راهنمای ثبت نام در آگاه اکسپرس

 • ۱۱ آبان ۱۳۹۸
 • agah4
 • ۱۱۷۶ نظر
 • ۹۳۷۲۲۰ مشاهده
راهنمای ثبت نام در آگاه اکسپرس

شرکت کارگزاری آگاه مفتخر است به منظور تسهیل و بهبود فرآیند ثبت نام علاقه‌مندان به دریافت کد بورسی، سامانه آگاه اکسپرس را معرفی کند. در این سامانه می‌توانید با صرف چند دقیقه، اطلاعات خود را در سیستم ثبت نام آگاه به آدرس ex.agah.com وارد کنید. در سامانه ثبت نام کارگزاری آگاه علاوه بر ثبت نام دریافت کد بورسی (کد معاملاتی)، ثبت نام سجام نیز به‌ صورت رایگان قابل انجام است. در این مقاله راهنمای ثبت نام آگاه اکسپرس به همراه آخرین تغییرات برای شما عزیزان ذکر شده است.

 

مراحل دریافت کد بورسی از کارگزاری آگاه

ورود به سامانه آگاه اکسپرسبه صفحه ex.agah.com وارد شوید.

ادامه مراحل ثبت نام در آگاه اکسپرسدرصورتی‌که عضو بآشگاه هستید روی «ادامه» کلیک کنید.

عدم عضویت در بآشگاهدرصورت عدم عضویت در باشگاه روی گزینه «ثبت نام جدید» کلیک کنید.

مشخصات فردی، مشخصات هویتی، شغلی، مالی و تحصیلی را وارد کنید.

بررسی و تایید اطلاعات وارد شدهاطلاعات وارد شده را بررسی و در صورت صحت، تایید کنید.

تعیین روش احراز هویتروش احراز و تایید نهایی اطلاعات را انتخاب نمایید. 

تایید ثبت نام سجامثبت نام سجام خود را تایید  و کد مربوطه را وارد کنید.

 

نکته: در صورتی که پیش از این برخی از مراحل ثبت‌نام در آگاه اکسپرس را انجام داده‌اید، جهت تکمیل و یا پیگیری ثبت نام خود روی گزینه پیگیری یا تکمیل ثبت نام کلیک کنید.

 

۱- شروع ثبت نام

برای دریافت کد معاملاتی یا کد بورسی از کارگزاری آگاه می‌توانید با مراجعه به سامانه ex.agah.com نسبت به درج مشخصات خود اقدام کنید.
پس از ورود به سایت برای شروع ثبت نام از طریق گزینه «ثبت نام دریافت کد بورسی رایگان» اقدام بفرمایید.

نکته: اگر پیش از این اطلاعات خود را در سامانه آگاه اکسپرس ثبت کرده‌اید، برای ادامه مسیر و همچنین پیگیری ثبت نام انجام‌شده، به بخش پیگیری و تکمیل ثبت نام مراجعه کنید.

ثبت نام دریافت کد بورسی رایگان

۱-۱ ثبت نام از طریق کاربری بآشگاه مشتریان

ثبت نام با حساب بآشگاه: در صورتی که پیش از این عضو بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه بوده‌اید، با انتخاب گزینه «ادامه» می‌توانید علاوه‌ بر ثبت ‌نام و دریافت کد معاملاتی به صورت آنلاین، تمامی موارد از جمله امتیاز و ریال خود را که پیش از این در بآشگاه کسب کرده‌اید، حفظ کنید.

ورود یا ثبت نام جدید در آگاه اکسپرسبا انتخاب این گزینه لازم است با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور حساب بآشگاه خود، ثبت نام کد بورسی را شروع کنید.

نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به آگاه اکسپرس

۱-۲ ثبت نام جدید

ثبت کد ملی: در صورتی‌که عضو بآشگاه کارگزاری آگاه نیستید، لازم است در صفحه ورود، گزینه «ثبت نام جدید» را انتخاب کنید و پس از انتخاب این گزینه با وارد کردن کد ملی برای شروع ثبت نام اقدام کنید. در صورتی که کد ملی واردشده پیش از این توسط شخص دیگری ثبت شده باشد، امکان ثبت نام جدید برای متقاضی ممکن نیست.

چنان چه پیش از این برای ثبت نام و احراز هویت سجام خود اقدام کرده‌اید، پس از ثبت کد ملی، کد پنج رقمی تایید سجام به شماره تلفن شما ارسال می‌شود و پس از ثبت آن به صفحه «مشاهده و بررسی» منتقل خواهید شد. در این صفحه امکان بررسی اطلاعات هویتی، ارتباطی، شغلی و مالی برای شما ایجاد می‌شود. دراین مرحله باید روی قلم محل صدور کلیک و محل صدور شناسنامه خود را انتخاب و ذخیره کنید. درصورت تایید صحت اطلاعات، به مراحل بعد منتقل می‌شوید و اطلاعات مد نظر را ثبت می‌کنید.
نکته: در صورت مشاهده هر گونه مغایرت در اطلاعات، ضمن ادامه ثبت نام، درخواست ویرایش را با ایمیل پیش فرض به crm@agah.com ارسال کنید.

وارد کردن کد ملی برای ثبت نام در آگاه اکسپرس

۲- ثبت مشخصات فردی

در این صفحه می‌توانید نسبت به تکمیل مشخصات فردی خود مطابق با مدارک هویتی، اقدام کنید. پس از تکمیل اطلاعات مربوطه و با انتخاب گزینه «ادامه ثبت نام»، تمامی اطلاعات این بخش ذخیره می‌شود و به مرحله بعد هدایت خواهید شد.
در صورتی‌ که پیش از این در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه عضو نبوده‌اید، پس از ثبت مشخصات فردی، به عضویت بآشگاه در خواهید آمد.

با نام کاربری و رمز عبوری که توسط شما در این مرحله تعریف می‌شود، می‌توانید به بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه و نرم‌افزار های معاملاتی آگاه (سامانه آساتریدرآگاه و اپلیکیشن آساتریدر) وارد شوید.

از آن جایی که تمامی اطلاع‌رسانی‌ها از طریق ایمیل و شماره موبایل صورت می‌گیرد، در ثبت آن‌ها دقت فرمایید.

وارد کردن مشخصات فردی در آگاه اکسپرسپس از تکمیل مشخصات در این مرحله، کد فعالسازی ۴ رقمی به شماره موبایل شما ارسال خواهد شد. با ثبت این کد فعالسازی در صفحه مربوطه، مرحله اول عضویت شما تکمیل می شود و می‌توانید بقیه مراحل ثبت نام را انجام دهید.

کد تایید 4 رقمی در آگاه اکسپرس۳- ثبت مشخصات هویتی

در این مرحله پس از تکمیل اطلاعات شناسنامه‌ای و درج آدرس و کد پستی محل سکونت، برای ادامه مراحل می‌توانید گزینه «ادامه ثبت نام» را انتخاب کنید.

بارگذاری تصاویر مدارک شناسایی الزامی نیست.

ثبت مشخصات هویتی در آگاه اکسپرس

۴- ثبت اطلاعات شغلی

در این بخش لازم است اطلاعات شغلی، شامل عنوان شغل، تلفن محل کار، کد پستی و نشانی محل کار و …. را ثبت کنید.

درصورتی‌که بازنشسته، خانه‌دار، دانشجو، بیکار و … هستید، می‌توانید اطلاعات محل زندگی خود را به عنوان اطلاعات محل کار درج کنید.

ثبت اطلاعات شغلی در آگاه اکسپرس

۵- ثبت اطلاعات مالی و تحصیلی

در این مرحله لازم است مشخصات حساب بانکی خود شامل نام بانک، نوع حساب، نام شعبه، کد شعبه، شماره حساب، شماره شبا و نیز اطلاعات تحصیلی خود را به صورت صحیح درج و گزینه «ادامه ثبت نام» را انتخاب کنید.

در صورت مغایرت نام دارنده حساب با مشخصات حساب معاملاتی، امکان برداشت وجه مقدور نیست.

در مورد افراد زیر ۱۸ سال، تکمیل فرم تعهدنامه کد بورسی آنلاین توسط قیم ضرورت دارد. 

ثبت اطلاعات مالی و تحصیلی در آگاه اکسپرس۶- مشاهده اطلاعات ثبت‌شده

در این بخش لازم است متقاضی صحت اطلاعات ثبت‌شده را بررسی و در صورت نیاز با استفاده از گزینه «قبلی» برای تصحیح اطلاعات اقدام کند.

توجه داشته باشید، پس از تایید اطلاعات، امکان تصحیح آن ممکن نیست.

مشاهده اطلاعات ثبت شده در آگاه اکسپرس

۷- تعیین روش احراز هویت

در این بخش شما می‎توانید نسبت به تعیین روش احراز هویت خود به شرح زیر اقدام کنید:

توجه داشته باشید پس انتخاب شهر مورد نظر می‌بایست با انتخاب «صحت اطلاعات وارد شده را تایید می نمایم» اطلاعات ثبت‌شده را تایید و گزینه ثبت نهایی را انتخاب کنید.

گزینه مراجعه به شعبه

با انتخاب این گزینه آدرس و شماره تلفن شعب کارگزاری در آن شهر نمایش داده می‌شود.

توجه داشته باشید در صورتی‌که زمان ثبت نام روش احراز هویت خود را مراجعه به شعبه انتخاب کنید و سپس قصد احراز هویت در دفاتر پیشخوان را داشته باشید، می‌بایست با کارگزاری واحد کدگیری تماس گرفته و درخواست تعویض روش احراز خود را اعلام فرمایید.

احراز هویت در شعب آگاهگزینه مراجعه به دفاتر پیشخوان

با انتخاب این گزینه و پس از مشخص کردن شهر مورد نظر، آدرس و تلفن دفاتری که سرویس کارگزاری آگاه و سجام را ارائه می‌دهند، نمایش داده می‌شود.


احراز هویت آگاه اکسپرس در دفاتر پیشخوان

احراز هویت غیر حضوری

کارگزاری آگاه به منظور سهولت هر چه بیشتر ورود به بازار بورس، روش احراز هویت آنلاین را نیز به خدمات خود افزوده است. برای استفاده از این روش باید از قبل ثبت نام و احراز هویت سجام را انجام داده باشید. افرادی که این مراحل را به صورت کامل طی کرده باشند نیازی به مراجعه حضوری برای احراز هویت آگاه نخواهند داشت و می‌توانند با امضای یک قرارداد الکترونیک در سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام و احراز هویت خود را تکمیل و پس از گذشت سه تا پنج روز کاری، کد معاملاتی خود را دریافت کنند.

 

۸- ثبت نام در سجام

با توجه به الزامی بودن ثبت نام سجام برای صدور کد بورسی، در سامانه آگاه اکسپرس آگاه علاوه بر ثبت نام کد معاملاتی ثبت نام سجام نیز امکان‌پذیر است.
دراین مرحله کد فعل سازی پنج رقمی به شماره همراه ثبت شده در فرایند ثبت نام ارسال شده و با درج کد توسط متقاضی، مرحله بعد نمایش داده می‌شود.

 

ثبت نام سجام در کارگزاری اگاه

در این مرحله موفقیت‌آمیز بودن ثبت نام سجام و پایان آن به متقاضی نمایش داده می‌شود و پس از استعلامات مربوطه متعاقباً کد پیگیری ده رقمی برای مشتری ارسال خواهد شد. متقاضی باید با در دست داشتن این کد و مدارک شناسایی و تحصیلی به مراکز احراز هویت مراجعه کند.

 

تایید ثبت نام سجام در کارگزاری آگاه

 

۹- قدردانی و دریافت و فرم‌های ثبت نام:

در این مرحله شما می‌توانید با کلیک بر روی لینک آموزش بورس یا بآشگاه مشتریان، با انواع دوره های آموزشی رایگان، ویدیوهای اختصاصی سرمایه گذاری، و خدمات متنوع بآشگاه مشتریان آشنا شوید.
همچنین امکان پیگیری ثبت نام نیز از این مرحله وجود دارد که با کلیک روی «گزینه پیگیری» قابل نمایش است.
در ضمن شما می‌توانید قبل از مراجعه برای احراز هویت با کلیک روی گزینه «دریافت فرم‌های تکمیل‌شده» آن‌ها را مطالعه کنید و پرینت بگیرید.

 

اتمام ثبت نام در آگاه اکسپرس

۱۰- روند صدور کدهای معاملاتی

پس از تکمیل فرم‌های مربوطه و انجام مراحل احراز هویت، کد معاملات بورس و دسترسی سامانه معملات برخط  صادر و از طریق شماره موبایل و ایمیل ثبت شده در آگاه اکسپرس، برای شما ارسال خواهد شد.

چند نکته:
صحت اطلاعات درج شده در سامانه بر عهده متقاضی است. لذا دقت کافی در زمان ثبت اطلاعات الزامی است و نیز توجه داشته باشید اطلاعات شما به صورت محرمانه در کارگزاری ثبت می‌شود.
در صورتی که قصد تکمیل ثبت نام خود را دارید، باید روی گزینه ادامه کلیک و نام کاربری و رمز عبوری را که پیش از این تعیین کرده‌اید وارد کنید. در صورت فراموشی رمز عبور شما می‌توانید با مراجعه به سایت بآشگاه و انتخاب گزینه «رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟» رمز خود را بازیابی کنید. درصورتی که علاوه بر رمز عبور، نام کاربری خود را نیز فراموش کرده‌اید، به منظور بازیابی آن با مرکز تماس کارگزاری آگاه به شماره ۹۱۰۰۴۰۰۴ – ۰۲۱ عدد ۲ تماس بگیرید. 
در هر مرحله، تکمیل موارد ستاره‌دار و دارای آیکون ضروری است و در صورت عدم تکمیل هر یک از آن‌ها، مرحله بعد قابل مشاهده نخواهد بود.
در صورتی که قبل از ثبت نام در بآشگاه معرف خود را معرفی کرده‌اید، برای تمدید امکان استفاده از مزایای سطح معرف خود (برای یک ماه از تاریخ صدور کد آنلاین) می‌توانید از آدرسی مشابه آدرس زیر استفاده کنید:
کد باشگاه معرف/ex.agah.com/ref
اگر زیرمجموعه‌هایی دارید که قصد دریافت کد بورسی دارند، می‌توانید با دادن لینک اختصاصی خود به زیرمجموعه هایتان این امکان را در اختیار آن‌ها قرار دهید که یک ماه دیگر از مزایای سطح شما بهره مند شوند.

نمونه: کد باشگاه خود/ex.agah.com/ref

برای مثال آقای جعفری با کد بآشگاه AG1111 می‌تواند لینک اختصاصی خود را به زیرمجموعه‌ها یا افراد جدیدی که به بآشگاه معرفی می‌کند، ارائه دهد.

ex.agah.com/ref/AG1111

در زمان احراز هویت ( به صورت مراجعه به شعبه یا دفاتر پیشخوان) ارائه مدارک زیر الزامی است:
اصل شناسنامه و کپی از تمام صفحات
اصل کارت ملی و کپی از پشت و رو

در صورتی که مشتری احراز هویت سجام را پیش از این انجام نداده باشد، ارائه کد ده رقمی سجام در زمان احراز هویت الزامی است.

کدگیری اتباع خارجی در ایران

همه اتباع خارجی، می‌توانند با دریافت کد بورسی از کارگزاری آگاه، در بورس ایران فعالیت خود را آغاز کنند.

این دسته از مشتریان برای دریافت کد بورس اوراق بهادار، می‌بایست به ‌صورت حضوری به همراه اصل پاسپورت معتبر و مدرک معتبری که نام پدر در آن قید شده باشد، به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه کنند.

با مراجعه به شعب کارگزاری آگاه، فرم‌های مربوطه را دریافت می‌کنند و پس از تکمیل فرم‌ها، آن‌‌ را به همکاران کارگزاری آگاه تحویل می‌دهند.

سپس شرکت سپرده‌گذاری مدارک ارسال‌شده را بررسی کرده و یک تا چهار هفته بعد، دسترسی مشتری ایجاد و برای ایشان ارسال می‌شود.

نکات:

۱- مشتریان اتباع برای دریافت کدبورسی حتماً باید به‌صورت حضوری به شعب کارگزاری آگاه در سراسر کشور مراجعه کنند و دریافت کد بورسی از طریق مراجعه به دفاتر پیشخوان امکان‌پذیر نیست.

۲- برای انجام احراز هویت، متقاضی باید حتماً به همراه پاسپورت معتبر به شعب کارگزاری آگاه مراجعه کند و کارت آمایش اتباع قابل ‌قبول نیست.

کدگیری ایرانی‌های مقیم خارج کشور

افرادی که با ملیت ایرانی خارج از کشور اقامت دارند، برای دریافت کد بورسی باید همانند بقیه مشتریان در سایت آگاه اکسپرس (ex.agah.com) ثبت ‌نام خود را کامل کنند و پس ‌از آن با در دست داشتن مدارک شناسایی شامل شناسنامه، کارت ملی، پاسپورت و همچنین چاپ فرم‌های قرارداد اکسپرس، به سفارت ایران در کشور محل اقامت مراجعه کنند و در سفارت ایران احراز هویت شوند.
پس از تحویل مدارک به سفارت و ارسال آن‌ها از طریق سفارت به کارگزاری آگاه، کد بورسی برای مشتری صادر و دسترسی‌های لازم ارسال می‌شود.

نکات:

۱- ایرانیان خارج از کشور می‌توانند برای احراز هویت سجام از روش غیر حضوری استفاده کنند. درگاه‌های احراز هویت آنلاین سجام در وب سایت این سامانه معرفی شده است. برای احراز هویت حضوری به کنسولگری ایران مراجعه کنید. 

۲- در صورتی ‌که در کشور مورد نظر سفارتخانه ایران وجود نداشت، مشتری می‌تواند به دفتر اتباع ایرانی حافظ منافع جمهوری اسلامی ایران موجود در آن کشور مراجعه کند.

۳- توجه داشته باشید مدارک و فرم‌های قرارداد حتماً باید از طریق سفارت یا دفتر اتباع ایرانی به شعبه مرکزی کارگزاری آگاه ارسال شود و اگر شخصاً توسط مشتری ارسال شود ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۴- آدرس شعبه مرکزی کارگزاری آگاه عبارت است از: تهران، خیابان آفریقا بالاتر از پل میرداماد، بن‌بست پیروز، پلاک ۱۳

تلفن: ۹۱۰۰۴۰۰۴-۰۲۱

کد پستی: ۱۹۱۷۶۷۵۱۱۳

 

دسترسی به خدمات کارگزاری آگاه:

 

 

 

 

نتیجه گیری

با آگاه اکسپرس سرعت و سهولت در دریافت کد معاملاتی را تجربه کنید. کارگزاری آگاه امیدوار است که با راه‌اندازی این خدمت توانسته باشد گامی موثر در جهت مشتری‌مداری و جلب رضایت سرمایه‌گذاران محترم بازار سرمایه بردارد. در همین صفحه نیز می‌توانید سوالات، مشکلات، انتقادات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

 

آموزش بورس به نوعی به عنوان اولین قدم در راستای کسب موفقیت و تضمینی برای حاشیه امن سرمایه‌گذاری شماست. به منظور ارتقاء سطح دانش بورسی خود از گزینه زیر استفاده نمایید:

 

1,176 پاسخ به “راهنمای ثبت نام در آگاه اکسپرس”

 1. معصومه گفت:

  با سلام من برای دخترم میخواستم کد بورسی بگیرم که با این مطالب راهنمایی شدم با تشکر

  ۷۶
  • نادر زارعی گفت:

   سلام رمز رافراموش کردم نمی توانم وارد شوم لطفا راهنمایی فرمایید.

   ۲۶۵
   • agah9 گفت:

    سلام دوست عزیز
    جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

    ۵۱
    • امیر گفت:

     سلام من اکسپرس ثبت نام کردم چطوری میتونم اطلاعات حسابی کارتی مو تغیر بدم

     ۳۶
     • agah8 گفت:

      سلام دوست عزیز
      جهت پیگیری برای ویرایش و تغییر شماره حساب نزد کارگزاری آگاه ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

      ۲۹
     • عرفان گفت:

      با سلام
      من از طریق سجام کد معاملاتی گرفتم. آیا باز هم باید برای آگاه احراز هویت انجام بدم؟ چون الان تو اکانت آگاهم کد بورسی منو نزده و زده در انتظار احراز هویت!

      ۴۰
     • agah9 گفت:

      سلام دوست عزیز
      برای دریافت کد بورسی لازم است در سایت آگاه اکسپرس و سجام و احراز هویت سجام و آگاه را در دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با اگاه انجام دهید. بعد از این مراحل کد بورسی و دسترسی به سامانه معاملاتی با ارسال نام کاربری و کلمه عبور فعال می شود.

      ۱۲
    • علیرضا گفت:

     سلام، پیشنهاد بهتری ندارید! معمولاً بازیابی رمز عبور اینقدر سخت گیرانه نباید باشه. بنده چند روز هست فقط بخاطر فراموشی رمز عبور نمی تونم ثبت نامم رو تکمیل کنم.

     ۹۴
    • عبادی گفت:

     سلام من ثبت نام سجام رو انجام دادم احرازهویت شدم و کد معاملاتی گرفتم به صورت انلاین،حالا باید چکار کنم؟

     ۱۶
     • agah9 گفت:

      سلام دوست عزیز
      در صورتی که احراز هویت آگاه را نیز انجام دهید کد بورسی و دسترسی به سامانه معاملاتی آنلاین با ارسال نام کاربری و کلمه عبور فعال می شود. جهت احراز هویت آگاه لازم است که به دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه مراجعه بفرمائید.

      ۶
    • سجاد احدپور گفت:

     سلام وقتتون بخیر.
     من چن ماه پیش تو کارگزاری آگاه و سجام ثبت نام کردم موقع ثبت نامم نحوه احراز هویتم رو دفاتر پیشخوان زدم
     چن روز پیش غیر حضوری از طریق اپلیکیشن سیگنال هویتم احراز و تایید شد و همین چن ساعت پیشم کد معاملاتی متشکل از سه حرف و پنج عدد برام اومد
     ولی هنوز تو سایت آگاه اکسپرس برام زده در انتظار احراز هویت!
     الان دلیل این مشکل چیه و من باید چیکار کنم؟
     الان باید یه بار دیگه برا آگاه احراز هویت کنم یا نه همون سجام کافیه؟
     ممنون میشم جواب بدین🙏

     ۱۳
     • agah9 گفت:

      سلام دوست عزیز
      در صورتی که احراز هویت سجام را انجام دهید کد بورسی (کد معاملاتی ) صادر می شود و در صورتی که احراز هویت آگاه را انجام دهید کد بورسی و دسترسی به سامانه معاملاتی آنلاین با ارسال نام کاربری و کلمه عبور قعال می شود.از حالت آزمایشی خارج می شوید و قادر به انجام معاملات خواهید شد.

      ۳
     • پیمان اسیدی گفت:

      بايد مراجعه كيند باجه اگاه

      ۰
    • امین مرادی فر گفت:

     سلام من احراز هویت کردم اما شماره همراه من الان مسدوده ایا میتونم تغیر بدم؟سجام هم کامل کردم

     ۲
     • agah9 گفت:

      سلام دوست عزیز
      لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱ بخش اکسپرس از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

      ۱
    • بهمنی گفت:

     سلام من دفتر پیشخوان احراز هویت کردم کد بورسی گرفتم الان باید چیکار کنم؟ بیام کارگزاری؟

     ۳
     • agah9 گفت:

      سلام دوست عزیز
      به منظور انجام معاملات از طریق کارگزاری آگاه در ابتدا در سایت آگاه اکسپرس ثبت نام و برای احراز هویت به دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه مراجعه بفرمائید. بعد از انجام این مراحل کد بورسی و دسترسی به سامانه معاملاتی آنلاین با ارسال نام کاربری و کلمه عبور فعال می شود.

      ۷
   • عسکر افگانه گفت:

    رمز عبور فراموش کردم لطفاراهنمایی بفرمایید

    ۱۵
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱ بخش اکسپرس از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

     ۵
     • محمد عسکری گفت:

      سلام ببخشید من ی کارگزاری دیگ بودم الان اومدم اگاه ثبت نام کردم کد بورسی هم دارم احراز هویتم انلاین انجام دادم ولی هنوز زده درانتظار احراز هویت چیکار باید بکنم

      ۱
     • agah9 گفت:

      سلام دوست عزیز
      در صورتی که قبل از ثبت نام در آگاه ، در سجام ثبت نام نموده اید ، دیگر نیازی به ثبت نام در سجام و دریافت کد ده رقمی ندارید در غیر این صورت باید در سامانه سجام ثبت نام و کد ده رقمی دریافت نمائید.

      ۰
   • علی گفت:

    سلام خسته نباشید من کد بورسی دارم و خریدی و فروش آنلاین انجام میدم ولی خواستم ببینم جهت واریز سود سهام بحساب باید چکار کرد

    ۳
   • Tamana گفت:

    سلام اطلاعات بانکی شامل نوع حساب و تاریخ انقضا اشتباه وارد کردم،ثبت نام کامل انجام دادم خواستم پول خروج بزنم نشد کارتم تایید نشده بود.. چطور میتونم ویرایش بزنم ؟

    ۰
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     برای اینکه بتوانید شماره حساب خود را به کارگزاری معرفی یا ویرایش نمایید ، باید اطلاعات هویتی خود را اعم از نام و نام خانوادگی ،کد ملی،کد بورسی ،شماره حساب و شماره شبایی که میخواهید معرفی و یا ویرایش کنید،کپی کارت ملی و کپی شناسنامه باید بصورت ضمیمه به ایمیل پشتیبانی crm@agah.com بفرستید (با همان ایمیلی که به کارگزاری معرفی کردید باید ایمیل بزنید)تا شماره حساب شما معرفی و یا ویرایش می شود. عکس از دفترچه بانکی یا پرینت حساب که دارای شماره شبا و شماره حساب باشد را نیز ضمیمه کنید. در ضمن در صورت فراموشی ایمیل ثبت شده در سیستم می توانید به صورت حضوری به شعب کارگزاری مراجعه نمایید.

     ۰
   • قارداش پور گفت:

    سلام لطفا گزینه فراموشی رمز عبور به سایت آگاه اکسپرس اضافه کنید .

    ۳
   • وحید گفت:

    سلام وقت بخیر
    من تو سجام ثبت نام کردم و تو آگاه هم کد آنلاین گرفتم ولی تو برنامه آسا تریدر برای برداشت وجه شماره حسابم رو نشون نمیده نوشته موردی وجود ندارد باید چکار کنم.

    ۱
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     در صورتی که شماره حساب شما صحیح نباشد در سیستم ثبت نمی شود و بعد از ثبت تقاضای وجه ، پول به حساب معاملاتی شما برگشت داده می شود.برای اینکه بتوانید شماره حساب خود را به کارگزاری معرفی یا ویرایش و یا اضافه نمایید ، باید اطلاعات هویتی خود را اعم از نام و نام خانوادگی ،کد ملی،کد بورسی ،شماره حساب و شماره شبایی که میخواهید معرفی و یا ویرایش کنید،کپی کارت ملی و کپی شناسنامه باید بصورت ضمیمه به ایمیل پشتیبانی crm@agah.com بفرستید (با همان ایمیلی که به کارگزاری معرفی کردید باید ایمیل بزنید)تا شماره حساب شما معرفی و یا ویرایش می شود. عکس از دفترچه بانکی یا پرینت حساب که دارای شماره شبا و شماره حساب باشد را نیز ضمیمه کنید. در ضمن در صورت فراموشی ایمیل ثبت شده در سیستم می توانید به صورت حضوری به شعب کارگزاری مراجعه نمایید.جهت پیگیری بیشتر لطفا درساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

     ۰
  • اشکان گفت:

   سلام، من در سامانه سجام ثبت نام کردم و احراز هویت شدم کد بورسی هم دارم، باید برای کارگزاری احراز هویت جداگانه کنم؟

   ۳
   • agah9 گفت:

    سلام دوست عزیز
    بله ، در صورتی که احراز هویت را انجام دهید کد بورسی و حساب معاملاتی با ارسال نام کاربری و کلمه عبور فعال می شود.

    ۲
 2. ابوالفضل مقامی گفت:

  با تشکر از مطالب مفید و کاملتون

  ۳۱
  • فهد گفت:

   سلام پارسال ای خرید اوراق ثبت نام کرده بودم، الان هم روز عبور ونام کاربری یادم نیست، دوباره که میخوام ثبت نام کنم تا کد بگیرم، قبول نمیکنه چکار باید بکنم

   ۵۵
   • agah9 گفت:

    سلام دوست عزیز
    جهت بازیابی کلمه عبور ، بر روی فراموشی کلمه عبور کلیک نمائید، رمز جدید را انتخاب نمائید و یا می توانید با نام کاربری در باشگاه فراموشی کلمه عبور بزنید. همچنین می توانید برای پیگیری با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۲ بخش آنلاین تماس بگیرید.

    ۲۷
    • حسن شهریاری گفت:

     سلام کاربر دفتر پیشخوان آدرس ایمیل بنده را اشتباه درج کرده چکاری باید انجام بدم. متشکرم

     ۷
     • agah9 گفت:

      سلام دوست عزیز
      جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

      ۲۱
    • محمد گفت:

     سلام من توی اکسپرس ثبت نام کردم شماره شبا را اشتباه زدم آلان راهی برا درست کردنش هست

     ۱۵
     • agah9 گفت:

      سلام دوست عزیز
      درمرحله احراز هویت حضوری می توانید به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه و اطلاعات خود را ویرایش نمائید.

      ۹
    • f.sh گفت:

     سلام ببخشید من کد ملیو اشتباه وارد کردم چجوری باید تصحیح کنم مچکر

     ۴
     • agah9 گفت:

      سلام دوست عزیز
      لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

      ۲
    • سیدجابر گفت:

     سلام ممنم همین مشکلو دارم رمز عبورم یادم نیس.ولی هیچ گزینه ای برای بازیابی وجود نداره چیکار کنم؟

     ۱۷
     • agah9 گفت:

      سلام دوست عزیز
      لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۱ بخش اکسپرس از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

      ۲
    • هادی رحیمی جونقانی گفت:

     سلام. من کد بورسی از سال ۹۵ دارم، چند روز جلوتر توی کارگزاری آگاه ثبت نام کردم، ولی الان زده آزمایش؟ و هر چی میخوام پول به حساب بورسی واریز کنم، میزنه مبلغ بالاتر از معامله میباشد؟

     ۲
     • agah9 گفت:

      سلام دوست عزیز
      بعد از ثبت نام در سایت آگاه اکسپرس و سجام و احراز هویت سجام و آگاه در دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه ، کد بورسی و دسترسی به سامانه معاملاتی برای شما فعال شده و از حالت آزمایشی خارج می شوید.

      ۷
    • فرشید گفت:

     سلام من برای مادرم سجام
     رو ثبت نام کردم ولی کد ۱۰رقمی ارسال نشد و در سایت پیگیری میکنم تو مرحله احراز هویت گیر کرده، لطفا راهنمایی کنید با تشکر

     ۱
     • agah9 گفت:

      سلام دوست عزیز
      جهت دریافت کد ده رقمی سجام به سامانه سجام مراجعه و ثبت نام و کد ده رقمی را دریافت نمائید.

      ۰
    • محدثه گفت:

     سلام
     نام کاربری و رمز عبور رو نمیدونم چی بود
     الان هم هرچی میزنم میگه شما قبلا ثبت نام کردین چیکار کنم؟؟

     ۰
     • agah9 گفت:

      سلام دوست عزیز
      وارد سایت بآشگاه شوید ، ثبت نام و وارد سایت آگاه اکسپرس شوید، تکمیل ثبت نام و با همان نام کاربری و کلمه عبور بآشگاه ، ثبت نام خود را کامل نمائید.

      ۰
 3. وحید دل آذر گفت:

  بسیار عالی مخصوصا که ثبت نام سجام نیز انجام می شود.

  ۲۵
 4. بهزاد گفت:

  از سایت آگاه اکسپرس استفاده کردم و هزینه های سجام رو با این سایت به صفر رساندم واقعا ممنون از خدمات بی نظیر شما هستیم....

  ۱۵
  • علی گفت:

   سلام من واسه پدرم ثبت نام کد بورسی کارگزاری آگاه کردم ولی شماره تلفن و شماره حساب و شبا خودم را دادم ولی هنوز ثبت نامش تکمیل نشده مشکل از چیست البته من خودم قبلا با این شماره تلفن و شماره حساب برای خودم کد بورسی دریافت کردم آیا نمیشود برای اهالی خانواده با یک شماره حساب و تلفن همراه کد بورسی گرفت ؟

   ۵
   • agah8 گفت:

    سلام دوست عزیز
    هر شخص باید شماره حساب و شماره تلفن منحصر به فرد داشته باشد . امکان استفاده شماره حساب و تلفن همراه برای چند نفر وجود ندارد.

    ۰
 5. اصغر گفت:

  سلام رمز عبورم را فراموش کرده ام وثبت نامم ناقص مانده والان نمی توانم وارد بشم ازگزینه ثبت نام جدید هم که وارد می شوم پیام شماقبلا ثبت نام کرده اید می دهد حالا برای کامل کردن ثبت نام و ورود چه کارباید بکنم

  ۵۹
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت بازیابی نام کاربری لطفا درساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۲ بخش آنلاین کارگزاری آگاه تماس حاصل فرمائید.

   ۲۴
   • امین گفت:

    سلام.کار گزار بنده .. هستش و الان کد بورسی و سجام رو دریافت کردم. میتونم از خدمات شما استفاده کنم؟

    ۲
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     جهت بهره مندی از خدمات بآشگاه مشتریان آگاه می توانید از طریق ثبت نام در سایت آگاه اکسپرس از مزایای بآشگاه از جمله دریافت اعتبار و وام قرض الحسنه ، تخفیف کارمزد معاملات ، تخفیف دوره های آموزشی و بسته های مشاوره ای -تحلیلی همفکران بهره مند شوید.

     ۲
   • مجید رضایی گفت:

    سلام
    من در کارگزاری دیگری کد بورسی دارم و الان هم درحال انجام خریدو فروش سهام هستم
    ولی تصمیم دارم کارگزاریمو به آگاه تغییر بدم
    لطفا راهنمایی بفرمایید
    متشکرم
    آیا باید دوباره کدبورسی بگیرم و در سجام ثبت نام کنم؟

    ۹
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     به منظور انجام معاملات در کارگزاری آگاه ابتدا در سایت آگاه اکسپرس ثبت نام نمائید و بعد از انجام احراز هویت آگاه به صورت حضوری در دفاتر پیشخوان کد معاملاتی در آگاه برای شما صادر و دسترسی به سامانه معاملاتی آسا برای شما فعال می شود. بعداز دسترسی به سامانه معاملاتی می توانید تغییر کارگزار ناظر را اعمال نمائید. برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کتید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

     ۴
    • محمد گفت:

     سلام وقت بخیر. من کد بورسی دارم و در کارگزاری ..... هم کد آنلاین دارم. الان که اومدم توی آگاه اکسپرس ثبت نام کنم میگه شماره و ایمیل شما توسط فردی دیگر استفاده شده. حالا باید چکار کنم ؟

     ۴
     • agah9 گفت:

      سلام دوست عزیز
      لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱ بخش اکسپرس از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

      ۵
  • سادات طه گفت:

   سلام.
   موقع ثبت اطلاعات چون شبای شماره حسابم را نداشتم ،حساب دیگری را معرفی کردم که به اسم دخترم باز کرده بودم.
   در اطلاعات سجام هم همان حساب سهام عدالتم ثبت شده. الان چکارکنم ؟آیا اگر حساب به اسم خودم نباشد اشکالی ندارد ؟وضمنا اطلاعات حساب را در سجام هم باید تغییر بدهم؟

   ۰
   • Agah7 گفت:

    سلام دوست عزیز
    بله ، در صورتی که شماره حساب به نام خود شما نباشد،وجه حاصل از فروش سهام عدالت به حساب شما واریز نخواهد شد. برای رفع این مشکل لازم است که به بخش پشتیبانی سجام به شماره تلفن ۱۵۶۹ تماس حاصل فرمائید و اطلاعات خود را ویرایش نمائید.

    ۰
 6. الف گفت:

  سلام ، احرار هویت سجام رو کجا باید انجام داد ؟ آیا با احراز هویت آگاه ، احراز هویت سجام هم انجام میشه یا جدا است؟

  ۴
 7. حامد گفت:

  سلام
  دختر من ۱۶ سال داره
  چطور میتونم براش کد بورسی دریافت کنم ؟

  ۷
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی لازم است در سامانه آگاه اکسپرس به نشانی ex.agah.com ثبت نام نمایید. سپس نحوه احرازهویت خود را انتخاب کنید. در همین سایت امکان ثبت نام سجام هم وجود دارد. برای احراز هویت دو روش وجود دارد: مراجعه به دفاتر پیشخوان و شعب منتخب کارگزاری پس از تکمیل مراحل احراز هویت دسترسی انجام معامله برای شما فعال می شود. پس از احراز هویت ۵ الی ۷ روز بعد کد بورسی برای شما صادر میگردد. برای کار کردن با سامانه آنلاین آگاه باید حتما سن شما بالای ۱۸ سال باشد و مدرک دیپلم به بالا برای احراز هویت ارائه دهید , در غیر اینصورت شما میتوانید از پنل آفلاین برای معاملات خود استفاده کنید.برای افراد زیر ۱۸ سال حضور ولی اجباری است .

   ۶
  • Alireza گفت:

   سلام دوست عزیز گزینه ولایت رو تو فرم سجام قسمت احراز هویت افراد زیر هجده سال را تیک بزن و اطلاعات خودتو وارد کن و برای احراز هویت در کارگزاری عکس شما و اطلاعاتتون بجای فرزندتون ثبت میشه
   ممنون از کارگزاری آگاه خیلی بروزه

   ۲
  • علی حسنخانی گفت:

   سلام
   من پسرم ۱۶ سالشه چطور میتونم کد بورسی براش بگیرم
   خودم کد بورسی دارم

   ۰
   • agah9 گفت:

    سلام دوست عزیز
    برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثپت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود.
    سپس بعد از آن باید برای احراز هویت آگاه و سجام به صورت حضوری توسط ولی فرزند با به همرا داشتن مدارک هویتی خود و فرزند و کد ۱۰ رقمی سجام و شماره حساب به نام فرزند و شماره شبا و شماره تلفن همراه جداگانه در یکی از شعب آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه اقدام نماید .
    افراد زیر ۱۸ سال که ولی، وصی، یا قیم ایشان متقاضی دریافت دسترسی معاملات آنلاین میباشد، میتوانند با امضای تعهدنامه( توسط ولی ، وصی یا قیم) به صورت حضوری در شعب آگاه, اقدام به دریافت این دسترسی نماید.
    این تعهد نامه حتما باید توسط ولی قانونی امضا گردد.

    ۱
  • مسعود گفت:

   سلام
   شماره حساب من برای قسمت تقاضای وجه نمی آید و پاک شده چه کاری باید انجام دهم.؟؟

   ۳
 8. کریم گفت:

  با سلام
  برای احراز هویت به کارگزاری رفتم وکلی فرم امضا و اثر انگشت زدم و در ان هنگام وقت مطالعه همه فرم ها را نداشتم ممکنه بفرمائید آن فرمها مربوط به چی بود و نمونه آنها آیا در سایت موجود است؟ لطفا راهنمایی بفرمائید.
  با تشکر

  ۴
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   علاوه بر زمان احراز هویت در زمان ثبت نام نیز امکان مشاهده و پرینت فرم ها وجود دارد.
   درضمن در " سایت آگاه " امکان مشاهده فرم ها وجود دارد.

   ۹
  • علی گفت:

   باسلام بنده چند نفر از اعضای خانواده ودوستان رو معرفی کردم جایی هست که از امتیازات این معرفی سودی برای من باشدیا اصلامعرفی سودی برای من دارد یا نه ؟ واینکه میشه بچه های خودم رو هم ثبت نام کنم یا نه زیر ۱۸سال هستن؟

   ۰
   • agah9 گفت:

    سلام دوست عزیز
    بله ،اگر شمادوستانی را به بآشگاه دعوت کنید که در زیرمجموعه سطح ۱ شما قرارگیرند (یعنی شما را به عنوان معرف معرفی کنند)، امتیازاتی به شرح زیر به شما تعلق می گیرد

    به ازای افزایش زیرمجموعه مستقیم که مشتری باشد: ۵۰۰ امتیاز ، به ازای افزایش زیرمجموعه مستقیم که کاربر باشد: ۵۰ امتیاز ، به ازای تبدیل زیرمجموعه مستقیم از کاربر به مشتری: ۴۵۰ امتیاز ، به ازای افزایش هر زیرمجموعه غیرمستقیم: ۱۰۰ امتیاز
    جهت اطلاع به مطلب مزایای حاصل از معرفی بآشگاه مشتریان آگاه به دوستان و آشنایان و عضویت آنان (معرفی معرف) مراجعه بفرمائید.
    در خصوص سوال دوم ; بله همه افراد می توانند کد بورسی دریافت نمایند. برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثبت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود.
    سپس بعد از آن باید برای احراز هویت آگاه و سجام به صورت حضوری توسط ولی فرزند با به همرا داشتن مدارک هویتی خود و فرزند و کد ۱۰ رقمی سجام و شماره حساب به نام فرزند و شماره شبا و شماره تلفن همراه جداگانه در یکی از شعب آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه اقدام نماید .افراد زیر ۱۸ سال که ولی، وصی، یا قیم ایشان متقاضی دریافت دسترسی معاملات آنلاین میباشد، میتوانند با امضای تعهدنامه( توسط ولی ، وصی یا قیم) به صورت حضوری در شعب آگاه, اقدام به دریافت این دسترسی نماید.
    این تعهد نامه حتما باید توسط ولی قانونی امضا گردد.

    ۱۳
    • ح ر گفت:

     در خصوص موارد زیر راهنمایی بفرمایید؛
     ۱_ به زیر ۱۸ سال خط تلفن داده نمیشود. چه باید کرد؟
     ۲_ ولی صرفا پدر فرد می باشد یا مادر هم میتواند؟
     ۳_ جهت دریافت کد برای فرد زیر ۱۸ سال ابتدا بابد ولی فرد کد داشته باشد سپس اقدام کرد؟

     ۰
     • agah9 گفت:

      سلام دوست عزیز
      برای افراد زیر ۱۸ سال شماره تلفن به نام پدر فرد می توانید شماره تلفن جدید دریافت کرد. ولی صرفا پدر است و در صورتی که حضانت فرزند با مادر باشد نیزمی تواند ولی فرزند باشد.برای دریافت کد بورسی برای فرزند نیازی به داشتن کد بورسی برای ولی فرزند نیست.

      ۱
 9. Eli گفت:

  سلام ۱ماه پیش تو سایت ثبتنام کردم و دوهفته قبل احرازهویت در دفترپیشخوان انجام دادم یکبار از کارگزاری تماس گرفتن نتونستم جواب بدم و متاسفانه هنوز کد برام ارسال نشده

  ۹
 10. رضا گفت:

  سلام می خواستم بدونم افراد افغانی که مقیم ایران هستند هم می تونن وارد بورس بشن یا نه من یک دوست دارم مهاجر است و نخبه هم است با هم کار می کنیم الان من می خوام برای ادامه تحصیل از ایران برم و در بورس دیگه نمی تونم فعالیت داشته باشم. ولی دوستم می خواد در بورس همچنان فعالیت داشته باشه ایا راهی هست

  ۱
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   دوست شما باید به صورت حضوری به همراه مدارک هویتی و اقامتی به یکی از شعب آگاه مراجعه نماید.

   ۱
 11. منصور رحمانی گفت:

  سلام من کد بورسی دارم و سجام هم ثبت نام شدم و از کارگزاری.... برای معاملاتم استفاده میکنم حالا میخواهم در کارگزاری آگاه هم کد معاملاتی داشته باشم لطفا راهنمایی بفرمایید

  ۳
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای انجام معاملات از طریق کارگزاری آگاه باید نام کاربری و رمز عبور ورود به سامانه معاملاتی آگاه را دریافت کنید.برای این منظور باید در آگاه اکسپرس ثپت نام نمایید و سپس احراز هویت آگاه را به صورت حضوری در یکی از شعب آگاه یا دفاتر پیشخوان انجام دهید.

   ۵
   • محمد رضا رهیده گفت:

    سلام یعنی اگه کد سهامدار و کد ۱۰ رقمی سجام را داشته باشیم و قصد حضور تو آگاه را داشته باشیم باید دوباره تو سامانه سجام ثبت نام کنیم و همه مراحل را از اول انجام بدم ؟

    ۱
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     خیر، فقط در سایت آگاه اکسپرس ثبت نمائید و احراز هویت حضوری در آگاه ازطریق مراجعه به شعب کارگزاری آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه را انجام دهید.

     ۱
   • S.g گفت:

    سلام وقت بخیر
    پس از انجام ثبت نام در سایت اگاه برای من کد سجام ارسال نشده است چکار کنم؟

    ۶
  • محمد گفت:

   سلام من توی اکسپرس اطلاعات را ثبت کردم بعد متوجه شدم شماره حساب اشتباه وارد شده ایا راهی برای درست کردنش هست؟

   ۰
   • agah9 گفت:

    سلام دوست عزیز
    در مرحله احراز هویت به صورت حضوری به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه و اطلاعات خود را ویرایش نمائید.

    ۱
 12. Sadaf گفت:

  سلام. من اطلاعات ثبت نام رو کامل کردم و تایید رو زدم. اما سجام پیامک داد که اطلاعات مربوط به بانک مورد تایید نیست. امکان ویرایش هم نیست. باید چه کار کنم؟

  ۱۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   چنانچه در ویرایش اطلاعات ثبت شده در سجام با مشکلی مواجه شده اید، می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید

   ۵
 13. علی گفت:

  با سلام.
  من مراحل ثبت نام‌رو انجام دادم ولی این پیام‌برام‌اومده
  اطلاعات هویتی شما در سامانه سجام مورد تایید نمی باشد. لطفا برای تکمیل ثبت نام خود،پس از ورود به سامانه سجام اطلاعات هویتی خود را ویرایش نمایید.
  شرکت سپرده گذاری مرکزی
  چه کاری باید انجام‌بدم؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   چنانچه در ویرایش اطلاعات ثبت شده در سجام با مشکلی مواجه شده اید، می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۱
 14. بهروز منصوری گفت:

  سلام خسته نباشید من تا احراز هویت پیش رفتم حالا خبری از کارگزاری بمن داده نشده که چکار باید بکنم لطفا راهنمای کنید

  ۱
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   پس از تکمیل مراحل احراز هویت دسترسی انجام معامله برای شما فعال می شود. پس از احراز هویت ۵ الی ۷ روز بعد کد بورسی برای شما صادر میگردد. برای کار کردن با سامانه آنلاین آگاه باید حتما سن شما بالای ۱۸ سال باشد و مدرک دیپلم به بالا برای احراز هویت ارائه دهید , در غیر اینصورت شما میتوانید از پنل آفلاین برای معاملات خود استفاده کنید.

   ۳
 15. سهراب گفت:

  با سلام من کد بورسی دارم وعضو باشگاه آگاه هم هستم فقط خواستم بدونم چطور میتونم از خدمات معاملات انلاین آگاه استفاده کنم(رمز عبور معاملات آنلاین آگاه رو بگیرم)

  ۳
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای انجام معاملات از طریق کارگزاری آگاه باید نام کاربری و رمز عبور ورود به سامانه معاملاتی آگاه را دریافت کنید.برای این منظور باید در آگاه اکسپرس ثپت نام نمایید و سپس احراز هویت آگاه را به صورت حضوری در یکی از شعب آگاه یا دفاتر پیشخوان انجام دهید.برای کار کردن با سامانه آنلاین آگاه باید حتما سن شما بالای ۱۸ سال باشد و مدرک دیپلم به بالا برای احراز هویت ارائه دهید , در غیر اینصورت شما میتوانید از پنل آفلاین برای معاملات خود استفاده کنید.

   ۲
 16. مریم گفت:

  سلام.ببخشید من در دفتر پیشخوان احراز هویت شدم .برای ادامه کار چه کار باید بکنم .آیا آن کد پنج رقمی که هنگام احراز هویت برای من ارسال شد همان کد بورسی است ?

  ۲
  • agah9 گفت:

   سلام وقت بخیر
   بعد از اتمام فرآیند ثبت نام و احراز هویت ۵ الی ۷ روز کاری زمان لازم هست تا کد بورسی شما صادر شود ،در صورتی که کد بورسی شما صادر شود نام کاربری و کلمه عبور از طربق ایمیل و یا پیامک برای شما ارسال خواهد شد و چنانچه بعد از گذشت ۵ الی ۷ روز کاری پیامک یا ایمیلی حاوی نام کاربری و کلمه عبور ارسال نشده است، می توانید در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱ بخش اکسپرس کارگزاری آگاه تماس حاصل فرمائید.

   ۷
 17. Sara گفت:

  با سلام‌جهت تکمیل فرم ثبت نام میخوام نام کاربری و رمز عبور رو بزنم وقتی کد امنیتی رو میزنم خطا میگیره

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفاجهت پیگیری در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی۲ واحد پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۱
 18. مهدی گفت:

  با سلام وخسته نباشید
  من در تکمیل فرم های ثبت نام در قسمت بانکی فقط نام بانک را اشتباه انتخاب کردم و تایید اصلاحات نیز زدم الان باید چیکار کنم؟
  با تشکر

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای پیگیری نیاز به اطلاعات هویتی شما است . لطفا برای پیگیری با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۲ واحد آنلاین تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 19. خسروی گفت:

  سلام
  من برای پدرم ثبت نام انلاین انجام دادم و سجام هم به پیشخوان رفت انجام شد و تاییدیه اس ام اس اومد ولی تو پنلش میرم کد بورسی نداره .البته مدرک دیپلمشو اپلود نکردم .باید چیکار کنم برای کد بورسی؟

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی لازم است در سامانه آگاه اکسپرس به نشانی ex.agah.com ثبت نام نمایید. سپس نحوه احرازهویت خود را انتخاب کنید. در همین سایت امکان ثبت نام سجام هم وجود دارد. برای احراز هویت دو روش وجود دارد: مراجعه به دفاتر پیشخوان و شعب منتخب کارگزاری پس از تکمیل مراحل احراز هویت دسترسی انجام معامله برای شما فعال می شود. پس از احراز هویت ۵ الی ۷ روز بعد کد بورسی برای شما صادر میگردد. برای کار کردن با سامانه آنلاین آگاه باید حتما سن شما بالای ۱۸ سال باشد و مدرک دیپلم به بالا برای احراز هویت ارائه دهید , در غیر اینصورت شما میتوانید از پنل آفلاین برای معاملات خود استفاده کنید.

   ۱
 20. مرتضی گفت:

  سلام اگه دیپلم نداشته باشه ی نفر چجوری کد معاملاتی بگیره

  ۱
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثپت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود.
   سپس بعد از آن باید احراز هویت به صورت حضوری هم آگاه و هم سجام را انجام دهید.بعد از ۵ الی ۷ روز کد بورسی شما صادر می گردد.
   افرادی که فاقد مدرک دیپلم هستند و یا زیر ۱۸ سال سن دارند میتوانند از پنل آفلاین برای معاملات خود استفاده کنند.

   ۱
 21. فرزانه گفت:

  سلام من شماره تلفن محل سکونت ندارم باید چیکارکنم لطفا راهنماییم کنین

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به دلیل اینکه حتما فیلد مربوط به محل سکونت را باید پر کنید ، می توانید تلفن محل سکونت یکی از نزدیکان خود را وارد نمائید.

   ۰
 22. امیرعباس گفت:

  سلام من بعضی از فرم های ثبت نام غلط نوشتم مثلا کد شعبه بانک و شعبه رو اشتباه زدم مهمه که عوضش کنم با نه

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا درساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۲ بخش پذیرش کارگزاری تماس حاصل بفرمائید.

   ۱
 23. محمد گفت:

  سلام. آیا پنل آگاه برای تحلیل تکنیکال مناسبه؟ یا باید از نرم افزارهای تحلیلی دیگه استفاده کنیم؟

  ۲
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   پنل تکنیکال آگاه یک پنل تریدینگ ویو است که در لحظه و‌ در تایم بازار آپدیت میشود. شما میتوانید از آن برای تحلیل تکنیکال استفاده نمایید.

   ۲
 24. جواد گفت:

  سلام دوست عزیز من سجام ثبت نام کردم بعد رفتم کد بورسی گرفتم رمز عبور و کار بریم گرفتم به صورت آنلاین اما الان نمیدونم چطور وارد سایت بشم و خرید و فروش کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورت داشتن نام کاربری و کلمه عبور از طریق سایت به onlin.agah.com و چنانچه تمایل دارید از طریق اپلیکیشن وارد سامانه معاملاتی آسا شوید. در حال حاضر شماره آخرین نسخه نرم افزار آساتریدر ۳.۵.۲.۱۷ می باشد.جهت دانلود آخرین نسخه سیستم عامل اندروید از کافه بازار و سیستم عامل ios ازطریق سیبچه اقدام بفرمائید. همچنین میتوانید از طریق لینک به راهنمای اپلیکیشن دسترسی داشته باشید

   ۰
 25. امیرحسین گفت:

  با سلام.
  من تو سامانه اگاه اکسپرس ثبت نام کردم ولی آخرش نوشت که ثبت نام شما با خطا روبرو شده ولی ادامه ثبت نام میسر بود.میخواستم ببینم که بعد از چه زمانی این مشکل حل میشه و کد سجام واسم ارسال میشه.
  همچنین برای ثبت نام افراد زیر ۱۸ سال که مدرک دیپلم ندارن گزینه خاصی رو باید بزنیم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که فاقد مدرک دیپلم و یا سن کمتر از ۱۸ سال دارید و یا مدرک بالاتر ازدیلم دارید تفاوتی در زمان ثبت نام وجود ندارد، فقط نوع دسترسی در سامانه معاملاتی می باشد که افراد فاقد مدرک دیپلم و زیر ۱۸ سال بعد از ثبت نام و دریافت کد بورسی ، دسترسی به پنل معاملاتی آفلاین خواهند داشت

   ۰
 26. ali گفت:

  سلام.من دیپلم ندارم.شماگفتین بایدازپنل آفلاین استفاده کنم.مگه برااستفاده ازپنل افلاین نبایدازاساتریدراستفاده کرد؟درضمن توآساتریدررفتم که پرداخت شتابی برامعاملات آفلاینم بزنم،میگه شمامجازبه این کارنیستید؟میشه درست وجامع راهنماییم کنید.ممنون اززحمتاتون.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۲ بخش پذیرش کارگزاری آگاه تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 27. مرتضی گفت:

  سلام من در کارگزازی آگاه ثبت نام کردم و همچنین در سجام هم ثبت نام انجام دادم هم کد ۱۰ قمی و هم کد معاملاتی دارم اما هنوز دسترسی به سایت و صفخه انلاین معاملاتی ندارم لطفا راهنمای کنید .ممنون وتشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورت صدور کد بورسی ، نام کاربری و کلمه عبور از طریق ایمیل و یا بصورت پیامک برای شما ارسال می شود .از طریق سایت online.agah.com و یا دانلود آخرین نسخه اپلیکیشن آساتریدر از طریق سایت m.agah.com می توانید وارد سامانه معاملاتی خود شوید.در صورتی که نام کاربری و کلمه عبور برای ما ایمیل یا پیامک نشده است ، لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین کارگزاری آگاه تماس حاصل فرمائید

   ۱
 28. الف گفت:

  سلام
  ۱-اگه بخوام به صورت حضوری تو کارگزاری، احراز هویت کنم ، میشه اونجا احراز هویت سجام رو هم انجام بدم یا محل اش فرق می کنه؟

  ۲-تو دفاتر پیشخوان میشه هر دو رو یه جا انجام داد یا باید جدا باشه ؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله احراز هویت آگاه و سجام خود را هم از طریق شعب کارگزاری آگاه و هم از طریق دفاتر پیشخوان می توانید انجام دهید. درصورتی که ازطریق شعب کارگزاری برای احراز هویت اقدام کنید هزینه احراز هویت آگاه و سجام را پرداخت نمی کنیدو چنانچه از دفاتر پیشخوان احراز هویت کنید هم هزینه احراز هویت سجام و هم احراز هویت اگاه را پرداخت میکنید.

   ۲
 29. سیدمحمدحسین حسینی گفت:

  سلام درصورت فراموش شدن رمزعبورچکاربایدکرد

  ۱
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید فراموشی کلمه عبور بزنید و رمز جدید وارد کنید .
   با نام کاربری میتوانید در باشگاه فراموشی کلمه عبور بزنید . جهت پیگیری میتوانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۲ بخش آنلاین تماس بگیرید.

   ۰
 30. محمد گفت:

  مفید برای آموزش مبتدی ها
  تشکر

  ۰
 31. Saeid گفت:

  سلام خسته نباشید
  میشه یه ادرس ایمیل وحساب بانکی رو برای دونفر استفاده کرد یاخیر?

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   هر شخص برای ثپت نام و دریافت کد بورسی باید یک شماره تلفن همراه و ایمیل و شماره حساب منحصر به فرد برای خود داشته باشد.

   ۰
 32. محمد گفت:

  سلام، اگه شناسنامه و کارت ملی قدیمی باشه مشکلی بوجود نمیاد؟

  ۰
 33. ناجی درویش زاده گفت:

  سلام،من تو سجام و آگاه اکسپرس ثبت نام کردم ولی نام کاربری رو فراموش کردم لطفاً راهنمایی کنید

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای بررسی نام کاربری و رمز عبور نیاز به اطلاعات هویتی است.برای این منظور میتوانید با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱ بخش کدگیری تماس بگیرید.

   ۱
 34. جوادارباب پور گفت:

  سلام.مرحله اول هویتی انجام شد.برای ادامه رمز وکاربری فراموش کردم.راهنمایی بفرمایی

  ۰
 35. مسیحا گفت:

  کد سجام برام نیومد من چکار کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 36. رامین گفت:

  سلام من در مرحله احراز هویت هستم باید مدارک رو ببرم دفتر پیشخوان تا کد بگیرم.
  میخواستم بدونم سجام رو کی و چجوری باید برای دریافتش انجام بدم

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثپت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود.
   سپس بعد از آن باید احراز هویت به صورت حضوری هم آگاه و هم سجام را در یکی از شعب آگاه یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد انجام دهید.بعد از ۵ الی ۷ روز کد بورسی شما صادر می گردد.
   افرادی که فاقد مدرک دیپلم هستند و یا زیر ۱۸ سال سن دارند میتوانند از پنل آفلاین برای معاملات خود استفاده کنند.

   ۰
 37. علی گفت:

  سلام وقت بخیردوستان
  من ثبت نام کردم الان دارم اطلاعات بانکی ور وارد میکنم میگم نیازه که حضوری واسه احراز هویت برم

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای احراز هویت باید به صورت حضوری هم آگاه و هم سجام را در یکی از شعب آگاه یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد انجام دهید.

   ۰
 38. عماد گفت:

  سلام، دو هفته پیش احراز هویت را در کارگزاری آگاه در شیراز انجام دادم ولی در سایت آگاه که وارد می شوم ، نوشته منتظر احراز هویت، باید چکار کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 39. عماد گفت:

  سلام، دو هفته پیش احراز هویت انجام دادم ، اما هنوز در سایت نوشته منتظر احراز هویت، باید چکار کنم؟

  ۰
 40. دانیالی گفت:

  سلام خسته نباشید
  من تو سامانه سجام قبلا ثبت نام کردم و احراز هویت هم شدم ، برای ثبت نام تو کارگزاری هم باید مجددا ثبت نام و احراز هویت بکنم یا نه ؟

  ۲
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، به منظور انجام معاملات در کارگزاری آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفتر کارگزاری یا شعب آگاه و یا دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید.

   ۰
 41. fatemeh گفت:

  سلام وقت بخیر
  من اطلاعات اولیه ام را با موبایل وارد کردم ولی ذخیره نکردم بعد با لب تاب هرکاری میکنم نمیتوانم ثبت نام کنم.لطفا راهنمایی کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 42. اسماعیل گفت:

  سلام
  منظور از شماره حساب ، همون شماره روی کارت عابر هست؟ چون بانک فقط یه کارت عابر داده بهم.

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شماره حساب با شماره کارت برروی عابر بانک متفاوت می باشد.برای دریافت شماره حساب به خودپرداز بانک مراجعه کنيد و با گرفتن صورتحساب ، در بالای برگه شماره حساب هم درج میشود.فقط دقت کنید موجودي باید از دستگاه مربوطه بانک خود شما باشد. یعنی مشتریان بانک ملی از خودپردازهای این بانک شماره حساب را بگیرند.دومین راه ، تمامی شعب به صورت تلفنی هم در ازای اعلام شماره کارت، شماره حساب را به شما اعلام می کنند.

   ۰
 43. fateme گفت:

  سلام من قبلا وارد سایت شدم و ثبت نام کردم اما همونجا ثبت نام با مشکل روبرو شد و ثبت نام نشد.حالا میخام بزنم پیگیری ثبت نام اما میاد نام کاربری و رمز عبور که هیچکدوم یادم نیست کد ملیمو هم میزنم مینویسه قبلا ثبت نام کردید پیگیری رو انتخاب کنید باید چکار کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 44. حمیدرضا علیزاده گفت:

  با سلام. من فقط ثبت نام کردم و هنوز احراز هویت و کد بورس انجام ندادم. دو تا سوال داشتم.
  ۱- هنگام ثبت نام، نام خانوادگیم رو به اشتباه دو بار وارد کرده ام. چطور میتونم تصحیح کنم؟
  ۲- بعد از ثبت نام، در هنگام گرفتن کد سجام، سایت خطا داد و گفت که خطا توسط همکاران ما در حال پیگیری است و ....
  لطفا راهنمایی بفرمائید.

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در زمان احراز هویت می توانید اطلاعات خود را ویرایش کنید. در مورد سوال دوم هم لطفا جهت پیگیری با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام:۶۴۶۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 45. وحید گفت:

  سلام خسته نباشید من هفته پیش ثبت نام کردم اما کد تایید و ۱۰ رقمی سجام برایم ارسال نشد.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید

   ۲
 46. مهدی گفت:

  من مدرک سیکل دارم پنل آفلاین رو توضیح بدید یعنی نمیشه معاملات آنلاین کنیم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   افراد زیر ۱۸ سال و کسانی که فاقد مدر ک دیپلم هستند به پنل معاملاتی آفلاین دسترسی دارند.

   ۰
 47. غلامعلی خلیلیان گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید

  من برای پسرم که زیر ۱۸ سال است درخواست کد داده ام اما متاسفانه فکر می کنم اطلاعات را درست وارد نکرده ام ودر ضمن تایید نهایی شده اند آیا امکان اصلاح وجود دارد . من در سجام احراز هویت شده ام ودارای کد آنلاین هستم . با سپاس

  ۰
 48. omid گفت:

  باعرض سلام و خسته نباشید
  من رمز عبورم رو فراموش کردم چطور میشه دوباره وارد بشم ؟؟؟

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   اگر فراموشی کلمه عبور بزنید می توانید رمز جدید وارد کنید یا می توانید با نام کاربری در باشگاه فراموشی کلمه عبور بزنید. همچنین می توانید برای پیگیری با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۲ بخش آنلاین تماس بگیرید.

   ۱
 49. مهدی گفت:

  سلام من مدرک دیپلم ندارم به من گفتند از پنل آفلاین باید استفاده کنم یعنی برای معاملات نمیتونم آنلاین معامله کنم وفقط برای معاملات باید حضوری به کارگزاری برم آیا این مطلب درسته ممنونم اگر توضیح بدید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت معامله از طریق پنل آفلاین نیازی به حضور به کارگزاری نیست ودرصورت دسترسی به اینترنت، باورود به سامانه معاملاتی خود اقدام به خرید و فروش نمائید.

   ۰
 50. علی گفت:

  سلام من اسم کابری و رمز عبور را فراموش کردم باید چکار کنم؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت بازیابی رمز عبور و نام کاربری ، لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین کارگزاری تماس حاصل فرمائید.

   ۰
   • هادی گفت:

    سلام و عرض ادب
    برای دو تا از دوستانم به دفتر پیشخوانی که کارگزاری اگاه انها را برای احراز هویت معرفی کرده است نزدیک به سه ماه است مراجعه میکنیم ولی متاسفاته هر دفعه به ما میگویند که ما یادمان رفته ارسال کنیم مدارک شما رو باید چکار کنیم در ضمن این پیامو به صورت پست الکترونیکی هم فرستادم برای اگاه
    خواهشن راهنمایی بفرمایید

    ۰
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱ بخش اکسپرس آگاه تماس حاصل فرمائید.

     ۰
 51. مجید گفت:

  با سلام من ثبت نام کردم و در مرحله ی ثبت کد سجام به مشکل خوردم که کد رو برای من ارسال نکرد و حتی کد ۵ رقمی هم برای من ارسال نشد که کد ۱۰ رقمی رو بگیرم چکار باید بکنم

  ۰
 52. پیام نصراله زاده گفت:

  عالی

  ۷
 53. حدیث گفت:

  سلام من در مرحله ی اول ثبت نام به مشکل برمیخورم و سایت کد امنیتی رو قبول نمیکنه. هرچقدر عین همون رو میزنم میگه اشتباهه و باید ۸ رقم باشه در صورتی که خود سامانه سجام ۵ رقم اونجا نوشته. باید چیکار کنم؟

  ۰
 54. محمد باقر گفت:

  سلام
  آگاه اکسپرس یه خدمت خوب از کارگزاری آگاه هست. ممنون.

  فقط در پایان مراحل ثبت نام برای دریافت کد بورسی نوشته برای احراز هویت خود یکی از ۳ روش زیر را انتخاب کنید:
  ۱. حضوری (شعب آگاه)
  ۲. نیمه حضوری (دفاتر پیشخوان)

  پس روش سوم چی؟
  روش سوم نداره؟
  (احتمالا رسالت اصلی آگاه اکسپرس که نیاز مراجعه به شعب رو برطرف می‌کرد، یادتون رفته)

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به دلیل الزام ثبت نام و احراز هویت در سجام برای انجام معاملات در بورس در حال حاضر احراز هویت به همین دو روش انجام می پذیرد.

   ۰
 55. بابک گفت:

  سلام
  من هنگام ثبت نام سجام کد ۵ رقمی تایید برام ارسال نشد .چندین بار ارسال مجدد زدم ولی نیومد .شماره تلفنمم درست وارد کرده بودم
  از اون صفحه به ناچار خارج شدم تا یک بار دیگر مراحل را طی کنم ولی دیگه صفحه ی ثبت سجام برام باز نشد و وقتی به سایت لاگین میشم پیام (اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد. برای احراز هویت خود، لازم است به یکی از دفاتر منتخب پیشخوان دولت در شهر خود مراجعه نمایید.)نمایش داده میشود و نمیتونم صفحه ی سجام را پیدا و کامل کنم.
  من هنوز سجامم کامل نیست و میخاستم اونو هم ثبت کنم الان باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید برای تکمیل ثپت نام خود به "سایت سجام " مراجعه نمایید. همچنین می توانید جهت پگیری با شماره ۰۲۱۶۴۶۱ پشتیبانی سجام تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 56. رضا گفت:

  سلام، من عضو کارگزاری دیکری هستم میخواستم بدونم اگه تغییر ناطر بدم میتونم از مزایای کارگزاری آگاه از جمله تخفیف در کارمزد معاملات استفاده کنم؟ اگر امکان پذیر است راهنمایی بفرمایید چکار باید بکنم. تشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفتر کارگزاری یا شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید.بعد از این فرآیند از طریق منوی اصلی سامانه و انتخاب گزینه "تغییر کارگزار ناظر" می‌توانید دارایی خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید.در صورتی که مشتری کارگزاری آگاه باشید با عضویت در سایت بآشگاه می توانید از مزایا و تخفیفات کارمزد معاملات بهره مند شوید.

   ۳
 57. سبحان گفت:

  سلام
  یکی از دوستان ما ۳ سال پیش کارگزاری اگاه ثبت نام کردن و کد بورسی گرفتن
  اما نام کاربری و رمز عبور یادش نیست
  الان میخواد وارد بشه و فعالیت کنه چجوری میتونه نام کاربری و رمز عبورش رو باهم بازیابی کنه که بتونه وارد بشه؟

  ۰
 58. وحید گفت:

  سلام وقتتون بخیر،تمام مراحل ثبت نام و اطلاعات رو انجام دادم و تو مرحله ی آخر که می خواستم گزینه ی غیر حضوری رو انتخاب کنم اما فقط گزینه حضور در شعبه و گزینه حضور در دفتر پیشخوان رو داشت،لطفا راهنمایی بفرمایید

  ۳
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر احراز هویت به صورت حضوری در یکی از شعب آگاه و دفاتر پیشخوان طرف قرارداد صورت می گیرد .

   ۰
 59. محسن گفت:

  سلام
  کد بورسی برای این دوتا اکانت ..... و ...... اس ام اس شده ولی هنوز اکانت تستیه.میشه رسیدگی کنید؟

  ۰
 60. peyman گفت:

  سلام من رمزم و فراموش کردم لطفا منو راهنمایی کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت بازیابی کلمه عبور در سامانه معاملات ، بر روی فراموشی کلمه عبور کلیک فرمائید ، دراین صورت می توانید کلمه عبور جدید برای وارد شدن به سامانه معاملاتی خود انتخاب نمائید.

   ۰
 61. مهدی گفت:

  سلام
  احراز هویت یک هفته از طریق دفتر پیشخوان شدم ولی هنوز کد بورسی صادر نشده است؟؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از یک هفته نام کاربری و کلمه عبور از طریق ایمیل و یا بصورت پیامک برای شما ارسال می شود.در صورتی که نامکاربری و کلمه عبور برای شما ایمیل و یا پیامک نشده است ، لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱ بخش کد گیری کارگزاری تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 62. محمد گفت:

  سلام.به نام پسرم که ۴سال دارد چطوری ثبت نام کنم. لطفا راهنمایی کنید

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثپت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود.
   سپس بعد از آن باید برای فرزند , ولی فرزند به همراه مدارک هویتی برای احراز هویت هم آگاه و هم سجام به صورت حضوری اقدام نماید. بعد از ۵ الی ۷ روز کد بورسی صادر می گردد.

   ۰
 63. هومن گفت:

  با سلام ، آیا برای دریافت کد بورسی ویا کد معاملات انلاین باید ازمون بدهیم ؟ یک توضیحی میدهید که اگر آزمون داره اول مطالعه کنیم بعد ثبتنام کنیم ، ممنون میشم راهنمایی کنید

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثپت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود.
   سپس بعد از آن باید احراز هویت به صورت حضوری هم آگاه و هم سجام را انجام دهید.بعد از ۵ الی ۷ روز کد بورسی شما صادر می گردد.

   ۰
 64. ariyan moradi گفت:

  درود
  من ثبت نام کد بورسی رایگان انجام دادم ولی بعد از چند دقیقه برام پیام اومد که"اطلاعات هویتی شما در سامانه سجام مورد تایید نمی باشد"
  باید چه کار کنم؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید

   ۰
 65. حسینی گفت:

  سلام من میخوام خرید کنم میگه توافق نامه ای هست که توسط کاربر امضا نشده باید چیکار کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   طبق دستورالعمل سازمان بورس، شما به منظور معاملات در بازار فرابورس باید توافقنامه را تایید و امضا بفرمایید. علت لزوم امضای این توافقنامه به دلیل وجود دامنه نواسان بیشتر از بازار بورس (به نوعی پذیرش بازده و ریسک بالاتر) است. برای امضای توافق نامه هم نیاز به مراجعه حضوری ندارید. در نسخه وب سامانه آنلاین آسا می توانید با کلیک بر روی گزینه تنظیمات (آیکن چرخ دنده در گوشه سمت چپ بالای صفحه مانیتور) به بخش توافقنامه ها مراجعه کرده و توافقنامه مد نظر را تایید کنید.

   ۰
 66. احمد گفت:

  سلام
  در حین مراحل ثبت نام برای دریافت کد بورسی شماره کارت بانکی را وارد کردم که مد نظرم نیست و میخواستم ان را عوض کنم در مرحله تعیین نوع احراز هویت هستم و هنوز ان را انتخاب نکردم چگونه میتوان مورد گفته شده را اصلاح کرد؟

  ۰
 67. mehran گفت:

  سلام خسته نباشین میخواستم بدونم دریافت کد بورسی در محل کار یا منزل هم دارین ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در حال حاضر به دلیل الزام ثبت نام و احراز هویت در سامانه سجام دریافت کد بورسی در محل و یا منزل برای مشتریان وجود ندارد.شما می توانید بصورت غیر حضوری در سایت اکسپرس آگاه ثبت نام خود را انجام دهید وتنها در مرحله احراز هویت که بصورت حضوری انجام می شود به یکی از شعب کارگزاری آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه مراجعه فرمائید.

   ۰
 68. raha گفت:

  سلام و وقت بخیر
  من قبلا ( حدود ۶ ماه پیش) مشخصاتم رو وارد کرده ام و برای تایید مدارک مراجعه حضوری نداشتم. لذا هم اکنون نام کاربری و پسورد رو بخاطر ندارم. چه باید بکنم؟

  ۱
 69. محسن گفت:

  سلام من قبلا با کد ملی ثبت نام کرده بودم . الان رمز ورود یادم رفته تا ثبت نام رو تکمیل کنم .برای بازیابی پسورد چه کاری باید انجام بدم؟

  ۳
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور پیگیری لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱بخش کد اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 70. سردار گفت:

  سلام. من کد فعال سازی که میاد رو گوشیم واردش که میکنم خطا میده. چیکار کنم؟

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخی ۱ بخش کدگیری تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 71. مرتضی گفت:

  سلام
  من تمامی مراحل ثبت نام رو انجام دادم
  اما اونجایی که باید یه کد۵رقمی برام پیامک میومد واسه دریافت کد سجام پیامکی نیومد بعداز۵دقیقه دوباره درخواست ارسال کد جدید رو دادم که از صفحه خارج شد
  الان چجوری باید کد سجام بگیرم؟
  باتشکر

  ۳
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 72. faridi گفت:

  سلام وقت بخیر
  میتوانیم برای ثبت نام بچه زیر یکسال اقدام کنیم؟
  و روش ثبت نام چه جوریه؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثپت نام کنید . در مرحله واردکردن اطلاعات مالی شماره حساب باید به نام فرزندتون باشد . اگر بانکی حساب برای فرزندتون باز نکرد , بانک دیگری را برای حساب باز کردن فرزندتون انتخاب کنید. شماره موبایل هم باید یک شماره جدید باشد و اگر به نام فرزند نباشد مشکلی ندارد .پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود. سپس بعد از آن باید احراز هویت به صورت حضوری هم آگاه و هم سجام را انجام دهید.بعد از ۵ الی ۷ روز کد بورسی شما صادر می گردد. برای احراز هویت حضور فرزند اجباری نیست , اما حضور ولی اجباری است .

   ۰
 73. داود گفت:

  سلام وقتتون بخیر من به تازگی ثبت نام کردم در مشخصات مدرک تحصیلی فوق دیپلم قید کردم اما هم اکنون مدرک در دسترسم نیست ممکنه که مدرک دیپلم رو برای احراز هویت تحویل دفتر پیشخوان کنم؟؟ چون متاسفانه نمیتونم مشخصات رو الان ویرایش کنم ثبت نهایی نشده انگار

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، با توجه به حذف بند مربوط به لزوم اخذ مدرک تحصیلی برای ایجاد دسترسی آنلاین در دستورالعمل جدید معاملات برخط ؛ حساب کاربری آنلاین برای اشخاص بالای ۱۸ سال ایجاد خواهد شد. شما میتوانید با ثبت قرارداد آنلاین این دسترسی را دریافت نمایید.

   ۰
 74. بهمن گفت:

  سلام خدمت همکاران کارگزینی آگاه
  بنده تازه ثبت نام کردم همه مراحل کاملا ثبت شد بجز قسمت سجام که آخرش کد میده ثبت نشد ولی درپایان اعلام کرد که هیچ مشکلی در روند سهام بورسی شما نخواهد داشت. خواستم بپرسم چطوری میتونم پس کد بورسی دریافت کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری می توانید در ساعات اداری با پشتیبانی سجام به شماره تلفن ۰۲۱۶۴۶۱ تماس بگیرید.

   ۰
 75. مریم محمدی گفت:

  سلام من قبل از اشنایی با کارگزاری اگاه کد سجام رو گرفتم و بانکی که معرفی کردم بانک رفاه هست الان اگاه به من بانک ملت و یا سامان رو پیشنهاد داده میشه که بانک کارگزاری و سجام متفاوت باشه؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، در صورتی که حساب بانکی ثبت شده در سامانه سجام با حساب بانکی که نزد کارگزاری دارید متفاوت باشد ،مشکلی پیش نخواهد آمد و می تواند این دو حساب بانکی متفاوت باشد.

   ۰
 76. محمد گفت:

  سلام
  مشخصات فردی و نام کاربری و رمز عبور وارد میکنم برای ثبت نام و همه درست هستن
  ولی دکمه مرحله بعد کار نمیکنه
  مشکل چیه؟

  ۰
 77. نورآرا گفت:

  سلام ، آیا همه دفاتر پیشخوانی که احراز هویت سجام رو انجام میدهند ، احراز هویت آگاه رو هم انجام میدهند ؟

  ۰
 78. میم ر گفت:

  عالی و مفید بود

  ۱
 79. حامد گفت:

  سلام من قبلا تو ساماهنه سجام ثبت نام کردم و احراز هویت شدم.و الان میخام از کارگزاری آگاه کد بورسی بگیرم بازم باید برا احراز هویت به دفتر پیشخوان برم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که در سامانه سجام ثبت نام کرده اید نیازی به ثبت نام مجدد در سجام نمی باشد اما برای دریافت کد بورسی می بایست در سایت آگاه اکسپرس ثبت نام نمائید و مرحله احراز هویت در آگاه را انجام دهید .مرحله احراز می توانید هم از طریق مراجعه حضوری به یکی از شعب کارگزاری آگاه و هم به دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه اقدام نمائید. بعد از ۵ الی ۷ روز کاری نام کاربری و کمه عبور از طریق ایمیل و یا بصورت پیامک برای شما ارسال می شود.

   ۰
 80. An1502 گفت:

  با سلام من زمان ثبتنام احراز هویت مرکز استان رو انتخاب کردم.چون اون موقع تو شهر ما نمایندگی نداشت.هنوز برای احراز هویت نرفتم.الان در شهر ما نمایندگی دارد.ایا امکانش هس که برای احراز هویت ب شهر خودم برم.یا حتما باید به مرکز استان ک موقع ثبتنام انتخاب کردم مراجعه کنم ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، برای احراز هویت می توانید به دفتر نمایندگی آگاه که در شهر شما می باشد، مراجعه فرمائید و احراز هویت خود را جهت دریافت کد بورسی انجام دهید.

   ۰
 81. مصطفی گفت:

  کسانی که کد بورسی دارند و فقط کد معاملات آنلاین می‌خوان چیکار کنن؟!

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت آگاه به دفتر کارگزاری یا شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید.

   ۰
 82. میلاد گفت:

  سلام به کارگزاری آگاه
  ثبت نام از طریق لینک کد معرف چه مزایایی برای خود معرف و چه مزیتی برای ثبت نام کننده داره؟ ممنون میشم توضیح بدید

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   با انجام فعالیت معرفی معرف ، علاوه‌بر دریافت ۴۰۰ امتیاز می‌توانید از مزایا و تخفیفات سطح معرف شامل؛ تخفیف در بسته‌های مشاوره‌ای و تحلیلی، تخفیف در بسته‌های آموزشی، تخفیف کارمزد معاملات اوراق بهادار به مدت سه ماه برای فردی که معرف برای خود انتخاب نموده ، بهره مند می شود. اگر در زیر مجموعه‌های مستقیم معرف ، افرادی باشند که مشتری آگاه نبوده و یا جزو مشتریان فعال آن به شمار نیایند، به محض آنکه اولین در آمد ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریالی ایجاد نمایند، میزان ۵۰۰,۰۰۰ ریال آن به عنوان هدیه معرف تعلق می‌گیرد. این مبلغ فقط برای ایجاد اولین درآمد یکصد هزار تومانی برای کارگزاری آگاه است. این درآمد ممکن است حاصل از خرید بسته‌های آموزشی، مشاوره‌ای از طریق بآشگاه و یا کارمزد معاملات زیرمجموعه باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر به مطلب مزایای حاصل از معرفی بآشگاه مشتریان آگاه به دوستان و آشنایان و عضویت آنان (معرفی معرف) دربلاگ بآشگاه مراجعه فرمائید.

   ۰
 83. میثم بنی اسدی گفت:

  سلام من یک کارگزاری دیگه عضو هستم و از طریق آن سهام خریده ام و هنوز هم موجود هستند. و الان قصد دارم از طریق کارگزاری آگاه سهام بخرم آیا زمان فروش سهم به مشکل بر میخورم؟ممنون میشم که دقیق راهنمایی بفرمایید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   خیر، شما می توانید در چندین کارگزاری حساب معاملاتی داشته باشید و معاملات خود را با کارگزای دلخواه خود انجام دهید و همچنین می توانید دارایی های خود را از یک کارگزاری به کارگزاری دیگری انتقال دهید

   ۰
 84. رضا شیخ حسنی گفت:

  باسلام و احترام
  در سایت آگاه اسپرس برای دریافت کد بورسی ثبت نام کردم ، اما گزینه ای برای ثبت نام سجام نیامد و کد پیگیری سجام برای من ارسال نشد. برای احراز هویت در دفاتر پیشخوان کد پیگیری سجام می خواهد چکار باید کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری می توانید در ساعات اداری باشماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام:۶۴۶۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 85. Mahan گفت:

  سلام فرق پنل انلاین و افلاین چیه ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   سامانه آنلاین و پنل آفلاین کمی با هم متفاوت هستد .در پنل آفلاین , طرح تکنیکال یا دیده بان کلاسیک ندارد .
   در پنل آفلاین وقتی شما سفارش میگذارید , معامله گر آگاه طبق اولویت سفارش ها, سفارش را به هسته بورس ارسال می کند، اما در پنل آنلاین مستقیا سفارش شما به هسته بورس ارسال می شود.

   ۰
 86. مریم گفت:

  سلام، برای دریافت کد بورس باید چکار کنم و چقدر طول میکشه که کد بورس بگیرم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثپت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود. سپس بعد از آن باید احراز هویت به صورت حضوری هم آگاه و هم سجام را انجام دهید. بعد از ۵ الی ۷ روز کد بورسی شما صادر می گردد. در صورتی که کد بورسی صادر شود نام کاربری و کلمه عبور سامانه معاملاتی آساتریدر از طریق ایمیل و یا پیامک برای شما ارسال می شود.

   ۰
 87. پوریآ گفت:

  سلام من قسمت تاریخ تولد رو اشتباه در کردم . داخل سامانه سجام درستش کردم کد ده رقمی برام اومد . اما رفتم دفتر پیشخوان گفتن نمیشه کار کرد . تو ای سامانه هم که نمیشه تغییرات بدیم تو اطلاعات:/ راهنمایی کنید لطفا

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 88. علی ع گفت:

  سلام. در یک کارگزاری دیگر دارای کد بورسی هستم
  آیا میتوانم کد بورسی خودم را به کارگزاری آگاه انتقال دهم و همچنین سبد بورسی ام رو؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، شما در چندین کارگزاری می توانید معاملات خود را انجام دهید. به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفتر کارگزاری یا شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید. بعد از صدور کد معاملاتی دسترسی "کاربر تستی" شما به دسترسی "مشتری" تبدیل خواهد شد. بعد از این فرآیند از طریق منوی اصلی سامانه و انتخاب گزینه "تغییر کارگزار ناظر" می‌توانید دارایی خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید.

   ۰
 89. پوریا احمدی گفت:

  خسته نباشید واسه انجام معاملات حتما باید حساب بانک ملت یا سامان داشته باشیم؟؟؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   خیر ، نیازی نیست که حساب شما نزد کارگزاری به بانک سامان یا بانک ملت لینک شده باشد و با هر حساب بانکی که نزد کارگزاری ثبت نموده اید ، می توانید حساب معاملاتی خود را شارژ و اقدام به معامله نمائید.

   ۰
 90. h گفت:

  سلام
  بنده ابتدا سجام رو انجام دادم واحراز هویت هم دفتر ئیشخوان رفتم کد ۱۰ رقمی رو دادم بعدش برام یه کد معاملاتی عددی با حروف پیامک شد...این مراحل کامل شد؟
  لزوم ثبت نام در اگاه برای چیه؟من تو اگاه هم ثبت نام کردم ولی باز احراز هویت میخواد یعنی دوباره باید برم احراز هویت؟
  لطفا راهنمایی کنید

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفتر کارگزاری یا شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید. بعد از احراز هویت کد بورسی بعد از ۵ الی ۷ روز برای شما صادر میشود . از طریق پیامک یا ایمیل اطلاع رسانی می شود. بعد شما میتوانید کد بورسی خود را از طریق زیر مشاهده نمایید.
   در سامانه معاملاتی نسخه ویندوز، قسمت بالای صفحه سمت چپ، روی علامت چرخ دنده کلیک کنید.در زیر نام و نام خانوادگی کد بورسی و کد باشگاه شما نوشته شده است.

   ۰
 91. شهرزاد گفت:

  کد ۱۰ رقمی سجام رو از کجا باید بیارم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که کد ده رقمی سجام برای شما ارسال نشده است ف می توانید در ساعات اداری با شمار تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۱ بخش اکسپرس کارگزاری تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 92. مهرداد گفت:

  با سلام
  من ثبت نام سجام و کارگزاری آگاه را در سایت اگاه انجام دادم . و برای احراز هویت به نمایندگی کارگزاری رفتم و مراحل احراز انجام شد و کد بورسی و یوزر و پسورد هم دریافت کردم و در سایت آساتریدر اگاه لاگین شدم. به سایت سجام و پیگیری ثبت نام سایت آگاه(ex.agah.com/followup) که مراجعه می کنم وضعیت رو زده "در انتظار احراز هویت" . بعد از لاگین و دریافت کد بورسی چه در سایت سجام و چه پیگیری اگاه دیگه نباید زده باشه در انتظار احراز هویت . می خواستم این مورد رو پیگیری کنم
  با سپاس

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 93. راستین گفت:

  من امروز ثبت ناممم رو تکمیل کردم چه زمانی برای احراز هویت باید برم ؟؟؟؟؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود. سپس بعد از آن می توانید احراز هویت به صورت حضوری هم آگاه و هم سجام را انجام دهید.

   ۰
 94. Fahim17 گفت:

  سلام من موارد لازم رو داشتم پر میکردم مبلغ سرمایمو کم زدم میخواستم ببینم چطوری به اون اضافه کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   مبلغ سرمایه به صورت حدودی از شماسوال شده است و در صورتی که به صورت حدودی ثبت نمائید مشکلی به وجود نخواهد آمد. به هر حال در صورتی که تمایل دارید اطلاعات خود را تغییر دهید ، در زمان احراز هویت می توانید اطلاعات خود را ویرایش نمائید

   ۱
 95. موسوی گفت:

  با سلام.من نام کاربری و رمز عبورمو فراموش کنم.خیلی وقت پیش ثبت نام کردم.میشه راهنمایی کنید.ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری نیاز به اطلاعات هویتی شما می باشد ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۱
 96. علی نجمی گفت:

  سلام وقت بخیر. من بعد از انتخاب دفتر پیشخوان جهت احراز هویت و زدن دکمه ادامه،به قسمت ثبت نام سجام هدایت نشدم و پیغام "به علت خطا در برقرای ارتباط ثبت نام شما کامل نشد" اومد .الان من کد ۱۰ رقمی سجام واسه احراز هویت ندارم.چطوری دوباره در سجام ثبت نام کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری برای دریافت کد ده رقمی سجام ، لطفا در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 97. رضا گفت:

  سلام
  دیشب خبری خوندم مبنی بر اینکه از این به بعد برای دریافت مجوز معاملات آنلاین نیاز به مدرک تحصیلی نیست و به افراد زیر هجده سال هم داده میشه.آیا این قانون الان اجرایی شده؟

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   با توجه به حذف بند مربوط به لزوم اخذ مدرک تحصیلی برای ایجاد دسترسی آنلاین در دستورالعمل جدید معاملات برخط ؛ حساب کاربری آنلاین برای اشخاص بالای ۱۸ سال ایجاد خواهد شد. شما میتوانید با ثبت قرارداد آنلاین به صورت حضوری, این دسترسی را دریافت نمایید.

   ۰
 98. ناصر گفت:

  سلام خسته نباشید
  من چطور میتونم لینک اختصاصی برای ثبت نام دوستانم در آگاه اکسپرس داشته باشم تا اونها با لینک اختصاصی من وارد آگاه اکسپرس برای ثبت نام و دریافت کد بورسی بشن،
  ممنونم میشم اگر راهنمایی کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   سرویس جدید آگاه اکسپرس امکان دریافت کد بورسی و آنلاین را برای خودتان و همچنین زیرمجموعه‌های شما تسهیل می‌کند. برای استفاده از این امکان می‌توانید لینک اختصاصی خود را در اختیار زیرمجموعه‌ها قرار دهید.
   روش ایجاد لینک اختصاصی:
   برای ایجاد لینک اختصاصی، کافی است کد بآشگاه خود را به انتهای آدرس ex.agah.com/ref/ اضافه نمایید.
   مثال اگر کد باشگاه آقای محمدی AA0766 باشد لینک اختصاصی ایشان به صورت زیر خواهد بود:
   ex.agah.com/ref/AA0766

   ۰
 99. جلال گفت:

  سلام وقت شما بخیر.بنده کد آتی دارم.خواستم کد بورسی بگیرم بعد در مرحله تکمیل مشخصات فردی گزینه ایمیل فعال نشد.با واحد بورسی تهران تماس گرفتم نتوانستند راهنمایی کنند.شما بفرمایید چه باید کرد.متشکرم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   چنانچه در ویرایش اطلاعات ثبت شده در سجام با مشکلی مواجه شده اید، می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید

   ۰
 100. مهدی کیانی گفت:

  سلام وقت شما بخیر. من بعد از مرحله ۷ و انتخاب شعبه جهت احراز هویت و زدن دکمه ادامه،به قسمت ثبت نام سجام هدایت نشدم و پیغام (به علت خطا در برقرای ارتباط ثبت نام شما کامل نشد) و یک متن هم با مضمون اینکه کارگزاری خودش سجام رو پیگیری میکنه اومد و نوشته بود ادامه ثبت نام ، همه ی مراحل بعد رو تموم کردم .الان من برای کد ۱۰ رقمی سجام واسه احراز هویت باید چی کنم ؟ وایسم پیامکی چیزی میاد یا الان برم احراز هویت ؟ لطفا راهنمایی کنید .گویا این پیغام برای چند نفر دیگه هم اومده .ممنونم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که تا مرحله ۷ ثبت نام پیش رفته باشید ثبت نام شما در سایت آگاه اکسپرس تکمیل شده است و بعد از یک الی دو روز کد ده رقمی سجام برای شما ارسال می شود و می توانید برای احراز هویت آگاه و سجام به صورت حضوری به یکی از شعب کارگزاری آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه مراجعه بفرمائید بعد از اتمام احراز هویت کد بورسی بعد از ۵ الی ۷ روز صادر می گردد و در صورتی که کد بورسی صادر شود نام کاربری و کلمه عبور از طریق ایمیل و یا پیامک برای ورود به سامانه معاملاتی ارسال خواهد شد.

   ۰
 101. ami گفت:

  با سلام دوتا سوال کد بورسی درسامانه سجام باوکد بورسی درسامانه شما یکی است دوم برای مدرک تحصیلی گواهی اشتغال به تحصیل یا کارت دانشجویی کفایت میکند مگه گزینه مدرک تحصیلی از بخش نامه حذف شده؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای انجام معاملات در بازار بورس می بایست هم در سامانه سجام و هم در یکی از کارگزاری ها ی مورد تأئید سازمان بورس ثبت نام و کد بورسی دریافت نمائید. کد بورسی منحصر به فرد و یکتا می باشد. در مورد سوال شما در زمینه ارائه مدرک ; با توجه به اطلاعیه سازمان بورس مبنی برحذف اخذ مدرک از افراد بالای ۱۸ سال می توانید کد بورسی دریافت نموده و دسترسی به سامانه معاملاتی آنلاین فعال خواهد شد.

   ۰
 102. علی گفت:

  سلام وعرض ادب کد بورسی برای بنده ارسال شده و پنل فعال می باشد لکن جهت انجام خرید نیاز به تغییر حساب خود به بانک ملت دارم چگونه باید اقدام کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت تغییر شماره حساب نزد کارگزاری ، می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 103. مهدی گفت:

  سلام .برای ثبت نام دختر یکساله ام شماره موبایل و ایمیل خودم که قبلا ثبت نام کردم را وارد میکنم ولی قبول نمیکنه چکار باید بکنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شماره موبایل هم باید یک شماره جدید باشد و اگر به نام فرزند نباشد مشکلی ندارد . ایمیل نیز باید یک ایمیلی که قبلا برای ثبت نام استفاده نکرده باشید ، برای ثبت نام فرزند خود وارد فرمائید.

   ۱
 104. محمد گفت:

  سلام. من ثبت نام رو انجام دادم و یک کد تایید برای دریافت کد بورسی به بنده پیامک شد. ولی در مراحل انجام ثبت نام هیچ قسمتی برای ورود این کد وجود نداشت. حال در مرحله احراز هویت و ارائه مدارک به کارگزاری هستم. سوال من این است که الان برای دریافت کد بورسی چه کار انجام دهم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثپت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود. سپس بعد از آن باید احراز هویت به صورت حضوری هم آگاه و هم سجام را در یکی از شعب آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه انجام دهید.بعد از ۵ الی ۷ روز کد بورسی شما صادر می گردد. بعد از احراز هویت کد بورسی بعد از چند روز برای شما صادر میشود . نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به سامانه معاملاتی از طریق پیامک یا ایمیل اطلاع رسانی می شود.

   ۰
 105. قاسم گفت:

  با سلام ؛ من کد بورسی دارم کد سجام را فراموش کردم وبه اون نیاز دارم .چطوری بازیابی کنم لطفا راهنمایی فرمائید.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری و بازیابی کد سجام ، در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید

   ۰
 106. علی گفت:

  با سلام اگه بخواهیم برای افراد زیر ۱۸ حساب باز کنیم با پر کردن فرم تعهد به عنوان ولی فرزندان میتونم کد آنلاین بگیریم؟
  سوال دوم برای معرفی کردن معرف پس از ثبت باید نام کاربری معرف را وارد کرد یا قبلش؟ دقیقا کجا باید معرف رو وارد کرد
  سوم اینکه شهر قدس که کارگزاری وجود ندارد میشه انتخاب در محل، انتخاب کرد
  با سپاس فراوان

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثبت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود.
   سپس بعد از آن باید برای احراز هویت آگاه و سجام به صورت حضوری توسط ولی فرزند با به همرا داشتن مدارک هویتی خود و فرزند و کد ۱۰ رقمی سجام و شماره حساب به نام فرزند و شماره شبا و شماره تلفن همراه جداگانه در یکی از شعب آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه اقدام نماید .
   افراد زیر ۱۸ سال که ولی، وصی، یا قیم ایشان متقاضی دریافت دسترسی معاملات آنلاین میباشد، میتوانند با امضای تعهدنامه( توسط ولی ، وصی یا قیم) به صورت حضوری در شعب آگاه, اقدام به دریافت این دسترسی نماید.
   این تعهد نامه حتما باید توسط ولی قانونی امضا گردد.
   برای ایجاد لینک اختصاصی، کافی است کد بآشگاه خود را به انتهای آدرس ex.agah.com/ref/ اضافه نمایید.
   مثال اگر کد باشگاه آقای محمدی AA0766 باشد لینک اختصاصی ایشان به صورت زیر خواهد بود:
   ex.agah.com/ref/AA0766 برای دوستان خود ارسال می نمائید و از این طریق معرف افرادی می شوید که از طریق کد بآشگاه شما ثبت نام انجام داده اند.
   جهت کسب اطلاع از شعب کارگزاری به مطلب شماره تلفن و آدرس شعب کارگزاری آگاه در تهران و سایر شهرها مراجعه بفرمائید.

   ۰
 107. حمید گفت:

  سلام بنده تو سجام ثبت نام کرده ام و کد ده رقمی هم دریافت کرده ام و در اگاه اکسپرس هم ثبت نام کرده ام حالا باید برم دفتر پیشخوان هزینه ثبت نام سجام رو ازم میگیره یا نباید بگیره و همچنین هزینه ثبت نام اگاه اکسپرس رو ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   هزینه احراز هویت آگاه در دفاتر پیشخوان ۱۲۰۰۰ تومان است. چنانچه پرینت مدارک همراه شما نباشد ۵۰۰۰ تومان هزینه پرینت مدارک از شما اخذ می گردد . ۵۰۰۰ تومان نیز هزینه احراز هویت سجام دریافت می شود.
   اگر بیشتر از این مبالغ از شما دریافت شد , لطفا با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱ تماس بگیرید و شکایت خود را ثبت نمایید.

   ۰
 108. محمد گفت:

  سلام من ثبت نام رو انجام دادم و یک کد تایید برای دریافت کد بورسی به بنده پیامک شد. ولی در مراحل انجام ثبت نام هیچ قسمتی برای ورود این کد وجود نداشت. حال در مرحله احراز هویت و ارائه مدارک به کارگزاری هستم. سوال من این است که الان برای دریافت کد بورسی چه کار انجام دهم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که مرحله ثبت نام در آگاه اکسپرس به اتمام رسده باشد کد ده رقمی سجام برای شما ارسال می شود که می توانید احراز هویت سجام و آگاه را به صورت حضوری از طریق یکی از شعب کارگزاری آگاه و یا دفاتر پیشخوان انجام دهید بعد از ۵ الی ۷ روز کد بورسی صادر می گردد و در صورتی که کد بورسی صادر شد نام کاربری و کلمه عبور از طریق ایمیل و یا پیامک برای ورود به سامانه معاملاتی برای شما ارسال می شود .

   ۰
 109. مهدی کیانی گفت:

  سلام وقت شما بخیر. من بعد از مرحله ۷ و انتخاب شعبه جهت احراز هویت و زدن دکمه ادامه،به قسمت ثبت نام سجام هدایت نشدم و پیغام (به علت خطا در برقرای ارتباط ثبت نام شما کامل نشد) و یک متن هم با مضمون اینکه کارگزاری خودش سجام رو پیگیری میکنه اومد و نوشته بود ادامه ثبت نام ، همه ی مراحل بعد رو تموم کردم .الان من برای کد ۱۰ رقمی سجام واسه احراز هویت باید چی کنم ؟ وایسم پیامکی چیزی میاد یا الان برم احراز هویت ؟ لطفا راهنمایی کنید .گویا این پیغام برای چند نفر دیگه هم اومده .ممنونم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری برای کد ده رقمی سجام لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 110. محمد گفت:

  ثبت نام بنده به اتمام رسیده و این پیامک رو هم دریافت کردم(( *کارگزاری آگاه*
  ثبت نام شما برای دریافت کد اوراق بهادار به پایان رسیده است.
  نحوه احراز هویت: حضوری
  با مراجعه به لینک زیر می توانید از مراحل احراز هویت و دریافت کد خود مطلع شوید:
  Ex.agah.com/followup )) ولی هیچ کد ده رقمی دریافت نکردم.الان اگر به کارگزاری بروم آنجا مشکلی برای احراز هویت بنده و دریافت کد بورسی و جود ندارد؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که ثبت نام در سایت آگاه اکسپرس رابه اتمام رسانده اید ، کد ده رقمی سجام بعد از یک الی دو روز برای شما ارسال می گردد و می توانید برای احراز هویت سجام و آگاه به صورت حضوری به یکی از شعب کارگزاری آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه مراجعه بفرمائید ودر صورتی که بعد از یک الی دو روز کد ده رقمی ارسال نشده است می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید و بعد از احراز هویت بعد از ۵ الی ۷ روز کد بورسی صادر می گردد.

   ۱
 111. حسین گفت:

  سلام ثبت نام کامل نکردم نام کاربری یادم رفته چطور از اول شروع کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت بازیابی نام کاربری می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 112. ajaga گفت:

  در اخرین صفحه که باید اطلاعات را تایید کنم متوجه شدم ادرس ایمیل را اشتباه نوشته ام . تایید نکردم و با استفاده از گزینه قبلی به صفحه اولیه برگشتم , اما امکان ویرایش ایمیل را نمیدهد ... چه کنم ثبت نام نیمه کاره مانده .. با تشکر

  ۰
 113. اشرف گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من در سایت آگاه اکسپرس ثبت نام کردم و اطلاعاتم را به طور قطعی تایید کردم ولی الان متوجه شدم شماره حساب بانکی را اشتباه وارد کردم ،دیگه امکان ویرایش هم ندارم ،لطفا مرا راهنمایی کنید.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری و اصلاح شماره حساب ، می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۲ بخش پذیرش انلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 114. علی گفت:

  سلام من قبلا سامانه سجام ثبت نام کردم و حالا در اکسپرس باید چکار کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که در سامانه سجام ثبت نام نموده اید و تمایل دارید از طریق کارگزاری آگاه کد بورسی دریافت کنید ، باید در سایت آگاه اکسپرس ثبت نام و بعد از آن احراز هویت آگاه را انجام دهید .برای احراز هویت آگاه می توانید به صورت حضوری به یکی ازشعب کارگزاری آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه مراجعه بفرمائید.

   ۰
 115. fatemeh گفت:

  سلام
  من شماره حساب رو اشتباه وارد کردم چجوری اصلاح کنم؟! لازم هست قبل از مراجعه برای احراز هویت اصلاح بشه؟!

  ۰
 116. تارا گفت:

  اگر کد بورسی داشته باشیم و در کارگزاری دیگه ای قبلا ثبت نام کرده باشیم میشه در کنار اون توی آگاه هم‌ثبت نام کرد؟ از طریق آگاه اکسپرس میشه؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، شما می توانید در چندین کارگزاری حساب معاملاتی داشته باشید. به منظور انجام معاملات در آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفتر کارگزاری یا شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید. بعد از صدور کد معاملاتی دسترسی ""کاربر تستی"" شما به دسترسی ""مشتری"" تبدیل خواهد شد.

   ۰
 117. فریده گفت:

  قبل از تکمیل ثبت نام در سجام توسط سایت آگه اکسپرس از سایت خارج شدم و کد پیگیری دریافت نکردم
  الان هر وقت وارد میشم نوشته ثبت نان بنده تکمیل شده اما من کد پیگیری برای مراجعه به دفتر پیشخوان رو دریافت نکردم
  چجوری میتونم از طریق همین سایت آگاه اکسپرس در شرایطی که ثبت نام کردم کد دریافت کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت بازیابی کد ده رقمی سجام می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 118. مسعود گفت:

  سلام
  بنده اطلاعات خودم رو ناقص ثبت کردم و امروز ۸ / ۱۱ / ۱۳۹۸ اومدم که بقیه اطلاعات رو وارد کنم ولی هرکاری میکنم نمیتونم وارد بشم پسوردم رو یادم رفته میشه لطفا راهنمایی کنید.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری برای بازیابی نام کاربری و کلمه عبور جهت ثبت نام در آگاه اکسپرس ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 119. جمال گفت:

  باسلام من کد ۱۰ رقمی سجام از دفاتر پیشخوان گرفتم همچنین کد معاملاتی را هم گرفتم بعد مراجعه کردم به دفتر کارگزاری که اونجا هم ثبت نام اولیه را داخل سایت انجام دادم فقط منتظر بودم که احراز هویت و امضاء قرارداد وگرفتن کد بورسی بودم که اینترنت کارگزاری به مشکل خورد و من از دفتر خارج شدم . میخوام ببینم بدون مراجعه به دفتر میتونم این کد را بگیرم یا نه.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که مراحل ثبت نام در سایت آگاه اکسپرس تکمیل نموده باشید بعد از یکی الی دو روز کد ده رقمی سجام برای شما ارسال می گردد و باید برای احراز هویت به یکی از شعب کارگزاری آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه مراجعه بفرمائید. در صورتی که احراز هویت خود را به صورت حضوری انجام دهید بعد از ۵ الی ۷ روز کاری کد بورسی صادر می شود . در صورتی که کد بورسی صادر شود نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به سامانه معاملاتی برای شما از طریق ایمیل و یا پیامک ارسال می گردد .

   ۰
 120. محمد صحت زاده گفت:

  باسلام
  کسانی که شهرستانی هستند چطوری میشه احراز هویت کرد؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که اقدام به دریافت کد بورسی از طریق آگاه نموده اید بعد از تکمیل مراحل ثبت نام در آگاه اکسپرس بعد از ۱ الی ۲ روز کد ده رقمی سجام برای شما ارسال می شود که می توانید برای احراز هویت به یکی از شعب آگاه و دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه در شهر خود با همراه داشتن کارت ملی و شناسنامه مراجعه بفرمائید. جهت کسب اطلاع از شعب کارگزاری آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه به مطلب شماره تلفن و آدرس شعب کارگزاری آگاه در تهران و سایر شهرها در بلاگ بآشگاه مراجعه بفرمائید.

   ۰
 121. ناصر گفت:

  باسلامن ۷بهمن ثبت نام کردم کد۱۰رقمی هم اومد رفتم احراز هویت هم فرم پرکردم گفتن برید پیام میاد الان رمز عبور نیومده کد ۴رقمی احراز هویت اومده چکار کنم ممنون میشم راهنمایی کنین

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 122. علیرضا گفت:

  باسلام
  من تو باشگاه ثبت نام کردم الان که میخوام در سامانه اکسپرس ثبت نام کنم مشکلی که دارم اینه که ایمیل برادرم رو در باشگاه ثبت کردم الان اگه ایمیل خودمو بدم مشکلی پیش میاد؟یا اینکه با همون ایمیل ثبت نام کنم بعدا درخواست تغییر بدم؟
  باتشکر از شما

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت تغییر آدرس ایمیل لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 123. Alireza گفت:

  باسلام موقع ثبت نام در باشگاه به اشتباه ایمیل برادرمو وارد کردم میخواستم بپرسم میشه تو سامانه اکسپرس ایمیل خودمو وارد کنم و این مشکلی نیست؟ و اینکه یا نه با همون ادامه بدم بعدا درخواست تغییر بدم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که در بآشگاه ثبت نام نموده اید و با نام کاربری و کلمه عبور بآشگاهی خود در سایت آگاه اکسپرس ادامه ثبت نام خود را انجام دهید و با هرکدام از ایمیل که تمایل دارید می توانید ثبت نام خود را انجام دهید فقط نباید این ایمیل تکراری و غیر قابل دسترس باشد.

   ۰
 124. ابوالفضل بگ جانی گفت:

  سلام.من ثبت نامم تکمیل نشد.دوباره خواستم وارد حسابم بشه نمیزاره.میگه حساب کاربریت اشتباهه.در حالی که سیو کرده بودم.لطفا کمک کنید و جواب رو ایمیل کنید ممنون.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت بازیابی رمز عبور و نام کاربری برای ادامه ثبت نام ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 125. فرهاد گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  من تاریخ تولد اشتباه وارد کردم چکار باید انجام بدم.
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  ۰
 126. ن گفت:

  سلام من در مرحله ثبت نام شماره ملی را اشتباه وارد کردم و تا مرحله آخر رفتم حالا چطور میتوانم اصلاح کنم

  ۰
 127. دعا گفت:

  سلام خسته نباشید کارت ملی من گم شده چطور می تونم برای اهراز هویت بدون کارت ملی مراجعه کنم. به پست یافته اطلاع دادم برای همین به امید پیداشدن کارت برای کارت جدید اقدام نکردم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای انجام احراز هویت می بایست کارت ملی به همراه داشته باشید در صورتی که برای دریافت کارت ملی اقدام نموده اید، می توانید در مرحله احراز هویت با در دست داشتن فیش و رسید پیگیری جهت دریافت المثنی کارت ملی برای احرازهویت اقدام فرمائید.

   ۰
 128. alirzl گفت:

  سلام، وقت بخیر

  من قبلا تو سجام ثبت نام کردم و کد بورسی دارم و تو کارگزاری دیگه ای فعال بودم

  میخوام تو کارگزاری آگاه فعالیت خودم رو ادامه بدم

  لطفا راهنمایی بفرمایید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفتر کارگزاری یا شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید. بعد از صدور کد معاملاتی دسترسی "کاربر تستی" شما به دسترسی "مشتری" تبدیل خواهد شد. بعد از این فرآیند از طریق منوی اصلی سامانه و انتخاب گزینه "تغییر کارگزار ناظر" می‌توانید دارایی خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید. برای ارسال درخواست می‌توانید در سامانه معاملاتی خود به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کتید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۰
 129. احسان گفت:

  سلام، وقت بخیر

  من توی سایت آگاه ثبت نام کردم و کارگزارم هم آگاه هست و کد بورسی هم دریافت کردم ولی وقتی توی سایت لاگین میکنم میزنه کاربر آزمایشی و نمیتونم خرید انجام بدم.چیکار باید بکنم؟؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که در سامانه معاملاتی خود با پیام کاربر تستی مواجه شده اید و قادر به انجام معامله و یا پرداخت شتابی نمی باشید ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 130. امیرحسین گفت:

  سلام
  من برای خودم ثبت نام کردم وخیلی راحت وارد معاملات شدم و هیچ مشکلی ندارم .ولی برای همسرم ثبت نام کردم ولی متاسفانه موقع ثبت نام نت قطع شد.از اون لحظه به بعد نه میتونم ادامه بدم چون صحفه باز نمیشه.ونه میتونم دوباره برگردم از اول ثبت کنم.خیلی اذیت شدم تماس گرفتم مشکلم حل نشد هروقت میخوام وارد بشم مینویسه کد کاربری اشتباه است .

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری برای ادامه ثبت نام در سایت آگاه اکسپرس ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید

   ۰
 131. سمیه گفت:

  سلام من تا اواسط ثبت نام رو انجام دادم ولی نتم قطع شد و الان رمز عبورم رو یادم رفته باید چکار کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت بازیابی رمز عبور ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 132. مهران گفت:

  سلام
  من تازه احراز هویت شدم و حالا میخام شماره حساب بانکی خودمو تغییر بدم. میتونم شماره حساب بانک دیگرو جایگزین کنم بعد از اینکه یوزر و پسورد برام ارسال شد.

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت تغییر شماره حساب ، می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید در مرحله احراز هویت به صورت حضوری اطلاعات خود را ویرایش نمائید.

   ۰
 133. امیر گفت:

  سلام.اطلاعات بانکی من در آگاه اکسپرس نیاز به ویرایش دارد ولی در راهنمایی سایت درج عدم ویرایش زده است لطفا راهنمایی فرمایید

  ۰
 134. مجید گفت:

  من برای دریافت کد بورسی آنلاین تا مرحله ۶ پیش رفتم قبل از ثبت در مرحله ۶ متوجه شدم آدرس ایمیلم را اشتباه نوشتم و گزینه قبلی را زدم تا به صفحه ای رسیدم که باید ایمیلما اصلاح کنم ولی متاسفانه ایمیل و شماره تلفن غییر قابل اصلاحه. باید چکار کنم

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   چنانچه در ویرایش اطلاعات ثبت شده در سجام با مشکلی مواجه شده اید، می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید

   ۰
 135. سیامک ساریخانی گفت:

  سلام. مدرک تحصیلی من در دسترسم نیست. امکان گرفتن کد بورسی دارم؟

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   باتوجه به حذف بند مربوط به لزوم اخذ مدرک تحصیلی برای ایجاد دسترسی آنلاین در دستورالعمل جدید معاملات برخط ؛ حساب کاربری آنلاین برای اشخاص بالای ۱۸ سال ایجاد خواهد شد. شما میتوانید با ثبت قرارداد آنلاین به صورت حضوری در شعب کارگزاری آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد آگاه این دسترسی را دریافت نمایید.

   ۰
 136. Mahdi گفت:

  سلام وقت بخیر من ثبت نامم را تا مرحله ی تعیین شعبه برای احراز هویت انتخاب کردم ، الان باید اول به شعبه مورد نظر مراجعه کنم تا بتونم مراحل بعدی مثل سجام رو انجام بدم یا خیر الان هم امکان پذیر است ؟؟؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثپت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود.
   سپس بعد از آن باید احراز هویت به صورت حضوری هم آگاه و هم سجام را در یکی از شعب آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه انجام دهید.بعد از ۵ الی ۷ روز کد بورسی شما صادر می گردد.

   ۰
 137. داود صباغ گفت:

  با سلام
  برای ثبت نام فرزندانم که یکی ۶ودیگری۹ساله هستنداقدام نمودم.کد۱۰رقمی سجام آنهابرایم ارسال شد.هنگام ثبت نام ایشان درآگاه اکسپرس،درقسمت شماره موبایل وایمیل،موبایل وایمیل خودم راوارد نمودم اما سامانه اعلام نمودکه این شماره موبایل وایمیل قبلاثبت شده ومجددا قابل استفاده نیست.ازآنجا که فرزندانم موبایل وایمیل ندارند،لطفا راهنمایی بفرماییدچگونه بایدثبت نام آنهاراانجام دهم.ممنونم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثپت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود.
   سپس بعد از آن باید برای احراز هویت آگاه و سجام به صورت حضوری توسط ولی فرزند با به همرا داشتن مدارک هویتی خود و فرزند و کد ۱۰ رقمی سجام و شماره حساب به نام فرزند و شماره شبا و شماره تلفن همراه جداگانه در یکی از شعب آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه اقدام نماید .
   افراد زیر ۱۸ سال که ولی، وصی، یا قیم ایشان متقاضی دریافت دسترسی معاملات آنلاین میباشد، میتوانند با امضای تعهدنامه( توسط ولی ، وصی یا قیم) به صورت حضوری در شعب آگاه, اقدام به دریافت این دسترسی نماید.
   این تعهد نامه حتما باید توسط ولی قانونی امضا گردد.

   ۰
 138. علی گفت:

  سلام در صورتی که ایمیل خود را اشتباه وارد کرده باشیم چگونه قابل اصلاح می باشد؟

  ۰
 139. حسن امینی گفت:

  سلام من هنگام ثبت نام اولیه کد پیگیری ثبت نام رو رو اشتباها پاک کردم -اکنون میخوام ادامه ثبت نام رو انجام بدم پیغام میده کد کاربری یا کد پیگیری اشتباه است .مجددا که میخوام ثبت نام جدید انجام بدم پیغام میده با این شماره ملی ثبت نام صورت گرفته.لطفا راهنمایی بفرمایید.ضمنا زمانی که میخوام از فراموشی کلمه عبور استفاده کنم پیغام میده شما تاکنون ثبت نام نکرده اید باید ثبت نام کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری برای بازیابی نام کاربری و کلمه عبور ، لطفا در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی۱بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 140. ایدین گفت:

  رمز عبورمو فرتگاموش کردم برای تکمیل فرم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت بازیابی رمز عبور ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت بازیابی رمز عبور ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 141. علی گفت:

  با سلام مراجعه ب پیشخوان انتخاب کردم میتونم ب شعب کارگزاری حضوری مراجعه کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، در صورت تمایل برای احراز هویت از طریق شعب آگاه می توانید به صورت حضوری به همراه مدارک هویتی شناسنامه و کارت ملی به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه بفرمائید.

   ۰
 142. mohammadnafar گفت:

  با سلام
  حتما باید شماره حساب مربوط به بانک ملت باشه و با بقیه بانک ها امکان پذیر نیست ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   با هر بانکی که حساب دارید ، می توانید حساب معاملاتی نزد کارگزاری داشته باشید و معاملات خرید و فروش و همینطور شارژ سامانه معاملاتی خود را انجام دهید.

   ۰
 143. ناصر مومنی پور گفت:

  سلام من می خوام برای بچه هام کد بورسی بگیرم و هر سه زیر ۱۸ سال هستند باید برای هر کدوم یک شماه موبایل مجزا و ایمیل جدا تو سیستم تعریف کنم این رو چکار کنم لطفا راهنمایی فرمایید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثپت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود. سپس بعد از آن باید برای احراز هویت آگاه و سجام به صورت حضوری توسط ولی فرزند با به همرا داشتن مدارک هویتی خود و فرزند و کد ۱۰ رقمی سجام و شماره حساب به نام فرزند و شماره شبا و شماره تلفن همراه جداگانه در یکی از شعب آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه اقدام نماید . ایمیل نیز نباید تکراری باشد. افراد زیر ۱۸ سال که ولی، وصی، یا قیم ایشان متقاضی دریافت دسترسی معاملات آنلاین میباشد، میتوانند با امضای تعهدنامه( توسط ولی ، وصی یا قیم) به صورت حضوری در شعب آگاه, اقدام به دریافت این دسترسی نماید. این تعهد نامه حتما باید توسط ولی قانونی امضا گردد.

   ۰
 144. روح اله گفت:

  با سلام برای ثبت نام حتما باید شماره حساب بانک ملت یا سامان رو داشته باشیم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   با هر بانکی که حساب دارید می توانید نزد کارگزاری حساب معاملاتی داشته باشید و حتما نیازی نیست حساب بانک ملت یا بانک سامان را داشته باشید.

   ۰
 145. رضا مظفری گفت:

  سلام وقت بخیر بنده کدبورسی دارم ودر کارگزاری دیگری فعالیت دارم چگونه میتوانم در اگاه عضو شوم ورمز کاربری دریافت نمایم وتغییر کارگزاری دهم ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور انجام معاملات و تغییر کارگزاری به آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفتر کارگزاری یا شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید. بعد از صدور کد معاملاتی دسترسی ""کاربر تستی"" شما به دسترسی ""مشتری"" تبدیل خواهد شد. بعد از این فرآیند از طریق منوی اصلی سامانه و انتخاب گزینه ""تغییر کارگزار ناظر"" می‌توانید دارایی خود را به کارگزاری آگاه انتقال دهید."اید از طریق سامانه معاملاتی آسا تریدر تغییر کارگزار ناظر دهید. برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کنید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود. بعد از اعمال تغییر کارگزار ناظر می توانید سهام مورد نظر خود را از طریق آگاه به فروش برسانید.

   ۰
 146. علی گفت:

  با سلام
  با توجه به اینکه من در اکسپرس ثبت نام کردم جهت اخذ کد بورسی و در انتظار احراز هویت می باشم آیا امکان داره در اطلاعاتی که ثبت کردم تغییراتی بدم؟

  ۰
 147. معصومه گفت:

  سلام ثبتنام در کارگزاری اگاه کامل انجام دادم حتی مرحله اخر رمز کد تایید در ثبتنام سامانه سجام برام ÷یامک شد و اون رو وارد کردم اما کد ده رقمی برام پیامک نشد لطفا راهنمایی کنید

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که مراحل ثبت نام در سایت آگاه اکسپرس را تکمیل نموده اید بعد از یک الی دو روز کد ده رقمی سجام ارسال می شود . در صورتی که بعد از این مدت کد ده رقمی ارسال نشد ،جهت پیگیری کد ده رقمی سجام ،
   می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 148. سمانه گفت:

  سلام من کد معاملاتی برام اومده ولی نام کاربری و رمز عبور نیومده دیروز احراز هویت شدم باید منتظر بمونم یا برم کارگزاری؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سللام دوست عزیز
   در صورتی که احراز هویت خود را انجام داده اید بعد از ۵ الی ۷ روز کاری کد بورسی صادر می گردد و در صورت صدور کد بورسی نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به سامانه معاملاتی برای شما از طریق ایمیل و یا پیامک ارسال
   می گردد.

   ۰
 149. رضا گفت:

  سلام
  من قبلا ثبت نام را انجام داده بودم برای احراز هویت نتوانسته بودم به انجا بیایم
  الان برای ورود نام کاربری و رمز عبور را فراموش کرده ام چه باید بکنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 150. mohammadnafar گفت:

  با سلام
  من درخواست تقاضای وجه زدم میخواستم بدونم که بعد از چند روز پول به حسابم میاد

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   اگر درخواست وجه را تا قبل از ساعت ۱۴ ارسال بفرمائید پول فردای آن روز به حساب شما واریز خواهد شد . اما اگر بعد از ساعت ۱۴ درخواست وجه ارسال بفرمائید ۲ روز کاری طول می کشد تا پول به حساب شما واریز شود. بعد از ارسال تقاضای وجه، درصورتی که وضعیت درخواست شما در حالت "انجام شد" قرار گرفته باشد, زمان پرداخت وجه مورد نظر شما بین ۸:۳۰ صبح تا ۱۶:۳۰ متغیر است و به صورت خودکار به حساب شما واریز می گردد.

   ۰
 151. سجاد گفت:

  سلام کد بورسی من آمده ولی نمی توانم حساب کاربری خود را افزایش دهم درضمن در آسا تریدر نوشته کاربر آزمایش.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که در سامانه معاملاتی با پیام کاربر تستی مواجه شده اید ، جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ یا ۸۲۱۵۴۰۰۰ ۰۲۱ داخلی ۲ بخش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۲
 152. ah8511 گفت:

  با سلام من میخوام ایمیل و شماره ای که ثبت شده رو تغییر بدم چون عوض شده. چی کار باید بکنم؟؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری برای تغییر ایمیل و شماره ثبت شده نزد کارگزاری آگاه ، می توانید در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۱
 153. حسین گفت:

  سلام
  من ثبت نام انجام دادم و تا مرحله اخر هم بدون مشکل رفتم و کد تایید سجام برام اومد ولی صفحه ای برای وارد کردن کد تایید نیومد و کد ده رقمی سجام هم نیومد و پیامک های کارگذاری به منظور تایید همه عملیات اومده برام.من الان کد سجام ۱۰ رقمی ندارم برای احراز هویت مشکل پیش میاد. چیکار باید کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که مراحل ثبت نام در سایت آگاه اکسپرس را تکمیل نموده اید بعد از یک الی دو روز کد ده رقمی سجام برای شما ارسال می گردد و می توانید برای احراز هویت به صورت حضوری به یکی از شعب کارگزاری آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه اقدام بفرمائید.

   ۰
 154. حمید گفت:

  سلام ثبت نام کردم وقتی به مرحله سجام رسید نوشت ثبت نام شما در سامانه سجام با خطا مواجه شده است برای ادامه ثبت نام روی گزینه زیر کلیک کنید ادامه دادم کل ثبت نامو تموم کردم ولی کد ده رقمی سجامو نداده بهم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   چنانچه در ثبت نام در سجام با مشکلی مواجه شده اید، می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید

   ۰
 155. Milad گفت:

  سلام
  من احراز هویت شدم بعد کد معاملاتم اومده برام منتها الان سه روزه ک ازمایشی نوشته
  نمی توانم خرید و فروش کنم مشکل کجاست باید کار خاصی انجام بدم!

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   حدود یک هفته به طول می انجامد تا دسترسی برای شما فعال شود . در صورت فعال شدن می توانید از طریق سامانه معاملاتی خود اقدام به خرید و فروش سهام و اوراق بهادار نمائید.

   ۰
 156. شایان گفت:

  سلام وقتتون بخیر
  ویرایش جهت تغییر اطلاعات کدوم قسمت قرار دارد؟ممنون میشم هرچی سریعتر راهنمایی نمایید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   چنانچه در ویرایش اطلاعات ثبت شده در سجام با مشکلی مواجه شده اید، می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 157. حسین گفت:

  سلام.من موقع ثبت نام، احراز هویت از طریق دفتر پیشخوان رو انتخاب کردم.میخواستم بدونم میتونم برای احراز هویت از طریق شعب کارگزاری آگاه اقدام کنم؟
  نیاز به تماس با شماره ای هست برای این منظور؟

  ۲
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای احراز هویت از طریق آگاه در صورتی که حتی دفاتر پیشخوان را برای احراز هویت انتخاب نموده باشید، امکان پذیر می باشد .اما در صورتی که نحوه احراز هویت خود را شعب کارگزاری آگاه انتخاب نموده باشید برای تغییر نحوه احراز هویت به دفاتر پیشخوان باید تماس گرفته و به اطلاع کارگزاری برسانید تا نحوه احراز هویت شما تغییر داده شود.

   ۰
 158. علی محمدافروز گفت:

  من درکار گزاری اگاه کاشمرکارهایم را انجام داده ام رمز عبو رو نام کار بری به من دادهاند اما هنگام ورود سیستم خطای اشتباه بودن رمز یا کاربری رابه من اعلام میکند چه کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در قسمت ورود به سامانه معاملات آنلاین، با استفاده از گزینه "فراموشی کلمه عبور" و درج کد ملی برای بازیابی اطلاعات کاربری اقدام نمایید.

   ۰
 159. جمالی گفت:

  سلام من ثبت نام کردم اما در سامانه سجام ثبت نام نشدم و نمیتونم وارد بشم و کد ده رقمی سجامی هم واسم نیومده چیکار کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی باید هم در سایت سجام و هم در سایت آگاه اکسپرس ثبت نام نمائید. در صورتی که از طریق سایت آگاه اکسپر موفق به ثبتنام در سامانه سجام نشده اید ، باید به طور مستقیم وارد سایت سجام شده و ثبت نام خودرا انجام دهید.

   ۰
 160. امیرمهدی گفت:

  سلام من همه کارهای مربوط به ثبت نام رو انجام دادم ولی در نرم افزار برای من ب عنوان ازمایشی درج میشه ک امکان هیچ کاری رو ب بنده نمیده؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که در سایت آگاه اکسپرس ثبت نام خود را تکمیل نموده اید بعد از یک الی دو روز کد ده رقمی سجام برای شما ارسال می شود و می توانید برای احراز هویت به صورت حضوری اقدام نمائید بعد از احراز هویت بعد از ۵ الی ۷ روز کاری کد بورسی صادر می گردد و در صورت صدور کد بورسی نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به سامانه معاملاتی برای شما از طریق ایمیل یا پیامک ارسال می گردد. در صورتی که به سامانه معاملاتی دسترسی دارید و با پیام آزمایشی مواجه هستید ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 161. متین گفت:

  سلام
  بنده برای ثبت نام آگاه اکسپرس اقدام کردم تا آخرین مرحله هم پیشرفت به مرحله ثبت نام سجام که رسید کد ۵ رقمی ۱ روز بعد اومد دیگه نتونستم ادامه مراحل رو برم حالا هرچی وارد سایت میشم میگه برای احراز هویت اقدام کنید.
  کد ۱۰ رقمی سجام برام نیومده.
  باید چکار کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که از طریق سایت آگاه اکسپرس موفق به ثبت نام در سجام نشدید، باید به طور مستقیم وارد سایت سجام شوید و ثبت نام خود را انجام دهید و در مرحله احراز هویت سجام و آگاه را از طریق مراجعه حضوری در کارگزاری آگاه اقدام فرمائید.

   ۰
 162. یوسفی گفت:

  سلام من میخوام ثبت نام کنم کد ملی که وارد کردم میزنه کد ملی نامعتبر باید چکار کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 163. مهرداد گفت:

  با سلام وقت بخیر
  یه سوال داشتم
  در هنگام ثبت نام بعد از مشخص کردن نحوه احراز هویت ، به مرحله ثبت کد سجام نرفت و حالا کدی برای من ایجاد نشده لطفا راهنمایی فرمائید.
  ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که نتوانستید از طریق سایت آگاه اکسپرس وارد ثبت نام خود را در سایت سجام انجام دهید باید به طور مستقیم وارد سایت سجام شوید و ثبت نام خود را انجام دهید.

   ۰
 164. abbas گفت:

  با سلام من در مرحله ثبت نام هستم قسمت مشاهده و برسی کد ملی رو اشتباه زده چطور میتونم درستش کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   چنانچه در ویرایش اطلاعات ثبت شده در سجام با مشکلی مواجه شده اید، می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 165. حمید گفت:

  من ثبت نام کردم ولی کد ۵ رقمی و۱۰ رقمی برای من نیومده راهنمایی کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   برای دریافت کد بورسی شما ابتدا باید در سامانه آگاه اکسپرس و سجام ثپت نام کنید . پس از ۱ الی ۲ روز کد ۱۰ رقمی سجام برای شما ارسال میشود. سپس بعد از آن باید احراز هویت به صورت حضوری هم آگاه و هم سجام را در یکی از شعب آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه انجام دهید.بعد از ۵ الی ۷ روز کد بورسی شما صادر می گردد.
   بعد از احراز هویت کد بورسی بعد از چند روز برای شما صادر میشود . نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به سامانه معاملاتی از طریق پیامک یا ایمیل اطلاع رسانی می شود.

   ۰
 166. تراب گفت:

  سلام شماره سریال شناسنامه را اشتباه وارد شده باشد و تایید نهایی زده باشم چگونه میشود تصحیح کرد

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صوتی که احراز هویت خود را انجام نداده اید ، می توانید در مرحله احراز هویت فقط از طریق مراجعه حضوری به شعب کارگزاری نسبت به اصلاح اطلاعات اقدام فرمائید.

   ۰
 167. حسین گفت:

  سلام.من برای احراز هویت به دفتر پیشخوان شعبه خ دماوند چهار راه آیت مراجعه کردم.مبلغی که ازم گرفتند از مبلغی که داخل سایت گفتین بیشتر بود.با این که کپی تمام مدارک و کپی فرم ها همراهم بود.۱۰ هزارتومان بابت احراز هویت سجام و ۵ هزاز تومان جهت صرفا اسکن مدارک از ما گرفتن.۱۲ هزار تومان هم بابت احراز هویت آگاه.مگه مبلغی که دریافت میکنند نباید مطابق با سایت شما باشه؟کجا باید شکایت ثبت کنم؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   هزینه احراز هویت آگاه در دفاتر پیشخوان ۱۲۰۰۰ تومان است. چنانچه پرینت مدارک همراه شما نباشد ۵۰۰۰ تومان هزینه پرینت مدارک از شما اخذ می گردد . ۵۰۰۰ تومان نیز هزینه احراز هویت سجام دریافت می شود.
   اگر بیشتر از این مبالغ از شما دریافت شد , لطفا با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۱ تماس بگیرید و شکایت خود را ثبت نمایید.

   ۱
 168. ن گفت:

  کد بورسی دارم از کارگزاری دیگری کد آنلاین هم دارم برای دریافت کد آنلاین آگاه چگونه اقدام کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   سلام دوست عزیز
   به منظور انجام معاملات از طریق کارگزاری آگاه ابتدا از طریق سامانه آگاه اکسپرس ثبت نام کرده و به منظور احرازهویت به دفتر کارگزاری یا شعب و دفاتر پیشخوان مراجعه نمایید. بعد از صدور کد معاملاتی دسترسی "کاربر تستی" شما به دسترسی "مشتری" تبدیل خواهد شد.

   ۱
 169. مهدی گفت:

  سلام.من سایت سجام ثبت نام کردم کد ۱۰درقمی هم برام آمد، بازم درسامانه آگاه اکسپرس باید ثبت نام کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت بازیابی کد ده رقمی سجام ، لطفا جهت پیگیری در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴داخلی ۲ بخش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 170. Haji گفت:

  سلام وقت بخیر
  مدرک تحصیلی من در دسترس نیست شهرستانه هیچ کپی هم ازش ندارم بدون مدرک تحصیلی میشه احراز کرد یانه؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   باتوجه به حذف بند مربوط به لزوم اخذ مدرک تحصیلی برای ایجاد دسترسی آنلاین در دستورالعمل جدید معاملات برخط ؛ حساب کاربری آنلاین برای اشخاص بالای ۱۸ سال ایجاد خواهد شد. شما میتوانید با ثبت قرارداد آنلاین به صورت حضوری در شعب کارگزاری آگاه و یا دفاتر پیشخوان طرف قرارداد آگاه این دسترسی را دریافت نمایید.

   ۱
 171. مهدی گفت:

  سلام ببخشید من برای دریافت کد بورسی از کارگزاری شما اقدام کردم ولی وسط ثبت نام سیستم قطع شد مجبور شدم از کارگزاری ابان ثبت نام کنم کد پیگیری هم اومده ولی میخوام با کارگزاری شما ادامه بدم دوباره تو اگاه اکسپرس ثبت نام کرد تکمیل شد ولی نوشت شما تو سامانه سجام ثبت نام کردید لطف راهنماییم کنید منتظرم .تشکر

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای دریافت کد بورسی باید هم در سامانه سجام ثبت نام نمائید و هم در هم در کارگزاری آگاه و در هر دو (سجام و آگاه ) احراز هویت شوید.

   ۰
 172. امیر جواد گفت:

  سلام،من احراز هویت سجام در دفتر پیشخوان رو انجام دادم؛باید برای کارگزاری هم یک احراز هویت دیگه انجام بدم؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، احراز هویت شامل احراز هویت در آگاه و سجام می باشد که باید به صورت جداگانه انجام دهید.

   ۰
 173. تشکری گفت:

  سلام. ثبت نام کامل انجام دادم ولی برام کدی برای ثبت نام در سامانه سجام نیومد!!

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت بازیابی کد ده رقمی سجام لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 174. علیرضا گفت:

  سلام.ببخشید من ثبتنام رو انجام دادم حالا واسم پیام اومده اطلاعات بانکی مورد تایید سجام نیست.حالا میخوام اطلاعات یه بانک دیگ رو بذارم چجوری تغییر بدم ؟
  ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   چنانچه در ویرایش اطلاعات ثبت شده در سجام با مشکلی مواجه شده اید، می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید

   ۰
 175. فاضلی گفت:

  سلام.وقتتون بخیر.
  من مراحل ثبت نام رو انجام دادم.تمام اطلاعاتم درست بود که ثبت نهایی رو زدم و اطلاعات رو تایید کردم که سایت با مشکل مواجه شد و چند دقیقه کلا هنگ بود و صفحه بالا نیومد.رفرش کردم صفحه و تونستم فرم رو دانلود کنم.اما وقتی پرینت فرم رو گرفتم متوجه شدم شماره شبایی که تو فرم ثبت شده درست نیست.از سایت سجام هم بام پیامک اومد ک اطلاعات بانکی م درست نیست.از سایت سجام شماره شبا رو درست کردم،الان برای ویرایش اطلاعام برای فرم کارگزاری باید چکار کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که احراز هویت خود را انجام نداده اید ، در مرحله احراز هویت می توانید اطلاعات خود را ویرایش نمائید و یا برای اصلاح و ویرایش اطلاعات ثبت شده در سجام ، می توانید در ساعات اداری روزهای شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن پشتیبانی سامانه سجام ۰۲۱۶۴۶۱ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
   • فاضلی گفت:

    احراز هویت سجام رو انجام دادم،تو سایت سجام مشکلی ندارم،چون ویرایشش کردم.تو سامانه آگاه اکسپرس الان طالاعاتم اشتباهه.باید چکار کنم؟

    ۰
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     جهت ویرایش اطلاعات خود ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۱ بخش اکسپرس تماس حاصل فرمائید .

     ۰
 176. حسین گفت:

  سلام من رمز عبورمو فراموش کردم چیکار باید کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در قسمت ورود به سامانه معاملات آنلاین، با استفاده از گزینه "فراموشی کلمه عبور" و درج کد ملی برای بازیابی اطلاعات کاربری اقدام نمایید.

   ۰