خدمات مدیریت دارایی آگاه در بازار سرمایه

  • ۱۷ بهمن ۱۴۰۱
  • ۱۷ خرداد ۱۴۰۱
  • ۰ نظر
  • ۵۵۹ مشاهده

در این ویدیو تصمیم داریم تا به موضوع خدمات مدیریت دارایی آگاه بپردازیم.

همان‌طور که می‌دانید، سرمایه‌گذاری در بازار بورس به دو شکل مستقیم و غیرمستقیم انجام می‌شود. روش مستقیم مختص افرادی است که فرآیند خرید و فروش سهام را شخصا برنامه‌ریزی و مدیریت می‌کنند. این در حالی است که روش غیر مستقیم بیشتر مناسب افرادی است که دانش یا زمان کافی برای سرمایه‌گذاری در این بستر را ندارند. گروه دوم می‌توانند به راحتی از خدمات مدیریت دارایی استفاده کنند. اما سوال اساسی اینجاست که مدیریت دارایی چیست و چه خدماتی را به مشتری‌های بازار سرمایه ارائه می‌دهد؟

مدیریت دارایی، نوعی دانش و تخصص است که با استفاده از آن می‌توان به سود حداکثری در سرمایه‌گذاری رسید و ریسک سرمایه‌گذاری را کنترل کرد. مهم‌‌ترین رکن مدیریت دارایی، حفظ ارزش سرمایه و افزایش دارایی مشتری با شناسایی پتانسیل‌های موجود در بازار است. خدمات مدیریت دارایی در بازار سرمایه، در قالب سبدگردانی اختصاصی و صندوق‌های سرمایه‌گذاری انجام می‌شود که هر کدام، نیازهای متفاوتی از سرمایه‌گذاران را برطرف می‌کند. در حال حاضر خدمات مدیریت دارایی آگاه تحت پوشش شرکت سبدگردان آگاه انجام می‌شود. دستاوردهای مدیریت دارایی آگاه طی ۱۳ سال گذشته شامل موارد زیر است:

بیش از ۵۴.۰۰۰ سرمایه‌گذار از خدمات مدیریت دارایی آگاه استفاده می‌کنند / مدیریت بالغ بر ۷۴.۰۰۰ میلیارد ریال دارایی در قالب صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سبد‌های اختصاصی / تاسیس و مدیریت ۱۷ صندوق سرمایه‌گذاری که از نوع سهامی، درآمد ثابت، مختلط، نیکوکاری و قابل معامله است / مدیریت بیش از ۲۱۰ سبد سرمایه‌گذاری اختصاصی / کسب بازدهی بیش از ۳۸.۰۰۰ درصد صندوق آگاه طی ۱۳ سال / کسب عنوان برترین مدیر از سوی سازمان بورس در بین تمام مدیران سرمایه‌گذاری صندوق‌ها و سایر دستاورهایی که می‌توانید از طریق سایت مدیریت دارایی آگاه به نشانی agahinvest.com مشاهده و بررسی کنید.

به صورت کلی می‌توان گفت که با تکیه بر تیم مجرب و متخصص مدیریت دارایی آگاه، می‌توانید در چارچوبی شفاف و قابل اعتماد، ثروت خود را افزایش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عدد را وارد کنید: