خدمت ویژه کارگزاری آگاه در دریافت اعتبار معاملاتی

 • ۲۴ آبان ۱۳۹۵
 • Agah
 • ۲۰۵ نظر
 • ۱۹۴۲۲ مشاهده
خدمت ویژه کارگزاری آگاه در دریافت اعتبار معاملاتی

با توجه به درخواست مشتریان محترم، امکان بهره‌مندی از تخفیف بسته‌های اعتباری تا پایان آذرماه تمدید شد.

کارگزاری آگاه به منظورخدمت رسانی هرچه بیشتر به عموم مشتریان این شرکت، خدمات ویژه‌ای برای دریافت بسته‌های اعتباری ارائه می‌دهد. مشتریان گرامی کارگزاری آگاه، این امکان را خواهند داشت، تا از تاریخ ۲۵ آبان لغایت ۱۵ آذر ۳۰ آذر، از بسته‌های اعتباری بآشگاه مشتریان با تخفیف ۲۵% بهره‌مند شوند.

این خدمت ویژه به پاس همراهی شما مشتریان گرامی برای سهولت بیشتر در دریافت یا افزایش اعتبار از کارگزاری آگاه و در مدت زمان معینی ارائه خواهد شد.

با توجه به شرایط دریافت بسته‌های اعتباری که پیش از این اعلام شده بود، مشتریان کارگزاری آگاه در سطوح مختلف بآشگاه می‌توانند بسته اعتباری مورد نظر خود را، از مبالغ ۲ تا ۵۰ میلیون تومانی با بازپرداخت ۳ تا ۱۲ ماهه، انتخاب نموده و برای تهیه آن از ۲۵% تخفیف دریافت بسته استفاده نمایند. قیمت جدید بسته‌ها به شرح جدول شماره ۱ است:

جدول شماره ۱: قیمت بسته‌های اعتباری با تخفیف ۲۵% (از ۲۵ آبان تا ۱۵ آذر ۳۰ آذر)
ردیف نام بسته قیمت اصلی(ریال) قیمت پس از تخفیف (ریال)
۱ بسته ۲ میلیون تومانی ۳ ماهه ۱,۰۵۰,۰۰۰ ۷۸۷,۵۰۰
۲ بسته ۲ میلیون تومانی ۶ ماهه ۲,۰۰۰,۰۰۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰
۳ بسته ۲ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۳,۶۰۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۴ بسته ۳ میلیون تومانی ۳ ماهه ۱,۵۷۵,۰۰۰ ۱,۱۸۱,۲۵۰
۵ بسته ۳ میلیون تومانی ۶ ماهه ۳,۰۰۰,۰۰۰ ۲,۲۵۰,۰۰۰
۶ بسته ۳ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۵,۴۰۰,۰۰۰ ۴,۰۵۰,۰۰۰
۷ بسته ۵ میلیون تومانی ۳ ماهه ۲,۶۲۵,۰۰۰ ۱,۹۶۸,۷۵۰
۸ بسته ۵ میلیون تومانی ۶ ماهه ۵,۰۰۰,۰۰۰ ۳,۷۵۰,۰۰۰
۹ بسته ۵ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۹,۰۰۰,۰۰۰ ۶,۷۵۰,۰۰۰
۱۰ بسته ۱۰ میلیون تومانی ۳ ماهه ۵,۲۵۰,۰۰۰ ۳,۹۳۷,۵۰۰
۱۱ بسته ۱۰ میلیون تومانی ۶ ماهه ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ۷,۵۰۰,۰۰۰
۱۲ بسته ۱۰ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۱۸,۰۰۰,۰۰۰ ۱۳,۵۰۰,۰۰۰
۱۳ بسته ۲۰ میلیون تومانی ۳ ماهه ۱۰,۵۰۰,۰۰۰ ۷,۸۷۵,۰۰۰
۱۴ بسته ۲۰ میلیون تومانی ۶ ماهه ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ بسته ۲۰ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۳۶,۰۰۰,۰۰۰ ۲۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ بسته ۵۰ میلیون تومانی ۳ ماهه ۲۶,۲۵۰,۰۰۰ ۱۹,۶۸۷,۵۰۰
۱۷ بسته ۵۰ میلیون تومانی ۶ ماهه ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ۳۷,۵۰۰,۰۰۰
۱۸ بسته ۵۰ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۹۰,۰۰۰,۰۰۰ ۶۷,۵۰۰,۰۰۰

به عنوان مثال، آقای الف در مردادماه ۹۵ عضو بآشگاه شده است. از همان روز نخست، علاوه بر معرفی معرف، به فعالیت هایی نظیر شرکت در مسابقات، معرفی بآشگاه به دوستان و بازدید روزانه پرداخته است. ایشان بایت فعال شدن ۲نفر از زیرمجموعه های جدید خود، مبلغ ۱۰۰هزار تومان جایزه گرفته است و همچنین با پشتکار خود، توانسته در مسابقات شهریور ماه مبلغ ۴۴۰۰۰ تومان و در مسابقات مهرماه مبلغ ۳۲۰۰۰ تومان جایزه بگیرد.

از طرفی مبلغ هدیه عضویت ایشان ۱۰،۰۰۰ تومان بوده و بابت معاملات این مدت هم ۱۰،۰۰۰ تومان تخفیف گرفته‌اند. مجموع ریال آقای الف ۲۰۶،۰۰۰ تومان است.

بدون درنظر گرفتن سطح بآشگاه، ایشان امکان دریافت یکی از بسته‌های اعتباری زیر را به دلخواه خواهند داشت:

 • بسته ۲ میلیون تومانی ۳ماهه
 • بسته ۲ میلیون تومانی ۶ماهه
 • بسته ۳ میلیون تومانی ۳ماهه
 • بسته ۵ میلیون تومانی ۳ ماهه

این درحالی است که آقای الف پیش از تخفیفات امکان دریافت اعتبار ۵ میلیون تومانی را نداشته است. برای مقایسه بهتر، بسته‌هایی که ایشان قبل و بعد از تخفیف می‌توانند دریافت کنند، در جدول شماره ۲ قابل مشاهده است:

جدول شماره ۲: مقایسه بسته های اعتباری قابل خرید برای آقای الف قبل و بعد از تخفیف
ردیف نام بسته قبل از تحفیف پس از تخفیف
۱ بسته ۲ میلیون تومانی ۳ ماهه
۲ بسته ۲ میلیون تومانی ۶ ماهه
۳ بسته ۳ میلیون تومانی ۳ ماهه
۴ بسته ۵ میلیون تومانی ۳ ماهه

 

خدمت ویژه کارگزاری آگاه در دریافت اعتبار معاملاتیمدت استفاده از این خدمات محدود بوده و از روز ۲۵ آبان تا ۱۵ آذر ۳۰ آذر ۱۳۹۵ خواهد بود. لذا کلیه مشتریان گرامی که علاقمند به تهیه بسته های اعتباری هستند، با داشتن قرارداد اعتباری در کارگزاری آگاه، می توانند نسبت به دریافت اعتبار با شرایط ویژه بهره‌مند شوند.

برای ارسال درخواست دریافت بسته های اعتباری می‌توانید در حساب کاربری بآشگاه خود به بخش خدمات مراجعه کنید. در منوی بسته های اعتباری، بسته ها با توجه به موجودی ریالی شما در بآشگاه فعال خواهند بود.(بسته های فعال رنگی و بسته های غیر فعال طوسی هستند).

بر اساس نیاز خود می توانید. یکی از بسته های فعال را انتخاب کنید، تاریخ اعمال* بسته (واریز اعتبار به حساب معاملاتی آسا) را تعیین کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کنید. درخواست شما بررسی می شود و درصورت تایید به حساب معاملاتی شما (در سامانه آنلاین آسا) اضافه خواهد شد.

برای مشاهده وضعیت تایید یا رد بسته نیز می توانید به بخش گزارش و منوی گزارش اعتبار مراجعه نمایید.

* تاریخ اعمال: تاریخی است که شما انتخاب می کنید تا اعتبار معاملاتی در آن تاریخ به حساب شما در سامانه آنلاین آسا منظور شود.

مقررات تسویه اعتبار دریافتی (هدایا و جرایم)

با توجه به اینکه عدم تسویه بسته اعتباری در زمان مقرر (در سررسید بسته) موجب تضییع حقوق سایر مشتریان خواهد شد (به دلیل محدود بودن اعتبارات) کارگزاری آگاه برای تسویه بموقع هدیه خوش‌حسابی و برای عدم تسویه در سررسید جریمه در نظر گرفته است.

 • در صورت تسویه به موقع، پنج درصد از مبلغ خرید بسته اعتباری به عنوان هدیه خوش حسابی در حساب کاربری بآشگاه مشتری منظور خواهد شد.
 • با توجه به اینکه تسویه فروش سهام ۳ روز کاری زمان نیاز دارد، اگر قصد دارید اعتبار خود را از طریق فروش سهام بازگردانید، حتما باید ۳ روز کاری پیش از تاریخ پایان بسته اعتباری، نسبت به فروش سهام مورد نظر اقدام نمایید.
 • اگر با استفاده از واریز وجه نقد، قصد دارید اعتبار دریافتی خود را تسویه نمایید، در تاریخ سررسید بسته نسبت به واریز وجه و تسویه حساب خود اقدام نمایید.
 • در صورت عدم تسویه بموقع (تا روز پایان موعد بسته اعتباری)، کارگزاری با استناد به ماده ۱۳دستورالعمل خرید اعتباری و همچنین بند۵ ماده ۴ قرارداد اعتباری نسبت به فروش دارائی مشتری تاسقف بدهی اقدام خواهد نمود.
 • علاوه بر این مشتری بدهکار مشمول جرایمی می‌شود و با تکرار بدحسابی امکان دریافت اعتبار را در آینده نخواهند داشت.
 • شایان ذکر است چنانچه مشتری در موعد مقرر نسبت به تسویه اعتبار خود اقدام ننماید، تا زمان تسویه روزهای تعطیل نیز جزو روزهای بدهکاری و تاخیر ایشان محاسبه خواهد شد.

در پایان خاطر نشان می‌سازد کلیه مشتریان خوش حساب این امکان را دارند تا علاوه بر دریافت جایزه خوش حسابی (پنج درصد از مبلغ خرید بسته اعتباری)، در صورت وجود شرایط لازم، بارها و بارها از اعتبار معاملاتی در قالب وام قرض‌الحسنه و بسته‌های اعتباری بآشگاه استفاده نمایند.

205 پاسخ به “خدمت ویژه کارگزاری آگاه در دریافت اعتبار معاملاتی”

 1. agah74143 گفت:

  با سلام من در تاریخ ۹۵٫۸٫۱۶ در باشگاه عضو شدم ودر تاریخ ۸٫۱۸ خرید داشتم مجددا در تاریخ۸٫۱۹ دو مورد خرید داشتم اما در صفحه گزارش باشگاه ثبت نشده و بابت خرید آنها هیچ امتیازی به امتیاز باشگاه اضافه نشده لطفا برسی نماید متشکرم

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی تمامی معاملات ۱۸ لغایت ۲۳آبانماه، به تاریخ ۲۳آبان در حساب شما لحاظ شده است. برای اطمینان از این موضوع می توانید به گزارش تراز ریال وهزینه و گزارش امتیاز در بخش گزارش بآشگاه، مراجعه نمایید.

   با تشکر

   ۰
 2. n15476 گفت:

  سلام
  خدمات خوبی می باشد انشاء الله که ادامه دار بوده و مشتریان راغبتر شوند.
  با تشکر

  ۰
 3. 2298 گفت:

  با سلام
  مزایای خوبیه اما برای اینکه متوجه شوم درست فهمیدم این طرحی که فرمودید همان وام قرض الحسنه هست؟ در واقع وجهی به طور مستقیم به شخص در شروع بسته تعلق نمی گیرد و بسته اعتباری جهت شخص و برای خرید سهام در نظر گرفته میشود که با آن می تواند خرید و فروش سهام انجام دهد و اگر قبل از اتمام بسته سهام خود را بفروشد نمی تواند پول را برداشت کند و فقط می تواند مجدد سهام با آن بخرد و اگر اشتباه نکنم فقط می تواند منافعی که از این خرید و فروش بدست آورده برداشت کند؟ درست متوجه شدم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز این طرح با وام قرض الحسنه متفاوت است و برای دریافت بسته های اعتباری لازم است تا به اندازه قیمت بسته، موجودی نقدی در حساب بآشگاه خود داشته باشید درحالیکه در طرح وام قرض الحسنه شما هیچ گونه وجهی برای دریافت بسته پرداخت نمی کنید.

   ۰
 4. mirpour66 گفت:

  با سلام
  طرح جالبیه، امیدوارم در طول سال تکرار بشه، اگه درصد تخفیفش بیشتر بشه عالی میشه.
  واقعا خسته نباشید...

  ۰
 5. agah10798 گفت:

  سلام وقت بخیر بنده به تازگی عضو باشگاه و کارگزاری آگاه شدم
  خدمات شما قابل تقدیر است در سایر کارگزاری ها من ندیدم امیدوارم در آینده بتوانم از خدمات شما بیشتر بهره ببرم ان شاالله پایدار باشید
  یک پیشنهاد : برای کسانی که سرمایه کمی دارند خدمت خوبی است ولی اگر در کنار این اعتبار بتوانید به مشتریان سیگنال های رایگان هم بدهید که بتوانند از این اعتبار استفاده کنندوسود هم ببرند عالی می شود چون ممکن است برخی از دوستان تحلیل گر نباشند و یا در حال آموزش هستند لذا حمایت کارگزای کمک بسیار زیادی برای سیو سودخواهد بود . ممنون از شما

  ۰
 6. moh07664 گفت:

  سلام،دو سئوال دارم،یکی اینکه آیا تخفیف سطح عضویت باشگاه هم علاوه بر این ۲۵درصد اعمال خواهدشد یانه؟ ودیگر اینکه بنده کل سرمایه ام فعلا دو میلیون تومان است . آیا میتوانم برای مابقی تضمین از سهامی که با همین بسته اعتباری میخرم نزد کارگزاری فریز کنم یا حتما باید قبلا به اندازه تمام تضمینات از آورده خودم سهام بخرم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی تخفیف معاملات ارتباطی با این طرح ندارد و شما هر معامله ای که انجام دهید طبق روال قبل تخفیف آن در حساب شما لحاظ خواهد شد.
   خیر، شما باید پیش از خرید بسته، مقدار تضمین لازم را داشته باشید.

   با تشکر

   ۰
 7. mirpour66 گفت:

  ببخشید یه سوال داشتم :
  اونجایی که مثال زدید که آقای الف " ایشان بایت فعال شدن ۲نفر از زیرمجموعه های جدید خود، مبلغ ۱۰۰هزار تومان جایزه گرفته است "
  منظورتون چیه؟
  یعنی دو نفر از زیرمجموعه ما اگه کد سهامداری از آگاه دریافت کنه، مبلغ ۱۰۰ هزار تومان به ما تعلق میگیره؟؟؟
  با تشکر.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام. خیر
   همانطور که در مطلب ژنولوژی (درختواره) بآشگاه مشتریان آگاه و مزایای آن آمده، اگر در زیر مجموعه­‌های مستقیم شما، افرادی باشند که مشتری آگاه نیستند و یا جزو مشتریان فعال آن به شمار نمی‌­آیند، به محض آنکه این زیرمجموعه اولین در آمد ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریالی را ایجاد نمایند، میزان ۵۰۰,۰۰۰ ریال آن به عنوان هدیه به معرف مستقیم وی تعلق می‌گیرد. این مبلغ فقط برای ایجاد اولین درآمد یکصد هزار تومانی است. این درآمد ممکن است حاصل از خرید بسته‌های آموزشی، مشاوره‌ای و یا کارمزد معاملات زیرمجموعه باشد. همچنین اگر کاربران سطح یک شما برای اولین بار اقدام به خرید بسته های آموزشی یا تحلیلی در بآشگاه نمایند، درصورتی که مبلغ پرداختی آنها بالاتر از ۱۰۰ هزارتومان باشد، ۵۰ هزارتومان هدیه به شما تعلق می گیرد.
   مشتری غیرفعال به شخصی اطلاق می‌شود که پس از انجام مراحل کدگیری با کارگزاری آگاه معامله‌ای انجام نداده یا کارمزد ایجاد شده توسط ایشان کمتر از ۱۰۰ هزارتومان بوده است و یا مشتری آگاه بوده ولی به مدت دو سال هیچگونه معامله‌ای نکرده است.

   ۰
 8. Sarvi06246 گفت:

  سلام،ممنون از خدمات شما
  در باشگاه تیکت مستقیم اگر قرار دهید خیلی عالی هست.
  چطور لینک معرفی برای گذاشتن در فضای اینترنت بگیرم؟
  با سپاس و احترام

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   پیشنهاد شما در خصوص تیکت گذاری در بآشگاه، به واحد پشتیبانی اعلام گردید.
   برای مشاهده لینک معرفی خود، میتوانید به پروفایل/مشخصات فردی، مراجعه نمایید.

   با تشکر

   ۰
   • Sarvi06246 گفت:

    سلام
    لینک عمومی مربوط به باشگاه هستش.
    لینکی که مربوط به ثبت نام در سیستم اکسپرس هستش مد نظرم بود،که البته متوجه شدم چطور لینک بدیم.
    سوالم اینه که ثبت نام از طریق لینک باشگاه فقط امتیاز داره یا لینک ثبت نام در اکسپرس هم شامل امتیاز هست؟
    با احترام

    ۰
    • Agah گفت:

     افرادی که از طریق لینک شما در بآشگاه یا آگاه اکسپرس ثبت نام میکنند در واقع علاوه بر ثبت نام، زیرمجموعه شما نیز خواهند شد. بنابراین در صورت زیرمجموعه شدن افراد، به شما ۳۰۰ امتیاز داده خواهد شد.

     با تشکر

     ۰
 9. شمس گفت:

  با سلام
  چرا در یک هفته گذشته مطالب آموزشی کمتری در بلاگ گذاشتید؟
  منتظر مطالب خوب شما هستیم.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی نکاتمطرح شده در مطلب سبدگردانی و همچنین مطلب ۸ سایت کاربردی برای فعالان بازار سرمایه هر دو جزو مطالب آموزشی هستند. منظور شما از مطلب آموزشی چیست؟

   ۰
 10. amorizadeh گفت:

  ممنون بابت تخفیف ها خوبی که قرار میدین

  ۰
 11. 09473 گفت:

  واقعا طرح خوبی هست همین طرح ها باعث میشه مشتریان کارگزاری آگاه روز به روز بیشتر بشن،خدا قوت به همگی دوستان و مدیران سایت

  ۰
 12. habibpur75 گفت:

  سلام خیلی طرح خوبیه ولی سعی کنید همیشگی باشه باتخفیف های بیشتر.باتشکر

  ۰
 13. agah21981 گفت:

  سلام
  اعتبارات جالب و خوبیه
  خدا قوت

  ۰
 14. agah09400 گفت:

  سلام طرح خوبی هستش ولی من با سرمایه ۱۰ ملیون و چند روز یه بار خرید و فروش نمیتونم این اعتبار بگیرم کاش میشد مبلغ اعتبار واریز کنم و از این اعتبار استفاده کنم

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   شما می توانید از روش های دیگری همچون شرکت و برنده شدن در مسابقات و یا دعوت از دوستان، وجه نقد بآشگاه خود را افزایش دهید.

   ۰
 15. agah08539 گفت:

  طح جالبی هستش ولی کاش میشد هزینه اعتبار واریز کرد

  ۰
 16. agah22806 گفت:

  سلام
  امروز ۲۶ آبانه و هیچ بسته ای برای من فعال نیست؟
  ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی، شما در بآشگاه میزان وجه کافی برای خرید بسته های اعتباری را ندارید. برای اطلاع از چگونگی افزایش وجه نقد بآشگاه می توانید به مطلب "چگونه می‌توان وجه نقد موجود در بآشگاه را افزایش داد؟" مراجعه فرمایید.

   با سپاس

   ۰
   • agah22806 گفت:

    ممنون
    در صورت امکان مزیت این بسته ها نست به یک وام بانکی را بفرمایید، اگر اشتباه نکم این یه نوع وامه که سود ۱۳٫۵ درصدش را اوش گرفته و اصلش را در سررسید؟

    بازم ممنون

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     بسته های اعتباری نسبت به وام بانکها دارای مزایای زیر است:
     ۱- نیاز به فرد ضامن، چک و ملک ضمانت ندارد.
     ۲- نیاز به سپری شدن مراحل اداری طولانی ندارد.
     ۳- هزینه ای که بابت خرید بسته‌های اعتباری پرداخت می کنید، از وجه نقد بآشگاه است و از سرمایه اصلی شما نیست، یعنی شما بصورت واریز پول نمیتوانید وجه نقد بآشگاه را شارژ نمایید.
     ۴- سودی از بابت بسته های اعتباری اخذ نمی شود و هزینه بسته ها معادل کارمزد بانک است که از وجه نقد بآشگاه کسر می گردد.

     در انتها نیز نویدبخش آن هستیم که بزودی بهبودهایی در پیش است که اگر بخشی از وام یا تمام آن را تا تاریخ تسویه استفاده نکنید معادل همان وجه پرداختی به حساب شما استرداد خواهد شد.

     با سپاس از همراهی شما

     ۰
 17. mozafari69 گفت:

  سلام.طرح خیلی خوبیه ولی کاش راه های دیگه ای هم بزارید ک بشه اعتبار پولی رو بیشتر کنیم

  ۰
 18. mc_group@yahoo.com گفت:

  سلام
  خدمات خوبی می باشد انشاء الله که ادامه دار بوده و مشتریان راغبتر شوند.
  با تشکر

  ۰
 19. Agah08269 گفت:

  سلام طرح تشویق خوبیه ولی کاش یکسری اعتبارها هم بصورت امتیازی تعلق میگرفت

  ۰
 20. agah71262 گفت:

  با سلام بسیار عالی بود
  ای کاش میتونستید یه امکان اضافه کردن وجه نقد رو به باشگاه اضافه کنید چون ما ها که سرمایه آنچنانی نداریم که تخفیفامون زیاد بشه یا اینکه انقدر بدشانسیم که همیشه با یه کمی تفاوت توی مسابقات برنده نمی شیم هم بتونیم از امکانات باشگاه استفاده کنیم.
  مرسی آگاه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   راستش را بخواهید به علت قوانین موجود علیه پولشویی چنین مجوزی را نداریم که این امکان وجود داشته باشه که وجه نقد به صورت دستی به بآشگاه واریز شود.

   ۰
 21. sharifip43 گفت:

  سلام و خسته نباشید.ضمن تشکرفراوان از این حرکت خوب امیدوارم شرایط وامهای قرض الحسنه هم ساده تر بشه یه پیشنهاد هم داشتم یه نظر سنجی بزارین مبنی بر اینکه آیا با پرداخت نقدی هزینه بسته های اعتباری موافقید؟ شک نکنید بیشتر از ۹۰% از مشتریان نظر مثبت دارند.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   ممنون از پیشنهادتون. البته چون اعتبار در قالب بآشگاه است، مجوز دریافت هزینه آن به صورت نقدی (خارج از بآشگاه) به لحاظ قوانین پولشویی وجود ندارد.

   ۰
 22. agah02584 گفت:

  سلام لطفا کنترل بفرمایید امتیاز مسابقه تاریخ ۹۵/۰۸/۲۵ برای بنده محاسبه نشده. باتشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی، امتیاز پاسخ صحیح هر دو سوال ۲۵آبانماه در تاریخ ۹۵/۰۸/۲۹ در حساب بآشگاه شما لحاظ شده است.

   ۰
 23. agah56846 گفت:

  سلام.. ببخشید با این بسته های اعتباری دقیقا چه کارهایی میشه انجام داد؟؟ آیا میشه از این بسته ها برای معاملات در بورس استفاده کرد؟؟

  ۰
 24. saeed گفت:

  سلام
  با عرض خسته نباشید ممنون از تمامی زحمات شما
  لطفا در صورت امکان بسته های ۵۰۰ هزاری و ۱ میلیونی هم قرار دهید.

  ۰
 25. agah79133 گفت:

  با سلام
  لطفا توضیح دهید که اگر در محاسبه قدرت اخذ تسهیلات نشان دهد که می توانیم تسهیلات بگیریم آیا برای ماه های بعد هم این مجوز می ماند

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی این طرح تا ۱۵آذر برقرار است و شما تا ۱۵ آذر می توانید بسته ها را با این قیمت ها خریداری نمایید.
   بدیهست که پس از اتمام این طرح قیمت ها یه نرخ قبل بازگشته و قدرت اخذ تهسیلات شما کاهش خواهد یافت.

   ۰
 26. arya08272 گفت:

  عالیه ولی اگه بشه برای وجه تضمین هم تخفیف در نظر گرفته بشه عالیتر میشه. از طرف تمامی دوستان از مدیریت محترم کارگزاری آگاه درخواست تخفیف در وجه تضمین برای بسته های اعتباری رو دارم. ممنون از شما

  ۰
 27. agah18133 گفت:

  سلام
  به نظرم کارگزاری اگاه داره بهترین خدمات وبه مشتری هاش ارایه میده .ولی تنها مشکلی که وجود داره وبیشترکامنت ها هم در این مورده اینکه نمیتوانیم حساب اعتباری باشگاهمون و خودمون با کارت اعتباری شارز کنیم. من خودم ۷ماهه عضو باشگاه شدم بالای ۹۰ درصد مسابقات وشرکت کردم هر روز هم بازدید روزانه داشتم سطح الوند هستم ۱۸هزار امتیازهم دارم ولی هنوز۷۰هزار هم تو حساب باشگاهم ندارم که بتونم باهاش بسته اعتباری بخرم.به نظرم یه راه حلی برای این حساب باشگاه پیدا کنید.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز، تمام این فعالیت هایی که ذکر کردید برای افزایش امتیاز بآشگاه مناسب است. هرچند که افزایش امتیاز و سطح بآشگاه کمک شایانی در افزایش وجه نقد می کند ولی چنانچه شما معاملاتی نداشته باشید ویا جزء برندگان مسابقات ماهانه نباشید یا حتی زیرمجموعه های شما فعال نگردند، وجه نقد بآشگاه شما افزایش پیدا نخواهد کرد.
   همچنین پس از صعود به سطح ۵(سهند) شما علاوه بر بسته های اعتباری می توانید از بسته های وام قرض الحسنه نیز استفاده نمایید.
   پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی افزایش وجه نقد بآشگاه و بهره‌مندی از بسته های وام قرض‎الحسنه به لینک های زیر مراجعه نمایید.

   - چگونه می‌توان وجه نقد موجود در بآشگاه را افزایش داد؟

   - دریافت وام قرض الحسنه برای معاملات اوراق بهادار از کارگزاری آگاه

   با سپاس از همراهی شما

   ۰
 28. agah04963 گفت:

  ممنون. من سطح ۴ هستم بایدیه قله دیگه فتح کنم تا بتونم اعتبار بگیرم.

  ۰
 29. agah27491 گفت:

  سلام
  کارگزاری آگاه در ارائه خدمات به مشتریان خود در بین دیگر کارگزاریها پیشتاز است.
  شرایط جدید استفاده از بسته های اعتباری بسیار مفید و به نفع سهامدارارن است.
  سپاس

  ۰
 30. feizi04189 گفت:

  سلام. قسمت خدمات من غیر فعال شده لطفا بررسی کنید..

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی برای بررسی این موضوع چندین مرتبه در روزهای مختلف با شما تماس گرفته شد ولی متاسفانه همراه شما خاموش بود.
   لذا خواهشمند است با واحد پشتیبانی بآشگاه به شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   با تشکر

   ۰
 31. agah77654 گفت:

  سلام وخسته نباشید من خیلی مطالعه کردم اما گیج شدم
  من ازکجا بدونم الان چه مبلغی اعتبار دارم؟
  تا الان هم خرید و فروشی نداشتم و مبتدی هستم

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی، با توجه به وجه نقد حساب بآشگاهتان، شما فعلا قادر به دریافت اعتبار از کارگزاری آگاه نیستید.
   برای افزایش وجه نقد بآشگاه می توانید به مطلب "چگونه می‌توان وجه نقد موجود در بآشگاه را افزایش داد؟" مراجعه فرمایید.

   با تشکر

   ۰
   • p02797 گفت:

    امیدوار که شرایط انتقال وجه جهت خرید نیز ، به اون ۲-۳ مورد محدود جهت افزایش اعتباری خرید اضافه شود . وگرنه بهتر است ، بجای عنوان کردن امکان استفاده از اعتبار برای همه ، به همان تعداد قلیل و محدود اشاره کنید. با سپاس

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     ما درکارگزاری آگاه همواره در تلاشیم تا با تسهیل فرایندها، امکان استفاده از همه خدمات را برای عموم مشتریان عزیزمان فراهم کنیم. زیرا معتقدیم سود واقعی زمانی است که هر دو طرف رضایت داشته باشند و بی شک روزی که شما عزیزان اعلام رضایت کنید، ما سود اصلی را می بریم. اینها خدمتتون عرض میکنیم اعتقاد ما است و شعار نیست. امیدواریم در این راه همراه و راهنمای ما باشید.

     ۰
 32. 10565 گفت:

  سلام هدایایی هم برای مسابقات در نظر دارید؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بله، به برندنگان هفتگی "امتیاز" و به برندگان ماه "وجه نقد" هدیه داده می شود. همچنین برای اطلاع از چگونگی نحوه تخصیص جوایز می توانید اینجا را کلیک کنید.

   ۰
 33. irbiz06 گفت:

  ضمن قدردانی بابت زحمات
  با توجه به کاهش نرخ بهره بانکی پیشنهاد می شود قیمت بسته ها روی همین قیمتای جدید تثبیت بشه و موقت نباشه
  ضمن اینکه امکان خرید بسته های بزرگتر حداقل ۶۰ درصد پرتقوی و کم کردن کارمزد از بسته اعتباری متعلقه ؛ مشابه سایر کارگزاریها فراهم بشه

  ۰
  • p02797 گفت:

   موافقم...

   بدون شک ، در این شرایط رقابتی و اختصاص تسهیلات متنوع از سوی کارگزاری ها ، جهت جذب مشتری ، داشتن غرور کاذب و تبلیغات سوری و وعده های پوچ و دروغین ، شاید موقتا تعداد اعضا را افزایش دهد ولی در بلند مدت ، قادر به حفظ مشتریان نخواهد بود . صداقت و دست و دلبازی ، کلید موفقیت در جذب و حفظ مشتریان وفادار هست ...

   ۰
 34. Kazemi57@gmail.com گفت:

  با سلام خدمات شما در مقایسه با سایر کارگزاریها قابل تامل و تشکر است

  ۰
 35. dez00098 گفت:

  سلام
  به نظر من طرح خوبیه و کاش همیشگی باشه

  ۰
 36. agah35756 گفت:

  سلام وخسته نباشین
  اون دسته ازسهم هایی که نوسان ندارند وسهام دار خریداری میکند امتیازی ندارد برای این موضوع میشه یه برنامه ای انجام داد
  باتشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز اگر ممکنه منظور خود را دقیق تر بفرمایید؟
   به تمامی معاملات خرید/فروش مشتریان (جدای از آنکه در آن معامله سود کنند یا زیان) امتیاز و تخفیف کارمزد داده می شود.

   ۰
 37. agah19238 گفت:

  سلام
  ای کاش راه های بیشتری برای افزودن به میزان شارژ میگذاشتید

  ۰
 38. Pooya00472 گفت:

  اگر در یکزمانی فردی قصد خروج از باشگاه را داشته باشد، وجه نقد موجود در باشگاه چه میشود؟ آیا امکان دریافت آن وجود دارد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   شما می توانید در بخش خدمات/درخواست واریز وجه، گزینه درخواست جدید را کلیک کنید و تمام وجه نقد بآشگاه و یا بخشی از آن را دریافت نمایید.
   خاطر نشان می سازد در صورت برداشت وجه نقد بآشگاه امکان واریز ویا برگشت مجدد آن به بآشگاه نیست.

   ۰
 39. کیانوش جعفریان گفت:

  با سلام پرسنل محترم لففا در ثبت تاریخ ها ی خرید و فروش بیشتر دقت کنید با اشتباهات شما منم قاطی کردم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز همانگونه که در تماس تلفنی همکاران به شما توضیح داده شد، مشکل شما ارتباطی به ثبت تاریخ معاملات ندارد.
   لذا خواهشمند است با مرورگر دیگری وارد بآشگاه شده و گزارش امتیاز و تخفیفات خود را بگیرید و نتیجه را به واحد پشتیبانی اعلام فرمایید.

   با تشکر

   ۰
 40. dez00098 گفت:

  سلام
  بازپراخت مبلغیر بسته به چه صورتی است؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   لازم است هر بسته اعتباری خریداری شده، حداکثر تا روز سررسید آن تسویه شود.
   لذا چنانچه از محل فروش سهام می خواهید اعتبار خود را تسویه کنید میبایست سه روز کاری پیش از سررسید اعتبار، نسبت به فروش سهام خود، اقدام نمایید و چنانچه بصورت نقدی تسویه می کنید می توانید ۱روز قبل از سررسید، اینکار را انجام دهید.
   شایان ذکر است در صورتیکه امکان، می توانید از طریق خرید بسته جدید یا درخواست وام، اعتبار خود را تمدید کنید.

   با تشکر

   ۰
 41. faridnhariri@gmail.com گفت:

  خیلی ممنون. طرح خیلی خوبیه

  ۰
 42. agah07959 گفت:

  سلام آبان ماه در کارگزاری ثبت نام کردم لطفا بصورت تصویری آموزش بدین که چطور اعتبارتخفیف دار رو تا ۱۵آذر بخرم میشه با کارت بانکی بخرم چطور یا باید مستقیم به کارگزار مراجعه کنم لطفا راهنماییم کنید با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   ضمن سپاس از اینکه آگاه را بعنوان کارگزار خود انتخاب نمودید.
   دوست گرامی برای خرید بسته های اعتباری ابتدا لازم است که وجه نقد کافی در حساب بآشگاه خود داشته باشید و نیز قرارداد اعتباری نیز امضا کنید.
   با توجه به قوانین مربوط به پولشویی امکان واریز مبلغ به بآشگاه برای تهیه بسته های اعتباری وجود ندارد. لذا برای این منظور پیشنهاد می شود به مطلب"چگونه می‌توان وجه نقد موجود در بآشگاه را افزایش داد؟" مراجعه فرمایید.

   با تشکر

   ۰
 43. agah16317 گفت:

  سلام.امکان تمدید این تخفیف ها وجود داره؟ من تازه عضو کارگزاری شدم.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز فعلا ابلاغیه ای در خصوص تمدید این طرح داده نشده است. اما بآشگاه باز هم طرح های ویژه تخفیفی و امتیازی خواهد داشت.

   با ما همراه باشید 🙂

   ۰
 44. agah10746 گفت:

  واقعا خسته نباشید مجموعه آگاه.
  هر روز خدماتی بهتر و شرایطی سهلتر نسبت به قبل.
  از این ناراحتم که چرا دیر با این کارگزاری آشنا شدم.
  پاینده باشید

  ۰
 45. agah07959 گفت:

  با تشکر از پاسخ جنابعالی خوب چطور وجه نقد در حسابم داشته باشم و قرارداد اعتباری رو کجا امضا کنم ایا برم کارگزار ی که اونجا ثبت نام کردم لطفا راهنماییم کنید

  ۰
 46. agah24125 گفت:

  با سلام و خسته نباشید بسیار کارگزاری عالیه ممنونم از خدمات خوبتون

  ۰
 47. agah04850 گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  من یک خواهش داشت که در صورت امکان طرحی گذاشته بشود که بتوان با واریز وجه این اعتبارها را نیز خریداری نمود.
  با سپاس

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی چنانچه پیشتر حضور سایر عزیزان اعلام شده است، امکان واریز وجه نقد بر اساس قوانین پولشویی، وجود ندارد.

   ۰
 48. kazem گفت:

  باسلام حالا که امکان واریز وجه نقد وجود نداردلذاخواهشمندم کمی بیشتر شرایط را آسانترکنید سپاسگذارم

  ۰
 49. agah15734 گفت:

  سلام

  آیا اگر امکان انتقال وجه از پرتفو به باشگاه رو طراحی و فراهم کنید ( مبلغی معین برای هر ماه یا مدتی مشخص ) باز هم با قوانین قوانین پول شویی داشته مغایرت دارد ؟
  یا حداقل طرح هایی رو به صورت خلاقانه به باشگاه اضافه کنید که بشه به طریقی مبلغ محدودی رو وارد باشگاه کنیم تا بتونیم از مزایای باشگاه استفاده کنیم .

  دو روش دیگه ای که میتونید ازش استفاده کنید تا هیچ مبلغی هم وارد باشگاه نشه :

  روش اول : دریافت اعتبار به صورت امتیازی
  یعنی بجای دریافت وجه برای اعتبار از امتیازات مشتری در باشگاه کم کنید و اون مبلغی رو که میخواید بابت خرید اعتبار دریافت کنید رو روی کل مبلغ اعتبار محاسبه و در زمان تسویه اعتبار از مشتری دریافت کنید .

  روش دوم : دریافت اعتبار به صورت امتیازی
  مبلغ مورد نظر برای خرید اعتبار رو ابتدا از مبلغ کل بسته اعتباری کسر کنید . ( مثلا من اگر بواسطه امتیازاتم ۱۰ میلیون تومان اعتبار ۱ ساله گرفتم شما به پرتفوی من بجای ۱۰ میلیون ۸ میل و ۶۵۰ تومان اعتبار اضافه کنید ) به این صورت مبلغ خرید اعتبار رو با رضایت ۲ طرف دریافت کردید

  اینطوری خیلی ها میتونند از بسته های اعتباری استفاده کنند و این یعنی یک معامله دو سر سود هم برای شما و هم برای مشتری ها

  ۰
 50. پیام نصراله زاده گفت:

  بدون شک ، در هر طرح جدید و تازه از جمله طرح خرید اعتبار کارگزاری آگاه ، امکان نقایص و کاستی هایی وجود دارد که صد البته در طول زمان قابل رفع می باشد ... از اینرو ، بی انصافی است که حسن نیت و زحمات پشت پرده کلیه پرسنل فعال و خوش برخورد کارگزاری آگاه را نادیده گرفت .
  بنابراین جا دارد که ضمن قدردانی از تلاش های خالصانه این دوستان ، آرزوی سلامتی و موفقیت های روز افزون برای این عزیزان داشته باشیم .
  ان شاءاله ، با طرح هایی فراگیرتر و شرایطی سهل تر ، این ارتباط صمیمانه و دوطرفه ، ادامه دار و جاودانه خواهد شد 🙂

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   از همراهی مخاطبینی چون شما که علیرغم کاستی ها کنارمون هستند و در مسیر بهتر شدن با شکیبایی ما را همراهی می کنند، موجب دلگرمی ما است.
   تلاش ما بهبود کیفی و کمی خدمات است تا شاهد رضایت همه شما عزیزان باشیم.

   ۰
 51. nasibeh1353@gmail.com گفت:

  با سلام
  بسته های اعتباری کمک بزرگی برای مشتریان آگاه است

  ۰
 52. dez00098 گفت:

  سلام
  کارگزاری آگاه به نظر بنده کارگزاری خوبی هست.ای کاش می شد درسیستم طوری عمل کرد که سود خرید از مبلغ خرید جدا شده و به حساب دیگری از سهام دار واریز بشه

  ۰
 53. agahkaramikamal گفت:

  سلام. لطفا لطفا لطفا با توجه به تعطیلات این هفته طرح تخفیف را حداقل تا پایان آذر ماه تمدید نمایید. در ضمن بنده تازه الان پیامک در خصوص این طرح برایم اومده و الان تازه با خبر شدم. ممنون

  ۰
 54. davodm65 گفت:

  آیا همزمان میتوان چند بسته اعتباری استفاده کرد.یا اینکه بسته قبلی تصفیه وبسته جدید خرید کرد.
  و اینکه چند بار می توان بسته اعتباری خرید کرد.
  موفق باشید

  ۰
 55. Xxx گفت:

  سلام خسته نباشید من تازه وارد کارگزاری شدم میخوام کسی رو که مرا با بورس آشنا کرده و با این باشگاه بعنوان معرف معرفی کنم اینکار رو چطور انجام بدم یعنی کجا باید کد ایشان رو وارد کنم مرسی

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بعد از ثبت نام می توانید معرف خود را معرفی نمایید، البته به شرطی که پیش از آن و در زمان ثبت نام معرفی انتخاب نکرده باشید. تغییر معرف امکان پذیر نیست و شما تنها یکبار می توانید معرف خود را معرفی کنید.
   برای معرفی معرف می توانید به روش زیر عمل کنید:
   در منوی دسترسی سریع (فلش رو به پایین کنار عکس پروفایل) در صورتی که معرف خود را معرفی نکرده باشید، گزینه ای خواهید دید تحت عنوان "معرفی معرف". با انتخاب این گزینه کد بآشگاه معرف خود را در کادر مربوطه وارد کرده و تاببد می نمایید. پس از آن صفحه احراز هویت شما نمایش داده می شود. سپس تاییدیه ای که حاوی نام معرف شما است نشان داده خواهد شد که با پذیرش موارد و تایید این صفحه، فرد مورد نظر به عنوان معرف شما شناخته می‌شود.
   اگر پیش از این معرفی انتخاب کرده باشید، به جای گزینه "معرفی معرف" گزینه "مشخصات معرف من"را مشاهده خواهید کرد.

   ۰
 56. agah04850 گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  می خواستم ببینم که چرا کارگزاری آگاه اعتبارات را با دریافت پول انجام نمی دهد که رونق را بیشتر بکند و ما هم که امتیازات پائینی داریم بتوانیم از این اعتبارات استفاده کنیم
  سپاس

  ۰
 57. agah80402 گفت:

  سلام. عالی. امیدواریم تخفیف ها همین طور ادامه یابد

  ۰
 58. agah04963 گفت:

  سلام .میخواستم بدونم چه مدارکی لازمه برای بستن قرارداد دریافت بسته اعتباری باآگاه؟
  همچنین قرارداد وام قرض الحسنه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   چنانچه مشتری کارگزاری آگاه هستید جز مدارک شناسایی(شناسنامه و کارت ملی) مدرک دیگری لازم نیست.
   ولی اگر مشتری کارگزاری آگاه نیستید ابتدا میبایست با در دست داشتن اصل شناسنامه، کارت ملی و مدرک تحصیلی(حداقل دیپلم) به یکی از شعب کارگزاری آگاه در تهران یا شهرستانها مراجعه نموده و نسبت به اخد کدبورسی ویا آنلاین اقدام نمایید.
   شایان ذکر است که جهت اخذ کد بورسی ویا آنلاین، شما می توانید به صورت غیرحضوری و از طریق سایت آگاه اکسپرس نیز اقدام کنید ولی برای انتقاد قرارداد اینترنتی حتما میبایست به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه کنید.

   ۰
 59. agah19986 گفت:

  با سلام
  من درخواست اعتبار به تاریخ شنبه ۱۳ آذر نموده ام. دو سوال:
  ۱- آیا تاریخ اعمال میتواند روز تعطیل و پنج شنبه باشد؟
  ۲- آیا در تاریخ اعمال قبل از آغاز معاملات(۹ صبح) اعتبار واریز میگردد؟
  با تشکر فراوان

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   ۱- شما می توانید تاریخ اعمال را روز های پنجشنبه و تعطیل انتخاب کنید ولی بدیهیست که در این تاریخ ها اعتباری به حساب معاملاتی شما داده نمیشود زیرا کارگزاری تعطیل است و تخصیص اعتبار به اولین روز کاری پس از تعطیلات موکول خواهد شد.
   ۲- در صورتیکه اعتبار شما تایید شود در تاریخ اعمال، پیش از آغاز معاملات واریز می گردد.

   ۰
 60. 0049962361 گفت:

  بستۀ اعتباری درخواستی اینجانب با کد باشگاه AC0511 رد گردید ولی دلایل رد آن مشخص نشد . خواهشمند است دلایل رد آن را اعلام فرمائید. با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی در بخش گزارش->گزارش اعتبارات
   می توانید علت رد شدن بسته اعتباری را مشاهده نمایید.

   با احترام

   ۰
   • محمد قاسمیفرد گفت:

    سلام چرا درخواست بسته اعتباری من مکرر رد می شود؟
    در توضیح گزارش گفته: برای این مشتری قرارداد اعتباری در این بازه ثبت نشده است.این پیام به چه معنا است.

    ۰
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     یکی از شرایط دریافت وام ، امضاء قرارداد اعتباری می باشد . درصورتی که قرارداد اعتباری جهت دریافت وام امضاء ننموده اید ، می بایست برای امضاء قرارداد اعتباری به صورت حضوری به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه فرمائید و قرارداد اعتباری امضاء نمائید.

     ۰
 61. agahkaramikamal گفت:

  سلام، آیا زمان تخفیف بسته های اعتباری تمدید شد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بله همانطور که در ابتدای مطلب فوق مشاهده می کنید طرح ویژه تخفیف بسته های اعتباری تا ۳۰آذر تمدید شد.

   ۰
 62. agah021934 گفت:

  سلام خسته نباشید منظور از ده درصد تخفیف کار مزد برای رده بیستون چی هست؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   منظور آنست افرادی که در سطح بیستون قرار دارند در صورت انجام معاملات سهام، ۱۰درصد از کارمزد پرداختی به کارگزاری را در حساب بآشگاهشان دریافت می نمایند.

   ۰
 63. agah38497 گفت:

  با سلام
  بابت تمدید مهلت بسیار سپاسگذارم.
  موفق باشید.

  ۰
 64. agah04000 گفت:

  سلام خیلی ببخشید ایا امکان انتقال وجه نقد از حساب باشگاه یک مشتری به مشتری دیگر هست

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   با توجه به قوانین سازمان بورس، امکان انتقال وجه فقط به حساب آنلاین خود مشتری مقدور است. یعنی امکان انتقال ریال بین دو حساب بآشگاه یا دو حساب معاملاتی وجود ندارد.

   ۰
 65. shahed93 گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  با توجه به خدمت ویژه ی کارگزاری به مشتریان جهت تخفیف بسته های اعتباری پیشنهاد میدهم برای ترغیب بیشتر مشتریان از بهره بردن از این اعتبارات همراه با سود در صورت امکان در این بازار هیجانی و اصلاحی تعدادی سهام پیشنهادی معرفی گردد.
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   با توجه به ماهیت سایت، امکان معرفی سهام و تحلیل در بآشگاه وجود ندارد. برای این منظور بسته های مشاوره ای سایت همفکران با تخفیف ۲۰ تا ۸۰ درصدی در سایت قرارداده شده است تا شما عزیزان بتوانید از خدمات مشاوره ای و تحلیلی لازم در حوزه بورس اوراق بهادار بهره مند شوید.

   ۰
 66. nabikalan50 گفت:

  سلام مثال ظاهرا اشتباه است بدلیل اینکه قید شده
  بدون درنظر گرفتن سطح بآشگاه، ایشان امکان دریافت یکی از بسته‌های اعتباری زیر را به دلخواه خواهند داشت:

  بسته ۵ میلیون تومانی ۶ماهه غلط است و می بایستی بسته ۵ میلیون تومانی ۳ماهه لحاظ شود

  ۰
 67. agah28551 گفت:

  با سلام
  از تمدید مهلت ۱۵ روزه تشکر میکنم

  ۰
 68. hamidrezakord8@gmail.com گفت:

  سلام. خیلی سایت خوبیه فقط یخورده پیچیدس مثلا من نمیدونم ایا میشه اینجا سهام خرید و فرئش کرد؟ اگه میشه چطوریه؟خوشال میشم راهنماییم کنید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی برای آشنایی با سایت بآشگاه پیشنهاد می شود راهنمای بآشگاه را مطالعه فرمایید.
   همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و یا بورس می توانید کلمات کلیدی را از قسمت "جستجو" در همان صفحه جستجو نمایید.

   ۰
 69. davodm65 گفت:

  سلام
  شرایط گرفتن وام اعتباری یکم سخته

  ۰
 70. agah45696 گفت:

  تنوع بسته ها نسبتاً مناسبه
  ممنون

  ۰
 71. dez00098 گفت:

  سلام
  برای من همیشه گرفتن وام سخت بوده.متاسفانه همیشه گفتم یا کاری رو انجام نمیدم یا آگه قرار انجام بدم باید خودم پول داشته باشم

  ۰
 72. agah16334 گفت:

  یعنی واقعن وام داده میشه؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بله. البته این وام به شکل پول نقد نیست، بلکه به عنوان اعتبار معاملاتی در حساب مشتری منظور می شود.

   ۰
 73. jazebi123 گفت:

  سلام.
  من در تاریخ ۹۵٫۰۹٫۱۵ کد معاملاتی آتی خویش را به آتی آگاه منتقل کردم و در روز ۹۵/۰۹/۲۴ اولین خرید را داشته‌ام اما در صفحه گزارش باشگاه هیچگونه موردی در مورد اعتبار و امتیازی در باشگاه اینجانب اضافه نشده لطفا برسی نماید متشکرم.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی تخفیف کارمزد معاملات آتی در حال حاضر آنی نبوده و در پایان هر ماه برای مشتریان محاسبه شده و در حساب بآشگاه شارژ می شود. ضمناً برای دریافت وجه مذکور در حساب بآشگاه، لازم است به واحد آتی اعلام نمایید.
   برای اطلاعات بیشتر از تخفیف کارمزد معاملات آتی می توانید در ساعات ۱۰ تا ۱۷ روزهای شنبه تا چهارشنبه با واحد آتی (۸۲۱۵۴۲۳۳-۰۲۱) تماس حاصل فرمایید.
   شایان ذکر است تخفیف کارمزد معاملات سهام، به محض انجام معامله در حساب بآشگاه بروزرسانی می شود.

   ۰
 74. khalili15744 گفت:

  سلام
  ضمن تشکر و قدردانی از تلاش مسئولین باشگاه در پاسخ گویی و راهنمایی مشتریان وکاربران
  سوالم این بودکه.ایا فقط ارسال کپی معرفی حساب بانکی ملت برای بخش پشتیبانی انلاین،برای اتصال حساب کفایت میکنه ؟یا باید اصل نامه بانک با پست برای کارگزاری ارسال شود؟
  ممنون و تشکر

  ۰
 75. 09473 گفت:

  ,واقعا کارای جالبی رو در جهت بهتر شدن و ایجاد حس رقابت و پیشرفت در دوستان ایجاد میکنید خداقوت.

  ۰
 76. 57435 گفت:

  سلام
  در صورت تسویه به موقع وام قرض الحسنه هم به مانند اعتبار معاملاتی هدیه ۵ درصد داده میشه؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   خیر دوست گرامی
   درحال حاضر این امکان برای بسته های وام طراحی نشده است.
   همچنین در جایزه خوش حسابی بسته های اعتباری ۵% از هزینه بسته به مشتری بازگردانده می شود ولی بسته های وام فاقد هزینه هستند.

   ۰
 77. 09473 گفت:

  سلام آیا خوش حسابی در وام قرض الحسنه مثل بسته ی اعتباری جایزه یا پاداشی داره؟ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   خیر دوست گرامی
   با توجه به اینکه در جایزه خوش حسابی بسته های اعتباری ۵% از هزینه بسته به مشتری بازگردانده می شود
   و چون بسته های وام فاقد هزینه هستند، این امکان برای بسته های وام فراهم نیست.

   ۰
 78. agah20602 گفت:

  سلام امیدوارم این طرح دوباره اجرا بشه تا بتونیم با گرفتن اعتبار از دست این خودرویی ها راحت بشیم.

  ۰
 79. aweeva@live.com گفت:

  با سلام

  آیا تا پایان امسال هم چنین تخفیفاتی لحاظ میشوند و اگر نه برای سال جدید طرحی در این زمینه کارگزاری در نظر دارد ارائه بدهد ؟

  ممنون

  ۰
 80. AGAH01149 گفت:

  با سلام و تشکر

  لطفا ترتیبی اتخاذ گردد مجددا تخفیف دریافت اعتبار برقرار شود

  و همچنین دریافت وام را منعطف تر کنید مثلا یک و دوماهه هم قابل دریافت باشد
  تشکر

  ۰
 81. رضا گفت:

  من کارگزاریم جای دیگس ولی اگه قرار باشه این ۲۵ دصد تخفیف نباشه سر انگشتی حساب کردم سودش میشه۳۰ درصد حدودا

  ۰
  • Bashgah گفت:

   دوست عزیز این تخفیف طرح ویژه ای بود که برای مدتی محدود اجرا شد و ممکن است مجدداً طرحهایی مشابه آن برگزار شود.
   در خصوص قیمت بسته ها نیز باید عرض کرد که هزینه اعتبار مربوط به کارمزد بانک است نه سود بانکی و برای یک اعتبار یکساله معادل ۱۸درصد است.

   ۰
 82. zahra24776 گفت:

  سلام آیا امکان تسویه ی اعتبار با اعتبار جدید وجود داره؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بله. در صورتیکه شرایط دریافت اعتبار جدید را داشته باشید، می توانید اعتبارقبلی خود را با اعتبار جدید جایگزین کنید.

   ۰
 83. fanaee گفت:

  سلام.
  برای گرفتن بسته های اعتباری باید رسوب مانده حساب داشته باشیم؟

  ۰
 84. ناصر گفت:

  با سلام
  من میخام تغییر کاربری بدم از یک کارگزاری دیگه به کارگزاری آگاه میخاستم بدونم که آیا ادر همین ابتدا که عضو کارگزاری آگاه شدم و سرمایمو تو این کارگزاری بیارم امکانش هست ک از تسهیلات قرض الحسنه یا تسهیلات با بهره استفاده کنم ممنون میشم جواب بدین

  ۰
 85. heyna گفت:

  سلام
  چرا برای من تخلف اعتباری زدند؟ در تاریخ ۲۴ اسفندماه ۱۳۹۵ یک بسته اعتباری ۳ میلیون تومانی گرفتم که موعد سررسیدش ۲۴ خردادماه هست که امروز پیامک سه روز فاصله اش اومد و صبح فروختم .(۲۰ خردادماه) . بعد برای من تخلف رد کردند. واقعا این درسته ؟

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما یک بسته اعتباری با تاریخ سررسید ۱۲خرداد داشتید که بعلت عدم تسویه بموقع، یک تخلف برایتان ثبت گردید.
   همچنین در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید در ساعات اداری با بخش اعتبارات کارگزاری آگاه تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 86. agah57357 گفت:

  سلام
  چرا انتقال بسته اعتباری که من برای کسی دیگه می فرستم توسط کارگزاری رد میشه ؟ پورتفوی من همش ممنوع و متوقف است ولی شخص مورد نظر حدودا دو سهم مجاز به ارزش ۷٫۵ میلیون تومن داره ولی توسط کارگزاری به دلیل پورتفوی ممنوع و متوقف است رد میشه آیا پورتفوی منو در نظر گرفته اند یا پورتفوی شخصی که من اعتبار بهش انتقال میدم ؟ ( بسته ۳ میلیونی است) .
  لطفا ترتیبی اتخاذ کنید که بشه اعتبار رو نیز مستقیم بدون خرید بسته انتقال داد.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   کدی که شما بسته خود را به آن منتقل کرده اید، ارزش تضمین کافی در آن تاریخ را نداشته است. همانطور که خدمتتان عرض شد، با توجه به افزایش وجه تضمین آزاد شما می توانید بسته خود را با تاریخ اعمال یکشنبه برای کد مقصد ارسال نمایید.

   ۰
 87. ایرانی گفت:

  سلام چرا شرایط دریافت بسته اعتباری رو سخت کردید قطعا فلسفه بسته اعتباری سود بیشتر کارگزاری و مشتری ست اما وقتی یک مرتبه شرط دریافت بسته رو ۳۰ درصد افزایش میدهید قطعا همه کمتر سود می کنند امیدوارم تجدید نظر کنید

  ۰
 88. agahkaramikamal گفت:

  سلام - تخفیف های فعلی بسته های اعتباری تا کی ادامه خواهد داشت؟

  ۰
 89. AG8797 گفت:

  در صورتی که مشتری در موعد مقرر، بسته اعتباری خود را تسویه نکنه و از قبل نیز ۲ تخلف داشته باشه به ازای هر یک روز تاخیر در تسویه، چه جریمه‌ای برای او لحاظ می‌شه؟

  ۰
  • Bashgah گفت:

   دوست عزیز سوال شما عیناً سوال مسابقه شماره ۹۶۰۶۰۴۶ است که پاسخ آن اکنون مشخص شده!
   به ازای هر روز تخلف، دو هفته حق دریافت اعتبار را ندارند.

   ۰
 90. agah29773 گفت:

  سلام . لطفا لینک منبع سوال ۹۶۰۶۰۴۶ را بفرمایید . من در باشگاه جستجو کردم و فقط به این مطلب برخوردم : علاوه بر این مشتری بدهکار مشمول جرایمی می‌شود و با تکرار بدحسابی امکان دریافت اعتبار را در آینده نخواهند داشت

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   در قوانین زمان ثبت درخواست اعتبار آمده است، اگر مشتری ۳ بار تخلف کند، به ازای هر روز تخلف تا ۲ هفته نمی تواند بسته اعتباری دریافت نماید.

   ۰
 91. agah00156 گفت:

  با سلام
  در محاسبه امتیاز هدیه مورخ ۲۸/۶ مربوط به فروش حق تقدم پردیس برای من که تقاضای۱۰۰۰۰ حق تقدم داشتم در دو مرحله ۵۰۰۰تایی بفروش رفته ، لیکن در محاسبه امتیاز هدیه تنها یکی از ۵۰۰۰ سهم محاسبه و درج شده لطفاً بررسی شود

  ۰
 92. سیدمصطفی قاسمی گفت:

  دریافت اعتبار معاملاتی برای سال ۹۶ چگونه و چه زمانی هست

  ۰
 93. mehr26143 گفت:

  سلام، برای دریافت اعتبار چ تضامینی قابل قبول هست؟ آیا سهام موجود در پرتفوی میتواند بعنوان تضمین استفاده بشه؟؟

  ۰
 94. sahar03072 گفت:

  سلام
  برای تضامین میتونم پرتفوی یک نفر دیگر را ضامن گذاشت؟؟؟ و اینکه در دوره ضمانت میشه سهم های پرتفوی رو فروخت یا اینکه کل پرتفوی فریزمیشه؟؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   ضمانت هر فرد پرتفوی شخصی وی است و پرتفوی دیگران قابل قبول نیست. در زمانی که سهام در ضمانت اعتبار دریافت شده است، امکان خرید و فروش در آن ها وجود دارد به شرطی که مشتری مارجین نشود.

   ۰
   • sahar03072 گفت:

    مارجین نشدن مشتری رو توضیح بدین ممنون میشم. میشه مراحل دریافت اعتبار رو بصورت غیرحضوری انجام داد؟؟

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     برای اینکه مشتری مارجین نشه باید مقدار ۶۰ درصد پرتفوش، از میزان اعتبار دریافتی ایشان کمتر نباشد. برای امضای قرار داد اعتباری حتماً باید حضوری به کارگزرای مراجعه نمایید. پس از آن در صورتی که بسته اعتباری فعال در بآشگاه داشته باشید، درخواست خود را برای دریافت بسته ثبت می نمایید. درخواست شما در کارگزاری بررسی شده و چنانچه شرایط دریافت اعتبار را داشته باشید، در تاریخ اعلامی شده، بسته اعتبرای برایتان فعال می شود.

     ۰
 95. agah27286 گفت:

  ایا برای تسویه اعتبار خریداری شده میتوان در تاریخ سر رسید اقدام به خرید دوباره همان بسته اعتباری نمود؟ ممنون از پاسخ گویی

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز؛
   برای تسویه بسته‌های اعتباری خود می توانید از طریق گزینه تمدید عتبار اقدام به خرید همان بسته اعتباری نمایید. فقط باید توجه داشته باشید که برای تمدید اعتبار مدت قرارداد اعتباری، ارزش تضامین و سقف اعتبارات یک ماهه شما بدون مشکل باشد.

   ۰
 96. 2061380255 گفت:

  سلام آیا برای تسویه بسته اعتباری یک ماهه خود می توانم یک بسته اعتباری با همان شرایط یک ماهه و با همان مبلغ دریافت کنم .ممنون
  AC9476

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بله. در صورت وجود وجه کافی در حساب بآشگاهتان، شما می توانید با استفاده از دکمه تمدید بسته جدیدی با تاریخ اعمال روز بعد از تسویه بسته قبلی درخواست کنید.
   اگر بخواهید بدون دکمه تمدید هم می توانید این کار را انجام دهید. کافی است بسته ای با تاریخ اعمال روز بعد از تاریخ تسویه بسته قبلی انتخاب نمایید.

   ۰
 97. AF8894 گفت:

  سلام وقتتون بخیر.
  ببخشید من تو آتی سکه فعالیت میکنم. آیا میشه از بسته های اعتباری و وام قرض الحسنه در معاملات آتی هم استفاده کرد ؟
  ممنون

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام دوست عزیز
   از بسته های اعتباری و وام قرض الحسنه سایت باشگاه، تنها برای معامله در بازار سهام می توانید استفاده نمایید.

   ۰
 98. AF9446 گفت:

  سلام. کاش زودتر می دانستم که می توانم از این بسته ها استفاده کنم. چون به خاطر مشکل مالی مجبور شدم سهامم را بفروشم و پولم را خارج کنم. و حالا باید به انتظار بنشینم تا دوباره پولی به دستم برسد و وارد بازار کنم. الان دیگه بر اساس معاملات قبلی نمی توانم از بسته ها یا وام قرض الحسنه استفاده کنم؟؟؟

  ۰
 99. AM5075 گفت:

  سلام. طرح تخفیف جدیدی ارائه نمی کنید؟

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   درصورتی که بخواهیم تخفیف جدیدی برای خرید بسته‌های اعتباری اعمال کنیم از طریق بلاگ سایت بآشگاه اطلاعرسانی خواهیم کرد.
   با تشکر

   ۰
 100. AE5443 گفت:

  باسلام و تبریک رتبه اولی اگاه و خسته نباشید جانانه به دست اندرکاران خستگی ناپذیر ان و ارزوی توفیق روز افزون برای همه شما
  باتوجه به احرازهویت مشتریان و معاملات روزانه ایشان از طریق شما.ایجاب قهری حضوری برای امضای قرداد اعتباری چیست؟
  ممنون

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   لازمه دریافت اعتبار از کارگزاری آگاه، داشتن قرارداد اعتباری است. که این قرارداد براساس میزان پرتفویی که در کارگزاری آگاه دارید، با شما بسته می‌شود. و این امکان وجود دارد که حداکثر تا ۵۵% پرتفو خود از اعتبار استفاده نمایید
   بنابراین لازم است که حتما به همراه کارت ملی خود به یکی از شعب کارگزاری آگاه جهت انعقاد این قرارداد مراجعه بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 101. AN0344 گفت:

  این بسته ها چگونه استفاده میشوند ؟
  یک امکان به باشگاه اضافه نمایید مانند انجمن ها هر زمان به سوالات ما در زیر مطالب پاسخ داده شد یک اطلاع رسانی بالای صفحه باشگاه شود .
  با تشکر .

  ۰
 102. AU0902 گفت:

  با سلام
  طرح خیلی خوبیه و اگر همیشگی باشه باتخفیف های بیشتر واقعا طرح خوبی هست همین طرح ها باعث میشه مشتریان کارگزاری آگاه روز به روز بیشتر بشن،خدا قوت به همگی دوستان و مدیران باتشکر

  ۰
 103. سجاد گفت:

  سلام. ببخشید دوتا سوال داشتم اینکه بسته های اعتباری به حساب باشگاهمون اضافه میشه یا به حساب پنل معاملاتیمون؟ و اینکه با بسته های اعتباری چیکار میشه کرد؟

  ۰
 104. محمد قاسمیفرد گفت:

  سلام چرا درخواست بسته اعتباری من مکرر رد می شود؟
  در توضیح گزارش گفته: برای این مشتری قرارداد اعتباری در این بازه ثبت نشده است.این پیام به چه معنا است.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   فعال شدن بسته‌های اعتبار یا وام قرض الحسنه برای دریافت اعتبار کافی نیست و مشتری باید شرایط دیگری را نیز احراز نماید. دارا بودن قرارداد خرید اعتباری فعال نزد کارگزاری آگاه ، داشتن وجه تضمین کافی ،رعایت سقف اعتبار دریافتی. ثبت درخواست اعتبار یا وام، لزوماً به معنی تایید وضعیت اعتباری شما از سوی کارگزاری نیست. در صورتی که با پیام نداشتن قرارداد اعتباری مواجه شده اید ، برای امضاء قرارداد اعتباری به صورت حضوری به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه بفرمائید .

   ۰
 105. سامان گفت:

  سلام.من بسته اعتباری ۳ میلیونی یک ماهه خریداری کردم آیا میتوانم بدون تسویه نسبت به خرید دو بسته اعتباری با مبلغ دو میلیون تومانی با تاریخ یک روز بعد از اتمام بسته ۳ میلیون تومانی اقدام کنم .ممنون

  ۰
 106. سید علی گفت:

  سلام دوسوال داشتم
  ۱ . رابطه ی امتیاز و وجه نقد باشگاه چیه ؟؟ یعنی اگر امتیاز بیشتر بشه باعث این میشه که وجه نقد بیشتر بشه ؟
  ۲ . پس از اینکه مدت زمان استفاده از بسته ی اعتباری پایان یافت و مبلغ بسته برگردونده شد آیا وجه نقد دوباره شارژ میشه مثل قبل ؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که امتیاز بآشگاه افزایش می باید سطح شما در بآشگاه افزایش می باید و با افزایش سطح درصد تخفیف معاملات شما افزایش می باید و به عنوان وجه نقد به ریال بآشگاه شما واریز می شود.در خصوص سوال دوم شما در صورتی که بسته اعتباری را دریافت و فعال نمائید از وجه نقد بآشگاه شما کسر می شود اما باانجام معاملات ، تخفیف کارمزد به حساب بآشگاه شما واریز می شود و مجدد می توانید برای خرید بسته بهره مند شوید.

   ۰
 107. ابراهیم حسینی گفت:

  سلام من در تاریخ سی ام مرداد تقاضای وام قرضه الحسنه ووام اعتباری کردم که هردو رد شد به علت عدم قرارداد ایاباید قرارداد ببندیم / چگونه ؟ لطفا راهنمایی فرمایید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت امضا قرارداد برای دریافت اعتبار و وام قرض الحسنه از آگاه لازم است به صورت حضوری به همراه مدارک هویتی به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه فرمائید.

   ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: