چگونه با سرمایه گذاری در بورس ثروتمند شویم؟

 • ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
 • Agah
 • ۶۴۴ نظر
 • ۳۷۷۲۹ مشاهده
با سرمایه گذاری در بورس ثروتمند شویم

تاکنون به سرمایه گذاری در بورس و معاملات بورسی فکر کرده اید؟ تصورتان از حضور در بازار بورس چیست؟ آیا می‌توانیم با سرمایه گذاری در بورس ثروتمند شویم؟ راه و روش کسب ثروت از بورس چیست؟

برخی از مردم فکر می‌کنند که این فضا فقط متعلق به افراد ثروتمند است و تصویری که از فعالان در این حوزه دارند، شخصی میانسال با خودرویی لوکس و لباس‌هایی گران‌قیمت است. این تصویر از بیشتر افراد دور است و به همین خاطر فکر می‌کنند که در بازار بورس جایی نخواهند داشت؛ چون بورس مال پول‌دارها است.

برخی دیگر هم معتقد هستند که با ورود به بورس سریعاً می‌توانند به پول و ثروت برسند و در عرض یک سال، از آپارتمانی اجاره‌ای به برجی چندین و چند طبقه نقل مکان کنند. هیچ‌یک از این تصاویر درست نیست! اگر شما نیز جزو یکی از این دو گروه هستید، این مطلب را مطالعه کنید تا از آنچه در این بازار پرماجرامی‌گذرد، آگاه شوید.

واقعیت این است که بازار بورس مانند هر نوع سرمایه گذاری دیگر از ظرفیت‌هایی برای رشد برخوردار است و در مقابل، احتمال شکست هم وجود دارد. به عبارت بهتر باید به بازار بورس به عنوان یک ابزار برای فعالیت‌های اقتصادی نگاه کرد که می‌تواند منجر به رشد و شکوفایی یا شکست شود.

چه چیزی موفقیت و سود شما را در بازار بورس تامین می کند؟ یا چه کار کنیم تا از بورس سود دریافت کنیم؟

دیدگاه و شیوه عملکردتان است که مسیرتان را در بورس مشخص خواهد کرد. در ادامه به ابعاد موفقیت و ثروت در بورس بیشتر پرداخته شده است. با ما همراه باشید:

می‌خواهم با سرمایه گذاری در بورس ثروتمند شوم!

با سرمایه گذاری در بورس به دنبال سود، ثروت و درآمد هستید. خب، همه چنین خواسته‌ای دارند؛ به ویژه در اکوسیستم اقتصادی کشورهایی که به خاطر وجود تورم، ارزش پولی که در دست مردم است، مدام کاهش پیدا می‌کند.

بدیهی است که در چنین شرایطی هیچ‌کس دوست ندارد، پول و سرمایه ای را که به زحمت جمع‌ کرده است، به آسانی از دست بدهد.

به پولی که در دوران تورم در اختیار دارید، پول داغ گفته می‌شود؛ زیرا به واسطه شرایط اقتصادی، ارزش آن مدام کاهش پیدا می‌کند و نگه داشتن آن در دست و عدم به‌کارگیری آن در یک سرمایه گذاری مناسب باعث می‌شود شبیه جسمی داغ باشد که دستانتان را می‌سوزاند و فقط ضرر را به شما تحمیل می‌کند.

یکی از روش‌هایی که باعث می‌شود به حفظ ارزش پول و سرمایه خود کمک کنید، سرمایه‌گذاری در بورس است. بورس بازاری قانونی است، همه فعالیت‌ها و روندهای سرمایه‌گذاری در آن قابل بررسی و پیگیری است. به همین خاطر است که دیگر نگرانی بابت از دست رفتن سرمایه به دلیل کلاهبرداری و سرقت و… در آن وجود ندارد.

فعالیت در بورس، محدودیت سنی دارد؟

بورس سن و سال نمی‌شناسد!

فرقی نمی‌کند که بازنشسته هستید یا جوانی که به تازگی کمی درآمد و سرمایه پیدا کرده است. در هر حال، بورس به هر طیف سنی، امکان فعالیت می‌دهدو شما می‌توانید با هر مبلغی در بورس سرمایه‌‌گذاری کنید.

البته برای خرید آنلاین سهم نیاز به مبلغ حداقل ۱۰۰هزار تومان است ولی به طور کلی با هر سرمایه‌ای می‌توانید وارد بازار بورس شوید. پس محدودیت در بورس هیچ معنایی ندارد. آنچه برای شروع فعالیت در بورس لازم است، چیزی نیست جز دانش بورسی، شجاعت و جسارت.

شما باید برای پذیرش ریسک و ورود به دنیایی که به هوشیاری و دقت نیاز دارد، پس از آموزش بورس کاملاً شجاع و جسور باشید. زیرا ورود به هر عرصه حساسی مستلزم پذیرش ریسک‌ها و شکست‌هایی است که هر کسی تاب و توانِ تحمل آنها را ندارد.

کسانی در بورس موفق می‌شوند که از واژه شکست، تعبیر منفی نداشته باشند. این افراد معتقدند که شکست اولین مرحله از پختگی است و به افزوده شدن تجربه‌های مفید آن‌هاکمک می‌کند.

پس اگر نگاه‌تان به شکست خوردن کاملاً یک نگاه منفی است، بعد از هر بار زمین خوردن به سختی دوباره از جا بلند می‌شوید و خود را نمی‌بخشید؛ اصلاً به کار کردن و سرمایه گذاری در بورس یا بازارهای مشابه آن فکر نکنید.

آموزش بورس: برای ثروتمند شدن در بورس چه چیزهایی را می‌دانم؟!

اگر قصد کرده‌اید که در بازار بورس شروع به فعالیت و سرمایه گذاری کنید و فکر می‌کنید که شجاعت کافی برای این کار را دارید، لازم است تا ضمن اینکه برای این ویژگی خود ارزش زیادی قائل هستید به خودتان یادآوری کنید که آگاهی در بورس و آموزش بورس بسیار مهم است.

آگاهی یعنی کسب دانش و آموزش درباره ساز و کار بورس، محیط آن و عواملی که بر نوسانات قیمت اثر می‌گذارد. بی‌مطالعه و بدون تحقیق نباید وارد بازار بورس شد. تصمیمات هیجانی و شانسی، شما را به جایی نمی‌رسانند. پس دقیق و بامعلومات ظاهر شوید و بی‌گدار به آب نزنید.

داشتن شجاعت و دانش، شما را به فردی قدرتمند در عرصه سرمایه گذاری بدل می‌کند. عملگرایی هم نتیجه تقارن و هم‌نشینی این دو موضوع است.

کسی که هم اطلاعات خوبی از بورس دارد و هم شجاعت کافی برای ورود به فعالیت‌های واقعی، به سادگی پا در مسیر می‌گذارد و مدام تعلل نمی‌کند. تعلل در تصمیم گیری و اقدام، یکی از اصلی‌ترین سمومی است که مانع از موفقیت در فعالیت‌های اقتصادی به ویژه در بورس می‌شود.

مثبت فکر کردن را می‌دانم!

وقتی صحبت از تفکر مثبت می‌شود همه به یاد جملات کلیشه‌ای مختلفی مانند: «زندگی زیبا است… خورشید رویایی است… و زندگی چقدر شیرین است» می‌افتند. اما واقعیت این است که تفکر مثبت، موضوعی عمیق‌تر از رویایی دانستن زمین و زمان است. تفکر مثبت یعنی واقع‌بینی با چاشنی مثبت‌اندیشی. یعنی همیشه به دنبال راه حل بودن و تسلیم نشدن. تفکر مثبت، شیوه‌ای از تفکر است که برای ثروتمند شدن و سرمایه گذاری در بورس به آن نیاز دارید. افراد موفق از تفکر راهبردی برای هر کاری بهره می‌برند. آنها می‌دانند که چطور باید از نقاط قوت خود و فرصت‌ها برای رشد و موفقیت بهره ببرند. در مقابل، تهدیدها هم آنها را نمی‌ترساند و سعی می‌کنند که در مبارزه با چالش‌هایی که پیش می‌آید، بهترین تصمیم‌ها را بگیرند.

پس برای ورود به بورس باید روی خودتان کار کنید تا فردی شجاع با جسارت لازم برای شروع سرمایه گذاری و کسب تجربه‌های اقتصادی تازه شوید. علاوه بر این باید عملگرا باشید و فقط از دور مشغول رصد کردن شرایط نباشید اگر زیادی از حد هم به تحلیل و بررسی بپردازید، ترسی به جانتان می‌افتد که مانع از پا گذاشتن به زمینه‌های سرمایه‌گذاری می‌شود.

با سرمایه گذاری در بورس ثروتمند شویم

با فعالیت در بورس، خانه و ماشین و ویلا می‌خرم!

همه کسانی که به بورس می‌آیند، آرزوی افزایش سود و سرمایه دارند. این آرزو بدیهی است؛ اما رسیدن به این هدف تا حدی زیادی به میزان سرمایه‌تان هم بستگی دارد. میزان سود و زیان روزانه در معاملات بورس محدودیتهایی دارد و از حدی بیشتر یا کمتر نمی شود. سود یا ضرری که به طور متوسط ممکن است برای سرمایه شما رخ دهد، در طول هر روز  معاملاتی، حدود ۵ درصد است.

بنابراین، هر چقدر سرمایه‌تان بیشتر باشد، در صورت سود کردن به افزایش سرمایه بیشتری خواهید رسید. اما منظور این نیست که خانه و زندگی‌تان را بفروشید و با آن یک نوع سهام خریداری کنید. شما باید بنا به توان مالی و بودجه‌ای که در اختیار دارید، شروع به سرمایه گذاری در بورس یا بازارهای دیگر کنید.

هر چقدر این مبلغ بیشتر باشد، بهتر است اما همه آن را نباید در خرید یک نوع سهم به کار ببرید. سبد سرمایه گذاری تشکیل بدهید و سرمایه خود را در بخش‌های مختلف بازار بورس، صنایع و نمادهای مختلف تقسیم کنید. در مرحله بعد لازم است به صورت مداوم مراقب باشید که اوضاع هر یک از حوزه هایی که در ان سرمایه گذاری کرده اید، به چه ترتیب است و در صورت نیاز خرید و فروش لازم را انجام بدهید.

نکته‌ای که این جا باید به ان اشاره کنیم این است:

نداشتن انتظارات عجیب و غریب از سرمایه گذاری در بورس

یعنی اگر شما با ۲ میلیون تومان، خرید سهام را شروع می‌کنید، باید یادتان باشد که رشد یا ضرر تصاعدی است؛ اما نه به این معنا که ۲ میلیون‌تان در عرض چند هفته به ۲۰۰ میلیون بدل می‌شود. یکی از نکات مثبت سرمایه گذاری در بورس همین است که روند فعالیت و فرایند کم و زیاد شدن سرمایه‌ کاملاً مشخص است.

به همین خاطر با بررسی و ارزیابی سهامی که خریداری کرده‌اید، امکان اینکه بدانید ارزش سرمایه‌تان چقدر است، کاملاً وجود خواهد داشت. پس نباید فضایی فکر کنیم و باید انتظارات معقول داشته باشیم.

نتیجه‌گیری

برای سرمایه گذاری در بورس باید شجاعت کافی را داشته باشیم و نترسیم! ریسک معقولی را بپذیریم و بدانیم با حضور در بازار بورس و کسب تجربه‌های ریز و درشت در بلند مدت به سود خواهیم رسید.

تضمینی وجود ندارد که در بورس ثروتمند شویم، ولی اگر مکانیزم کار بورس را یاد بگیرید، در بورس پتانسیل تبدیل شدن به یکی از ثروتمندان مشهور خودساخته وجود دارد. تا انتخاب و روش ما چه باشد!

قصد یادگیری و پیشرفت در بورس را دارید؟

از صفر تا صد بورس را توسط بهترین اساتید آموزش ببینید. لطفاً برای کسب اطلاعات کامل‌تر، مشخصات خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.

644 پاسخ به “چگونه با سرمایه گذاری در بورس ثروتمند شویم؟”

 1. AV0195 گفت:

  یکی از خطرات بورس وقوع جنگ است که باعث سقوط بازار سهام می گردد. بهتر است همیشه با کل سرمایه وارد بازار بورس نشد. من خودم با ۳۰ درصد سرمایه وارد خواهم شد.

  ۲۹
 2. حیدر پژهان گفت:

  ممنون بابت اطلاعات خوبی که میدید . خیلی عااااااالی

  ۴
 3. AU2582 گفت:

  با تشکر از مقاله خوبتان، بسیار مفید بود

  ۱
 4. AW3137 گفت:

  سلام .میخواستم بدونم چطوری کد ده رقمی رو میتونم دریافتکنم.

  ۲
 5. AW3137 گفت:

  ممنونم از اینکه بتمام سوالات جواب میدهید.

  ۱
 6. AW3120 گفت:

  سلام خسته نباشید من برادرام ۱۵ سالش چگونه میتوانم ان را عضو بورس کنم ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دریافت کد بورسی برای افراد زیر ۱۸ سال به این صورت است که ابتدا در سامانه سجام و آگاه اکسپرس ثبت نام می‌کنند و پدر فرزندان جهت احراز هویت با مدارک شناسنامه و کارت ملی به همراه مدارک فرزندان به دفاتر پیشخوان یا محل کارگزاری مراجعه میکند.
   در خصوص معرفی شماره حساب لازم است اعلام کنیم که حساب به نام خود شخص (فرد زیر ۱۸ سال) باشد.
   باتشکر

   ۴
   • AU8812 گفت:

    یعنی من برای پسرم که هنوز دو سالش هست میتونم کد بگیرم و حتی کد سجام و معاملات انلاین
    ممنون میشم اگه جواب بدین

    ۱
    • Agah گفت:

     سلام دوست عزیز
     برای افراد زیر ۱۸ سال و بدون مدرک حداقلی دیپلم، اشخاص می توانند درخواست دریافت کد آفلاین نموده و از طریق پنل افلاین به معامله بپردازند.
     با ثبت نام در سامانه آگاه اکسپرس جهت دریافت کد و انتخاب ثبت نام در سجام در حین ثبت نام، میتوانید علاوه بر اخذ کد، ثبت نام سجام را انجام دهید.
     جهت احراز هویت نیز سرپرست کودک (پدر) می تواند با مدارک خود و فرزند اقدام کند.
     باتشکر

     ۰
  • AU7876 گفت:

   کد آفلاین براش بگیر

   ۱
 7. عبدالله حاجی زاده گفت:

  با سلام
  ممنون از اطلاعات خوبی که ارائه میکنید

  ۱
 8. AW3440 گفت:

  با سلام
  بنده دوروز پیش در آگاه اکسپرس و سجام ثبت نام کردم برای دریافت کد بورسی
  دیشب در سایت سهام ایرانخودرو مقدار سهامم رو سرچ کردم و متوجه شدم که بنده یک کد بورسی دارم
  الان کد بورسی جدید برام صادر میشه یا اقدام دیگه‌ای باید انجام بدم ؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   کد بورسی جدیدی برای شما صادر نمی‌شود، تنها دسترسی آنلاین کارگزاری آگاه را برای انجام معاملات دریافت خواهید کرد.
   باتشکر

   ۲
 9. AL4089 گفت:

  سلام - بله آموزش اصولی و مداومت در مسیر امکان پذیره
  تشکر

  ۱
 10. AU0012 گفت:

  سلام خسته نباشید اگر نماد قرمز باشد متوقف می شود ممنون میشم جواب دهید

  ۱
 11. AK8490 گفت:

  با تشکر از مقاله خوبتان، بسیار مفید بود

  ۶
 12. AW3471 گفت:

  به نظرم بعد از آموزشهای لازم در مورد بورس و انواع تحلیل سهام، بهتر است با سرمایه کوچکی شروع به کار کرد و سپس بعد حدود ۴ سال کسب تجربه که (لازم است حداقل دوره ای از سقوط بازار و رکود را هم تجربه کرده باشید) آنگاه است که می توانید با ریسک بسیار کمتر معاملات با سود آوری بالا انجام دهید و از حداکثر توانایی و سرمایه تان استفاده کنید.

  ۰
 13. فیروز خلیلی گفت:

  سلام , من با مطالعه راهنماییهای شما سبد سرمایه گذاری تشکیل دادم و بخشی از سرمایه خودم را در جاهای مختلف بازار بورس تقسیم کردم که بنظرم خیلی امید بخشه و با علاقه ادامه میدم.

  ۵
 14. AU6066 گفت:

  با سلام
  مقاله انگیزشی خوبی بود

  ۱
 15. AL2471 گفت:

  با سلام.
  جواب سوال با کد سوال: ۹۸۰۲۰۱۵ مورخ ۹۸/۲/۹ کاملا اشتباه است. گزینه ۴ جواب صحیح نیست و گزینه های ۱و۳ صحیح هستند چون شما در هر منبع معتبری که بررسی نمائید مشاهد مینمائید یکی از تعریفهای مهم شود انباشته سودی است که به سهامداران پرداخت نمیشود نه اینکه میشود. لطفا سریعا رسیدگی نمائید و یا سوال را به خاطر وجود گزینه نادرست کلا حذف نمائید.

  ۲
 16. AL5079 گفت:

  با سلام.
  برای کد سوال ۹۸۰۲۰۱۵ پاسخ اشتباهی دادید زیرا سود انباشته بخشی از سود خالص شرکت است، که به سهامداران پرداخت نمی شود و این مبالغ برای هر سال با مبالغ انباشته سال های قبل جمع می شود. لطفا در اسرع وقت اصلاح نمائید. پاسخ صحیح فقط گزینه های ۱و ۳ میشود.

  ۲
 17. AL5060 گفت:

  با سلام.
  برای کد سوال ۹۸۰۲۰۱۵ پاسخ اشتباهی دادید زیرا سود انباشته بخشی از سود خالص شرکت است، که به سهامداران پرداخت نمی شود و این مبالغ برای هر سال با مبالغ انباشته سال های قبل جمع می شود. لطفا در اسرع وقت اصلاح نمائید. پاسخ صحیح فقط گزینه های ۱و ۳ میشود.

  ۱
 18. AS3223 گفت:

  سلام.
  همانطور که از اسم سود انباشته مشخص است و در تمام منابع اگر طراح محترم ماسبقه مورخ ۹ اردیبهشت ماه بگردد ملاحظه مینماید که سود انباشته بخشی از سود خالص شرکت است، که به سهامداران پرداخت نمی شود. پس آنگاه شما چگونه گزینه ۴ را به عنوان گزینه صحیح مطرح نمودید؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
  لطفا سوال با پاسخ غلط طرح نکنید...

  ۲
 19. AG7035 گفت:

  سلام
  با تشکر از اطلاعات مفید و جامع

  ۱
 20. AR0754 گفت:

  با سلام، ممنون از بآشگاه، طبق معمول عالی بود. «نکته ای که "اینجا"! باید به "آن"! اشاره کنیم "این"! است» قبل از *نتیجه گیری* مورد توجه قرار گیرد.
  با تشکر از بآشگاه
  لطفا املای تایپی کلمات مورد اشاره در محل فوق اصلاح شود.¤¤¤
  [این* به جای ایت و ... در متن مورد اشاره فوق الذکر]
  بازهم ممنون

  ۱
 21. AJ5449 گفت:

  با سلام و سپاس از مطالب خوبتون. فکر می کنم برای تازه واردها، این که تکه تکه پولی دستشون می یاد تعداد کمی سهم بخرن مفیده. بعدا با بیشتر شدن دانش سرمایه هم افزایش پیدا می کنه و معاملات بزرگتر انجام می شه.

  ۳
 22. محمد گفت:

  سلام
  تو رو خدا دو تا سرور درست و درمون بگیرید برای این سامانه معاملاتی آنلاین. والا بخدا من از ۹۷/۱۲/۰۴ توی این کارگزاری دارم معامله میکنم و تا امروز بیشتر از ۴ مرتبه سایتتون رفته رو هوا. اونم توی تایم معاملات. پشتیبانی هم زنگ میزنیم میگه درست میشه . آخه کی؟؟؟؟ من کلی سر این قضیه ضرر دادم کی جوابگوی ضرر های ماست؟؟؟؟
  من که با وجود خدمات زیاد کاگزاری آگاه بخاطر همین قضیه نقص در سامانه معاملات آنلاین حتما از این کارگزاری میرم اما این رسم مشتری مداری نیست

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   واحد نرم افزاری آگاه همواره در تلاش است تا از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری کند و سیستم معاملاتی را ارتقا بخشد. تاکنون نیز بسیاری از خطاهای رخ داده حل شده است. ضمن عذرخواهی از مشکلات به وجود آمده در صورت بروز دوباره مشکل لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.
   باتشکر

   ۰
 23. AD2642 گفت:

  با سلام و سپاس مجدد از بابت جوایزی که تحت عنوان کمپین ویژه نوروز ۹۸ هدیه فرمودید، اما مشکلی در رابطه با این جوایز وجود دارد، مثلا من جایزه دوره آنلاین فیلتر نویسی برنده شدم که متاسفانه فرمودند باید عضو گروه تلگرامی باشید تا از این دوره استفاده کنید، در شرایطی که تلگرام به صورت رسمی فیلتر شده و دسترسی به آن با مشکلاتی مواجه است و خیلی از افراد از جمله اینجانب عضو نیستیم عملاٌ این جایزه برای ما غیر قابل استفاده شده است، خواهشمند است بررسی و راه حل جایگزین ارائه فرمایید.
  ممنون

  ۱
 24. nahid گفت:

  سلام.میتونیم معرف خودمون روعوض کنیم.

  ۰
 25. AC0206 گفت:

  سلام عالی بود
  من خودم برای شروع اولین تجربه خرید را با ۵۰۰ هزار تومان و عرضه اولیه شروع کردم
  خیلی دوست دارم تحلیل بنیادی رو یاد بگیرم
  شما اگر کتاب خوب در این زمینه دارین معرفی کنید ممنون

  ۰
 26. AT0560 گفت:

  سلام میخواستم بدونم امکان داره در بورس هم تخلف صورت بگیره

  ۱
 27. AV7201 گفت:

  سلام و عرض ادب .
  بسیار عالی و مفید بود.
  لطفا از این قیبل مطالب بیشتر بذارید چون واقعا مفیده و از طرفی هم منبع قابل اطمینانی هست . مخصوصا برای تازه واردها
  با تشکر مجدد

  ۴
 28. AR4037 گفت:

  سلام اگر افلاین داشته باشیم چگونه باید پول به حساب کارگزاری بریزیم و سفارش بدیم؟

  ۱
 29. AV0195 گفت:

  من تصمیم دارم ماهیانه ۵ میلیون در بورس سرمایه‌گذاری کنم. الان هم ۵ سهم تو سبد سهامم دارم

  ۰
 30. AT1377 گفت:

  پیشنهاد اینه که اگه ۱۰ م دارید توی ده سهم هر کدوم ۱ م سرمایه بذارید و هر کدوم مثبت خورد بفروشید و روی سهامی که منفی هستید اضافه کنید

  ۲
 31. AU6603 گفت:

  به نظر من نباید کل سرمایه ای که داریم رو وارد بورس کنیم و به بورس به عنوان شغل اول نگاه کنیم. باید هر کسی در زمینه تخصصی خودش کار کنه و از درآمد حاصل از اون تخصصی که داره بیاد توی بورس سرمایه گذاری کنه.

  ۱
 32. AR5847 گفت:

  ثروتمند شدن از طریق بورس به این راحتی ها هم نیست انصافا کار سخت و پرریسکی است و وقت بسیار و دقت و تخصص بالا می خواهد

  ۱
 33. AT0560 گفت:

  سلام میخواستم بدونم چطوری میتونم در زمان آفلاین معامله کنم.

  ۰
 34. AK6766 گفت:

  ممنون بابت اطلاعات خوبی که میدید . خیلی عااااااالی

  ۰
 35. AU6047 گفت:

  واقعا با داشتن علم و تجربه کافی فقط میشه سود کرد از این بازار.

  ۱
 36. AH3056 گفت:

  درود،
  لطفا زیر سوالات مسابقات باشگاه امکان درج نظر را فراهم نمائید زیرا بنده مانند دوستانی که در همینجا دیدگاهشان را بیان نموده اند متوجه نمیشوم برای کد سوال: ۹۸۰۲۰۱۵ وقتی سود انباشته بین سهامداران توزیع نمیشود آنگاه چگونه جز گزینه های صحیح شما است و طبق کدوم منبع این ادعا را میتوانید ثابت نمائید؟!!؟؟؟؟؟

  ۲
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   ممنون از اینکه پیشنهادات خود را برای بهبود خدمات ارسال می‌کنید.
   جواب تشریحی سوال مربوطه در بخش مسابقات قرار گرفته است.
   باتشکر

   ۰
   • AJ6647 گفت:

    خدمت مدیریت وبسایت عارضم که بعضی از سوالات در حوزه مالی بلحاظ نگارش خود سوال طوری ارائه میشه که ابهام ایجاد میکنه. مثلا همین سوال موردنظر ۹۸۰۲۰۱۵ گزینه دو و سه درست بنظر میرسه، ولی در هیچ جایی دیگه همچی عنوانی که در گزینه یک آورده شده، تعریفی از سود انباشته وجود نداره، الا مطالبی رو که خود وبسایت در قالب وبلاگ ارائه کرده... من فکر بهتره در ارائه مطالب و همچنین سوالاتی که از روی همون مطالب طرح و ارئه میشه نیاز به دقت بیشتری داره، وگرنه بقول مهدی کروبی میشه: به ملا گفتن وسط زمین کجاست؟ ملا گفت همینجا... اگه شک دارین، متر کنین!

    ۰
  • AR6194 گفت:

   با سلام و خسته نباسید.
   بنده نیز علی رغم اطلاعات کمم و جست و جوی فراوان متوجه گردیدم پاسخ این سوال غلط داده شده و گزینه های صحیح ۱و۳ هستند و ۲و۴ کاملا غلطند.
   میشه توضیح بفرمائید؟!!!

   ۱
 37. کامل سلیمانی گفت:

  آیا تخفیفات سطح ها به حساب باشگاه واریز میشود؟

  ۰
 38. AV3389 گفت:

  سلام چرا بازار سهام همیشه عقب تر از بازار های موازی خودش حرکت میکنه؟

  ۰
 39. AV3389 گفت:

  سلام در زمانهایی که بازار صعودیه مثل هم اکنون بهترین استراتژی معاملاتی چی میتونه باشه؟

  ۱
 40. AM2967 گفت:

  آگاه بکل ناامیدم کرد ، اپلیکیشن ک افتضاح هر قسمتیش بخوای بری لگ داره قسمت داراییشم ک کامل نیست، دیروزم ک دوساعت سامانه هنگ بود خواستم بفروشم اصن کار نمیکرد حالا ۷ میلیون ضرر کردم کی پاسخگو هست؟؟ فقط موقع کارمزد تا جایی که جا داره میگیرید از مردم ، امروزم ک چارت هر سهم را که باز میکنم اصلا کندلی ک زده ربطی ب قیمت واقعی نداره این ینی چی دیگه؟؟ هر روز ی مشکل

  یبار واسه کارمزد گرفتن چجوریه مشکل دار نمیشید؟؟ مثلا ی ریال تو محاسبات اشتباه کنید
  ولی از این مشکلات ک گفتم بیاهو ببین
  ای دلم پره از آگاه
  لطفا نظر منو درج کنید ن اینکه فقط اوناییکه گلو بلبل گفتن را درج کنید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام و وقت بخیر
   مشتری گرامی در وهله اول بابت مشکلات اخیر از شما عذرخواهی می‌کنیم. لذا ذکر این نکته خالی از لطف نیست که در زمان وقوع مشکلات پیش آمده، تیم آگاه همه تلاش خود را برای رفع مشکل به کار بسته و تا زمان رفع مشکل به دنبال ارائه راه‌حل جایگزین برای مشتریان خود هست. در کندی‌های اخیر اولین راه‌حل تیم ما امکان انجام معاملات با اپلیکیشن معاملاتی و سامانه قدیم معاملاتی آگاه بوده و راه حل نهایی، دریافت اطلاعات سفارش شما و ثبت سفارش ازطریق معامله‌گر در کارگزاری است.
   در نتیجه خواهشمندیم در زمان وقوع موارد اینچنینی با واحد پذیرش و آنلاین تماس بگیرید.
   درخصوص مواردی که در مورد اپلیکیشن فرمودید، تیم توسعه اپلیکیشن آساتریدرآگاه نسخه‌ای تستی را برای کاربران خود فراهم کرده که عمده موارد اپلیکیشن قدیم در آن برطرف شده و با اعمال تغییرات نرم‌افزاری و توسعه‌های سخت‌افزاری و با هدف رفع کندی در بروزرسانی اطلاعات منتشر شده است. برای دانلود نسخه تستی از لینک http://asax.ir/newmobile استفاده نمایید
   درصورت مشاهده هر گونه خطا در این نسخه با شماره تماس ۸۲۱۵۴۲۱۳-۰۲۱ تماس بگیرید.

   ۰
 41. AW3137 گفت:

  سلام میخواستم بپرسم کارگزاری آگاه چطوری میشه ثبت نام کرد

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید با ثبت نام در سامانه "آگاه اکسپرس" نسبت به دریافت کد بورسی خود از کارگزاری آگاه اقدام نمایید.
   همچنین برای بهره مندی از مزایا و خدمات دیگر کارگزاری آگاه در بآشگاه مشتریان آگاه از اینجا ثبت نام نمایید.
   باتشکر

   ۰
 42. AW3137 گفت:

  کارگزاری آگاه چنددرصد میگیره ممنون میشم جواب بدهید

  ۰
 43. AG7035 گفت:

  سلام
  میشه بی زحمت بفرمایین بهترین استراتژی مالیاتی چیه؟

  ۰
 44. AG7035 گفت:

  سلام
  چطوری برم سایت همفکران؟

  ۰
 45. AG7035 گفت:

  با سلام
  سرعت اپ آساترایدر نسبت به اپ خیلی از کارگزاری ها پایین تره
  پدرمون درمیاد تا بتونیم وارد شیم
  لطفا رسیدگی کنین

  ۰
 46. AA3919 گفت:

  لطفا برای مقدماتی بورس یه مقاله باشه ممنون میشم

  ۰
 47. AO0620 گفت:

  سلام به نظر من بورس یک دانشگاه پرورش شخصیت و دانش کسب سرمایه و پول هستش

  ۰
 48. AM2795 گفت:

  سلام. زیرمجموعه من بیش از ۱۰۰ هزارتومان درآمد داشته و درآمد هدیه به من تعلق نگرفته. پیگیری بفرمایید متشکرم

  ۰
 49. AV4313 گفت:

  باعرض سلام و خسته نباشید
  چرا امکان انتقال ژنولوژی به زیرشاخه وجود ندارد؟

  ۰
 50. AT1377 گفت:

  در خصوص بورس خدمت دوستان عرض کنم هیجان در خرید و یا فروش مساوی با ضرر
  سهامی که خریداری میکنید نباید همیشه در رنج مثبت باشد
  شاخص هیچ وقت دائم مثبت نخواهد بود
  صبر کنید و صبر

  ۰
 51. AW3961 گفت:

  قطعا هرچیزی اصول خاص خودش رو داره و بنظرم بازار بورس برای کسانی که عجول هستن مثله سم میمونه و بهتره در جای دیگه ای سرمایه گذاری کنند.

  ۰
 52. AQ0207 گفت:

  عالی اطلاعات خوبی میدین

  ۱
 53. AW3137 گفت:

  سلام میخواستم بپرسم محدوده سنی داره واسه ثبت نام دربورس.

  ۰
 54. AW3137 گفت:

  درشهرستانها هم کارگزاری آگاه شعبه داره؟

  ۰
 55. AV0806 گفت:

  امیدوارم همگی موفق باشید

  ۰
 56. AR8909 گفت:

  سلام
  ورود ب بلاگ چگونه است

  ۰
 57. AS5438 گفت:

  سلام
  مطلب بسیار مفیدی بود خسته نباشید

  ۰
 58. Eisa1234 گفت:

  بورس خطرات ریسکی زیادی داره

  ۰
 59. AA3919 گفت:

  به امید فعالیت های پر سود برای تمام عزیزان

  ۰
 60. AW4751 گفت:

  سلام . علت اینکه انتقال امتیاز برای من غیرفعاله چیه ؟

  ۱
 61. AG7035 گفت:

  با سلام
  ممنون بابت جوابهای مفید و توجهتون به سوالات و نظرات مشتری

  ۰
 62. AW1595 گفت:

  سلام
  مطلب بسیار مفیدی بود خسته نباشید

  ۱
 63. AU0902 گفت:

  سهام دار بایستی انتظارات عجیب و غریب از سرمایه گذاری در بورس نداشته باشد

  ۰
 64. AG7035 گفت:

  با سلام آیا امکان انتقال ژنولوژی به زیرشاخه وجود دارد؟

  ۰
 65. AQ9915 گفت:

  من اول در باشگاه ثبت نام کرده بودم بعدش در اگاه اکسپرس برای دریافت کد ثبت نام کردم اون هم خیلی وقت پیش مربوط یه ۸ ماه پیش ...
  چطور می تونم اطلاعاتمو در اگاه اکسپرس ویرایش کنم ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   درصورتی که گزینه ثبت نهایی در مرحله آخر ثبت نام در سامانه آگاه اکسپرس را انتخاب کرده باشید؛ دیگر قادر به اصلاح آن نیستید.
   ولی این امکان وجود دارد زمانی که برای احراز هویت مراجعه می‌کنید، فرم‌ها را پرینت بگیرید و به صورت دستی، شماره حساب ثبت شده در فرم‌ها را اصلاح بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 66. AW3137 گفت:

  احتمالش هست ی سهم همش در ضرر باشه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   باتوجه به طبیعت نوسانی و عدم قطعیت بازار بورس، احتمال افت ارزش سهم ها وجود دارد با این حال امکان افت طولانی مدت یک سهم بسیار پایین است.
   باتشکر

   ۰
 67. AW3137 گفت:

  شاخص تا زمانی سقوط میکنه ،صعودش چجوریه

  ۰
 68. AW3137 گفت:

  میشه ی نفر با دوتا کد وارد باشگاهش بشه واز هر دو امتیاز بگیره

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بله دوست گرامی
   البته لازم است اشاره شود که با یک ایمیل و شماره تماس، امکان ثبت نام مجدد در باشگاه وجود ندارد.
   و اکانت کاربر (غیر مشتری) امکان انتقال امتیاز را نخواهد داشت چراکه انتقال امتیاز، تنها برای مشتریان کارگزاری آگاه فراهم شده است.

   ۰
  • AU7876 گفت:

   دقیقا میشه با ۱۰۰ تا هم میشع

   ۰
 69. AU0387 گفت:

  تو این چند ماه که تو بورس بودم فهمیدم نباید عجله کرد و یه چیز دیگه هم فهمیدم اینکه با جریان بورس نباید مخالفت کرد همسو با جریان باشین مگه این که مطمئن هستین جریان غلطه مثل جریانی که تو این چند روز اتفاق افتاد که کاملا غلط بود

  ۰
 70. AS3223 گفت:

  درود بیکران،
  لطفا در مورد نحوه دریافت وام قرض الحسنه تویحات کامل دهید.بنده چندروز پیش درخواست محاسبه رسوب زدم اما فعلا جوابی نیومده چرا؟!!!
  بعد قیمت بسته های اعتباریتون واقعا خیلی بالاست، آیا صندوقهای سرمایه گذاری خودتون ماهانه انقدر سود میکند؟!!!
  لطفا یا قیمتها را پائین بکشید و یا با همین قیمت ها معادل دو ماه به زمان بسته های اعتباری اضافه نمائید.
  با تشکر

  ۰
 71. AW3137 گفت:

  امکانش هست یه سهم همش در ضرر باشه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   باتوجه به طبیعت نوسانی و عدم قطعیت بازار بورس احتمال افت ارزش سهم ها وجود دارد با این حال امکان افت طولانی مدت یک سهم بسیار پایین است.
   باتشکر

   ۰
 72. AW4645 گفت:

  سهام دار بایستی انتظارات عجیب و غریب از سرمایه گذاری در بورس نداشته باشد , و آرزوی ثروتمند شدن یک شبه را نداشته باشد..

  ۰
 73. AW1595 گفت:

  ممنون بابت اطلاعات خوبی که میدید . خیلی خوبه

  ۰
 74. AG7035 گفت:

  سلام و عرض ادب
  بسیار عالی و مفید بود
  لطفا از این قیبل مطالب بیشتر بذارید چون واقعا مفیده و از طرفی هم منبع قابل اطمینانی هستن
  مخصوصا برای تازه واردهایی مثل من
  با تشکر مجدد

  ۰

 75. AG7035 گفت:

  سهام دار بایستی انتظارات عجیب و غریب از سرمایه گذاری در بورس نداشته باشد

  ۰
 76. AG7035 گفت:

  خدا اجرتون بده بخاطر اینهمه تلاش و راهنمایی

  ۰
 77. AG7035 گفت:

  سلام اگه امکانش هست درمورد شمع ژاپنی هم مطلب بذارین
  ممنون

  ۰
 78. AG7035 گفت:

  سلام
  کارگزاری آگاه کلاس غیرحضوری هم برگزار میکنه؟
  لطفا زمان و هزینه کلاسها رو بفرمایین
  ممنون

  ۰
 79. AG7035 گفت:

  باسلام
  لطفا محدودیت سنی برای فعالیت آنلاین رو اگه داره بفرمایین
  ممنون

  ۰
 80. AG7035 گفت:

  با سلام و عرض ادب
  لطفا اگه امکانش هست بی زحمت چندتا صندوق سرمایه گذاری خوب معرفی کنین
  مرسی

  ۰
 81. AG7035 گفت:

  سلام
  اگه کسی هست که VIP داشته باشه و بشه با پرداخت هزینه ازش کمک گرفت معرفی کنین
  با تشکر

  ۰
 82. AG7035 گفت:

  من تو قرعه کشی برنده ده روز استفاده از اطاق همفکران شدم چطوری میتونم ازش استفاده کنم؟
  ممنون

  ۰
 83. AG7035 گفت:

  سلام
  هرازگاهی امتیاز ورود روزانه به باشگاه رو نمیده
  لطفا بررسی کنین
  ممنون

  ۱
 84. AG7035 گفت:

  سلام
  در استفاده از برنامه اندروید در چند گوشی، گاهی پیش میاد که بازدهی بعضی از سهام رو با اعداد مختلف در یک آن نشون میده
  این وضعیت باعث سردرگمی در خرید و فروش میشه
  لطفا بررسی کنین

  ۱
 85. AG7035 گفت:

  سلام
  سرعت برنامه گاهی خیلی کم میشه
  متاسفانه این وضعیت باعث میشه متضرر بشیم لطفا بررسی کنین

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   درحال بررسی این موضوع هستیم.
   البته لازم است اعلام کنیم که تجهیزات جدیدی برای سامانه آنلاین جهت رفع مشکلاتی از این قبیل خریداری شده است.
   تا انشاءاله شاهد چنین مشکلاتی در آینده نباشیم.
   باتشکر

   ۰
 86. AU0343 گفت:

  به امید فعالیت پرسود و سبد سبز برای تمامی اعضا
  با تشکر

  ۰
 87. AJ8472 گفت:

  لطفا در نرم افزار اسا موبایل شرایطی فراهم کنید مثل سهامیاب که تبادل نظر کنیم اعضای کارگزاری
  ممنون

  ۰
 88. AU5369 گفت:

  سلام بورس یعنی هیجان تمام

  ۰
 89. AN4581 گفت:

  با سلام . کاربر AN4581 هستم دو هفته ست که به سطح سهند صعود کرده ام ولی تمام تخفیف معاملات لغو شده و حتی در سطح یک هم حساب نمیشه یعنی بجای ۱۵ درصد تخفیف معاملات حول وحوش ۵ درصد حساب شده طی این مدت.
  با تشکر از رسیدگی شما

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   تخفیف کارمزد معاملات شما بررسی شد.
   معاملات شما با تخفیف ۱۵ درصد محاسبه می‌شود.
   البته لازم است اعلام کنیم که این تخفیف کارمزد از سهم کارگزار کسر می‌گردد و نه کل کارمزدی که به هنگام انجام معامله از حساب شما کسر می‌گردد.
   کارمزد کارگزاری برای معاملات سهام برابر ۰٫۰۰۳۸ است.
   با تشکر

   ۰
   • AN4581 گفت:

    سلام ولی وقتی که با زمانی که در سطح ۴ بودم مقایسه می کنم این موضوع مشهود هست بعد از اینکه به سطح ۵ صعود کردم هدیه نوروز لغو شد و این اتفاق افتاد در ضمن در مزایای جاری سطح هم اکنون فقط زده تخفیف خرید بسته های آموزشی در حالی که قبلا تخفیف معاملات رو هم می زد

    ۰
 90. AK9132 گفت:

  باسلام
  تشکر از مطالب مفید و آموزنده

  ۰
 91. AV7064 گفت:

  سلام خیلی خوشحالم که با کارگزاری آگاه کار میکنم.

  ۱
 92. AW3116 گفت:

  سلام. من ۸ روز کاری میشه که برای دریافت کد بورسی از طریق آگاه اکسپرس ثبت نام کرم و احراز هویت هم شدم ولی هنوز کد نیومده معمولا چقدر طول میکشه کد بیاد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای احراز هویت روز ۱۴ اردیبهشت مراجعه کردید و از آنجایی که صدور کد بورسی تا ۵ روز کاری زمان می‌برد
   و همچنین روز پنجشنبه و جمعه روز کاری نبوده است بنابراین کد بورسی شما تا آخر ساعت کاری امروز ارسال می‌گردد.
   باتشکر

   ۰
 93. AW1595 گفت:

  باسلام بنظر من سهام دار انتظارات عجیب و غریب از سرمایه گذاری در بورس نباید داشته باشد

  ۰
 94. AU0836 گفت:

  امیدوارم این هفته روند صعودی دوباره شکل بگیره
  البته با بیانیه ای که اروپا داده احتمالش کمه

  ۰
 95. AC5082 گفت:

  مطلب جالب بود. هر کسی باید تو این زمونه بلد باشه پولهای خوردشو تو کدوم قلک بندازه تا تبدیل به سرمایه شن

  ۰
 96. AA2981 گفت:

  سلام
  چه شده که مدت زمان جواب مسابقه را اضافه کردید؟

  ۰
 97. AU0902 گفت:

  بازار بورس مانند هر نوع سرمایه گذاری دیگر از ظرفیت‌هایی برای رشد برخوردار است و در مقابل، احتمال شکست هم وجود دارد

  ۰
 98. AG7035 گفت:

  ممنون از زحماتتون و مسابقات. من خیلی چیزا رو با حل کردن سوال مسابقات یاد می گیرم

  ۰
 99. AG7035 گفت:

  امیدوارم این هفته روند صعودی دوباره شکل بگیره
  البته با بیانیه ای که اروپا داده احتمالش کمه

  ۰
 100. AG7035 گفت:

  سلام بورس یعنی هیجان

  ۰
 101. AG7035 گفت:

  سلام
  اگه جایی هست که VIP داشته باشه و بشه با پرداخت هزینه ازش کمک گرفت معرفی کنین

  ۰
 102. AG7035 گفت:

  لطفا در نرم افزار اسا موبایل شرایطی فراهم کنید مثل سهامیاب که تبادل نظر کنیم اعضای کارگزاری
  ممنون

  ۰
 103. AG7035 گفت:

  سلام خیلی خوشحالم که با کارگزاری آگاه کار میکنم

  ۰
 104. AG7035 گفت:

  به امید فعالیت پرسود و سبد سبز برای تمامی اعضا
  با تشکر

  ۰
 105. AT5732 گفت:

  ممنون از آموزش خوبتون،
  انشالله کارگزاری آگاه مثل همیشه درجه یک باشه

  ۰
 106. AV4313 گفت:

  مطلب جالبی بود
  هر کسی باید تو این زمونه بلد باشه پولهاشو کجا سرمایه گذاری کنه تا تبدیل به سرمایه مثبت بشه

  ۰
 107. AV4313 گفت:

  سلام دوستان
  کسی vip مطمئن و معتبری سراغ داره برای معرفی سیگنال؟

  ۰
 108. AU0605 گفت:

  سلام
  میشه لطفا کلاسای آنلاین رو بیشتر و با مباحث پیشرفته تری برگزار کنید؟
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   کلاسها در دو سطح مبتدی و پیشرفته برگزار می‌شود.
   تمامی کلاس‌های آنلاین در بخش آموزش سایت باشگاه موجود هست برای اطلاعات بیشتر لطفا "اینجا" را کلیک کنید.

   ۰
 109. AS6966 گفت:

  سلام و خدا قوت.
  خواهشمند است گزینه اصلاح پاسخ به سوالات در بخش مسابقه را فعال کنید تا چنانچه سهوا به سوالی پاسخ اشتباه داده شد قابل جبران باشد.

  ۱
 110. AU0902 گفت:

  سلام چرا درزمان برگزاری مجمع سهام افت شدید میکنند

  ۰
  • AU8812 گفت:

   تا اونجا که من بررسی کردم معمولا قبل از مجمامع عمومی سهامها رشد خوبی میکنه به علت اینکه بعضیها میخوان سود بگیرن و خرید و مشتری شون زیاد میشه

   ۰
 111. AT5732 گفت:

  سلام خسته نباشید
  در مورد سایت آگاه، اگه بشه محدودیتی در وارد شدن به سایت باشه، عالی میشه، به طور مثال من با نسخه تحت وب موبایل وارد میشم، از طریق کامپیوتر هم میتونم هم زمان وارد بشم، البته هر چند تا سیستم هم باشه میتونه هم زمان وارد بشه، این مورد حل بشه عالیه، ممنون

  ۰
 112. AU0836 گفت:

  سلام در خصوص گزینه قرعه کشی سوالی داشتم که چطور میشه در قرعه کشی شرکت کرد
  راه های فعال سازیش چیه؟

  ۰
 113. AP1938 گفت:

  درصورت تمایل برای ورود به بورس کالا کد به خصوصی نیازه

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی درحال حاضر دریافت کد کالا برای افراد حقیقی، محدودیت ایجاد شده است و این افرادبسته به شرایطی که عرضه کننده تعیین کرده است امکان دریافت کد دارند.
   برای اطلاعات بیشتر نیز می‌توانید در ساعات اداری با واحد کالا تماس حاصل بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 114. AU7876 گفت:

  دریافت امتیاز از طریق معرفی دیگران به این مجموعه ایا امکان پذیر است

  ۰
 115. AQ5213 گفت:

  با سلام.
  از خارج کشور که به باشگاه اتصال پیدا میکنم مشکل وجود دارد. مثلا روز ۲۲ می بوقت ایران لایگن میشم ولی میزنه ۲۳ می!!
  به نظر میاد که از ساعت لوکال استفاده میشه. همین امر کسب امتیاز رو با مشکل مواجه کرده. لطفا بررسی کنید.

  ۰
 116. AQ5213 گفت:

  با سلام
  در خصوص تخصیص جوایز جشنواره ها و یا قرعه کشی ها لطفا جوایز رو بصورت کد و یا وجه باشگاهی در بگیرید.
  برخی جوایز ارزش وقت گذاشتن و زنگ زدن رو ندارن.
  بطور مثال چندین جایزه همفکران رو از دست داده ام.( در حال حاضر امکان تماس تلفنی با ایران رو ندارم).

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   ممنون از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ارسال می‌کنید پیشنهاد شما را به واحد فنی ارجاع خواهیم داد. اما در حال حاضر روال اطلاعرسانی جوایز به صورت تلفنی است البته این امکان نیز برای شما وجود دارد که درخواست استفاده از جوایز خود را به صورت ایمیل برای باشگاه ارسال بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 117. AC5975 گفت:

  با سلام و خسته نباشید؛
  بنده دیروز گواهی آمادگی تحویل (خرید) قرارداد آتی زعفران (سررسید اردیبهشت) را ارسال و مبلغ نیز از حساب عملیاتی کسر گردید اما هنوز در پورتفوی دارایی سهام بنده اضافه نشده است. میخواستم راهنمایی بفرمائید چند روز طول میکشد تا گواهی سپرده زعفران خریداری شده، در پورتفو اضافه شود؟ ممنونم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   اگر طرف مقابل شما نکول نکرده باشد، روز کاری بعد گواهی سپرده زعفران در پورتفوی شما قابل مشاهده خواهد بود. اگر مشاهده نمی‌کنید احتمالا لازم است جهت تغییر ناظر اقدام نمایید.
   باتشکر

   ۰
 118. AG7035 گفت:

  باسلام
  ای کاش امکان تصحیح پاسخ به سوالات مسابقه پس از اولین پاسخ وجود داشت

  ۰
 119. AV4313 گفت:

  لطفا بفرمایین چطوری میشه تو قرعه کشی باشگاه شرکت کرد
  ممنون

  ۰
 120. AV4313 گفت:

  چند روزیه وقتی کامنت میذارم میگه باید نام و ایمیل خود را وارد کنین
  کامنتها رو هم رد میکنه
  لطفا رسیدگی کنین

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای ارسال کامنت مشکلی وجود ندارد.
   درصورتی که خطایی دریافت می‌کنید لطفا از خطا عکس بگیرید و برای پشتیبانی باشگاه ارسال بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 121. AV4313 گفت:

  باشگاه یعنی همه چی درمورد بورس

  ۰
 122. 5851 گفت:

  سلام چرا برای من کد قرعه کشی نمیاد من هر روز وارد باشگاه میشم

  ۰
 123. AP3317 گفت:

  با سلام
  چرا نمیتوان در نرم افزار موبابل مانده سهام را هنگام فروش ببینیم؟

  ۰
 124. AV7524 گفت:

  با سلام. بابت پاسخ های آموزنده اساتید کارگزاری آکاه تشکر می نمایم.

  ۱
 125. AP2656 گفت:

  سلام من هر روز میام تو باشگاه ولی الان مدتیه که امتیاز قرعه کشی نگرفتم.
  لطفا میشه راهنمایی کنید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   در تاریخ ۱۳، ۱۴ و ۲۰ اردیبهشت به باشگاه وارد نشده‌اید لذا به همین دلیل، برای شما لینک قرعه کشی ارسال نشده است.
   باتشکر

   ۰
 126. AW7537 گفت:

  اگه سرمایه زیر ۲۰ میلیون باشه بازهم میشه به ثروت رسید؟

  ۰
 127. AU0514 گفت:

  ارزش سهام تحت تاثیر شرایط سیاسی کلی کشور و همچنین گزارشات مربوط به نماد خاصی می باشد آیا می توان به صورت تقریبی درصد آنها را مشخص نمائید و همچنین کدام دسته از سهم ها ممکن است تاثیر کمتری شرایط سیاسی برخوردار باشد
  آیا تکنیکهای مثلا تکنیکال فارغ از شرایط سیاسی و گزارشات نمادها عمل می کند و چقدر ممکن است نمودار ها گمراه کننده و یا نقش هدایت را داشته باشد
  به طور متوسط برای شخصی با تحصیلات لیسانس فراگیری تکنیکهای تکنیکال چقدر زمان نیاز دارد
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   برای آموزش تکنیکال می‌توانید در طول ۶ ماه به صورت فشرده به مهارت دست پیدا کنید و بعد از آن تجربه کسب کنید.
   شرایط اقتصادی و سیاسی کلان به طور کل بر روی بازار بورس تاثیرگذار است و می‌تواند تمام تحلیل‌ها را بی اعتبار کند.
   علاوه بر تحلیل تکنیکال، بررسی شرایط کشور و صنایع مختلف در دوره‌های زمانی لازم است.

   ۰
 128. AU8642 گفت:

  با سلام.
  مطالب مهم و آموزنده ای است. حتی برای اونهایی که تو بازدارند.

  ۰
 129. AG7035 گفت:

  سلام
  من هر روز میام باشگاه ولی لینک قرعه کشی برام نمیاد
  لطفا رسیدگی کنین

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   در تاریخ ۱۲ و ۱۶ اردیبهشت به باشگاه وارد نشده‌اید.
   لذا به همین دلیل، لینک قرعه‌کشی برای شما ارسال نشده است.
   باتشکر

   ۰
 130. AG7035 گفت:

  سلام
  ممنون از لینکهای قرعه کشی که باعث ایجاد انگیزه میشه

  ۰
 131. AG7035 گفت:

  چند روزیه وقتی کامنت میذارم میگه باید نام و ایمیل خود را وارد کنین
  کامنتها رو هم رد میکنه
  لطفا رسیدگی کنین

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای ارسال کامنت مشکلی وجود ندارد.
   درصورتی که خطایی دریافت می‌کنید لطفا از خطا عکس بگیرید و برای پشتیبانی باشگاه ارسال بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 132. AG7035 گفت:

  سلام خسته نباشید
  در مورد سایت آگاه، اگه بشه محدودیتی در وارد شدن به سایت باشه، عالی میشه، به طور مثال من با نسخه تحت وب موبایل وارد میشم، از طریق کامپیوتر هم میتونم هم زمان وارد بشم، البته هر چند تا سیستم هم باشه میتونه هم زمان وارد بشه، این مورد حل بشه عالیه، ممنون

  ۰
 133. AG7035 گفت:

  مطلب جالبی بود
  هر کسی باید تو این زمونه بلد باشه پولهاشو کجا سرمایه گذاری کنه تا تبدیل به سرمایه مثبت بشه

  ۰
 134. AG7035 گفت:

  ممنون از آموزش خوبتون،
  انشالله کارگزاری آگاه مثل همیشه درجه یک باشه

  ۰
 135. AG7035 گفت:

  بازار بورس مانند هر نوع سرمایه گذاری دیگر از ظرفیت‌هایی برای رشد برخوردار است و در مقابل، احتمال شکست هم وجود دارد

  ۰
 136. AG7035 گفت:

  بورس یعنی ریسک و همه باید این ریسک پذیری رو داشته باشیم

  ۰
 137. AG7035 گفت:

  در بورس سرمایه آدم های عجول میره تو جیب آدمهای صبور
  پس یاد بگیریم صبور باشیم

  ۰
 138. AG7035 گفت:

  من از وقتی با بورس آشنا شدم یاد گرفتم صبور باشم و خوشبختانه سبدم هم سبزه

  ۰
 139. AG7035 گفت:

  همه ما اگه بتونیم سهام شرکت هایی که بنیاد خوب و مدیران دلسوز دارن رو بگیریم حتما در آینده ای نزدیک سود خواهیم کرد

  ۰
 140. AG7035 گفت:

  الان مشکل بورس اینه که بعضی سهامداران وارد فروش هیجانی میشن و علاوه بر اینکه سرمایه خودشون رو از دست میدن از رونق بورس هم جلوگیری می کنند

  ۰
 141. AG7035 گفت:

  زمان ریزش بازار بهترین فرصت برای خرید و تکمیل خریده

  ۰
 142. AU0605 گفت:

  با درود فراوان
  لطفا لطفا اطلاعات و مباحث آموزشی را هر دو سه روز یکبار بروزرسانی کنید .
  با سپاس فراوان

  ۰
 143. AU0605 گفت:

  برای ورود به بورس باید دانش کافی داشته باشید.

  ۰
 144. AV4313 گفت:

  برای ورود به بورس باید دانش کافی داشته باشید

  ۰
 145. AV4313 گفت:

  زمان ریزش بازار بهترین فرصت برای خرید و تکمیل خریده

  ۰
 146. AV4313 گفت:

  باسلام
  لطفا اطلاعات و مباحث آموزشی را هر دو سه روز یکبار بروزرسانی کنید .

  ۰
 147. AV4313 گفت:

  سهامداری سهم های بنیادین بهترین راه برای موفقیت در بورس

  ۰
 148. AV4313 گفت:

  بازار بورس مانند هر نوع سرمایه گذاری دیگر از ظرفیت‌هایی برای رشد برخوردار است و در مقابل، احتمال شکست هم وجود دارد

  ۰
 149. AF2935 گفت:

  الان به نظر زمان خوبی برای ورود هست

  ۱
 150. AV4313 گفت:

  ممنون از آموزش های خوبتون،
  انشالله کارگزاری آگاه مثل همیشه درجه یک باشه

  ۰
 151. AP1535 گفت:

  سلام
  چرا امروز ۲۴ اردیبهشت سوالی در مسابقه باشگاه قرار نگرفت? من طبق عادت منتظر سوال مسابقه بودم

  ۰
 152. AL9601 گفت:

  مشکلات نسخه جدید آساتریدر کی حل میشه؟ (مثل اعلانهای چندباره سفارش گذاری و معامله، و پرش مکرّر صفحه هنگام سفارش گذاری.)

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و وقت بخیر
   مشتری گرامی در حال حاضر موردی اولی که مطرح نموده اید در نسخه ۳.۱.۰.۱۴ برطرف شده و لطفا در صورت استفاده از نسخه قدیمی، اپلیکیشن را آپدیت بفرمایید.
   در خصوص مورد دوم، انشاالله این مشکل در نسخه آتی برطرف خواهد شد.
   با سپاس از همراهی شما

   ۰
 153. AG7035 گفت:

  ممنون از آموزش های خوبتون،
  انشالله کارگزاری آگاه مثل همیشه درجه یک باشه

  ۰
 154. AH3056 گفت:

  درود،
  چرا باید بنده ای که سطح باشگاهم ۸ و دنا است با کسی کهسطح باشگاهش ۵ است از میزان تخفیف یکسانی در رابطه با بسته های آموزشی یکسان باشد، لطفا تجدید نظر نمائید و درصد تخفیف را نیز بیشتر نمائید.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ممنون از اینکه نظرات ارزشمند خود را برای ما ارسال می‌کنید.
   پیشنهاد شما به مسئول مربوطه ارجاع داده شد.
   باتشکر

   ۰
 155. AV4313 گفت:

  با درود فراوان
  لطفا لطفا اطلاعات و مباحث آموزشی را هر دو سه روز یکبار بروزرسانی کنید .

  ۰
 156. AV4313 گفت:

  ممنون بابت امتیازای تشویقی که برا باشگاهیا درنظر گرفتین

  ۰
 157. AG7035 گفت:

  از وقتی با آگاه کار میکنم درآمدم زیاد شده

  ۰
 158. AG7035 گفت:

  از وقتی با آگاه کار میکنم انگیزه ام بیشتر شده

  ۰
 159. AG7035 گفت:

  سلام
  لینک قرعه کشی ده بار لاگین پیاپی، واسه من نیومده
  قبلا هم ازتون خواستم رسیدگی کنین
  گفتین که فلان تاریخ لاگین نداشتم
  ولی من همون روزها لاگین داشتم ولی ده امتیاز ورود روزانه اون روزها هم واسه من نیومده
  به همین ترتیب اینطوری بنظر میاد که لاگین نداشتم ولی داشتم
  لطفا رسیدگی کنین
  ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   دوست گرامی درحال حاضر لینک قرعه کشی برای شما ارسال شده است.
   درصورتی که دریافت نکرده اید در ساعات اداری با پشتیبانی باشگاه تماس بگیرید.
   باتشکر

   ۰
 160. AG7035 گفت:

  درصورت تمایل برای ورود به بورس کالا، چیکار باید کرد
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   ورود به بورس کالا شرایط خاصی می طلبد که لازم است به طور کامل با این بازار اشنا بود. برای مثال افراد حقیقی در حال حاضر فقط قادر به خرید از رینگ کشاورزی، میلگرد و تیرآهن از رینگ صنعتی و در صورت داشتن کارت بازرگانی از رینگ صادراتی هستند. لازم به ذکر است امکان خرید در رینگ‌های مختلف با توجه به شرایط بازار هر محصول در هر زمان از طرف بورس کالا قابل تغییر است.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مطلب "بورس کالای ایران در یک نگاه" مراجعه نمایید.
   باتشکر

   ۰
 161. AG7035 گفت:

  درصورت تمایل برای ورود به بورس آتی سکه، چیکار باید کرد
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  ۰
 162. AG7035 گفت:

  درصورت تمایل برای ورود به بورس انرژی، چیکار باید کرد؟
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   ورود به بورس انرژی مستلزم داشتن شرایطی است مانند اینکه مشتریان حقیقی در بازار فیزیکی امکان خرید ندارند و فقط در بازار مشتقه می توانند نسبت به خرید اوراق سلف موازی استاندارد اقدام نمایند.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مطلب "بورس انرژی چیست؟" مراجعه نمایید.
   با تشکر

   ۰
 163. AG7035 گفت:

  چطوری میشه مقدمات بورس کالا رو فراگرفت؟

  ۰
 164. AV4313 گفت:

  سلام
  من قبلا هم این سوالو گذاشتم
  چرا بعضی روزها امتیاز ورود روزانه به باشگاه برام تعلق نمیگیره؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   لطفا تاریخی که امتیاز ورود به باشگاه را دریافت نکرده‌اید را اعلام نمایید تا بررسی گردد.
   باتشکر

   ۰
 165. AG7035 گفت:

  چطوری میشه مقدمات بورس انرژی رو فراگرفت؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید از طریق سایت بورس انرژی ایران یا مطالب آموزشی مرتبط این اطلاعات را کسب کنید.
   برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.
   باتشکر

   ۰
 166. AV4313 گفت:

  باسلام
  چطور میتونیم زیرشاخه خودمون رو حذف کنیم؟

  ۰
 167. AG7035 گفت:

  چطوری میشه مقدمات بورس آتی کالا رو فراگرفت؟

  ۰
 168. AQ7781 گفت:

  سلام . آیا این امکان وجود دارد که در آساتریدر آگاه امکان ارسال سفارش های شرطی قرار داده شود ؟ این ابزاری بسیار مورد توجه هست که در سامانه آنلاین پلاس موجود است و جای خالی آن در سامانه آسا خیلی به چشم می خورد .

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   درحال حاضر خیر دوست گرامی
   ولی انشاءاله اضافه شدن این فیچر، جزو برنامه های آینده کارگزاری آگاه خواهد بود.

   ۰
   • AR0754 گفت:

    با سلام و تشکر از دوست خوب هم بآشگاهی و تشکر از عوامل محترم بآشگاه، به امید به حقیقت پیوستن این آرزو، که کاربرد بسیار زیبایی خواهد داشت، می مانیم.

    ۰
 169. AU0902 گفت:

  بورس یعنی ریسک و همه باید این ریسک پذیری رو داشته باشیم تا در نهایت موفق شویم

  ۰
 170. AK9626 گفت:

  بورس خیلی خوبه ،به شری که آموزش درست و صحیح ببینیم و کسی باشه که راهنمایی کنه
  و در بورس باید بپذیری که سود و زیان باهمه
  روزی سود میکنی و روزی هم زیان؛هیچ کس فقط سود نمیبری و بالعکس

  ۰
 171. AJ8145 گفت:

  سلام در بورس باید از سرمایه ای استفاده شود که در زندگی شما تاثیری نداشته باشد.موفق باشد

  ۰
 172. AW3964 گفت:

  اگر تیتر به این صورت بود : با داشتن علم کافی، تلاش، تجربه و صبر در بورس می توان ثروتمند شد خیلی بهتر بود . ممنون از شما

  ۰
 173. AT0560 گفت:

  سلام میخواستم بپرسم بورس تا کی منفی میخوره ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام دوست عزیز
   سوال شما بسیار تخصصی است و به شرایط کلی بازار و اقتصادی و سیاسی کشور وابستگی زیادی دارد.
   برای دریافت پاسخ این سوال به سایت‌های مشاوره سرمایه‌گذاری نظیر همفکران مراجعه کنید.

   ۰
 174. AT0560 گفت:

  میخواستم درباره صندوق امین یکم بپرسم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   صندوق امین یکم فردا جزو صندوق‌های قابل معامله در بورس با درآمد ثابت است. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به سایت این صندوق مراجعه نمایید.
   باتشکر

   ۰
 175. AU0012 گفت:

  سلام خسته نباشید مفهوم Epaچیست

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   اگر منظور شما EPS ، سود هر سهم است : پس از محاسبه سود خالص سال مالی، که از کسر نمودن هزینه های عملیاتی، مالی و مالیاتی از میزان فروش به دست می آید، اگر آن را بر تعداد کل سهام شرکت تقسیم کنیم، سود هر سهم یا EPS هر سهم به دست خواهد
   آمد که مخفف عبارت انگلیسی earning per share است .

   ۰
 176. AV4313 گفت:

  بورس یعنی ریسک و همه باید این ریسک پذیری رو داشته باشیم تا در نهایت موفق شویم

  ۰
  • AR0754 گفت:

   با سلام و تشکر،
   با عرض پوزش، جسارتا ذکر چند نکته برای دوستان خالی از لطف نیست: بورس فقط با پذیرش ریسک خالی، نتیجه‌ای جز شرمندگی و شکست نخواهد داشت و راه به جایی نخواهد برد؛ مورد مطلوب زمانی است که ریسک همراه با مطالعه و آموزش بوده و بتوان ریسک پذیری آگاهانه را به کار بست، البته شرط صبر و عدم طمع به همراه پایبندی به برنامه ی از پیش تعیین شده حد سود و حد ضرر، خود از ضروریات امر است. ( توجه شود که نه همه ی سود بازار برای سهامدار هست و نه همه ی ضررها برای مای سهامدار).
   با تشکر از بآشگاه.

   ۰
 177. AV4313 گفت:

  باسلام
  یه سوال داشتم
  امکانش هست چندحساب بانکی برا درخواست وجه داشته باشیم؟
  یعنی منی که موقع ثبت نام یک شماره حساب دادم یک شماره حساب جدید نیز اضافه کنم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بله دوست گرامی
   می بایست شماره حساب، شماره شبا، نام بانک و نوع حساب خود را به همراه اطلاعات نام و نام خانوادگی، کدبورسی به آدرس crm@agah.com ایمیل نمایید تا همکاران آنلاین، تغییرات لازم را در سیستم ثبت نمایند
   باتشکر

   ۰
 178. AA4761 گفت:

  بنده هنوز جوابی نگرفتم بابت دیدگاه قبلیم...لطفا پاسخگو باشید...

  تماس بگیرید با بنده

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   دیدگاه پاسخ داده نشده‌ای از سمت این کد باشگاه وجود ندارد.
   لذا برای اطلاعات بیشتر می‌توانید در ساعات اداری با شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ تماس بگیرید.
   باتشکر

   ۰
 179. AV2004 گفت:

  سلام میشه؟چندحساب بانکی برای درخواست وجه داشته باشیم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بله دوست گرامی
   می بایست شماره حساب، شماره شبا، نام بانک و نوع حساب خود را به همراه اطلاعات نام و نام خانوادگی، کدبورسی به آدرس crm@agah.com ایمیل نمایید تا همکاران آنلاین، تغییرات لازم را در سیستم ثبت نمایند
   باتشکر

   ۰
 180. AW3274 گفت:

  سلام
  آیا تعداد زیر مجموعه محدودیت دارد

  ۰
 181. AW3274 گفت:

  سلام
  آیا فرزند زیر ۵سال میشود کد بورسی گرفت

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   دریافت کد بورسی برای افراد زیر ۱۸ سال به این صورت است که ابتدا در سامانه سجام و آگاه اکسپرس ثبت نام می‌کنند و پدر فرزندان جهت احراز هویت با مدارک شناسنامه و کارت ملی به همراه مدارک فرزندان به دفاتر پیشخوان یا محل کارگزاری مراجعه میکند.
   در خصوص معرفی شماره حساب لازم است اعلام کنیم که حساب به نام خود شخص (فرد زیر ۱۸ سال) باشد.
   باتشکر

   ۰
 182. AW0828 گفت:

  بورس محل انتقال ثروت از افراد عجول به افراد صبور است

  ۱
 183. AT5245 گفت:

  سلام من روستا زندگی می کنم .خانمم آگاه وسجام ثبت نام کرده .میشه من برای احراز هویت مدارک ایشان به کار گزاری تحویل . وانجام بدهند. تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت احراز هویت سجام و دریافت کد بورسی لازم است خود شخص موردنظر به واحدهای تعیین شده برای احراز هویت مراجعه نماید.
   باتشکر

   ۰
 184. AT5245 گفت:

  سلام تایم روز کاری کار گزاری در مرکز استان تا ساعت چند هست تشکر

  ۰
 185. AR0754 گفت:

  با سلام،
  یک سوال عجیب و باور نکردنی
  چگونه می توان در بآشگاه تنزیل مقام نه ببخشید تنزیل رتبه وای نه چی دارم میگم پناه بر خدا تنزیل سطح گرفت!؟!!؟؟ 🙂
  دوست گرانقدری داشتم بسیار مهربان و دلسوز، در عرض سه چهار ماه از سطح برتر دماوند به سطح ۶ تنزیل سطح یافته، خیلی جالب و شوکه کننده بود برام. با این سطح پیشرفت:-) 🙂 (پسرفت) هیچ بعید نیست کم کم به سطح کاربر و نهایتا لغو مجوز مشتری بودن هم برسه، البته ناگفته نماند این دوست عزیز و محترم دست و دلبازانه انتقال امتیاز به دوستان و آشنایان و حمایت از تازه واردان می کرد.
  خب چه اشکالی دارد، احتمال دارد شخصی بدلایل مختلف مثلا کهولت سن، مهاجرت به کشور ثالث و مشغله کاری دیگر و ... ( هزاران دلیل دیگر) یا فرصت معامله گری نداشته یا دیگر تمایلی به ادامه ی سهامداری بصورت موقت نداشته باشد و بخواهد در حمایت از افراد خانواده و یا دوستان و آشنایان امتیازات بآشگاهی را انتقال دهد و چه بسا به امتیاز زیر هزار و حتی صفر برسد، لیکن به دلایلی بعدا بخواهد مجددا به خرید و فروش سهام بپردازد، سئوال اینجاست آیا منصفانه و رواست که زحمات چندین ساله شخصی در رسیدن به سطوح قلل بآشگاه نادیده گرفته شود؟؟؟!!!
  آیا مثلا یک سرلشگر بازنشسته دوباره سرهنگ می شود یا حتی سرجوخه و یا نه برعکس احتمالا به خاطر احترام به جای سرلشگر، سپهبد و چه بسا ارتشبد صدایش بزنند، اگر هم نه در بازگشت مجدد حداقل همان سرلشگر باقی می ماند( مانند بازگشت مجدد سردار سرلشگر رضایی به لباس نظامی علیرغم خروج چندین ساله اش از لباس نظامی. { توجه: تمثیل درجات نظامی برای راحتی درک مطلب بود، در مثل مناقشه نیست، پروفسور و استاد تمام دانشیار و استایار نمی شود، پزشک متخصص جراحی دوباره پزشک عمومی نمی شود و ...}).
  با این همه به نظر می رسد سیاست بآشگاه در کاهش سطح چندان منطقی نباشد، حتی اگر شخصی کل امتیازاتش را نیز ببخشد نباید کاهش سطح پیدا کند، لطفا تجدیدنظر بفرمایید.
  با تشکر فراوان.

  ۰
  • AR0754 گفت:

   الحاقیه
   با سلام و تشکر از بآشگاه
   فرض کنید پزشک محترم متخصص جراحی نذر کرده‌اند، زمانی که به فلان سطح درآمدی رسیدند، مبلغ مشخصی را به تهی دستان جامعه کمک کنند( مانند بخشیدن و انتقال امتیاز در بآشگاه خوب خودمان)، سئوال اینجاست که آیا پس از بخشش مورد اشاره ناشی از نذر در هر دوره، درجه ی علمی آن پزشک نیز تنزیل یافته و باید مثلا از دوره کارآموزی و انترنی شروع مجدد نماید، یا نه؟! فقط همان سطح مالی اش به اندازه ی ادای نذر کاسته می شود؟!
   ممنون از توجه تان.

   ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   در باشگاه این امکان وجود دارد که مشتریان در صورت تمایل، مقداری از امتیاز خود را به فرد دیگری که در باشگاه عضو هستند انتقال دهند که با انتقال امتیاز، سطح آنها قاعدتا کاهش می‌یابد.

   ۰
 186. الهام گفت:

  سلام چرا کلاس مبانی سرمایه گداری موفق انلاین برگزار نمیشه؟یه ماهه منتظریم چندبار پرسیدم گفتید بزودی .هنوز خبری نیست خواهشا زودتر برگزار بشه دلم میخواد شروع کنم

  ۰
 187. AV9693 گفت:

  بورس برای من بهترین کاری بود که میتونست بعد از این همه تلاش و درس خوندن داشته باشم و سودای عالی بگیرم از بازار

  ۰
 188. AO7786 گفت:

  سلام. یک سوالی که همه ذهن منو مشغول کرده اینه که آیا سودی که من نوعی از خرید و یا فروش سهام می کنم به قیمت ضرر فرد دیگری تموم میشه در مجموع یا بخشی از این سود از مجرای دیگری تامین میشه؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   الزاما اینطور نیست وباید به نگاه ارزشی نگاه کرد بطور مثال شما انتظار دارید که یه شرکت بواسطه افزایش تولید رشد سود آوری داشته باشد و قیمت سهم با سود سال آتی همخوانی ندارد یعنی زیر ارزش است و شما اقدام به خرید میکنید .اگر پیش بینی و تحلیل شما درست باشد قیمت سهم رشد میکند و به قیمت واقعی خود میرسد . حال شما یک دارائی را زیر ارزش خریدید و به ارزش فروختید.

   ۰
 189. پيام بهمني گفت:

  سلام به همه دوستاني كه تازه به بورس وارد شده اند.
  پيشنهاد ميكنم ضمن شركت در كلاسهاي آموزشي كارگزاري آگاه و استفاده از مقالات و فيلمهاي آموزشي در سايت آن، قبل از معامله در بورس كتابهاي معامله گر منضبط نوشته مارك داگلاس نشر چالش و كتاب تحليل تكنيكال، بنيادي يا ذهني نوشته مارك داگلاس نشر چالش را حتما در ابتداي كلاسها بخوانيد.
  بعد از اتمام كلاسها نيز يكبار ديگر اين كتابها را دوباره بخوانيد و حتي هر چندماه يكبار بعد از شروع معامله در بورس آنها را مجددا مرور كنيد.
  هر بار مطلب جديدي ياد مي گيريد و ذهنيت شما به بورس و روانشناسي بورس كاملا دگرگون خواهد شد.
  موفق باشيد

  ۰
 190. AA4761 گفت:

  سلام
  خسته نباشید
  بنده نفر اول مسابقه من نوانستم هستم.بعد از شرکت در این مسابقه که جایزش ۳۰۰ تومن بود بالای یک میلیون وجه نقد باشگاهم مسدود شده..علت چیست؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   همانطور که قبلا هم اعلام کردیم مشکل قفل شدن ریال شما برطرف شده است.
   لذا در صورت وجود هر گونه ابهام، لطفا در ساعات اداری با واحد پشتیبانی باشگاه تماس حاصل بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 191. AP0874 گفت:

  به نظرم اولا جنگی نخواهد بود در ثانی بورس و هر آنچه در دست مستقیم این نظام هست در شرایط جنگ بدترین محل سرمایه گذاری می باشد

  ۰
 192. AV2004 گفت:

  چطور میتونم خرید تکنیکال رو یادبگیرم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   اگر منظور شما یادگیری تحلیل تکنیکال است با شرکت در کلاس‌های آموزشی به صورت حضوری یا مجازی می‌توانید دانش تکنیکال را فرا بگیرید.
   برای اطلاع بیشتر از کلاس‌های آموزشی آگاه به "مدرسه بورس آگاه" مراجعه کنید.
   با تشکر

   ۰
 193. AJ6439 گفت:

  مطلب و نظرات دوستان عالی و آموزنده می باشند.

  ۰
 194. AQ7781 گفت:

  سلام . ایکاش در سامانه ی آسا امکان فیلتر نویسی قرار داده شود . چون در سامانه های کارگزاری های دیگر این امکان یافت می شود .
  علاوه بر آن در سامانه ی *** امکان ارسال سفارش های شرطی نیز وجود دارد که کمبود آن در آسا تریدر حس می شود . بنظر من نسخه های بعدی سامانه آسا تریدر خیلی خیلی جای ارتقا و پیشرفت دارد و تنها تغییر شکل آیکون های برنامه یا اصلاح عملکرد برخی آیتم ها کارساز نیست و باید مقایسه ای با برنامه های رقیب انجام دهید تا سامانه آگاه به بهترین شکل برسد .
  #فیلتر نویسی ، #سفارش های شرطی

  ۰
 195. AR0754 گفت:

  سلام، وقت بخیر،
  علیرغم سوخت شدن چند کد قرعه کشی قبلی ام، حتی در بازه ی مورد عمل، که درخواست قبلی ام مبنی بر بررسی در فرجه مهلت شرکت روز آخر ، که متاسفانه در بین انبوهی از پیامهای دوستان به ملکوت اعلی پیوسته بود؛ در جدیدترین کد اهدایی بآشگاه که مهلت آخرش امروز بود، با موفقیت شرکت و هدیه خود را نیز دریافت نمودم، توضیح اینکه این بار هم به عمد شرکت در قرعه کشی را به روز آخر حواله نمودم جهت تست مجدد مهلت های غیر قابل انکار روز آخر، که خوشبختانه مهلت روز آخر کذب نبود و عمل کرد(البته ناگفته نماند که اگر عین ذوق زده ها در اولین فرصت اقدام به شرکت می کردیم مثل دفعات اولیه عضویت در بآشگاه، بی شک کد عمل می کرد، لیکن حداقل دوبار در مهلت روز آخر ناکام بوده ام، هر دو بار مراتب اعتراض را حتی بار قبل در روز مهلت ارجاع داده بودم، بطوریکه پس از پیام منقضی شدن کد، در ورود مجدد به بآشگاه نیز پیام امکان شرکت در قرعه کشی ظاهر می شد، که بدتر اعصاب را چند فرسخ جابجا می کرد، به نحوی که جهت پیشگیری از این اعصاب خردی حتی چند بار در بین ورودها فاصله می انداختم تا کد سرکاری نگیرم، این بار اینگونه نشد و گویا مشکل روز آخر به قیامت نکشید. 🙂 🙂 🙂 متشکرم).
  ممنون از بآشگاه

  ۰
 196. AV4313 گفت:

  بورس محل انتقال ثروت از افراد عجول به افراد صبور است

  ۰
 197. AV4313 گفت:

  باسلام
  کاش برای قرعه کشی معیارهای دیگه ایی هم درنظر میگرفتین
  یعنی علاوه بر اینکه برا لاگین پیاپی کوپن قرعه کشی میدین مثلا برا میزان امتیاز هفتگی یا تعداد پاسخ به سوالات مسابقه هم کوپن قرعه کشی درنظر میگرفتین
  باتشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ارسال لینک قرعه کشی باشگاه برای فعالیت‌های دیگر مانند مسابقات یا انجام معامله و ... درحال حاضر در دست توسعه است و انشااله طی روزهای آتی این امکان نیز به قرعه کشی باشگاه اضافه خواهد شد.
   باتشکر

   ۰
 198. AT0892 گفت:

  تازه شروع کردم، به امید موفقیت همه در این بازار

  ۰
 199. AW8072 گفت:

  دوستان نظرتون در مورد اینده سهام تاصیکو چیست ؟

  ۰
  • AR0754 گفت:

   با سلام،
   دوست عزیز با یک مثال شروع می کنیم:
   زنبور عسل در عین مفید بودن سبکبال و پرسرعت تر از گاو شیردهی است که در عین مفید بودن سنگین و کم تحرک است؛ با مقایسه طول عمر زندگی این دو می توان نتیجه گرفت که از نظر مالی سود بیشتری از گاو کم تحرک می توان گرفت، حالا اگر بحث ضرر و ریسک را هم به میان بکشیم، یک زنبور عسل در مقابل بیماری و آفت زودتر از پا می افت ولی یک گاو به مراتب بهتر و با دوام تر است.
   نکته جالب توجه اینجاست که یک زنبورعسل در مدت زمان کوتاهی به باروری و سودآوری و تولید محصول می رسد، حال آنکه یک گوساله تا گاو بشه و سود بده زمان زیادتر با صرف هزینه زیادتر به نتیجه مطلوب خواهد رسید.
   خب هردو خوب بودند، ولی اگه با در نظر گرفتن ریسک بخواهی زودتر به نتیجه برسی، زنبورعسل ایده آل است( در بهار و تابستان فقط، در فصول سرد زنبور تولید نداشته و فقط هزینه بر است، صبر و تحمل ضروری است.)، اما اگر صبر و هزینه اولیه گاو را در نظر بگیریم، سودآوری لاینقطع گاو مناسب تر است.
   در کل با توجه به سیاست «هر چه زودتر ثرو تمند شدن از طریق بورس!!! 🙂 :-)» انتخاب زنبور به صرفه تر است. این روزها همه نوسانگیر کم حوصله شدن و ... داستان صف نشینی های فله ای و گله ای خود گویاست.
   نتیجه ی غیر قابل انکار اینکه تاصیکو و سهم های سنگین دیگر هر چند سود آورند لیکن صبر ایوب نیز می خواهند.
   حالا بسته به انواع مختلف سرمایه گذاری از کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت گرفته تا میزان سرمایه در دسترس، تصمیم با خودتونه.
   موفق باشید.
   به شوخی: بیا سهام و سهامداری رو ول کن بچسب به دامداری و دامپروری که برکات زیادی داره. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

   ۰
 200. AS0726 گفت:

  سلام. خسته نباشید.
  انشالله همه سرمایه گذاران سود خوبی تو بازار بورس کنند .

  ۳
 201. AW7221 گفت:

  سلام ممنون از مطالب مفیدتون♡

  ۱
 202. AW9498 گفت:

  ممنون،مطلب خوبی بود مخصوصا قسمت نظراتش

  ۰
 203. s101hamed گفت:

  مطالب بسیار مفیدی بود
  تشکر از آگاه و دست اندرکاران

  ۰
 204. AU2905 گفت:

  کاملا حرف های شما متین و درست است و لازم است بدانیم باید از پایه و توریست در بورس سطح و بینش خود را بالا ببریم

  ۱
 205. AC5975 گفت:

  با سلام ؛
  اینجانب در مورخ یکشنبه ۹۸/۰۲/۲۲ گواهی آمادگی خود جهت تحویل قراردادآتی زعفران نگین سررسید اردبیهشت (به تعداد۴۰ موقعیت باز خرید) را از طریق سامانه معاملات آنلاین آتی (آسا) ارسال نمودم (که با موفقیت در سامانه ثبت گردید) و متعاقبا، در عصر همان روز، مبلغ قرارداد(خرید) و کارمزدهای مربوطه تماما از حساب عملیاتی اینجانب کسر شد. قاعدتا در این شرایط می‌بایست یکی از دو حالت زیر رخ می‌داد:

  الف) طرف فروشنده نیز تعهد خود را اجرا کرده و لذا در روز دوشنبه مورخ ۲۳/۰۲/۹۸ تعداد ۴۰۰۰ گواهی سپرده زعفران نگین (۹۸۰۸) به سبد دارایی بورسی اینجانب نزد کارگزاری آگاه (و یا حداقل نزد سپرده گذاری مرکزی) افزوده می شد.

  ب) طرف فروشنده نسبت به انجام تعهد خود "نکول "کرده و لذا در روز دوشنبه مورخ۹۸/۰۲/۲۳ کل مبالغ کسر شده (بابت تسویه و تحویل قراردادهای مذکور) به اضافه جریمه نکول، تماما به حساب عملیاتی اینجانب، عودت و واریز می شد.

  اما متاسفانه در عمل هیچ یک از این دو حالت رخ نداده (در پورتفوی بورسی بنده چیزی اضافه نشده و در حساب عملیاتی نیز بازگشت مبلغی اتفاق نیافتاده!) و از طرف آن کارگزاری نیز، هیچ اطلاع رسانی خاصی در این مورد، خطاب به اینجانب صورت نگرفته است. البته بنده از سه‌شنبه هفته گذشته تا کنون، هم بصورت مکتوب (ارسال به هر دو ایمیل آتی و کارگزاری) و هم در تماس تلفنی با کارشناسان آتی، طرح موضوع نموده ام اما متاسفانه هنوز نتیجه ای نگرفته ام.
  ضمنا از طریق همین وبلاگ به اینجانب اعلام نمودید که ممکنست با ثبت درخواست "تغییر کارگزار ناظر" در سامانه آنلاین بورسی، مشکل بنده رفع گردد. صبح دیروز این درخواست را ثبت کردم اما عصر دیروز، درخواست مذکور هم از سوی کارگزاری، "مردود" اعلام گردید !!

  لذا خواهشمند است نسبت به پیگیری و بررسی علت بروز چنین مشکلی، مساعدت فرموده و در اسرع وقت، جهت رفع آن، دستور لازم مبذول گردد تا از ایراد هر گونه خسارت و ضرر و زیان احتمالی (ناشی از تداوم مشکل مذکور) به اینجانب، جلوگیری شود.

  با تشکر

  ۰
 206. AW4986 گفت:

  زشریف منظورم بود

  ۰
 207. AS5998 گفت:

  بازار بورس علاوه بر اینکه به اقتصاد و تولید داخلی کمک میکنه جایی برای سرگایه گذاری مناسب و کسب درآمد نیز هست.

  ۰
 208. AS5998 گفت:

  بازار بورس علاوه بر اینکه به اقتصاد و تولید داخلی کمک میکنه جایی برای سرمایه گذاری مناسب و کسب درآمد نیز هست.

  ۰
 209. AW2842 گفت:

  واقع بینی و مثبت اندیشی لازمه حیاتی در بورس هست،با تشکر از مطلب خوبتون

  ۰
 210. AG5929 گفت:

  مقاله اي جامع ،انگيزه بخش و به خصوص واقع بينانه بود.
  با تشكر فراوان

  ۰
 211. AJ1950 گفت:

  سلام .ممنون میشم اگه این برنامه آساتریدر را طوری طراحی کنید که در حین کار به مشکل نخوریم . با تشکر از شما..

  ۰
 212. AQ9692 گفت:

  سلام.
  ممنون بابت مطالب. فقط چند روز پیش برنامه آساتریدر مشکل داشت .
  تشکر .

  ۰
 213. AU0902 گفت:

  سلام وقتی نظرات دوستان رو میخوندم و پاسختون رو برام خیلی اموزنده وبه بعضی از سوالاتم پاسخ را میافتم ممنون

  ۰
 214. AT7265 گفت:

  باسلام افلاین برای خرید زشریف اردر گذاشتم برام خرید نشده. پول بحساب برگشته ولی نوشته مردود وخرید نشده.ضمنا چندخرید قبلی افلاین بوده.ممنون پاسخگو باشین

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   بهتر است برای پیگیری این موضوع در ساعات اداری با واحد سفارشات و آنلاین تماس بگیرید تا سفارش شما بررسی گردد.
   باتشکر

   ۰
 215. AT3419 گفت:

  سلام و تشکر بابت مطالب خوبتون،خواستم مطلبی هم در خصوص تصمیم گیری هم از روی بنیادی و هم تکنیکال در باشگاه قرار بگیره،ممنون

  ۰
 216. AT4868 گفت:

  سلام امسال به نظر میاد بورس وظعیتش نامناسب باشه

  ۰
  • AR0754 گفت:

   با سلام،
   در صورت ورود و خروج آگاهانه، ناشی از تداوم آموزش، بی شک حتی در منفی ترین روز در منفی ترین بازارها، می توان سود کرد.
   با تشکر از بآشگاه

   ۰
 217. AW8474 گفت:

  به نظر من جای مطمنی برای سرمایه گذاری هست

  ۰
 218. AL8268 گفت:

  سلام ممنون بابت مطلب خوبتون...
  یك موضوعی كه وجود داره اینه كه از یك طرف میگن بازدهی بازار بورس بالاست و از طرف دیگه میگن اگر پول به اصطلاح مرده دارید در بورس سرمایه گذاری كنید... این باعث میشه آدم نتونه درست تصمیم بگیره و خیلی ها هم به همین دلیل ریسك ورود به بازار بورس را قبول نمی كنند

  ۰
 219. AU2905 گفت:

  هر روز که از بورس مطلب جدید تری یاد میگیرم خیلییی متاسفم میشوم که چرا زودتر وارد بورس نشده بودم

  ۱
  • محمد گفت:

   واقعاً درست است بنده هم افسوس میخورم که چرا زودتر با بازار سرمایه آشنا نشدم و مبالغ زیادی را در سرمایه گذاری های غیرمطمئن ازدست دادم ولی هنوز هم دیرنشده است... یاعلی

   ۰
 220. محمد گفت:

  باسلام
  ضمن تشکر از اقدامات بسیارخوب کارگزاری آگاه خاصه در حوزه باشگاه مشتریان, میخواستم بگم که مهمترین نقطه قوت آگاه "بخش باشگاه مشتریان" است ازاینکه برای مشتریان آگاه ارزش قایل شدید و باشگاه را با امکانت عالی تدارک دیدید بسیار متشکرم و این نشان از مجموعه مدیریت قوی آگاه است ضمن اینکه سعی بفرمایید باشگاه را روزبروز توسعه بدهید و امکات و تنوع آنرا بیشتر کنید چراکه خودبنده یکی از دلایلی که مشتری وفادار آگاه هستم وجود باشگاه است و بس...

  ۰
 221. AC8397 گفت:

  با سلام
  لطفا طرز محاسبه EPS شرکت ها را توضیح دهید.
  مثلا در مورد شپدیس (با سال مالی آخر شهریور) سود محقق برای هر سهم ۶ ماهه منتهی به ۲۹/۱۲/۹۷ مبلغ ۱۸۲۵ است، ولی EPS دوازده ماهه را سایت TSETMC مبلغ ۳۵۸۱ بروزرسانی کرد.
  ۶ ماهه آینده را چگونه پیش بینی کرده است؟
  لازم به ذکر است که فرمول TTM را بررسی کردم که جواب نداد. سود ۶ ماهه اول سال ۹۷ مبلغ ۱۷۷۹ بوده است(۲۳۴۵-۵۶۶=۱۷۷۹)
  سپاسگزارم

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   برای محاسبه EPS سالانه ابتدای هر سال مالی، شرکت یک گزارش پیش‌بینی از عملکرد یک سال آینده خود را منتشر می‌کند که در آن گزارش میزان سود هر سهام پیش‌بینی شده است.
   با تشکر

   ۰
 222. AV9377 گفت:

  سلام وقت بخیر بورس بنظرم جایگزینی خیلی خوبه برای سرمایه‌گذاری در بانک و خرید دلار و... به شرط دانش داشتن

  ۰
 223. AX0024 گفت:

  سلام خسته نباشید مطلب خوب و جامعی بود.

  ۰
 224. AG7035 گفت:

  تاثیر مطالب مفیدتان بر سرمایه گزاران ستودنیست
  موفق تر باشید

  ۰
 225. AG7035 گفت:

  تاثیرات انگیزشی مطالب شما بر بورس بازان حرفه ای هم واضح و مبرهن است

  ۰
 226. AG7035 گفت:

  یا آگاه یا هیچکدام
  میستایم چنین پشتکار و تلاش آگاه را

  ۰
 227. AG7035 گفت:

  سوالی که همه واردشوندگان به بورس دنبال جوابش هستند
  و بهترین پاسخ را آگاه میدهد

  ۰
 228. AG7035 گفت:

  با وجود آگاه، هر روز از بورس مطلب جدید تری یاد میگیرم خیلییی متاسفم میشوم که چرا زودتر وارد بورس نشده بودم

  ۰
 229. AT5245 گفت:

  از کارگزاری آگاه این سوال دارم چرا بانکهای جمهوری اسلامی این خوب این بده مگر بانک ملی با انصار فرقشون چیه مردم بیکارن فقط حساب باز کنن چرا بانکها قبول ندارید. تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   پذیرش حساب بانکی معتبر براساس شرایط مورد نظر کارگزاری و همچنین تایید بانک مورد نظر برای همکاری است.
   باتشکر

   ۰
 230. AW3216 گفت:

  سلام وباتشکر از کارگزاری آگاه که با قراردادن این گونه مطالب ارزنده به ما افق دید میده

  ۰
 231. علی گفت:

  الان تقریبا هر کی من میشناسم کد گرفته

  ۰
 232. AV9693 گفت:

  با تمرین و تلاش زیاد این امر اتفاق میوفته

  ۰
 233. AV4313 گفت:

  هرمطلب جدیدی که از بورس یادمیگیرم تاسف میخورم چرا زودتر وارد بازار بورس نشدم

  ۰
 234. AV4313 گفت:

  مقاله اي جامع ،انگيزه بخش و به خصوص واقع بينانه بود.
  با تشكر فراوان

  ۰
 235. محمد گفت:

  باسلام
  متأسفانه در بازار بورس ایران سیاست نیز دخیل است اگر سیاست و برخی مسائل حاشیه ای داخلی می گذاشت تا بازار سرمایه رسالت اصلی خودش را طی کند آنگاه شاهد بهره وری بهتری از بازار بورس کشور خواهیم بود...

  ۰
 236. AG7035 گفت:

  سلام
  میخواستم بدونم چطوری کد ده رقمی رو میتونم دریافت کنم؟

  ۰
 237. AV2004 گفت:

  باسلام
  چرا موقعی که هشت ونیم صبح اردر میزاریم درقیمت بالا همچنان درصف خرید میمونیم تا ظهرآخرشم خرید انجام نمیشه بخصوص بعد از عرضه اولیه ها که میخوهیم همون سهم را بخریم؟

  ۰
 238. AW4751 گفت:

  باسلام و تشکر فراوان .برای سرمایه گذاری در بورس باید شجاعت کافی را داشته باشیم و نترسیم ولی با داشتن آگاهی

  ۰
 239. AW4751 گفت:

  باسلام و تشکر فراوان بنظر من با داشتن آگاهی و اطلاعات کافی باید وارد شد

  ۰
 240. AG7035 گفت:

  سلام
  من قبلا چندبار درخواست انتقال وجه نقد از کارگزاری به حساب داده بودم مشکلی نبود ولی این هفته سه بار زدم که هر سه بار مردود شده
  لطفا رسیدگی کنین
  ممنون

  ۰
 241. AG7035 گفت:

  سلام ممنون بابت مطلب خوبتون...
  یك موضوعی كه وجود داره اینه كه از یك طرف میگن بازدهی بازار بورس بالاست و از طرف دیگه میگن اگر پول به اصطلاح مرده دارید در بورس سرمایه گذاری كنید... این باعث میشه آدم نتونه درست تصمیم بگیره و خیلی ها هم به همین دلیل ریسك ورود به بازار بورس را قبول نمی كنند

  ۰
 242. AG7035 گفت:

  سلام و تشکر بابت مطالب خوبتون
  خواستم اگه امکانش هست مطلبی هم در خصوص تصمیم گیری هم از روی بنیادی و هم تکنیکال در باشگاه قرار بگیره
  ممنون

  ۰
 243. AG7035 گفت:

  سلام
  برنامه آساتریدر گاهی دچار مشکل میشه
  تا بیاد قیمتها رو بروز کنه یهو قیمتها بالا پایین میشه و نمیتونیم به قیمت لحظه خرید و فروش کنیم
  لطفا رسیدگی کنین

  ۱
 244. AG7035 گفت:

  مقاله اي جامع، انگيزه بخش و به خصوص واقع بينانه بود
  با تشكر فراوان

  ۰
 245. AS3745 گفت:

  سلام .باسرمایه گذاری در بورس هم تا یکی میگه تق کل ملت شروع میکنن به فروختن اونوقته که سرمایه توهم ناچیز میشه.غیر این هم هست

  ۰
 246. AW4755 گفت:

  باسلام خدمت شما
  چرا باشگاه بخش فروشگاه کتاب نداره تا کتابای اساتید باشگاه رو بتونیم تهیه کنیم ؟
  ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   درحال حاضر در سایت باشگاه، فروشگاه اینترنتی نداریم اما می‌توانید کتاب‌های مدنظر خود را از واحد آموزش تهیه و درخواست نمایید.

   ۰
 247. AP9239 گفت:

  به نظر من سرمایه گذاری در بورس بر روی تعدادی شرکت پربازده و معتبر در طولانی مدت، بهترین نوع سرمایه گذاری است.

  ۰
 248. احمد نیکو گفت:

  بازار سرمایه اگر با دانش و علمی باشد زیباترین بازار است

  ۰
 249. AA2981 گفت:

  سلام
  چرا امنیازات بنده ثبت نمی شه؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   منظور کدام امتیاز است؟
   اگر منظور امتیاز کامنت است، کامنت‌هایی که از طرف مدیر سایت تایید می‌شوند، امتیاز آن به حساب باشگاه شما واریز می‌گردد.
   باتشکر

   ۰
  • AR0754 گفت:

   با سلام،
   می توانید از قسمت گزارش گیری، منوی گزارش امتیاز با تنظیم تاریخ مورد نظر را بررسی نفرمایید.
   توضیح اینکه امتیاز کامنت ها پس از بررسی لازم و نه الزاما همانروز اضافه می شود.
   گرچه پیشنهاد و مطلوب ما افزودن بلافاصله امتیاز به هنگام ارسال و ثبت کاربران و هم بآشگاهی های محترم است.
   ممنون

   ۰
 250. iran man گفت:

  این بازار نسبت به بقیه بازار های ایران ادمو وادار میکنه که و اگاهیی خودشو ببره بالا و لاغیر ضرر میکنه

  ۰
 251. AX2702 گفت:

  سلام
  من تا حالا دو نفر رو از طریق آگاه ثبت نام کردم در آخر برای ثبت اطلاعات سجام اقدام نموده ام که با پیغام خطا (شبکه دارای اخلال میباشد)مواجهه شدم و نتوانستم کد ده رقمی سجام دریافت کنم
  و مجددا که وارد میشوم برای سجام سیستم طلب مبلغ ده هزارتومنی می نماید
  لطفا برای رایگان بودن سجام راهنمایی بفرمایید
  ولی آگاه توانستم ثبت نام کنم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   بابت مشکل ثبت نام شما در سامانه سجام، پوزش می‌خواهیم.
   ازآنجایی که کارگزاری آگاه اطلاعات ثبت نام سجام را از شرکت سپرده گذاری دریافت می‌کند، گاهی این ارتباط با مشکل مواجه می‌شود البته ما در تلاش هستیم که بتوانیم سرویس خود را بهینه تر کنیم.
   و درحال بررسی این مشکل هستیم.
   باتشکر از صبوری شما

   ۰
 252. AP9239 گفت:

  سلام دوستان گرامی
  ای کاش خیلی زودتر می توانستم به بورس وارد شوم. از نظر من بورس یک سرمایه گذاری عالی است که باید چند سهم عالی و پربازده را خرید و صبر کرد تا سود خوبی نصیب سرمایه گذار کند.

  ۰
 253. AS0726 گفت:

  سلام علیکم .
  هزینه سایت همفکران چقدر میباشد ؟؟

  ۰
 254. sababasin گفت:

  با تشکر از متنی که منتشر شده
  به نظر می رسه که توی تمام این تبلیغات بازار بورس
  و البته متنی که نوشتید و مخاطرات این بازار رو هم گفتید،
  روانشناسی شخصیت فرد
  کم گذاشته شده
  بازار بورس هم مثل تمامی بازارها و حرفه ها،
  شخصیت خاص خودش ور می طلبه
  و نیاز هست که قبل از ورود به بازار شخص بدونه
  که آیا برای این کار ساخته شده یا نه
  در بازار بورس، داشتن حداقل مدرک تحصیلی لحاظ شده
  اما داشتن توانمندی روحی و ذهنی حضور در بازار نادیده گرفته شده
  اینکه به شخص تلقین شجاعت و جسارت بشه، و از او خواسته بشه که دید مثبت داشته باشه، و در برابر شکست های احتمالی مقاومت کنه، قرص یا دارو نیست که در دهان شخص ریخته بشه و در او چنین صفاتی رو ایجاد کنه.
  اشخاص زیادی هستند که در این بازار آسیب روحی دیدند
  باید شخص سنجیده بشه
  و بعد تشویق به ورود به بازار بشه
  به هر حال سپاس بخاطر متن خوب

  ۱
 255. AV4313 گفت:

  به نظر من سرمایه گذاری در بورس بر روی تعدادی شرکت پربازده و معتبر در طولانی مدت، بهترین نوع سرمایه گذاری است

  ۰
 256. AV4313 گفت:

  متأسفانه در بازار بورس ایران سیاست نیز دخیل است اگر سیاست و برخی مسائل حاشیه ای داخلی می گذاشت تا بازار سرمایه رسالت اصلی خودش را طی کند آنگاه شاهد بهره وری بهتری از بازار بورس کشور خواهیم بود...

  ۱
 257. AP9239 گفت:

  با انتخاب سهام خوب و ارزنده و البته صبر می توان در بورس ثروتمند شد.

  ۰
 258. AU0902 گفت:

  با سلام
  میتوان بعد از سالها تجربه،آموزش و سرمایه کافی. به بورس بعنوان یک شغل نگاه کرد ولی بایستی همه جوانب سود وضرر را در نظر گرفت !!!

  ۰
 259. AU0902 گفت:

  با سلام
  ضمن تشکر بابت جوابهای سوالهای مشتریان که همیشه در کمترین زمان مفید و از توجه تون به نظرات مشتری!!!!

  ۰
 260. هاشم دانش گفت:

  با تشکر از مقاله خوبتان بسیار عالی

  ۰
 261. AW2842 گفت:

  برای انجام هر کاری باید قدم به قدم پیش رفت،درست قدم برداشت و به اندازه و در مسیر درست،اگه با دانش و آگاهی درست پیش بریم موفقیت از آنچه که فکر میکنید به شما نزدیکتر است.پیروز باشید

  ۱
 262. AU0402 گفت:

  با سلام
  ممنون از کارگزاری خوب
  پرسنل با حوصله و خدمات خوبتون

  ۱
 263. AW6121 گفت:

  بهترین کار برای کسب درآمد در بور تنها آموزش های کاربردی هستش که در این میان یادگیری مباحث رفتاری از اهمیت ویژه ای برخوردار هستش

  ۱
 264. AW8206 گفت:

  بسیار جالب و آموزنده بود.
  ممنون

  ۱
 265. AV4313 گفت:

  بهترین کار برای کسب درآمد در بورس تنها آموزش های کاربردی هستش که در این میان یادگیری مباحث رفتاری از اهمیت ویژه ای برخوردار هستش

  ۱
 266. AV4313 گفت:

  بازار سرمایه اگر با دانش و علمی باشد زیباترین بازار است

  ۱
 267. AG7035 گفت:

  بهترین کار برای کسب درآمد در بورس تنها آموزش های کاربردی هستش که در این میان یادگیری مباحث رفتاری از اهمیت ویژه ای برخوردار هستش

  ۱
 268. AG7035 گفت:

  با سلام
  ممنون از کارگزاری خوب
  پرسنل با حوصله و خدمات خوبتون

  ۱
 269. AG7035 گفت:

  من خودم چندلار رفتم شعبه های کارگزاری آگاه
  همه کارکنان متین، باحوصله و پرنشاط بودن و میشد راحت ازشون انرژی مثبت گرفت
  خواستم بدین وسیله تشکر کنم از زحمات همه آگاهیان

  ۱
 270. AG7035 گفت:

  بازار سرمایه اگر با دانش و علمی باشد پربارترین بازار است

  ۱
 271. AG7035 گفت:

  با سلام
  ضمن تشکر بابت جواب سوالهای مشتریان که همیشه در کمترین زمان و مفید بوده و همچنین تشکر بابت توجه تون به نظرات مشتری!!!!

  ۱
 272. AG7035 گفت:

  با سلام
  البته و صد البته چنین بوده و همچنان نیز به همین روال خواهد بود.
  موفق باشید.

  ۱
 273. AT6571 گفت:

  خیلی راهه خوبیه ، ممنون از مطالب اموزشیتون، ویدیو هاتون خیلی خوبه

  ۱
 274. AU3058 گفت:

  همیشه تو کلاسا میگن تحلیل بنیادی ۲۰ درصد مهمه تحلیل تکنیکال ۸۰ درصد ولی این بنیادی ۲۰ درصدش قوی تر از تکنیکاله همیشه گوش به اخبارا باشین چه تلویزیون چه کدال

  ۱
 275. AO2298 گفت:

  به نظر من مبلغي را در بورس سرمايه گزاري كنيم كه فعلا به آن احتياج نداريم و قصد داريم آن را در يك دوره ۶ ماهه يا يك ساله در بانك قرار دهيم و سود مربوط به آن دوره را دريافت كنيم.

  ۱
  • AX4346 گفت:

   واقعا سود بانکی مزخرف هست. با یک دهم پولی ک میذاری تو بانک چند برابر اونو در یک روز در میاری.

   ۱
   • Agah گفت:

    سلام دوست عزیز
    سرمایه گذاری در بازارها و ابزارهای مختلف بانکی براساس ترجیحات افراد مختلف و میزان ریسک پذیری و بازده انتظاری می تواند متفاوت باشد.
    باتشکر

    ۰
 276. AX2870 گفت:

  متأسفانه در بازار بورس ایران سیاست نیز دخیل است اگر سیاست و برخی مسائل حاشیه ای داخلی می گذاشت تا بازار سرمایه رسالت اصلی خودش را طی کند آنگاه شاهد بهره وری بهتری از بازار بورس کشور خواهیم بود..مثل فارکس

  ۱
 277. AX4219 گفت:

  بازار بورس بدون آموزش موثر، سود آوری آنچنانی نخواهد داشت!

  ۲
 278. AW0828 گفت:

  با صبر میشه ثروتمند شد

  ۲
  • AR0754 گفت:

   با سلام
   درسته که با صبر میشه ولی توجه داشته باشیم که علاوه بر صبر، مدیریت سبد سهام و مدیریت سرمایه و آموزش مداوم به همراه برخی چاشنی های دیگر همچون داشتن برنامه، عدم طمع، عدم پیروی کورکورانه و نشستن بی ثمر در صف های خرید یا فروش و ... می تواند ما و شما را به سرمنزل مقصود برساند.
   پیروز باشید.

   ۱
 279. AU1271 گفت:

  به نظر بنده سعی کنید از پولی که بصورت مازاد دارید در بورس استفاده کنید از پول وام یا قرضی حدالامکان استفاده نکنید.

  ۲
 280. AG7035 گفت:

  همه چیز عالیه
  عالی و فوق العاده

  ۱
 281. AG7035 گفت:

  برای انجام هر کاری باید قدم به قدم پیش رفت
  درست قدم برداشت و به اندازه و در مسیر درست
  اگه با دانش و آگاهی درست پیش بریم موفقیت از آنچه که فکر میکنید به شما نزدیکتر است
  پیروز باشید

  ۱
 282. AG7035 گفت:

  آقا ما رو هم تو اطاق همفکران راه بدین
  مرسی

  ۱
 283. AQ7707 گفت:

  یکی از دلایل شکست بورس ؛ غرور هستش

  ۱
 284. AG7035 گفت:

  سلام
  با تشکر از متنی که منتشر شده به نظر می رسه که توی تمام این تبلیغات بازار بورس و متنی که نوشتید و مخاطرات این بازار رو هم گفتید،
  روانشناسی شخصیت فرد کم گذاشته شده
  ممنون
  -----
  tr

  ۱
 285. AM1344 گفت:

  سلام
  ایا در صورت استفاده نکردن از کد بورس .تاریخ ان تمام می شود/؟؟؟؟

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام
   در صورت عدم استفاده به مدت طولانی دسترسی آنلاین غیرفعال میگردد که میتوانید با مراجعه به کارگزاری مجدد آنرا فعال کنید.
   باتشکر

   ۱
 286. AW9934 گفت:

  خوره پول داره درسته ضرر هم داره ولی اگر نتونی طمع خودتو کنترل کنی دوست داری همه چی رو بفروشی بریزی تو بورس

  ۱
 287. AX4346 گفت:

  سلام. لطفا پیشنهادهای خودتون برای خرید سهام رو بگید تا اعضا باشگاه دید وسیع تری داشته باشند. ممنون

  ۱
 288. AV2004 گفت:

  سلام

  چیکار کنیم زیاد توی صف خرید نمونیم وخریدمون زود انجام بشه

  ۱
  • Agah گفت:

   با سلام
   این مورد به زمان ثبت سفارش شما در سیستم بستگی دارد. سفارشات براساس اولویت زمانی برای خرید یا فروش در یک قیمت مشخص قرار می‌گیرند.
   با تشکر

   ۰
 289. AV2004 گفت:

  میشه معرف باشگاه رو عوض کنیم؟

  ۲
 290. مهدی گفت:

  سلام مدیریت سرمایه در بورس یعنی چه

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   مفهوم مدیریت سرمایه به معنای میزان سرمایه‌ای است که برای هر معامله با توجه به میزان حد ضرری که مشخص می‌کنید اختصاص می‌دهید.
   با تشکر

   ۰
 291. بهنام گفت:

  باسلام خدمت دوستان میدانم که با محاسن پرتفولیو همه عزیزان آشنا هستند ولی بنده به این معتقد هستم که متمرکز شدن روی تعداد کمی از سهام های ارزنده که آن ها را به خوبی بررسی کردیم و دارا بودن از یک استراتژی خوب میتواند نتیجه بهتری از پرتفوی به ما بدهد.

  ۳
 292. AP1535 گفت:

  با سلام
  ضمن تشکر از زحمات کارشناسان باشکاه
  من چند ماه قبل سهام چندتا از شرکتهای بورسی را خریداری کردم که بعد مدتی در مجمع افزایش سرمایه، سهام جایزه تعلق گرفته ، و در دارایی من تعداد دارایی صفر نمایش داده میشه، و نمی توانم سهام خود را بفروشم، چرا?
  در صورت خرید مجدد همان سهام ، باز هم تعداد دارایی صفر نمایش داده میشه و موقع فروش پیغام موجودی سهام کافی نمیباشد، داده میشود، دلیلش چی هست?
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   احتمالا کارگزار ناظر شما آگاه نیست.
   لطفا وارد سامانه معاملاتی خود در بخش تغییر کارگزار ناظر شوید و برای نمادهای مورد نظر درخواست تغییر ناظر ثبت نمایید. یک روز کاری بعد کارگزار ناظر شما آگاه خواهد بود و می‌توانید سهام خود را به فروش برسانید.
   با سپاس

   ۰
 293. AV4313 گفت:

  به نظر بنده سعی کنید از پولی که بصورت مازاد دارید در بورس استفاده کنید از پول وام یا قرضی حدالامکان استفاده نکنید.

  ۳
 294. AV4313 گفت:

  بازار بورس بدون آموزش موثر، سود آوری آنچنانی نخواهد داشت

  ۱
 295. AV4313 گفت:

  مطالب آموزشیتون فوق العاده ست
  ممنون از باشگاه

  ۴
 296. AV4313 گفت:

  برای انجام هر کاری باید قدم به قدم پیش رفت
  درست قدم برداشت و به اندازه و در مسیر درست
  اگه با دانش و آگاهی درست پیش بریم موفقیت از آنچه که فکر میکنید به شما نزدیکتر است
  پیروز باشید

  ۲
 297. AV4313 گفت:

  هر روز که از بورس مطلب جدید تری یاد میگیرم خیلی متاسف میشوم که چرا پیش از این وارد بورس نشده بودم

  ۲
 298. AV4313 گفت:

  با سلام و تشکر

  مقاله انگیزشی خوبی بود

  ۲
 299. AG7035 گفت:

  سلام
  درسته تخفیف کارگزاری با افزایش سطح، افزایش پیدا میکنه ولی من از وقتی سطح کاربر بودم تا الان که سطح پنج هستم پورتفوم موقع خرید همون منفی ۱/۴۲ هستش
  لطفا رسیدگی کنین

  ۲
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   تخفیف کارمزد معاملات شما در سایت باشگاه اعمال شده است.
   لذا برای مشاهده آن لازم است به بخش گزارش ریال خود در سایت باشگاه مراجعه بفرمایید.
   باتشکر

   ۱
 300. AG7035 گفت:

  همه چی عالیه
  جز اینکه گاهی امتیاز کامنتها لحاظ نمیشه
  لطفا رسیدگی کنین

  ۴
 301. AG7035 گفت:

  سلام
  آیا میشه بسته اعتباری خریداری شده رو بغیر انتقال داد؟

  ۲
 302. AG7035 گفت:

  سلام
  چطوری میشه بسته اعتباری رو به کس دیگه ای انتقال داد؟

  ۲
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   پس از انتخاب بسته اعتبار در صفحه باز شده می توانید انتقال بسته به فرد دیگر را انتخاب کنیدک
   جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید اینجا را کلیک کنید.
   باتشکر

   ۲
 303. AF6061 گفت:

  با سلام
  به نظر بنده کسایی که میخوان وارد بورس بشن باید دید حداقل یک ساله برای سرمایه گذاری داشته باشن
  باید سرمایه ای رو وارد بورس کنند که نیاز به آن نداشته باشن تا مجبور نشن در طول مدت سرمایه گذاری از بورس خارج کنن

  ۲
 304. AO0770 گفت:

  امتیاز کامنت ها لحاظ نمیشه وگرنه خیلی عالی میشد

  ۳
  • AR0754 گفت:

   با سلام،
   گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی،
   حالا خوبه در ماه مبارک رمضان، که جنبه تمرین صبره قرار داریم، قابل ذکر اینکه: تا کامنت ها بررسی و پاسخ داده بشن زمان می بره؛ به محض تایید مدیریت بآشگاه بلافاصله امتیاز لحاظ می شود.
   گاها بر اساس سیاست های ویژه باشگاه و احیانا روز خوش شانسی اعضا و کاربران بآشگاه در همان روز ارسال پیام (کامنت) امتیاز داده می شود.
   موفق باشید.
   *******
   قابل توجه بآشگاه چیان عزیز و مدیریت محترمش: پیشنهاد مکرر زیر مجددا به عرض می رسد:
   ایده آل مطلوب آن است که با تغییراتی نرم افزاری به محض ارسال پیام کامنت امتیاز به اعضا تعلق گیرد و در صورت تایید مدیریت ارشد بآشگاه با درج و نمایش عمومی آن امتیاز هدیه (چقدر عالی میشه این هدیه ها) نیز به حساب کاربر و عضو بآشگاه واریز شود.
   با تشکر فراوان از بآشگاه.

   ۰
 305. AS0726 گفت:

  سلام. لطفا این امتیازات قرعه کشی که به بنده ۵۰۰ امتیاز تعلق گرفته چرا اعمال نشده ؟؟؟؟ لطفا رسیدگی کنید.

  ۰
 306. AX1948 گفت:

  کسیکه‌دید‌بلند‌مدت‌دارد‌به‌احتمال‌بالا‌سود‌میکند.

  ۰
 307. AV2365 گفت:

  همونطور كه بارها اساتيد فرمودن پيشنهاد ميكنم اگر قصد دارين با دانش خودتون وارد بورس بشيد و خريد كنيد در ابتدا آموزش هاي لازم رو ببينيد و با مبلغ سرمايه ي كم براي تجربه و تحليل خريد آزمايشي / آموزشي انجام بديد

  ۰
 308. AX5248 گفت:

  به نظر شما من به عنوان یه جوون ۱۷ ساله که تازه کاره و زیاد سر در نمیاره ولی مشتاق یادگرفتنه، از کجا و با چه برنامه ای پیش بره بهتره؟ چه کتابایی بخونم مثلا؟ یا هر توصیه ی دیگه ای که دارین، ممنون میشم راهنمایی کنید.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید مطالب آموزشی و مرتبط در حوزه بازار بورس را از طریق مطالعه کتاب و عناوین موجود یا شرکت در دوره ها و کلاس های آشنایی با بورس و آموزش معامله در بورس کسب کنید.
   در بآشگاه مشتریان آگاه مطالب مفید و کاملی در باره تمام حوزه های بازار بورس وجود دارد. همچنین همایش ها و کلاس های حضوری و آنلاین مختلف برای آموزش سرمایه گذاران برگزار می شود.
   باتشکر

   ۰
 309. AX5357 گفت:

  درود العان ثبت دیدگاه در این مکان امتیاز محسوب میشه ؟

  ۰
 310. AU2582 گفت:

  به نظر من ابتدا باید با سرمایه کم وارد بورس شویم تا ابتدا راه و چاه را یاد بگیریم و بعد از آن با اصل سرمایه وارد شویم

  ۰
 311. AQ5547 گفت:

  با سلام به شما همراهان
  برای پاسخ به سوالات مسابقه کاوش باعث رشد علمی همه در عرصه فعالیت بورسی میشه اما گهای سوالات مربوط به دانش سرمایه هیچ رفرنس یا مرجعی رو نمیشه براش پیدا کرد .
  لطفا امکانی به وجود بیاورید تا با رجوع به رفرنس بتوان اطلاعات بیشتر از پاسخ به سوال دریافت کرد.
  یا راحت تر بگم رفرنسی معرفی بکنید تا پاسخ دهنده تنها به دنبال پاسخ به سوال نباشد.
  ممنون از همراهیتان.

  ۰
 312. AV1287 گفت:

  سلام
  وقتی معامله نمادی به علت برگزاری مجمع متوقف میشه چند روز طول می کشه تا مجاز برای معامله بشه؟

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   این مورد به زمان برگزاری مجمع و ارائه گزارشات از سوی شرکت وابسته است. در صورتی که گزارشات شرکت مبنی بر انجام مجمع و تصمیمات اتخاذ شده در کدال منتشر شود معمولا ۲ روز کاری بعد نماد بازگشایی می‌شود.
   با سپاس

   ۰
 313. AP6945 گفت:

  بورس به جز معامله کردن خیلی چیزای دیگه به آدم یاد میده که مهم ترینش توانایی ریسک کردنه

  ۱
 314. AJ8145 گفت:

  با سلام خدمت دوستانم
  به نظر بنده با در تحقیق در مورد سهام مورد نظر و ریسک و صبر و یکم شانس چاشنیس میشود سرمایه دار شد .منم دارم تلاش میکنم به امید موفقیت همتون

  ۰
 315. AK4785 گفت:

  به نظر من باید مبلغ اندکی رو سرمایه گذاری کرد مثلا عرضه اولیه خرید که مطمئن باشیم سود میکنیم بعد از اون اصل پولمون رو بکشیم بیرون و با سودی که کردیم به سرمایه گذاری ادامه بدیم
  این طوری اگر ضرر هم بکنیم دلمون نمیسوزه که اصل پولمون رو از دست دادیم

  ۰
 316. AX2977 گفت:

  سلام. با تحلیل مناسب تکنیکال می توان در بورس کسب درآمد کرد.

  ۰
 317. AP4019 گفت:

  با علم اگه وارد بورس شوند و صبور باشند چند برابر سود بانکی نصیب شون میشه.

  ۰
 318. AU0902 گفت:

  با سلام
  کاملا برای سرمایه گذاری در بورس باید شجاعت کافی را داشته باشیم و نترسیم! ریسک معقولی را بپذیریم و بدانیم با حضور در بازار بورس و کسب تجربه‌های ریز و درشت در بلند مدت به سود خواهیم رسید. که در این صورت موفق خواهیم بود !!!!!

  ۰
 319. AF6061 گفت:

  با سلام
  به نظر من با هر سرمایه ای میشه در بورس وارد شد به شرط اینکه ازطریق وام یا سرمایه مورد نیاز و ضروری زندگی نباشه تا مجبور نباشیم در مواقعی که هنوز به سود آوری نرسیده ایم آنرا خارج کنیم

  ۰
 320. AT7464 گفت:

  سلام دوستان به نظر من بهترین جای برای اینده سرماه ایمون بورس می باشه

  ۰
 321. AX5304 گفت:

  فعلا ارزانترین دارایی سهامه

  ۰
 322. AS3551 گفت:

  با بورس میشه ثروتمند شد اما باید آگاهی و تخصص داشته باشی و آموزش ببینی

  ۰
 323. AV3945 گفت:

  ممنون بابت اطلاعات خوبی که درج می کنید واقعا برای علاقمندان به بورس منبع خوبیه

  ۱
 324. AQ4102 گفت:

  سلام
  بورس خیلی خوبه و از خیلی دغدغه ها دور میکنه آدمو ولی بزرگترین دغدغه زندگیت میشه بورس

  ۰
 325. AD0972 گفت:

  با سلام به نظر من علاوه بر آموزش ها در رابطه با بورس و بطور خلاصه سواد بورسی داشتن باید صبر هم چاشنی کارت باشد تا بتوانی در بازار سرمایه موفق بشید و دور از هیجان واسترس معامله گری در این بازار را دنبال کنید.

  ۱
 326. AX3999 گفت:

  نوسان گیری بدترین افت بورس هست ، سهم رو باید برای میان مدت خریداری کرد.

  ۰
 327. AW8418 گفت:

  با سلام رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود.پولی که نبودش به زندگیتلطمه نمیزنه رو باید در بورس سرمایه گزاری کرد

  ۰
 328. AX6936 گفت:

  کاش زودتر ریسک ورود به بورس رو میپذیرفتم....
  بهرحال امیدوارم موفق باشم توش.. با کمک آگاه البته 🙂

  ۰
 329. AQ1075 گفت:

  سلام و ادب
  ایا انتقال وججه نقد باشگاه از زیر مجموعه ها به یگدیگر وجود دارد؟

  ۰
 330. AV4313 گفت:

  کاش زودتر ریسک ورود به بورس رو میپذیرفتم....
  بهرحال امیدوارم موفق باشم توش... البته با کمک آگاه

  ۰
 331. AV4313 گفت:

  با سلام به نظر من علاوه بر آموزش ها در رابطه با بورس و بطور خلاصه سواد بورسی داشتن باید صبر هم چاشنی کارت باشد تا بتوانی در بازار سرمایه موفق بشید و دور از هیجان واسترس معامله گری در این بازار را دنبال کنید.

  ۰
 332. AV4313 گفت:

  با سلام
  کاملا برای سرمایه گذاری در بورس باید شجاعت کافی را داشته باشیم و نترسیم! ریسک معقولی را بپذیریم و بدانیم با حضور در بازار بورس و کسب تجربه‌های ریز و درشت در بلند مدت به سود خواهیم رسید. که در این صورت موفق خواهیم بود !!!!!

  ۰
 333. AX1423 گفت:

  ممنون ، بهترین کارگزاری بدون دردسر و پاسخگویی مناسب ، من که هر چی یاد گرفتم از آگاه بوده ، مطالب باشگاه و تحلیل البته نه حرفه ای

  ۰
 334. AX7682 گفت:

  با سلام
  چطوری کد ده رقمی رو میتونم دریافت کنم. ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   اگر منظور شما کد ده رقمی سجام است، پس از ثبت نام کامل در سجام و تایید اولیه اطلاعات ثبتی شما، این کد به صورت پیامک برای شما ارسال می شود.

   ۰
 335. AV2004 گفت:

  مبلغ وجه نقد ک درباشگاه نوشته یعنی چه؟؟
  راه های کسب امتیاز بیشترکدامند؟

  ۰
  • Agah گفت:

   دوست گرامی سلام
   اگر مطالب بلاگ و راهنمای باشگاه را مطالعه نمایید، پاسخ بسیاری از سوالات خود را دریافت خواهید کرد‌.
   به عنوان مثال شما با انجام برخی فعالیتها هدیه ریالی دریافت می کنید که میتوانید در بآشگاه آن را خرج کرده یا از طریق حساب معاملاتی خود آن را برداشت کنید.

   ۰
 336. AH2995 گفت:

  سلام
  دید بلند مدت و صبر و استراتژی شخصی و بازنگری استراتژی تا الان باعث سود های خوبی برای من شده است.

  ۰
 337. AV2004 گفت:

  وجه باشگاه به چه دردی میخورد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   با وجه باشگاه می توانید بسته های تحلیلی، اعتباری و کلاس های آموزشی خریداری کنید. یا با واریز به حساب معاملاتی وجه نقد را برداشت کنید.
   باتشکر

   ۰
 338. AJ0784 گفت:

  سلام
  از مزایای خوب بورس این است که هرکجا که باشیم و اینترنت باشه به راحتی میشه کار کرد و سود کسب کرد.

  ۰
 339. AW7915 گفت:

  با سلام
  سپاس از شما بابت مطالب عالی
  و سپاس از دوستان بابت نظرات عالی
  ممنونم

  ۰
 340. AX7682 گفت:

  سلام
  به نظر من که تازه وارد باشگاه شدم با مطالعه که داشتم به این نتیجه رسیم
  برای سرمایه گذاری در بورس باید شجاع بود نترسیم ریسک را بپذیریم و کم کم کسب تجربه‌ کنیم به سود خواهیم رسید.

  ۰
 341. AO0770 گفت:

  ممنون ، بهترین کارگزاری بدون دردسر و پاسخگویی مناسب در اسرع وقت

  ۰
 342. AO0770 گفت:

  کاش زودتر ریسک ورود رو قبول می کردم

  ۰
 343. AP4352 گفت:

  با سلام برای فرزندان کوچک بهتره به نام خودشون سهام بخریم برای اینده شون.

  ۰
 344. AW2454 گفت:

  درود
  چگونه هنگام خرید و فروش در بورس با وضعییت اقتصادی ایران استرس نداشته باشم
  لطفا راهنمایی بفرمایید
  سپاسگزارم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   از آنجایی که بورس بازاری ریسکی است لذا برای خرید و فروش دراین بازار می‌بایست تا حدودی ریسک پذیر باشید
   در غیراینصورت صندوق‌های سرمایه گذاری یا سبدگردانی آگاه را به شما پیشنهاد می‌دهیم.
   باتشکر

   ۰
 345. AU2314 گفت:

  با سلام
  برای غلبه بر ترس از ورود به بورس چه باید کرد؟

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   از آنجایی که بورس بازاری ریسکی است لذا برای خرید و فروش دراین بازار می‌بایست تا حدودی ریسک پذیر باشید و با شرکت در کلاس های آموزشی و مطالعه مطالب مرتبط دانش بورسی خود را برای معاملات افزایش دهید.
   در غیراینصورت درصورتی که ریسک پذیر نیستید صندوق‌های سرمایه گذاری یا سبدگردانی آگاه را به شما پیشنهاد می‌دهیم.
   باتشکر

   ۰
 346. AU9886 گفت:

  بعد از ۱۰سال بالاخره تو سال ۹۸ شروع کردم و خوشحال که با اگاه دارم کار میکنم مرسی از زحمات شما

  ۱
 347. AV7722 گفت:

  من به دوستان پيشنهاد ميكنم حتما از سايت همفكران مشاوره بگيرند تا سهم هايي كه مطمئن هستند را خريد كنيد . من كه كاملا راضي هستم تو مدت كمي كه وارد بورس شدم كاملا راضي هستم

  ۲
 348. AV4313 گفت:

  دید بلند مدت و صبر و استراتژی شخصی و بازنگری استراتژی باعث سود های خوبی خواهد بود

  ۱
 349. AV4313 گفت:

  به نظر من با هر سرمایه ای میشه در بورس وارد شد به شرط اینکه ازطریق وام یا سرمایه مورد نیاز و ضروری زندگی نباشه تا مجبور نباشیم در مواقعی که هنوز به سود آوری نرسیده ایم آنرا خارج کنیم

  ۱
 350. وحید گفت:

  به نظر من موفقیت در بورس نیاز به مثبت اندیشی و مطالعه دارد
  در ضمن نیاز به تمرین صبر دارد و در مدت کم انتظار سود را نباید داشت

  ۰
 351. AM6273 گفت:

  تو بورس باید بتونی تحلیل کنی.

  ۰
 352. Heydar گفت:

  با سلام
  مقاله انگیزشی خوبی بود

  ۰
 353. AS9361 گفت:

  سلام، توی شرایطی که ریسک سیاسی بالا می گیره پیشنهادتون چیه ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام دوست عزیز
   نوع و میزان ریسک و تصمیم گیری در مورد گزینه های موجود به موارد زیادی بستگی دارد ولی به صورت کلی در شرایط با ریسک بالا انتخاب گزینه های با ریسک پایین مانند صندوق ها پیشنهاد می شود.
   باتشکر

   ۰
 354. AM6273 گفت:

  به نظر من برای افرادی مثل من دید که تازه ورد هستند دید بلند مدت لازمه.

  ۱
  • AL5332 گفت:

   بورس محل انتقال پول از افراد عجول به افراد صبور است،لطفا در سرمایه گذاری بلندمدت و نهایتا برخی سهام ها میان مدت باید عمل کرد.

   ۱
 355. AL5332 گفت:

  بورس محل انتقال پول از افراد عجول به افراد صبور است،لطفا در سرمایه گذاری بلندمدت و نهایتا برخی سهام ها میان مدت باید عمل کرد.

  ۱
 356. AX2741 گفت:

  سلام؛
  لطفا مسیر مناسب آموزشی در بورس رو در قالب چند دوره ی آموزشی بعنوان پکیج حداقلی آموزشی معرفی کنید .

  ۰
 357. AX8891 گفت:

  سلام
  چطوری میتوان در صندوق سرمایه گذاری کرد؟ غیرحضوری یا حضوری؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس را می توانید از طریق سیستم معاملاتی آنلاین خود خرید و فروش کنید.
   برای خرید سایر صندوق ها پس از مراجعه به شعب کارگزاری آگاه برای احراز هویت می توان از طریق سایت صندوق کارگزاری درخواست صدور و ابطال خود را ارسال نمایید.
   باتشکر

   ۰
 358. AC6123 گفت:

  سلام
  به نظر من بورس خیلی عالیه
  و میشه با دانش کافی در بورس ثروتمند شد

  ۰
 359. AV9377 گفت:

  با سلام وقت بخیر خدمت دوستان عزیز کارگزاران آگاه یه سوال داشتم برای دریافت سود تقسیمی برای سهام ها بعد مجمع باید چکاری انجام بدیم؟مشخصا سهام کخاک که ۱۰۰ تومن اعلام شده
  با تشکر

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   لازم است اطلاعیه شرکت را از طریق خود سایت شرکت موردنظر یا سایت کدال مطالعه کنید و نحوه دریافت سود را مطلع شوید یا با قسمت امور سهام شرکت تماس بگیرید.
   باتشکر

   ۱
 360. AQ8842 گفت:

  بازار فقط بازار سرمایه اونهم فقط بلند مدت

  ۰
 361. AX1423 گفت:

  نظرات دوستان خیلی کمک میکنه به من
  ممنون

  ۰
 362. AH5238 گفت:

  ورود به بازارهای مالی می تواند بهترین و بدترین پیشنهاد باشد، اگر با آگاهی و مطالعه و صبر باشد بهترین فرصت برای کسب درآمد عالی و اگر بر اساس احساسات و عجله و بدون دانش باشد بدترین اتفاق زندگی خواهد بود.

  ۰
 363. AT8570 گفت:

  با سلام واحترام!
  مطالب این بخش بنظرم می توانست تکمیلتر باشد....!!!

  ۰
 364. AM3347 گفت:

  سلام وقت بخیر
  بیشتر منتظر مطالب در این باشگاه هستیم
  ممنون

  ۰
 365. AF1725 گفت:

  سلام
  در بازار سرمایه باید با دید بلند مدت وارد شد و دوستان تازه وارد این مورد رو حتما باید مد نظر داشته باشن
  دید یک ماهه باعث ضرر کردن اعضای تازه وارد میشه
  ممنون از کارگزاری اگاه

  ۰
 366. AV3286 گفت:

  سپاسگزاربابت اطلاعات ومطالب مفید فقط ممنون میشم مثل های بیشتر وتصویری رو درمطالب بگنجونید

  ۰
 367. AX2920 گفت:

  بورس به نظر من بهترین مکان برای سرمایه گذاری در سال ۹۸ خواهد بود

  ۰
 368. AY1159 گفت:

  سلام وقت بخیر
  مطالب منتظر مطالب جدید هستیم سپاس

  ۰
 369. AV3286 گفت:

  وقت شمابخیر .در رابطه با صندوق ها که در ابتدای کاربهتره در اونا سرمایه گذارب کنیم درسایت fipiran درصد سود های ۱ساله ۶ماهه و۱ماه هست این سودها قطعی هست ؟واین موسسه ها تضمینی هستند؟درمورد صندوق های اگاه مثل آگاس ودرسهامش هم ممنون میشم راهنماییم کنید

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و احترام
   دوست عزیز؛ سود تضمین شده عمدتاً در بازار سرمایه وجود ندارد مگر در بعضی از صندوق‌های با درآمد ثابت که در این صورت در وب‌سایت صندوق و امیدنامه آن ذکر خواهد شد. این صندوق‌ها عمده دارایی خود را به گواهی‌های سپرده بانکی و اوراق با درآمد ثابت اختصاص می‌دهند و به همین دلیل ریسک پایینی دارند و سالیانه بین ۲۰ تا ۲۲% سود ایجاد می‌کنند. در خصوص صندوق‌های درسهام چون عمده دارایی‌های صندوق (حداقل ۷۰%) به سهام شرکت‌ها اختصاص می‌یابد دارای ریسک زیادی است و طبیعتاً بازدهی ایجاد شده هم بیشتر خواهد بود. از این رو سود تضمینی در این صندوق‌ها وجود نداشته و صندوق‌های آگاه و آگاس نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

   ۰
 370. AY4236 گفت:

  برای سرمایه گذاری در بورس باید صبور باشیم و نترسیم

  ۰
 371. AX3672 گفت:

  سلام برای اخذکد افلاین چه مدارکی و شرایطی نیاز هست ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای ثبت نام لازم است به سایت آگاه اکسپرس مراجعه بفرمایید و پس از ثبت نام، با مدارک اصل شناسنامه و کارت ملی به مراکز احراز هویت مراجعه نمایید.
   باتشکر

   ۰
 372. AX8481 گفت:

  بورس به نظر من بهترین مکان برای سرمایه گذاری در سال ۹۸ خواهد بود
  پرسود باشید

  ۱
 373. AX7465 گفت:

  از قدیم یه مثل هست میگه
  همیشه تخم مرغات و تو یه سبد نزار
  پدرم میگفت میری مسافرت همه پولاتو تو چند جای مختلف بزار که اگه یکی به فنا رفت دو تا دیگه داشته باشی
  وارد کردن کل سرمایه یه خطر جدی هستش

  ۵

  ۰
 374. AO1796 گفت:

  به نظرتون یک شخص تا چقد سرمایه وارد کنه که بتونه کنترلش کنه؟؟
  ایا باید مازاد دارامد رو وارد کرد که دچار مشکل نشیم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   در ابتدا حتما باید سرمایه مازاد خود را به بورس وارد کنید. و با مطالعه مطالب مرتبط و شرکت در دوره های آموزشی اطلاعات بورسی خود را برای انجام معاملات افزایش دهید.
   باتشکر

   ۰
 375. عرفان گفت:

  حداقل مبلغ سبد گردانی چقدره؟

  ۰
 376. AV8169 گفت:

  سلام ببخشید الآن هم برای افراد زیر دیپلم هم میشه ثبتنام کرد؟
  چون من یادمه قبلا این امکان فراهم بود ولی بعد یه مدت دیگه کارگزاریا ثبتنام نمیکردن

  ۰
 377. AL5376 گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کارشناسان کارگزاری آگاه.همانطور که میدانید مالیات شامل مناطق آزاد نمیشود و مالیات ساکنین مناطق آزاد صفر میباشد در حالی که افرادی مثل من که ساکن مناطق آزاد هستیم در معاملات خود در بورس مالیات پرداخت میکنیم.خواهشمند است راهنمایی بفرمایید که این کسر مالیات قانونی است یا خیر و اینکه این مورد رو کجا میشه پیگیری نمود.دوم اینکه حتی با فرض تعلق گرفتن مالیات ، درآمد تا حد مشخصی از پرداخت مالیات معاف هست در حالی که در معاملات بورس از هر معامله مالیات کسر میگردد و این نوع معافیت نیز اجرا نمیگردد.خواهشمند است در این دو مورد اطلاع رسانی فرمایید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی اینکه فرمودید مالیات شامل مناطق آزاد نمی شود، در خصوص خرید و فروش های کالاهای فیزیکی است که در محل سکونت خود انجام میدهید. معاملات بورس مجزا از محل سکونت افراد بوده و تحت هر شرایطی به ان مالیات تعلق میگیرد. در مورد موضوع دوم نیز مالیات بر درآمد از مالیات فروش سهام متفاوت است. در فروش سهام، فروشنده موظف است به میزان ۰.۵ درصد ارزش معامله را مالیات پرداخت نماید و این مورد برای کلیه معاملات است.

   ۰
 378. AJ0182 گفت:

  بسیار ساده و روان نیازهای اساسی ورود به بورس بیان شد. همچنین تفکر صحیح بورسی شدن بخوبی ارائه شد.
  سپاس از آگاه همیشه دوست داشتنی

  ۰
 379. AY3252 گفت:

  انشاالله همه پرسود باشن...من که چند ماهه وارد شدم عالی بوده

  ۰
 380. AY7990 گفت:

  با سلام
  چطور میشه از کسی امتیاز دریافت کرد
  آیا کسی این کار رو انجام میده

  ۰
 381. AW1930 گفت:

  با تشکر از اطلاعات تون که در اختیار ما میزارید که ما با خواندن و کسب تجربه از طریق چنین دیدگاه هایی میتونیم سرمایه گذاری موفقی داشته باشیم.

  ۱
 382. AR6225 گفت:

  سلام با تشکر از پاسخ های شما.در مورد سجام میخواستم بدانم ایا در حال حاضر اجباری است یا فرصت دارد

  ۰
 383. AY1562 گفت:

  داشتن زیر مجموعه چه مزایایی دارد؟

  ۰
 384. AY5001 گفت:

  سلام.من تازه دارم وارد معاملات سهام میشم.چه صندوق سرمایه گزاری رو پیشنهادمی کنید؟البته بشه انلاین خرید و فروش کرد؟ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   با داشتن کد بورسی میتوانید از طریق سیستم معاملات آنلاین، خود واحدهای صندوق های سرمایه گذاری قابل معامله در بورس را خریداری نمایید. همچنین پس از مراجعه به کارگزاری می توانید از طریق پنل واحدهای صندوق های سرمایه گذاری را خریداری نمایید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید اینجا را کلیک کنید.
   باتشکر

   ۰
 385. AQ7466 گفت:

  ۳۰درصد سرمایه
  خوبه ولی بایستی سبد داشته باشید
  یا صندوق سرمایه گذاری بخرید

  ۰
 386. AH6340 گفت:

  با سلام
  نکات بسیار کابردی ای مطرح شد که در عین سادگی از آنها غافل بودم
  سپاسگزارم آگاه جان

  ۰
 387. AL5376 گفت:

  سلام دو هفته ای هست که در مواقع عرضه اولیه سایت آگاه با خطای «« سایت در حال بروز رسانی هست »» یا پیامای اینچنینی روبرو میشویم و امکان استفاده از سایت میسر نمیباشد .خواهشمند است در خصوص رفع مشکل یا ارتقای سرور اقدام نمایید تا امکان بهره مندی از بازار بورس در تمام روزهای فعال بازار میسر باشد.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   بابت مشکلات اخیر از شما مشتری گرامی پوزش می خواهیم و لازم است اشاره شود که در کارگزاری آگاه امکانی ایجاد شده است که مشتریان می توانند دو روز قبل از زمان عرضه اولیه، سفارش خرید را به کارگزار ارسال کنند و در زمان عرضه، سفارش شما از طرف کارگزار برای سازمان بورس ارسال می‌گردد و نیازی به پیگیری و تماس با کارگزار نیست.
   برای اطلاعات بیشتر به مطلب "چگونه ۲ روز زودتر عرضه اولیه بخریم؟" مراجعه بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 388. AU8038 گفت:

  باسلام
  تشکر از راهنمایی که گذاشته اید.
  خیلی مطالب مفید و عالی بود.
  سپاس از لطفتتون

  ۰
 389. BA5566 گفت:

  سلام مطالبتون واقعا آموزنده و مفید هست من خیلی دلم میخواد در بورس سرمایه گذاری کنم ولی هنوز استرس دارم میخوام اول با سایت و مطالب شما آگاهیمو بالا ببرم بعد اقدام کنم با تشکر

  ۰
 390. BA3092 گفت:

  سلام
  چطور میشه از کسی امتیاز دریافت کرد

  ۰
 391. BA3131 گفت:

  این همه مطالب خوب و عالی رو کجا میشه پیدا کرد

  ۰
 392. BA3131 گفت:

  من سهم سیمرغ رو افلاین که سفارش گذاشتم نتونستم بخرم

  ۰
 393. BA3131 گفت:

  زنگ زدم به کار گزاری بهم گفتن ما فقط ۹۰ درصد سفارشات افلاین رو میتونیم ثبت کنیم کد افلاین اصلا تو اگاه به درد نمیخوره

  ۰
 394. BA5566 گفت:

  سلام بورس واقعا مورد اطمینانه؟ اگر مثلا مدت طولانی سر نزنیم سرمایمون که نمیسوزه درسته؟ امکان کلاهبرداری در بورس هم هست؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   فعالیت در بازار بورس نیاز به پیگیری اخبار و تحلیل ها و بررسی روزانه دارد. در صورت نداشتن زمان کافی و یا اطلاعات می توانید در صندوق های سرمایه گذاری مشترک سرمایه گذاری کنید.
   باسپاس

   ۱
 395. AQ2314 گفت:

  سلام
  به نظر من بدون آموزش هم میشود در بورس وارد شویم و شانسی به سود برسیم

  اما نتیجه عملکرد ما در بلند مدت وابسته به سطح دانش و نوع استراتژی معاملاتی و شناخت شرکت ها و برنامه ریزی ما هست که علاوه بر کسب سود به شناخت خوبی نسبت به فاکتور های موثر در بازار می انجامد

  با تشکر فراوان پاینده باشید

  ۱
 396. BA8561 گفت:

  خیلی ریسک داره ولی به ریسک اش می ارزه

  ۰
 397. BB8504 گفت:

  با سلام خدمت پرسنل مجرب کارگزاری آگاه.من تازه وارد دنیای بورس شدم و امیدوارم بتوانم از توضیحات کارشناسان کارگزاری آگاه از طریق این وبلاگ استفاده لازم را ببرمو
  با تشکر

  ۰
 398. BA4219 گفت:

  سلام. چگونه میتوان امتیاز بیشتری کسب کرد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوس عزیز
   شما با انجام فعالیت های باشگاهی مانند شرکت در مسابقات، معرفی معرف یا افزایش زیر مجموعه، انجام معاملات و سایر فعالیت ها می توانید امتیاز باشگاهی خود را افزایش دهید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به راهنمای باشگاه مراجعه کنید.
   باتشکر

   ۰
 399. AH2243 گفت:

  درود بر زحمت کشان کارگزاری آگاه
  انصافاً کار سخت و طاقت فرسایی دارن
  خدا قوت

  ۰
 400. BD2822 گفت:

  نباید هیجانی رفتار کنیم
  مطالعه
  آموزش

  ۰
 401. BD0983 گفت:

  بزرگترین مزیت بورس ایران برای ما همونطور که عزیزان هم اعلام کردند پایین بودن ریسک نقد کردن اصل پول و سود سهامداره...بنده تو معاملات بین المللی تجربه کمی دارم اما اکثر اونها با استرس عدم دسترسی به پولم همراه بوده که به نظرم این گزینه مهمی در انتخاب بورس خودمون هست..از طرفی هم وقتی بلند مدت فکر کنیم سود مشارکت در اقتصاد کشور در آینده به جیب خودمون میره اما صد حیف که من خودم به شخصه اکثرا دید کوتاه مدت داشته و دارم و زمان حال رو به آینده دور و نزدیک ترجیح میدم..با تشکر از اعضا و عوامل باشگاه

  ۰
 402. BE2693 گفت:

  به نظرم بهترین روش افزایش دارایی سرمایه گذاری در بورسه
  البته اگه با اطلاعات کافی وارد این بازار بشیم

  ۰
 403. AU3172 گفت:

  سلام
  فقط جمله ای از استاد اقتصاد به یاد میارم و اینکه اقتصاد با هیچ کسی شوخی ندارد کسانی که در بازار به صورت اتفاقی و هیجانی شروع به خرید و فروش میکنند ضرر های زیادی خواهند کرد .

  ۰
 404. AU3172 گفت:

  سلام
  این مطالب رو چطور میشه به صورت حرفه ای دنبال کنم

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام و احترام
   مطالب حرفه ای و ویدیوهای آموزشی متعددی در بلاگ باشگاه وجود دارد. همچنین دوره های حرفه ای حضوری و آنلاین مربوط نیز برگزار می شود.

   ۰