعت و سهولت در دریافت کد معاملاتی را تجربه کنید. کارگزاری آگاه امیدوار است که با راه‌اندازی این خدمت، توانسته باشد گامی موثر در جهت مشتری مداری و جلب رضایت سرمایه‌گذاران محترم بازار سرمایه، بردارد در همین صفحه نیز می‌توانید سوالات، مشکلات ، انتقادات و پیشنهادات خود را بیان فرمایید.

195 پاسخ به “راهنمای ثبت نام در آگاه اکسپرس”

 1. معصومه گفت:

  با سلام من برای دخترم میخواستم کد بورسی بگیرم که با این مطالب راهنمایی شدم با تشکر

  ۴
 2. ابوالفضل مقامی گفت:

  با تشکر از مطالب مفید و کاملتون

  ۴
  • فهد گفت:

   سلام پارسال ای خرید اوراق ثبت نام کرده بودم، الان هم روز عبور ونام کاربری یادم نیست، دوباره که میخوام ثبت نام کنم تا کد بگیرم، قبول نمیکنه چکار باید بکنم

   ۰
   • agah9 گفت:

    سلام دوست عزیز
    جهت بازیابی کلمه عبور ، بر روی فراموشی کلمه عبور کلیک نمائید، رمز جدید را انتخاب نمائید و یا می توانید با نام کاربری در باشگاه فراموشی کلمه عبور بزنید. همچنین می توانید برای پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش آنلاین تماس بگیرید.

    ۱
 3. وحید دل آذر گفت:

  بسیار عالی مخصوصا که ثبت نام سجام نیز انجام می شود.

  ۴
 4. بهزاد گفت:

  از سایت آگاه اکسپرس استفاده کردم و هزینه های سجام رو با این سایت به صفر رساندم واقعا ممنون از خدمات بی نظیر شما هستیم....

  ۲
 5. اصغر گفت:

  سلام رمز عبورم را فراموش کرده ام وثبت نامم ناقص مانده والان نمی توانم وارد بشم ازگزینه ثبت نام جدید هم که وارد می شوم پیام شماقبلا ثبت نام کرده اید می دهد حالا برای کامل کردن ثبت نام و ورود چه کارباید بکنم

  ۲۶
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت بازیابی نام کاربری لطفا درساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش آنلاین کارگزاری آگاه تماس حاصل فرمائید.

   ۴
 6. الف گفت:

  سلام ، احرار هویت سجام رو کجا باید انجام داد ؟ آیا با احراز هویت آگاه ، احراز هویت سجام هم انجام میشه یا جدا است؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز،
   به منظور دریافت کد بورسی، احراز هویت سجام و آگاه الزامی است ،به همین منظور شما قادر هستید برای احراز هویت به دفتر کارگزاری آگاه یا شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید.

   ۱
 7. حامد گفت:

  سلام
  دختر من ۱۶ سال داره
  چطور میتونم براش کد بورسی دریافت کنم ؟

  ۱
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی لازم است در سامانه آگاه اکسپرس به نشانی ex.agah.com ثبت نام نمایید. سپس نحوه احرازهویت خود را انتخاب کنید. در همین سایت امکان ثبت نام سجام هم وجود دارد. برای احراز هویت دو روش وجود دارد: مراجعه به دفاتر پیشخوان و شعب منتخب کارگزاری پس از تکمیل مراحل احراز هویت دسترسی انجام معامله برای شما فعال می شود. پس از احراز هویت ۵ الی ۷ روز بعد کد بورسی برای شما صادر میگردد. برای کار کردن با سامانه آنلاین آگاه باید حتما سن شما بالای ۱۸ سال باشد و مدرک دیپلم به بالا برای احراز هویت ارائه دهید , در غیر اینصورت شما میتوانید از پنل آفلاین برای معاملات خود استفاده کنید.برای افراد زیر ۱۸ سال حضور ولی اجباری است .

   ۲
 8. کریم گفت:

  با سلام
  برای احراز هویت به کارگزاری رفتم وکلی فرم امضا و اثر انگشت زدم و در ان هنگام وقت مطالعه همه فرم ها را نداشتم ممکنه بفرمائید آن فرمها مربوط به چی بود و نمونه آنها آیا در سایت موجود است؟ لطفا راهنمایی بفرمائید.
  با تشکر

  ۱
 9. Eli گفت:

  سلام ۱ماه پیش تو سایت ثبتنام کردم و دوهفته قبل احرازهویت در دفترپیشخوان انجام دادم یکبار از کارگزاری تماس گرفتن نتونستم جواب بدم و متاسفانه هنوز کد برام ارسال نشده

  ۱
 10. رضا گفت:

  سلام می خواستم بدونم افراد افغانی که مقیم ایران هستند هم می تونن وارد بورس بشن یا نه من یک دوست دارم مهاجر است و نخبه هم است با هم کار می کنیم الان من می خوام برای ادامه تحصیل از ایران برم و در بورس دیگه نمی تونم فعالیت داشته باشم. ولی دوستم می خواد در بورس همچنان فعالیت داشته باشه ایا راهی هست

  ۰
 11. منصور رحمانی گفت:

  سلام من کد بورسی دارم و سجام هم ثبت نام شدم و از کارگزاری.... برای معاملاتم استفاده میکنم حالا میخواهم در کارگزاری آگاه هم کد معاملاتی داشته باشم لطفا راهنمایی بفرمایید

  ۱
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای انجام معاملات از طریق کارگزاری آگاه باید نام کاربری و رمز عبور ورود به سامانه معاملاتی آگاه را دریافت کنید.برای این منظور باید در آگاه اکسپرس ثپت نام نمایید و سپس احراز هویت آگاه را به صورت حضوری در یکی از شعب آگاه یا دفاتر پیشخوان انجام دهید.

   ۰
 12. Sadaf گفت:

  سلام. من اطلاعات ثبت نام رو کامل کردم و تایید رو زدم. اما سجام پیامک داد که اطلاعات مربوط به بانک مورد تایید نیست. امکان ویرایش هم نیست. باید چه کار کنم؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   چنانچه در ویرایش اطلاعات ثبت شده در سجام با مشکلی مواجه شده اید، می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید

   ۳
 13. علی گفت:

  با سلام.
  من مراحل ثبت نام‌رو انجام دادم ولی این پیام‌برام‌اومده
  اطلاعات هویتی شما در سامانه سجام مورد تایید نمی باشد. لطفا برای تکمیل ثبت نام خود،پس از ورود به سامانه سجام اطلاعات هویتی خود را ویرایش نمایید.
  شرکت سپرده گذاری مرکزی
  چه کاری باید انجام‌بدم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   چنانچه در ویرایش اطلاعات ثبت شده در سجام با مشکلی مواجه شده اید، می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 14. بهروز منصوری گفت:

  سلام خسته نباشید من تا احراز هویت پیش رفتم حالا خبری از کارگزاری بمن داده نشده که چکار باید بکنم لطفا راهنمای کنید

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   پس از تکمیل مراحل احراز هویت دسترسی انجام معامله برای شما فعال می شود. پس از احراز هویت ۵ الی ۷ روز بعد کد بورسی برای شما صادر میگردد. برای کار کردن با سامانه آنلاین آگاه باید حتما سن شما بالای ۱۸ سال باشد و مدرک دیپلم به بالا برای احراز هویت ارائه دهید , در غیر اینصورت شما میتوانید از پنل آفلاین برای معاملات خود استفاده کنید.

   ۰
 15. سهراب گفت:

  با سلام من کد بورسی دارم وعضو باشگاه آگاه هم هستم فقط خواستم بدونم چطور میتونم از خدمات معاملات انلاین آگاه استفاده کنم(رمز عبور معاملات آنلاین آگاه رو بگیرم)

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای انجام معاملات از طریق کارگزاری آگاه باید نام کاربری و رمز عبور ورود به سامانه معاملاتی آگاه را دریافت کنید.برای این منظور باید در آگاه اکسپرس ثپت نام نمایید و سپس احراز هویت آگاه را به صورت حضوری در یکی از شعب آگاه یا دفاتر پیشخوان انجام دهید.برای کار کردن با سامانه آنلاین آگاه باید حتما سن شما بالای ۱۸ سال باشد و مدرک دیپلم به بالا برای احراز هویت ارائه دهید , در غیر اینصورت شما میتوانید از پنل آفلاین برای معاملات خود استفاده کنید.

   ۰
 16. مریم گفت:

  سلام.ببخشید من در دفتر پیشخوان احراز هویت شدم .برای ادامه کار چه کار باید بکنم .آیا آن کد پنج رقمی که هنگام احراز هویت برای من ارسال شد همان کد بورسی است ?

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام وقت بخیر
   بعد از اتمام فرآیند ثبت نام و احراز هویت ۵ الی ۷ روز کاری زمان لازم هست تا کد بورسی شما صادر شود ،در صورتی که کد بورسی شما صادر شود نام کاربری و کلمه عبور از طربق ایمیل و یا پیامک برای شما ارسال خواهد شد و چنانچه بعد از گذشت ۵ الی ۷ روز کاری پیامک یا ایمیلی حاوی نام کاربری و کلمه عبور ارسال نشده است، می توانید در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ بخش اکسپرس کارگزاری آگاه تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 17. Sara گفت:

  با سلام‌جهت تکمیل فرم ثبت نام میخوام نام کاربری و رمز عبور رو بزنم وقتی کد امنیتی رو میزنم خطا میگیره

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفاجهت پیگیری در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی۲ واحد پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 18. مهدی گفت:

  با سلام وخسته نباشید
  من در تکمیل فرم های ثبت نام در قسمت بانکی فقط نام بانک را اشتباه انتخاب کردم و تایید اصلاحات نیز زدم الان باید چیکار کنم؟
  با تشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای پیگیری نیاز به اطلاعات هویتی شما است . لطفا برای پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ واحد آنلاین تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 19. خسروی گفت:

  سلام
  من برای پدرم ثبت نام انلاین انجام دادم و سجام هم به پیشخوان رفت انجام شد و تاییدیه اس ام اس اومد ولی تو پنلش میرم کد بورسی نداره .البته مدرک دیپلمشو اپلود نکردم .باید چیکار کنم برای کد بورسی؟

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی لازم است در سامانه آگاه اکسپرس به نشانی ex.agah.com ثبت نام نمایید. سپس نحوه احرازهویت خود را انتخاب کنید. در همین سایت امکان ثبت نام سجام هم وجود دارد. برای احراز هویت دو روش وجود دارد: مراجعه به دفاتر پیشخوان و شعب منتخب کارگزاری پس از تکمیل مراحل احراز هویت دسترسی انجام معامله برای شما فعال می شود. پس از احراز هویت ۵ الی ۷ روز بعد کد بورسی برای شما صادر میگردد. برای کار کردن با سامانه آنلاین آگاه باید حتما سن شما بالای ۱۸ سال باشد و مدرک دیپلم به بالا برای احراز هویت ارائه دهید , در غیر اینصورت شما میتوانید از پنل آفلاین برای معاملات خود استفاده کنید.

   ۱
 20. مرتضی گفت:

  سلام اگه دیپلم نداشته باشه ی نفر چجوری کد معاملاتی بگیره

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثپت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود.
   سپس بعد از آن باید احراز هویت به صورت حضوری هم آگاه و هم سجام را انجام دهید.بعد از ۵ الی ۷ روز کد بورسی شما صادر می گردد.
   افرادی که فاقد مدرک دیپلم هستند و یا زیر ۱۸ سال سن دارند میتوانند از پنل آفلاین برای معاملات خود استفاده کنند.

   ۰
 21. فرزانه گفت:

  سلام من شماره تلفن محل سکونت ندارم باید چیکارکنم لطفا راهنماییم کنین

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به دلیل اینکه حتما فیلد مربوط به محل سکونت را باید پر کنید ، می توانید تلفن محل سکونت یکی از نزدیکان خود را وارد نمائید.

   ۰
 22. امیرعباس گفت:

  سلام من بعضی از فرم های ثبت نام غلط نوشتم مثلا کد شعبه بانک و شعبه رو اشتباه زدم مهمه که عوضش کنم با نه

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا درساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش کارگزاری تماس حاصل بفرمائید.

   ۰
 23. محمد گفت:

  سلام. آیا پنل آگاه برای تحلیل تکنیکال مناسبه؟ یا باید از نرم افزارهای تحلیلی دیگه استفاده کنیم؟

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   پنل تکنیکال آگاه یک پنل تریدینگ ویو است که در لحظه و‌ در تایم بازار آپدیت میشود. شما میتوانید از آن برای تحلیل تکنیکال استفاده نمایید.

   ۰
 24. جواد گفت:

  سلام دوست عزیز من سجام ثبت نام کردم بعد رفتم کد بورسی گرفتم رمز عبور و کار بریم گرفتم به صورت آنلاین اما الان نمیدونم چطور وارد سایت بشم و خرید و فروش کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورت داشتن نام کاربری و کلمه عبور از طریق سایت به onlin.agah.com و چنانچه تمایل دارید از طریق اپلیکیشن وارد سامانه معاملاتی آسا شوید. در حال حاضر شماره آخرین نسخه نرم افزار آساتریدر ۳.۵.۲.۱۷ می باشد.جهت دانلود آخرین نسخه سیستم عامل اندروید از کافه بازار و سیستم عامل ios ازطریق سیبچه اقدام بفرمائید. همچنین میتوانید از طریق لینک به راهنمای اپلیکیشن دسترسی داشته باشید

   ۰
 25. امیرحسین گفت:

  با سلام.
  من تو سامانه اگاه اکسپرس ثبت نام کردم ولی آخرش نوشت که ثبت نام شما با خطا روبرو شده ولی ادامه ثبت نام میسر بود.میخواستم ببینم که بعد از چه زمانی این مشکل حل میشه و کد سجام واسم ارسال میشه.
  همچنین برای ثبت نام افراد زیر ۱۸ سال که مدرک دیپلم ندارن گزینه خاصی رو باید بزنیم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که فاقد مدرک دیپلم و یا سن کمتر از ۱۸ سال دارید و یا مدرک بالاتر ازدیلم دارید تفاوتی در زمان ثبت نام وجود ندارد، فقط نوع دسترسی در سامانه معاملاتی می باشد که افراد فاقد مدرک دیپلم و زیر ۱۸ سال بعد از ثبت نام و دریافت کد بورسی ، دسترسی به پنل معاملاتی آفلاین خواهند داشت

   ۰
 26. ali گفت:

  سلام.من دیپلم ندارم.شماگفتین بایدازپنل آفلاین استفاده کنم.مگه برااستفاده ازپنل افلاین نبایدازاساتریدراستفاده کرد؟درضمن توآساتریدررفتم که پرداخت شتابی برامعاملات آفلاینم بزنم،میگه شمامجازبه این کارنیستید؟میشه درست وجامع راهنماییم کنید.ممنون اززحمتاتون.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش کارگزاری آگاه تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 27. مرتضی گفت:

  سلام من در کارگزازی آگاه ثبت نام کردم و همچنین در سجام هم ثبت نام انجام دادم هم کد ۱۰ قمی و هم کد معاملاتی دارم اما هنوز دسترسی به سایت و صفخه انلاین معاملاتی ندارم لطفا راهنمای کنید .ممنون وتشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورت صدور کد بورسی ، نام کاربری و کلمه عبور از طریق ایمیل و یا بصورت پیامک برای شما ارسال می شود .از طریق سایت online.agah.com و یا دانلود آخرین نسخه اپلیکیشن آساتریدر از طریق سایت m.agah.com می توانید وارد سامانه معاملاتی خود شوید.در صورتی که نام کاربری و کلمه عبور برای ما ایمیل یا پیامک نشده است ، لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین کارگزاری آگاه تماس حاصل فرمائید

   ۰
 28. الف گفت:

  سلام
  ۱-اگه بخوام به صورت حضوری تو کارگزاری، احراز هویت کنم ، میشه اونجا احراز هویت سجام رو هم انجام بدم یا محل اش فرق می کنه؟

  ۲-تو دفاتر پیشخوان میشه هر دو رو یه جا انجام داد یا باید جدا باشه ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله احراز هویت آگاه و سجام خود را هم از طریق شعب کارگزاری آگاه و هم از طریق دفاتر پیشخوان می توانید انجام دهید. درصورتی که ازطریق شعب کارگزاری برای احراز هویت اقدام کنید هزینه احراز هویت آگاه و سجام را پرداخت نمی کنیدو چنانچه از دفاتر پیشخوان احراز هویت کنید هم هزینه احراز هویت سجام و هم احراز هویت اگاه را پرداخت میکنید.

   ۱
 29. سیدمحمدحسین حسینی گفت:

  سلام درصورت فراموش شدن رمزعبورچکاربایدکرد

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید فراموشی کلمه عبور بزنید و رمز جدید وارد کنید .
   با نام کاربری میتوانید در باشگاه فراموشی کلمه عبور بزنید . جهت پیگیری میتوانید با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش آنلاین تماس بگیرید.

   ۰
 30. محمد گفت:

  مفید برای آموزش مبتدی ها
  تشکر

  ۰
 31. Saeid گفت:

  سلام خسته نباشید
  میشه یه ادرس ایمیل وحساب بانکی رو برای دونفر استفاده کرد یاخیر?

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   هر شخص برای ثپت نام و دریافت کد بورسی باید یک شماره تلفن همراه و ایمیل و شماره حساب منحصر به فرد برای خود داشته باشد.

   ۰
 32. محمد گفت:

  سلام، اگه شناسنامه و کارت ملی قدیمی باشه مشکلی بوجود نمیاد؟

  ۰
 33. ناجی درویش زاده گفت:

  سلام،من تو سجام و آگاه اکسپرس ثبت نام کردم ولی نام کاربری رو فراموش کردم لطفاً راهنمایی کنید

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای بررسی نام کاربری و رمز عبور نیاز به اطلاعات هویتی است.برای این منظور میتوانید با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ بخش کدگیری تماس بگیرید.

   ۰
 34. جوادارباب پور گفت:

  سلام.مرحله اول هویتی انجام شد.برای ادامه رمز وکاربری فراموش کردم.راهنمایی بفرمایی

  ۰
 35. مسیحا گفت:

  کد سجام برام نیومد من چکار کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 36. رامین گفت:

  سلام من در مرحله احراز هویت هستم باید مدارک رو ببرم دفتر پیشخوان تا کد بگیرم.
  میخواستم بدونم سجام رو کی و چجوری باید برای دریافتش انجام بدم

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثپت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود.
   سپس بعد از آن باید احراز هویت به صورت حضوری هم آگاه و هم سجام را در یکی از شعب آگاه یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد انجام دهید.بعد از ۵ الی ۷ روز کد بورسی شما صادر می گردد.
   افرادی که فاقد مدرک دیپلم هستند و یا زیر ۱۸ سال سن دارند میتوانند از پنل آفلاین برای معاملات خود استفاده کنند.

   ۰
 37. علی گفت:

  سلام وقت بخیردوستان
  من ثبت نام کردم الان دارم اطلاعات بانکی ور وارد میکنم میگم نیازه که حضوری واسه احراز هویت برم

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای احراز هویت باید به صورت حضوری هم آگاه و هم سجام را در یکی از شعب آگاه یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد انجام دهید.

   ۰
 38. عماد گفت:

  سلام، دو هفته پیش احراز هویت را در کارگزاری آگاه در شیراز انجام دادم ولی در سایت آگاه که وارد می شوم ، نوشته منتظر احراز هویت، باید چکار کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 39. عماد گفت:

  سلام، دو هفته پیش احراز هویت انجام دادم ، اما هنوز در سایت نوشته منتظر احراز هویت، باید چکار کنم؟

  ۰
 40. دانیالی گفت:

  سلام خسته نباشید
  من تو سامانه سجام قبلا ثبت نام کردم و احراز هویت هم شدم ، برای ثبت نام تو کارگزاری هم باید مجددا ثبت نام و احراز هویت بکنم یا نه ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، به منظور انجام معاملات در کارگزاری آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفتر کارگزاری یا شعب آگاه و یا دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید.

   ۰
 41. fatemeh گفت:

  سلام وقت بخیر
  من اطلاعات اولیه ام را با موبایل وارد کردم ولی ذخیره نکردم بعد با لب تاب هرکاری میکنم نمیتوانم ثبت نام کنم.لطفا راهنمایی کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 42. اسماعیل گفت:

  سلام
  منظور از شماره حساب ، همون شماره روی کارت عابر هست؟ چون بانک فقط یه کارت عابر داده بهم.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شماره حساب با شماره کارت برروی عابر بانک متفاوت می باشد.برای دریافت شماره حساب به خودپرداز بانک مراجعه کنيد و با گرفتن صورتحساب ، در بالای برگه شماره حساب هم درج میشود.فقط دقت کنید موجودي باید از دستگاه مربوطه بانک خود شما باشد. یعنی مشتریان بانک ملی از خودپردازهای این بانک شماره حساب را بگیرند.دومین راه ، تمامی شعب به صورت تلفنی هم در ازای اعلام شماره کارت، شماره حساب را به شما اعلام می کنند.

   ۰
 43. fateme گفت:

  سلام من قبلا وارد سایت شدم و ثبت نام کردم اما همونجا ثبت نام با مشکل روبرو شد و ثبت نام نشد.حالا میخام بزنم پیگیری ثبت نام اما میاد نام کاربری و رمز عبور که هیچکدوم یادم نیست کد ملیمو هم میزنم مینویسه قبلا ثبت نام کردید پیگیری رو انتخاب کنید باید چکار کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 44. حمیدرضا علیزاده گفت:

  با سلام. من فقط ثبت نام کردم و هنوز احراز هویت و کد بورس انجام ندادم. دو تا سوال داشتم.
  ۱- هنگام ثبت نام، نام خانوادگیم رو به اشتباه دو بار وارد کرده ام. چطور میتونم تصحیح کنم؟
  ۲- بعد از ثبت نام، در هنگام گرفتن کد سجام، سایت خطا داد و گفت که خطا توسط همکاران ما در حال پیگیری است و ....
  لطفا راهنمایی بفرمائید.

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در زمان احراز هویت می توانید اطلاعات خود را ویرایش کنید. در مورد سوال دوم هم لطفا جهت پیگیری با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام:۶۴۶۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 45. وحید گفت:

  سلام خسته نباشید من هفته پیش ثبت نام کردم اما کد تایید و ۱۰ رقمی سجام برایم ارسال نشد.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید

   ۰
 46. مهدی گفت:

  من مدرک سیکل دارم پنل آفلاین رو توضیح بدید یعنی نمیشه معاملات آنلاین کنیم

  ۰
 47. غلامعلی خلیلیان گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید

  من برای پسرم که زیر ۱۸ سال است درخواست کد داده ام اما متاسفانه فکر می کنم اطلاعات را درست وارد نکرده ام ودر ضمن تایید نهایی شده اند آیا امکان اصلاح وجود دارد . من در سجام احراز هویت شده ام ودارای کد آنلاین هستم . با سپاس

  ۰
 48. omid گفت:

  باعرض سلام و خسته نباشید
  من رمز عبورم رو فراموش کردم چطور میشه دوباره وارد بشم ؟؟؟

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   اگر فراموشی کلمه عبور بزنید می توانید رمز جدید وارد کنید یا می توانید با نام کاربری در باشگاه فراموشی کلمه عبور بزنید. همچنین می توانید برای پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش آنلاین تماس بگیرید.

   ۰
 49. مهدی گفت:

  سلام من مدرک دیپلم ندارم به من گفتند از پنل آفلاین باید استفاده کنم یعنی برای معاملات نمیتونم آنلاین معامله کنم وفقط برای معاملات باید حضوری به کارگزاری برم آیا این مطلب درسته ممنونم اگر توضیح بدید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت معامله از طریق پنل آفلاین نیازی به حضور به کارگزاری نیست ودرصورت دسترسی به اینترنت، باورود به سامانه معاملاتی خود اقدام به خرید و فروش نمائید.

   ۰
 50. علی گفت:

  سلام من اسم کابری و رمز عبور را فراموش کردم باید چکار کنم؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت بازیابی رمز عبور و نام کاربری ، لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین کارگزاری تماس حاصل فرمائید.

   ۰
   • هادی گفت:

    سلام و عرض ادب
    برای دو تا از دوستانم به دفتر پیشخوانی که کارگزاری اگاه انها را برای احراز هویت معرفی کرده است نزدیک به سه ماه است مراجعه میکنیم ولی متاسفاته هر دفعه به ما میگویند که ما یادمان رفته ارسال کنیم مدارک شما رو باید چکار کنیم در ضمن این پیامو به صورت پست الکترونیکی هم فرستادم برای اگاه
    خواهشن راهنمایی بفرمایید

    ۰
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ بخش اکسپرس آگاه تماس حاصل فرمائید.

     ۰
 51. مجید گفت:

  با سلام من ثبت نام کردم و در مرحله ی ثبت کد سجام به مشکل خوردم که کد رو برای من ارسال نکرد و حتی کد ۵ رقمی هم برای من ارسال نشد که کد ۱۰ رقمی رو بگیرم چکار باید بکنم

  ۰
 52. پیام نصراله زاده گفت:

  عالی

  ۲
 53. حدیث گفت:

  سلام من در مرحله ی اول ثبت نام به مشکل برمیخورم و سایت کد امنیتی رو قبول نمیکنه. هرچقدر عین همون رو میزنم میگه اشتباهه و باید ۸ رقم باشه در صورتی که خود سامانه سجام ۵ رقم اونجا نوشته. باید چیکار کنم؟

  ۰
 54. محمد باقر گفت:

  سلام
  آگاه اکسپرس یه خدمت خوب از کارگزاری آگاه هست. ممنون.

  فقط در پایان مراحل ثبت نام برای دریافت کد بورسی نوشته برای احراز هویت خود یکی از ۳ روش زیر را انتخاب کنید:
  ۱. حضوری (شعب آگاه)
  ۲. نیمه حضوری (دفاتر پیشخوان)

  پس روش سوم چی؟
  روش سوم نداره؟
  (احتمالا رسالت اصلی آگاه اکسپرس که نیاز مراجعه به شعب رو برطرف می‌کرد، یادتون رفته)

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به دلیل الزام ثبت نام و احراز هویت در سجام برای انجام معاملات در بورس در حال حاضر احراز هویت به همین دو روش انجام می پذیرد.

   ۰
 55. بابک گفت:

  سلام
  من هنگام ثبت نام سجام کد ۵ رقمی تایید برام ارسال نشد .چندین بار ارسال مجدد زدم ولی نیومد .شماره تلفنمم درست وارد کرده بودم
  از اون صفحه به ناچار خارج شدم تا یک بار دیگر مراحل را طی کنم ولی دیگه صفحه ی ثبت سجام برام باز نشد و وقتی به سایت لاگین میشم پیام (اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد. برای احراز هویت خود، لازم است به یکی از دفاتر منتخب پیشخوان دولت در شهر خود مراجعه نمایید.)نمایش داده میشود و نمیتونم صفحه ی سجام را پیدا و کامل کنم.
  من هنوز سجامم کامل نیست و میخاستم اونو هم ثبت کنم الان باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید برای تکمیل ثپت نام خود به "سایت سجام " مراجعه نمایید. همچنین می توانید جهت پگیری با شماره ۰۲۱۶۴۶۱ پشتیبانی سجام تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 56. رضا گفت:

  سلام، من عضو کارگزاری دیکری هستم میخواستم بدونم اگه تغییر ناطر بدم میتونم از مزایای کارگزاری آگاه از جمله تخفیف در کارمزد معاملات استفاده کنم؟ اگر امکان پذیر است راهنمایی بفرمایید چکار باید بکنم. تشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفتر کارگزاری یا شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید.بعد از این فرآیند از طریق منوی اصلی سامانه و انتخاب گزینه "تغییر کارگزار ناظر" می‌توانید دارایی خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید.در صورتی که مشتری کارگزاری آگاه باشید با عضویت در سایت بآشگاه می توانید از مزایا و تخفیفات کارمزد معاملات بهره مند شوید.

   ۰
 57. سبحان گفت:

  سلام
  یکی از دوستان ما ۳ سال پیش کارگزاری اگاه ثبت نام کردن و کد بورسی گرفتن
  اما نام کاربری و رمز عبور یادش نیست
  الان میخواد وارد بشه و فعالیت کنه چجوری میتونه نام کاربری و رمز عبورش رو باهم بازیابی کنه که بتونه وارد بشه؟

  ۰
 58. وحید گفت:

  سلام وقتتون بخیر،تمام مراحل ثبت نام و اطلاعات رو انجام دادم و تو مرحله ی آخر که می خواستم گزینه ی غیر حضوری رو انتخاب کنم اما فقط گزینه حضور در شعبه و گزینه حضور در دفتر پیشخوان رو داشت،لطفا راهنمایی بفرمایید

  ۲
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر احراز هویت به صورت حضوری در یکی از شعب آگاه و دفاتر پیشخوان طرف قرارداد صورت می گیرد .

   ۰
 59. محسن گفت:

  سلام
  کد بورسی برای این دوتا اکانت ..... و ...... اس ام اس شده ولی هنوز اکانت تستیه.میشه رسیدگی کنید؟

  ۰
 60. peyman گفت:

  سلام من رمزم و فراموش کردم لطفا منو راهنمایی کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت بازیابی کلمه عبور در سامانه معاملات ، بر روی فراموشی کلمه عبور کلیک فرمائید ، دراین صورت می توانید کلمه عبور جدید برای وارد شدن به سامانه معاملاتی خود انتخاب نمائید.

   ۰
 61. مهدی گفت:

  سلام
  احراز هویت یک هفته از طریق دفتر پیشخوان شدم ولی هنوز کد بورسی صادر نشده است؟؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از یک هفته نام کاربری و کلمه عبور از طریق ایمیل و یا بصورت پیامک برای شما ارسال می شود.در صورتی که نامکاربری و کلمه عبور برای شما ایمیل و یا پیامک نشده است ، لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ بخش کد گیری کارگزاری تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 62. محمد گفت:

  سلام.به نام پسرم که ۴سال دارد چطوری ثبت نام کنم. لطفا راهنمایی کنید

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثپت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود.
   سپس بعد از آن باید برای فرزند , ولی فرزند به همراه مدارک هویتی برای احراز هویت هم آگاه و هم سجام به صورت حضوری اقدام نماید. بعد از ۵ الی ۷ روز کد بورسی صادر می گردد.

   ۰
 63. هومن گفت:

  با سلام ، آیا برای دریافت کد بورسی ویا کد معاملات انلاین باید ازمون بدهیم ؟ یک توضیحی میدهید که اگر آزمون داره اول مطالعه کنیم بعد ثبتنام کنیم ، ممنون میشم راهنمایی کنید

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثپت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود.
   سپس بعد از آن باید احراز هویت به صورت حضوری هم آگاه و هم سجام را انجام دهید.بعد از ۵ الی ۷ روز کد بورسی شما صادر می گردد.

   ۰
 64. ariyan moradi گفت:

  درود
  من ثبت نام کد بورسی رایگان انجام دادم ولی بعد از چند دقیقه برام پیام اومد که"اطلاعات هویتی شما در سامانه سجام مورد تایید نمی باشد"
  باید چه کار کنم؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید

   ۰
 65. حسینی گفت:

  سلام من میخوام خرید کنم میگه توافق نامه ای هست که توسط کاربر امضا نشده باید چیکار کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   طبق دستورالعمل سازمان بورس، شما به منظور معاملات در بازار فرابورس باید توافقنامه را تایید و امضا بفرمایید. علت لزوم امضای این توافقنامه به دلیل وجود دامنه نواسان بیشتر از بازار بورس (به نوعی پذیرش بازده و ریسک بالاتر) است. برای امضای توافق نامه هم نیاز به مراجعه حضوری ندارید. در نسخه وب سامانه آنلاین آسا می توانید با کلیک بر روی گزینه تنظیمات (آیکن چرخ دنده در گوشه سمت چپ بالای صفحه مانیتور) به بخش توافقنامه ها مراجعه کرده و توافقنامه مد نظر را تایید کنید.

   ۰
 66. احمد گفت:

  سلام
  در حین مراحل ثبت نام برای دریافت کد بورسی شماره کارت بانکی را وارد کردم که مد نظرم نیست و میخواستم ان را عوض کنم در مرحله تعیین نوع احراز هویت هستم و هنوز ان را انتخاب نکردم چگونه میتوان مورد گفته شده را اصلاح کرد؟

  ۰
 67. mehran گفت:

  سلام خسته نباشین میخواستم بدونم دریافت کد بورسی در محل کار یا منزل هم دارین ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر به دلیل الزام ثبت نام و احراز هویت در سامانه سجام دریافت کد بورسی در محل و یا منزل برای مشتریان وجود ندارد.شما می توانید بصورت غیر حضوری در سایت اکسپرس آگاه ثبت نام خود را انجام دهید وتنها در مرحله احراز هویت که بصورت حضوری انجام می شود به یکی از شعب کارگزاری آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه مراجعه فرمائید.

   ۰
 68. raha گفت:

  سلام و وقت بخیر
  من قبلا ( حدود ۶ ماه پیش) مشخصاتم رو وارد کرده ام و برای تایید مدارک مراجعه حضوری نداشتم. لذا هم اکنون نام کاربری و پسورد رو بخاطر ندارم. چه باید بکنم؟

  ۰
 69. محسن گفت:

  سلام من قبلا با کد ملی ثبت نام کرده بودم . الان رمز ورود یادم رفته تا ثبت نام رو تکمیل کنم .برای بازیابی پسورد چه کاری باید انجام بدم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور پیگیری لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱بخش کد اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 70. سردار گفت:

  سلام. من کد فعال سازی که میاد رو گوشیم واردش که میکنم خطا میده. چیکار کنم؟

  ۰
 71. مرتضی گفت:

  سلام
  من تمامی مراحل ثبت نام رو انجام دادم
  اما اونجایی که باید یه کد۵رقمی برام پیامک میومد واسه دریافت کد سجام پیامکی نیومد بعداز۵دقیقه دوباره درخواست ارسال کد جدید رو دادم که از صفحه خارج شد
  الان چجوری باید کد سجام بگیرم؟
  باتشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 72. faridi گفت:

  سلام وقت بخیر
  میتوانیم برای ثبت نام بچه زیر یکسال اقدام کنیم؟
  و روش ثبت نام چه جوریه؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثپت نام کنید . در مرحله واردکردن اطلاعات مالی شماره حساب باید به نام فرزندتون باشد . اگر بانکی حساب برای فرزندتون باز نکرد , بانک دیگری را برای حساب باز کردن فرزندتون انتخاب کنید. شماره موبایل هم باید یک شماره جدید باشد و اگر به نام فرزند نباشد مشکلی ندارد .پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود. سپس بعد از آن باید احراز هویت به صورت حضوری هم آگاه و هم سجام را انجام دهید.بعد از ۵ الی ۷ روز کد بورسی شما صادر می گردد. برای احراز هویت حضور فرزند اجباری نیست , اما حضور ولی اجباری است .

   ۰
 73. داود گفت:

  سلام وقتتون بخیر من به تازگی ثبت نام کردم در مشخصات مدرک تحصیلی فوق دیپلم قید کردم اما هم اکنون مدرک در دسترسم نیست ممکنه که مدرک دیپلم رو برای احراز هویت تحویل دفتر پیشخوان کنم؟؟ چون متاسفانه نمیتونم مشخصات رو الان ویرایش کنم ثبت نهایی نشده انگار

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، با توجه به حذف بند مربوط به لزوم اخذ مدرک تحصیلی برای ایجاد دسترسی آنلاین در دستورالعمل جدید معاملات برخط ؛ حساب کاربری آنلاین برای اشخاص بالای ۱۸ سال ایجاد خواهد شد. شما میتوانید با ثبت قرارداد آنلاین این دسترسی را دریافت نمایید.

   ۰
 74. بهمن گفت:

  سلام خدمت همکاران کارگزینی آگاه
  بنده تازه ثبت نام کردم همه مراحل کاملا ثبت شد بجز قسمت سجام که آخرش کد میده ثبت نشد ولی درپایان اعلام کرد که هیچ مشکلی در روند سهام بورسی شما نخواهد داشت. خواستم بپرسم چطوری میتونم پس کد بورسی دریافت کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری می توانید در ساعات اداری با پشتیبانی سجام به شماره تلفن ۰۲۱۶۴۶۱ تماس بگیرید.

   ۰
 75. مریم محمدی گفت:

  سلام من قبل از اشنایی با کارگزاری اگاه کد سجام رو گرفتم و بانکی که معرفی کردم بانک رفاه هست الان اگاه به من بانک ملت و یا سامان رو پیشنهاد داده میشه که بانک کارگزاری و سجام متفاوت باشه؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، در صورتی که حساب بانکی ثبت شده در سامانه سجام با حساب بانکی که نزد کارگزاری دارید متفاوت باشد ،مشکلی پیش نخواهد آمد و می تواند این دو حساب بانکی متفاوت باشد.

   ۰
 76. محمد گفت:

  سلام
  مشخصات فردی و نام کاربری و رمز عبور وارد میکنم برای ثبت نام و همه درست هستن
  ولی دکمه مرحله بعد کار نمیکنه
  مشکل چیه؟

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت بررسی وضعیت خود با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ بخش کدگیری تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 77. نورآرا گفت:

  سلام ، آیا همه دفاتر پیشخوانی که احراز هویت سجام رو انجام میدهند ، احراز هویت آگاه رو هم انجام میدهند ؟

  ۰
 78. میم ر گفت:

  عالی و مفید بود

  ۰
 79. حامد گفت:

  سلام من قبلا تو ساماهنه سجام ثبت نام کردم و احراز هویت شدم.و الان میخام از کارگزاری آگاه کد بورسی بگیرم بازم باید برا احراز هویت به دفتر پیشخوان برم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که در سامانه سجام ثبت نام کرده اید نیازی به ثبت نام مجدد در سجام نمی باشد اما برای دریافت کد بورسی می بایست در سایت آگاه اکسپرس ثبت نام نمائید و مرحله احراز هویت در آگاه را انجام دهید .مرحله احراز می توانید هم از طریق مراجعه حضوری به یکی از شعب کارگزاری آگاه و هم به دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه اقدام نمائید. بعد از ۵ الی ۷ روز کاری نام کاربری و کمه عبور از طریق ایمیل و یا بصورت پیامک برای شما ارسال می شود.

   ۰
 80. An1502 گفت:

  با سلام من زمان ثبتنام احراز هویت مرکز استان رو انتخاب کردم.چون اون موقع تو شهر ما نمایندگی نداشت.هنوز برای احراز هویت نرفتم.الان در شهر ما نمایندگی دارد.ایا امکانش هس که برای احراز هویت ب شهر خودم برم.یا حتما باید به مرکز استان ک موقع ثبتنام انتخاب کردم مراجعه کنم ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، برای احراز هویت می توانید به دفتر نمایندگی آگاه که در شهر شما می باشد، مراجعه فرمائید و احراز هویت خود را جهت دریافت کد بورسی انجام دهید.

   ۰
 81. مصطفی گفت:

  کسانی که کد بورسی دارند و فقط کد معاملات آنلاین می‌خوان چیکار کنن؟!

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت آگاه به دفتر کارگزاری یا شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید.

   ۰
 82. میلاد گفت:

  سلام به کارگزاری آگاه
  ثبت نام از طریق لینک کد معرف چه مزایایی برای خود معرف و چه مزیتی برای ثبت نام کننده داره؟ ممنون میشم توضیح بدید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   با انجام فعالیت معرفی معرف ، علاوه‌بر دریافت ۴۰۰ امتیاز می‌توانید از مزایا و تخفیفات سطح معرف شامل؛ تخفیف در بسته‌های مشاوره‌ای و تحلیلی، تخفیف در بسته‌های آموزشی، تخفیف کارمزد معاملات اوراق بهادار به مدت سه ماه برای فردی که معرف برای خود انتخاب نموده ، بهره مند می شود. اگر در زیر مجموعه‌های مستقیم معرف ، افرادی باشند که مشتری آگاه نبوده و یا جزو مشتریان فعال آن به شمار نیایند، به محض آنکه اولین در آمد ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریالی ایجاد نمایند، میزان ۵۰۰,۰۰۰ ریال آن به عنوان هدیه معرف تعلق می‌گیرد. این مبلغ فقط برای ایجاد اولین درآمد یکصد هزار تومانی برای کارگزاری آگاه است. این درآمد ممکن است حاصل از خرید بسته‌های آموزشی، مشاوره‌ای از طریق بآشگاه و یا کارمزد معاملات زیرمجموعه باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر به مطلب مزایای حاصل از معرفی بآشگاه مشتریان آگاه به دوستان و آشنایان و عضویت آنان (معرفی معرف) دربلاگ بآشگاه مراجعه فرمائید.

   ۰
 83. میثم بنی اسدی گفت:

  سلام من یک کارگزاری دیگه عضو هستم و از طریق آن سهام خریده ام و هنوز هم موجود هستند. و الان قصد دارم از طریق کارگزاری آگاه سهام بخرم آیا زمان فروش سهم به مشکل بر میخورم؟ممنون میشم که دقیق راهنمایی بفرمایید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   خیر، شما می توانید در چندین کارگزاری حساب معاملاتی داشته باشید و معاملات خود را با کارگزای دلخواه خود انجام دهید و همچنین می توانید دارایی های خود را از یک کارگزاری به کارگزاری دیگری انتقال دهید

   ۰
 84. رضا شیخ حسنی گفت:

  باسلام و احترام
  در سایت آگاه اسپرس برای دریافت کد بورسی ثبت نام کردم ، اما گزینه ای برای ثبت نام سجام نیامد و کد پیگیری سجام برای من ارسال نشد. برای احراز هویت در دفاتر پیشخوان کد پیگیری سجام می خواهد چکار باید کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری می توانید در ساعات اداری باشماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام:۶۴۶۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 85. Mahan گفت:

  سلام فرق پنل انلاین و افلاین چیه ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   سامانه آنلاین و پنل آفلاین کمی با هم متفاوت هستد .در پنل آفلاین , طرح تکنیکال یا دیده بان کلاسیک ندارد .
   در پنل آفلاین وقتی شما سفارش میگذارید , معامله گر آگاه طبق اولویت سفارش ها, سفارش را به هسته بورس ارسال می کند، اما در پنل آنلاین مستقیا سفارش شما به هسته بورس ارسال می شود.

   ۰
 86. مریم گفت:

  سلام، برای دریافت کد بورس باید چکار کنم و چقدر طول میکشه که کد بورس بگیرم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثپت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود. سپس بعد از آن باید احراز هویت به صورت حضوری هم آگاه و هم سجام را انجام دهید. بعد از ۵ الی ۷ روز کد بورسی شما صادر می گردد. در صورتی که کد بورسی صادر شود نام کاربری و کلمه عبور سامانه معاملاتی آساتریدر از طریق ایمیل و یا پیامک برای شما ارسال می شود.

   ۰
 87. پوریآ گفت:

  سلام من قسمت تاریخ تولد رو اشتباه در کردم . داخل سامانه سجام درستش کردم کد ده رقمی برام اومد . اما رفتم دفتر پیشخوان گفتن نمیشه کار کرد . تو ای سامانه هم که نمیشه تغییرات بدیم تو اطلاعات:/ راهنمایی کنید لطفا

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 88. علی ع گفت:

  سلام. در یک کارگزاری دیگر دارای کد بورسی هستم
  آیا میتوانم کد بورسی خودم را به کارگزاری آگاه انتقال دهم و همچنین سبد بورسی ام رو؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، شما در چندین کارگزاری می توانید معاملات خود را انجام دهید. به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفتر کارگزاری یا شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید. بعد از صدور کد معاملاتی دسترسی "کاربر تستی" شما به دسترسی "مشتری" تبدیل خواهد شد. بعد از این فرآیند از طریق منوی اصلی سامانه و انتخاب گزینه "تغییر کارگزار ناظر" می‌توانید دارایی خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید.

   ۰
 89. پوریا احمدی گفت:

  خسته نباشید واسه انجام معاملات حتما باید حساب بانک ملت یا سامان داشته باشیم؟؟؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   خیر ، نیازی نیست که حساب شما نزد کارگزاری به بانک سامان یا بانک ملت لینک شده باشد و با هر حساب بانکی که نزد کارگزاری ثبت نموده اید ، می توانید حساب معاملاتی خود را شارژ و اقدام به معامله نمائید.

   ۰
 90. h گفت:

  سلام
  بنده ابتدا سجام رو انجام دادم واحراز هویت هم دفتر ئیشخوان رفتم کد ۱۰ رقمی رو دادم بعدش برام یه کد معاملاتی عددی با حروف پیامک شد...این مراحل کامل شد؟
  لزوم ثبت نام در اگاه برای چیه؟من تو اگاه هم ثبت نام کردم ولی باز احراز هویت میخواد یعنی دوباره باید برم احراز هویت؟
  لطفا راهنمایی کنید

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفتر کارگزاری یا شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید. بعد از احراز هویت کد بورسی بعد از ۵ الی ۷ روز برای شما صادر میشود . از طریق پیامک یا ایمیل اطلاع رسانی می شود. بعد شما میتوانید کد بورسی خود را از طریق زیر مشاهده نمایید.
   در سامانه معاملاتی نسخه ویندوز، قسمت بالای صفحه سمت چپ، روی علامت چرخ دنده کلیک کنید.در زیر نام و نام خانوادگی کد بورسی و کد باشگاه شما نوشته شده است.

   ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفتر کارگزاری یا شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید. بعد از احراز هویت کد بورسی بعد از ۵ الی ۷ روز برای شما صادر میشود . از طریق پیامک یا ایمیل اطلاع رسانی می شود. بعد شما میتوانید کد بورسی خود را از طریق زیر مشاهده نمایید.
   در سامانه معاملاتی نسخه ویندوز، قسمت بالای صفحه سمت چپ، روی علامت چرخ دنده کلیک کنید.در زیر نام و نام خانوادگی کد بورسی و کد باشگاه شما نوشته شده است.

   ۰
 91. شهرزاد گفت:

  کد ۱۰ رقمی سجام رو از کجا باید بیارم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که کد ده رقمی سجام برای شما ارسال نشده است ف می توانید در ساعات اداری با شمار تلفن۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ بخش اکسپرس کارگزاری تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 92. مهرداد گفت:

  با سلام
  من ثبت نام سجام و کارگزاری آگاه را در سایت اگاه انجام دادم . و برای احراز هویت به نمایندگی کارگزاری رفتم و مراحل احراز انجام شد و کد بورسی و یوزر و پسورد هم دریافت کردم و در سایت آساتریدر اگاه لاگین شدم. به سایت سجام و پیگیری ثبت نام سایت آگاه(ex.agah.com/followup) که مراجعه می کنم وضعیت رو زده "در انتظار احراز هویت" . بعد از لاگین و دریافت کد بورسی چه در سایت سجام و چه پیگیری اگاه دیگه نباید زده باشه در انتظار احراز هویت . می خواستم این مورد رو پیگیری کنم
  با سپاس

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 93. راستین گفت:

  من امروز ثبت ناممم رو تکمیل کردم چه زمانی برای احراز هویت باید برم ؟؟؟؟؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود. سپس بعد از آن می توانید احراز هویت به صورت حضوری هم آگاه و هم سجام را انجام دهید.

   ۰
 94. موسوی گفت:

  با سلام.من نام کاربری و رمز عبورمو فراموش کنم.خیلی وقت پیش ثبت نام کردم.میشه راهنمایی کنید.ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری نیاز به اطلاعات هویتی شما می باشد ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 95. علی نجمی گفت:

  سلام وقت بخیر. من بعد از انتخاب دفتر پیشخوان جهت احراز هویت و زدن دکمه ادامه،به قسمت ثبت نام سجام هدایت نشدم و پیغام "به علت خطا در برقرای ارتباط ثبت نام شما کامل نشد" اومد .الان من کد ۱۰ رقمی سجام واسه احراز هویت ندارم.چطوری دوباره در سجام ثبت نام کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری برای دریافت کد ده رقمی سجام ، لطفا در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 96. رضا گفت:

  سلام
  دیشب خبری خوندم مبنی بر اینکه از این به بعد برای دریافت مجوز معاملات آنلاین نیاز به مدرک تحصیلی نیست و به افراد زیر هجده سال هم داده میشه.آیا این قانون الان اجرایی شده؟

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   با توجه به حذف بند مربوط به لزوم اخذ مدرک تحصیلی برای ایجاد دسترسی آنلاین در دستورالعمل جدید معاملات برخط ؛ حساب کاربری آنلاین برای اشخاص بالای ۱۸ سال ایجاد خواهد شد. شما میتوانید با ثبت قرارداد آنلاین به صورت حضوری, این دسترسی را دریافت نمایید.

   ۰
 97. ناصر گفت:

  سلام خسته نباشید
  من چطور میتونم لینک اختصاصی برای ثبت نام دوستانم در آگاه اکسپرس داشته باشم تا اونها با لینک اختصاصی من وارد آگاه اکسپرس برای ثبت نام و دریافت کد بورسی بشن،
  ممنونم میشم اگر راهنمایی کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   سرویس جدید آگاه اکسپرس امکان دریافت کد بورسی و آنلاین را برای خودتان و همچنین زیرمجموعه‌های شما تسهیل می‌کند. برای استفاده از این امکان می‌توانید لینک اختصاصی خود را در اختیار زیرمجموعه‌ها قرار دهید.
   روش ایجاد لینک اختصاصی:
   برای ایجاد لینک اختصاصی، کافی است کد بآشگاه خود را به انتهای آدرس ex.agah.com/ref/ اضافه نمایید.
   مثال اگر کد باشگاه آقای محمدی AA0766 باشد لینک اختصاصی ایشان به صورت زیر خواهد بود:
   ex.agah.com/ref/AA0766

   ۰
 98. جلال گفت:

  سلام وقت شما بخیر.بنده کد آتی دارم.خواستم کد بورسی بگیرم بعد در مرحله تکمیل مشخصات فردی گزینه ایمیل فعال نشد.با واحد بورسی تهران تماس گرفتم نتوانستند راهنمایی کنند.شما بفرمایید چه باید کرد.متشکرم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   چنانچه در ویرایش اطلاعات ثبت شده در سجام با مشکلی مواجه شده اید، می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید

   ۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: