خدمات صندوق های سرمایه گذاری آگاه

  • ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
  • Agah
  • ۰ نظر
  • ۱۰۲۶۱ مشاهده

چرا به صندوق‌های سرمایه‌گذاری آگاه اعتماد کنیم؟

صندوقهای سرمایهگذاری، ابزار مناسبی برای ورود و سرمایهگذاری در بورس هستند. سرمایهگذاری در صندوقها الزاما نیاز به دانش تخصصی ندارد و با چند صد هزار تومان میتوانید در آنها سرمایهگذاری کنید و از منافع بورس بهرهمند شوید.

صندوقها انواع مختلفی دارند که اهم آنها صندوقهای با درآمد ثابت، مختلط و در سهام است. همچنین نوع دیگری از صندوق وجود دارد که قابلیت معامله در بورس را همانند سهام شرکتها دارند که به آنها (ETF) میگویند. صندوق هستی بخش آگاه با نماد آگاس نمونه ای از این صندوقها است. صندوق مشترک آگاه از صندوقهای سرمایه گذاری در سهام است که بیشترین بازدهی را از بدو تاسیس تا به امروز در میان صندوقهای سرمایهگذاری کسب کرده است. در ادامه به معرفی این دو صندوق از مجموعه صندوقهای کارگزاری آگاه میپردازیم.

 

صندوق مشترک آگاه:


صندوق مشترک آگاه در سال ۱۳۸۷ تاسیس گردید و تا به امروز بدون وقفه به فعالیت خود ادامه داده است. صندوق آگاه از قدیمی‌ترین و معتبر‌ترین صندوقهای موجود در بازار سرمایه ایران است.

این صندوق بیشترین میزان بازدهی از ابتدای تاسیس تاکنون را به خود اختصاص داده است. صندوق آگاه در حال حاضر بیش از ۳۳۰۰% بازدهی ارائه کرده است که به نوبه خود سرآمدی در صندوقهای سرمایهگذاری در سهام به حساب میآید. این اطلاعات مورد تایید وبسایت شرکت مدیریت فناوری بورس تهران (Fipiran.com) است. (به شکل ذیل دقت نمایید.)

رویه سرمایه‌گذاری در صندوق مشترک آگاه (صدور واحد)

۱) مراجعه به سایت صندوق سرمایهگذاری مشترک آگاه به نشانی www.agahfund.ir و اطلاع از قیمت روز هر واحد و …

۲) واریز مبلغ مورد نظر به حساب کوتاه مدت بانک سامان به شماره ۱-۱۴۴۵۶۵۶-۸۱۹-۸۲۰ به نام صندوق سرمایهگذاری مشترک آگاه

۳) مراجعه به یکی از شعب کارگزاری آگاه در سراسر کشور با در دست داشتن مدارک هویتی و اسناد واریزی

*چنانچه به شعبه مرکزی کارگزاری آگاه مراجعه بفرمایید، میتوانید در محل شعبه از طریق درستگاه کارتخوان نسبت به واریز اقدام فرمایید.

(اطلاعات بیشتر: ۶-۸۲۱۵۴۴۰۵-۰۲۱)

 

صندوق هستی بخش آگاه (آگاس):

صندوق آگاس از نوع (ETF) است و همچون سهام در بورس اوراق بهادار قابل معامله است لذا برای خرید واحدهای آن نیاز به دریافت کدبورسی و کد آنلاین است. کارگزاری آگاه آسانترین و گستردهترین راه برای دریافت کد بورسی یا کد معاملات آنلاین را با سامانه آگاه اکسپرس فراهم آورده است. در این سامانه امکان اخذ کد به صورت غیر حضوری و از طریق دفاتر پیشخوان وجود دارد. برای شروع کافیست به آدرس Ex.agah.com مراجعه و ثبت نام را نهایی نمایید.

 

مقایسه قیمت واحدهای صندوق آگاس با تغییرات شاخص

پس از دریافت کد آنلاین و ورود به آساتریدر آگاه، در قسمت جست وجوی نماد نام آگاس را وارد میکنیم ( شماره ۱) و از نوار کشویی نام آگاس را انتخاب میکنیم (شماره ۲).

برای آشنایی با سامانه معاملات آساتریدر آگاه به راهنمای آن مراجعه نمایید.

در مرحله بعد با کلید برروی گزینه خرید (شماره۳) و وارد نمودن تعداد (شماره۴) و قیمت (شماره ۵) مورد نظر نسبت به ثبت سفارش اقدام مینماییم.

صندوق سرمایه گذاری

در صورت تمایل به سرمایه گذاری در صندوق ها و یا اطلاعات بیشنر فرم زیر را تکمیل فرمایید:

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.