نحوه تخصیص جایزه امتیازی هفتگی و جایزه نقدی ماهانه

در مطلب “انواع مسابقه در بآشگاه مشتریان آگاه و نحوه امتیاز دهی آن” به بیان توضیحاتی پیرامون بخش مسابقه بآشگاه پرداخته شد. با توجه به سوال مخاطبین گرامی و برگزاری مسابقه در هفته‌های متمادی، ذکر نکاتی ضروری به نظر می‌رسد.

راهنمای بآشگاه مشتریان آگاه، کارگزاری آگاه، ورود به بآشگاه، نحوه ثبت نام در بآشگاه مشتریان، عضویت در بآشگاه، تغییر عکس پروفایل، منوی کاربری بآشگاه، نوار ابزار بآشگاه، محاسبه ریال و امتیاز بآشگاه، انتقال امتیاز, انتقال ژنولوژی, گزارش امتیازات, تراز ریال وهزینه, اتصال با سایر سیستم ها, اتصال با ساعت همفکران, اتصال با سایت آواگلد, ثبت درخواست واریز وجه, مسابقه, نحوه تخصیص امتیاز مسابقه, نتایخ مسابقه

مسابقه‌های بآشگاه  با تعدادی سوال در هفته  برگزار می‌شود و سوال‌ها با محتوای عمومی یا تخصصی (در حوزه بازار سرمایه) طراحی و اجرا می‌شود. شرکت در مسابقه برای همه مشتریان و کاربران امکان‌پذیر است و هر عضو بآشگاه (مشتریان و کاربران) با شرکت در هر مسابقه امتیاز ثابتی را به عنوان امتیاز حضور خواهد گرفت. علاوه بر این برای ارائه پاسخ صحیح به هر سوال، امتیاز دیگری در نظر گرفته شده است که مقدار آن بسته به نوع سوال متفاوت است و در صورت بیان پاسخ صحیح از جانب عضو، امتیاز مذکور به وی تعلق می‌گیرد. نکته اینکه امتیاز حضور، درهمان لحظه به حساب مشتری یا کاربر منظور می‌شود؛ ولی امتیاز پاسخ، پس از آنکه پاسخ صحیح توسط مدیر سایت منتشر شد، به مجموع امتیاز مشتری یا کاربر منظور می‌گردد.

 اسامی برندگان مسابقه‌های برگزار شده در پایان هر هفته در بلاگ بآشگاه اعلام خواهد شد؛ همچنین با در نظرگرفتن مجموع امتیاز کسب شده از مسابقه‌ها در هر ماه، اسامی کسب کنندگان بالاترین امتیازها نیز معرفی می‌شود. به­‌عنوان مثال اگر در یک هفته ۵ مسابقه برگزار شود (از آنجا که امتیازحضور در هر مسابقه ۲۰ امتیاز است)، در پایان هفته فردی که در همه مسابقه‌های طول هفته شرکت کرده باشد،۱۰۰ امتیاز از این بابت کسب خواهد کرد. از طرفی با توجه به امتیاز متغیر هر مسابقه (در صورتی که پاسخ صحیح به سوال‌ها داده باشد)، موفق به دریافت امتیاز آن سوال نیز خواهد شد.

? شایان ذکر است انتخاب برندگان به صورت قرعه‌کشی نخواهد بود و برندگان هر دوره (هفته یا ماه) کسانی خواهند بود که بیشترین امتیاز را از ارائه پاسخ صحیح به سوالات کسب کرده باشند. امتیاز حضور در مسابقه در رتبه‌بندی لحاظ نخواهد شد و فقط امتیاز پاسخ صحیح سوال مورد نظر است.

نحوه تخصیص جایزه امتیازی هفتگی

در پایان هر هفته به ۱۰ نفر برتر یا رتبه­‌های اول و دوم (هر کدام تعداد بیشتری داشته باشند)، جایزه امتیازی هفته تعلق خواهد گرفت؛ به این صورت که به نفرات رتبه اول معادل کل امتیاز اخذ شده بابت مسابقه­‌های طول هفته و به نفرات رتبه دوم معادل نصف امتیاز اخذ شده بابت مسابقه­ها در هفته، امتیاز اعطا خواهد شد.

نحوه تخصیص جایزه نقدی ماهانه

در پایان هر ماه، به ۵۰ نفر برتر یا رتبه­های اول و دوم (هر کدام که تعداد برنده بیشتری داشته باشند)، جایزه نقدی تعلق خواهد گرفت؛ ‌شایان ذکر است که امکان تغییر در تعداد برندگان و بودجه جوایز بسته به استقبال مخاطبان گرامی و شرکت کنندگان عزیز وجود دارد.

خلاصه آنچه در مورد دوره اعلام نتایج، نحوه انتخاب برندگان و چگونگی تخصیص جوایز امتیازی و ریالی گفته شد، در جدول زیر قابل مشاهده است:

دوره اعلام نتایج نحوه انتخاب نحوه تخصیص امتیاز تخصیص جایزه نقدی
هفتگی ۱۰ نفر اول  یا نفرات رتبه اول و دوم، هر کدام بیشتر است. نفرات رتبه اول ، هر نفر به میزان امتیاز اخذ شده از مسابقه‌های هفته، نفرات رتبه دوم هر کدام نصف امتیاز اخذ شده از مسابقه‌­های هفته ****
ماهانه ۵۰ نفر اول  یا نفرات رتبه اول و دوم، هر کدام بیشتر است. **** بر اساس تعداد برندگان و بودجه هر ماه مشخص خواهد شد

 

با امید موفقیت و فتح قلههای بیشتر!

تیم مسابقات بآشگاه

ارتباط با ما از طریق ایمیل info@bashgah.com و یا ۸۲۱۵۴۲۱۵-۰۲۱ امکان‌پذیر است.

 

آیا از کارگزار خود تخفیف نقدی کارمزد، وام قرض‌الحسنه و یا اعتبار دریافت می‌کنید؟

کارگزاری آگاه به تمام مشتریان خود این خدمات را ارائه می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر، فرم ذیل را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

 
86 نظر در مورد مطلب “نحوه تخصیص جایزه امتیازی هفتگی و جایزه نقدی ماهانه

 1. درود. ۱- امتیازات و جوایز نفرات برتر هفتگی و ماهانه تا کنون پرداخت نشده لطفا پرداخت نمایید.۲-هنوز نمی توانیم از باشگاه به همفکران و آواگلد متصل شویم. ۳-امتیازتی مانند خرید از همفکران، نظر دادن در این سایت ها،بازدید روزانه از سایت ها و… محاسبه نمی شود.

  1. سلام
   ۱- باتوجه به ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا در پایان مهرماه و حضور غالب هم وطنان گرامی در مجالس عزاداری، معرفی برندگان و تخصیص جوایر با چند روز تاخیر صورت گرفته است تا عموم کاربران امکان بررسی و اظهار نظر داشته باشند.
   ۲- برای ارتباط بآشگاه به حساب همفکران و آواگلد لازم است طبق راهنما به بخش ارتباط با سایر سیستم ها در منوی کاربری مراجعه فرمایید. علاوه بر این در ساعات اداری با شماره تماس ۸۲۱۵۴۲۰۰ یا ۸۲۱۵۴۲۱۵ (شماره ها مربوط به دفتر تهران است) تماس حاصل فرمایید تا مشکل پیگیری شود.
   ۳- با توجه به اینکه بآشگاه در ابتدای راه است و همانطور که در مطلب راهنمای عضویت و بآشگاه چیست آمده است، برخی سرویس‌ها در حال توسعه هستند؛ لذا ارائه تمامی خدمات نیازمند زمان و شکیبایی مخاطبین محترم است.
   با سپاس از همراهی شما

 2. درود و خدا قوت . لطفا جواب مسابقه دانش بازار سرمایه سوم آبان رو بررسی مجدد بفرمایید. با مراجعه به منابع گزینه ۱ درست است و بنابراین جواب سوال شما که گزینه نادست رو خواستید ؛گزینه ۴ نادرست می باشد

 3. با عرض سلام و خسته نباشید
  در صورت امکان اگر بشود با طرح سوال جدید یک پیامک به شماره تلفن همراه ثبت شده مشتریان ارسال گردد، همه عزیزان میتوانند در مسابقه شرکت نمایند.
  سپاس

  1. سلام
   با توجه به کثرت پیامک‌های ارسالی، این کار شاید موجب تکدر خاطر مشتریان شود. ولی شاید این امکان وجود داشته باشد که برگزاری مسابقه طی یک پیام عمومی در بآشگاه به همه کاربران و مشتریان اطلاع رسانی شود.
   سپاس از ارائه نظرات و پیشنهادات شما

  1. سلام
   خیر، وجه نقد را تنها می‌توان از طریق حساب معاملاتی نزد کارگزاری به صورت نقد یا خرید سهام دریافت نمود.

 4. سلام
  اگه تعداد نفرات اول و دوم در پایان مسابقا هفتگی و ماهانه بیشتر از ده نفر باشد، آیا به همگی این افراد جایزه داده میشود؟

  1. سلام
   چنانچه مشتری با سابقه کارگزاری آگاه باشید، پس از عضویت و در زمان اولین ورود شما، امتیاز معاملات ۳ سال گذشته شما با ضریبی در محاسبه امتیازاتتان لحاظ خواهد شد.

 5. با سلام خدمت اساتید محترم باشگاه میخواستم بگم که اگه امکانش هست سئوالات اقتصادی که مطرح میکنید منابع مطالعه شان را هم اعلام کنید که بتونیم سطح علمیمان را هم بالا ببریم چونکه خود من به شخصه اطلاعات بازار بورس ندارم و دوست دارم این ضعف را جبران کنم با تشکر

 6. با سلام میخواستم عرض کنم که یکی از شرایط گرفتن امتیاز ورود حداکثر یک بار به باشگاه هست در صورتیکه تا حالا برای من که روزی چند بار به باشگاه سر میزنم امتیازی در نظر گرفته نشده خواهش میکنم رسیدگی کنید . باتشکر

  1. سلام
   این سرویس در حال توسعه است. به محض تکمیل فر آیند به همه کسانی که روزی یکبار به سایت وارد شوند، امتیاز تعلق خواهد گرفت.
   با سپاس از همراهی شما

 7. با سلام در بخش مسابقه به نظر من اگر تا قبل از پایان مهلت سئوال این امکان وجود داشته باشد که بتوانیم جواب را اصلاح کنیم خوب است . چون برای خود من پیش آمده که خواستم جواب را اصلاح کنم که متاسفانه نشده . باتشکر

  1. سلام
   عموماً علاوه بر دانش و مهارت یکی از مواردی که در هر مسابقه مورد سنجش قرار می گیرد، دقت افراد است. اینکه امکان تصحیح پاسخ وجود ندارد یکی از جنبه های مورد سنجش در مسابقه است.

 8. با سلام من تازه عضو باشگاه شدم لطفا راهنمایی کنید از چ طریقی میتونیم تو مسابقه شرکت کنیم؟ و ب کدوم سوالات از چ سایتی پاسخ بدیم . ممنونم از شما

  1. سلام دوست عزیز
   به بآشگاه خوش اومدید. برای شرکت درمسابقه کافیه که با نام کاربری و رمز عبورتون در سایت بآشگاه لاگین کنید و بعد به بخش مسابقه مراجعه کنید، در پایین صفحه سوالات قابل مشاهده اند. روی گزینه پاسخ به سوال کلیک کنید، میتونید متن سوال رو بخوونید و بهش پاسخ بدید. لینک مطلبی هم که میتونید ازش برای پاسخ به سوال استفاده کنید، پایین سوال ذکر شده. موفق باشید.

   1. سلام-اخیرا لینک منبع جهت پیدا کردن پاسخ سوال مسابقه گذاشته نمی شود(سوالات ۱۳و۱۴ دیماه) دلیل آن چیست؟

    1. سلام
     اگر مطلبی در مورد سوال طرح شده در بلاگ وجود داشته باشد، حتما لینک آن برای استفاده عزیزان درج خواهد شد.

 9. کسی که معاملیات بورسی فعلا ندارد ولی دوست دارد در باشگاه و مسابقات فعالیت داشته باشد غیر از مطالب آموزشی چه چیزی بدست میاورد؟ با چه انگیزه ای من دوستان را تشویق به عضویت و فعالیت در باشگاه کنم؟

  1. سلام
   ایشون میتونند در مسابقات شرکت کرده و از امتیاز و جوایز نقدی بهره‌مند بشوند. همچنین با جذب افراد زیاد دیگر می‌توانند از منافع نقدی (۵۰ هزار تومان) تبدیل زیرمجموعه به عضو فعال بهره‌مند شوند.

 10. سلام و خسته نباشید.
  با توجه به اینکه از زمان ثبت نام در باشگاه تاکنون در تمام مسابقات شرکت;کرده ام و همچنین در تمام مسابقات هفته آخر فروردین ماه هم شرکت کرده و پاسخ تمام سوالاتم با پاسخهای منتشر شده در باشگاه مطابقت دارد، لذا مشکلی که دارم اینه که العان من شدم رتبه ۴ و نفر ۲۰۱ با ۹۰۰ امتیاز٫اما نفر اول با ۱۰۸۰ امتیاز شده رتبه یکم.لطفا دلیل اختلاف رتبه و امتیاز بنده( با وجود پاسخ صحیح به تمام سوالات) با نفرا ت رتبه یکم را بفرمایین….کد باشگاه : aa4712
  متشکرم

    1. دوست گرامی سلام
     همانطور که در مطلب “نتایج برندگان مسابقه فروردین ماه بآشگاه و دو هفته پایانی آن” مربوط به نتایج آمده است، بازه هفته پایانی از تاریخ ۲۸ فروردیت تا ۳ اردیبهشت است. متاسفانه شما به سوال “تخصصی- پیش بینی قیمت پایانی سهام شرکت پاستوریزه پگاه خراسان- طراح: امیرحسین ادیب نیا” که برای پیش بینی قیمت پایانی این سهم در پایان معاملات روز ۳۱ فروردین در نظر گرفته شده بود، پاسخ اشتباه داده اید و امتیاز آن که معادل ۱۸۰ امتیاز است را دریافت نکرده اید.

 11. سلام .
  تشکر از شما به خاطر سوالات. ما به خاطر مسابقات شما مطالعاتی انجام می دیم که موجب یادگیری یک سری نکات جدید می باشد و از این بابت از شما تشکر می کنیم و اما سوال اینجانب اینه که هر قله با چند امتیاز فتح می شود بعنوان مثال قله بینالود تا قله بعدی به چند امتیاز نیاز است این مورد رو من نتونستم توی باشگاه پیدا کنم. با تشکر

  1. سلام دوست گرامی
   ممنون از همراهی شما.
   در گوشه سمت چپ، بالای صفحه، (کنار عکس پروفایلتان) قسمتی که نام، وجه نقد، امتیاز و سطح شما ذکر شده است، در مقابل سطح شما تصویر یک قله وجود دارد. این بخش معرفی سطوح است که می توانید کلیک بر روی آن به اطلاعات سطوح دست یابید. علاوه بر این در راهنمای بآشگاه نیز “خدمات بآشگاه مشتریان در سطوح مختلف” وجود دارد.

 12. باسلام

  باتوجه به استقبال از کارگزاری آگاه و امکانات خوب این سایت ، به نظر من اگر تعداد نفرات برنده هفته بیشتر شود بهتر است
  با تشکر

 13. مسابقه عالی هستن ، نه فقط جهت امتیازگیری بلکه بیشتر برای آگاهی و بالابردن سطح اطلاعات کاربران
  ممنونیم

 14. با سلام
  چرا امتیاز پاسخ صحیح به برخی مسابقات مثلا: مسابقه وظایف ارکان بورسی-طراح آقای شاهمرادی-مورخ ۶مرداد۹۵ بحساب بعضی منظور نشده.
  باتشکر (َِAD4670)

  1. با سلام
   ضمن عرض پوزش از اختلال بوجود آمده در تخصیص امتیاز مربوط به پاسخ صحیح سوالات مسابقه، به استحضار می‌رسانیم همکاران پشتیبانی در حال بررسی و رفع اختلال مذکور هستند. امیدواریم تا برطرف شدن مشکل، همراه ما باشید.
   بدیهی است امتیاز مربوط به پاسخ صحیح سوالاتی که تا کنون به حساب عزیزان منظور نشده است، بلافاصله پس از رفع مشکل بطور کامل در حساب این بزرگواران قرار خواهد گرفت.
   این موضوع طی یک پیام عمومی نیز حضور عزیزان ارسال شده است. با تشکر از شکیبایی و همراهی شما

 15. باسلام
  بسیار جالب بود و با این ترتیب برنده شدن و امتیازگیری در مسابقات هفتگی و ماهانه خیلی دور از دسترس نیست و با شرایط یکسان در دسترس همه است…فقط کمی پشتکار می خواهد

 16. باسلام
  پیشنهاد میکنم مسابقه ها را دو قسمت کنید:یکی برای سوالاتی که پاسخ قطعی و مشخص دارند (همان عمومی ها) و یکی برای حرفه ای ها و سوالاتی که تجربه و کمی شانس می خواهند (همان تخصصی ها) که کم تجربه ها و کم شانس هایی امثال بنده! هم بتوانند به رتبه های ۱ و ۲ و ۳ مسابقات برسند.حالا برای اینکه حق حرفه ای ها هم محفوظ باشد میشود امتیاز یا جایزه نقدی قسمت عمومی را کمتر از قسمت حرفه ای ها در نظر گرفت مضافا اینکه افراد حرفه ای و باتجربه هم می توانند در قسمت سوالات عمومی هم شرکت کنند و آنجا هم امتیاز و جایزه نقدی بگیرند…
  بنظرم پیشنهاد منصفانه ای باشه!؟

  1. سلام دوست گرامی
   ضمن سپاس از نظری که برای ما ارسال نموده اید، پیشنهاد شما به بخش طراحی سوالات باشگاه ارسال گردید تا پس از بررسی، درصورت امکان پیاده سازی شود.

 17. با سلام و عرض ادب
  پیشنهاد میکنم هر ماه یکبار به کسانی که در مسابقات شرکت کرده اند و حداقل به ۵۰ درصد سوالات جواب صحیح داده اند جوایزی بوسیله قرعه کشی داده بشه تا تازه واردها هم تشویق بشوند.
  با تشکر

  1. سلام دوست عزیز
   ضمن سپاس از دیدگاه شما، باتوجه به اینکه امکان قرعه کشی در حضور همه عزیزان وجود ندارد، ممکن است این مورد از نظر برخی از دوستان با شبهاتی همراه باشد.

 18. با پوزش شما که توانایی ساخت نرم افزار معاملاتی انلاین مخصوص به کارگزاری خودتان ویا بهتر بگم کارگزاری در شروف عضو شدن ما دارید چرا برای باشگاه یه نرم افزارموبایل ساخته یا ارایه نمی گردد تا بهتر راحت تر در دسترس تر منسجم تر از خدمات شما ها بهره مند گردیم

  1. سلام
   دوست گرامی در حال حاضر بآشگاه در مرورگرهای انواع سیستمهای موبایل قابل دسترس است. اما در صورت نیاز، اینکار هم مد نظر قرار خواهد گرفت.
   با سپاس از همراهی شما

 19. با عرض سلام و خسته نباشید
  بنده هفته پیش رتیه ۱ مسابقات رو آوردم ولی امتیازی بهم تعلق نگرفته.دلیلش چیه؟

  1. سلام
   اگر منظور شما از هفته قبل تاریخ ۱ آبان تا ۷ آبان است، امتیازات مانند هر هفته پس از درج لیست برندگان در بلاگ، به آنها تخصیص داده می شود. نتایج هر هفته نیز عموماً دوشنبه هفته بعد در بلاگ درج می شود.

 20. سلام.من نمیدونم چطور میشه رتبه اول و دوم شد در حالیکه من تمام سوالات رو جواب دادم و امتیازاتم رو هم گرفتم.با این وجود آخرین باری که رتبه ام رو چک کردم یعنی ۲۹ام رتبه ۴۷ام بودم؟شاید به اونایی که توی قله ی پایین تری هستن امتیاز کمتری تعلق می گیره؟

  1. سلام
   دوست گرامی، در برگزاری مسابقات میان افرادی که در قله های مختلف قرار دارند، تفاوتی وجود ندارد و رقابت برای همه یکسان است.
   چنانچه در نحوه رنده بندی مسابقات ابهامی دارید، میتوانید از قسمت گزارش/گزارش امتیاز و نیز با فیلتر کردن آن بر روی مسابقات، گزارش امتیاز خود را گرفته و با هم‌رتبه‌ایهای خود مقایسه نمایید.
   اگر هم امتیازی برایتان محاسبه نشده حتما به واحد پشتیبانی بآشگاه اطلاع دهید تا رسیدگی کنند.

   با تشکر از همراهی شما

 21. سلام خسته نباشید
  بعضی از روزها لینک پاسخ دادن به سوالات مسابقه باز نمیشه برای پاسخ دادن به مشکل برمیخورم.
  از جمله امروزکه کلا نمیتونم در مسابقه شرکت کنم

 22. سلام خواهش میکنم فکری برا مشکل ورژن جدید بکنید اصلا متوجه نمیشیم کدوم سوال رو جواب داده ایم و با هر جواب یک صفحه جدید باز میشه

  1. سلام
   منابع متعدد هستند. کتابهای منتشر شده توسط سازمان، سایت سازمان و شرکت بورس، مقالات علمی و کتاب های مربوط به حوزه بازار سرمایه

 23. با سلام ، مسابقات جذاب با طرح سوالات مناسب که باعث میشه معامله گر برای یافتن پاسخ سوالات به جستجو و افزایش اطلاعات خودش بپردازه ، بسیار عالی.

 24. امتیاز خرید سهام به چه صورت محاسبه می شود؟
  آیا جدیدا تغییری در آن انجام شده که امتیاز کمتری منظور می گردد.
  بعنوان مثال در یک خرید ۱۰۲هزارتومانی قبلا ۵ امتیاز منظور می شد اما الان ۴ امتیاز

  1. سلام
   خیر. تغییری در این خصوص اعمال نشده. از آنجا که هر ۱ میلیون تومان گردش ۴۰ امتیاز به همراه دارد، امتیاز ۱۰۰ هزار تومان گردش معادل ۴٫۰۸ خواهد بود.

 25. با سلام و ضمن تشکر. اینه قرار بود امتیازت در بازه ۱۵ روزه از ۲۷ دی الی ۱۱ بهمن دوبرابر محاسبه شود, آیا شد؟ من حس کردم این کار انجام نشده است. لطفا توضیح بفرمایید.

  1. سلام
   بله، این افزایش امتیاز در بازه مذکور لحاظ شده بود. به عنوان مثال شما در تاریخ ۹ بهمن معامله ای به شرح خرید سهم شبندر به تعداد ۲۰۰ با قیمت متوسط ۷,۰۰۲ ریال داشته اید.
   در نحوه امتیاز دهی قبلی شما بابت معامله مذکور ۵٫۵ امتیاز دریافت می کرده اید حال انکه در بازه افزایش امتیاز ۱۱ امتیاز به معامله شما تخصیص داده شده است.
   امتیازات معمول بآشگاه برای معاملات: به ازای هر ۱ میلیون تومان معامله ۴۰ امتیاز
   امتیازات ویژه بازه ۲۷ دی تا ۱۱ بهمن: به ازای هر ۱ میلیون تومان معامله ۸۰ امتیاز

  1. با سلام و احترام؛
   دوست عزیز امتیازات مسابقات شامل دو بخش شرکت در مسابقه و امتیاز پاسخ صحیح است.
   ۱) امتیاز شرکت در مسابقه به محض شرکت در مسابقه به حساب اعضا اعمال می شود. برای شرکت در مسابقات لازم است وارد بآشگاه شده باشید.
   ۲)امتیاز مربوط به پاسخ صحیح، به محض انتشار پاسخ هر سوال چنانچه به آن پاسخ صحیح داده باشید به حسابتان اعمال می شود. این امتیازمعادل مقداری است که برای سوال تعیین شده و در صورت سوال درج گردیده است.
   توجه: چنانچه پاسخ صحیح مربوط به مسابقه جسورانه باشد، امتیازی که به حساب برندگان اعمال می شود عبارت است از حاصل ضرب ضریب تاثیر گزینه پاسخ در امتیازی که شرکت کننده در ان به اشتراک گذاشته است.
   با تشکر از شما

  1. سلام
   در هر هفته به ۵۰ نفر از کسانی که بیشترین پاسخ صحیح را به سوالات مطرح شده در آن هفته داده باشند، به عنوان برده امتیاز هدیه داده می شود.
   همچنین درهر ماه به ۱۰۰ نفر از کسانی که بیشترین پاسخ صحیح را به سوالات مطرح شده در آن ماه داده باشند، به عنوان برده ریال هدیه داده می شود.

  1. ضمن عرض سلام و احترام
   دوست عزیز سعی تیم مسابقات بآشگاه بر این است که پاسخ تشریحی مسابقات را حتی الامکان منتشر نماید.
   ممنون از ارائه پیشنهاد

  1. سلام دوست گرامی
   در صورت وجود هرگونه ایراد در سوالات مسابقه، لطفا کد سوال را بفرمایید تا بتوانیم مشکل را پیگیری کنیم.
   البته لازم است اعلام کنیم که قبل از انتشار سوالات در مسابقات بآشگاه، این سوالات توسط کارشناسان از نظر فنی، ویرایشی و تخصصی مورد بررسی قرار می‌گیرد
   تشکر

 26. سپاس و تشکر از تلاش بی وقفه شما در پیشرفت و اعتلای دانش سرمایه کذاری در بورس به طرق مختلف درخور نام آگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *