یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه: نحوه دریافت جوایز

 • ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
 • Agah
 • ۳۷ نظر
 • ۳۱۴۳ مشاهده
نمایشگاه بورس 97

یازدهمین نمایش بورس، بانک و بیمه با حضور فعالان و علاقه‌مندان بازار سرمایه برگزار شد. کارگزاری آگاه نیز چون سال‌های پیش تلاش نمود تا ضمن ایجاد محیطی پویا و هیجان انگیز از نزدیک با مشتریان و مخاطبین خود ارتباط برقرار نماید. از شما عزیزان که در نمایشگاه ما را همراهی کردید سپاسگزاریم.

همان‌طور که مستحضرید در نمایشگاه امسال، غرفه کارگزاری آگاه اقدام به برگزاری قرعه کشی و اهدای هدایا و جوایز متنوع نمود. انواع این هدایا به شرح زیر است:

 • گوشی تلفن همراه
 • پاور بانک
 • فلش مموری
 • اعتبار معاملاتی از ۳۰ تا ۲۰۰ میلیون ریال یک ماهه
 • تورهای تفریحی
 • اشتراک VIP سایت همفکران از یک هفته تا ۳ ماه
 • دوره‌های آموزشی متنوع حضوری و غیر حضوری
 • و…

با توجه به انواع هدایا و اینکه امکان تخصیص هدایای غیرفیزیکی در شرایط نمایشگاهی وجود نداشت، لذا نحوه بهره‌مندی از جوایزغیرفیزیکی قرعه کشی یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در ادامه حضورتان ارائه خواهد شد.

افرادی که در قرعه‌کشی شرکت کرده و برنده هدیه شده‌اند، با توجه به هدیه مشخص شده در کارت جایزه نزد خود، می توانند با کلیک بر روی هر یک از جوایز زیر، از شرایط و نحوه دریافت آن مطلع شوند.

خواهشمندیم پس از مطالعه شرایط مربوطه، برای دریافت هدیه خود اقدام نمایید.

لازم به ذکر است برای استفاده از هدایا، اطلاعات شما با اطلاعات ثبت شده در کارت‌های قرعه کشی ثبت شده در نمایشگاه، مطابقت داده می‌شود.

برندگان بسته های اعتباری

دوره های آموزشی

اشتراک بسته های مشاوره و تحلیلی همفکران

تورهای مسافرتی

قرعه کشی آنلاین

برندگان بسته های اعتباری

افرادی که برنده هر یک از بسته‌های اعتباری موجود در لیست هدایای قرعه کشی کارگزاری آگاه شده اند، لازم است نکات زیر را در نظر داشته باشند:

 • برنده بسته اعتباری باید مشتری کارگزاری آگاه و عضو بآشگاه مشتریان باشد.
 • برای استفاده از بسته‌های اعتباری لازم است مشتری قرارداد اعتباری معتبر با کارگزاری آگاه داشته باشد. در صورتی که مشتری فاقد قرار داد اعتباری با کارگزاری است یا مدت قرارداد وی به پایان رسیده است، می تواند با در دست داشتن کارت ملی به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه نماید.
 • مشتری ارزش تضامین کافی برای دریافت اعتبار داشته باشد. (بر اساس قوانین اعطای اعتبار افراد می‌توانند حداکثر معادل ۶۰ درصد ارزش دارایی خود نزد کارگزاری آگاه اعتبار دریافت کنند.)
 • پس از احراز شرایط مذکور، لازم است برنده هدیه در ساعات اداری روزهای کاری شنبه تا چهارشنبه با شماره تلفن ۸۲۱۵۴۰۰۰-۰۲۱ تماس گرفته و درخواست فعالسازی بسته خود را اعلام نماید. در زمان تماس تلفنی لازم است علاوه بر نام و نام خانوادگی، کد ملی مشتری، کد بورسی، کد بآشگاه و شماره کارت هدیه از سوی مشتری اعلام شود.

نکته۱- رعایت بندهای ۲ و ۳ براساس دستورالعمل خرید اعتباری اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران، مصوب هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار، الزامی است.

نکته۲- تاریخ اعمال بسته اعتباری می تواند ۴۸ ساعت کاری بعد از روز کاری جاری باشد و ساعت ثبت درخواست اعتباری در هر روز کاری، تا ساعت ۱۲ همان روز است. در غیراین صورت درخواست اعمال برای ۷۲ ساعت کاری بعد باید ثبت شود. شایان ذکر است تاریخ فعالسازی بسته‌های اعتباری از تاریخ ۱۵ اردیبهشت ماه، انجام خواهد گرفت.

نکته۳- امکان دریافت اعتبار بیش از ۲۰ میلیون تومان با مدت تسویه ۱ ماه وجود ندارد.

نکته۴- فرصت احراز شرایط و اعلام تاریخ فعالسازی بسته های اعتباری حداکثر تا ۳۱ شهریور ۹۷، است.

دوره های آموزشی

افرادی که در نمایشگاه برنده یکی از دوره‌های آموزشی آگاه شده‌اند، لازم است عضو بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه باشند. پس از آن برای شرکت در کلاس آموزشی مورد نظردر ساعات اداری روزهای کاری با شماره تلفن ۸۲۱۵۴۱۰۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.

اشتراک همفکران

عزیزانی که برنده اشتراک VIP بسته های مشاوره ای و تحلیلی همفکران شده اند، لازم است ابتدا عضو سایت همفکران باشند.

پس از عضویت برای فعالسازی اشتراک هدیه خود، می‌توانند در ساعات اداری روزهای کاری با شماره ۸۲۱۵۴۲۱۳-۰۲۱ تماس حاصل فرمایند.

مهلت استفاده از اشتراک همفکران از تاریخ شنبه ۱۵ اردیبهشت لغایت ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ است.

تورهای گردشگری

برندگان هر یک از انواع تورهای گردشگری می توانند از تاریخ ۱۵ اردیبهشت الی ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ با مراجعه به شرکت خدمات مسافرتی بی‌تاگشت برای استفاده از هدیه خود اقدام نمایند.

نکته مهم: داشتن کارت ملی الزامی است و اطلاعات افراد با اطلاعات اعلامی در نمایشگاه بررسی می شود.

آدرس شرکت خدمات مسافرتی بی‌تاگشت: ولیعصر- ابتدای مطهری- روبروی هتل بزرگ تهران- نبش خیابان سربداران- پلاک ۴٧٢ – طبقه ٣ – واحد ٨. شماره تماس: ۸۸۹۱۵۸۲۵_۰۲۱

قرعه کشی آنلاین

باتوجه به اینکه برخی از مراجعه کنندگان در روز پایانی نمایشگاه موفق به شرکت در قرعه کشی نشدند، با ارائه کارت های قرعه کشی خود به بخش بآشگاه، کارت جایزه قرعه کشی آنلاین دریافت کرده اند. این بزرگواران با انجام فرایند زیر میتوانند شانس خود را در گردونه قرعه کشی الکترونیکی بآشگاه مشتریان امتحان نمایند:

 • عضویت در سامانه بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه؛ چنانچه عضو بآشگاه مشتریان نیستید می توانید هم اکنون در بآشگاه ثبت نام نمایید.
 • تکمیل فرم مندرج در انتهای این مطلب (فرم از تاریخ ۱۵ اردیبهشت در این بخش فعال خواهد شد و قرعه کشی از تاریخ ۱۶ اردیبهشت)

نکات مهم:

 1. لطفاً هنگام ورود اطلاعات در بخش های مختلف فرم ، دقت نمایید. اشتباه در هر کدام از آیتم‌های درج شده باعث از بین رفتن شانس شما برای شرکت در قرعه کشی می‌شود.
 2. تکمیل فرم برای یک بار کفایت می کند. از درج اطلاعات تکراری خودداری نمایید.
 3. پایان ساعت کاری چهارشنبه هر هفته پیامک قرعه کشی برای کسانی که در آن هفته فرم را تکمیل کرده اند (و اطلاعاتشان مطابق با اطلاعات نمایشگاه است) آن هفته ارسال خواهد شد.
 4. به ازای هر کارت هدیه تنها یک بار کد قرعه کشی ارسال می شود.
 5. پس از دیافت پیامک قرعه کشی آنلاین، مهلت استفاده از آن تا پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ خواهد بود.

بار دیگر از حضور شما در یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه سپاسگزاریم.

قرعه کشی آنلاین نمایشگاه

این فرم مخصوص کسانی است که در نمایشگاه سال ۹۷، کارت قرعه کشی آنلاین دریافت کرده‌اند. به ازای هر کارت قرعه کشی آنلاین، لازم است یک بار فرم تکمیل شود.
 • لطفاًکدملی را به طور کامل و بدون خط تیره و فاصله وارد کنید.
 • یک شماره ۴ رقمی که به رنگ قرمز بر روی کارت قرعه کشی آنلاین درج شده است.

37 پاسخ به “یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه: نحوه دریافت جوایز”

 1. AF6449 گفت:

  سلام
  ضمن تبریک به کارگزاری بابت حضور پرشور در نمایشگاه و تبریک به برندگان جوایز میخواستم بپرسم امکانش هست ویدئویی از مباحث برگزار شده در نمایشگاه ارائه بدید؟

  ۰
 2. AK8490 گفت:

  واقعا جالب بود ممنونیم از زحمات شما

  ۰
 3. AH7434 گفت:

  ممنون از پیگیری های باشگاه آگاه - خسته نباشید

  ۰
 4. AA5921 گفت:

  با سلام

  آیا برای آندسته از مشتریان کارگذاری که امکان حضور و دریافت کارت قرعه کشی را نیافته ولی شروط لازم برای دریافت کارت قرعه کشی را در بازه اعلام شده دارا بوده اند هم امکان شرکت در قرعه کشی الکترونیکی باشگاه داده میشود؟
  یا حسب وعده داده شده برنامه ای برای این دسته از مشتریان کارگزاری در نظر گرفته شده و چگونه؟

  با تشکر

  ۰
 5. AH2272 گفت:

  شهرستانیها

  خصوصا شهرستانی ها درور دست از امتیازات نمایشگاه بی بهره یا کم بهره ماندند

  هر چند کهبالای ۹۰ درصدر افراد مقیم تهران شهرستانی هستند،

  لکن شهرستنیها مقیم در شهرستان از برخی امکانات کار گزاری عقب میمانند

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   برگزاری نمایشگاه بر اساس تصمیمات سازمان بورس است و نه کارگزاری ها.
   علاوه بر این افرادی که در سایر شهرها هستند می توانند همچون سال گذشته در کمپین بعد از نمایشگاه شرکت نمایند.
   مشتریانی که در بازه زمانی ۲۷ الی ۳۰ فروردین ماه گردش معاملات بیش از ۴۰ میلیون تومان ایجاد کرده‌اند، می‌توانند در قرعه کشی الکترونیکی بآشگاه مشتریان شرکت کرده و از جوایز آن بهره‌مند شوند.

   ۰
 6. AJ8412 گفت:

  خیلی از مشتری ها شهرستانی هستند و امکان حضور در نمایشگاه را نداشته اند انصاف نیست فقط جوایز برای تهرانی ها باشد بیخود نیست به ما منطقه محروم میگویند از جایزه هم محرومیم.

  ۰
  • Agah2 گفت:

   سلام
   برگزاری نمایشگاه بر اساس تصمیمات سازمان بورس است و نه کارگزاری ها.
   علاوه بر این افرادی که در سایر شهرها هستند می توانند همچون سال گذشته در کمپین بعد از نمایشگاه شرکت نمایند.
   مشتریانی که در بازه زمانی ۲۷ الی ۳۰ فروردین ماه گردش معاملات بیش از ۴۰ میلیون تومان ایجاد کرده‌اند، می‌توانند در قرعه کشی الکترونیکی بآشگاه مشتریان شرکت کرده و از جوایز آن بهره‌مند شوند.

   ۰
 7. AJ8533 گفت:

  اینقدر به تهرانی ها جایزه بدین که همه بیان تهران زندگی کنن .یه نگاهی هم به شهرستانیا بکنین والا جایه دوری نمیره

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   برگزاری نمایشگاه بر اساس تصمیمات سازمان بورس است و نه کارگزاری ها.
   علاوه بر این افرادی که در سایر شهرها هستند می توانند همچون سال گذشته در کمپین بعد از نمایشگاه شرکت نمایند.
   مشتریانی که در بازه زمانی ۲۷ الی ۳۰ فروردین ماه گردش معاملات بیش از ۴۰ میلیون تومان ایجاد کرده‌اند، می‌توانند در قرعه کشی الکترونیکی بآشگاه مشتریان شرکت کرده و از جوایز آن بهره‌مند شوند.

   ۰
 8. AJ6100 گفت:

  اگه تو شهره ما هم نمایشگاه باشه من همشو شرکت میکنم .یه نمایندگی تو شهره ما نمیزارین نمایشگاه جای خودش .همه چی خوبش ماله تهرانیاست .بعدش میگین عدالت .اگه راست میگین به منم یه وام اعتباری بدین .

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست بزرگوار ایجاد دفاتر در شهرهای مختلف بر اساس فاکتورهای متعددی صورت می گیرد و لزوماً کارگزاری در همه شهرها شعبه ندارد. در تهران هم تنها یک شعبه دارد. علاوه بر این برگزاری نمایشگاه بر اساس تصمیمات سازمان بورس است و نه کارگزاری ها.
   در خصوص وام قرض الحسنه نیز کلیه مشتریان واجد شرایط در همه شهرهای و استان ها می توانند از دریافت وام بهره مند شوند و الزامی ندارد که ساکن شهر خاصی باشد.

   ۰
 9. AL1761 گفت:

  خدا قوت خیلی خوشحالم که عضو کارگزاری آگاه هستم

  ۰
 10. AK1877 گفت:

  سلام
  سپاسگزارم از زحمتکشان نمایشگاه

  ۰
 11. روح اله خیری گفت:

  با سلام
  وعرض تبریک و خسته نباشید به حضور پررنگ کارگزاری آگاه در نمایشگاه بورس ،
  متاسفانه به دلیل شلوغی روز آخربنده با داشتن ۴ بار فرصت شرکت در مسابقه قرعه کشی نتونستم شرکت بکنم امکانی نداره جایی دیگه از این تیکت ها استفاده کرد؟

  ۰
 12. AE4907 گفت:

  سلام
  لیست برندگان رو کجا میشه دید ببخشید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   اگر منظور شما لیست کسانی است که در قرعه کشی شرکت کرده اند، خدمتتان عرض می کنیم که افرادی که جوایز فیزیکی (نظیر فلش مموری، پاور بانک و ...) برده اند در همان نمایشگاه هدیه خود را تحویل گرفته اند. در خصوص سایر بزرگواران نیز، از آنجا که به برندگان کارت جایزه اهدا شده است، لذا هر فرد از هدیه خود اطلاع دارد و در بانک جوایز کارگزاری نیز بر اساس شماره کارت جایزه افراد، هدیه ایشان مشخص است. از این رو لیست برندگان درج نشده است.

   ۰
 13. AJ6803 گفت:

  با سلام
  از زحمات شما تشکر میکنم. موفق و سلامت باشید. موفقیت حق شماست.

  ۰
 14. AA2981 گفت:

  سلام
  چرا وام یک ماهانه فعال نیست؟

  ۰
 15. AK8452 گفت:

  سلام و خسته نباشید
  انشالله که اینجور برنامه های تشویقی ادامه داشته باشد.
  خداقوت

  ۰
 16. AJ3370 گفت:

  با سلام و عرض خداقوت.
  از مطالب مفید و اقدامات شایسته شما بویژه در بخش مسابقات، جوایز و هدایا سپاسگزارم.

  ۰
 17. AG6617 گفت:

  چه عالی
  متاسفانه نتونستم بیام نمایشگاه
  موفق و پیروز باشید

  ۰
 18. AA3129 گفت:

  با سلام و تشکر از برگزاری نمایشگاه
  قرار شد برای کسانیکه در طول نمایشگاه بالای ۴۰ میلیون معامله داشتهاند قرعه کشی آنلاین داشته باشید لطفا اطلاع رسانی داشته باشید

  ممنون

  ۰
 19. AJ7922 گفت:

  سلام
  خیلی جذاب و متنوع بود.
  البته ناگفته نماند که غرفه روبروی شما از سر و صدای زیاد مسابقه کلافه شده بودند

  ۰
 20. AK8337 گفت:

  با سلام. شماره تلفنی که برای بی تا گشت گذاشته اید پاسخ گو نیستند، بنده چند بار با این شماره تماس گرفته ام اما کسی جواب نداده است تا هماهنگی برای تور انجام دهیم. ممنون از پیگیری

  ۰
 21. AK9132 گفت:

  سلام
  باتشکر اززحمات، خوب و عالی بود

  ۰
 22. AL0705 گفت:

  با سلام و تشکر بابت برگزاری این امکانات، اگر ممکن بفرمایید ما که در نمایشگاه شرکت در دوره های آموزشی را برنده شده ایم چگونه باید در کلاس شرکت کنیم؟ با تشکر

  ۰
 23. AU3296 گفت:

  سلام و عرض ادب... آیا به مناسبت برگزاری نمایشگاه بورس و بیمه تخفیف خرید بسته های اعتباری دارید؟

  ۰

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: