خدمت ویژه کارگزاری آگاه در دریافت اعتبار معاملاتی

 • ۲۴ آبان ۱۳۹۵
 • ۲۰۵ نظر
 • ۱۹۹۳۴ مشاهده
خدمت ویژه کارگزاری آگاه در دریافت اعتبار معاملاتی

با توجه به درخواست مشتریان محترم، امکان بهره‌مندی از تخفیف بسته‌های اعتباری تا پایان آذرماه تمدید شد.

کارگزاری آگاه به منظورخدمت رسانی هرچه بیشتر به عموم مشتریان این شرکت، خدمات ویژه‌ای برای دریافت بسته‌های اعتباری ارائه می‌دهد. مشتریان گرامی کارگزاری آگاه، این امکان را خواهند داشت، تا از تاریخ ۲۵ آبان لغایت ۱۵ آذر ۳۰ آذر، از بسته‌های اعتباری بآشگاه مشتریان با تخفیف ۲۵% بهره‌مند شوند.

این خدمت ویژه به پاس همراهی شما مشتریان گرامی برای سهولت بیشتر در دریافت یا افزایش اعتبار از کارگزاری آگاه و در مدت زمان معینی ارائه خواهد شد.

با توجه به شرایط دریافت بسته‌های اعتباری که پیش از این اعلام شده بود، مشتریان کارگزاری آگاه در سطوح مختلف بآشگاه می‌توانند بسته اعتباری مورد نظر خود را، از مبالغ ۲ تا ۵۰ میلیون تومانی با بازپرداخت ۳ تا ۱۲ ماهه، انتخاب نموده و برای تهیه آن از ۲۵% تخفیف دریافت بسته استفاده نمایند. قیمت جدید بسته‌ها به شرح جدول شماره ۱ است:

جدول شماره ۱: قیمت بسته‌های اعتباری با تخفیف ۲۵% (از ۲۵ آبان تا ۱۵ آذر ۳۰ آذر)
ردیف نام بسته قیمت اصلی(ریال) قیمت پس از تخفیف (ریال)
۱ بسته ۲ میلیون تومانی ۳ ماهه ۱,۰۵۰,۰۰۰ ۷۸۷,۵۰۰
۲ بسته ۲ میلیون تومانی ۶ ماهه ۲,۰۰۰,۰۰۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰
۳ بسته ۲ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۳,۶۰۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۴ بسته ۳ میلیون تومانی ۳ ماهه ۱,۵۷۵,۰۰۰ ۱,۱۸۱,۲۵۰
۵ بسته ۳ میلیون تومانی ۶ ماهه ۳,۰۰۰,۰۰۰ ۲,۲۵۰,۰۰۰
۶ بسته ۳ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۵,۴۰۰,۰۰۰ ۴,۰۵۰,۰۰۰
۷ بسته ۵ میلیون تومانی ۳ ماهه ۲,۶۲۵,۰۰۰ ۱,۹۶۸,۷۵۰
۸ بسته ۵ میلیون تومانی ۶ ماهه ۵,۰۰۰,۰۰۰ ۳,۷۵۰,۰۰۰
۹ بسته ۵ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۹,۰۰۰,۰۰۰ ۶,۷۵۰,۰۰۰
۱۰ بسته ۱۰ میلیون تومانی ۳ ماهه ۵,۲۵۰,۰۰۰ ۳,۹۳۷,۵۰۰
۱۱ بسته ۱۰ میلیون تومانی ۶ ماهه ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ۷,۵۰۰,۰۰۰
۱۲ بسته ۱۰ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۱۸,۰۰۰,۰۰۰ ۱۳,۵۰۰,۰۰۰
۱۳ بسته ۲۰ میلیون تومانی ۳ ماهه ۱۰,۵۰۰,۰۰۰ ۷,۸۷۵,۰۰۰
۱۴ بسته ۲۰ میلیون تومانی ۶ ماهه ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ بسته ۲۰ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۳۶,۰۰۰,۰۰۰ ۲۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ بسته ۵۰ میلیون تومانی ۳ ماهه ۲۶,۲۵۰,۰۰۰ ۱۹,۶۸۷,۵۰۰
۱۷ بسته ۵۰ میلیون تومانی ۶ ماهه ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ۳۷,۵۰۰,۰۰۰
۱۸ بسته ۵۰ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۹۰,۰۰۰,۰۰۰ ۶۷,۵۰۰,۰۰۰

به عنوان مثال، آقای الف در مردادماه ۹۵ عضو بآشگاه شده است. از همان روز نخست، علاوه بر معرفی معرف، به فعالیت هایی نظیر شرکت در مسابقات، معرفی بآشگاه به دوستان و بازدید روزانه پرداخته است. ایشان بایت فعال شدن ۲نفر از زیرمجموعه های جدید خود، مبلغ ۱۰۰هزار تومان جایزه گرفته است و همچنین با پشتکار خود، توانسته در مسابقات شهریور ماه مبلغ ۴۴۰۰۰ تومان و در مسابقات مهرماه مبلغ ۳۲۰۰۰ تومان جایزه بگیرد.

از طرفی مبلغ هدیه عضویت ایشان ۱۰،۰۰۰ تومان بوده و بابت معاملات این مدت هم ۱۰،۰۰۰ تومان تخفیف گرفته‌اند. مجموع ریال آقای الف ۲۰۶،۰۰۰ تومان است.

بدون درنظر گرفتن سطح بآشگاه، ایشان امکان دریافت یکی از بسته‌های اعتباری زیر را به دلخواه خواهند داشت:

 • بسته ۲ میلیون تومانی ۳ماهه
 • بسته ۲ میلیون تومانی ۶ماهه
 • بسته ۳ میلیون تومانی ۳ماهه
 • بسته ۵ میلیون تومانی ۳ ماهه

این درحالی است که آقای الف پیش از تخفیفات امکان دریافت اعتبار ۵ میلیون تومانی را نداشته است. برای مقایسه بهتر، بسته‌هایی که ایشان قبل و بعد از تخفیف می‌توانند دریافت کنند، در جدول شماره ۲ قابل مشاهده است:

جدول شماره ۲: مقایسه بسته های اعتباری قابل خرید برای آقای الف قبل و بعد از تخفیف
ردیف نام بسته قبل از تحفیف پس از تخفیف
۱ بسته ۲ میلیون تومانی ۳ ماهه
۲ بسته ۲ میلیون تومانی ۶ ماهه
۳ بسته ۳ میلیون تومانی ۳ ماهه
۴ بسته ۵ میلیون تومانی ۳ ماهه

 

خدمت ویژه کارگزاری آگاه در دریافت اعتبار معاملاتیمدت استفاده از این خدمات محدود بوده و از روز ۲۵ آبان تا ۱۵ آذر ۳۰ آذر ۱۳۹۵ خواهد بود. لذا کلیه مشتریان گرامی که علاقمند به تهیه بسته های اعتباری هستند، با داشتن قرارداد اعتباری در کارگزاری آگاه، می توانند نسبت به دریافت اعتبار با شرایط ویژه بهره‌مند شوند.

برای ارسال درخواست دریافت بسته های اعتباری می‌توانید در حساب کاربری بآشگاه خود به بخش خدمات مراجعه کنید. در منوی بسته های اعتباری، بسته ها با توجه به موجودی ریالی شما در بآشگاه فعال خواهند بود.(بسته های فعال رنگی و بسته های غیر فعال طوسی هستند).

بر اساس نیاز خود می توانید. یکی از بسته های فعال را انتخاب کنید، تاریخ اعمال* بسته (واریز اعتبار به حساب معاملاتی آسا) را تعیین کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کنید. درخواست شما بررسی می شود و درصورت تایید به حساب معاملاتی شما (در سامانه آنلاین آسا) اضافه خواهد شد.

برای مشاهده وضعیت تایید یا رد بسته نیز می توانید به بخش گزارش و منوی گزارش اعتبار مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید: اوراق اختیار فروش تبعی

* تاریخ اعمال: تاریخی است که شما انتخاب می کنید تا اعتبار معاملاتی در آن تاریخ به حساب شما در سامانه آنلاین آسا منظور شود.

مقررات تسویه اعتبار دریافتی (هدایا و جرایم)

با توجه به اینکه عدم تسویه بسته اعتباری در زمان مقرر (در سررسید بسته) موجب تضییع حقوق سایر مشتریان خواهد شد (به دلیل محدود بودن اعتبارات) کارگزاری آگاه برای تسویه بموقع هدیه خوش‌حسابی و برای عدم تسویه در سررسید جریمه در نظر گرفته است.

 • در صورت تسویه به موقع، پنج درصد از مبلغ خرید بسته اعتباری به عنوان هدیه خوش حسابی در حساب کاربری بآشگاه مشتری منظور خواهد شد.
 • با توجه به اینکه تسویه فروش سهام ۳ روز کاری زمان نیاز دارد، اگر قصد دارید اعتبار خود را از طریق فروش سهام بازگردانید، حتما باید ۳ روز کاری پیش از تاریخ پایان بسته اعتباری، نسبت به فروش سهام مورد نظر اقدام نمایید.
 • اگر با استفاده از واریز وجه نقد، قصد دارید اعتبار دریافتی خود را تسویه نمایید، در تاریخ سررسید بسته نسبت به واریز وجه و تسویه حساب خود اقدام نمایید.
 • در صورت عدم تسویه بموقع (تا روز پایان موعد بسته اعتباری)، کارگزاری با استناد به ماده ۱۳دستورالعمل خرید اعتباری و همچنین بند۵ ماده ۴ قرارداد اعتباری نسبت به فروش دارائی مشتری تاسقف بدهی اقدام خواهد نمود.
 • علاوه بر این مشتری بدهکار مشمول جرایمی می‌شود و با تکرار بدحسابی امکان دریافت اعتبار را در آینده نخواهند داشت.
 • شایان ذکر است چنانچه مشتری در موعد مقرر نسبت به تسویه اعتبار خود اقدام ننماید، تا زمان تسویه روزهای تعطیل نیز جزو روزهای بدهکاری و تاخیر ایشان محاسبه خواهد شد.

در پایان خاطر نشان می‌سازد کلیه مشتریان خوش حساب این امکان را دارند تا علاوه بر دریافت جایزه خوش حسابی (پنج درصد از مبلغ خرید بسته اعتباری)، در صورت وجود شرایط لازم، بارها و بارها از اعتبار معاملاتی در قالب وام قرض‌الحسنه و بسته‌های اعتباری بآشگاه استفاده نمایند.

205 پاسخ به “خدمت ویژه کارگزاری آگاه در دریافت اعتبار معاملاتی”

 1. agah10798 گفت:

  سلام وقت بخیر بنده به تازگی عضو باشگاه و کارگزاری آگاه شدم
  خدمات شما قابل تقدیر است در سایر کارگزاری ها من ندیدم امیدوارم در آینده بتوانم از خدمات شما بیشتر بهره ببرم ان شاالله پایدار باشید
  یک پیشنهاد : برای کسانی که سرمایه کمی دارند خدمت خوبی است ولی اگر در کنار این اعتبار بتوانید به مشتریان سیگنال های رایگان هم بدهید که بتوانند از این اعتبار استفاده کنندوسود هم ببرند عالی می شود چون ممکن است برخی از دوستان تحلیل گر نباشند و یا در حال آموزش هستند لذا حمایت کارگزای کمک بسیار زیادی برای سیو سودخواهد بود . ممنون از شما

  ۰
 2. mirpour66 گفت:

  با سلام
  طرح جالبیه، امیدوارم در طول سال تکرار بشه، اگه درصد تخفیفش بیشتر بشه عالی میشه.
  واقعا خسته نباشید...

  ۰
 3. 2298 گفت:

  با سلام
  مزایای خوبیه اما برای اینکه متوجه شوم درست فهمیدم این طرحی که فرمودید همان وام قرض الحسنه هست؟ در واقع وجهی به طور مستقیم به شخص در شروع بسته تعلق نمی گیرد و بسته اعتباری جهت شخص و برای خرید سهام در نظر گرفته میشود که با آن می تواند خرید و فروش سهام انجام دهد و اگر قبل از اتمام بسته سهام خود را بفروشد نمی تواند پول را برداشت کند و فقط می تواند مجدد سهام با آن بخرد و اگر اشتباه نکنم فقط می تواند منافعی که از این خرید و فروش بدست آورده برداشت کند؟ درست متوجه شدم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست عزیز این طرح با وام قرض الحسنه متفاوت است و برای دریافت بسته های اعتباری لازم است تا به اندازه قیمت بسته، موجودی نقدی در حساب بآشگاه خود داشته باشید درحالیکه در طرح وام قرض الحسنه شما هیچ گونه وجهی برای دریافت بسته پرداخت نمی کنید.

   ۰
 4. n15476 گفت:

  سلام
  خدمات خوبی می باشد انشاء الله که ادامه دار بوده و مشتریان راغبتر شوند.
  با تشکر

  ۰
 5. agah74143 گفت:

  با سلام من در تاریخ ۹۵٫۸٫۱۶ در باشگاه عضو شدم ودر تاریخ ۸٫۱۸ خرید داشتم مجددا در تاریخ۸٫۱۹ دو مورد خرید داشتم اما در صفحه گزارش باشگاه ثبت نشده و بابت خرید آنها هیچ امتیازی به امتیاز باشگاه اضافه نشده لطفا برسی نماید متشکرم

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی تمامی معاملات ۱۸ لغایت ۲۳آبانماه، به تاریخ ۲۳آبان در حساب شما لحاظ شده است. برای اطمینان از این موضوع می توانید به گزارش تراز ریال وهزینه و گزارش امتیاز در بخش گزارش بآشگاه، مراجعه نمایید.

   با تشکر

   ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید:

1 2 3 22