تالار مجازی بورس چیست؟

 • ۱ مرداد ۱۳۹۹
 • agah4
 • ۵۸ نظر
 • ۱۸۹۰ مشاهده
تالار مجازی بورس چیست؟

ورود به بازار بورس و سرمایه‌گذاری در آن به‌خصوص در سال‌های اخیر بیش از هر زمان دیگری مورد توجه افراد قرار گرفته است. بسیاری از افراد با تکیه بر دانش اطرافیان خود وارد این بازار می‌شوند؛ عده ای با مراجعه به کلاس‌های مجازی و یا حضوری سعی در یادگیری مهارت‌های بازار بورس را دارند و بعضی از کاربران هم با مطالعه کتب، مقالات آموزشی و تماشای فیلم‌های آموزشی میزان دانش بورسی خود را ارتقا می‌دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد بورس چیست؟ وارد شوید.

ولی در کنار تمامی این روش‌ها، وجود فضایی که بتوان آموزه‌های خود را به صورت عملی اجرا و نتیجه آن را دریافت کرد، تاثیر بسزایی در تجربه و درک محیط بورس خواهد داشت.
در همین راستا شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس، تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار، در سال ۱۳۸۹ اقدام به تاسیس فضایی برای تمرین سرمایه‌گذاری در بورس، تحت عنوان تالار مجازی بورس، به آدرس irvex.ir کرده است.

در ادامه به معرفی، نحوه ثبت‌نام، امکانات، تنظیمات و دیگر اطلاعات لازم برای شروع فعالیت در تالار مجازی بورس می‌پردازیم.

معرفی تالار بورس

همان‌طور که ذکر شد، تالار مجازی بورس یک فضای شبیه‌سازی شده از محیط اصلی بورس را برای شما به نمایش در می‌آورد. تمامی اطلاعات ارائه شده در این فضا از جمله تابلو اصلی، شاخص‌ها، نمودارها و صندوق‌های سرمایه‌گذاری، حقیقی هستند و شما می‌توانید به صورت کاملا واقعی آن‌ها را مشاهده و در این مکان به فعالیت بپردازید.
گفتنی است که در این فضا امکان استفاده از پول واقعی وجود ندارد و کاربر نمی‌تواند سرمایه خود را وارد تالار مجازی بورس کند؛ بنابراین سرمایه‌گذاری بر مبنای اطلاعات واقعی صورت می‌گیرد، اما سود و زیان ناشی از آن، شامل وی نمی‌شود. پس در تالار مجازی بورس شما ریسک واقعی را تجربه می‌کنید، اما اتفاقی برای داراییتان نمی‌افتد.

ورود به تالار مجازی بورس

پس از ورود به تالار مجازی بورس سه بخش «چرا بورس»، «یاد بگیریم» و «تمرین کنیم» برای کاربران نمایش داده می‌شود.

در بخش چرا بورس، توضیحاتی در رابطه با اینکه بازار بورس و اوراق بهادار و همچنین تالار بورس چیست، ارائه گردیده است.

در بخش دوم مفاهیم این بازار مانند ریسک، اصول سرمایه‌گذاری، مزایای سرمایه‌گذاری و … آموزش داده شده است.

بخش سوم جهت ورود به تالار مجازی بورس و ثبت نام است. بعد از ثبت‌نام، مرحله تایید هویت کاربر انجام می‌شود و در نهایت صفحه اصلی سایت تحت عنوان «شبیه‌سازی معاملات» برای وی نمایش خواهد یافت.

در این مرحله کاربر می‌تواند به بخش‌های مختلف تالار مجازی بورس وارد شود و با ورود به هر بخش پیام آموزشی مربوط به آن، نمایش خواهد یافت که کاربر می‌تواند آن را مطالعه و یا رد کند.

شروع معاملات در تالار مجازی بورس

تالار مجازی بورسبرای شروع معاملات در تالار مجازی بورس، انتخاب یکی از مسابقات آن الزامی است. زمان ثبت‌نام از کاربر درخواست می‌شود که یکی از سه مسابقه: پیش‌فرض، خصوصی و یا عمومی را انتخاب کند و پس از آن می‌تواند با انتخاب سهام و یا صندوق سرمایه‌گذاری مدنظر، پروسه معاملات خود را آغاز کند.
همان‌طور که ذکر شد، تمامی اطلاعات این بازار بر اساس شرایط جاری بازار است؛ بنابراین با انتخاب سهام مورد نظر جهت خرید، کاربر ملزم به انتخاب تعداد مدنظر و پرداخت کارمزد است. این شرایط برای فروش سهام نیز به همین ترتیب خواهد بود.

همچنین در تالار مجازی بورس هم، مانند بازار حقیقی آن، برای خرید و فروش هر سهامی وجود متقاضی لازم است و معامله بر اساس قیمت بهترین عرضه انجام می‌شود؛ در صورت عدم وجود تقاضا، معامله صورت نمی‌گیرد.

تنظیمات شخصی و امکانات تالار مجازی بورس

امکان اعمال تنظیمات، جهت شخصی‌سازی برای کاربران تالار بورس وجود دارد؛ این تنظیمات به شرح زیر هستند:

– کاربر می‌تواند گزینه «امکان مشاهده سبد سهام توسط دیگران» را فعال کند؛ در این صورت سبد سهام وی برای مابقی کاربران عضو تالار بورس قابل رویت است.

– هر کاربری می‌تواند گزینه «هشدار» یا «زنگ» را برای سهام مدنظر خود فعال کند؛ با این کار در صورت افزایش یا کاهش قیمت آن سهم، اطلاع‌رسانی به کاربر انجام می‌شود.

– کاربران می‌توانند سوابق خرید و فروش خود را مشاهده کنند.
علاوه بر تنظیمات شخصی‌سازی پرتفوی، امکانات دیگری برای کاربران در تالار مجازی بورس در نظر گرفته شده است:

– کاربران می‌توانند دامنه نوسانات تعریف کنند؛ در این شرایط اگر قیمت سهم از دامنه تعریف شده فراتر برود، اطلاع‌رسانی صورت می‌گیرد.
دقت نمایید برای استفاده از امکان دریافت پیام، کاربر پس از تعریف دامنه نوسان در سامانه، باید پیام ارسالی را در همان بخش تعریف کند.

– امکان تعریف مسابقه اختصاصی (به نام کارگزاران) برای کاربران تالار مجازی بورس فراهم است.
در این شرایط کاربر می‌تواند لینک مستقیمی بین سامانه معاملات آنلاین کارگزاری مربوطه و مسابقه اختصاصی ایجاد کند.

– علاوه بر مسابقات اختصاصی به نام کارگزاران، امکان تعریف مسابقه گروهی نیز در این سامانه وجود دارد. این گروه ممکن است شامل اعضای یک خانواده، دوستان و … باشد.

برای شروع مسابقه، ابتدا یک کاربر آن را طراحی کرده و سپس مابقی اعضای شرکت‌کننده را دعوت می‌کند؛ پس از شروع مسابقه افراد به رقابت با یکدیگر می‌پردازند و در انتها میزان بازدهی آن‌ها با هم مقایسه می‌شود و برنده مسابقه می‌تواند از اعتبارات مجازی تعیین شده استفاده کند.
گفتنی است که در طراحی مسابقه، موارد متعددی مانند: مبلغ سرمایه‌گذاری، زمان شروع و پایان مسابقه و… تعیین می‌شود.

– امکان دریافت سود سهام (طبق آنچه در واقعیت برای آن سهم اتفاق افتاده است) وجود دارد؛ البته این سود به مبلغ قابل معامله در پرتفوی کاربر در تالار مجازی بورس اضافه می‌شود و قابلیت دریافت وجه نقد واقعی و واریز به حساب در این سامانه برای کاربران فراهم نیست.

– در صورتی که عملکرد کاربر در این سامانه خوب باشد، تالار مجازی بورس، جایزه‌هایی در قالب سهام واقعی برای وی در نظر می‌گیرد.

– در تالار مجازی بورس، پیام‌های ناظر بورس، اخبار و اطلاعیه‌ها طبق آنچه در واقعیت رخ می‌دهد انتشار یافته و در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

– هر کاربر در تالار مجازی بورس می‌تواند چندین سبد متنوع برای خود تشکیل دهد.

– همچنین در این سامانه امکان دریافت تغییرات سهام شرکت، در بازه‌های معین وجود دارد.

دریافت سود واقعی از تالار مجازی بورس

دریافت سود واقعی از طریق تالار مجازی بورس به صورت مستقیم اتفاق نمی‌افتد. از آنجایی که کاربر زمان ورود به این سامانه وجهی را به عنوان سرمایه در حساب معاملاتی خود شارژ نمی‌کند و تمامی مبالغ مجازی هستند، بنابراین در صورت انجام معاملات سود‌ده نیز، مبلغ سود به شکل مجازی به حساب وی افزوده می‌شود و امکان دریافت نقدی آن وجود ندارد.
بدیهی است که این موضوع در رابطه با ضرر احتمالی هم صدق می‌کند و هرگز هیچ کاربری به صورت واقعی وجهی را به عنوان ضرر از دست نخواهد داد. با این تفاسیر افراد ریسک واقعی را تجربه می‌کنند، اما پول واقعی را از دست نداده و به دست هم نمی‌آورند.

اما در این بین سود واقعی کجاست؟

فرض کنید شخصی بدون تجربه تنها با مطالعه و تکیه بر آموزش‌های دریافتی، وارد بازار بورس می‌شود و اقدام به سرمایه‌گذاری می‌کند؛ درست است که آموزش‌ها تاثیر بسزایی در درک نحوه سرمایه‌گذاری، آنچه در بازار رخ می‌دهد و … دارند، اما همگی می‌دانیم که در تمامی زمینه‌ها، تجربه بهترین معلم خواهد بود.
بنابراین آن شخص ناچار است که تجربیات را از طریق سرمایه‌گذاری واقعی و فعالیت در بازار بورس به‌دست آورد که ممکن است در این بین متحمل ضررهای سنگینی ‌شود.
از طرفی بارها مشاهده شده که نوسانات بازار بر خلاف پیش‌بینی‌ها و تحلیل‌ها پیش رفته و این موضوع شوک بزرگی را برای سرمایه گذاران به وجود آورده است؛ در این بین افرادی که شرایط مشابه را تجربه کرده‌اند، بهترین عملکرد و عکس‌العمل را دارند.
اگرچه با فعالیت در بازار حقیقی بورس این تجربه به مرور بدست می‌آید؛ اما کسب تجربه، مشمول پرداخت هزینه و سرمایه‌گذاری واقعی است.
بنابراین با حضور در تالار مجازی بورس، افراد ریسک واقعی، میزان سوددهی سهام شرکت‌ها طبق وقایع جاری بازار بورس در بازه‌های زمانی متنوع، انواع استراتژی سرمایه‌گذاری و … را تجربه می‌کنند و در نهایت پس از ورود به بازار بورس، به جای طی کردن قدم‌های اولیه، مانند یک حرفه‌ای رفتار می‌کنند.

عضویت و استفاده از خدمات تالار مجازی بورس در کنار گذراندن دوره‌های آموزشی آن، بهترین روش پیشنهادی برای کاربران تازه وارد و نا‌آشنا به بازار بورس است.

 

 

قصد یادگیری و پیشرفت در بورس را دارید؟

از صفر تا صد بورس را توسط بهترین اساتید آموزش ببینید. لطفاً برای کسب اطلاعات کامل‌تر، مشخصات خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.

58 پاسخ به “تالار مجازی بورس چیست؟”

 1. حسین گفت:

  سلام وقتتون بخییر
  توسط شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس وابسته به سازمان بورس و اوراق بهادار و با هدف آموزش و آشنایی علاقه‌مندان سرمایه‌گذاری در بازار بورس ایران با سازوکار مناسب سرمایه‌گذاری در بورس راه اندازی شده‌است. برای فعالیت در این تالار، کاربران نه نیاز به پول دارند و نه ضرر خواهند کرد. هدف اصلی این سامانه، آموزش عملی سرمایه‌گذاری در بورس است. قیمت‌ها، شاخص‌ها و سایر اطلاعات در تالار مجازی، واقعی و منطبق بر شرایط واقعی بازار است، به‌طوری‌که گویی کاربر واقعاً در حال سرمایه‌گذاری در بورس است.

  ۲۳
 2. مسعود گفت:

  با سلام
  با توجه به پایین بودن سطح بسیاری از افراد که به تازگی به بازار سرمایه وارد شدن این اموزشها خیلی مورد نیاز است
  با تشکر

  ۲۵
 3. عبداله گفت:

  سلام
  با توجه به میزان اطلاعات افرادی که به تازگی وارد بازار سرمایه شدن ارایه شدن این آموزش ها ضروری و کاربردی میباشد
  با سپاس فراوان

  ۱۹
 4. محمدصادق گفت:

  نظر به کم تجربگی و اطلاعات کم افراد تازه وارد خیلی برنامه جامع و جالبی هست که باعث یادگیری و تجربه اندوزی کاربران جدید میشود
  مثل یه مانور نظامی هست

  ۱۲
 5. فرزاد گفت:

  با سلام
  با توجه به اینگه اخیرا افراد زیادی وارد بورس میشوند جهت بازدهی بیشتر و پایین اوردن ریسک معاملات اراِیه هر گونه مطالب در این مورد بسیار تاثیر گذار خواهد بود
  با تشکر

  ۴
 6. naser گفت:

  برای یادگیری از هر منبعی استفاده میکنی یک چیز جدیدی یاد میگیری باید سعی شود از منابع مختلف در اموزش استفاده شود

  ۱۱
 7. GB56 گفت:

  سلام سطح بسیاری از افراد که به تازگی به بازار سرمایه وارد شدن خیلی پایین است و این اموزشها خیلی لازم است

  ۴
 8. مرضيه خرمي گفت:

  باسلام ؛ راهی اسونه برای کسانی که هیچ علمی درمورد بورس ندارن و فقط به مشاوره دیگران تکیه میکنن .

  ۱۱
 9. محمد گفت:

  درود و سپاس
  راه اندازی تالار مجازی میتونه متقاضیان رو حرفه ای تر کن و از اشتباهات و وابستگی اونها رو به دیگران کاهش بده.

  ۱۳
 10. سیدماهور گفت:

  به نظر من بهتربن کار آموزش، قبل از معامله کردن است
  ولی باید از نظرات افراد باتجربه هم استفاده کرد.

  ۱۰
 11. سید محمد گفت:

  سلام
  به نظرم باید همه مطالعاتمون راجع به بورس، سهم ها، سقف قیمت، کف قیمت، محدوده حمایتی و بسیاری از موارد مرتب با اون رو افزایش بدیم

  ۴
 12. زینب گفت:

  برای فعالیت در این تالار، کاربران نه نیاز به پول دارند و نه ضرر خواهند کرد. هدف اصلی این سامانه، آموزش عملی سرمایه‌گذاری در بورس است. .

  ۲
 13. parisa گفت:

  سلام بنظرم خوبه افراد اموزش کافی ببینند بعد وارد بازار بشن یا اینکه با حداقل سرمایه ازمون خطا انجام بدن

  ۳
 14. اسی گفت:

  به نظر من بهترین کار آموزش، قبل از معامله کردن است
  ولی باید از نظرات افراد باتجربه هم استفاده کرد...

  ۵
 15. جمیله گفت:

  با سلام به نظر میرسد بسیار عالی باشد چون میتواند قدرت ریسک پذیری افراد کم تجربه را بالا ببرد و بتواند آنها را واارد بازار با ریسک بالای سرمای کند

  ۴
 16. محسن گفت:

  سلام اموزش تو هر چیزی نیاز هست به خصوص تو بورس که گاهی یک اشتباه ممکنه باعث ضرر زیادی بشه

  ۲
 17. خادی گفت:

  به نظر من این کارا الکیه
  اوم تا تجربه ضرر و زیان رو واقعی نداشته باشه نمیتونه پیشرفت کنه
  من خودم از ابتدا ورود کردم به فضای حقیقی بورس
  خیلی ضرر سنگینی دادم
  برای حبرانش مجبور شدم یاد بگیرم بورس رو و الان موفقم
  ۱۰ برابر ضررم و جبران کردم

  ۲
 18. yasser67 گفت:

  با سلام و احترام؛
  بی شک آموزش نقش بی بدیلی در مهارت افراد دارد و این مهم باید به عنوان یک ضرورت قبل از ورود افراد به بازار سرمایه درنظر گرفته بشود.
  با تشکر

  ۲
 19. Fox18 گفت:

  با سلام با اینکه این فضا برای اموزش خوب هست ولی تا در فضای حقیقی معامله ورود وضرر وسود را تجربه نکنیم بورس باز نمیشود.

  ۳
 20. محمد ناظریان گفت:

  سلام
  شاید باعث بشه افراد کم سواد و بی سواد که به خاطر جلو گیری از کم شدن ارزش سرمایه ی زندگی به این بازار رو اوردن کم تر ضرر کنن یا ضرر نکنن.

  ۲
 21. Mortaza گفت:

  بورس در ایران فراگیر نشده به طور کلی اما همه مردم می‌توانند در بورس شرکت کنند با آموزش و راهنمایی ،ثبت معاملات باید با راهنمایی و آگاهی بورسی اعلام شود نه شانسی

  ۶
 22. ssm گفت:

  سلام‌
  آموزش برای ابتدایی ترین مسائل اقتصادی لازم و حیاتی می باشد چ رسد ب بورس ک پیچیدگی های خاص خود را دارد

  ۲
 23. حسن حصاری گفت:

  با سلام به نظرم این اموزش ها خیلی ضروری هست مخصوصا با این حجم بالایی از هموطنان که اکثرا اطلاعات کافی راجب بورس ندارند و وارد این جریان شدند

  ۲
 24. فرشاد گفت:

  از ۳ ماه پیش با بورس و کارگزاری آگاه آشنا شدم و توی این مدت چند تا دوره آموزشی آنلاین شرکت کردم ، خواستم تشکر کنم از امکاناتی که برای مردم فراهم کردید که از سرمایه گذاری رو فرا بگیرن و این آموزش ها نه فقط در بورس بلکه در تمام مراحل دیگه زندگی هم کاربرد داره برامون
  موفق باشید

  ۲
 25. وحید گفت:

  اطلاعاتی که سایت و باشگاه آگه هم میده خیلییی خوبه و برا سرمایه گذاری صندوق ها هم عالین برا تازه واردها

  ۲
 26. احمد رحمانی گفت:

  برای افرادی که تازه وارد بازار سرمایه شده اند قطعا این آموزش ها مفید و ضروری خواهد بود هم به لحاظ سود کردن و هم به لحاظ پیشگیری از زیان اصل سرمایه ای که آورده اند.
  قبل از خرید سهم باید از نظر بنیادی و تکنیکال بررسی لازم صورت گیرد و همچنین زمان ورود و خروج از سهم رو باید تشخیص دهد و توی این بازار باید به دانش خود متکی باشد چون مسوولیت معامله با خودش است.
  پر سود باشید

  ۲
 27. کمال گفت:

  آموزش قبل از شروع یکی از اصول موفقیت است و اگر بدرستی انجام شود درصد موفقیت بالاتر خواهد بود ای کاش همه کسانی که تازه وارد بورس می شوند عجله ای دنبال سود نباشن و کم کم با اصول آموزشی که کارگزاری ها علی الخصوص کارگزاری آگاه بصورت کامل ارائه میده معامله انجام بدن تا دچار ضررهای احتمالی نشوند.

  ۳
 28. PAT2015 گفت:

  با سلام
  این معاملات مجازی به درد نمیخوره،بهتره با سرمایه کم معاملات واقعی شروع بشه و کم کم سرمایه رو زیاد نمود.

  ۲
 29. محمد رضا گفت:

  با سلام
  باید اول آموزش دید و بعد از افراد با تجربه کمک و مشورت گرفت

  ۲
 30. محمد رضا گفت:

  با سلام
  باید اول آموزش دید و بعد از افراد با تجربه کمک و مشورت گرفت تا با دقت وارد کار شد خدایی نکرده سرمایه از دست نرود

  ۲
 31. مسعود گفت:

  استفاده از تجربیات ونظرات افراد باتجربه در پیشرفت بسیار موثر خواهد بود.

  ۱
 32. آریایی گفت:

  با سلام
  تالار مجازی خوب هست ولی باید هر نفر تو میدون خودش روم محک بزنه و حودش رو ارزیابی کن

  ۱
 33. عبدالله گفت:

  آموزش قبل از معامله خیلی مهمه که یک شخص قبل از اینکه وارد معاملات بورس بشه اول باید اموزش کافی داشته باشه.

  ۴
 34. valiollah گفت:

  سلام
  تالار مجازی واقعا ایده ای خوب برای آشنایی با بورس و فعل و انفعالات آن است.

  ۱
 35. Zahra گفت:

  باسلام باتوجه به خیل عظیمی که وارد بازاربورس شده و هطلاعات کافی نداریم اموزش ها یک ضرورت هستند .

  ۲
 36. رضا گفت:

  آموزش باید قبل از معامله کردن دراولویت قرار گیرد

  ۳
 37. امیر گفت:

  استفاده از تجربیات و آموزش توسط افراد متخصص باعث کاهش ضرر و زیان های احتمالی ناشی از عدم آموزش صحیح و تصمیمات احساسی و بدون تحلیل فرد تازه وارد در بورس میشود.

  ۳
 38. فلاحی گفت:

  سلام وخسته نباشید
  بنده تازه وارد بورس شدم و امیدوارم که بتوانم با این دوره هاخودم رابه سطحی برسانم که کمترین اشتباه را در تحلیل شرکت هاداشته باشم وسطح اشتباهم رابه کمترین حد برسانم.

  ۳
 39. محمدجواد گفت:

  ارائه آموزش از سوی کارگزاری برای تازه وارد ها بسیار حیاتی و اثر گذار است

  ۴
 40. محمدجواد گفت:

  آموزش برای افرادی که تازه وارد بازار بورس شده اند امر ضروری است و شخصا بدون آموزش وارد بازار نمی شدم و ریسک آن را قبول نمی کردم

  ۶
 41. Zahra گفت:

  آموزش برای افراد تازه وارد در بورس بسیار الزامی است.

  ۲
 42. عباسعلی نوروزی گفت:

  وقت بخیر.برای فعالیت دربازارسرمایه گذاری بورس آموزش اصولی وپایه ای بسیارلازم وضروری است

  ۱
 43. samiraemadi گفت:

  سلام دوست عزیز جهت کسب اطلاعات در رابطه با اصطلاحات بورس به لینک مراجعه فرمایید.

  ۰
 44. parstina گفت:

  متاسفانه بدلیل عدم آگاهی بعضی ها از بورس سیستم معاملات گاها دستخوش هیجاناتی کاذب شده و صد البته حرفه ای ها نهایت استفاده را از این موج می برند. در این بین شیوه های آموزش و آگاهی بخشی کارگزاری ها خصوصا آگاه در این زمینه می تواند جلوی ضرر این افراد را گرفته ومانع دل. زدگی و خروج پول ها از بورس شوند

  ۱
 45. اسماعیل گفت:

  لطفا هر روز یک یاچند سهم را تحلیل کنید
  اعضاءجدید با تحلیل و اموزش کارشناسان شما بهتر انتخاب سهم میکنند

  ۱
 46. مهدی برازنده شایق گفت:

  سلام
  با توجه به میزان اطلاعات افرادی که به تازگی وارد بازار سرمایه شدن ارایه شدن این آموزش ها ضروری و کاربردی میباشد.

  ۱
 47. حمیدرضا گفت:

  باسلام خدمت دوستان عزیز
  برای کسانی که تازه وارد بورس شده اند بهترین راه یادگیری و حرفه ای شدن این آموزش های ویدیویی است.

  ۲
 48. محمد صادق گفت:

  متاسفانه وقتی به برخی گفته میشه شما بی سواد بورسی هستی یک توهین تلقی میشه

  بورس علاوه بر سواد و دانش و اطلاعات مختلف نیازمند روحیه ای خاص هم هست که با وارد کردند اجباری مردم به بورس ـ به خاطر حفظ ارزش پول ـ بسیاری از مردم این روحیه رو ندارن و موجب ضرر به خودشون و دیگر سهامدارا میشن

  بهتره آموزش به طور جدی پیگیری بشه

  ۱
 49. فرزاد گفت:

  آقا خیلی‌ها آشنایی و سواد بورسی ندارن و باعث میشن به دیگران ضرر برسونن لطفا از مطالب آموزشی و بسته های که در کارگزاری هست استفاده کنید

  ۱
 50. پیام باقری گفت:

  سلام دوستان.
  تالار مجازی بورس ایران توسط شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس وابسته به سازمان بورس و اوراق بهادر و باهدف آموزش و آشنایی علاقه مندان سرمایه گذاری در بازار بورس ایران با سازو کار مناسب سرمایه گذاری در بورس راه اندازی شده است.برای فعالیت در این تالار کاربران نخ نیاز ب پول دارن و ن ضرر خواهن کرد.هدف اصلی این سامانه آموزش علمی سرمایه گذاری در بورس است.قیمتها شاخص ها و سایر اطلاعات در تالار مجازی واقعی و منطبق بر شرایط واقعی بازار است.
  ب طوریکه گویی کاربر واقعا در حال سرمایه گذاری در بورس است.
  باتشکر به دوستان.😊

  ۱
 51. mmdreza گفت:

  این اموزشهاا واقعا لازمه
  ای کاش اصلا قبل از ورود ب بورس امتحان گرفته میشد ک همه با علم وارد بشن

  ۰
 52. توحید گفت:

  آموزش و آگاهی قبل از انجام معاملات خیلی مهمه وقتی با علم پیش بری هیجانات نمیزاره سرمایتو از دست بدی

  ۱
 53. کورش حسینی گفت:

  واقعا عالیه. برای کسانی که به تازگی وارد بورس شده اند بسیار کلاس خوبیه. واقعا دست گروه قدرتمند کارگزاری آگاه درد نکنه

  ۰
 54. رسولی گفت:

  سلام خسته نباشید
  درخواست وجه زدیم
  تو سایت زده واریز شده ولی بحساب واریز نشده چطور باید پیگیر بشیم.
  ممنون

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   اگر درخواست وجه را تا قبل از ساعت ۱۲ بزنید پول فردای آن روز به حساب شما واریز خواهد شد . اما اگر بعد از ساعت ۱۲ درخواست وجه بزنید ۲۲ الی ۳ روز کاری طول می کشد تا پول به حساب شما واریز شود. بعد از ارسال تقاضای وجه، درصورتی که وضعیت درخواست شما در حالت "انجام شد" قرار گرفته باشد, زمان پرداخت وجه مورد نظر شما بین ۸:۳۰ صبح تا ۱۶:۳۰ متغیر است و به صورت خودکار به حساب شما واریز می گردد.

   ۰
 55. معین گفت:

  سلام سطح بسیاری از افراد که به تازگی به بازار سرمایه وارد شدن خیلی پایین است و این اموزشها خیلی لازم است

  ۱
 56. سید گفت:

  با سلام
  با توجه به پایین بودن سطح بسیاری از افراد که به تازگی به بازار سرمایه وارد شدن این اموزشها خیلی مورد نیاز است
  با تشکر

  ۰
 57. حامد گفت:

  بهتر است منفی و مثبت ها رنگی بشود. همه با یک رنگ نوشته شده. رفرشزدنش کلافه کننده هست. تا میروی نمادی انتخاب کنی رفرش میزند. تاریخ معامله ندارد.....

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: