بآشگاه چیست؟

دانلود ویدیو – کیفیت ۳۶۰p
دانلود ویدیو – کیفیت ۷۲۰p

مشاهده همه ویدئوها

بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه، ابزاری برای ارائه خدمات سازمان یافته به همه مشتریان آگاه و سایر کاربران این سامانه است. به زبان ساده بآشگاه به گونه‌ای طراحی شده است که اعضا بتوانند با انجام یک سری فعالیت‌ها به صورت روزانه، امتیاز و وجه نقد کسب کنند. امتیاز به ما کمک می‌کند که بتوانیم بر اساس روند وفاداریتان به آگاه، خدمات و وجه نقد بیشتر و بهتری در آینده به شما تخصیص دهیم. بآشگاه فقط به مشتریان کارگزاری آگاه اختصاص ندارد، بلکه افرادی که با سایر کارگزاری‌ها کارمی‌کنند نیز، می‌توانند در بآشگاه عضو شده و از برخی خدمات آن استفاده نمایند.

در ادامه این مطلب به بیان ساده روش‌های کسب امتیاز در بآشگاه، توضیح اینکه امتیاز چیست و چگونه می‌توان امتیاز دریافت کرد، دریافت امتیاز چه فایده‌ای دارد، سرمایه لازم برای دریافت تخفیف نقدی و نحوه عضویت در آن پرداخته خواهد شد.

– به دست آوردن امتیاز در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه به چه روش‌هایی ممکنه؟ همانطور که گفتیم، به ازای فعالیت‌هایی نظیر :

 • عضویت در بآشگاه
 • معرفی مشتری
 • خرید و فروش اوراق بهادار
 • خرید و فروش سکه آتی
 • خرید خدمات مشاوره‌ای و آموزشی
 • شرکت در مسابقه‌ها و غیره

امتیاز کسب می‌کنید. خبر خوب اینکه اگر از پنج سال پیش هم با آگاه کار کرده باشید، از لحظه‌ای که عضو بآشگاه شوید امتیاز وفاداری پنج سال پیش را دریافت خواهید کرد و به مجموع امتیازات شما افزوده خواهد شد. بنابراین هرچه بیشتر در گذشته با آگاه کار کرده باشید، امتیاز شروع شما بیشتر است. بدیهی است که از این به بعد نیز هرچقدر در آگاه فعالیت داشته باشید به مجموع امتیازاتتان افزوده خواهد شد.

– امتیاز چیه و چه جوری میتونم امتیاز بگیرم؟

خیلی ساده و مختصر با جمع امتیازها، شما قله‌های خدمات را فتح خواهید کرد و در هر قله، از خدمات و وجه نقد بیشتری برخوردار خواهید شد! حتی اگر قبلاً با آگاه کار نکرده باشید، در بدو ورود ۳۰۰ امتیاز بابت عضویت و فعال سازی بآشگاه دریافت خواهید کرد. یادتان باشد که با دریافت امتیاز عضویت هنوز قله‌ای را فتح نکرده‌اید و برای رسیدن به اولین قله نیاز به ۷۰۰ امتیاز دیگر دارید. روش‌های  کسب امتیاز در جدول ذیل نشان داده شده است.

ردیف شرح فعالیت حجم / تعداد امتیاز
۱  خرید و فروش سهام (ریال)  ۱۰،۰۰۰،۰۰۰  ۲۰  ۴۰
۲  معاملات آتی سکه (قرارداد) (در دست توسعه)  ۱  ۱۲  ۲۴
۳  نظر در بآشگاه  ۱ ۱۰
۴  نظر در همفکران (در دست توسعه)  ۱  ۵
۵  نظر در آواگلد (در دست توسعه)  ۱  ۵
۶  بازدید روزانه از بآشگاه  ۱ ۱۰
۷  خرید کلاس آموزشی از طریق بآشگاه(ریال)  ۱،۰۰۰،۰۰۰  ۵۰۰
۸  خرید همفکران از طریق بآشگاه(ریال)  ۱،۰۰۰،۰۰۰  ۵۰۰
۹  خرید آواگلد(ریال)  ۱،۰۰۰،۰۰۰  ۵۰۰
۱۰  فعال سازی بآشگاه  ۱  ۳۰۰
۱۱ افزایش زیرمجموعه مستقیم (مشتری)  ۱  ۵۰۰
۱۲ افزایش زیرمجموعه مستقیم (کاربر) ۱ ۵۰
۱۳ تبدیل زیرمجموعه مستقیم از کاربر به مشتری ۱ ۴۵۰
۱۴ افزایش زیرمجموعه غیرمستقیم (مشتری و کاربر)  ۱  ۱۰۰
۱۵  صدور و ابطال صندوق (در دست توسعه)  ۱  ۲۰
۱۶ امتیاز حضور در مسابقه ۱ ۲۰
۱۷ شرکت در نظرسنجی  ۱ ۵

** امتیاز مربوط به معاملات سهام و آتی سکه از تاریخ ۱۶ بهمن ۹۵ دو برابر شد.

به عنوان مثال آقای اسماعیل مجیدی که به تازگی به بآشگاه اضافه شده و دو نفر از دوستان خود را نیز معرفی کرده است و علاوه بر آن در دو مسابقه هم شرکت داشته است، طبق جدول فوق می‌تواند براحتی و بدون خرید یا فروش اوراق بهادار به اولین قله بآشگاه برسد و از مزایای آن بهره‌مند شود: عضویت اولیه: ۳۰۰ امتیاز معرفی سه عضو جدید (کاربر معاملات آنلاین): ۳۰۰+۳۰۰ +۳۰۰ امتیاز حضور در دو مسابقه: ۲۰+۲۰ امتیاز مجموع ۱,۲۴۰ امتیاز معادل سطح یک، قله بیستون!

دقت کنید که امتیاز مربوط به مسابقه، صرفاً امتیاز حضور آقای مجیدی در دو مسابقه است و اگر ایشان به هر کدام از سوال‌ها هم پاسخ صحیح داده باشند، امتیاز پاسخ صحیح نیز به مجموعه امتیازات ایشان اضافه خواهد شد.

  – بسیار خب بعدش چی؟! گفتیم که با کسب امتیاز به قله می‌رسیم و در هر قله از امکانات آن استفاده می‌کنیم. شاید جذاب‌ترین مزیت هر قله عملاً افزایش وجه نقد دریافتی آن باشد. البته این تنها مزیت قله‌‏های بآشگاه نیست. در جدول ذیل مزایای هر سطح شرح داده شده است:

سطح نام قله امتیاز تخفیف کارمزد معاملات سهام تخفیف کارمزد معاملات آتی سکه تخفیف خرید بسته های مشاوره- تحلیلی تخفیف خرید بسته های آموزشی
سطح ۱۰ دماوند ۱,۰۰۰,۰۰۰ ۲۵% ۲۰% ۸۰% ۶۰%
سطح ۹ سبلان ۵۰۰,۰۰۰ ۲۳% ۲۰% ۸۰% ۶۰%
سطح ۸ دنا ۲۰۰,۰۰۰ ۲۱% ۲۰% ۸۰% ۶۰%
سطح ۷ توچال ۱۰۰,۰۰۰ ۱۹% ۲۰% ۸۰% ۶۰%
سطح ۶ تفتان ۵۰,۰۰۰ ۱۷% ۲۰% ۷۰% ۶۰%
سطح ۵ سهند ۲۰,۰۰۰ ۱۵% ۲۰% ۶۰% ۶۰%
سطح ۴ الوند ۱۰,۰۰۰ ۱۳% ۲۰% ۵۰% ۵۰%
سطح ۳ بینالود ۵,۰۰۰ ۱۲% ۱۵% ۴۰% ۴۰%
سطح ۲ رامند ۲,۰۰۰ ۱۱% ۱۲% ۳۰% ۳۰%
سطح ۱ بیستون ۱,۰۰۰ ۱۰% ۱۰% ۲۰% ۲۰%

یعنی در همان مثال آقای اسماعیل مجیدی که به‌تازگی عضو بآشگاه شده بود و با معرفی سه عضو جدید و شرکت در دو مسابقه به اولین قله خود رسیده است، از همان لحظه رسیدن به قله اول می‌تواند از ۱۰% تخفیف کارمزد معاملات بهره‌مند شود. به عبارت دیگر، به ازای هر میزان خرید یا فروش اوراق بهادار تا رسیدن به قله دوم که شامل ۲,۰۰۰ امتیاز می‌شود ۱۰ درصد تخفیف نقدی کارمزد را در بآشگاه دریافت می‌کند که قابل وصول بدون چون و چراست!

  – یعنی هر مشتری با هر سرمایه‌ای میتونه تخفیف نقدی کارمزد بگیره؟!

دقیقاً! دیگر نیاز نیست که مشتری ویژه با کلی رابطه و گردش معاملات باشید تا تخفیف دریافت کنید. آقای مجیدی یک مثال خوب است که با سرمایه صفر ریال پس از رسیدن به قله بیستون که کار سختی نیست، مجاز به دریافت ۱۰ درصد تخفیف نقدی شد. اما این تنها مزیت عضویت در بآشگاه نیست. دریافت اعتبار معاملاتی، اطلاع از نشست‌های آموزشی، امکان خرید و ثبت نام در کلاس‌ها و دریافت خدمات تحلیلی، سایر امکاناتی است که با شرایط استثنایی به اعضای بآشگاه اعطا می‌شود. فراموش نکنید که هرچه زودتر عضو شوید، ارزش امتیازهای شما بیشتر و در نتیجه رسیدن به سطوح زودتر و وجه نقد و خدماتی که دریافت خواهید کرد، بیشتر خواهد بود.

– چطور میتونم عضو بآشگاه بشم؟!

عضویت در بآشگاه خیلی سریع و راحت است. اصلاً نیازی هم به کد آنلاین معاملاتی ندارید؛ اما برای دریافت وجه نقد بعداً لازم است کد آنلاین خود را نیز معرفی کنید. با وارد کردن چند اطلاعات ساده از خودتان از همین لحظه می‌توانید عضو بآشگاه شوید و علاوه بر آن ۳۰۰ امتیاز هم دریافت کنید. می‌توانید هم اکنون مراحل عضویت در بآشگاه را انجام دهید. برای آگاهی از جزئیات بیشتر راهنمای بآشگاه مشتریان آگاه مطالعه کنید.

قصد یادگیری و پیشرفت در بورس را دارید؟

از صفر تا صد بورس را توسط بهترین اساتید آموزش ببینید. لطفاً برای کسب اطلاعات کامل‌تر، مشخصات خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.318 نظر در مورد مطلب “بآشگاه چیست؟

    1. سلام
     دوست گرامی چنانچه ایده یا راهکاری در خصوص توسعه بآشگاه مشتریان آگاه دارید، می توانید از همینجا یا آدرس info@bashgah.com یا شماره تماس ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱، اعلام بفرمایید.

     با تشکر

   1. دوست گرامی سلام
    بآشگاه درگاه ارائه خدمات جانبی کارگزاری است و برای انجام معامله باید از سامانه آسا استفاده بفرمایید. پیشنهاد می کنیم مطالب بلاگ و خصوصاً دو مطلب زیر را به دقت مطالعه بفرمایید:
    سرمایه گذاری در بورس برای تازه واردان: راهنمای کامل
    راهنمای نسخه وب نرم افزار معاملات برخط آسا

  1. با سلام
   سپاس از اینکه ما را در ارائه خدمات بهتر و منسجم‌تر راهنمایی می‌نمایید.
   چشم، پیشنهاد شما را مدنظر قرار خواهیم داد.

 1. با سلام
  متاسفانه بعضی از سوالات برای بنده قابل رویت نبوذ
  بعنوان مثال امروز متوجه شدم که هشتم دو مسابقه بوده و برای من فعال نبود

  1. سلام
   سوالات برای همه مخاطبین در یک زمان نمایش داده می شود. عدم نمایش سوالات برای شما، شاید ناشی از مرورگرتان باشد؛ لذا چنانچه در هفته پیش رو این اتفاق رخ داد با شماره های ۸۲۱۵۴۲۱۵ یا ۸۲۱۵۴۲۰۰ در تهران تماس حاصل فرمایید.

 2. یک موضوع مهم را از دید یک معامله گر عرض کنم ….اینکه مثلا کسی که یک سهمی را میخردبرای سود است البته…. حالا وقت فروش میرسد و میخواهد آنرا بفروشد و یک سهم دیگر بخرد … حالا به منش کارگزار و سود احتمالی اش نگاه میکند و در معرض انتخاب قرار میگیرد….. این شخص اگر ببیند و تجربه کرده باشد که کارگزارش به فکر او ومنافع او هم است به طرق مختلف مثلا باشگاه و تخفیف کارمزد و ….او هم دلگرم شده و به فکر کارگزار و منافع او خواهد بودو معامله را حتی باسود کم و صفرانجام خواهد داد و مثل بعضی ها این تفکر از سرش خارج میشود که چه فایده ای دارد این معامله ؟آنرا انجام نمیدهم چون به حال من نفعی ندارد .فقط سودش به کارگزار میرسد و این معامله بدون سود و یا کم سود را انجام نمیدهم … پس اگر به نوعی بتوانید این طرز تفکر را از کله مشتریانتان خارج کنید موفق خواهید شد …. روش این کار را خودتان تا حدی پیدا کرده اید و انجام میدهید منتهاباید وسعت آن و عمق آن را بیشتر کنیدو خلاصه کلام طوری رفتار نکنید که مشتری فکر کند که شما فقط… به فکر سود خودتان هستید ..بر عکس فکر کند سود آنانرا هم در ملاحظات خو د دارید و روی آن حساب و برنامه ریزی میکنید

  1. ممنون از نظر شما. دوست عزیز همانطور که اشاره فرمودید مشتریان از بسیاری از فعالیتهایی که سود مستقیمی برای کارگزاری ندارند، امتیاز دریافت میکنند. این همان موضوعی است که فرمودید. ما میخواهیم مشتریان بدانند که صرف نظر از وضع بازار، به همراهی آنها با آگاه ارج مینهیم.

 3. با سلام خدمت سروران و بزرگان که سعی و تلاش خو د را بجای پرداخت نقدی به مشتریان خود ناشی از خرید و روش در روشی جدید هر چند در ابتدای راه خود میباشد و در این راستا سعی و تلاش را بر این موضوع قرار داده تا نسبت به ارتقا سطح سواد عمومی دوستان چه از لحاظ کمی و کیفی منجر و با ایجاد انگیزه مضاعف جوایزی مد نظر قرار گرفته*****لذا در خصوص نحوه و اجرای مسابقه و سوالات مطروحه حتی اگر از نظر جنبه کمی ان مد نطر قرار گرفته و هدف جذب بیشتر کاربران اعم از مشتریان خودی و غیر خودی باشد باعث ایجاد انگیزش بیشتر نخواهد شد.بطور مثال سوالات در خصوص بازار سرمایه که سوالاتی در خصوص شرکت های سهامی و یا ……..مورد پرسش قرار گرفته *خوب سوال بازار سرمایه جهت تاسیس انواع شرکت های سهامی عام و خاص برای اشخاصی که با حداقل سرمایه وارد بازار بورس گردیده و با اندک سرمایه قلیل خود هدفشان فقط و فقط خرید سهم برنده میباشد *و در فکرشان هم نمیگنجد که زمانی اقدام به تاسیس چنین شرکتهایی نمایند.و هم چنین سوالاتی در خصوص مدیریت و اعضا بورس ؟که اصلا برایشان مهم نمیباشد *میدانید چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بنده نظر شخصی خود را اعلام ولی این سوال را هم میتوانید برای مسابقه تشریحی در نوبت قرار گیرد-بله گفتم برایماند مهم نیست بخاطر اینکه تمام این اعضا کمتر به فکر سهامداران خرد بوده و با وجودی که سازمان در کادر خود از حسابرسان خبره استفاده مینماید؟؟؟؟مثلا همین هرمز ***مگر میشود سهمی -۱ ریال سود در بازگشایی اعلام نماید ولی رشد شارپی را بدنبال داشته باشد و الان کمتر از قیمت عرضه اولیه چرا؟؟؟؟چه کسی موظف و پاسخگو است ***حتی بنده از کار گزاری خود توقع دارم که این اگاهی را به زیر مجموعه خود قرار دهد **بنده ۲ سال عضو این کار گزاری میباشم***میخواستم شما بمن بگویید ظرف این ۲ سال په خدمتی به حقیر انجام گرفته(میبخشید از موضوع خارج شدم)بله سوالات بایستی محتوایی و دارای کیفیت لازم را داشته باشد تا حداقل راهنمایی کارگزاری را داشته باشیم و همین هرمز هم میتوان بعنوان سوال مطرح شود تا سطح سواد عمومی مشتریان خود اگاه شوید.و ضمن انکه سوالاتی که مطرح مینماید جنبه فکری ان را مد نظر قرار نداده که شخص بیشتر تامل نموده***و تا انجاییکه متوجه شده ام با رجوع به اینترنت پاسخ گرفته خواهد شد؟؟؟؟؟؟به نظر حقیر اگر حضور در بازار سرمایه نیاز به ابزاری داشته تکنیکال و فاندامنتال و روانشاسی و شناخت صنعت بازار های جهانی و اقتصاد سیاسی وووو*خوب با سوالات تستی و بدون محتوا انچنانی نمیتوان در این بازار موفق بود و نهایتا شاهد ان خواهید بود که خروج سرمایه گزاران در بورس کمتر و کمتر شده و نهایتا با این خروج به ضرر کارگزاری ها منجر خواهد شد.تا انجا که من شنیده ام از ۷ میلیون کاربر الان ۴۰۰۰۰هزار فعال هستند؟؟در همین مسابقه ای که بر گزار میکنید کاملا مشخص است که حضور سهامداران در بازار کمرنگ شده و اعتماد انان از دست رفته(این هم میتوان به عنوان سوال مطرح کرد :که اعتماد سهامداران جهت برگشت به بازار سرمایه چه بایدکرد)و کاری باید کرد کارستان تا انگیزه ایجاد شود*******کوتاه میکنم با سوالات خود تکنیکال و فاندامنتال دوستان را با ببرید *و چنانچه سوال ۴ جواب باشد باز بدرد نمیخورد **بایستی جهت پاسخ به سوال دلیل و یا ادله اورده شود و سپس بهترین ادله ها را که میتواند باعث ارتقا سطح کیفی گردد انتشار داد.مثلا دوجی مورینگ استار ****گویا چه موضوعی است و ایا چگونه متوجه شویم که سهمی در کف حمایتی یا مقاومتی خود میباشد و سهم هم حجم میخورد *از کجا متوجه بشیم که این حجم خوردن در کف خروج نقدینگی از سهم میباشد و نه ورود نقدینگی و بالعکس******سخن را کوتاه نموده و امیدوارم در راه پیش رو و اهدافتان موفق باشید قابل ذکر است که بنده در نگارش چندان متبحر نبوده و قصوری رخ داد باشد عذر خواهی ما را پذیرا باشید.با تشکر

 4. با سلام وخسته نباشید
  کار ارزشمندی انجام شده از زحمات تشکر میشود .
  بنظرم اختلاف سطوح تعریف شده باهم زیاد در نظر گرفته شده بطوریکه فردی که میخواهد تلاش کند از سطح یک به سطح ۱۰ برسد تقریبا غیر ممکن است زیرا که ۱۰۰۰ برابر باید امتیاز جمع آوری کند وبعبارتی ساده تر ۹۹۹۰۰۰ امتیاز باید جمع آوری کند و این غیر ممکن است همینطور برای سایر سطوح از ۶ به بالا ، اصولا ثقل اعضای باشگاه از سطوح ۶ به پایین خواهد بود واین برداشت بنده است هیچ اطلاعاتی از امتیازات اعضا ندارم .
  البته اگر و اگر و….. بازار به رونق برگردد و سهامداران با بازار آشتی کنند شاید شرایط بهتر شود ولی بنظر من دامنه سطوح توسط هر کسی طراحی شده سختگیرانه بوده امیدوارم که خودش دچار اینگ.نه سختگیریها در مراح کاریش نشود .
  موفق و شاد باشید .

  1. سلام
   سپاس از اینکه نظر و پیشنهاد خود را اعلام فرمودید. طبقه‌بندی صورت گرفته، حاصل ساعت‌ها بررسی و هم‌اندیشی است؛ بعلاوه اینکه روش‌های بسیاری برای افزایش امتیاز و صعود شما به قله های بالاتر وجود دارد.
   علی ایحال پیشنهاد شما برای کمیته راهبردی بآشگاه ارسال خواهد شد.
   به امید حضور مداوم شما در بآشگاه

   1. سلام وخسته نباشید
    هیچکس منکر زحمات وتلاشهای شما و همکارانتون نیست اصولا ارایه هر طرح جدید و یا ایجاد یک مجموعه جدید مثل باشگاه که جا داره به اون کسیکه برای اولین بار این موضوع به ذهنش خطور کرده تبریک گفت قطعا در تبادل افکار و ذهنیتهای مختلف وارایه پیشنهادهای مختلف باعث میشه که طول عمر آن افزایش پیدا کنه الان یه نوزادیست که تازه به دنیا اومده پس باید خیلی مراقبش باشید تا در مقابل آسیبهای موجود مصون بمونه چون درشرایط فعلی حودش نمیتونه از خودش مراقبت بکنه ایشاالله مراحل مختلف تا به سن بلوغ رو طی کنه اونوقت خودش از خودش هم میتونه مراقبت کنه هم اطرافیانش میتونند مراقبت کنند .

    موفق باشید

 5. باسلام وعرض خسته نباشید
  سایت جالبیست و آگاهی های بیشتری را ارائه میدهد، لطفا در صورت امکان قیمت معامله طلا و ارز را هم در سایت در نظر بگیرید
  سپاسگزارم.

 6. ضمن عرض سلام و ادب به استحضار مدیر محترم و همه اعضا میرسانم که با التفات به اینکه یکی از اعضا نسبتا فعال در معا ملات این کارگزاری هستم از باشگاه خبری نداشتم و امروز که با خبر شدم ثبت نام کردم واز این خدمات و زحمات کارگزاری بسیار سپاسگزارم

 7. با درود و سپاس فراوان؛

  لطفا بفرمائید برای کسانی که پیش تر، واحدهای “صندوق آگاه” را خریداری کرده اند، آیا امتیاز خاصی در باشگاه منظور میشود یا خیر؟
  اگر بلی، آیا مدت زمان نگهداشت واحدهای صندوق (مثلا بر حسب تعداد “ماه”) میتواند در محاسبه امتیاز تخصیصی، موثر باشد؟
  (البته منطقا می‌بایست اینطور باشد!)

  با تشکر مجدد

  1. سلام دوست گرامی
   سازوکار امتیاز مربوط به بخش صندوق ها هنوز تکمیل نشده و در حال توسعه هست.
   در زمان برنامه ریزی برای صندوق ها، پیشنهاد شما رو در نظر خواهیم داشت. ممنونیم

 8. با سلام و خسته نباشید…من با ورود به باشگاه ۱۰۰۰۰۰ ریال وجه نقد داشتم.الانم با ۸۰۰۰ امتیاز و دعوت دوستام باز همون قد وجه نقد دارم.دلیلش چیه؟

  1. سلام دوست عزیز
   فعالیت ها ممکنه امتیازآور بوده یا ریال نصیب شما کنند و یا ترکیبی از هر دو باشند. فعالیت‌هایی که انجام اونها برای شما وجه نقد به همراه داره در مطلب “چگونه می‌توان وجه نقد موجود در بآشگاه را افزایش داد؟” عنوان شده است.
   درازای عضویت در بآشگاه، انجام معاملات در کارگزاری آگاه، ایجاد اولین درآمد صدهزارتومانی توسط زیرمجموعه های مستقیمتمون(طبق شرایطی که در مطلب مذکور اومده) و یا اینکه جزو برندگان ماهانه مسابقه ها باشید، وجه نقد شما افزایش پیدا می کنه.

  1. همونطوری که در پاسخ کامنت قبلی حضورتون عرض کردیم، فعالیت‌هایی که انجام اونها برای شما وجه نقد به همراه داره در مطلب “چگونه می‌توان وجه نقد موجود در بآشگاه را افزایش داد؟” عنوان شده است.
   امیدواریم با مطالعه دقیق مطلب مذکور به زودی شاهد افزایش وجه شما در بآشگاه باشیم. ☺

  1. سلام
   در بآشگاه پولی بلوکه نشده. شما هر زمان که مایل باشید می‌توانید آن را به حساب معاملاتی و سپس حساب بانکی خود انتقال دهید.

 9. سلام.دوستم عضو کارگزاری آگاه هست و میخواد عضو باشگاه بشه ولی کد کاربری و رمز معاملات آنلاینش رو میزنه وارد نمیشه…مشکل کجاست؟شماره ای هست که ۲۴ ساعته پاسخگو باشه؟

  1. سلام
   وقتی کسی نمیتونه وارد بشه، سیستم یه پیغام به کاربر نشون میده. این مهمه که دوست شما چه پیغامی میبینه. چون ممکنه نام کاربری و رمز عبورشون رو اشتباه زده باشند، یا مثل اینکه به دلایل امنیتی، کاربری آنلاینشون قفل شده باشه و دلایل دیگه. اون پیغام کمک میکنه که بدونیم علت چی هست.
   لطفا روزهای شنبه تا چهارشنبه در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ و یا ۸۲۱۵۴۲۱۵-۰۲۱ تماس بگیرید.

 10. با سلام چطور میتوانیم خرید بسته اعتباری داشته باشیم یا ساده تر بپرسم این مبلغ که در نطر گرفته شده برای خرید اعتباری چگونه واریز کنیم

  1. سلام
   در مطلب روش دریافت اعتبار معاملاتی در بورس اوراق بهادار از کارگزاری آگاه توضیحات مربوط به بسته های اعتباری بیان شده است. مبلغ هر بسته از ریال موجود در بآشگاه کسر می شود. یعنی برای تهیه هر بسته اعتباری لازم است که ریال بآشگاه شما به اندازه مبلغ آن باشد.

 11. با سلام****پیشا پیش سال نو را خدمت سروران گرامی و کلیه کسانی که در کارگزاری اگاه علی الخصوص دست اندرکاران باشگاه که در جهت ارتقای سطح کمی و کیفی مشتریان تلاش مینمایند تبریک عرض نموده و سالی سرشار از سلامتی و موفقیت را برای همه خواهانم. حدود یک سال از فعالیت باشگاه سپری میشود.لذا پیشنهادی داشتم مبنی بر اینکه برای سطح ارتقا باشگاه از تمام جهات که باز خورد بهتری برای مشتریان داشته باشد و در تمام دورانی که در بازار سرمایه میباشند جز ملکه ذهنمان قرار گیرد.که در بازار بورس زیان را تجربه تلقی نموده و ………………….به نظر خواهی گذاشته و نقاط قوت و ضعف باشگاه را بیان و نظرات خود را جهت بهبود کیفیت باشگاه بیان فرمایند؟با تشکر

  1. سلام
   در مدت ۶- ۷ ماهی که از عمر بآشگاه می گذرد تلاش کرده ایم که نظرات مخاطبان عزیز را مورد بررسی قرار دهیم. پیشنهاد شما هم بسیار مناسب است، حتما در کمیته مربوطه بررسی خواهد شد.

 12. با سلام
  میخواستم بدونم اگه زیر مجموعه های من خرید و فروش کنند از تخفیف کارمزدشون چقدر به من تعلق میکیره؟کلا داشتن زیر مجموعه چه مزایایی داره؟مرسی

  1. سلام
   مزایای گسترش ژنولوژی در مطلب ژنولوژی (درختواره) بآشگاه مشتریان آگاه و مزایای آن بیان شده است. اگر زیرمجموعه مستقیم شما از مشتریان غیرفعال یا جدید کارگزاری باشد، به ازای اولین کارمزد ۱۰۰ هزارتومانی که برای کارگزاری ایجاد نماید، ۵۰ هزار تومان نصیب شما می شود.
   اگر شما جزو کسانی هستید که قابلیت جذب زیرمجموعه های زیاد را دارید، پس از تعطیلات و در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ یا ۸۲۱۵۴۲۱۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 13. سلام اگر دومعامله انجام دهم که مبلغ هرکدام پانصدهزار تومان باشد به من ۱ امتیاز تعلق میگیرد ؟ یا اینکه حتما باید معامله ۱ میلیون تومانی داشته باشم تا امتیاز کسب کنم ؟

 14. با سلام و عرض تبریک سال ۹۵ به تمامی دوستان
  من رمز خود رو فراموش کرده ام و برای دریافت رمز جدید اقدام کردم ولی متاسفانه اعلام میکند که این کاربری نامعتبر میباشد لطفا راهنمای بفرماید ۰۹۱۶٫٫٫٫٫۹۱۰ m.sadri29@gmail.com

 15. از باشگاه خوشم اومد قبلا با کارگزاری **** معاملات انلاین انجام میدادم چند وقتیه از بورس کنار کشیدم ولی میخوام دوباره به خاطر داغ شدن بازار به کمک شما برگردم به بورس٫٫٫
  ممنون از سایت و باشگاه خوبتون.

 16. حدس میزنم از سطح شش به بعد ارتقاع سطح دشوار و شاید هم خسته کننده بشه و تعدادی از ادامه راه منصرف بشن. البته خوب هدف شناسایی وفاداران و فعالان جدی است
  بهر حال از زحمات تک تک مسئولین باشگاه و کارگذاری اگاه تشکر میکنم

 17. ضمنن امیدوارم این کارگزاری حکایت وام سکه و فروش سکه بانک مرکزی نباشه البته میدونم هیچ کارگزاری تاب نقد رو نداره و اکثر پیامها رو حذف میکنید

  <