کسب درآمد از زیرمجموعه های بآشگاه با استفاده از سرویس آگاه اکسپرس!

 • ۵ مرداد ۱۳۹۵
 • Agah
 • ۱۶ نظر
 • ۹۳۴۵ مشاهده

همانطور که می‌دانید یکی از بخش‌های جذاب بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه امکان دعوت از دوستان و گسترش ژنولوژی (زیرمجموعه) است.

گسترش ژنولوژی این امکان را به شما می‌دهد تا در صورتی که زیرمجموعه‌هایتان به مشتریان فعال تبدیل شوند، هدیه‌ای معادل ۵۰۰,۰۰۰ ریال به شما اهدا شود. یعنی اگر زیرمجموعه‌های شما پس از کدگیری در کارگزاری آگاه، برای اولین بار ۱۰۰ هزار تومان درآمد ایجاد کنند (این درآمد شامل کارمزد حاصل از معاملات، شرکت در کلاس‌های آموزشی، استفاده از بسته‌های تحلیلی می‌تواند باشد)، ۵۰ درصد این مبلغ (یعنی ۵۰ هزار تومان) به حساب شما که معرف آن‌ها هستید واریز خواهد شد.

نکته مهم: برای دریافت جایزه ۵۰ هزارتومانی، حتماً لازم است زیرمجموعه (مشتری کارگزاری یا کاربر بآشگاه) پیش از فعالیت معرف خود را انتخاب کرده باشد. به این معنی که اگر شخص الف به عنوان مشتری جدید آگاه معاملاتی انجام داده باشد و پس از آن اقدام به معرفی معرف در بآشگاه نماید، هدیه شامل حال معرف نخواهد شد، زیرا مشتری پیش از ثبت معرف خود در بآشگاه، فعال بوده است. همین طور درخصوص کاربر.

بطور مثال اگر شما ۳۰ زیر مجموعه داشته باشید و ۲۰ نفر از آنها شامل شرایط مذکور باشند (یعنی در آمد ۱۰۰ هزار تومنی برای کارگزاری آگاه ایجاد کنند)، مبلغ یک میلیون تومان به حسابتان واریز خواهد شد. این هدیه برای ایجاد اولین درآمد ۱۰۰ هزار تومانی است.

آگاه اکسپرس و معرفی زیرمجموعه

سرویس جدید آگاه اکسپرس امکان دریافت کد بورسی و آنلاین را برای خودتان و همچنین زیرمجموعه‌های شما تسهیل می‌کند. برای استفاده از این امکان می‌توانید لینک اختصاصی خود را در اختیار زیرمجموعه‌ها قرار دهید.

روش ایجاد لینک اختصاصی:

برای ایجاد لینک اختصاصی، کافی است کد بآشگاه خود را به انتهای آدرس ex.agah.com/ref/ اضافه نمایید.

مثال اگر کد باشگاه آقای محمدی AA0766 باشد لینک اختصاصی ایشان به صورت زیر خواهد بود:

ex.agah.com/ref/AA0766

لینک اختصاصی، لینکی است که چنانچه دیگران از طریق آن اقدام به ثبت نام نمایند، زیر مجموعه کد انتهای لینک قرار خواهند گرفت.

لازم به ذکر است زیرمجموعه‌های شما پس از اینکه از طریق سامانه آگاه اکسپرس به مشتری کارگزاری تبدیل شدند، این امکان را دارند تا مجدداً و به مدت ۱ ماه دیگر از مزایای معرف (یعنی شما) استفاده نمایند.

لینک اختصاصی خودتان را می‌توانید به افرادی که فکر می‌کنید به سرمایه گذاری در بورس علاقه مند ه%

16 پاسخ به “کسب درآمد از زیرمجموعه های بآشگاه با استفاده از سرویس آگاه اکسپرس!”

 1. heyna گفت:

  درود بر شما
  با این نحوه عضویت ۴۰۰امتیاز که تعلق میگیره؟ منظورم اینه که اگر ۵۰ هزارتومن به دلیل مشتری نشدن طرف تعلق نگرفت حداقل این ۴۰۰امتیاز تعلق میگیره؟

  ۳
  • Agah گفت:

   سلام
   به محض انجام فعالیت معرفی معرف ۴۰۰ امتیاز به زیرمجموعه و ۳۰۰ امتیاز معرف تعلق می گیرد، جدای از این موضوع که زیر مجموعه مشتری فعال باشد یا خیر.

   ۸
 2. agah28551 گفت:

  با سلام
  این لینک را در کجا باید ایجاد کنیم؟
  منظورم همان مثال : ex.agah.com/ref/AA0766 را میگم

  ۵
  • Bashgah گفت:

   سلام
   کاربران غیر مشتری میبایست لینک را در قسمت "آدرس بار مرورگر" خود تایپ کنند. ضمنا توجه داشته باشید که در انتهای آدرس ex.agah.com/ref/ حتما میبایست کد باشگاه معرف خود را تایپ کنند در غیر اینصورت نمی توانند از مزایای سطح معرف خود استفاده کنند.

   ۱
 3. AD4668 گفت:

  باسبلام...فرمودید:
  لازم به ذکر است زیرمجموعه‌های شما پس از استفاده آگاه اکسپرس این امکان را دارند تا مجدداً به مدت ۱ ماه دیگر از مزایای معرف (یعنی شما) استفاده نمایند.
  یعنی دوباره یک یک ماه دیگه زیرمجموعه ها میتونن از مزایای معرفشون که حالا شاید به قله بالاتر هم صعود کرده ، دوباره استفاده کنن؟

  ۱
  • Bashgah گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله، این امکان برای کسانیست که قبلا عضو باشگاه بوده اند و اکنون نیز از طریق سایت آگاه اکسپرس، فرم ها را بصورت آنلاین تکمیل نموده و مشتری آگاه شده اند.

   ۱
 4. کمال گفت:

  سلام دوستان گرامی چرا برنامه اگاه اکسپرس باز نمیشه ثبتن نام کرد

  ۱
 5. agah20602 گفت:

  سلام
  با وجود اینکه زیرمجموعه بنده معاملات خود رو انجام داده و بیشتر از ۱۰۰ هزار تومان کارمزد داده است هنوز هدیه زیرمجموعه به حساب بنده واریز نشده است لطف می کنید چک کنید.

  ۲
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   ایشان هنوز ۱۰۰هزار تومان کارمزد کارگزار را نساخته است.
   در نظر داشته باشید که در معاملات سهام، کارمزد کارگزاریها تنها ۰٫۴ درصد است و برای ساختن ۱۰۰هزار تومان درآمد(کارمزد کارگزاری) نیاز است تا زیر مجموعه حداقل ۲۵میلیون تومان گردش داشته باشد.

   ۱
 6. hamid17965 گفت:

  سلام
  یکی از زیر مجموعه های بنده فکر کنم بیش از صد هزار تومان کارمزد و... داده اند اما پولی به حساب من واریز نشده است
  گردش مالی ایشون فکر کنم حدود پنجاه میلیون بوده است

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام
   در صورت امکان مشخصات زیرمجموعه خود را بفرمایید تا امکان پیگیری وجود داشته باشد.

   ۱
   • hamid17965 گفت:

    AG9054

    ۱
    • Agah گفت:

     سلام
     ایشان در تاریخ ۲۱ آذر ۹۶ تبدیل به مشتری فعال شده اند و بابت فعال شدن این زیرمجموعه هدیه به شما تعلق گرفته است. 🙂

     ۵
     • AG4329 گفت:

      ممنون بله تعلق گرفت
      اما من که نفهمیدم چه طور یهو ایشون امروز مشتری فعال شدن !
      از طرفی شما نوشته اید:
      "یعنی اگر زیرمجموعه‌های شما پس از کدگیری در کارگزاری آگاه، برای اولین بار ۱۰۰ هزار تومان درآمد ایجاد کنند (این درآمد شامل کارمزد حاصل از معاملات، شرکت در کلاس‌های آموزشی، استفاده از بسته‌های تحلیلی می‌تواند باشد)، ۵۰ درصد این مبلغ (یعنی ۵۰ هزار تومان) به حساب شما که معرف آن‌ها هستید واریز خواهد شد."

      -- و زمان زیادی می گذرد که ایشون بیش از ۵۰ میلیون تومان گردش مالی دارند و مطمئنا بیش از ۱۰۰ هزار تومان درآمد ایجاد کردند
      اگر سیستم شما مشکل دارد لطفا برطرف کنید چون اگر بنده با ایشون در ارتباط نبودم متوجه گردش حساب ایشون نمی شدم
      از طرفی انگیزه ای برای تبلیغ کارگزاری آگاه دیگر نمی ماند!

      ۱
     • Agah گفت:

      سلام
      به روی چشم. این مورد پیگیری شده و حضورتان اعلام خواهد شد.

      ۳