خدمت ویژه کارگزاری آگاه در دریافت اعتبار معاملاتی

با توجه به درخواست مشتریان محترم، امکان بهره‌مندی از تخفیف بسته‌های اعتباری تا پایان آذرماه تمدید شد.

کارگزاری آگاه به منظورخدمت رسانی هرچه بیشتر به عموم مشتریان این شرکت، خدمات ویژه‌ای برای دریافت بسته‌های اعتباری ارائه می‌دهد. مشتریان گرامی کارگزاری آگاه، این امکان را خواهند داشت، تا از تاریخ ۲۵ آبان لغایت ۱۵ آذر ۳۰ آذر، از بسته‌های اعتباری بآشگاه مشتریان با تخفیف ۲۵% بهره‌مند شوند.

این خدمت ویژه به پاس همراهی شما مشتریان گرامی برای سهولت بیشتر در دریافت یا افزایش اعتبار از کارگزاری آگاه و در مدت زمان معینی ارائه خواهد شد.

با توجه به شرایط دریافت بسته‌های اعتباری که پیش از این اعلام شده بود، مشتریان کارگزاری آگاه در سطوح مختلف بآشگاه می‌توانند بسته اعتباری مورد نظر خود را، از مبالغ ۲ تا ۵۰ میلیون تومانی با بازپرداخت ۳ تا ۱۲ ماهه، انتخاب نموده و برای تهیه آن از ۲۵% تخفیف دریافت بسته استفاده نمایند. قیمت جدید بسته‌ها به شرح جدول شماره ۱ است:

جدول شماره ۱: قیمت بسته‌های اعتباری با تخفیف ۲۵% (از ۲۵ آبان تا ۱۵ آذر ۳۰ آذر)
ردیف نام بسته قیمت اصلی(ریال) قیمت پس از تخفیف (ریال)
۱ بسته ۲ میلیون تومانی ۳ ماهه ۱,۰۵۰,۰۰۰ ۷۸۷,۵۰۰
۲ بسته ۲ میلیون تومانی ۶ ماهه ۲,۰۰۰,۰۰۰ ۱,۵۰۰,۰۰۰
۳ بسته ۲ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۳,۶۰۰,۰۰۰ ۲,۷۰۰,۰۰۰
۴ بسته ۳ میلیون تومانی ۳ ماهه ۱,۵۷۵,۰۰۰ ۱,۱۸۱,۲۵۰
۵ بسته ۳ میلیون تومانی ۶ ماهه ۳,۰۰۰,۰۰۰ ۲,۲۵۰,۰۰۰
۶ بسته ۳ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۵,۴۰۰,۰۰۰ ۴,۰۵۰,۰۰۰
۷ بسته ۵ میلیون تومانی ۳ ماهه ۲,۶۲۵,۰۰۰ ۱,۹۶۸,۷۵۰
۸ بسته ۵ میلیون تومانی ۶ ماهه ۵,۰۰۰,۰۰۰ ۳,۷۵۰,۰۰۰
۹ بسته ۵ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۹,۰۰۰,۰۰۰ ۶,۷۵۰,۰۰۰
۱۰ بسته ۱۰ میلیون تومانی ۳ ماهه ۵,۲۵۰,۰۰۰ ۳,۹۳۷,۵۰۰
۱۱ بسته ۱۰ میلیون تومانی ۶ ماهه ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ ۷,۵۰۰,۰۰۰
۱۲ بسته ۱۰ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۱۸,۰۰۰,۰۰۰ ۱۳,۵۰۰,۰۰۰
۱۳ بسته ۲۰ میلیون تومانی ۳ ماهه ۱۰,۵۰۰,۰۰۰ ۷,۸۷۵,۰۰۰
۱۴ بسته ۲۰ میلیون تومانی ۶ ماهه ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ۱۵,۰۰۰,۰۰۰
۱۵ بسته ۲۰ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۳۶,۰۰۰,۰۰۰ ۲۷,۰۰۰,۰۰۰
۱۶ بسته ۵۰ میلیون تومانی ۳ ماهه ۲۶,۲۵۰,۰۰۰ ۱۹,۶۸۷,۵۰۰
۱۷ بسته ۵۰ میلیون تومانی ۶ ماهه ۵۰,۰۰۰,۰۰۰ ۳۷,۵۰۰,۰۰۰
۱۸ بسته ۵۰ میلیون تومانی ۱۲ ماهه ۹۰,۰۰۰,۰۰۰ ۶۷,۵۰۰,۰۰۰

به عنوان مثال، آقای الف در مردادماه ۹۵ عضو بآشگاه شده است. از همان روز نخست، علاوه بر معرفی معرف، به فعالیت هایی نظیر شرکت در مسابقات، معرفی بآشگاه به دوستان و بازدید روزانه پرداخته است. ایشان بایت فعال شدن ۲نفر از زیرمجموعه های جدید خود، مبلغ ۱۰۰هزار تومان جایزه گرفته است و همچنین با پشتکار خود، توانسته در مسابقات شهریور ماه مبلغ ۴۴۰۰۰ تومان و در مسابقات مهرماه مبلغ ۳۲۰۰۰ تومان جایزه بگیرد.

از طرفی مبلغ هدیه عضویت ایشان ۱۰،۰۰۰ تومان بوده و بابت معاملات این مدت هم ۱۰،۰۰۰ تومان تخفیف گرفته‌اند. مجموع ریال آقای الف ۲۰۶،۰۰۰ تومان است.

بدون درنظر گرفتن سطح بآشگاه، ایشان امکان دریافت یکی از بسته‌های اعتباری زیر را به دلخواه خواهند داشت:

 • بسته ۲ میلیون تومانی ۳ماهه
 • بسته ۲ میلیون تومانی ۶ماهه
 • بسته ۳ میلیون تومانی ۳ماهه
 • بسته ۵ میلیون تومانی ۳ ماهه

این درحالی است که آقای الف پیش از تخفیفات امکان دریافت اعتبار ۵ میلیون تومانی را نداشته است. برای مقایسه بهتر، بسته‌هایی که ایشان قبل و بعد از تخفیف می‌توانند دریافت کنند، در جدول شماره ۲ قابل مشاهده است:

جدول شماره ۲: مقایسه بسته های اعتباری قابل خرید برای آقای الف قبل و بعد از تخفیف
ردیف نام بسته قبل از تحفیف پس از تخفیف
۱ بسته ۲ میلیون تومانی ۳ ماهه
۲ بسته ۲ میلیون تومانی ۶ ماهه
۳ بسته ۳ میلیون تومانی ۳ ماهه
۴ بسته ۵ میلیون تومانی ۳ ماهه

 

خدمت ویژه کارگزاری آگاه در دریافت اعتبار معاملاتیمدت استفاده از این خدمات محدود بوده و از روز ۲۵ آبان تا ۱۵ آذر ۳۰ آذر ۱۳۹۵ خواهد بود. لذا کلیه مشتریان گرامی که علاقمند به تهیه بسته های اعتباری هستند، با داشتن قرارداد اعتباری در کارگزاری آگاه، می توانند نسبت به دریافت اعتبار با شرایط ویژه بهره‌مند شوند.

برای ارسال درخواست دریافت بسته های اعتباری می‌توانید در حساب کاربری بآشگاه خود به بخش خدمات مراجعه کنید. در منوی بسته های اعتباری، بسته ها با توجه به موجودی ریالی شما در بآشگاه فعال خواهند بود.(بسته های فعال رنگی و بسته های غیر فعال طوسی هستند).

بر اساس نیاز خود می توانید. یکی از بسته های فعال را انتخاب کنید، تاریخ اعمال* بسته (واریز اعتبار به حساب معاملاتی آسا) را تعیین کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کنید. درخواست شما بررسی می شود و درصورت تایید به حساب معاملاتی شما (در سامانه آنلاین آسا) اضافه خواهد شد.

برای مشاهده وضعیت تایید یا رد بسته نیز می توانید به بخش گزارش و منوی گزارش اعتبار مراجعه نمایید.

* تاریخ اعمال: تاریخی است که شما انتخاب می کنید تا اعتبار معاملاتی در آن تاریخ به حساب شما در سامانه آنلاین آسا منظور شود.

مقررات تسویه اعتبار دریافتی (هدایا و جرایم)

با توجه به اینکه عدم تسویه بسته اعتباری در زمان مقرر (در سررسید بسته) موجب تضییع حقوق سایر مشتریان خواهد شد (به دلیل محدود بودن اعتبارات) کارگزاری آگاه برای تسویه بموقع هدیه خوش‌حسابی و برای عدم تسویه در سررسید جریمه در نظر گرفته است.

 • در صورت تسویه به موقع، پنج درصد از مبلغ خرید بسته اعتباری به عنوان هدیه خوش حسابی در حساب کاربری بآشگاه مشتری منظور خواهد شد.
 • با توجه به اینکه تسویه فروش سهام ۳ روز کاری زمان نیاز دارد، اگر قصد دارید اعتبار خود را از طریق فروش سهام بازگردانید، حتما باید ۳ روز کاری پیش از تاریخ پایان بسته اعتباری، نسبت به فروش سهام مورد نظر اقدام نمایید.
 • اگر با استفاده از واریز وجه نقد، قصد دارید اعتبار دریافتی خود را تسویه نمایید، در تاریخ سررسید بسته نسبت به واریز وجه و تسویه حساب خود اقدام نمایید.
 • در صورت عدم تسویه بموقع (تا روز پایان موعد بسته اعتباری)، کارگزاری با استناد به ماده ۱۳دستورالعمل خرید اعتباری و همچنین بند۵ ماده ۴ قرارداد اعتباری نسبت به فروش دارائی مشتری تاسقف بدهی اقدام خواهد نمود.
 • علاوه بر این مشتری بدهکار مشمول جرایمی می‌شود و با تکرار بدحسابی امکان دریافت اعتبار را در آینده نخواهند داشت.
 • شایان ذکر است چنانچه مشتری در موعد مقرر نسبت به تسویه اعتبار خود اقدام ننماید، تا زمان تسویه روزهای تعطیل نیز جزو روزهای بدهکاری و تاخیر ایشان محاسبه خواهد شد.

در پایان خاطر نشان می‌سازد کلیه مشتریان خوش حساب این امکان را دارند تا علاوه بر دریافت جایزه خوش حسابی (پنج درصد از مبلغ خرید بسته اعتباری)، در صورت وجود شرایط لازم، بارها و بارها از اعتبار معاملاتی در قالب وام قرض‌الحسنه و بسته‌های اعتباری بآشگاه استفاده نمایند.
188 نظر در مورد مطلب “خدمت ویژه کارگزاری آگاه در دریافت اعتبار معاملاتی

 1. با سلام من در تاریخ ۹۵٫۸٫۱۶ در باشگاه عضو شدم ودر تاریخ ۸٫۱۸ خرید داشتم مجددا در تاریخ۸٫۱۹ دو مورد خرید داشتم اما در صفحه گزارش باشگاه ثبت نشده و بابت خرید آنها هیچ امتیازی به امتیاز باشگاه اضافه نشده لطفا برسی نماید متشکرم

  1. با سلام
   دوست گرامی تمامی معاملات ۱۸ لغایت ۲۳آبانماه، به تاریخ ۲۳آبان در حساب شما لحاظ شده است. برای اطمینان از این موضوع می توانید به گزارش تراز ریال وهزینه و گزارش امتیاز در بخش گزارش بآشگاه، مراجعه نمایید.

   با تشکر

 2. با سلام
  مزایای خوبیه اما برای اینکه متوجه شوم درست فهمیدم این طرحی که فرمودید همان وام قرض الحسنه هست؟ در واقع وجهی به طور مستقیم به شخص در شروع بسته تعلق نمی گیرد و بسته اعتباری جهت شخص و برای خرید سهام در نظر گرفته میشود که با آن می تواند خرید و فروش سهام انجام دهد و اگر قبل از اتمام بسته سهام خود را بفروشد نمی تواند پول را برداشت کند و فقط می تواند مجدد سهام با آن بخرد و اگر اشتباه نکنم فقط می تواند منافعی که از این خرید و فروش بدست آورده برداشت کند؟ درست متوجه شدم؟

  1. سلام
   دوست عزیز این طرح با وام قرض الحسنه متفاوت است و برای دریافت بسته های اعتباری لازم است تا به اندازه قیمت بسته، موجودی نقدی در حساب بآشگاه خود داشته باشید درحالیکه در طرح وام قرض الحسنه شما هیچ گونه وجهی برای دریافت بسته پرداخت نمی کنید.

 3. با سلام
  طرح جالبیه، امیدوارم در طول سال تکرار بشه، اگه درصد تخفیفش بیشتر بشه عالی میشه.
  واقعا خسته نباشید…

 4. سلام وقت بخیر بنده به تازگی عضو باشگاه و کارگزاری آگاه شدم
  خدمات شما قابل تقدیر است در سایر کارگزاری ها من ندیدم امیدوارم در آینده بتوانم از خدمات شما بیشتر بهره ببرم ان شاالله پایدار باشید
  یک پیشنهاد : برای کسانی که سرمایه کمی دارند خدمت خوبی است ولی اگر در کنار این اعتبار بتوانید به مشتریان سیگنال های رایگان هم بدهید که بتوانند از این اعتبار استفاده کنندوسود هم ببرند عالی می شود چون ممکن است برخی از دوستان تحلیل گر نباشند و یا در حال آموزش هستند لذا حمایت کارگزای کمک بسیار زیادی برای سیو سودخواهد بود . ممنون از شما

  1. با سلام
   و سپاس از اینکه آگاه را بعنوان کارگزار خود انتخاب نمودید.
   دوست عزیز، پیشنهاد خوبتون هم به واحد پشتیبانی سایت همفکران ارسال می کنیم. البته لازم به ذکر است که برای دریافت سیگنال های رایگان شما می توانید به سایت ایفانوس که در مطلب “۸ سایت کاربردی برای فعالان بازار سرمایه” نیز به آن اشاره شد، مراجعه نمایید.

   با تشکر

 5. سلام،دو سئوال دارم،یکی اینکه آیا تخفیف سطح عضویت باشگاه هم علاوه بر این ۲۵درصد اعمال خواهدشد یانه؟ ودیگر اینکه بنده کل سرمایه ام فعلا دو میلیون تومان است . آیا میتوانم برای مابقی تضمین از سهامی که با همین بسته اعتباری میخرم نزد کارگزاری فریز کنم یا حتما باید قبلا به اندازه تمام تضمینات از آورده خودم سهام بخرم؟

  1. سلام
   دوست گرامی تخفیف معاملات ارتباطی با این طرح ندارد و شما هر معامله ای که انجام دهید طبق روال قبل تخفیف آن در حساب شما لحاظ خواهد شد.
   خیر، شما باید پیش از خرید بسته، مقدار تضمین لازم را داشته باشید.

   با تشکر

 6. ببخشید یه سوال داشتم :
  اونجایی که مثال زدید که آقای الف ” ایشان بایت فعال شدن ۲نفر از زیرمجموعه های جدید خود، مبلغ ۱۰۰هزار تومان جایزه گرفته است ”
  منظورتون چیه؟
  یعنی دو نفر از زیرمجموعه ما اگه کد سهامداری از آگاه دریافت کنه، مبلغ ۱۰۰ هزار تومان به ما تعلق میگیره؟؟؟
  با تشکر.

  1. سلام. خیر
   همانطور که در مطلب ژنولوژی (درختواره) بآشگاه مشتریان آگاه و مزایای آن آمده، اگر در زیر مجموعه­‌های مستقیم شما، افرادی باشند که مشتری آگاه نیستند و یا جزو مشتریان فعال آن به شمار نمی‌­آیند، به محض آنکه این زیرمجموعه اولین در آمد ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریالی را ایجاد نمایند، میزان ۵۰۰,۰۰۰ ریال آن به عنوان هدیه به معرف مستقیم وی تعلق می‌گیرد. این مبلغ فقط برای ایجاد اولین درآمد یکصد هزار تومانی است. این درآمد ممکن است حاصل از خرید بسته‌های آموزشی، مشاوره‌ای و یا کارمزد معاملات زیرمجموعه باشد. همچنین اگر کاربران سطح یک شما برای اولین بار اقدام به خرید بسته های آموزشی یا تحلیلی در بآشگاه نمایند، درصورتی که مبلغ پرداختی آنها بالاتر از ۱۰۰ هزارتومان باشد، ۵۰ هزارتومان هدیه به شما تعلق می گیرد.
   مشتری غیرفعال به شخصی اطلاق می‌شود که پس از انجام مراحل کدگیری با کارگزاری آگاه معامله‌ای انجام نداده یا کارمزد ایجاد شده توسط ایشان کمتر از ۱۰۰ هزارتومان بوده است و یا مشتری آگاه بوده ولی به مدت دو سال هیچگونه معامله‌ای نکرده است.

   1. با عرض سلام
    لطفا بفرمایید امکان افزایش نقدینگی در باشگاه با پرداخت مستقیم وجه نقد وجودداردکه قدرت خرید کارت اعتباری را بالا ببریم

    با سپاس

 7. سلام،ممنون از خدمات شما
  در باشگاه تیکت مستقیم اگر قرار دهید خیلی عالی هست.
  چطور لینک معرفی برای گذاشتن در فضای اینترنت بگیرم؟
  با سپاس و احترام

  1. سلام
   پیشنهاد شما در خصوص تیکت گذاری در بآشگاه، به واحد پشتیبانی اعلام گردید.
   برای مشاهده لینک معرفی خود، میتوانید به پروفایل/مشخصات فردی، مراجعه نمایید.

   با تشکر

   1. سلام
    لینک عمومی مربوط به باشگاه هستش.
    لینکی که مربوط به ثبت نام در سیستم اکسپرس هستش مد نظرم بود،که البته متوجه شدم چطور لینک بدیم.
    سوالم اینه که ثبت نام از طریق لینک باشگاه فقط امتیاز داره یا لینک ثبت نام در اکسپرس هم شامل امتیاز هست؟
    با احترام

    1. افرادی که از طریق لینک شما در بآشگاه یا آگاه اکسپرس ثبت نام میکنند در واقع علاوه بر ثبت نام، زیرمجموعه شما نیز خواهند شد. بنابراین در صورت زیرمجموعه شدن افراد، به شما ۳۰۰ امتیاز داده خواهد شد.

     با تشکر

  1. سلام
   دوست گرامی نکاتمطرح شده در مطلب سبدگردانی و همچنین مطلب ۸ سایت کاربردی برای فعالان بازار سرمایه هر دو جزو مطالب آموزشی هستند. منظور شما از مطلب آموزشی چیست؟

 8. واقعا طرح خوبی هست همین طرح ها باعث میشه مشتریان کارگزاری آگاه روز به روز بیشتر بشن،خدا قوت به همگی دوستان و مدیران سایت

 9. سلام طرح خوبی هستش ولی من با سرمایه ۱۰ ملیون و چند روز یه بار خرید و فروش نمیتونم این اعتبار بگیرم کاش میشد مبلغ اعتبار واریز کنم و از این اعتبار استفاده کنم

  1. با سلام
   شما می توانید از روش های دیگری همچون شرکت و برنده شدن در مسابقات و یا دعوت از دوستان، وجه نقد بآشگاه خود را افزایش دهید.

   1. ممنون
    در صورت امکان مزیت این بسته ها نست به یک وام بانکی را بفرمایید، اگر اشتباه نکم این یه نوع وامه که سود ۱۳٫۵ درصدش را اوش گرفته و اصلش را در سررسید؟

    بازم ممنون

    1. سلام
     بسته های اعتباری نسبت به وام بانکها دارای مزایای زیر است:
     ۱- نیاز به فرد ضامن، چک و ملک ضمانت ندارد.
     ۲- نیاز به سپری شدن مراحل اداری طولانی ندارد.
     ۳- هزینه ای که بابت خرید بسته‌های اعتباری پرداخت می کنید، از وجه نقد بآشگاه است و از سرمایه اصلی شما نیست، یعنی شما بصورت واریز پول نمیتوانید وجه نقد بآشگاه را شارژ نمایید.
     ۴- سودی از بابت بسته های اعتباری اخذ نمی شود و هزینه بسته ها معادل کارمزد بانک است که از وجه نقد بآشگاه کسر می گردد.

     در انتها نیز نویدبخش آن هستیم که بزودی بهبودهایی در پیش است که اگر بخشی از وام یا تمام آن را تا تاریخ تسویه استفاده نکنید معادل همان وجه پرداختی به حساب شما استرداد خواهد شد.

     با سپاس از همراهی شما

 10. با سلام بسیار عالی بود
  ای کاش میتونستید یه امکان اضافه کردن وجه نقد رو به باشگاه اضافه کنید چون ما ها که سرمایه آنچنانی نداریم که تخفیفامون زیاد بشه یا اینکه انقدر بدشانسیم که همیشه با یه کمی تفاوت توی مسابقات برنده نمی شیم هم بتونیم از امکانات باشگاه استفاده کنیم.
  مرسی آگاه

  1. سلام دوست گرامی
   راستش را بخواهید به علت قوانین موجود علیه پولشویی چنین مجوزی را نداریم که این امکان وجود داشته باشه که وجه نقد به صورت دستی به بآشگاه واریز شود.

 11. سلام و خسته نباشید.ضمن تشکرفراوان از این حرکت خوب امیدوارم شرایط وامهای قرض الحسنه هم ساده تر بشه یه پیشنهاد هم داشتم یه نظر سنجی بزارین مبنی بر اینکه آیا با پرداخت نقدی هزینه بسته های اعتباری موافقید؟ شک نکنید بیشتر از ۹۰% از مشتریان نظر مثبت دارند.

  1. سلام
   ممنون از پیشنهادتون. البته چون اعتبار در قالب بآشگاه است، مجوز دریافت هزینه آن به صورت نقدی (خارج از بآشگاه) به لحاظ قوانین پولشویی وجود ندارد.

  1. با سلام
   دوست گرامی، امتیاز پاسخ صحیح هر دو سوال ۲۵آبانماه در تاریخ ۹۵/۰۸/۲۹ در حساب بآشگاه شما لحاظ شده است.

 12. سلام.. ببخشید با این بسته های اعتباری دقیقا چه کارهایی میشه انجام داد؟؟ آیا میشه از این بسته ها برای معاملات در بورس استفاده کرد؟؟

 13. سلام
  با عرض خسته نباشید ممنون از تمامی زحمات شما
  لطفا در صورت امکان بسته های ۵۰۰ هزاری و ۱ میلیونی هم قرار دهید.

 14. با سلام
  لطفا توضیح دهید که اگر در محاسبه قدرت اخذ تسهیلات نشان دهد که می توانیم تسهیلات بگیریم آیا برای ماه های بعد هم این مجوز می ماند

  1. سلام
   دوست گرامی این طرح تا ۱۵آذر برقرار است و شما تا ۱۵ آذر می توانید بسته ها را با این قیمت ها خریداری نمایید.
   بدیهست که پس از اتمام این طرح قیمت ها یه نرخ قبل بازگشته و قدرت اخذ تهسیلات شما کاهش خواهد یافت.

 15. عالیه ولی اگه بشه برای وجه تضمین هم تخفیف در نظر گرفته بشه عالیتر میشه. از طرف تمامی دوستان از مدیریت محترم کارگزاری آگاه درخواست تخفیف در وجه تضمین برای بسته های اعتباری رو دارم. ممنون از شما

 16. سلام
  به نظرم کارگزاری اگاه داره بهترین خدمات وبه مشتری هاش ارایه میده .ولی تنها مشکلی که وجود داره وبیشترکامنت ها هم در این مورده اینکه نمیتوانیم حساب اعتباری باشگاهمون و خودمون با کارت اعتباری شارز کنیم. من خودم ۷ماهه عضو باشگاه شدم بالای ۹۰ درصد مسابقات وشرکت کردم هر روز هم بازدید روزانه داشتم سطح الوند هستم ۱۸هزار امتیازهم دارم ولی هنوز۷۰هزار هم تو حساب باشگاهم ندارم که بتونم باهاش بسته اعتباری بخرم.به نظرم یه راه حلی برای این حساب باشگاه پیدا کنید.

  1. سلام
   دوست عزیز، تمام این فعالیت هایی که ذکر کردید برای افزایش امتیاز بآشگاه مناسب است. هرچند که افزایش امتیاز و سطح بآشگاه کمک شایانی در افزایش وجه نقد می کند ولی چنانچه شما معاملاتی نداشته باشید ویا جزء برندگان مسابقات ماهانه نباشید یا حتی زیرمجموعه های شما فعال نگردند، وجه نقد بآشگاه شما افزایش پیدا نخواهد کرد.
   همچنین پس از صعود به سطح ۵(سهند) شما علاوه بر بسته های اعتباری می توانید از بسته های وام قرض الحسنه نیز استفاده نمایید.
   پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی افزایش وجه نقد بآشگاه و بهره‌مندی از بسته های وام قرض‎الحسنه به لینک های زیر مراجعه نمایید.

   چگونه می‌توان وجه نقد موجود در بآشگاه را افزایش داد؟

   دریافت وام قرض الحسنه برای معاملات اوراق بهادار از کارگزاری آگاه

   با سپاس از همراهی شما

 17. سلام
  کارگزاری آگاه در ارائه خدمات به مشتریان خود در بین دیگر کارگزاریها پیشتاز است.
  شرایط جدید استفاده از بسته های اعتباری بسیار مفید و به نفع سهامدارارن است.
  سپاس

  1. با سلام
   دوست گرامی برای بررسی این موضوع چندین مرتبه در روزهای مختلف با شما تماس گرفته شد ولی متاسفانه همراه شما خاموش بود.
   لذا خواهشمند است با واحد پشتیبانی بآشگاه به شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

   با تشکر

 18. سلام وخسته نباشید من خیلی مطالعه کردم اما گیج شدم
  من ازکجا بدونم الان چه مبلغی اعتبار دارم؟
  تا الان هم خرید و فروشی نداشتم و مبتدی هستم

   1. امیدوار که شرایط انتقال وجه جهت خرید نیز ، به اون ۲-۳ مورد محدود جهت افزایش اعتباری خرید اضافه شود . وگرنه بهتر است ، بجای عنوان کردن امکان استفاده از اعتبار برای همه ، به همان تعداد قلیل و محدود اشاره کنید. با سپاس

    1. سلام دوست گرامی
     ما درکارگزاری آگاه همواره در تلاشیم تا با تسهیل فرایندها، امکان استفاده از همه خدمات را برای عموم مشتریان عزیزمان فراهم کنیم. زیرا معتقدیم سود واقعی زمانی است که هر دو طرف رضایت داشته باشند و بی شک روزی که شما عزیزان اعلام رضایت کنید، ما سود اصلی را می بریم. اینها خدمتتون عرض میکنیم اعتقاد ما است و شعار نیست. امیدواریم در این راه همراه و راهنمای ما باشید.

  1. سلام
   بله، به برندنگان هفتگی “امتیاز” و به برندگان ماه “وجه نقد” هدیه داده می شود. همچنین برای اطلاع از چگونگی نحوه تخصیص جوایز می توانید اینجا را کلیک کنید.

 19. ضمن قدردانی بابت زحمات
  با توجه به کاهش نرخ بهره بانکی پیشنهاد می شود قیمت بسته ها روی همین قیمتای جدید تثبیت بشه و موقت نباشه
  ضمن اینکه امکان خرید بسته های بزرگتر حداقل ۶۰ درصد پرتقوی و کم کردن کارمزد از بسته اعتباری متعلقه ؛ مشابه سایر کارگزاریها فراهم بشه

  1. موافقم…

   بدون شک ، در این شرایط رقابتی و اختصاص تسهیلات متنوع از سوی کارگزاری ها ، جهت جذب مشتری ، داشتن غرور کاذب و تبلیغات سوری و وعده های پوچ و دروغین ، شاید موقتا تعداد اعضا را افزایش دهد ولی در بلند مدت ، قادر به حفظ مشتریان نخواهد بود . صداقت و دست و دلبازی ، کلید موفقیت در جذب و حفظ مشتریان وفادار هست …

 20. سلام وخسته نباشین
  اون دسته ازسهم هایی که نوسان ندارند وسهام دار خریداری میکند امتیازی ندارد برای این موضوع میشه یه برنامه ای انجام داد
  باتشکر

  1. سلام
   دوست عزیز اگر ممکنه منظور خود را دقیق تر بفرمایید؟
   به تمامی معاملات خرید/فروش مشتریان (جدای از آنکه در آن معامله سود کنند یا زیان) امتیاز و تخفیف کارمزد داده می شود.

 21. اگر در یکزمانی فردی قصد خروج از باشگاه را داشته باشد، وجه نقد موجود در باشگاه چه میشود؟ آیا امکان دریافت آن وجود دارد؟

  1. با سلام
   شما می توانید در بخش خدمات/درخواست واریز وجه، گزینه درخواست جدید را کلیک کنید و تمام وجه نقد بآشگاه و یا بخشی از آن را دریافت نمایید.
   خاطر نشان می سازد در صورت برداشت وجه نقد بآشگاه امکان واریز ویا برگشت مجدد آن به بآشگاه نیست.

 22. با سلام پرسنل محترم لففا در ثبت تاریخ ها ی خرید و فروش بیشتر دقت کنید با اشتباهات شما منم قاطی کردم

  1. سلام
   دوست عزیز همانگونه که در تماس تلفنی همکاران به شما توضیح داده شد، مشکل شما ارتباطی به ثبت تاریخ معاملات ندارد.
   لذا خواهشمند است با مرورگر دیگری وارد بآشگاه شده و گزارش امتیاز و تخفیفات خود را بگیرید و نتیجه را به واحد پشتیبانی اعلام فرمایید.

   با تشکر

  1. سلام
   لازم است هر بسته اعتباری خریداری شده، حداکثر تا روز سررسید آن تسویه شود.
   لذا چنانچه از محل فروش سهام می خواهید اعتبار خود را تسویه کنید میبایست سه روز کاری پیش از سررسید اعتبار، نسبت به فروش سهام خود، اقدام نمایید و چنانچه بصورت نقدی تسویه می کنید می توانید ۱روز قبل از سررسید، اینکار را انجام دهید.
   شایان ذکر است در صورتیکه امکان، می توانید از طریق خرید بسته جدید یا درخواست وام، اعتبار خود را تمدید کنید.

   با تشکر

 23. سلام آبان ماه در کارگزاری ثبت نام کردم لطفا بصورت تصویری آموزش بدین که چطور اعتبارتخفیف دار رو تا ۱۵آذر بخرم میشه با کارت بانکی بخرم چطور یا باید مستقیم به کارگزار مراجعه کنم لطفا راهنماییم کنید با تشکر

  1. سلام
   ضمن سپاس از اینکه آگاه را بعنوان کارگزار خود انتخاب نمودید.
   دوست گرامی برای خرید بسته های اعتباری ابتدا لازم است که وجه نقد کافی در حساب بآشگاه خود داشته باشید و نیز قرارداد اعتباری نیز امضا کنید.
   با توجه به قوانین مربوط به پولشویی امکان واریز مبلغ به بآشگاه برای تهیه بسته های اعتباری وجود ندارد. لذا برای این منظور پیشنهاد می شود به مطلب”چگونه می‌توان وجه نقد موجود در بآشگاه را افزایش داد؟” مراجعه فرمایید.

   با تشکر

  1. سلام
   دوست عزیز فعلا ابلاغیه ای در خصوص تمدید این طرح داده نشده است. اما بآشگاه باز هم طرح های ویژه تخفیفی و امتیازی خواهد داشت.

   با ما همراه باشید 🙂

 24. واقعا خسته نباشید مجموعه آگاه.
  هر روز خدماتی بهتر و شرایطی سهلتر نسبت به قبل.
  از این ناراحتم که چرا دیر با این کارگزاری آشنا شدم.
  پاینده باشید

 25. با تشکر از پاسخ جنابعالی خوب چطور وجه نقد در حسابم داشته باشم و قرارداد اعتباری رو کجا امضا کنم ایا برم کارگزار ی که اونجا ثبت نام کردم لطفا راهنماییم کنید

 26. با سلام و خسته نباشید
  من یک خواهش داشت که در صورت امکان طرحی گذاشته بشود که بتوان با واریز وجه این اعتبارها را نیز خریداری نمود.
  با سپاس

  1. سلام
   دوست گرامی چنانچه پیشتر حضور سایر عزیزان اعلام شده است، امکان واریز وجه نقد بر اساس قوانین پولشویی، وجود ندارد.

 27. باسلام حالا که امکان واریز وجه نقد وجود نداردلذاخواهشمندم کمی بیشتر شرایط را آسانترکنید سپاسگذارم

 28. سلام

  آیا اگر امکان انتقال وجه از پرتفو به باشگاه رو طراحی و فراهم کنید ( مبلغی معین برای هر ماه یا مدتی مشخص ) باز هم با قوانین قوانین پول شویی داشته مغایرت دارد ؟
  یا حداقل طرح هایی رو به صورت خلاقانه به باشگاه اضافه کنید که بشه به طریقی مبلغ محدودی رو وارد باشگاه کنیم تا بتونیم از مزایای باشگاه استفاده کنیم .

  دو روش دیگه ای که میتونید ازش استفاده کنید تا هیچ مبلغی هم وارد باشگاه نشه :

  روش اول : دریافت اعتبار به صورت امتیازی
  یعنی بجای دریافت وجه برای اعتبار از امتیازات مشتری در باشگاه کم کنید و اون مبلغی رو که میخواید بابت خرید اعتبار دریافت کنید رو روی کل مبلغ اعتبار محاسبه و در زمان تسویه اعتبار از مشتری دریافت کنید .

  روش دوم : دریافت اعتبار به صورت امتیازی
  مبلغ مورد نظر برای خرید اعتبار رو ابتدا از مبلغ کل بسته اعتباری کسر کنید . ( مثلا من اگر بواسطه امتیازاتم ۱۰ میلیون تومان اعتبار ۱ ساله گرفتم شما به پرتفوی من بجای ۱۰ میلیون ۸ میل و ۶۵۰ تومان اعتبار اضافه کنید ) به این صورت مبلغ خرید اعتبار رو با رضایت ۲ طرف دریافت کردید

  اینطوری خیلی ها میتونند از بسته های اعتباری استفاده کنند و این یعنی یک معامله دو سر سود هم برای شما و هم برای مشتری ها

 29. بدون شک ، در هر طرح جدید و تازه از جمله طرح خرید اعتبار کارگزاری آگاه ، امکان نقایص و کاستی هایی وجود دارد که صد البته در طول زمان قابل رفع می باشد … از اینرو ، بی انصافی است که حسن نیت و زحمات پشت پرده کلیه پرسنل فعال و خوش برخورد کارگزاری آگاه را نادیده گرفت .
  بنابراین جا دارد که ضمن قدردانی از تلاش های خالصانه این دوستان ، آرزوی سلامتی و موفقیت های روز افزون برای این عزیزان داشته باشیم .
  ان شاءاله ، با طرح هایی فراگیرتر و شرایطی سهل تر ، این ارتباط صمیمانه و دوطرفه ، ادامه دار و جاودانه خواهد شد 🙂

  1. سلام
   از همراهی مخاطبینی چون شما که علیرغم کاستی ها کنارمون هستند و در مسیر بهتر شدن با شکیبایی ما را همراهی می کنند، موجب دلگرمی ما است.
   تلاش ما بهبود کیفی و کمی خدمات است تا شاهد رضایت همه شما عزیزان باشیم.

 30. سلام
  کارگزاری آگاه به نظر بنده کارگزاری خوبی هست.ای کاش می شد درسیستم طوری عمل کرد که سود خرید از مبلغ خرید جدا شده و به حساب دیگری از سهام دار واریز بشه

 31. سلام. لطفا لطفا لطفا با توجه به تعطیلات این هفته طرح تخفیف را حداقل تا پایان آذر ماه تمدید نمایید. در ضمن بنده تازه الان پیامک در خصوص این طرح برایم اومده و الان تازه با خبر شدم. ممنون

 32. آیا همزمان میتوان چند بسته اعتباری استفاده کرد.یا اینکه بسته قبلی تصفیه وبسته جدید خرید کرد.
  و اینکه چند بار می توان بسته اعتباری خرید کرد.
  موفق باشید

  1. سلام دوست گرامی
   استفاده از بسته اعتباری منوط به داشتن شرایط آن است که در مطلب “روش دریافت اعتبار معاملاتی در بورس اوراق بهادار از کارگزاری آگاه” به تفصیل بیان شده است (از جمله شرایط: کفایت سقف ریالی و زمانی قرارداد اعتباری شما، خوش حسابی در تسویه اعتبارات قبلی و…)
   در صورت داشتن شرایط دریافت اعتبار شما می توانید به دفعات از این خدمت بهره مند شوید و میتوانید همزمان چند بسته اعتباری دریافت نمایید (به شرط داشتن شرایط).

 33. سلام خسته نباشید من تازه وارد کارگزاری شدم میخوام کسی رو که مرا با بورس آشنا کرده و با این باشگاه بعنوان معرف معرفی کنم اینکار رو چطور انجام بدم یعنی کجا باید کد ایشان رو وارد کنم مرسی

  1. سلام
   بعد از ثبت نام می توانید معرف خود را معرفی نمایید، البته به شرطی که پیش از آن و در زمان ثبت نام معرفی انتخاب نکرده باشید. تغییر معرف امکان پذیر نیست و شما تنها یکبار می توانید معرف خود را معرفی کنید.
   برای معرفی معرف می توانید به روش زیر عمل کنید:
   در منوی دسترسی سریع (فلش رو به پایین کنار عکس پروفایل) در صورتی که معرف خود را معرفی نکرده باشید، گزینه ای خواهید دید تحت عنوان “معرفی معرف”. با انتخاب این گزینه کد بآشگاه معرف خود را در کادر مربوطه وارد کرده و تاببد می نمایید. پس از آن صفحه احراز هویت شما نمایش داده می شود. سپس تاییدیه ای که حاوی نام معرف شما است نشان داده خواهد شد که با پذیرش موارد و تایید این صفحه، فرد مورد نظر به عنوان معرف شما شناخته می‌شود.
   اگر پیش از این معرفی انتخاب کرده باشید، به جای گزینه “معرفی معرف” گزینه “مشخصات معرف من”را مشاهده خواهید کرد.

 34. با سلام و خسته نباشید
  می خواستم ببینم که چرا کارگزاری آگاه اعتبارات را با دریافت پول انجام نمی دهد که رونق را بیشتر بکند و ما هم که امتیازات پائینی داریم بتوانیم از این اعتبارات استفاده کنیم
  سپاس

  1. سلام
   با توجه به قوانین مربوط به پولشوئی، امکان واریز وجه نقد به بآشگاه وجود ندارد. اما شما می توانید بدون در نظر گرفتن میزان امتیاز به روش هایی نظیر فعال شدن زیرمجموعه ریال بآشگاه خود را افزایش دهید.
   برای اطلاعات بیشتر می توانید مطالب زیر را مطالعه کنید:
   ۱- چگونه می‌توان وجه نقد موجود در بآشگاه را افزایش داد؟
   ۲- کسب درآمد از زیرمجموعه های بآشگاه با استفاده از سرویس آگاه اکسپرس!
   ۳- ژنولوژی (درختواره) بآشگاه مشتریان آگاه و مزایای آن

 35. سلام .میخواستم بدونم چه مدارکی لازمه برای بستن قرارداد دریافت بسته اعتباری باآگاه؟
  همچنین قرارداد وام قرض الحسنه

  1. سلام
   چنانچه مشتری کارگزاری آگاه هستید جز مدارک شناسایی(شناسنامه و کارت ملی) مدرک دیگری لازم نیست.
   ولی اگر مشتری کارگزاری آگاه نیستید ابتدا میبایست با در دست داشتن اصل شناسنامه، کارت ملی و مدرک تحصیلی(حداقل دیپلم) به یکی از شعب کارگزاری آگاه در تهران یا شهرستانها مراجعه نموده و نسبت به اخد کدبورسی ویا آنلاین اقدام نمایید.
   شایان ذکر است که جهت اخذ کد بورسی ویا آنلاین، شما می توانید به صورت غیرحضوری و از طریق سایت آگاه اکسپرس نیز اقدام کنید ولی برای انتقاد قرارداد اینترنتی حتما میبایست به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه کنید.

 36. با سلام
  من درخواست اعتبار به تاریخ شنبه ۱۳ آذر نموده ام. دو سوال:
  ۱- آیا تاریخ اعمال میتواند روز تعطیل و پنج شنبه باشد؟
  ۲- آیا در تاریخ اعمال قبل از آغاز معاملات(۹ صبح) اعتبار واریز میگردد؟
  با تشکر فراوان

  1. سلام
   ۱- شما می توانید تاریخ اعمال را روز های پنجشنبه و تعطیل انتخاب کنید ولی بدیهیست که در این تاریخ ها اعتباری به حساب معاملاتی شما داده نمیشود زیرا کارگزاری تعطیل است و تخصیص اعتبار به اولین روز کاری پس از تعطیلات موکول خواهد شد.
   ۲- در صورتیکه اعتبار شما تایید شود در تاریخ اعمال، پیش از آغاز معاملات واریز می گردد.

 37. بستۀ اعتباری درخواستی اینجانب با کد باشگاه AC0511 رد گردید ولی دلایل رد آن مشخص نشد . خواهشمند است دلایل رد آن را اعلام فرمائید. با تشکر

  1. سلام
   بله همانطور که در ابتدای مطلب فوق مشاهده می کنید طرح ویژه تخفیف بسته های اعتباری تا ۳۰آذر تمدید شد.

  1. سلام
   منظور آنست افرادی که در سطح بیستون قرار دارند در صورت انجام معاملات سهام، ۱۰درصد از کارمزد پرداختی به کارگزاری را در حساب بآشگاهشان دریافت می نمایند.

  1. سلام
   با توجه به قوانین سازمان بورس، امکان انتقال وجه فقط به حساب آنلاین خود مشتری مقدور است. یعنی امکان انتقال ریال بین دو حساب بآشگاه یا دو حساب معاملاتی وجود ندارد.

 38. با سلام و خسته نباشید
  با توجه به خدمت ویژه ی کارگزاری به مشتریان جهت تخفیف بسته های اعتباری پیشنهاد میدهم برای ترغیب بیشتر مشتریان از بهره بردن از این اعتبارات همراه با سود در صورت امکان در این بازار هیجانی و اصلاحی تعدادی سهام پیشنهادی معرفی گردد.
  با تشکر

  1. سلام دوست گرامی
   با توجه به ماهیت سایت، امکان معرفی سهام و تحلیل در بآشگاه وجود ندارد. برای این منظور بسته های مشاوره ای سایت همفکران با تخفیف ۲۰ تا ۸۰ درصدی در سایت قرارداده شده است تا شما عزیزان بتوانید از خدمات مشاوره ای و تحلیلی لازم در حوزه بورس اوراق بهادار بهره مند شوید.

 39. سلام مثال ظاهرا اشتباه است بدلیل اینکه قید شده
  بدون درنظر گرفتن سطح بآشگاه، ایشان امکان دریافت یکی از بسته‌های اعتباری زیر را به دلخواه خواهند داشت:

  بسته ۵ میلیون تومانی ۶ماهه غلط است و می بایستی بسته ۵ میلیون تومانی ۳ماهه لحاظ شود

 40. سلام. خیلی سایت خوبیه فقط یخورده پیچیدس مثلا من نمیدونم ایا میشه اینجا سهام خرید و فرئش کرد؟ اگه میشه چطوریه؟خوشال میشم راهنماییم کنید

  1. سلام
   دوست گرامی برای آشنایی با سایت بآشگاه پیشنهاد می شود راهنمای بآشگاه را مطالعه فرمایید.
   همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات و یا بورس می توانید کلمات کلیدی را از قسمت “جستجو” در همان صفحه جستجو نمایید.

 41. سلام
  برای من همیشه گرفتن وام سخت بوده.متاسفانه همیشه گفتم یا کاری رو انجام نمیدم یا آگه قرار انجام بدم باید خودم پول داشته باشم

  1. سلام
   بله. البته این وام به شکل پول نقد نیست، بلکه به عنوان اعتبار معاملاتی در حساب مشتری منظور می شود.

 42. سلام.
  من در تاریخ ۹۵٫۰۹٫۱۵ کد معاملاتی آتی خویش را به آتی آگاه منتقل کردم و در روز ۹۵/۰۹/۲۴ اولین خرید را داشته‌ام اما در صفحه گزارش باشگاه هیچگونه موردی در مورد اعتبار و امتیازی در باشگاه اینجانب اضافه نشده لطفا برسی نماید متشکرم.

  1. سلام
   دوست گرامی تخفیف کارمزد معاملات آتی در حال حاضر آنی نبوده و در پایان هر ماه برای مشتریان محاسبه شده و در حساب بآشگاه شارژ می شود. ضمناً برای دریافت وجه مذکور در حساب بآشگاه، لازم است به واحد آتی اعلام نمایید.
   برای اطلاعات بیشتر از تخفیف کارمزد معاملات آتی می توانید در ساعات ۱۰ تا ۱۷ روزهای شنبه تا چهارشنبه با واحد آتی (۸۲۱۵۴۲۳۳-۰۲۱) تماس حاصل فرمایید.
   شایان ذکر است تخفیف کارمزد معاملات سهام، به محض انجام معامله در حساب بآشگاه بروزرسانی می شود.

 43. سلام
  ضمن تشکر و قدردانی از تلاش مسئولین باشگاه در پاسخ گویی و راهنمایی مشتریان وکاربران
  سوالم این بودکه.ایا فقط ارسال کپی معرفی حساب بانکی ملت برای بخش پشتیبانی انلاین،برای اتصال حساب کفایت میکنه ؟یا باید اصل نامه بانک با پست برای کارگزاری ارسال شود؟
  ممنون و تشکر

  1. سلام
   خیر دوست گرامی
   درحال حاضر این امکان برای بسته های وام طراحی نشده است.
   همچنین در جایزه خوش حسابی بسته های اعتباری ۵% از هزینه بسته به مشتری بازگردانده می شود ولی بسته های وام فاقد هزینه هستند.

  1. سلام
   خیر دوست گرامی
   با توجه به اینکه در جایزه خوش حسابی بسته های اعتباری ۵% از هزینه بسته به مشتری بازگردانده می شود
   و چون بسته های وام فاقد هزینه هستند، این امکان برای بسته های وام فراهم نیست.

 44. با سلام

  آیا تا پایان امسال هم چنین تخفیفاتی لحاظ میشوند و اگر نه برای سال جدید طرحی در این زمینه کارگزاری در نظر دارد ارائه بدهد ؟

  ممنون

 45. با سلام و تشکر

  لطفا ترتیبی اتخاذ گردد مجددا تخفیف دریافت اعتبار برقرار شود

  و همچنین دریافت وام را منعطف تر کنید مثلا یک و دوماهه هم قابل دریافت باشد
  تشکر

  1. دوست عزیز این تخفیف طرح ویژه ای بود که برای مدتی محدود اجرا شد و ممکن است مجدداً طرحهایی مشابه آن برگزار شود.
   در خصوص قیمت بسته ها نیز باید عرض کرد که هزینه اعتبار مربوط به کارمزد بانک است نه سود بانکی و برای یک اعتبار یکساله معادل ۱۸درصد است.

  1. سلام
   خیر دوست عزیز
   برای گرفتن بسته های وام قرض الحسنه میبایست رسوب مانده حساب داشته باشید و برای خرید بسته های اعتباری، می بایست وجه نقد کافی در حساب بآشگاه داشته باشید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مطالب زیر مراجعه فرمایید:

   روش دریافت اعتبار معاملاتی در بورس اوراق بهادار از کارگزاری آگاه

   دریافت وام قرض الحسنه برای معاملات اوراق بهادار از کارگزاری آگاه

   چگونه می‌توان وجه نقد موجود در بآشگاه را افزایش داد؟

   1. حالا اگر بر فرض مثال من ۲ میلیون تومان سهام داشته باشم و بخواهم بسته اعتباری ۲ میلیون تومانی که وجه لازم برای خرید اون در باشگاه دارم را استفاده کنم امکان پذیر است؟ یکجایی خوندم که حداقل باید ۳٫۴ میلیون تومان سهام داشته باشم تا بتونم اعتبار ۲ میلیون تومنی بگیرم.

    1. سلام
     خیر، همانطور که در بند ۶ شرایط لازم برای دریافت اعتبار، توضیح داده شد، “مشتری ملزم است حداقل ارزش تضمینی معادل میزان اعتبار درخواستی، نزد کارگزاری آگاه داشته باشد. ارزش تضمین برابر است با ۶۰ درصد دارایی سهام.”
     که برای اعتبار ۲میلیون تومانی لازم است ۳٫۴میلیون تومان سهم داشته باشید.

 46. با سلام
  من میخام تغییر کاربری بدم از یک کارگزاری دیگه به کارگزاری آگاه میخاستم بدونم که آیا ادر همین ابتدا که عضو کارگزاری آگاه شدم و سرمایمو تو این کارگزاری بیارم امکانش هست ک از تسهیلات قرض الحسنه یا تسهیلات با بهره استفاده کنم ممنون میشم جواب بدین

  1. با سلام
   بله دوست گرامی
   چنانچه شما وجه نقد کافی در بآشگاه مشتریان داشته باشید از همان ابتدا می توانید از بسته های اعتباری بهره‌مند شوید.
   برای اطلاع از چگونگی دریافت اعتبار، پیشنهاد می شود به مطالب زیر مراجعه نمایید ویا در ساعات اداری با پشتیبانی بآشگاه به شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۲۰۰ تماس حاصل فرمایید.
   چگونه می‌توان وجه نقد موجود در بآشگاه را افزایش داد؟

   روش دریافت اعتبار معاملاتی در بورس اوراق بهادار از کارگزاری آگاه

   دریافت وام قرض الحسنه برای معاملات اوراق بهادار از کارگزاری آگاه

 47. سلام
  چرا برای من تخلف اعتباری زدند؟ در تاریخ ۲۴ اسفندماه ۱۳۹۵ یک بسته اعتباری ۳ میلیون تومانی گرفتم که موعد سررسیدش ۲۴ خردادماه هست که امروز پیامک سه روز فاصله اش اومد و صبح فروختم .(۲۰ خردادماه) . بعد برای من تخلف رد کردند. واقعا این درسته ؟

  1. سلام دوست عزیز
   شما یک بسته اعتباری با تاریخ سررسید ۱۲خرداد داشتید که بعلت عدم تسویه بموقع، یک تخلف برایتان ثبت گردید.
   همچنین در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می توانید در ساعات اداری با بخش اعتبارات کارگزاری آگاه تماس حاصل فرمایید.

 48. سلام
  چرا انتقال بسته اعتباری که من برای کسی دیگه می فرستم توسط کارگزاری رد میشه ؟ پورتفوی من همش ممنوع و متوقف است ولی شخص مورد نظر حدودا دو سهم مجاز به ارزش ۷٫۵ میلیون تومن داره ولی توسط کارگزاری به دلیل پورتفوی ممنوع و متوقف است رد میشه آیا پورتفوی منو در نظر گرفته اند یا پورتفوی شخصی که من اعتبار بهش انتقال میدم ؟ ( بسته ۳ میلیونی است) .
  لطفا ترتیبی اتخاذ کنید که بشه اعتبار رو نیز مستقیم بدون خرید بسته انتقال داد.

  1. سلام
   کدی که شما بسته خود را به آن منتقل کرده اید، ارزش تضمین کافی در آن تاریخ را نداشته است. همانطور که خدمتتان عرض شد، با توجه به افزایش وجه تضمین آزاد شما می توانید بسته خود را با تاریخ اعمال یکشنبه برای کد مقصد ارسال نمایید.

 49. سلام چرا شرایط دریافت بسته اعتباری رو سخت کردید قطعا فلسفه بسته اعتباری سود بیشتر کارگزاری و مشتری ست اما وقتی یک مرتبه شرط دریافت بسته رو ۳۰ درصد افزایش میدهید قطعا همه کمتر سود می کنند امیدوارم تجدید نظر کنید

 50. در صورتی که مشتری در موعد مقرر، بسته اعتباری خود را تسویه نکنه و از قبل نیز ۲ تخلف داشته باشه به ازای هر یک روز تاخیر در تسویه، چه جریمه‌ای برای او لحاظ می‌شه؟

  1. دوست عزیز سوال شما عیناً سوال مسابقه شماره ۹۶۰۶۰۴۶ است که پاسخ آن اکنون مشخص شده!
   به ازای هر روز تخلف، دو هفته حق دریافت اعتبار را ندارند.

 51. سلام . لطفا لینک منبع سوال ۹۶۰۶۰۴۶ را بفرمایید . من در باشگاه جستجو کردم و فقط به این مطلب برخوردم : علاوه بر این مشتری بدهکار مشمول جرایمی می‌شود و با تکرار بدحسابی امکان دریافت اعتبار را در آینده نخواهند داشت

  1. سلام
   در قوانین زمان ثبت درخواست اعتبار آمده است، اگر مشتری ۳ بار تخلف کند، به ازای هر روز تخلف تا ۲ هفته نمی تواند بسته اعتباری دریافت نماید.

 52. با سلام
  در محاسبه امتیاز هدیه مورخ ۲۸/۶ مربوط به فروش حق تقدم پردیس برای من که تقاضای۱۰۰۰۰ حق تقدم داشتم در دو مرحله ۵۰۰۰تایی بفروش رفته ، لیکن در محاسبه امتیاز هدیه تنها یکی از ۵۰۰۰ سهم محاسبه و درج شده لطفاً بررسی شود

    1. سلام
     بابت ۵۰۰۰ سهم شما قبلاً ۳ امتیاز در حساب شما منظور شده بود و بابت ۵۰۰۰ دوم نیز ۳ امتیاز دیگر واریز شد.

 53. سلام، برای دریافت اعتبار چ تضامینی قابل قبول هست؟ آیا سهام موجود در پرتفوی میتواند بعنوان تضمین استفاده بشه؟؟

  1. سلام
   تضامین قابل قبول برای دریافت اعتبار طبق دستورالعملی است که به تصویب هیات مدیره سازمان بورس اوراق بهادار رسیده است.
   ۶۰ درصد پرتفوی مشتریبه عنوان ضمانت پذیرفته می شود به شرطی که سهام وی ممنوع-متوقف نباشد، سهام بازار پایه فرابورس نباشد و تک سهم نباشد.

 54. سلام
  برای تضامین میتونم پرتفوی یک نفر دیگر را ضامن گذاشت؟؟؟ و اینکه در دوره ضمانت میشه سهم های پرتفوی رو فروخت یا اینکه کل پرتفوی فریزمیشه؟؟؟

  1. سلام
   ضمانت هر فرد پرتفوی شخصی وی است و پرتفوی دیگران قابل قبول نیست. در زمانی که سهام در ضمانت اعتبار دریافت شده است، امکان خرید و فروش در آن ها وجود دارد به شرطی که مشتری مارجین نشود.

   1. مارجین نشدن مشتری رو توضیح بدین ممنون میشم. میشه مراحل دریافت اعتبار رو بصورت غیرحضوری انجام داد؟؟

    1. سلام
     برای اینکه مشتری مارجین نشه باید مقدار ۶۰ درصد پرتفوش، از میزان اعتبار دریافتی ایشان کمتر نباشد. برای امضای قرار داد اعتباری حتماً باید حضوری به کارگزرای مراجعه نمایید. پس از آن در صورتی که بسته اعتباری فعال در بآشگاه داشته باشید، درخواست خود را برای دریافت بسته ثبت می نمایید. درخواست شما در کارگزاری بررسی شده و چنانچه شرایط دریافت اعتبار را داشته باشید، در تاریخ اعلامی شده، بسته اعتبرای برایتان فعال می شود.

 55. ایا برای تسویه اعتبار خریداری شده میتوان در تاریخ سر رسید اقدام به خرید دوباره همان بسته اعتباری نمود؟ ممنون از پاسخ گویی

  1. با سلام و احترام خدمت شما دوست عزیز؛
   برای تسویه بسته‌های اعتباری خود می توانید از طریق گزینه تمدید عتبار اقدام به خرید همان بسته اعتباری نمایید. فقط باید توجه داشته باشید که برای تمدید اعتبار مدت قرارداد اعتباری، ارزش تضامین و سقف اعتبارات یک ماهه شما بدون مشکل باشد.

 56. سلام آیا برای تسویه بسته اعتباری یک ماهه خود می توانم یک بسته اعتباری با همان شرایط یک ماهه و با همان مبلغ دریافت کنم .ممنون
  AC9476

  1. سلام
   بله. در صورت وجود وجه کافی در حساب بآشگاهتان، شما می توانید با استفاده از دکمه تمدید بسته جدیدی با تاریخ اعمال روز بعد از تسویه بسته قبلی درخواست کنید.
   اگر بخواهید بدون دکمه تمدید هم می توانید این کار را انجام دهید. کافی است بسته ای با تاریخ اعمال روز بعد از تاریخ تسویه بسته قبلی انتخاب نمایید.

 57. سلام وقتتون بخیر.
  ببخشید من تو آتی سکه فعالیت میکنم. آیا میشه از بسته های اعتباری و وام قرض الحسنه در معاملات آتی هم استفاده کرد ؟
  ممنون

  1. سلام دوست عزیز
   از بسته های اعتباری و وام قرض الحسنه سایت باشگاه، تنها برای معامله در بازار سهام می توانید استفاده نمایید.

 58. سلام. کاش زودتر می دانستم که می توانم از این بسته ها استفاده کنم. چون به خاطر مشکل مالی مجبور شدم سهامم را بفروشم و پولم را خارج کنم. و حالا باید به انتظار بنشینم تا دوباره پولی به دستم برسد و وارد بازار کنم. الان دیگه بر اساس معاملات قبلی نمی توانم از بسته ها یا وام قرض الحسنه استفاده کنم؟؟؟

  1. سلام دوست گرامی
   یکی از شرایط دریافت اعتبار از کارگزاری آگاه، سطح بآشگاه، تخفیف کارمزد دریافتی و میزان معاملاتی است که با کارگزاری آگاه انجام می‌دهید.
   که به محض انجام معامله، ریال و امتیاز شما در بآشگاه به صورت خودکار اضافه می‌گردد. چنانچه بخواهید مجدد معاملات خود را شروع کنید امتیاز و ریال معاملات جدید به امتیازات قبلی اضافه می‌گردد.
   در خصوص وام قرض‌الحسنه نیز باید گفت به درصدی از میانگین مانده قابل برداشت حساب معاملاتی مشتریان تعلق می‌گیرد که لازم است حداقل به سطح ۵ بآشگاه رسیده باشید.
   برای اطلاعات بیشتر مطلب “دریافت وام قرض الحسنه برای معاملات اوراق بهادار از کارگزاری آگاه” و “روش دریافت اعتبار معاملاتی در بورس اوراق بهادار از کارگزاری آگاه” مراجعه نمایید.

  1. سلام دوست عزیز
   درصورتی که بخواهیم تخفیف جدیدی برای خرید بسته‌های اعتباری اعمال کنیم از طریق بلاگ سایت بآشگاه اطلاعرسانی خواهیم کرد.
   با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *