دریافت کد بورسی و کد سجام در قزوین

  • ۱ دی ۱۳۹۹
  • agah9
  • ۰ نظر
  • ۲۱۲ مشاهده
کدبورسی قزوین

اقتصاد تورمی موجب شده است سرمایه‌گذاری به یک ضرورت تبدیل شود. همه افراد به دنبال راهی برای حفظ ارزش پول خود در برابر تورم هستند. می‌توان با نگرشی عاقلانه سرمایه‌گذاری کرد و به درآمدهای بالا رسید. اگر شما هم چنین دغدغه‌ای در سر دارید، در این مقاله با ما باشید تا شما را با سرمایه‌گذاری در بازار بورس آشنا کنیم.

به این ترتیب می‌توانید با عملکردی درست به سرمایه‌های بالا برسید. برای ورود به دنیای بورس باید در مرحله اول کد بورسی داشته‌باشید. در ادامه شما را با نحوه دریافت کد بورسی در قزوین آشنا خواهیم ‌کرد.

 

فهرست مطالب

 

کد بورسی چیست؟

این روزها کمتر کسی پیدا می‌شود که نام کد بورسی به گوشش نخورده ‌باشد. در واقع با سوددهی بالای بورس، سیل عظیمی از مردم به سمت این بازار روانه شدند. به همین دلیل، مفاهیم اولیه این بازار برای بسیاری از افراد قابل درک شده است. اگر با کد بورسی آشنایی ندارید، باید بدانید که این کد یک شناسه ویژه است که به متقاضیان بورسی اجازه فعالیت در دنیای بورس را می‌دهد.

این شناسه ۸ بخشی است که ۳ بخش آن را حروف و ۵ بخش دیگر را اعداد تشکیل می‌دهد. معمولا حروف از نام خانوادگی افراد و اعداد به صورت تصادفی انتخاب می‌شوند. البته در یک حالت دیگر، هم حروف و هم اعداد تصادفی هستند.

اگر قصد دریافت کد بورسی در قزوین را دارید، باید بدانید که این کد منحصرا به شما تعلق دارد و در واقع برای شناسایی هویت شما به کارگرفته می‌شود. زیرا این کد به ازای هریک از افراد جامعه، تنها یک بار صادر خواهد شد. دنیای بورس دنیای آزادی است و هر شخصی می‌تواند با هر سن و تحصیلاتی در آن فعالیت داشته‌ باشد. البته برای این که افراد مختلف با شرایط متنوع به موقعیت‌های عالی برسند، باید مهارت‌های لازم را کسب کنند. با شرکت در کلاس‌های آموزشی می‌توان به دید بازتری در خصوص دنیای بورس و باید و نبایدهای خرید و فروش سهام دست پیدا کرد. ما به تمامی افرادی که قصد ورود به بازار بورس را دارند، توصیه می‌کنیم تا پیش از دریافت کد بورسی در قزوین در کلاس‌های آموزش بورس این شهر شرکت کنند.

پدر و مادرهایی که می‌خواهند برای آینده فرزندان خود سرمایه‌گذاری کنند، می‌توانند این کار را در بستر بازار بورس انجام دهند. امکان دریافت کد بورسی برای افراد زیر ۱۸ سال نیز وجود دارد و تنها باید تعهدنامه ولی ارائه شود.

نحوه دریافت کد بورسی در قزوین

فرایندهای بازار بورس بسیار ساده است و همه چیز به صورت آنلاین انجام می‌شود. در مورد ثبت نام نیز همین شرایط وجود دارد و می‌توانید روش حضوری یا غیر حضوری را انتخاب کنید. چنان چه قصد دریافت کد بورسی در قزوین را دارید و روش حضوری را انتخاب کرده‌اید، باید به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه کنید و از کارشناسان این مجموعه بخواهید تا شما را در سامانه‌های سجام و کارگزاری ثبت نام کنند و احراز هویت را انجام دهند. با کلیک روی لینک دفاتر پیشخوان دولت منتخب آگاه در قزوین می‌توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید. اگر هم به دنبال بهترین دفاتر پیشخوان دولت در شهرهای دیگر هستید، روی لینک دفاتر پیشخوان دولت منتخب کارگزاری آگاه کلیک کنید.

در صورتی که برای دریافت کد بورسی در قزوین روش آنلاین را انتخاب کرده باشید، می‌توانید شخصا تمامی مراحل را طی کنید. در واقع با ثبت نام در سامانه‌های کارگزاری و سجام و طی کردن مرحله احراز هویت کد بورسی دریافت خواهید کرد. این روزها روش آنلاین طرفداران زیادی پیدا کرده است و اپلیکیشن‌های زیادی به منظور کمک به ثبت نام بورسی به راه ‌افتاده‌اند. شما می‌توانید با استفاده از سامانه آگاه اکسپرس در مدت زمانی کوتاه ثبت نام سجام و کارگزاری را انجام دهید و نیازی به پرداخت هزینه نخواهد بود.

دریافت کد سجام در قزوین

برای دریافت کد سجام، می‌توانید به دو صورت اقدام کنید. یک راه مراجعه به وب‌سایت این سامانه با آدرس www.sejam.ir است. سامانه سجام که توسط شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه به راه افتاده است، محلی امن برای ذخیره‌سازی اطلاعات بورسی کشور است. تمامی افراد حقیقی، حقوقی و اتباع می‌توانند برای دریافت کد بورسی در قزوین به این سامانه مراجعه کنند. البته می‌توان از اپلیکیشن‌های پرداخت نیز کمک گرفت. اپلیکیشن‌هایی از این دست، کاربری آسانی دارند و فرآیند ثبت نام را ساده‌تر می‌کنند.

در صورتی که برای دریافت کد سجام در قزوین به سامانه سجام رجوع کنید یا از اپلیکیشن‌های مرتبط استفاده کنید، باید پس از تکمیل اطلاعات فردی، مبلغ ۱۰ هزارتومان پرداخت کنید. پس از آن یک کد پیگیری دریافت خواهید کرد.

شیوه دیگر استفاده از سامانه آگاه اکسپرس است. روی لینک ex.agah.com کلیک کنید و به سامانه آگاه اکسپرس وارد شوید. پس از ورود به این سامانه می‌توانید به صورت رایگان برای دریافت کد سجام اقدام کنید. ضمن این که می‌توانید به صورت همزمان برای دریافت کد بورسی، کد معاملاتی و کد سجام در قزوین درخواست ثبت کنید.

دریافت کد معاملاتی در قزوین

کد معاملاتی از لازمه‌های حضور شما در بازار بورس است. اگر اطلاعات تخصصی درباره دنیای بورس نداشته ‌باشید، شاید تصور کنید که کد معاملاتی همان کد بورسی است. در صورتی که کد بورسی از لازمه‌های اولیه برای ورود شما به بازار کار است. اگر بخواهید در دنیای بورس فعالیت حرفه‌ای داشته ‌باشید و از سامانه‌های معاملاتی استفاده کنید، به کد معاملاتی نیاز خواهید داشت. با دریافت کد معاملاتی در قزوین می‌توانید به صورت لحظه‌ای برای سهام‌های خود تصمیم بگیرید و دست به خرید و فروش بزنید.

برای دریافت کد معاملاتی به سامانه آگاه اکسپرس بروید. اگر از قبل در سجام ثبت نام و احراز هویت را انجام داده باشید، نیازی به احراز هویت و مراجعه حضوری نخواهد بود.

سهام عدالت در قزوین

سامانه فروش سهام عدالت

سهام عدالت در سال ۱۳۸۵ به صورت رایگان به اقشار ضعیف جامعه واگذار شد. هدف از واگذاری این سهام به مردم، کمک به معیشت سهامداران و البته خصوصی‌سازی شرکت‌های دولتی بود. به این ترتیب دسته‌ای از افراد با پرداخت مبلغی اسمی، صاحب سهام شرکت‌ها و کارخانه‌های دولتی شدند. تا مدتی پیش سهام عدالت غیر قابل فروش بود و افراد در بازه‌های زمانی مختلف از سود این سهام بهره‌مند می‌شدند.

دولت در سال ۱۳۹۹ اجازه فروش سهام عدالت را به صاحبانش واگذار کرد. در صورتی که شما هم دارای سهام عدالت در قزوین هستید، می‌توانید به سامانه سهام عدالت آگاه با آدرس se.agah.com وارد شوید و اختیار فروش سهام‌تان را به این مجموعه واگذار کنید. با این کار به کارگزاری اگاه اجازه می‌دهید تا با توجه به شرایط و تحت نظارت ناظر بازار، سهام‌تان را به فروش برساند و در مرحله آخر، سود سهام را به حساب‌تان انتقال دهد. در صورتی که اطلاعاتی در این خصوص ندارید، حتما مقاله سامانه مدیریت و فروش سهام عدالت را مطالعه بفرمایید.

 

جمع‌بندی

کارگزاری آگاه مجموعه‌ای است که انواع خدمات بورسی را به صورت انلاین و حضوری به مشتریانش ارائه می‌دهد. شما می‌توانید به منظور دریافت کد بورسی در قزوین، دریافت کد معاملاتی، فروش سهام عدالت و… از خدمات و مشاوره‌های این مجموعه برخوردار شوید. در صورتی که سوالی در این خصوص دارید، به بآشگاه مشتریان مراجعه کنید یا با شعبه آگاه در شهرتان تماس حاصل کنید.

آدرس و شماره تماس شعبه قزوین

 

 

فرم تماس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: