خدمات جدید بآشگاه مشتریان آگاه و تغییرات مهم آن

 • ۱ اسفند ۱۳۹۵
 • Agah
 • ۶۴ نظر
 • ۶۱۶۰ مشاهده
خدمات جدید بآشگاه مشتریان آگاه و تغییرات مهم آن

از آبان ۱۳۹۴ که بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه در دسترس عموم قرار گرفت، یک سال و اندی می‌گذرد. سامانه بآشگاه با هدف ارائه خدمات مورد نیاز به فعالان بازار سرمایه و علاقمندان به سرمایه‌گذاری در حوزه بورس و اوراق بهادار راه‌اندازی شد. در این مدت عزیزان بسیاری همراه ما شدند. برخی سپاس گفتند و برخی بر ما خرده‌ها گرفتند؛ اما اغلب اوقات با الطاف و گرمای وجودشان قوت قلبمان بودند و ما را راهنمایی کردند.

تجربه و یادگیری، همواره موجب پیشرفت و بهبود است و سامانه بآشگاه نیز از این قاعده مستثنی نیست. در این ۱۵ ماه، سخنان شما را شنیدیم و خواندیم و از شما بسیار آموختیم. خدمات جدیدی اضافه کردیم، برخی بخش‌ها را بهبود بخشیدیم و این مسیری است که ادامه خواهیم داد؛ چرا که معتقدیم پویایی جزء جدانشدنی بآشگاهمان است. گفتیم “بآشگاهمان”، زیرا این بآشگاه متعلق به خانواده آگاه است. خانواده‌ای که از درون یا بیرون آگاه همراه او هستند.

در این مطلب قصد داریم خدمات جدید و تغییرات مهم بآشگاه را که در نیمه دوم سال ۹۵ (از مهرماه تاکنون) اتفاق افتاده است، مانند بازگشت اعتبار، انتقال اعتبار و افزایش امتیاز معاملات، با هم مرور کنیم.

۱- درنظر گرفتن تخفیف کارمزد و امتیاز برای معاملات کلیه اوراق بهادار

چنانچه مستحضرید، تخفیف کارمزد فقط به معاملات سهام و آتی سکه تعلق می‌گرفت. اما در برنامه‌ریزی‌های جدید و از دی ماه سال جاری، معاملات کلیه اوراق بهادار (شامل حق تقدم سهام، اوراق مشارکت، اوراق اجاره، تسهیلات مسکن) نیز شامل تخفیف کارمزد می‌شود.

نکته قابل ذکر این است که باتوجه به تفاوت کارمزد در معاملات هر یک از اوراق بهادار، میزان ریال بازگشتی از تخفیف کارمزد نیز متفاوت خواهد بود.
یعنی اگر مشتری ۱۰۰ هزارتومان (۱ میلیون ریال) سهام بخرد و ۱۰۰ هزارتومان (۱ میلیون ریال) هم اوراق مشارکت بخرد، ریالی که به عنوان تخفیف کارمزد دریافت می‌کند برابر نیست. زیرا کارمزد کارگزاری در خرید سهام ۰٫۰۰۴ و در اوراق مشارکت ۰٫۰۰۰۶۳ است. در همین مثال اگر مشتری سطح ۵ باشد، ۱۵% تخفیف کارمزد خواهد داشت، بنابراین تخفیف‌های وی در معاملات ذکر شده، به‌صورت زیر خواهد بود:

تخفیف حاصل از معامله سهام به ارزش ۱ میلیون ریال:               (ریال) ۶۰۰=۰٫۱۵×۰٫۰۰۴×۱,۰۰۰,۰۰۰

تخفیف حاصل از معامله اوراق مشارکت به ارزش ۱ میلیون ریال:    (ریال) ۹۴٫۵=۰٫۱۵×۰٫۰۰۰۶۳×۱,۰۰۰,۰۰۰

۲- افزایش امتیاز مربوط به معاملات اوراق بهادار و آتی سکه

۱چنانچه مستحضرید از ابتدای راه‌اندازی بآشگاه و طبق آنچه در جدول نحوه توزیع امتیازات ذکر شده بود، به ازای هر ۱ میلیون تومان معامله در اوراق بهادار، علاوه بر دریافت تخفیف نقدی کارمزد، ۲۰ امتیاز نیز به مشتریان تعلق می‌گرفت. همچنین به ازای هر قرارداد آتی، علاوه بر تخفیف کارمزد، ۱۲ امتیاز برای مشتریان در نظر گرفته می‌شد.

از ۱۶ بهمن ۹۵ امتیاز تخصیص داده شده در هر دو حوزه، یعنی هم معاملات اوراق بهادار و هم آتی سکه، به میزان ۲ برابر افزایش یافت. بنابراین هم‌اکنون مشتریان کارگزاری آگاه با هر ۱ میلیون تومان معامله اوراق بهادار ۴۰ امتیاز و با انجام هر قرارداد آتی سکه، ۲۴ امتیاز می‌گیرند.

شایان ذکر است که همانند گذشته،مشتریان علاوه بر امتیاز مذکور، بابت این معاملات تخفیف کارمزد سطح خود را نیز دریافت خواهند نمود.

۳- بازگشت اعتبار استفاده نشده

بر اساس این خدمت نوین که از تاریخ ۱۶ بهمن آغاز شد، بابت اعتبار استفاده نشده در طول دوره بسته اعتباری، هزینه بخش استفاده نشده بسته به مشتری بازگرداننده می‌شود. یعنی مشتری به اندازه اعتباری که در طول دوره بسته استفاده می‌کند، هزینه پرداخت خواهد کرد. بازگشت اعتبار به‌صورت روزانه برای مشتریان محاسبه شده و ابتدای هر هفته مجموع مبلغ بازگشت اعتبار هفته قبل برای ایشان در حساب بآشگاه منظور می‌شود.
اولین ریال مربوط به بازگشت اعتبار نیز در تاریخ ۲ اسفند برای مشتریانی که از اعتبار استفاده‌می‌کنند، واریز شده است.

این سرویس هم شامل بسته‌هایی می‌شود که مشتری برای خود تهیه کرده و هم بسته‌هایی که به دیگران انتقال داده است. درخصوص بسته‌های انتقالی، مشتری انتقال دهنده می‌تواند مشخص کند که بازگشت اعتبار به حساب خودش منظور شود یا به حساب استفاده کننده (گیرنده) اعتبار.

در مطلب “سرویس جدید اعتبار معاملاتی آگاه: بازگشت اعتبار مصرف نشده!” توضیحات مفصل‌تری درباره سرویس انتقال اعتبار ارائه شده است.

۴- انتقال اعتبار

با این سرویس، کلیه مشتریان کارگزاری آگاه که برای دریافت بسته‌های اعتباری، ریال کافی در حساب بآشگاه خود دارند، می‌توانند بسته‌های اعتباری را برای اشخاص دیگر تهیه نمایند. برای مثال اگر زیرمجموعه‌، دوست یا اعضای خانواده شما در بآشگاه ریال کافی ندارد، شما می‌توانید بسته موردنیاز را تهیه کرده و به حساب کاربری او انتقال دهید.

برای استفاده از خدمت “انتقال اعتبار”، برای انتقال دهنده اعتبار تنها دو شرط وجود دارد:

۱- بسته‌ یا بسته‌های اعتباری مورد نظر برای وی فعال باشد.

۲- ریال کافی برای خرید بسته در حساب بآشگاه انتقال دهنده، وجود داشته باشد.

با این توضیحات، انتقال دهنده اعتبار به داشتن سایر شرایط لازم برای دریافت اعتبار، نیازی ندارد.

برای اطلاع بیشتر از این سرویس می‌توانید مطلب “انتقال بسته‌های اعتباری در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه” را مطالعه کنید.

۵- جایزه خوش حسابی

کلیه مشتریانی که بسته‌های اعتباری خود را در موعد مقرر تسویه کنند، از جایزه خوش حسابی بهره‌مند می‌شوند. جایزه خوش حسابی شامل ۵% از قیمت پرداخت شده برای بسته اعتباری مصرفی است. این مبلغ به استفاده‌کنندگان بسته‌های اعتباری تعلق می‌گیرد.
یعنی اگر بسته اعتباری توسط آقای “الف” به آقای “ب”، انتقال داده شود، در صورت تسویه بموقع، جایزه خوش حسابی به آقای “ب” تعلق خواهد گرفت. زیرا ایشان اعتبار خود را در مهلت قانونی تسویه کرده‌ است.

۶- افزایش امتیاز گسترش ژنولوژی در سطح ۱ (زیرمجموعه‌های مستقیم)

با راه‌اندازی بآشگاه، به ازای هر زیرمجموعه مستقیم (زیرمجموعه سطح ۱ در ژنولوژی) ۳۰۰ امتیاز به معرف تعلق می‌گرفت. اکنون در نحوه تخصیص امتیاز به ازای هر زیرمجموعه سطح ۱، تغییراتی به شرح زیر صورت گرفته است:

مشتری کارگزاری آگاه باشد: ۵۰۰ امتیاز
کاربر سایت بآشگاه باشد (مشتری نباشد): ۵۰ امتیاز
از کاربر به مشتری تبدیل شود: ۴۵۰ امتیاز

۷- امکان استفاده مجدد از تخفیف‌های سطح معرف
(برای کاربرانی که به مشتری تبدیل شده‌اند.)

کلیه کاربرانی که در زمان کاربر بودن خود، از خدمات سطح معرف استفاده کرده‌اند، در صورتی که حساب کاربری خود را به مشتری تبدیل کنند، مجدداً از تخفیفات سطح معرف خود برای یک ماه دیگر بهره‌مند می‌شوند.

تبدیل حساب کاربری به مشتری، مستلزم دریافت کدبورسی یا کد آنلاین در کارگزاری آگاه است. اگر مشتری کارگزاری آگاه نیستید، می‌توانید با مراجعه به سامانه کدگیری آگاه اکسپرس، به خانواده بزرگ آگاه بپیوندید. پیش از تکمیل فرم‌ها در سامانه آگاه اکسپرس، حتماً راهنمای آن را مطالعه کنید.

مشتری: مشتری به کسی اطلاق می‌شود که با سامانه معاملاتی کارگزاری آگاه، معاملات خود را انجام می‌دهد.

۸- تبدیل خودکار حساب کاربری به حساب مشتری
(برای افرادی که از طریق سامانه آگاه اکسپرس اقدام به کدگیری نمایند.)

متقاضیانی که از طریق سامانه کدگیری آگاه اکسپرس، اقدام به کدگیری در کارگزاری آگاه می‌کنند، حساب بآشگاه آنان (پس از صدور کد آنلاینشان) خودبه‌خود به حساب مشتری تبدیل می‌شود.

پیش از این افرادی که مشتری کارگزاری می‌شدند، حتماً لازم بود حساب کاربری خود را به حساب مشتری تبدیل نمایند. اکنون فقط افرادی که از روشی غیر از آگاه اکسپرس، اقدام به کدگیری نمایند، لازم است که حساب کاربری خود را تغییر دهند.

جمع‌بندی:

۸ خدمت و تغییر جدید سامانه بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه را با هم مرور کردیم. درنظر گرفتن تخفیف کارمزد و امتیاز برای معاملات کلیه اوراق بهادار، افزایش امتیاز مربوط به معاملات اوراق بهادار و آتی سکه، بازگشت اعتبار استفاده نشده، انتقال اعتبار، جایزه خوش حسابی، افزایش امتیاز گسترش ژنولوژی در سطح ۱، امکان استفاده مجدد از تخفیف‌های سطح معرف و تبدیل خودکار حساب کاربری به حساب مشتری (با کدگیری از طریق سامانه آگاه اکسپرس) خدماتی بود که در این مطلب با هم مرور کردیم.

به امید اینکه در این مسیر همراه ما باشید و خدمات ارائه شده، رضایتمندی شما را در پی داشته باشد.

آیا از کارگزار خود تخفیف نقدی کارمزد، وام قرض‌الحسنه و یا اعتبار دریافت می‌کنید؟

کارگزاری آگاه به تمام مشتریان خود این خدمات را ارائه می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر، فرم ذیل را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

64 پاسخ به “خدمات جدید بآشگاه مشتریان آگاه و تغییرات مهم آن”

 1. 09473 گفت:

  ممنون از بابت زحمات کلیه پرسنل و عزیزانی که در مجموعه باشگاه مشغول به فعالیت هستند،خسته نباشید و خدا قوت.ارزش باشگاه به کمیت زمانی نیست به کیفیتش هست،و از همه مهمتر افرادی که دیده نمیشن اما هویت و حیات باشگاه از اوناست،اجرتون با خداهمگی پیروز و موفق باشید.

  ۰
 2. n15476 گفت:

  سلام
  مدیران محترم کارگزاری آگاه همشه در حال ارائه خدمات نوین برای مشتریان هستند تا در این زمینه همه منتفع شوند. امید است که همیشه پیشتاز ارائه خدمات به مشتریان در بین کارگزاری ها بوده و رتبه کارگزاری را بدین گونه ارتقاء دهید.
  با تشکر

  ۰
 3. 49730 گفت:

  ممنون از بابت کلیه فعالیتهای باشگاه که هر روز بهتر از گذشته هست و عرض خسته نباشید و توفیق روز افزون سلامتی برای تمامی دست اندرکاران باشگاه و خانواده های ایشان.

  ۰
 4. dadkhah11249 گفت:

  سلام و تشکر از زحمات همه دست اندرکاران کارگزاری آگاه بالاخص باشگاه مشتریان . به دور از اغراق اخلاق خوب ُ خدمات خوب و محیط کاربر پسند باشگاه باعث علاقمندی مشتریان و کاربران و بالطبع رونق آن خواهد بود . موفق باشید .

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست بزرگوار
   از لطف و همراهی شما ممنونیم. امیدواریم که تلاش‌های ما، به ارائه خدمات بهتر و بیشتر و همین‌طور رضایت مشتریان عزیزی چون شما بیانجامد. 🙂

   ۰
 5. agah02772 گفت:

  سپاسگزلرم..... از بابت زحمات کلیه پرسنل و عزیزانی که در مجموعه باشگاه مشغول به فعالیت هستند،سپاسگزارم و خدا قوت.ارزش باشگاه به کمیت زمانی نیست به کیفیتش هست،و از همه مهمتر افرادی که دیده نمیشن اما هویت و حیات باشگاه از اوناست،برای شمااز خداوندآرزوی موفقعیت می کنم.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست بزرگوار
   از لطف و همراهی شما ممنونیم. امیدواریم که تلاش‌های ما، به ارائه خدمات بهتر و بیشتر و همین‌طور رضایت مشتریان عزیزی چون شما بیانجامد. 🙂

   ۰
 6. agah69335 گفت:

  در صورت معرفی یک معرف در سطح ۹ بسته vip همفکران چند درصد تخفیف دارد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   چنانچه شما پیش از این معرف خود را در سایت بآشگاه معرفی نکرده باشید، با معرفی معرف که در سطح ۹ است، تا یک ماه پس از انتخاب معرف، می‌توانید از ۸۰% تخفیف در خریدبسته‌های VIP همفکران بهره‌مند شوید.

   ۰
 7. agah17199 گفت:

  با سلام,ممنون بابت زحماتی که میکشید.این باشگاه انگیزه فوق العاده یی به من برای یادگیری و فعالیت در زمینه بورس داده؛و از اینکه با این باشگاه و کارگزاری آشنا شدم خوشحالم.هر روز بهتر از دیروز هستید 🙂 موفق باشید و ممنون

  ۰
 8. agah44555 گفت:

  سلام
  اول از همه جا داره تشکر کنم از کسانی که با تمام تلاششون دارن زحمت میکشن که رتبه کارگزاری بره بالا
  دوما از مدیران نیز تشکر میکنم که با تدبیر و دور اندیشی برای باشگاه و کارگزاری تلاش روز افزونی که دارن
  خدا قوت
  یا علی

  ۰
 9. agah03193 گفت:

  درود

  ضمن تشکر از پویایی و ایجاد انگیزه برای کاربران با تنوع ایجاد شده

  همچنان منتظر اعلام تخفیفات استفاده از اعتبار و همچنین انعطاف بیشتر در استفاده از وام به زمانهای یک و دو ماهه
  هستیم

  مجدد از خدمات ارایه شده تشکر میکنم

  ۰
 10. Amir04550 گفت:

  سلام. من ۶۷۶۵۰۰ خرید سهام انجام دادم و در سطح ۲ هستم و از طریق معرف خود نیز که در سطح سبلان هستند شامل ۲۳٪ تخفیف میشوم ولی هر طور با فرمول ذکر شده شما حساب میکنم درست نمیشه و احساس میکنم طبق تعرفه تخفیف کارمزد از بنده دریافت نشده. البته فقط تخفیف معرف خود را حساب کردم. لطفا اگه ممکنه رسیدگی کنید تا بنده هم از تردید دربیام. البته این فقط یک خرید من بود. برای مثال گفتم. من راجب تمامی خریدهای سهامم تردید دارم ۲۳٪ لحاظ شده باشد. هنوز یک ماه استفاده از تخفیف سطح معرف من هم تمام نشده.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی نحوه محاسبه تخفیف کارمزد به شرح ذیل است:

   مقدار معامله (خرید یا فروش) * کارمزد کارگزار * درصد تخفیف بآشگاه = مبلغ تخفیف

   که برای مبلغ ۶۷۶۵۰۰ تومان خرید سهام می شود:

   ۶۷۶،۵۰۰*۰٫۰۰۴*۰٫۲۳ = ۶۲۲٫۳۸ تومان

   ۰
 11. agah01386 گفت:

  راه اندازی باشگاه از ابتکارات ناب کارگزاری آگاه هست که مطمئناً سبب کسب رضایت طیف وسیعی از مشتریان شده است.بنده قبلاً مشتری کارگزاری دیگری بودم که بعد از آشنائی با باشگاه و آیتمهای جذاب آن مشتری کارگزاری آگاه شدم و الان فقط با آگاه کار میکنم. درخصوص آپشنهای جدید و از تسری تخفیف کارمزد به کلیه اوراق بورسی بسیار ممنون هستم.چشم انتظار امکانات جدید در باشگاه هستیم. موفق باشید

  ۰
 12. agah02725 گفت:

  سلام
  لطفا در اپلیکشن آندروید آسا هم امکانات بیشتری فراهم سازید. مانند قابلیت به روزرسانی صفحه یا رفرش برای به روز شدن پرتفوی، امکان جستجو و مشاهده قیمت دیگر سهام خارج از پرتفوی.
  باتشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   و سپاس از اینکه با پیشنهادهای خوب خود ما را در بهبود نرم افزارها یاری می کنید.
   دوست گرامی پیشنهاد شما جهت بررسی به واحد پشتیبانی نرم افزار اعلام گردید.

   با تشکر از همراهیتان

   ۰
 13. agah12819 گفت:

  بسیا بسیا رعالی
  ای کاش در یک حرکت انسان دوستانه کارگزاری آگاه از بیماران سرطانی حمایت کند
  ممنون

  ۰
 14. agah76219 گفت:

  با سلام
  ممنون از فیلمهای آموزشی تان
  برای من خیلی مفید بود بخصوص در زمینه تکنیکال ونمودارها

  ۰
 15. dez00098 گفت:

  سلام
  از زحمات و فعالیت دوستان کارگزاری آگاه بسیار سپاسگزارم
  که همیشه در ارتقا کارشون پیشتاز هستن

  ۰
 16. agah14126 گفت:

  سلام
  تشکر ویژه و خسته نباشید به همه شما عزیزان کارگزاری آگاه ، یه پیشنهاد داشتم مسابقات مدت دار خرید و فروش سهام به صورت مجازی برگزار کنید مثلا کوتاه و بلند مدت با جوایز امتیازی مثل همین مسابقه سؤالى که الان هست

  ۰
 17. rezagh42 گفت:

  سلام . مدتیست که گزینه پاسخ به سوالات مسابقه برای من غیر فعال شده و چند روزی دارم از امتیازات عقب میافتم لطفا علت رو توضیح دهید
  تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی همانطور که در پیام عمومی چهارشنبه ۱۱ اسفند اطلاع رسانی شد، با استفاده از کلیدهای ترکیبی ctrl+F5 (بر روی صفحه کلید رایانه) سیستم خود را بروز نمایید تا مشکل شما رفع گردد.

   با تشکر

   ۰
 18. saber گفت:

  سلام
  کدام روش امتیاز بیشتری نصیبم میکند
  ۱) ابتدا عضو باشگاه بشوم بعد مشتری کارگزاری(چند امتیاز؟)
  ۲)از طریق آگاه اکسپرس ابتدا مشتری کارگزاری بشم و اتومات عضو باشگاه بشم(چند امتیاز؟)

  قید کد معرف آیا امتیازی برای من دارد(چه امتیازی؟) یا صرفا ۳۰۰ امتیاز برای معرف دارد.
  اگر کسی را زیر مجموعه خود کنم امتازی که بمن تعلق میگیرد در هر حالت زیر چقدر است:
  ۱) شخص معرفی شده ابتدا عضو باشگاه و سپس کد بورسی بگیرد یا
  ۲)بهتر است ابتدا مشتری کارگزاری شود بعد مرا بعنوان معرف انتخاب و در باشگاه عضو شود

  ۰
 19. agah09769 گفت:

  با سلام

  مطالب آموزشی شما خیلی مفیده.
  متشکر بابت خدمات جدید و مطالب ارزشمند شما.
  موفق و پایدار باشید.

  ۰
 20. بهنام زاهدی نیا گفت:

  رضایت کاملی از کارگزار آگاه دارم و خیلی عالیه افتخار میکنم از کار کردن با این کارگزار

  ۰
 21. baderan گفت:

  سلام چرا امسال عیدی امتیاز به امتیازات باشگاه اضافه نشده با تشکر فراوان

  ۰
 22. Agaah05558 گفت:

  با تشکر از گروه آگاه

  ۰
 23. agah20602 گفت:

  سیستم تون توی شش ماه اخیر که من عضو شده ام بارها هنگ کرده و امروز هم که به بدترین حالت هنگ کرد. قبل از این تخفیفات سیستم رو درست کنید که با چندرغاز تخفیف ضررهای میلیونی به افراد زده نشه.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   ضمن عذرخواهی بابت اختلالاتی که امروز ایجاد شده است به استحضارتون میرسونیم علیرغم شرایط نمایشگاه که مشغولیتهای متعدد و خاص خودش رو داره، همکاران ما همواره برای پشتیبانی سامانه های مورد استفاده مشتریان، آماده هستند و تلاش میکنند در صورت بروز هر مسئله، اون رو بررسی و رفع کنند.
   اختلالات همواره بخشی از ریسک های احتمالی سامانه های این چنینی است، چنانچه چندین بار شاهد اختلالاتی در هسته معاملات شرکت بورس بوده ایم که گاها منجر به ابطال برخی معاملات شده است.
   اما مورد مربوط به اختلالات امروز برطرف شده است و ان شاءالله مشکلی نخواهد بود.
   از صبوری و همراهی شما مشتریان گرامی که همواره‌ راهنمای ما برای ارائه خدمات قابل اتکا است سپاسگزاریم.

   ۰
 24. fateh گفت:

  سلام برای تسویه اعتبار کافیست به آن میزان موجودی نزد کارگزاری باشد یا عملیات دیگری لازم انجام شود؟

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   تنها کافیست در تاریخ سررسید به مقدار اعتبار دریافتی، وجه نقد در حساب کارگزاری آگاه باشد.

   ۰
 25. agah00548 گفت:

  سلام
  تعداد ۴۰٫۰۰۰ هزار سهم سهگمت در مورخه ۹۶/۰۴/۰۷ خریداری نمودم که متاسفانه تخفیف کارمزدش در حساب اینجانب منظور نشده در حالیکه بابت این خرید ۳۵۷ امتیاز به اینجانب تخصیص داده شده است
  ممنون

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی بابت این معامله مبلغ ۷۳,۵۹۱ ریال به شما داده شده است.
   لطفاً به "گزارش تراز ریال و هزینه" در بآشگاه مراجعه فرمایید.

   ۰
 26. agah50273 گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  لطفا قابلیت مشاهده "موقعیت قرار گرفتن در صف " را اضافه کنید
  واقعا در صف های خرید برای من مشکل ایجاد کرده
  ممنون

  ۰
 27. 10855 گفت:

  سلام
  خسته نباشید واقعاً با این ترفندها دیگه دلیلی واسه سرمایه گذاری تو بانک وجود نداره و حتی نقد بودن تو حساب کارگزار هم میتونه برام مزیتهایی بیشتر از سود بانک داشته باشه.
  متشکرم

  ۰
 28. AG8254 گفت:

  با سلام

  مطالب آموزشی شما خیلی مفیده ولی جای کار زیاد داره
  متشکر بابت خدمات جدید و مطالب ارزشمند شما.
  موفق و پایدار باشید.

  ۰
 29. 02699 گفت:

  سلام
  تخفیف و امتیاز مربوط به معاملات آتی سکه جهت من در باشگاه منظور نمیگردد
  کد باشگاهAB9561
  کد کاربری آتی ۲۰۰۰۱۷۵۹۷
  کد بورسی ۰۲۶۹۹
  لطفا بررسی بفرمایید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   باتوجه به اینکه معاملات آتی به صورت آنلاین در بآشگاه لحاظ نمی شود، لذا لازم است مشتریان معاملات آتی درخواست خود را تلفنی به واحد آتی اعلام نمایند. کارمزد معاملات آتی ماهانه برای مشتریان لحاظ می شود. انشااله شما نیز از این پس در لیست دریافت کنندگان کارمزد خواهید بود.

   ۰
 30. AG9576 گفت:

  با سلام ، با توجه به اینکه خود من با ۲ کارگزاری دیگه قبل از آگاه معامله کرده ام ، می تونم به جرات بگم بهترین کارگزاری از لحاظ ارایه خدمات و تشویقات و آموزش ، کارگزاری آگاه هست ولی تنها نکته منفی آگاه نسبت به سایر کارگزاری ها عدم نمایش ردیف سفارش هست که تو ذوق میزنه ، برای روزهای بعد از عرضه اولیه ردیف سفارش مهم می باشد خواهشا این مشکل را حل کنید ، در کل همه جوره از نرم افزار و کارگزاری راضی هستم ، تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   ممنونیم از لطف و دلگرمی شما. سعی می کنیم این مورد رو هم حتماً اجرایی کنیم.

   ۰
   • agah42735 گفت:

    با سلام

    همونطوریکه این دوست عزیز عنوان کردن اینکه در یک قیمت ثبت شده چه برای خرید چه برای فروش وقتیکه معامله گران دیگر هم در آن قیمت تقاضا گذاشته اند در جدول مربوطه تعداد اردرهای ثبت شده و حجم سفارشاتی که باید انجام شوند تا به سفارش ما برای معامله برسد که جزو ابتدایی ترین پارامترهایی بوده که ختی قبل از اینکه برنامه معاملات انلاین مورد استفاده مشتریان قرار داده شود قابل مشاهده توسط کارگزاران بوده و اکثر کارگذاریها در نرم افزار مورد استفاده مشتریان خود انرا گنجانده اند که متاسفانه در نرم افزار آسا در این کارگذاری که از جهات عدیده نسبت به نرم افزارهایمشابه برتری دارد این مورد از قلم افتاده که یک برنامه نویس براحتی میتواند این اطلاعات را در یک ستون اضافه شده طراحی و در دسترس کاربران آسا قرار دهد که از مسئولین و مدیران محترم کارگزاری آگاه تقاضا دارم که نسبت به این مهم جهت بهره برداری مشتریان خود سریعتر رسیدگی و این مورد را اجرایی فرمایند

    با تشکر از توجه و برنامه ریزی های شما

    ۰
 31. agah20602 گفت:

  سلام جالبه بابت خوش حسابی ۵۸۰۰ تومن از حساب باشگاه من کم شده به جای اینکه زیادتر بشه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی ضمن عذرخواهی بابت تاخیر در پاسخ (که بدلیل پیگیری از سایر قسمتهای مرتبط با این موضوع بود) مورد جایزه خوش حسابی بزودی مرتفع میگردد و به محض رفع مشکل مبلغ جایزه خوش حسابی شما اصلاح شده و در حساب بآشگاهیتان اعمال می شود.

   با تشکر

   ۰
 32. AB9561 گفت:

  سلام
  شما هم مثل کارگزاری های دیگر مشتری ها رو در سایت های مشاوره عضو کنید در نهایت این موضوع به نفع کارگزاری خواهد بود

  ۰
 33. agah42735 گفت:

  با سلام

  در تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ مقدار فروش سهام اینحانب ۳۰۰۰۰ سهم بوده که تنها برای ۱۰۰۰۰ سهم تخفیفات ریالی و امتیازبرای آن به حساب باشگاه اینحانب افزووده گردیده

  لطفا اصلاح بفرمایید

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای اعمال امتیاز و ریال معاملات خود در بآشگاه، همیشه حداقل یک روز صبر کنید، اگر همچنان لحاظ نشده بود می‌توانید به واحد پشتیبانی بآشگاه اعلام نمایید.
   زیرا معاملات همیشه ساعت ۱۲ شب هم مجدد چک می‌شود و در صورتی که امتیاز یا ریالی حساب نشده باشد، به بآشگاه اضافه می گردد.

   ۰
 34. AG5642 گفت:

  سلام
  یه قسمتی تعبیه کنید که ما ببنیم چند روز پشت سر هم وارد باشگاه شدیم تا بتونیم در قرعه کشی شرکت کنیم

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام
   ممنون از اینکه پیشنهادات خود را با ما در میان می گذارید
   امتیاز ورود روزانه به بآشگاه را در قسمت گزارش امتیازها می‌توانید مشاهده نمایید.
   البته در حال حاضر امکان فیلتر کردن گزارش امتیاز براساس ورود روزانه در سایت بآشگاه وجود ندارد که در بروزرسانی آتی، این امکان را اضافه خواهیم کرد.
   باتشکر

   ۰
 35. AF9446 گفت:

  سلام و با تشکر از گذاشتن مسابقات مختلف مخصوصا مسابقات جام جهانی

  ۰
 36. AL2956 گفت:

  با سلام و احترام
  طریقه محاسبه و اعمال تخفیف در حساب باشگاه من ظاهرا شتباه می باشد!!!
  با توجه به اینکه من در سطح چهار الوند می باشم و از طرفی تا دو هفته آینده از مزایای سطح معرف خود که در سطح هشت دنا می باشد برخوردارم اما مبالغی که در حساب باشگاه بعنوان تخفیف برای من حساب میشود بسیار کمتر از درصد اعلام شده در باشگاه می باشد.
  بطور مثال:
  فروش ۷۱۲ سهم شپاکسا در تاریخ ۹۷/۴/۹ به ارزش معامله ۳۱۵۴۱۶۰ که کارمزد کارگزاری ۰/۰۰۹۷۵ و درصد تخفیف معرف من ۲۱% میباشد:
  ۳۱۵۴۱۶۰*۰/۰۰۹۷۵*۲۱%=۶۴۵۸
  می بایست ۶۴۵۸ ریال تخفیف در حساب من لحاظ شود در صورتی که فقط ۲۵۱۷ ریال لحاظ شده است. و فقط ۱۳ امتیاز!!!
  همچنین امتیازی که در باشگاه بابت انجام معامله منظور میشود طبق چه فرمولی محاسبه میشود؟
  معاملات گذشته رو دقت نکردم ، اگر ثابت شود محاسبات اشتباه بوده اند آیا امکان اصلاح و منظور کردن ریال و امتیاز صحیح امکان پذیر می باشد؟

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام دوست عزیز
   با توجه به اینکه شما از تخفیف کارمزد سطح معرف خود استفاده می کنید،از آنجایی که ایشان در در سطح ۸ قرار گرفته اند، شما بابت معاملاتی که انجام می‌دهید به میزان ۲۱% تخفیف کارمزد دریافت می‌کنید
   لذا تخفیف کارمزد برای شما به درستی محاسبه می‌شود. اول میبایست، درصد کارمزد کارگزاری را از کل هزینه معامله خود حساب کنید و بعد درصد تخفیف سطح بآشگاه را در آن ضرب نمایید.
   برای مثال کارمزد کارگزاری معامله شپاکسای شما برابر است با :
   حجم معامله * قیمت معامله * کارمزد کارگزاری (۰٫۰۰۳۸) = ۱۱۹۸۶
   سپس باید ۲۱% کارمزد کارگزاری را حساب نمایید:
   ۱۱۹۸۶*۲۱%= ۲۵۱۷

   ۰
 37. AL5672 گفت:

  سلام لطفا شرایط دریافت بسته اعتباری تسهیل بشه شرایط کنونی بسیار زمان بره

  ۰
 38. AL5672 گفت:

  و در مورد اتصال حساب وکالتی چندین بار پیگیری کردم حسابم وصل نمیشه اگه شما راه حلی دارید بفرمایید

  ۰
 39. AG5642 گفت:

  سلام چرا لینک قرعه کشی برای من نمیاد فکر میکنم دو تا ده روز طی کردم اما لینکی نیامده

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   درحال حاضر ارسال لینک قرعه کشی ورود پی در پی در بآشگاه، با مشکل مواجه شده است که بابت این مشکل از شما پوزش می‌خواهیم.
   همکاران پشتیبانی درحال پیگیری و رفع آن هستند.
   با تشکر از صبر و شکیبایی شما

   ۰
 40. AS6103 گفت:

  سلام
  کارگزاری آگاه بهترین بروکر ایرانیه.

  ۰
 41. AU0902 گفت:

  ۸ خدمت و تغییر جدید سامانه بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه راکه مرور کردم.خیلی عالی و مفید

  ۰
 42. AU0902 گفت:

  با سلام و درود به همه دوستان
  ضمن تشکر از پویایی و ایجاد انگیزه برای کاربران با تنوع ایجاد شده
  مجدد از خدمات ارایه شده تشکر میکنم !!!!۱!

  ۰
 43. BB7015 گفت:

  با سلام
  و تشکر از زحمات همه دست اندرکاران کارگزاری آگاه بالاخص باشگاه مشتریان خدمات خوب و محیط کاربر پسند باشگاه باعث علاقمندی مشتریان و کاربران خواهد بود . موفق باشید .

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید:

آموزش رایگان بورس در کانال تلگرام بآشگاه

آموزش بورس از مبتدی تا پیشرفته - اخبار و اطلاعیه های بورسی

عضویت در کانال تلگرام کارگزاری آگاه بستن
:شماره موبایل
:ایمیل
{$phone}
{$name}
:حداقل سرمایه
{$email}