دوره آموزش حد سود و زیان در نرم افزار معاملاتی آتی کالا

  • ۵ آبان ۱۳۹۸
  • asgari
  • ۰ نظر
  • ۱۱۷۷ مشاهده
حد سود و زیان در نرم افزارهای معاملاتی آتی کالا

قراردادهای آتی یکی از ابزارهای نوین مالی است که از سال ۱۳۸۷ در ایران راه‌اندازی شد و به تدریج مورد استقبال سرمایه گذاران قرار گرفت. در پی نوسانات شدید و تورم سال ۹۷ بسیاری از مردم درصدد آن برآمدند تا برای حفظ ارزش پول خود و همچنین کسب سود، در بازارهای مالی سرمایه گذاری نمایند.

بازار طلا، سکه، ارز و بورس مقصد وجوه مذکور گردید. با این حال نوسانات شدید قیمت و مواجهه با روند نزولی در بازارها، سرمایه گذاران را با تردید و نگرانی مواجه ساخت. این نگرانی‌ها سرمایه گذاران را به این فکر انداخت تا به دنبال بازاری باشند که علاوه‌بر پوشش ریسک در خصوص نوسانات قیمت، در هنگام کاهش قیمت‌ها نیز از زیان مصون باشند. بازار آتی یکی از بهترین گزینه‌ها، برای نیاز سرمایه گذاران در این شرایط بود.

معرفی دوره

گام اول به منظور معاملات در بازار آتی کالا، یادگیری مفاهیم اولیه بازار است. بعد از فراگیری این مهم، توانایی کاربرد نرم افزار آنلاین در جهت معاملات بهتر می تواند مفید واقع شود.

پیش نیاز این دوره، دوره “چگونه زعفران و سکه در بورس معامله نماییم؟” است.

هدف این دوره آشنایی معامله گران، با فیچر های مختلف نرم افزار آتی کالا و نحوه استفاده از آنها است.

یکی از این فیچر ها، قابلیت ایجاد حدسود و زیان برای مشتریان آتی کالا است. با یادگیری این فیچر نیازی به رصد روزانه بازار نیست. حد سود و زیان مورد نظر را ایجاد نموده و ریسک معاملات خود را کاهش دهید.

فیچر دیگر پیش بینی وضعیت است، یکی از نگرانی های همیشگی معامله گران آتی، ریسک مارجین کال شدن است. بوسیله قابلیت پیش بینی وضعیت، زودتر از وضعیت خود آگاه شده و با افزایش موجودی یا بستن موقعیت خود از مارجین شدن در امان بمانید.

هدف دوره

در این دوره نرم افزار آتی کالا و ویژگی های آن به طور کامل توضیح داده می شود. انتظار می رود که پس از این دوره معامله گران در به کارگیری فیچرهای مختلف نرم افزار آنلاین آتی کالا مهارت لازم را کسب نمایند.

 

پیش‌نیاز، هزینه دوره و مدت دوره

دوره آنلاین
مدت دوره۳ ساعت (۱ جلسه ۳ ساعته)
هزینه دورهرایگان

با عضویت در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه از ۲۰ تا ۶۰ درصد تخفیف در دوره‌های آموزشی بهره‌مند شوید.

ثبت نام در دوره آموزش حد سود و زیان در نرم افزار معاملاتی آتی کالا

 

 

ارتباط با کارشناسان آموزش ۸۲۱۵۴۰۰۰-۰۲۱ داخلی ۱۰۲ و ۱۰۶

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: