دومین دوره فراخوان طراحی سوال برای مسابقات بآشگاه

 • ۲۹ آذر ۱۳۹۵
 • Agah
 • ۶۸ نظر
 • ۳۷۲۷ مشاهده
فراخوان طراحی سوال بآشگاه, مسابقه بآشگاه, کسب امتیاز در بآشگاه,

{بروزرسانی ۹۵/۱۱/۰۶}

ضمن سپاس از استقبال شما عزیزان نسبت به دومین دوره فراخوان طراحی سوال برای مسابقات بآشگاه که از تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ لغایت ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ برگزار شد، به استحضار شما عزیزان می‌رسانیم، پس از بررسی و تحلیل تیم فنی مسابقات بآشگاه نتایج زیر حاصل گردید.

 • سوالاتی که مشابه با سوالات طراحی شده دربآشگاه تا پیش از شروع مهلت فراخوان بوده، مورد تایید قرار نگرفته است.
 • به سوالاتی که به لحاظ فنی تایید و برای درج در بآشگاه مناسب ارزیابی شده است، معادل ۵۰۰ امتیاز تخصیص داده می شود و به مرور در مسابقات بآشگاه درج خواهند شد. ترتیب انتشار این سوالات بر اساس اولویت های اعلامی در فراخوان مذکور است.
 • به سوالاتی که مورد تایید قرار گرفته‌اند اما به دلایلی نظیر ممنوعیت در ایران، عدم کاربرد در ایران، غیر کاربردی بودن برای بآشگاه و … بوده‌اند معادل ۲۰۰ امتیاز اختصاص داده می شود. بدیهی است به دلایلی که ذکر شده این گروه از سوالات در بآشگاه درج نخواهند شد.
 • سوالاتی که توسط چند نفر مطرح شده است و مورد تایید بوده و مناسب برای درج در بآشگاه هم هستند در بآشگاه درج شده و تمام عزیزانی که این سوال را طراحی نموده‌اند به عنوان طراح سوال در نظر گرفته می شوند و به همه ایشان امتیاز سوال تعلق خواهد گرفت.
 • سوالاتی که مشابه سوالات طراحی شده پس از پایان مهلت فراخوان بوده اند ضمنا مورد تایید تیم فنی تشخیص داده شده و مناسب برای درج در بآشگاه باشند، فقط شامل حال امتیاز سوال خواهند شد.

جدول توزیع امتیاز سوالات طراحی شده به شرح جدول ذیل است:

ردیفکد باشگاهتعداد سوالات ۵۰۰ امتیازی
(قابل درج در بآشگاه)
تعداد سوالات ۲۰۰ امتیازی
(غیرقابل درج در بآشگاه)
امتیاز کل
۱AA0555۴۰۲۰۰۰
۲AA1475۲۰۱۰۰۰
۳AA1512۴۰۲۰۰۰
۴AA2336۲۰۱۰۰۰
۵AA3497۱۱۷۰۰
۶AA4423۳۱۱۷۰۰
۷AA4901۱۰۵۰۰
۸AA5393۴۱۲۲۰۰
۹AA5457۱۱۷۰۰
۱۰AB6086۴۱۲۲۰۰
۱۱AB8208۲۰۱۰۰۰
۱۲AB9410۱۰۵۰۰
۱۳AC0714۴۰۲۰۰۰
۱۴AC2120۴۰۲۰۰۰
۱۵AC2215۵۰۲۵۰۰
۱۶AC4380۵۰۲۵۰۰
۱۷AC7832۳۱۱۷۰۰
۱۸AD0972۷۰۲۵۰۰
۱۹AD2066۴۰۲۰۰۰
۲۰AD2642۳۱۱۷۰۰
۲۱AD3757۴۱۲۲۰۰
۲۲AD4998۳۰۱۵۰۰
۲۳AD5763۱۰۵۰۰
۲۴AD8330۳۰۱۵۰۰
۲۵AD8334۱۱۷۰۰
۲۶AD8661۳۰۱۵۰۰
۲۷AD8772۲۰۱۰۰۰
۲۸AD9766۴۰۲۰۰۰
۲۹AD9771۴۰۲۰۰۰
۳۰AE 9070۲۰۱۰۰۰
۳۱AE0537۳۰۱۵۰۰
۳۲AE1324۶۰۲۵۰۰
۳۳AE1747۵۰۲۵۰۰
۳۴AE2996۴۰۲۰۰۰
۳۵AE4486۱۰۵۰۰
۳۶AE5388۲۰۱۰۰۰
۳۷AE6326۳۰۱۵۰۰
۳۸AE6534۳۰۱۵۰۰
۳۹AE7272۴۰۲۰۰۰
۴۰AE8249۲۰۱۰۰۰
۴۱AE8334۲۰۱۰۰۰
۴۲AE8599۱۰۵۰۰
۴۳AE8981۱۱۷۰۰
۴۴AE9083۲۰۱۰۰۰
۴۵AF0519۱۰۵۰۰
۴۶AF1110۱۰۵۰۰
۴۷AF1408۲۰۱۰۰۰
۴۸AF1663۳۰۱۵۰۰
۴۹AF2011۰۱۲۰۰
۵۰AF2600۱۰۵۰۰

{بروزرسانی: ۹۵/۱۰/۱۱- مهلت شرکت در فراخوان به پایان رسید} نظر به استقبال مشتریان و کاربران محترم بآشگاه از مسابقات و درخواست تعداد بسیاری از عزیزان برای مشارکت در طراحی سوال در این بخش، بدینوسیله به اطلاع عزیزان می‌رسانیم که کمپین طراحی سوال از تاریخ ۱۳۹۵/۱۰/۰۱ لغایت ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ به مدت ۱۰ روز اجرا خواهد شد.
پس از پایان این مدت، سوالات توسط تیم مربوطه مورد بررسی قرار گرفته و موارد قابل قبول مشخص خواهند شد. ضمن انتشار نتایج بررسی در همین مطلب، افرادی که سوالات آنها برای مسابقات قابل قبول باشد به ازای هر سوال تایید شده غیرتکراری، معادل  ۵۰۰ امتیاز دریافت خواهند کرد.

شرایط شرکت در طراحی سوال:

 1. لازم است فرم مربوط به ارسال سوالات به دقت تکمیل شود. حتما به عناوین هر کادر توجه شود.
 2. برای کاهش امکان خطا در تخصیص امتیاز، حتما کد بآشگاه در کادر مربوط به آن به درستی و به صورت کامل در فرم درج شود. کد بآشگاه شامل ۲ حرف انگلیسی و ۴ عدد است که در گوشه سمت چپ بالای صفحه حساب کاربری بآشگاه نمایش داده می شود (مانند AA0040).
 3. هر کد بآشگاه مجاز به ارسال حداکثر ۵ سوال است و سوالات بیشتر از این مقدار، بدون بررسی حذف خواهد شد.
 4. در هر یک از سوالات طراحی شده ذکر منبع و گزینه صحیح مربوط به سوال الزامی است.
 5. برای هر سوال لازم است یکبار فرم مربوطه تکمیل و ارسال گردد. بنابراین برای درج ۵ سوال، لازم است فرم ۵ بار تکمیل و ارسال شود.
 6. به سوالات تکراری که پیش از این در بآشگاه مطرح شده است، امتیازی تعلق نمی‌گیرد. می‌توانید با مراجعه به آرشیو سوالات مسابقه از عدم تکراری بودن سوالات طراحی شده، اطمینان حاصل نمایید.
 7. سوالات طراحی شده ترجیحاً نه بسیار ساده و نه بسیار سخت و مبهم باشد.
 8. سوالات طراحی شده پس از اتمام ملت مقرر (۱۳۹۵/۱۰/۱۰) از نظر محتوا، نگارش، علمی و مرتبط بودن، توسط تیم مسابقات مورد بررسی قرار میگیرد.
 9. امتیاز تنها به سوالاتی تعلق می‌گیرد که از طریق فرم انتهای این فراخوان و در مهلت مقرر برای بآشگاه ارسال شود و همچنین به لحاظ فنی مورد تایید تیم مسابقه باشد. به سوالاتی که از طریق ایمیل، تلگرام، اینستاگرام، فکس و روش‌های دیگر ارسال گردد، ترتیب اثر داده نمی‌شود.
 10. اولویت با سوالاتی است که منبع آن از مطالب ارائه شده در بآشگاه بلاگ باشد.
  فراخوان طراحی سوال بآشگاه, مسابقه بآشگاه, کسب امتیاز در بآشگاه,

موضوع سوالات می‌تواند از موارد ذیل انتخاب شود:

لازم به ذکر است که انتخاب سوالات قابل قبول بر اساس فاکتورهای فوق به تشخیص کارشناسان مسابقات بآشگاه انجام خواهد شد؛ لذا بآشگاه در تعیین برندگان فراخوان بر اساس فاکتورهای اعلامی مختار است.

خاطر نشان می سازد بررسی سوالات پس از اتمام مهلت قانونی آغاز خواهد شد و با توجه به حجم شرکت کنندگان، ممکن از اعلام نتایج چند ماه به طول انجامد.

فرم شرکت در فراخوان طراحی سوال

با توجه به اتمام مهلت شرکت  فراخوان، فرم مذکور غیرفعال شده است.

[iphorm id=”5″ name=”طراحی سوال باشگاه”]

68 پاسخ به “دومین دوره فراخوان طراحی سوال برای مسابقات بآشگاه”

 1. afsaneh13982 گفت:

  ایده ی فوق العاده ای هست ممنون.
  فرم رو از ۱ دی میتونیم پر کنیم ؟

  ۰
 2. 09473 گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید،همیشه در جهت نوآوری هستید،همین نوآوری ها هستند که باشگاه و کارگزاری آگاه رو نمونه کرده،بی هیچ تعارفی بهترین هستید.

  ۰
 3. agah22704 گفت:

  سلام ببخشید من اگه سهمی رو از یک کارگذاری دیگه خرید و فروش کرده باشم و یا در حال حاضر داشته باشم. امکان خرید و فروش اون سهم از کارگذاری آگاه هستش؟ بدون اینکه به تعداد دارایی سهامم در کارگذاری دیگه تغییری ایجاد بشه

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست عزیز چنانچه شما برای اولین بار سهمی را از یک کارگزاری خریداری نمایید تا زمانی که آن نماد در پرتفوی شما باشد ناظر سهم کارگزاری اول است. همچنین خریدهای بعدی سهام آن نماد از کارگزاریهای دیگر بلامانع است ولی برای فروش سهم حتما باید به کارگزاری که ناظر است مراجعه نمایید.
   بعنوان مثال شما سهام خساپا را برای اولین بار از کارگزاری الف خریداری می کنید در اینحالت ناظر سهم کارگزاری الف خواهد بود. حال برای خریدهای بعدی سهام خساپا به کارگزاری آگاه مراجعه می کنید و مقداری دیگری سهم خساپا به دارایی خود اضافه می نمایید.
   اگر تصمیم به فروش سهم خساپا داشته باشید حتما باید معامله فروش شما از طریق کارگزاری الف انجام پذیرد.

   ۰
 4. ali00265 گفت:

  سلام. سری قبلی تعداد زیادی سوال مطرح کردم که هنوز که هنوز است از آنها برای مسابقات استفاده می شود. دو روز تمام کل کار و زندگی ام را برای طرح آن سوالات بوسیدم و کنار گذاشتم!!! با دیدن این اطلاعیه مشتاق شدم که دوباره اقدام کنم. اما محدودیت تعداد ۵ سوال واقعا دلسرم کرد!!! ۵ سوال طرح کنیم تازه اگر تکراری نباشند!!!!

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بله دوست عزیز٫ تعداد سوالات را محدود کردیم تا هم کیفیت سوالات طراحی شده را افزایش دهیم و هم بتوانیم خروجی آن را سریعتر منتشر نماییم و هم دقت دوستان عزیز در طراحی سوال را افزایش دهیم.
   ضمناً ممکن است تعدادی از دوستان سوالات زیادی طراحی کرده باشند، اما یا برای بآشگاه مناسب نبوده یا تکراری بوده (سوالاتی که قبلا در باشگاه استفاده شده) و یا منابع موثقی نداشته است.

   ۰
 5. agah27491 گفت:

  با سلام
  روش بسیار مناسبی است برای افزایش انگیزه مشارکت در مشتریان کارگزاری آگاه.
  سپاس

  ۰
 6. agah04963 گفت:

  سلام. فرمش کجاست وچه جوری باید ارسال کنیم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   با توجه به اینکه در مطلب بیان شده است که فراخوان از ۱ دی ماه آغاز می شود، لذا فرم از ۱ دی در پایین همین مطلب قرار خواهد گرفت.

   ۰
 7. 2063495981 گفت:

  باسلام وخداقوت؛
  ای کاش امتیاز حضور برای طراحی سوال نیز داشتید.

  ۰
 8. saeed40940 گفت:

  سلام سوال طراحی تکنیکال امروز به نظر من هرچهار گزینه صحیح می باشد لطفا بررسی کنید

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی با توجه به فیلم آموزشی که لینک آن در زیر سوال قرار داده شده است، تنها یک گزینه جزء ورودی های تحلیل تکنیکال نیست.
   جهت اطلاع از این موضوع ثانیه ۴۰ به بعد فیلم را مشاهده فرمایید.

   ۰
 9. dez00098 گفت:

  سلام
  بسیار طرح خوبیه فقط لطفا سطح سوال و نوع سوال رو هم بفرمایید که چگونه باید باشه

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی سوالات میبایست در سطح سوالات فعلی بآشگاه باشد.
   در خصوص موضوع سوالات هم در مطلب فوق(زیر عکس) نکات لازم گفته شده است.

   با احترام

   ۰
 10. agah1001810018 گفت:

  سلام امتیاز درصورت تایید هر ۵سوالاست یا اینکه اگر حتی یک سوال هم تایید شود امتیاز کامل محاسبه میشود
  ممنون

  ۰
 11. shakour گفت:

  چرا سوال مسابقه تخحصصی- پیش بینی قیمت پایانی سهام شرکت نفت پاسارگاد‌- طراح: امیرحسین ادیب نیا که مربوط به آذر ماه بود امتیازش رو واسه دی لحاظ کردین. این کاملا اشتباه شده لطفا اصلاح کنید. اگه این ۱۸۰ امتیاز واسه آذر لحاظ بشه منم جز برندگان آذر میشدم.

  ۰
  • Agah گفت:

   دوست عزیز این سوال جزء مسابقات آذر است و در نتایج آذر تاثیرگذار خواهد بود و نیز امتیاز آن در مسابقات دی‌ماه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

   ۰
   • shakouri گفت:

    ولی تا به این لحظه سیستمتون به اشتباه ۱۸۰ امتیاز رو واسه این ماه تخصیص داده.

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     همانطور که پیشتر و در دوره های قبل هم حضور شما عزیزان عرض شد، نتایجی که شما در سایت مشاهده می فرمایید، سیستمی بوده و امکان تغییر آن به صورت دستی وجود ندارد. لذا مسئول بخش مسابقه در زمان گزارشگیری و اعلام نتایج با در نظر گرفتن بازه زمانی مناسب (از ۱ آذر تا ۱ دی) امتیاز سوال "پیش بینی قیمت پایانی سهام شرکت نفت پاسارگاد‌" را برای آذرماه درنظر خواهد گرفت.

     ۰
 12. 57435 گفت:

  سوال : تخحصصی- پیش بینی قیمت پایانی سهام شرکت نفت پاسارگاد‌- طراح: امیرحسین ادیب نیا
  که در ۱/۹/۹۵ طراحی شده
  در انتهای روز مقرر ارزش سهم طبق سامانه آسا و هم طبق سایت tsetmc مقدار ۱۱۰۰۰ هست که میشه گزینه ۳ ولی جواب روگزینه ۲ اعلام کردید

  ۰
  • Agah گفت:

   دوست گرامی، ملاک قیمت پایانی سهم در تاریخ ۳۰ آذر است و همانطور که قابل مشاهده است در تاریخ ۳۰ آذر قیمت پایانی سهم ۱۱۳۰۲ است و آن ۱۱۰۰۰ که شما فرمودید قیمت آخرین معامله است که مورد سوال نبوده.

   ۰
 13. rayan_mohammad گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  یک ایده بسیار جالب است ، اگر امتیاز حضور نیز داشت بسیار عالی بود.
  با تشکر

  ۰
 14. agah04963 گفت:

  سلام از کجا بفهمیم سوال تایید شده؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   پس از پایان این مدت، سوالات توسط تیم مربوطه مورد بررسی قرار گرفته و موارد قابل قبول مشخص خواهند شد. ضمن انتشار نتایج بررسی در همین مطلب، افرادی که سوالات آنها برای مسابقات قابل قبول باشد به ازای هر سوال تایید شده غیرتکراری، معادل ۵۰۰ امتیاز دریافت خواهند کرد.

   ۰
 15. soroush73 گفت:

  خسته نباشید
  ممنون از این ایده ی ناب .
  فارغ از امتیاز کسب سود برای مشتریان کارگزاری دقیقا با همین کارهاست که میشه دانش بازار سرمایه رو برای فعالان در این زمینه رونق داد .
  با تشکر فراوان

  ۰
 16. agah08539 گفت:

  سلام
  شیوه خوبیه کسی که طراح سوال بوده هم باید به سوال جواب بده؟

  ۰
 17. agah04000 گفت:

  با سلام خیلی ببخشید شما گفتید هر کد باشگاه فقط پنج سوال میتواند طراحی کند اما در عمل من هر قدر سوال طراحی میکنم این عبارت می اید/سوال شما با موفقیت دریافت شد و مورد بررسی قرار خواهد گرفت. میتوانید مجدداً سوال دیگری را نیز ارسال نمایید. سپاسگزاریم./ علت در چیست ودیگر اینکه از کتب اساتید بزرگ حقوق تجارت هم میشود سوال طراحی کرد یا خیر با سپاس

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   پیام تشکر بعد از هر سوال طراحی شده نمایش داده می شود. اما در زمان بررسی توسط تیم مسابقات بآشگاه برای هر کد فقط ۵ سوال ابتدایی در نظر گرفته می شود و مابقی آن بدون بررسی کلاً حذف می شود.
   در مورد سوال دوم نیز، چنانچه سوالات مرتبط با بازار سرمایه باشد و منبع آن (نان کتاب، نویسنده و صفحه مورد نظر) ذکر شود، استفاده از کتب، امکان پذیر است.

   ۰
 18. mozafari69 گفت:

  سوالات روانشناسی بازار هم میشه طرح کرد؟

  ۰
 19. matour63 گفت:

  سلام خدمت شما و دوستان عزیز
  بنظر بنده ایده خوبیه اگه کسی استعداد داشته باشه و بتواند سوالات طرح کنند

  ۰
 20. agah04000 گفت:

  باسلام خیلی ببخشید من دو سه روز پیش سوالی مطرح کرده بودم که بایکی ازسوالات مسابقه امروز کمی هم پوشانی ومشابهت داشت ایا این مورد از موارد حذف سوال من خواهد بود باتشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   اگر زمان ثبت سوال شما در سیستم، پیش از زمان درج سوال در بآشگاه باشد و همه شرایط ذکر شده در فراخوان را داشته باشد، امتیاز به شما تعلق خواهد گرفت ولی سوال منتشر نمیشود (چون به هر ترتیب تکراری است).

   ۰
 21. agah21981 گفت:

  سلام
  کار بسیار عالی و مناسبی می باشد
  با اینکار سطح مشارکت اعضاء بالا می رود

  خدا قوت

  ۰
 22. agah04000 گفت:

  با سلام میشود محدودیت سوالات رااز ۵به ۷ افزایش دهید

  ۰
 23. agah71262 گفت:

  ممنون از زحماتتون
  بریم سوال طراحی کنیم

  ۰
 24. MOH00204 گفت:

  سلام
  زمان اعلام نتایج حدودا مشخص است ؟

  ۰
 25. davodm65 گفت:

  سلام
  اگر امکان دارد بازهم مدت راتمدید کنید.
  متشکرم

  ۰
 26. agah04000 گفت:

  سلام اعلام نتایج کی هست

  ۰
 27. keshvari گفت:

  ببخشید من متوجه این آگهی در بازه زمانی مربوطه نبودم
  امیدوارم در دوره جدید بتونم شرکت کنم

  ۰
 28. agah28775 گفت:

  با سلام
  پیشنهاد می شود که مسابقه ای درخصوص خلاصه نویسی مقالات ارایه شده در باشگاه گذاشته شود (در حدود۴یا۵خط) که این امر کمک به دانش بیشترمشتریان خواهد نمود.

  ۰
 29. agah146 گفت:

  فراخوان بعدی برای طرح سوال کی هست؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   تاریخ معینی برای فراخوان اعلام نمی شود. فراخوان ها عموماً ده روزه است و برگزاری آن در بلاگ و بآشگاه اطلاع رسانی می شود.

   ۰
 30. maryam178 گفت:

  با عرض سلام کاش دوباره از این نوع فراخوان تکرار شود برای کسانی که به تازگی عضو باشگاه شدند فرصت خوبی باشد

  ۰
 31. با سلام
  فرمودیدفراخوان سوالها معمولا ۱۰ روزه می باشد اول تا دهم هرماه جرا بهمن ماه خبری از آن نیست

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز در فراخوان گفته شده که مدت ۱۰ روز است ولی به این موضوع "اول تا دهم هر ماه، فراخوان طراحی سوال برگزار می شود" اشاره‌ای نکردیم.

   ۰
 32. a06442 گفت:

  با سلام
  چرا برخی بیش از ۲۵۰۰ امتیاز دریافت نموده اند ؟(مگر محدودیت سوال وجود نداشت )
  با تشکر

  ۰
 33. rahimi93 گفت:

  با سلام
  ضمن عرض تشکر از کلیه دست اندرکار با شگاه
  بنده ۵ سوال رامطرح کرده بودم که فقط دو مورد بررسی قرار گرفته است و بقیه هم فکر کنم مشکل محتوایی نداشته باشد.ممنون میشم بررسی بفرمایید.
  AA2336 کد;

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما ۵ سوال داشتید که ۲ سوال از دیدگاه فنی و محتوایی مورد تایید قرار گرفت.
   ۳ سوال دیگر به دلایل زیر مورد تایید نبوده است:
   ۱-سوال تکراری که قبل از برگزاری فراخوان در باشگاه استفاده شده بود و جزو سوالات تکراری محسوب میشد. به مشتریان اعلام کرده بودیم که از سوالات داخل باشگاه استفاده نکنند.
   ۲-یک سوال به دلیل اینکه گزینه ها در خصوص مقایسه بازده بازارها نسبت به یکدیگر و کاملا نسبی و زیادی ساده برای استفاده در باشگاه بود، استفاده نشد.
   ۳-یک سوال در خصوص شرایط مشمول عرضه اولیه تضمینی در باشگاه بود که به دلیل اینکه این مطلب و این سرویس در باشگاه کنسل شده سوال لزومی ندارد.

   با احترام

   ۰
 34. MOH00204 گفت:

  سلام
  از فراخوان سئوال شما راضی هستم این کار باعث رشد آموزشی ما مشتریان کارگزاری محترم آگاه می شود و از این که به اینجانب ۲۰۰۰ امتیاز در ردیف ۱ جدول داده اید
  بسیارممنون هستم .
  اما پرسشی در ذهن من ایجاد شده است اینکه می بینم بعضی از دوستان ما امتیاز هایی با غیر از ضریب ۵۰۰ دریافت کرده اند ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بله دوست عزیز
   همانطور که در بند ۳ فراخوان اعلام کردیم، به سوالاتی که مورد تایید قرار گرفته‌اند اما به دلایلی نظیر ممنوعیت در ایران، عدم کاربرد در ایران، غیر کاربردی بودن برای بآشگاه و … بوده‌اند معادل ۲۰۰ امتیاز اختصاص داده می شود. بدیهی است به دلایلی که ذکر شده این گروه از سوالات در بآشگاه درج نخواهند شد.

   ۰
 35. shafieyanh93 گفت:

  خوشحال میشم اگه از سوالاتی که طراحی کردم در باشگاه استفاده بشه ممنون

  ۰
  • Bashgah گفت:

   دوست عزیز
   چنانچه سوالات شما به تایید همکاران بخش مسابقات رسیده باشد، حتماً در بخش مسابقات بآشگاه درج می گردد.

   ۰
 36. AU0902 گفت:

  یک پیشنهاد
  اگه در فاصله همان فرصت زماتی پاسخ به سوال بشه اصلاح کرد

  ۰
 37. AU0902 گفت:

  با سلام
  روش بسیار مناسبی است برای افزایش انگیزه مشارکت در مشتریان کارگزاری آگاه است

  ۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: