بآشگاه چیست؟

دانلود ویدیو – کیفیت ۳۶۰p
دانلود ویدیو – کیفیت ۷۲۰p

مشاهده همه ویدئوها

بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه، ابزاری برای ارائه خدمات سازمان یافته به همه مشتریان آگاه و سایر کاربران این سامانه است. به زبان ساده بآشگاه به گونه‌ای طراحی شده است که اعضا بتوانند با انجام یک سری فعالیت‌ها به صورت روزانه، امتیاز و وجه نقد کسب کنند. امتیاز به ما کمک می‌کند که بتوانیم بر اساس روند وفاداریتان به آگاه، خدمات و وجه نقد بیشتر و بهتری در آینده به شما تخصیص دهیم. بآشگاه فقط به مشتریان کارگزاری آگاه اختصاص ندارد، بلکه افرادی که با سایر کارگزاری‌ها کارمی‌کنند نیز، می‌توانند در بآشگاه عضو شده و از برخی خدمات آن استفاده نمایند.

در ادامه این مطلب به بیان ساده روش‌های کسب امتیاز در بآشگاه، توضیح اینکه امتیاز چیست و چگونه می‌توان امتیاز دریافت کرد، دریافت امتیاز چه فایده‌ای دارد، سرمایه لازم برای دریافت تخفیف نقدی و نحوه عضویت در آن پرداخته خواهد شد.

– به دست آوردن امتیاز در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه به چه روش‌هایی ممکنه؟ همانطور که گفتیم، به ازای فعالیت‌هایی نظیر :

 • عضویت در بآشگاه
 • معرفی مشتری
 • خرید و فروش اوراق بهادار
 • خرید و فروش سکه آتی
 • خرید خدمات مشاوره‌ای و آموزشی
 • شرکت در مسابقه‌ها و غیره

امتیاز کسب می‌کنید. خبر خوب اینکه اگر از پنج سال پیش هم با آگاه کار کرده باشید، از لحظه‌ای که عضو بآشگاه شوید امتیاز وفاداری پنج سال پیش را دریافت خواهید کرد و به مجموع امتیازات شما افزوده خواهد شد. بنابراین هرچه بیشتر در گذشته با آگاه کار کرده باشید، امتیاز شروع شما بیشتر است. بدیهی است که از این به بعد نیز هرچقدر در آگاه فعالیت داشته باشید به مجموع امتیازاتتان افزوده خواهد شد.

– امتیاز چیه و چه جوری میتونم امتیاز بگیرم؟

خیلی ساده و مختصر با جمع امتیازها، شما قله‌های خدمات را فتح خواهید کرد و در هر قله، از خدمات و وجه نقد بیشتری برخوردار خواهید شد! حتی اگر قبلاً با آگاه کار نکرده باشید، در بدو ورود ۳۰۰ امتیاز بابت عضویت و فعال سازی بآشگاه دریافت خواهید کرد. یادتان باشد که با دریافت امتیاز عضویت هنوز قله‌ای را فتح نکرده‌اید و برای رسیدن به اولین قله نیاز به ۷۰۰ امتیاز دیگر دارید. روش‌های  کسب امتیاز در جدول ذیل نشان داده شده است.

ردیف شرح فعالیت حجم / تعداد امتیاز
۱  خرید و فروش سهام (ریال)  ۱۰،۰۰۰،۰۰۰  ۲۰  ۴۰
۲  معاملات آتی سکه (قرارداد) (در دست توسعه)  ۱  ۱۲  ۲۴
۳  نظر در بآشگاه  ۱ ۱۰
۴  نظر در همفکران (در دست توسعه)  ۱  ۵
۵  نظر در آواگلد (در دست توسعه)  ۱  ۵
۶  بازدید روزانه از بآشگاه  ۱ ۱۰
۷  خرید کلاس آموزشی از طریق بآشگاه(ریال)  ۱،۰۰۰،۰۰۰  ۵۰۰
۸  خرید همفکران از طریق بآشگاه(ریال)  ۱،۰۰۰،۰۰۰  ۵۰۰
۹  خرید آواگلد(ریال)  ۱،۰۰۰،۰۰۰  ۵۰۰
۱۰  فعال سازی بآشگاه  ۱  ۳۰۰
۱۱ افزایش زیرمجموعه مستقیم (مشتری)  ۱  ۵۰۰
۱۲ افزایش زیرمجموعه مستقیم (کاربر) ۱ ۵۰
۱۳ تبدیل زیرمجموعه مستقیم از کاربر به مشتری ۱ ۴۵۰
۱۴ افزایش زیرمجموعه غیرمستقیم (مشتری و کاربر)  ۱  ۱۰۰
۱۵  صدور و ابطال صندوق (در دست توسعه)  ۱  ۲۰
۱۶ امتیاز حضور در مسابقه ۱ ۲۰
۱۷ شرکت در نظرسنجی  ۱ ۵

** امتیاز مربوط به معاملات سهام و آتی سکه از تاریخ ۱۶ بهمن ۹۵ دو برابر شد.

به عنوان مثال آقای اسماعیل مجیدی که به تازگی به بآشگاه اضافه شده و دو نفر از دوستان خود را نیز معرفی کرده است و علاوه بر آن در دو مسابقه هم شرکت داشته است، طبق جدول فوق می‌تواند براحتی و بدون خرید یا فروش اوراق بهادار به اولین قله بآشگاه برسد و از مزایای آن بهره‌مند شود: عضویت اولیه: ۳۰۰ امتیاز معرفی سه عضو جدید (کاربر معاملات آنلاین): ۳۰۰+۳۰۰ +۳۰۰ امتیاز حضور در دو مسابقه: ۲۰+۲۰ امتیاز مجموع ۱,۲۴۰ امتیاز معادل سطح یک، قله بیستون!

دقت کنید که امتیاز مربوط به مسابقه، صرفاً امتیاز حضور آقای مجیدی در دو مسابقه است و اگر ایشان به هر کدام از سوال‌ها هم پاسخ صحیح داده باشند، امتیاز پاسخ صحیح نیز به مجموعه امتیازات ایشان اضافه خواهد شد.

  – بسیار خب بعدش چی؟! گفتیم که با کسب امتیاز به قله می‌رسیم و در هر قله از امکانات آن استفاده می‌کنیم. شاید جذاب‌ترین مزیت هر قله عملاً افزایش وجه نقد دریافتی آن باشد. البته این تنها مزیت قله‌‏های بآشگاه نیست. در جدول ذیل مزایای هر سطح شرح داده شده است:

سطح نام قله امتیاز تخفیف کارمزد معاملات سهام تخفیف کارمزد معاملات آتی سکه تخفیف خرید بسته های مشاوره- تحلیلی تخفیف خرید بسته های آموزشی
سطح ۱۰ دماوند ۱,۰۰۰,۰۰۰ ۲۵% ۲۰% ۸۰% ۶۰%
سطح ۹ سبلان ۵۰۰,۰۰۰ ۲۳% ۲۰% ۸۰% ۶۰%
سطح ۸ دنا ۲۰۰,۰۰۰ ۲۱% ۲۰% ۸۰% ۶۰%
سطح ۷ توچال ۱۰۰,۰۰۰ ۱۹% ۲۰% ۸۰% ۶۰%
سطح ۶ تفتان ۵۰,۰۰۰ ۱۷% ۲۰% ۷۰% ۶۰%
سطح ۵ سهند ۲۰,۰۰۰ ۱۵% ۲۰% ۶۰% ۶۰%
سطح ۴ الوند ۱۰,۰۰۰ ۱۳% ۲۰% ۵۰% ۵۰%
سطح ۳ بینالود ۵,۰۰۰ ۱۲% ۱۵% ۴۰% ۴۰%
سطح ۲ رامند ۲,۰۰۰ ۱۱% ۱۲% ۳۰% ۳۰%
سطح ۱ بیستون ۱,۰۰۰ ۱۰% ۱۰% ۲۰% ۲۰%

یعنی در همان مثال آقای اسماعیل مجیدی که به‌تازگی عضو بآشگاه شده بود و با معرفی سه عضو جدید و شرکت در دو مسابقه به اولین قله خود رسیده است، از همان لحظه رسیدن به قله اول می‌تواند از ۱۰% تخفیف کارمزد معاملات بهره‌مند شود. به عبارت دیگر، به ازای هر میزان خرید یا فروش اوراق بهادار تا رسیدن به قله دوم که شامل ۲,۰۰۰ امتیاز می‌شود ۱۰ درصد تخفیف نقدی کارمزد را در بآشگاه دریافت می‌کند که قابل وصول بدون چون و چراست!

  – یعنی هر مشتری با هر سرمایه‌ای میتونه تخفیف نقدی کارمزد بگیره؟!

دقیقاً! دیگر نیاز نیست که مشتری ویژه با کلی رابطه و گردش معاملات باشید تا تخفیف دریافت کنید. آقای مجیدی یک مثال خوب است که با سرمایه صفر ریال پس از رسیدن به قله بیستون که کار سختی نیست، مجاز به دریافت ۱۰ درصد تخفیف نقدی شد. اما این تنها مزیت عضویت در بآشگاه نیست. دریافت اعتبار معاملاتی، اطلاع از نشست‌های آموزشی، امکان خرید و ثبت نام در کلاس‌ها و دریافت خدمات تحلیلی، سایر امکاناتی است که با شرایط استثنایی به اعضای بآشگاه اعطا می‌شود. فراموش نکنید که هرچه زودتر عضو شوید، ارزش امتیازهای شما بیشتر و در نتیجه رسیدن به سطوح زودتر و وجه نقد و خدماتی که دریافت خواهید کرد، بیشتر خواهد بود.

– چطور میتونم عضو بآشگاه بشم؟!

عضویت در بآشگاه خیلی سریع و راحت است. اصلاً نیازی هم به کد آنلاین معاملاتی ندارید؛ اما برای دریافت وجه نقد بعداً لازم است کد آنلاین خود را نیز معرفی کنید. با وارد کردن چند اطلاعات ساده از خودتان از همین لحظه می‌توانید عضو بآشگاه شوید و علاوه بر آن ۳۰۰ امتیاز هم دریافت کنید. می‌توانید هم اکنون مراحل عضویت در بآشگاه را انجام دهید. برای آگاهی از جزئیات بیشتر راهنمای بآشگاه مشتریان آگاه مطالعه کنید.

قصد یادگیری و پیشرفت در بورس را دارید؟

از صفر تا صد بورس را توسط بهترین اساتید آموزش ببینید. لطفاً برای کسب اطلاعات کامل‌تر، مشخصات خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.284 نظر در مورد مطلب “بآشگاه چیست؟

    1. سلام
     دوست گرامی چنانچه ایده یا راهکاری در خصوص توسعه بآشگاه مشتریان آگاه دارید، می توانید از همینجا یا آدرس info@bashgah.com یا شماره تماس ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱، اعلام بفرمایید.

     با تشکر

   1. دوست گرامی سلام
    بآشگاه درگاه ارائه خدمات جانبی کارگزاری است و برای انجام معامله باید از سامانه آسا استفاده بفرمایید. پیشنهاد می کنیم مطالب بلاگ و خصوصاً دو مطلب زیر را به دقت مطالعه بفرمایید:
    سرمایه گذاری در بورس برای تازه واردان: راهنمای کامل
    راهنمای نسخه وب نرم افزار معاملات برخط آسا

  1. با سلام
   سپاس از اینکه ما را در ارائه خدمات بهتر و منسجم‌تر راهنمایی می‌نمایید.
   چشم، پیشنهاد شما را مدنظر قرار خواهیم داد.

 1. با سلام
  متاسفانه بعضی از سوالات برای بنده قابل رویت نبوذ
  بعنوان مثال امروز متوجه شدم که هشتم دو مسابقه بوده و برای من فعال نبود

  1. سلام
   سوالات برای همه مخاطبین در یک زمان نمایش داده می شود. عدم نمایش سوالات برای شما، شاید ناشی از مرورگرتان باشد؛ لذا چنانچه در هفته پیش رو این اتفاق رخ داد با شماره های ۸۲۱۵۴۲۱۵ یا ۸۲۱۵۴۲۰۰ در تهران تماس حاصل فرمایید.

 2. یک موضوع مهم را از دید یک معامله گر عرض کنم ….اینکه مثلا کسی که یک سهمی را میخردبرای سود است البته…. حالا وقت فروش میرسد و میخواهد آنرا بفروشد و یک سهم دیگر بخرد … حالا به منش کارگزار و سود احتمالی اش نگاه میکند و در معرض انتخاب قرار میگیرد….. این شخص اگر ببیند و تجربه کرده باشد که کارگزارش به فکر او ومنافع او هم است به طرق مختلف مثلا باشگاه و تخفیف کارمزد و ….او هم دلگرم شده و به فکر کارگزار و منافع او خواهد بودو معامله را حتی باسود کم و صفرانجام خواهد داد و مثل بعضی ها این تفکر از سرش خارج میشود که چه فایده ای دارد این معامله ؟آنرا انجام نمیدهم چون به حال من نفعی ندارد .فقط سودش به کارگزار میرسد و این معامله بدون سود و یا کم سود را انجام نمیدهم … پس اگر به نوعی بتوانید این طرز تفکر را از کله مشتریانتان خارج کنید موفق خواهید شد …. روش این کار را خودتان تا حدی پیدا کرده اید و انجام میدهید منتهاباید وسعت آن و عمق آن را بیشتر کنیدو خلاصه کلام طوری رفتار نکنید که مشتری فکر کند که شما فقط… به فکر سود خودتان هستید ..بر عکس فکر کند سود آنانرا هم در ملاحظات خو د دارید و روی آن حساب و برنامه ریزی میکنید

  1. ممنون از نظر شما. دوست عزیز همانطور که اشاره فرمودید مشتریان از بسیاری از فعالیتهایی که سود مستقیمی برای کارگزاری ندارند، امتیاز دریافت میکنند. این همان موضوعی است که فرمودید. ما میخواهیم مشتریان بدانند که صرف نظر از وضع بازار، به همراهی آنها با آگاه ارج مینهیم.

 3. با سلام خدمت سروران و بزرگان که سعی و تلاش خو د را بجای پرداخت نقدی به مشتریان خود ناشی از خرید و روش در روشی جدید هر چند در ابتدای راه خود میباشد و در این راستا سعی و تلاش را بر این موضوع قرار داده تا نسبت به ارتقا سطح سواد عمومی دوستان چه از لحاظ کمی و کیفی منجر و با ایجاد انگیزه مضاعف جوایزی مد نظر قرار گرفته*****لذا در خصوص نحوه و اجرای مسابقه و سوالات مطروحه حتی اگر از نظر جنبه کمی ان مد نطر قرار گرفته و هدف جذب بیشتر کاربران اعم از مشتریان خودی و غیر خودی باشد باعث ایجاد انگیزش بیشتر نخواهد شد.بطور مثال سوالات در خصوص بازار سرمایه که سوالاتی در خصوص شرکت های سهامی و یا ……..مورد پرسش قرار گرفته *خوب سوال بازار سرمایه جهت تاسیس انواع شرکت های سهامی عام و خاص برای اشخاصی که با حداقل سرمایه وارد بازار بورس گردیده و با اندک سرمایه قلیل خود هدفشان فقط و فقط خرید سهم برنده میباشد *و در فکرشان هم نمیگنجد که زمانی اقدام به تاسیس چنین شرکتهایی نمایند.و هم چنین سوالاتی در خصوص مدیریت و اعضا بورس ؟که اصلا برایشان مهم نمیباشد *میدانید چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بنده نظر شخصی خود را اعلام ولی این سوال را هم میتوانید برای مسابقه تشریحی در نوبت قرار گیرد-بله گفتم برایماند مهم نیست بخاطر اینکه تمام این اعضا کمتر به فکر سهامداران خرد بوده و با وجودی که سازمان در کادر خود از حسابرسان خبره استفاده مینماید؟؟؟؟مثلا همین هرمز ***مگر میشود سهمی -۱ ریال سود در بازگشایی اعلام نماید ولی رشد شارپی را بدنبال داشته باشد و الان کمتر از قیمت عرضه اولیه چرا؟؟؟؟چه کسی موظف و پاسخگو است ***حتی بنده از کار گزاری خود توقع دارم که این اگاهی را به زیر مجموعه خود قرار دهد **بنده ۲ سال عضو این کار گزاری میباشم***میخواستم شما بمن بگویید ظرف این ۲ سال په خدمتی به حقیر انجام گرفته(میبخشید از موضوع خارج شدم)بله سوالات بایستی محتوایی و دارای کیفیت لازم را داشته باشد تا حداقل راهنمایی کارگزاری را داشته باشیم و همین هرمز هم میتوان بعنوان سوال مطرح شود تا سطح سواد عمومی مشتریان خود اگاه شوید.و ضمن انکه سوالاتی که مطرح مینماید جنبه فکری ان را مد نظر قرار نداده که شخص بیشتر تامل نموده***و تا انجاییکه متوجه شده ام با رجوع به اینترنت پاسخ گرفته خواهد شد؟؟؟؟؟؟به نظر حقیر اگر حضور در بازار سرمایه نیاز به ابزاری داشته تکنیکال و فاندامنتال و روانشاسی و شناخت صنعت بازار های جهانی و اقتصاد سیاسی وووو*خوب با سوالات تستی و بدون محتوا انچنانی نمیتوان در این بازار موفق بود و نهایتا شاهد ان خواهید بود که خروج سرمایه گزاران در بورس کمتر و کمتر شده و نهایتا با این خروج به ضرر کارگزاری ها منجر خواهد شد.تا انجا که من شنیده ام از ۷ میلیون کاربر الان ۴۰۰۰۰هزار فعال هستند؟؟در همین مسابقه ای که بر گزار میکنید کاملا مشخص است که حضور سهامداران در بازار کمرنگ شده و اعتماد انان از دست رفته(این هم میتوان به عنوان سوال مطرح کرد :که اعتماد سهامداران جهت برگشت به بازار سرمایه چه بایدکرد)و کاری باید کرد کارستان تا انگیزه ایجاد شود*******کوتاه میکنم با سوالات خود تکنیکال و فاندامنتال دوستان را با ببرید *و چنانچه سوال ۴ جواب باشد باز بدرد نمیخورد **بایستی جهت پاسخ به سوال دلیل و یا ادله اورده شود و سپس بهترین ادله ها را که میتواند باعث ارتقا سطح کیفی گردد انتشار داد.مثلا دوجی مورینگ استار ****گویا چه موضوعی است و ایا چگونه متوجه شویم که سهمی در کف حمایتی یا مقاومتی خود میباشد و سهم هم حجم میخورد *از کجا متوجه بشیم که این حجم خوردن در کف خروج نقدینگی از سهم میباشد و نه ورود نقدینگی و بالعکس******سخن را کوتاه نموده و امیدوارم در راه پیش رو و اهدافتان موفق باشید قابل ذکر است که بنده در نگارش چندان متبحر نبوده و قصوری رخ داد باشد عذر خواهی ما را پذیرا باشید.با تشکر

 4. با سلام وخسته نباشید
  کار ارزشمندی انجام شده از زحمات تشکر میشود .
  بنظرم اختلاف سطوح تعریف شده باهم زیاد در نظر گرفته شده بطوریکه فردی که میخواهد تلاش کند از سطح یک به سطح ۱۰ برسد تقریبا غیر ممکن است زیرا که ۱۰۰۰ برابر باید امتیاز جمع آوری کند وبعبارتی ساده تر ۹۹۹۰۰۰ امتیاز باید جمع آوری کند و این غیر ممکن است همینطور برای سایر سطوح از ۶ به بالا ، اصولا ثقل اعضای باشگاه از سطوح ۶ به پایین خواهد بود واین برداشت بنده است هیچ اطلاعاتی از امتیازات اعضا ندارم .
  البته اگر و اگر و….. بازار به رونق برگردد و سهامداران با بازار آشتی کنند شاید شرایط بهتر شود ولی بنظر من دامنه سطوح توسط هر کسی طراحی شده سختگیرانه بوده امیدوارم که خودش دچار اینگ.نه سختگیریها در مراح کاریش نشود .
  موفق و شاد باشید .

  1. سلام
   سپاس از اینکه نظر و پیشنهاد خود را اعلام فرمودید. طبقه‌بندی صورت گرفته، حاصل ساعت‌ها بررسی و هم‌اندیشی است؛ بعلاوه اینکه روش‌های بسیاری برای افزایش امتیاز و صعود شما به قله های بالاتر وجود دارد.
   علی ایحال پیشنهاد شما برای کمیته راهبردی بآشگاه ارسال خواهد شد.
   به امید حضور مداوم شما در بآشگاه

   1. سلام وخسته نباشید
    هیچکس منکر زحمات وتلاشهای شما و همکارانتون نیست اصولا ارایه هر طرح جدید و یا ایجاد یک مجموعه جدید مثل باشگاه که جا داره به اون کسیکه برای اولین بار این موضوع به ذهنش خطور کرده تبریک گفت قطعا در تبادل افکار و ذهنیتهای مختلف وارایه پیشنهادهای مختلف باعث میشه که طول عمر آن افزایش پیدا کنه الان یه نوزادیست که تازه به دنیا اومده پس باید خیلی مراقبش باشید تا در مقابل آسیبهای موجود مصون بمونه چون درشرایط فعلی حودش نمیتونه از خودش مراقبت بکنه ایشاالله مراحل مختلف تا به سن بلوغ رو طی کنه اونوقت خودش از خودش هم میتونه مراقبت کنه هم اطرافیانش میتونند مراقبت کنند .

    موفق باشید

 5. باسلام وعرض خسته نباشید
  سایت جالبیست و آگاهی های بیشتری را ارائه میدهد، لطفا در صورت امکان قیمت معامله طلا و ارز را هم در سایت در نظر بگیرید
  سپاسگزارم.

 6. ضمن عرض سلام و ادب به استحضار مدیر محترم و همه اعضا میرسانم که با التفات به اینکه یکی از اعضا نسبتا فعال در معا ملات این کارگزاری هستم از باشگاه خبری نداشتم و امروز که با خبر شدم ثبت نام کردم واز این خدمات و زحمات کارگزاری بسیار سپاسگزارم

 7. با درود و سپاس فراوان؛

  لطفا بفرمائید برای کسانی که پیش تر، واحدهای “صندوق آگاه” را خریداری کرده اند، آیا امتیاز خاصی در باشگاه منظور میشود یا خیر؟
  اگر بلی، آیا مدت زمان نگهداشت واحدهای صندوق (مثلا بر حسب تعداد “ماه”) میتواند در محاسبه امتیاز تخصیصی، موثر باشد؟
  (البته منطقا می‌بایست اینطور باشد!)

  با تشکر مجدد

  1. سلام دوست گرامی
   سازوکار امتیاز مربوط به بخش صندوق ها هنوز تکمیل نشده و در حال توسعه هست.
   در زمان برنامه ریزی برای صندوق ها، پیشنهاد شما رو در نظر خواهیم داشت. ممنونیم

 8. با سلام و خسته نباشید…من با ورود به باشگاه ۱۰۰۰۰۰ ریال وجه نقد داشتم.الانم با ۸۰۰۰ امتیاز و دعوت دوستام باز همون قد وجه نقد دارم.دلیلش چیه؟

  1. سلام دوست عزیز
   فعالیت ها ممکنه امتیازآور بوده یا ریال نصیب شما کنند و یا ترکیبی از هر دو باشند. فعالیت‌هایی که انجام اونها برای شما وجه نقد به همراه داره در مطلب “چگونه می‌توان وجه نقد موجود در بآشگاه را افزایش داد؟” عنوان شده است.
   درازای عضویت در بآشگاه، انجام معاملات در کارگزاری آگاه، ایجاد اولین درآمد صدهزارتومانی توسط زیرمجموعه های مستقیمتمون(طبق شرایطی که در مطلب مذکور اومده) و یا اینکه جزو برندگان ماهانه مسابقه ها باشید، وجه نقد شما افزایش پیدا می کنه.

  1. همونطوری که در پاسخ کامنت قبلی حضورتون عرض کردیم، فعالیت‌هایی که انجام اونها برای شما وجه نقد به همراه داره در مطلب “چگونه می‌توان وجه نقد موجود در بآشگاه را افزایش داد؟” عنوان شده است.
   امیدواریم با مطالعه دقیق مطلب مذکور به زودی شاهد افزایش وجه شما در بآشگاه باشیم. ☺

  1. سلام
   در بآشگاه پولی بلوکه نشده. شما هر زمان که مایل باشید می‌توانید آن را به حساب معاملاتی و سپس حساب بانکی خود انتقال دهید.

 9. سلام.دوستم عضو کارگزاری آگاه هست و میخواد عضو باشگاه بشه ولی کد کاربری و رمز معاملات آنلاینش رو میزنه وارد نمیشه…مشکل کجاست؟شماره ای هست که ۲۴ ساعته پاسخگو باشه؟

  1. سلام
   وقتی کسی نمیتونه وارد بشه، سیستم یه پیغام به کاربر نشون میده. این مهمه که دوست شما چه پیغامی میبینه. چون ممکنه نام کاربری و رمز عبورشون رو اشتباه زده باشند، یا مثل اینکه به دلایل امنیتی، کاربری آنلاینشون قفل شده باشه و دلایل دیگه. اون پیغام کمک میکنه که بدونیم علت چی هست.
   لطفا روزهای شنبه تا چهارشنبه در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ و یا ۸۲۱۵۴۲۱۵-۰۲۱ تماس بگیرید.

 10. با سلام چطور میتوانیم خرید بسته اعتباری داشته باشیم یا ساده تر بپرسم این مبلغ که در نطر گرفته شده برای خرید اعتباری چگونه واریز کنیم

  1. سلام
   در مطلب روش دریافت اعتبار معاملاتی در بورس اوراق بهادار از کارگزاری آگاه توضیحات مربوط به بسته های اعتباری بیان شده است. مبلغ هر بسته از ریال موجود در بآشگاه کسر می شود. یعنی برای تهیه هر بسته اعتباری لازم است که ریال بآشگاه شما به اندازه مبلغ آن باشد.

 11. با سلام****پیشا پیش سال نو را خدمت سروران گرامی و کلیه کسانی که در کارگزاری اگاه علی الخصوص دست اندرکاران باشگاه که در جهت ارتقای سطح کمی و کیفی مشتریان تلاش مینمایند تبریک عرض نموده و سالی سرشار از سلامتی و موفقیت را برای همه خواهانم. حدود یک سال از فعالیت باشگاه سپری میشود.لذا پیشنهادی داشتم مبنی بر اینکه برای سطح ارتقا باشگاه از تمام جهات که باز خورد بهتری برای مشتریان داشته باشد و در تمام دورانی که در بازار سرمایه میباشند جز ملکه ذهنمان قرار گیرد.که در بازار بورس زیان را تجربه تلقی نموده و ………………….به نظر خواهی گذاشته و نقاط قوت و ضعف باشگاه را بیان و نظرات خود را جهت بهبود کیفیت باشگاه بیان فرمایند؟با تشکر

  1. سلام
   در مدت ۶- ۷ ماهی که از عمر بآشگاه می گذرد تلاش کرده ایم که نظرات مخاطبان عزیز را مورد بررسی قرار دهیم. پیشنهاد شما هم بسیار مناسب است، حتما در کمیته مربوطه بررسی خواهد شد.

 12. با سلام
  میخواستم بدونم اگه زیر مجموعه های من خرید و فروش کنند از تخفیف کارمزدشون چقدر به من تعلق میکیره؟کلا داشتن زیر مجموعه چه مزایایی داره؟مرسی

  1. سلام
   مزایای گسترش ژنولوژی در مطلب ژنولوژی (درختواره) بآشگاه مشتریان آگاه و مزایای آن بیان شده است. اگر زیرمجموعه مستقیم شما از مشتریان غیرفعال یا جدید کارگزاری باشد، به ازای اولین کارمزد ۱۰۰ هزارتومانی که برای کارگزاری ایجاد نماید، ۵۰ هزار تومان نصیب شما می شود.
   اگر شما جزو کسانی هستید که قابلیت جذب زیرمجموعه های زیاد را دارید، پس از تعطیلات و در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ یا ۸۲۱۵۴۲۱۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 13. سلام اگر دومعامله انجام دهم که مبلغ هرکدام پانصدهزار تومان باشد به من ۱ امتیاز تعلق میگیرد ؟ یا اینکه حتما باید معامله ۱ میلیون تومانی داشته باشم تا امتیاز کسب کنم ؟

 14. با سلام و عرض تبریک سال ۹۵ به تمامی دوستان
  من رمز خود رو فراموش کرده ام و برای دریافت رمز جدید اقدام کردم ولی متاسفانه اعلام میکند که این کاربری نامعتبر میباشد لطفا راهنمای بفرماید ۰۹۱۶٫٫٫٫٫۹۱۰ m.sadri29@gmail.com

 15. از باشگاه خوشم اومد قبلا با کارگزاری **** معاملات انلاین انجام میدادم چند وقتیه از بورس کنار کشیدم ولی میخوام دوباره به خاطر داغ شدن بازار به کمک شما برگردم به بورس٫٫٫
  ممنون از سایت و باشگاه خوبتون.

 16. حدس میزنم از سطح شش به بعد ارتقاع سطح دشوار و شاید هم خسته کننده بشه و تعدادی از ادامه راه منصرف بشن. البته خوب هدف شناسایی وفاداران و فعالان جدی است
  بهر حال از زحمات تک تک مسئولین باشگاه و کارگذاری اگاه تشکر میکنم

 17. ضمنن امیدوارم این کارگزاری حکایت وام سکه و فروش سکه بانک مرکزی نباشه البته میدونم هیچ کارگزاری تاب نقد رو نداره و اکثر پیامها رو حذف میکنید

  1. با سلام
   دوست عزیز فعالیتهای ما کاملا واضح و در چهارچوب قوانین سازمان بورس و اوراق بهادار است. انتقادات و پیشنهادهای مشتریان و مخاطبان خوب ما همچون شما بهترین راهنما در راه دستیابی به موفقیت است. لطفا بخشهای مختلف را مطالعه کنید و سپس در یک دوره کوتاه عملکرد ما را با واقعیت مقایسه کنید. منتظر بازخوردهای بعدی شما هستیم.
   ضمنا ما نظرات منفی و نقد سازنده هیچکدام از کاربران را حذف نمیکنیم مگر پیام تبلیغاتی و یا غیر قابل انتشار باشد که البته تعداد آنها بسیار بسیار کم است. به هر صورت اگر پیامی گذاشته اید که منتشر نشده است لطفاً دلیل آنرا از طریق ایمیل info@bashgah.com جویا شوید.

 18. باسلام

  ایا این امکان برای مشتریان باشگاه فراهم شده است که با پرداخت تعدادی از امتیازاتی که در باشگاه کسب میکنند در ازای آن اعتبار یا وام دریافت کنند؟بدون پرداخت مبلغی؟
  (همانند دیگر کارگزاری ها مثل *** که تعداد ۱۷۰ امتیاز از مشتریان کسر میکند و در ازای آن ۱۰۰میلیون ریال به مدت یک ماه پرداخت مینماید)

  با مطالعه راهنمای باشگاه و اطلاعات مربوط به آن نتوانستم به جوابی برای این سوال برسم.
  اگر به عنوان یه پیشنهاد هم بگذارید ممنون میشم.
  باتشکر مشتریان آگاه

  1. سلام
   دوست عزیز مفهوم امتیاز و ریال در بآشگاه با گزینه های دیگر متفاوت است. در بآشگاه ریال نقدی شما شفاف و قابل دریافت و یا تبدیل به خدمات است. ما با این مسئله تعارفی نداریم که مشتری کاملاً در جریان ریال به ریال منافع خود باشد و محاسبات و منافعی را در پشت مفاهیمی چون “امتیاز″ سایر گزینه ها پنهان نمیکنیم. در سایر گزینه ها چیزی که به عنوان ” امتیاز″ دریافت میشود عملاً همان وجه نقدی است که سهم مشتری است اما به طور غیر شفاف و مبهم اعطا شده است و وقتی آنرا در ازای اعتبار میدهید دقیقاً مثل اینست که وجه ریالی غیر شفاف خود را پس داده اید. اینکه متوجه این موضوع نشده اید بدلیل همین ماهیت پنهان و مبهم است.
   در بآشگاه (در لحظه نوشتن این متن) برای گرفتن اعتباری تقریباً معادل ۱۰ میلیون تومان تقریباً نیاز به ۱۶۰ هزار تومان وجه است. برای اینکه بتوانید آنرا با سایر رقبا مقایسه کنید باید سعی کنید قیمت هر امتیاز را بدست آورید که البته بدلایلی هیچگاه دقیق نخواهد بود.
   اما امتیازی که در بآشگاه کسب میکنید باعث رشد و پیشرفت شما در دریافت سطوح مختلف خدمات است که مسیر آن هم شفاف است. عملاً هدف ما از اینکه امتیاز و ریال را ترکیب نکرده ایم اینست که شما برداشت درست و قابل اندازه گیری ای از خدمات ما داشته باشید و هرگونه ابهام را از بین ببریم. لذا تبدیل این دو ماهیت متفاوت به یکدیگر مقدور نیست.

   سپاسگزاریم.

  1. سلام
   با استفاده از گزینه دعوت از دوستان که در منوی دسترسی در کنار عکس پروفایل وجود دارد میتوانید دوستان خود را به بآشگاه دعوت نمایید. علاوه بر این با ارسال آدرس پروفایل خود به دوستانتان برای ثبت نام، می‌توانید معرف آن‌ها شوید.

     1. متشکرم
      ضمنا جدیدا تست کردم…هیچ پیامکی برای دوستان دعوت شده ارسال نمیشه،حتی همان پیام پیش فرض آگاه! چرا؟

     2. دوست گرامی خواهشمندیم در زمانی که با مشکلی مواجه می شود، جزئیات آن را بیان فرمایید. به این ترتیب روند پیگیری مشکل بوجود آمده سریعتر خواهد شد.
      برای مثال شما چه زمانی اقدام به دعوت از دوستان خود نموده اید؟ آیا یک نفر را از این طریق دعوت کرده اید یا چد نفر؟ شماره تماس افرادی که دعوت کرده اید را قید نمایید تا وضعیت ارسال پیامک در پنل مربوطه بررسی شود. آیا این مشکل را در دعوت از دوستان خود از طریق ایمیل هم داشته اید؟
      منتظر شما هستیم.

 19. سلام
  بنده تازه با بورس آشنا شدم و از طریق کانال تلگرام با باشگاه آشنا شدم
  تمایل دارم با کارگذاری کار کنم که علاوه بر مشاوره و کمک بنده در سرمایه گذاری ، کمک کند تا اطلاعاتم از وضعیت بازار بالا رفته و اصطلاحا ماهی گیری آموزش دهد.
  در ضمن میخواستم بدونم آیا کارگذاری آگاه برای کسانی که تهران نیستند ( مثلا مشهد ) هم سرویس میدهد؟
  مرسی

 20. با سلام در خصوص نحوه یادداشت کاری در سایت برای سهام خریداری شده راهنمایی کنید ضمنا اکثر کارگزاری ها محلی برای یادداشت دارند

  1. سلام
   اگر منظورتان از یادداشت، درج خرید و فروشهای قبلی شما بر روی یک نماد است، به استحضار می رسانیم این امکان به صورت خودکار در سامانه آسا وجود دارد. با کلیک بر روی گزینه “مشاهده جزئیات” هر نماد در بخش دارایی خود، می توانید ریز تراکنش های آن نماد خاص را مشاهده نمایید.

 21. سلام
  با تشکر و خسته نباشید خدمت همه دوستان و افراد مسول باشگاه
  تازه وارد هستم و اطلاعاتی در مورد بورس ندارم,این باشگاه چقدر میتونه من رو به بورس نزدیک کنه؟؟
  برای خرید و فروش چکاری باید انجام بدم؟با چه سرمایه ای

  ممنون میشم اگه جواب سوالات را بفرمایید

 22. سلام
  به نظرم همه چیز جالبه درین باشگاه و سایت
  ممنونم
  امیدوارم بتونم راه خودمو پیدا کنم
  فعلا که تو همه چیز صفر کیلومترم و یکم سردرگم ، خیلی همه چیز پیچیده به نظرم اومد.

 23. سلام من دیپلم ندارم میتونم حسابمراازکاربربه مشتری کارگزاری تبدیل کنم؟ من تازه عضو شدم ودرسطح ۱ بیستونم

  1. سلام
   اگر دیپلم ندارید میتونید کد معاملاتی با آگاه دریافت کنید و یا اینکه به جمع مشتریان غیرآنلاین آن بپیوندید. پس از آن برای راهنمایی بیشتر در ساعات اداری با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 24. سلام و عرض ادب .بسته های همفکران شامل چه چیزهایی هست آیا مستقیما سیگنال برای خرید میده و پیشنهاد میده چی بخریم؟یا اخبار و غیرس و تحلیلش با خودمونه؟ ممنونم

  1. سلام
   در اشتراک VIP همفکران تحلیل سهام، صنایع و سیگنال خرید و فروش نیز وجود دارد. پیشنهاد می شود پیش از خرید بسته های ماهیانه، میتوانید دوره یک هفته ای آن را از سایت تهیه فرمایید.

 25. باسلام.
  من تازه عضو گروه شدم.اصلا چیزی از روش کارتون نمیدونم.امکانش هست روش کسب درآمد از سایت رو مختصر توضیح بدید.
  باتشکر

 26. یک سوال برام مطرح شده
  چرا توباشگاه امکان اینکه کاربران بتونند به هم پیغام بدند وجود نداره؟ ممکنه یک نفر پیش بینی خوبی از شاخص وسهم داشته باشه و بخوام ازش نظرخواهی کنم یااینکه بخوام با زیرمجموعه ام حرفی بزنم

 27. با عرض سلام و خسته نباشید. لطفا اگه امکان دارد مرا راهنمایی کنید به صورت دقیق.ممنون از تمام زحمات شما.
  مشکل من اینه که من امروز بیش ۱۰ میلیون سهام فروختم که به شرح زیر خدمت شما اعلام میکنم. که تنها به وجه نقد من در باشگاه فقط ۷۰۰۰ هزارتومان تعلق گرفته با توجه به سطح ای که قرار دارم(تفتان) قرار بر این است که ۱۷ تخفیف نصیبم بشه که یه چیزی حدود ۱۷۰۰۰ تومن میشه. لطفا برایم بررسی کنید.تمام تخفیف ها کمتر از توافق می باشد.
  ۱-فروش سهم واتی به تعداد ۱۲,۰۰۰ با قیمت متوسط ۲,۴۹۵ ریال
  ۲-فروش سهم چکاوه به تعداد ۸,۰۰۰ با قیمت متوسط ۵,۱۸۶ ریال
  ۳-فروش سهم ثالوند به تعداد ۱۱,۰۰۰ با قیمت متوسط ۲,۴۳۵ ریال
  ممنون از لطف شما اگه میشه فرمول محاسبات توضیح دهید.

  1. سلام
   همانطور که مستحضرید و در مطلب “کارمزدها و نرخ خدمات در بازار سرمایه ایران” نیز بیان شد، تمام کارمزدی که از سرمایه گذار کسر می‌شود، متعلق به کارگزاری نیست. بنابراین کارگزاری تنها می تواند از سهم خود تخفیف دهد. کارمزد کارگزاری در هر خرید یا فروش ۰/۰۰۴ است.
   روش محاسبه تخفیف کارمزد به شکل زیر است:
   [(قیمت هر سهم مورد معامله * تعداد سهام)*کارمزد سهم کارگزاری (۰٫۰۰۴)]* تخفیف سطح مشتری در بآشگاه
   برای مثال درمورد فروش سهم واتی روش محاسبه به صورت زیر خواهد بود:
   [(۲,۴۹۵*۱۲,۰۰۰)*۰٫۰۰۴]*۰٫۱۷= ۲۰,۳۵۹ ریال

 28. سلام من عضو باشگاه بودم الان هم کد بورسی خودم را هم از کارگزاری اگاه گرفتم و به جمع شما پیوستم
  خواهشی که از شما دوست عزیز داشتم
  کلاس های اموزشی هم در شهرستانها بالاخص شهرستانهای کوجیک برگزار کنید که ما دسترسی زیاد به پایتخت نداریم (منظور شاغل بودن و درگیر خانواده بودن هست)که حداقل بتونیم استفاده کیم

  1. سلام
   دوست گرامی برای برگزاری کلاسها لازم است متقاضیان به حد نصاب برسند تا دوره برگزار شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره های آموزشی می توانید در ساعات اداری به شماره ۸۲۱۵۴۱۰۲-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

 29. سلام.خسته نباشید.بنده ۱۱۱ نفر به باشگاه دعوت کردم که ۱۱ نفرشون مشتری آگاه هستن.در آمار ژنولوزی در مورد مشتری های با قابلیت فعال شدن نوشته شده ۲٫٫٫میخواستم توضیح مختصری در این مورد بدید و اینکه اصلا یعنی چی؟؟…و اینکه چرا هنوز از معاملات مشتری ها امتیاز پولی برای من نمیاد..؟

  1. سلام دوست گرامی
   در روزهای پنجشنبه ۱۰ تیر و یکشنبه ۱۳ تیر جهت توضیحات تلفنی با شما تماس گرفته شد اما متاسفانه پاسخی دریافت نشد. ضمن اینکه درخواست می کنیم تا در زمان بروز مشکلات احتمالی حتما اطلاعات تماسی خود را ثبت نمایید، در ادامه با ارجاع به مطلب “مزایای حاصل از معرفی بآشگاه مشتریان آگاه به دوستان و آشنایان و عضویت آنان” پاسخ سوال مربوطه حضورتان ارائه می گردد:
   “اگر در زیر مجموعه‌های مستقیم، افرادی باشند که مشتری آگاه نبوده و یا جزو مشتریان فعال آن به شمار نیایند، به محض آنکه اولین در آمد ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریالی ایجاد نمایند، میزان ۵۰۰,۰۰۰ ریال آن به عنوان هدیه معرف تعلق می‌گیرد. این مبلغ فقط برای ایجاد اولین درآمد یکصد هزار تومانی برای کارگزاری آگاه است. این درآمد ممکن است حاصل از خرید بسته‌های آموزشی، مشاوره‌ای و یا کارمزد معاملات زیرمجموعه باشد. مشتری غیرفعال به شخصی اطلاق می‌شود که پس از انجام مراحل کدگیری با کارگزاری آگاه معامله‌ای انجام نداده یا کارمزد ایجاد شده توسط ایشان کمتر از ۱۰۰ هزارتومان بوده است و یا مشتری آگاه بوده ولی به مدت دو سال هیچگونه معامله‌ای نکرده است.”

 30. به نظرم همه چیز جالبه درین باشگاه و سایت
  ممنونم
  امیدوارم بتونم راه خودمو پیدا کنم
  فعلا که تو همه چیز صفر کیلومترم و یکم سردرگم ، خیلی همه چیز پیچیده به نظرم اومد.

  چگونه می‌توان وجه نقد موجود در بآشگاه را افزایش داد؟

 31. با گسترده بودن سایتهای کارگزاری اگاه من هنوز نتوانستم جواب سوالات هفته گذشته رو پیدا کنم چرا در هر قسمت از سایت کار گزاری با قسمت های دیگر باهم یکی نیستند در بخش همفکران که وارد میشی در خصوص خرید کالاها ی آموزشی تخفیف کمتری میده ولی در قسمت باشگاه بیشتر در همفکران ۸۰ درصد ولی در قسمت باشگاه ۴۰ تا ۶۰ درصد تخفیف میدهید
  لطفا برای من مشخص کنید من بخاطر کلاس های آموزشی باید از کدوم قسمت سایت وارد بشم تخفیف بگیرم من از
  اعضای باشگاه هم هستم وقتی زنگ میزنی کارگزاری میان تخفیف نداریم ولی شما در سایت دو نوع تخفیف گذاشید.من منتظر جواب شما هستم
  ممنون از همتون ید

  1. دوست گرامی سلام
   درگاه ارائه خدمات کارگزاری، یآشگاه است. علت تفاوت در میزان تخفیف ها سطخ شما یا معرف شما است. برای مثال اگر شما در سطخ ۳ قرار داشته باشید، ۴۰% تخفیف در خرید بسته های آموزشی و همفکران خواهید داشت. حال آنکه اگر معرف شما در سطح ۶ باشد (تا یک ماه از زمان معرفی ایشان)، شما از تخفیف سطح ایشان (شامل ۷۰ درصد تخفیف همفکران و ۶۰ درصد تخفیف دوره آموزشی) بهره مند خواهید شد.

 32. سلام .آیا کسایی که عضو باشگاه میشن حتما باید سهمی تو بورس خریده باشن ؟ امثال من ک هنوز در مرحله تحقیق هستن هم میتونن از مزایای این سایت بهره مند بشن ؟؟

  1. سلام دوست عزیز
   خیر. برای عضویت در بآشگاه نیاز به معامله سهام نیست. اما به خاطر داشته باشید برخی خدمات بآشگاه فقط به مشتریان کارگزاری آگاه تعلق می گیرد. بع عنوان مثال اگر شما مشتری کارگزاری آگاه نباشید یا مشتری باشید و گردش معاملاتی نداشته باشید، به شما اعتبار تعلق نخواهد گرفت. زیرا از شروط دریافت اعتبار آن است که مشتری آگاه باشید و گردش معاملاتی داشته باشید.

 33. با سلام
  بعضی قسمت های باشگاه مثل مشاهده رتبه من در بخش مسابقات بسیار دیر بالا می آید..
  دلیل آن چیست؟من احتمال میدم برای لود شدن عکس کاربرها باشه…آیا میشود گزینه ای برای عدم اجرای کامل (گزینه پایه یا بیس) برای این موضوع در نظر بگیرید تا برای افرادی که با اینترنت سرعت پائین وارد میشوند معطلی کمتری داشته باشه؟

 34. با سلام
  امتیاز مربوط به پاسخ صحیح به مسابقه وظایف ارکان بورسی-طراح جناب آقای شاهمرادی-مورخ ۶مرداد۹۵ بحساب من منظور نشده.
  من جواب صحیح که سایت کدال بود را انتخاب کرده بودم که امتیاز جواب درست برای دیگر دوستانمان منظور شده ولی برای من منظور ننموده اید؟لطفا رسیدگی فرمائید (َِAD4670)

  1. با سلام
   ضمن عرض پوزش از اختلال بوجود آمده در تخصیص امتیاز مربوط به پاسخ صحیح سوالات مسابقه، به استحضار می‌رسانیم همکاران پشتیبانی در حال بررسی و رفع اختلال مذکور هستند. امیدواریم تا برطرف شدن مشکل، همراه ما باشید.
   بدیهی است امتیاز مربوط به پاسخ صحیح سوالاتی که تا کنون به حساب عزیزان منظور نشده است، بلافاصله پس از رفع مشکل بطور کامل در حساب این بزرگواران قرار خواهد گرفت.
   این موضوع طی یک پیام عمومی نیز حضور عزیزان ارسال شده است. با تشکر از شکیبایی و همراهی شما

 35. سلام از۱۶مهرداد پول واریز کردم به حساب کارگزاری شما
  متاسفانه عدم موجود ی میزنه تکلیف من چیه؟لطفا پاسخگو باشید و این مشکل را حل کنید! !!؟

  1. با سلام
   دوست گرامی، متاسفانه هیچگونه اطلاعات تماسی از شما در دست نیست. لطفا برای پیگیری درخواست خود با شماره های ۸۲۱۵۴۸۰۰-۰۲۱ و ۸۲۱۵۴۸۰۱-۰۲۱ تماس حاصل فرمائید.
   با تشکر

   کارگزاری بورس اوراق بهادار آگاه
   ۰۲۱-۸۲۱۵۴۰۰۰

  1. با سلام
   دوست گرامی، هنگامیکه شما سهمی را میفروشید ۳روز کاری بعد (منظور ۳روز کاری پس از روز فروش سهم) وجه آن از طرف شرکت سپرده گذاری به حساب کارگزاری واریز می شود، بنابراین اگر شما ۱۶مرداد ماه سهام خود را فروخته باشید ۳روز کاری بعد یعنی ۱۹مردادماه وجه شما به حساب معاملاتیتان واریز خواهد شد.
   همچنین جهت پیگیری درخواست خود می توانید با شماره ۸۲۱۵۴۸۰۰-۰۲۱ تماس حاصل نمائید.

 36. فرمودید:
  دوست گرامی خواهشمندیم در زمانی که با مشکلی مواجه می شود، جزئیات آن را بیان فرمایید. به این ترتیب روند پیگیری مشکل بوجود آمده سریعتر خواهد شد.
  برای مثال شما چه زمانی اقدام به دعوت از دوستان خود نموده اید؟ آیا یک نفر را از این طریق دعوت کرده اید یا چد نفر؟ شماره تماس افرادی که دعوت کرده اید را قید نمایید تا وضعیت ارسال پیامک در پنل مربوطه بررسی شود. آیا این مشکل را در دعوت از دوستان خود از طریق ایمیل هم داشته اید؟
  منتظر شما هستیم.
  چون لینک پاسخ دادن نگذاشتید اینجا نوشتم:
  اولا:اگر مطلبی را به عرض شما میرسانیم از جهت انتقاد نیست بلکه برای بهتر شدن بآشگاه نوشته می شود و قصد تکدر خاطر شما دوستان را نداریم.
  ثانیا:تا تاریخ ۱۲ مرداد پیامک های دعوت ارسال می شد ولی از آن به بعد ارسال نمیشود .من برای چند تا از دوستانم (اگر خواستید شماره و نام ایشان را هم در ایمیل باشگاه اعلام می کنم) و بعد برای تست حتی به شماره همراه دوم خودم هم تقاضای ارسال دعوت پیامکی کردم(بازه بین ۱۳ تا ۱۵ مرداد۹۵) ولی هیچ پیامکی به دوستان و شماره خودم ارسال نشد(تا ۱۲ مرداد همه چیز طبق روال بود!) ومن فقط از طریق پیامک تست کردم و ایمیل را امتحان نکردم…
  ثالثا:همین الان رفتم توی قسمت دعوت از دوستان که جواب سوالتان را بدهم دیدم هیچ سابقه ای موجود نبود و لینک “فهرست مدعوین” هم غیرفعال شده است ، بنابراین دوباره و همین الان تست کردم و شماره و نام همکارم که کنارم نشسته را بود دادم ولی از ساعت ۱۴ تا ۱۵ امروز ۲۴مرداد۹۵ که هنوز پیامک دعوتی ارسال نشده تا ببینیم شاید تا فردا ارسال شود…
  مجددا از همه شما دوستان کمال تشکرو قدردانی را داشته و اعلام میکنم: “آگاه و بآشگاه آنقدر مزایای زیادی دارد که حالا چند تای آن هم عمل نکند از خوبی های آگاه نمی کاهد”
  ارادتمند شما: طاهری

  1. سلام دوست گرامی
   ضمنن سپاس از وقتی که گذاشتید، به استحضار می رسانیم این مورد برطرف شده است. لطفا در صورت بروز مجدد اطلاع رسانی فرمایید.

 37. سلام

  چرا نتیجه مسابقه ۳۱ مرداد برای ماه شهریور منظور شده است؟! این منصفانه نیست باید در نتایج مرداد منظور شود.

  مسابقه مربوط به ۴ مرداد بود که پیش بینی قیمت حپترو در ۳۱ مرداد بود لذا چگونه میشود مسابقه ۴مرداد برای شهریور منظور شود؟ لطفا دلیل رسیدگی فرمایید که در نتیجه من یکی خیلی تاثیر داشت.

  1. سلام
   ضمن سپاس از همراهی شما، امتیاز پاسخ صحیح سوال مربوط به پیشبینی قیمت پایانی سهام حپترو، جزء امتیاز مسابقه مردادماه و مسابقه هفته اول شهریورماه لحاظ می گردد.

 38. با یک کد معاملاتی می توانم در دو کارگزاری معامله کنم و تخلف نیست؟مثلا هم در کارگزاری بانک ملی هم با شما؟

  1. سلام
   دوست گرامی اگر منظور شما کد بورسی هست، مشکلی ندارد، ولی اگر منظور شما کد معاملات بر خط(آنلاین) است خدمتتان عرض شود که هر کارگزاری کد معاملات بر خط مختص خود را دارد و شما نیز می توانید از چندین کارگزاری کد معاملات آنلاین دریافت نمایید و تخلف نیست.

 39. سلام
  برای استفاده از تخفیف کارمزد . وقتی خرید میزنیم خودش تخفیف را در نظر میگیرد؟ یا باید کار خاصی انجام بدیم تا اعمال شود؟
  باتشکر

  1. سلام دوست عزیز
   اگر شما عضو بآشگاه باشید، بلافاصله پس از انجام معامله، تخفیف شما محاسبه و در حساب بآشگاهتان منظور می گردد.

  1. سلام دوست گرامی
   برای آشنایی با صندوق های سرمایه گذاری می توانید به مطالبیرا که پیشتر در سایت قرار داده شده، مطالعه نمایید.
   صندوق‌های سرمایه‌گذاری: راهنمای کامل
   صندوق سرمایه گذاری با درآمد ثابت، ابزاری برای کاهش ریسک پرتفو
   ضمناً در بخش سوالات متداول نیز به سوالات مربوطه پاسخ داده شده است.

  1. با سلام
   دوست گرامی صندوق سرمایه گذاری مشترک آگاه، جزء صندوق های سرمایه گذاری در سهام (بدون درآمد ثابت) است لذا تضمینی جهت پرداخت سود مشخص ویا حداقل سود ندارد.
   ضمنا جهت اطلاع از قیمت صدور و ابطال هر واحد از صندوق سرمایه گذاری و نیز اطلاع از بازده هفتگی، ماهانه، سه ماهه، شش ماه و یکساله صندوق از زمان تاسیس تا به امروز می توانید اینجا را کلیک نمایید.
   با تشکر

 40. سلام شنیده ایم سازمان بورس با تخفیف در کارمزد مخالفت کرده در این صورت مزایای دیگر شما چیست ؟ البته بجز اعتبار و وام

  1. سلام
   دوست گرامی در حال حاضر روند کار مطابق گذشته است و مخالفتی در مورد تخفیف وجود ندارد. لذا خدمات بآشگاه کما فی السابق به شرح زیر برقرار است:
   تخفیف کارمزد در معاملات سهام و آتی سکه
   اعطای اعتبار تا ۵۰ میلیون
   اعطای وام تا ۱۰۰ میلیون
   تخفیف در خرید بسته های مشاوره و تحلیل
   تخفیف در خرید دوره های آموزشی
   هدایای نقدی ماهانه برای برندگان مسابقه
   و …

 41. به نظرم بهترین راهی که بتوان بورس را یاد گرفت ایجاد انگیزه می باشد که در اینجا بیشتر بهش اهمیت داده شده است

 42. سایت و سایت باشگاه آنقدر مبهم و گنگ طراحی شده که بهترین انتخاب برای یک تازه وارد بستن صفحه است!

 43. سلام برای اولین بار یه معامله زیر ۵۰۰ هزار تومان داشتم با توجه به اینکه در سطح بیستون هستم تخفیف در کارنزد لحاظ نشده. ممنون میشم جواب بدید

  1. سلام دوست گرامی
   اگر منظور شما معامله سهام “وملت” است، حضورتان اعلام می کنیم که امتیاز و ریال این معامله در حساب شما منظور شد.

 44. من امروز در باشگاه ثبت نام کردم ، در توضیحات نوشته بود که کد فعالسازی هم به موبایلم اس ام اس میشه ، هم به ایمیل میاد ، ایمیل زده شده ولی پیامکی به موبایل من نیومد.
  خواستم اطلاع بدم که اگه مشکلی در سیستم هست رفع بشه.
  با تشکر

  1. با سلام
   ضمن تشکر از اطلاع رسانی شما
   دوست گرامی این مورد برای برخی شماره ها که پیام های تبلیغاتیشان بسته است اتفاق می افتد.
   بعضی مواقع هم بعلت ترافیک پیامکی در اپراتورها، مشتریان پیامک ها را با تاخیر دریافت می کنند و یا اصلا دریافت نمی کنند.

 45. ,سلام ،خسته نباشید ،ضمن تشکراز مطالب مفیدی که در باشگاه ارایه میدهید لطفا در بخش مسابقات ، سوالات متنوعتری در مورد مسایل بورس مطرح کنید ،بیشتر سوالات به صورت تخمین و احتمال مطرح میشود،مثل قیمت سهام در فلان تاریخ،،،،،مسایل اموزشی بار علمی بهتری دارند……باتشکر

  1. سلام دوست گرامی
   عموما و به صورت روتین در هر هفته ۲ سوال پیش بینی داریم و بقیه سوالات مربوط به سوالات آموزشی است.
   شایان ذکر است ابتدای هر ماه نیز یک سوال پیش بینی برای اواسط ماه و یک سوال پیش بینی برای آخر ماه قرار داده می شود.

  1. سلام دوست گرامی
   نظرسنجی یک بخش دائمی در سایت نیست. هر زمانی نظرسنجی برگزار شود از طریق پیام های عمومی اطلاع رسانی خواهد شد.

 46. با توجه به شرایط اقتصادی و نرخ تورم و نرخ بهره به نظر میرسد بایدقیمت بسته های اعتباری کاهش یابد.
  چرا قیمت اعتبار ۳ و ۶ ماهه نسبت به اعتبار یک ساله بیشتر است؟

  1. سلام دوست عزیز
   هزینه اعتبار مربوط به کارمزد بانک است نه سود بانکی که اگر انشاءالله کاهش پیدا کند قطعا در بسته‌ها نیز اعمال می‌شود.
   ونیز با توجه به متوسط کارمزد بانکها برای اعتبارات کوتاه مدت(۳ و ۶ماهه) این قیمت تعیین شده است.
   شایان ذکر است که شما می توانید ریال بآشگاه را نقدا دریافت نموده و برای دریافت اعتبار مستقیما به بانک مراجعه فرمایید.

  1. با سلام
   دوست عزیز، شما در تاریخ ۲۹ آبانماه حساب کاربری خود را به حساب مشتری تبدیل کرده و بعنوان مشتری در بآشگاه شناسایی شده اید. لذا تمامی معاملاتی که پیش از انجام این فرآیند(تبدیل حساب کاربری به مشتری) انجام شده، تخفیف و امتیازی نخواهند داشت زیرا بآشگاه قادر به شناسایی آنها نبوده است.

   با تشکر

  1. با سلام
   دوست عزیز این کار انجام شده، برای آنکه مطالب آموزشی را بصورت دسته بندی شده مشاهده نمایید می توانید به بخش “آموزش بورس” در نوار سفیدرنگ بالای صفحه ویا به بخش “دسته‌ها” در نوار سفیدرنگ سمت راست صفحه مراجعه کنید.

   با تشکر

 47. با سلام
  محاسبات جایزه برای انجام معاملات در حساب بنده نادرست است یا اگر اشتباهی در محاسبات دارم راهنمایی فرمایید:سهم فولای ۷٫۲۰۲ سهم بمبلغ ۲٫۷۶۴ خریده ام پس چون فرابورس است با ضریب ۰٫۰۰۴۷۴ کارمزدش می شود۹۴٫۳۵۵ که چون سطح ۴ قله دماوند هستم ۱۳% تخفیف آن می شود ۱۲٫۲۶۶ ولی شما ۱۰٫۳۴۹ بحساب باشگاه واریز نموده اید.در معاملات قبلی در شکلر که سطح ۳ بودم ۱۲% محاسبه ننموده اید(هر یک از خرید و فروش را) .لطفا مجدد معاملات خرید و فروشهای سهمهای اینجانب را کنترل و راهنمایی یا اصلاح فرمایید.

  1. سلام
   دوست گرامی، اشتباه محاسباتی شما، نرخ کارمزد است.
   ضریب ۰٫۰۰۴۸۶ کل کارمزد خرید است که در آن ۰٫۰۰۴ سهم کارگزاری است و مابقی آن سهم بورس، سپرده‌گذاری، مدیریت فناوری و حق نظارت سازمان است.
   لذا برای محاسبه تخفیف باید مبلغ خرید را ضربدر کارمزد کارگزاری ضربدر تخفیف خود نمایید. بنابراین مبلغ تخفیف شما به صورت زیر محاسبه خواهد شد:

   ۱۰۳۵۱ = ۰٫۱۳*۰٫۰۰۴*۱۹،۹۰۶،۳۲۸

 48. الان چگونه می توانم به حسابم پول واریز کنم ؟
  و چگونه متوانم با پولی که در باشگاه دارم در بورس شرکت کنم؟(با پولی که بعدن خواهم داشت)

  1. دوست گرامی، شما تا زمانیکه مشتری کارگزاری آگاه نشوید امکان انتقال وجه به سامانه معاملات و یا انتقال وجه از بآشگاه به حساب بانکی خود را ندارید.
   و تنها با وجه نقد موجود در بآشگاه می توانید در کلاسهای آموزشی ثبت نام کرده و یا بسته های مشاوره-تحلیلی را خریداری نمایید.

 49. سلام
  در پیامهای عمومی گفته شده :
  به اطلاع کلیه اعضای محترم بآشگاه کارگزاری آگاه می رساند مسابقه جدید با موضوع تخصصی-دانش بازار سرمایه، در بآشگاه قرار داده شد. امتیاز حضور در مسابقه ۲۰ و امتیاز پاسخ صحیح به سوال ۱۰۰ است. مهلت پاسخگویی به سوال تا ساعت ۱۴:۰۰ روز یک شنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۹/۰۷خواهد بود.
  اما درقسمت مسابقه های در حال برگزاری سوال مربوط به این مسابقه وجود ندارد وفقط سوال مسابقه با موضوع حقوق صاحبان سهام وجود دارد لطفا بررسی شود.

 50. با سلام در کل باشگاه خوبی هستش باعث افزایش اطلاعات می شود فقط اگه در مورد سهام هم تحلیل شود عالی میشود

  1. با سلام
   وضمن سپاس از حمایت های بی شائبه شما
   دوست گرامی، با توجه به اهداف و سیاست های سایت بآشگاه مشتریان آگاه امکان ارائه سیگنال یا تحلیل سهام شرکت ها وجود ندارد و می بایست تحلیلها و سیگنالها را از سایت همفکران دریافت نمایید.

   با تشکر

 51. با سلام
  درمورد فعالیت تبدیل شدن زیرمجموعه کاربر به مشتری لطفا اسم کاربری که به مشتری تبدیل شده رو بنویسید.با تشکر

 52. شخصی که مشتری آگاه باشه و در باشگاه هم عضو باشه’ اما آنلاین نداشته باشه؛ امتیازاتی که کسب میکنه در باشگاه فقط در جهت تخصیص اعتبار از سوی کارگزار به کمکش میاد؟

  1. سلام
   خیر، همانند کاربران آنلاین، با کسب امتیاز می تواند به سطوح بالاتر صعود کند و تخفیفات بیشتری دریافت نماید.

 53. با سلام . من سایت شما رو مطالعه کردم و دنبال آدرس ایمیل شما میگشتم برای ارسال ایمیل ولی متاسغانه پیدا نکردم . پیشنهاد ی برای همکاری داشتم با سایت شما . اگه تمایل داشتید به آدرس ایمیل من پاسختون رو ارسال کنید . با تشکر

 54. سلام. ببخشید نسخه اندروید دوتا مشکل داره. یکی نمیشه باهاش پول پرداخت کرد به حساب کارگزاری و دو اینکه دارایی بعضی از سهام رو در صفحه اول نشون نمیده و می نویسه صفر تعداد

  1. سلام
   دوست گرامی نرم افزار آسا تریدر(اندروید و ios)، فعلاً امکان واریز و برداشت وجه را ندارد ولی در نسخه های بعدی این امکان اضافه خواهد شد.
   در خصوص سهم هایی که دارایی های آن به شما صفر نشان داده می شود، میتوان گفت که ناظر این سهم ها کارگزاری آگاه نیست و برای فروش آنها از طریق سامانه آسا می توانید برگ سهم مهرشده را از کارگزار قبلی خود تحویل گرفته و به کارگزاری آگاه ارائه نمایید تا ناظر آن انتقال یابد.

 55. سلام
  خسته نباشید
  اگه امکان فیلتر کردن ژنولوژی فراهم بشه خیلی خوبه.ما که تعداد زیر مجموعمون زیاده نمیتونیم افراد خاصی رو تو زیرمجموعه پیدا کنیم که بدونیم سطح چنده یا جایزش فعال شده یا نه..
  با تشکر از زحماتتون

  1. سلام
   دوست گرامی شما در تاریخ ۱۳۹۵/۰۲/۰۸ در بآشگاه بعنوان کاربر عادی ثبت نام کرده‌اید و در تاریخ ۱۳۹۵/۱۱/۱۰ مشتری کارگزاری آگاه شده‌اید ولی حساب کاربری بآشگاه را به حساب مشتری تبدیل نکردید. لذا تا پیش از تبدیل حساب کاربری به مشتری، سامانه بآشگاه قادر به شناسایی معاملات شما نبوده و امتیازی به شما بابت معاملات نداده است.

   1. بنده در حال حاضر با نام کاربری و رمز عبور آنلاین وارد باشگاه مبشوم.و صفحه مربوط به تبدیل حساب کاربری باز نمی شود.چه کاری باید انجام بدم؟

    1. دوست عزیز در حال حاضر حساب بآشگاه شما، بصورت حساب مشتری فعال است و دیگر نیازی به “تبدیل حساب کاربری به مشتری” ندارد.

     1. باسلام
      از کجا میشود این موضوع را فهمید؟
      “دوست عزیز در حال حاضر حساب بآشگاه شما، بصورت حساب مشتری فعال است و دیگر نیازی به “تبدیل حساب کاربری به مشتری” ندارد.”
      و بنده میخواهم بعد از رسیدن به سطح ۱ از تخفیفات استفاده نمایم ولی نمیدانم به چه شکل و در سایت هم مطلب آموزشی در این مورد نیافته ام و متاسفانه به ایمیل بنده هم پاسخی ندادید و تماس با تلفن ها بسیار وقت گیر است و خیلی پشت خط نگه میدارند.
      باسپاس

     2. باسلام مجدد
      چنانچه از سایت آگاه اکسپرس اقدام به دریافت کد بورسی یا آنلاین نموده اید پس از تکمیل ثبت نام و صدور کد سیستم بصورت خودکار اکانت بآشگاه شما را از کاربری به مشتری تبدیل می نماید،
      در غیر اینصورت، میبایست ابتدا با ایمیل و رمز عبور خود وارد بآشگاه شده و از طریق موشک پایین-سمت چپ صفحه، بصورت دستی حساب کاربری را به حساب مشتری تبدیل نمایید.
      شایان ذکر است که پس از تبدیل حساب کاربری به حساب مشتری، امتیازات قبلی شما محفوظ مانده و نام کاربری شما به نام کاربری و رمز معاملات آنلاین تغییر می بابد.
      همچنین پس از انجام این کار، در هر قله ای که باشید، سیستم بصورت خودکار تخفیفات شما را محاسبه می کند.

      پیشنهاد می شود برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای بآشگاه را مطالعه فرمایید.

 56. سلام
  تخفیف کارمزد در قالب پول قابل مطالبه است؟به چه صورت؟

  یا صرفا بعنوان امتیاز دریافت وام و اعتبار؟

  ضمنا سایت بسسیار شلوغ و گیج کننده است تفکیک امتیاز و ریال هم بر پیچیدگی افزوده بهتر نبود فقط یک مقیاس برای امتیاز دهی می گشتید مانند سایر کارگزاریها(ریال را با ضریبی به امتیاز یا بلعکس)
  واقعا نسبت به سایر کارگزاریه سایت شلوغ و گیج کننده شده درحالی که یکی از مزایا سادگی و سریع الفهم بودن روشها برای مشتریان جدید است
  با تشکر

  1. سلام
   دوست عزیز امتیازات باشگاه موجب تفکیک افراد بر اساس فعالیت و مدت زمان مشتری بودن آنها می شود، یعنی فردی که چند روز زودتر مشتری کارگزاری آگاه شده نسبت به فردی با همان میزان سرمایه و فعالیت که امروز مشتری آگاه شده، از خدمات و شرایط بهتری برخوردار است یا فردی که فعالیت بیشتری دارد نسبت به شخصی که فعالیت نسبتاً اندکی دارد نیز باید از مزایای بیشتری برخوردار شود.
   که این تمایز تنها با تخصیص امتیاز و سطح بندی مشتریان قابل مشاهده است.
   وجه نقد بآشگاه نیز ریالی است که میتوان آن را به عنوان کیف پول شما در بآشگاه درنظر گرفت. شما می توانید ریال کیف پول خود را نقداً بردارید یا سهام بخرید یا صرف تهیه خدمات ریالی بآشگاه نمایید.
   در حقیقت پاره ای از فعالیت ها فقط برای شما ارزش امتیازی ایجاد می کند و موجب ارتقای سطح شما در بآشگاه می شود. اما برخی دیگر علاوه بر امتیاز، ریال هم نصیب شما می کنند.

 57. سلام
  وقت بخیر
  لطفا در مورد تخفیف کارمزد کمی راهنمایی میکنید?
  مثلا اگر کسی در سطح باشگاهش ده درصد تخفیف کارمزد بهش تعلق گرفته’ توی خرید و فروشش چطور لحاظ میشه? هر یک میلیون بصورت عادی نیم درصد در خرید کارمزد داره که میشه ۵هزار تومن’ مثلا ده درصد تخفیف توی باشگاه بیاد روش’ چقدر میشه?

  متشکرم

  1. سلام
   دوست عزیز با توجه به مطلب “کارمزدها و نرخ خدمات در بازار سرمایه ایران“، کارمزد کارگزار در هنگام خرید یا فروش سهام ۰٫۰۰۴ است.
   لذا چنانچه شما ۱میلیون تومان سهم خریداری نمایید، تخفیف آن به صورت زیر محاسبه می شود:
   ۴۰۰ = %۱۰ * ۰٫۰۰۴ * ۱،۰۰۰،۰۰۰
   که با توجه به ثابت بودن نرخ کارمزد فروش (۰٫۰۰۴) نیز، تخفیف شما در هنگام فروش ۴۰۰ تومان خواهد شد.

   بطور کلی برای محاسبه تخفیف می توانید از فرمول زیر استفاده نمایید:

   مبلغ تخفیف = درصد تخفیف سطح بآشگاه * کارمزد کارگزار * ارزش معامله(خرید یا فروش)

 58. مجددا سلام
  با دوست مون آقای صابر هم عقیده هستم.
  باشگاه تون کمی پراکندگی مطالب داره، مثلا برای پرسش و پاسخ حتما باید وارد بلاگ باشگاه چیست بشیم!!!

  اما مشکل اصلی بنده روی سامانه ی معاملات آنلاین تونه؛ طراحی محیط سامانه اصلا جذاب و مطلوب نیست برای کاربر متاسفانه! گنگ ، پیچیده و نازیباست!
  سادگی و زیبایی نداره. منوی دسترسی ش اصلا طراحی خوبی نداره. و حوصله بره.
  کارگزاری قبلی ام که نام نمی برم، سایت آنلاینش ساده و دل چسب است!

  امیدوارم کمی تغییرات در آنلاین تون قائل بشین در جهت خوشآیند مشتری ها
  با تشکر

  1. سلام
   دوست گرامی، شما سوالات خود را می توانید در زیر مطالب مربوطه نیز مطرح نمایید.
   همچنین بزودی نسخه جدیدی از سامانه آسا ارائه خواهد شد که علاوه بر امکانات بیشتر، محیطی جذاب تر و قابل ویرایش نیز خواهد داشت.

 59. با سلام خدمت دوستان….بنده تازه وارد باشگاه و درکارگذاری ثبت نام کرده ام …از محتویات خیلی راضی بوده و آرزوی موفقیت برای دست اندرکاران دارم

 60. وقت بخیر .
  عضو جدید دعوت کردم ولی امتیازی به من داده نشده، چرا؟
  شرایط دریافت نمایندگی رو اگه امکانش هست توضیح بدید.
  با تشکر

  1. سلام
   دوست گرامی لطفاً نام و کد بآشگاه زیر مجموعه خود را اعلام فرمایید.
   همچنین برای اطلاع از شرایط دریافت نمایندگی، می توانید در ساعات اداری با بخش مدیریت شعب کارگزاری آگاه تماس حاصل فرمایید.

 61. سلام
  آیادعوت ازدوستان هم امتیازی دارد؟شرایطش چیست؟چون من یکی ازدوستانم رادعوت کردم ولی امتیازی برایم منظورنشد.
  باتشکر

 62. سلام دوستان گرامی. بنده تازه در کارگزاری آگاه ثبت نامه کرده و وارد باشگاه شدم. محتویات سایت متنوع بوده و امیدوارم همراه مناسبی در مسیر شناخت صحیح بازار سرمایه، اخذ تصمیمات مناسب و اقتصادی باشد. با آروزی موفقیت همه اعضای محترم

 63. سلام
  من موقع ثبت نام ایمیل رو انگار اشتباهی زدم الان نمی تونم وارد سایت بشم وقتی هم می خوام دوباره ثبت نام کنم میگه شماره تلفن قبلا ثبت شده راهی نداره که من بتونم باهمون شماره تلفن ثبت نام کنم؟؟

  1. سلام
   دوست گرامی، ایمیل شما به صورت behnamnasiri7676@gmail.com ثبت شده است.
   همچنین امکان ثبت نام مجدد با شماره موبایل یا ایمیل تکراری وجود ندارد و شما می توانید با همین ایمیلی که ثبت کرده اید ، فرآیند ثبت نام (کدگیری) خود را تکمیل کنید و پیش از امضاء فرمها، ایمیل خود را بصورت دستی تصحیح کنید.

  1. سلام
   برای دریافت امتیاز یا باید این افراد پس از عضویت، شما را به عنوان معرف خود ثبت کنند، یا اینکه شما لینک پروفایل خودتان را برای آن ها ارسال نمایید تا با استفاده از آن عضو شوند.
   ملاک تخصیص امتیاز، عضویت افراد جدید و انتخاب شما به عنوان معرف توسط ایشان است.

 64. با سلام
  طرح امتیاز برای تخفیف کار جالبی است اما رسیدن از پله ۱۰۰۰ امتیازی به پله یک میلیون امتیازی به نظر راه درازی باشد

 65. سلام من اموزشهای رایگانتون رو دارم دنبال میکنم انشاالله از طریق اونها بتونم وارد بورس بشم تا اینجا که عالی بوده . سپاس از تلاشتون

  1. سلام
   در صورتیکه تاریخ تولد خود را در بخش پروفایل بآشگاه تعریف کرده باشید، در روز تولد شما ۱۰۰۰ امتیاز به شما تعلق می گیرد.

  1. سلام
   کد بآشگاه شما AH2508 است. زمانی که با استفاده از نام کاربری و رمز عبور خود در بآشگاه وارد می شود، کد بآشگاه شما در بالا سمت چپ درج شده است.

 66. با سلام
  لطفا روش هایی برای جذب زیر مجموعه از داخل سایت را طراحی کنید تا امکان فعالیت بیشتر در این حوزه وجود داشته باشد.

  1. سلام
   شما می توانید از طریق دعوت از دوستان که در سایت بآشگاه وجود دارد، دعوتنامه خود را برای دیگران ارسال نمایید.

  1. سلام
   دوست گرامی شما در شهریور ماه و در تاریخ ۲۵ام آن ماه، تنها یک معامله داشتید که امتیاز و تخفیف آن به حساب بآشگاه شما واریز شده است.
   همچنین همکاران ما جهت بررسی دقیقتر موضوع، با شما تماس گرفتند ولی متاسفانه پاسخی از سوی شما دریافت نشد.

 67. سلام.خسته نباشید..
  من تقریبا الان یه ساله تو باشگاه عضوم..الان میخوام از آگاه کد بگیرم..ولی با این ایمیل و شماره ای که تو باشگاه عضو شدم نه..چون دسترسی بهشون ندارم..
  وقتی میخوام ثبت نام کنم ایمیل و شماره قابل ویرایش نیست..
  تکلیف چیه؟
  ( کد بآشگاه AA4761 )

  1. با سلام. کاربر محترم به‌منظور کدگیری غیر حضوری از کارگزاری آگاه می‌توانید وارد سامانه ex.agah.com شده و اطلاعات خود را وارد نمایید. به‌منظور شناسایی حساب کاربری شما توسط بآشگاه، در مرحله ثبت‌نام در این سایت، ایمیل قدیمی خود را وارد کرده ثبت‌نام خود را نهایی نمایید. سپس در مرحله احراز هویت، شما می‌توانید در فرم‌های مربوطه و در بخش ایمیل، ایمیل خود را اصلاح نموده و آدرس ایمیل جدید خود را وارد نمایید.

    1. سلام
     همانطور که حضورتان اعلام شد، در مرحله احراز هویت، ایمیل خود را در فرم های کاغذی به صورت دستی یادداشت نمایید.

 68. سلام من ثبت نام کردم واسه دریافت کد بورسی، اینترنتم قطع شد ثبت نامم نصفه نیمه موند الان میزنم یا ثبت نام نمیشه یا میگه شماره و ایمیل قبلا استفاده شده، بعد اصلا گزینه دریافت کد بورس رو میزنم وارد نمیشه

  1. سلام
   ۱- وارد صفحه آگاه اکسپرس شوید.
   ۲- گزینه عضو بآشگاه هستم را انتخاب کنید.
   ۳- ایمیل و رمز عبوری که در ثبت نام خود وارد کرده بودید، درج نمایید.
   ۴- دکمه ادامه را زده و باقی مراحل را تکمیل نمایید.

 69. با سلام و خسته نباشید،
  لطفا در مورد چگونگی تخصیص امتیاز از جانب زیرمجموعه ها به معرف توضیح می دهید؟ و در چه مواقعی در افزایش وجه نقد معرف تاثیرگذار است؟

  در چه شرایطی زیرمجموعه، کاربر فعال شده، و چه مقدار به وجه نقدمان می افزاید؟

  1. سلام
   به ازای افزایش زیرمجموعه مستقیم که مشتری باشد: ۵۰۰ امتیاز
   به ازای افزایش زیرمجموعه مستقیم که کاربر باشد: ۵۰ امتیاز
   به ازای تبدیل زیرمجموعه مستقیم از کاربر به مشتری: ۴۵۰ امتیاز
   به ازای افزایش هر زیرمجموعه غیرمستقیم: ۱۰۰ امتیاز
   اگر در زیر مجموعه­‌های مستقیم شما، افرادی باشند که مشتری آگاه نیستند و یا جزو مشتریان فعال آن به شمار نمی‌­آیند، به محض آنکه این زیرمجموعه اولین در آمد ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریالی را برای کارگزاری ایجاد نمایند، میزان ۵۰۰,۰۰۰ ریال آن به عنوان هدیه به معرف مستقیم وی تعلق می‌گیرد. این مبلغ فقط برای ایجاد اولین درآمد یکصد هزار تومانی است. این درآمد ممکن است حاصل از خرید بسته‌های آموزشی، مشاوره‌ای از طریق بآشگاه و یا کارمزد معاملات زیرمجموعه باشد.

   مشتری غیرفعال به شخصی اطلاق می‌شود که پس از انجام مراحل کدگیری با کارگزاری آگاه معامله‌ای انجام نداده یا کارمزد ایجاد شده توسط ایشان کمتر از ۱۰۰ هزارتومان بوده است و یا مشتری آگاه بوده ولی به مدت دو سال هیچگونه معامله‌ای نکرده است. لازم است مشتری پیش از شروع معاملات یا خرید بسته‌های آموزشی و تحلیلی در بآشگاه حتما معرف خود را ثبت نماید. در غیر این صورت زیرمجموعه غیرفعال نخواهد بود.

 70. امتیازات شرکت در نظرسنجی ۱۵سواله در چه تاریخی به باشگاه مان اضافه می شود؟(ذکر شده بود در ۱۶آبان)

  با تشکر

 71. سلام من یه نفربه زیرمجموعهذام افزوده شد وفقط۵۰ امتیاز گرفتم اگه عضو کارگزاری بشه وکد انلاین بگیره امتیازم خودبخود اضافه میشه یا…..؟

  1. سلام
   بله، اگه ایشون مشتری کارگزاری شوند و حساب بآشگاه خود را به مشتری تبدیل کنند، ۴۵۰ امتیاز دیگر به شما تعلق می گیرد.

  1. سلام
   دوست بزرگوار در خصوص سوالات پیش بینی هفته جاری، لازم به توضیح که مهلت شرکت در مسابقه در پیام های مجزایی اطلاع رسانی شده بود. توجه شما را به پیام های منتشر شده در بآشگاه جلب می کنیم:

  1. سلام
   دوست بزرگوار در خصوص سوالات پیش بینی هفته جاری، لازم به توضیح که مهلت شرکت در مسابقه در پیام های مجزایی اطلاع رسانی شده بود. توجه شما را به پیام های منتشر شده در بآشگاه جلب می کنیم:

 72. با سلام و خسته نباشید
  از شما دوستان و بزرگوارانی که با ایجاد باشگاه ، بهانه ای برای اشنایی بهتر با اصول کار در بورس و پیشرفت در کنار هم را ایجاد کرده اند، متشکرم.
  به امید داشتن روزهایی پرسود در کنار هم

  1. سلام
   شما از ریال های موجود در حساب بآشگاه خود را بسته ای را با هزینه ۷۸۷,۵۰۰ ریال به شخص دیگری انتقال داده اید و در حال حاضر تنها ۹۳۵۷۰ ریال در حساب شما موجود است. هزینه کوچکترین اعتبار ۳۷۰۰۰۰ریال است و در صورتی که ریال بآشگاه شما به اندازه کافی نباشد، بسته ای برای شما فعال نخواهد شد.

  1. سلام
   اگر مشتری کارگزاری هستید، در صورت داشتن وجه کافی می توانید از بسته های اعتباری استفاده نمایید یا مبلغ را از طریق حساب معاملاتی خود دریافت نمایید.
   علاوه بر این می توانید از ریال بشگاه خود بسته های مشاوره ای یا کلاس های آموزسی تهیه نمایید.

 73. سلام
  میشه بفرمایید چرا درخواست وجه میزنم مردود میشه؟
  هر کسی یه حساب کتابی داره..الان من ضرر کردم کی پاسخگو هست؟
  لطفا جوابگو باشید

  1. سلام
   شما آخرین برداشت خود رادر تاریخ ۱۰ دیماه انجام داده اید و در تاریخ مذکور مانده حساب قابل برداشت شما صفر بوده است.

 74. سلام
  خسته نباشید
  پیشنهاد دارم به مشتریانی که در این مدت زمان قطعی خرید، تغییر ناظر از آگاه به جای دیگه نزدن به خاطر وفاداری یک قله در باشگاه هدیه داده شود..

  کمپینی در حال شکل گیری است در برخی کانال های مجازی برای کوچ از کارگزاری…

  مراقب باشید..

 75. سلام باشگاه خیلی عالی است و در افزایش دانش فعالین بورس کار ساز است.
  یک درخواست داشتم اگر باشگاه رو در زمینه خدمات اجتماعی هم فعال بشود خیلی خوب است مثلا جمع آوری کمک برای زلزله زدگان کوهبنان ،کرمانشاه یا مددجویان کمیته امداد و بهزیستی
  باز هم سپاس از خدمات خیلی عالی که دارید

  1. سلام دوست عزیز
   از آنجایی که کارگزاری آگاه مجوز انجام معامله در بازار بورس ایران را دارد، لذا اطلاعاتی در خصوص انجام معامله در بازارهای جهانی در دسترس نیست.

  1. سلام
   مسابقات در روزهای کاری برگزار می شود. برای اطلاع بیشتر از مسابقات می توانید مطالب زیر را مطالعه نمایید:
   انواع مسابقه در بآشگاه مشتریان آگاه و نحوه امتیاز دهی آن
   نحوه تخصیص جایزه امتیازی هفتگی و جایزه نقدی ماهانه
   هیجان بیشتر با مسابقات جسورانه بآشگاه

 76. سلام با تشکر فراوان از سایت خوب شما ممکنه در اتباط با کارمزد کارگزار در فرایند بورس امار دقیقی به صورت جدول اریه کنید …متشکرم

 77. با عرض سلام و سپاس از وب سایت خوبتون
  به نظرم اگر راهی برای ارتباط موثر بین اعضای کارگزاری و سایت باشگاه فراهم می کردین می توانست موجب پویایی هرچه بیتشر این مجموعه شود. محیطی شبیه شبکه های اجتماعی تا اعضا بتوانند پروفایل داشته باشند و با یکدیگر چت کنند.

  1. سلام دوست گرامی
   تشکر از اینکه نظرات خود را برای ما ارسال می‌کنید.
   پیشنهاد شما را بررسی و انشااله طی برنامه‌های آتی اجرا خواهیم کرد.

 78. ممنون از باشگاه خوبتون فقط یه سوال من میخوام اعتبار بگیرم از طریق باشگاه اما مقدار ریال موجودی در باشگاهم کمه چیکار باید کرد افزایش پیدا کنه؟

  1. با سلام
   دوست گرامی از آنجایی که امکان واریز وجه به حساب بآشگاه وجود ندارد درنتیجه شما فقط از طریق بآشگاه می‌توانید وجه نقد خود را افزایش دهید.
   برای اطلاعات بیشتر به مطلب “چگونه می‌توان وجه نقد موجود در بآشگاه را افزایش داد؟” مراجعه نمایید.

  1. با سلام دوست عزیز
   در خصوص نحوه دریافت کوپن قرعه کشی به اطلاع می‌رسانیم انجام برخی از فعالیت ها یا رویدادها در بآشگاه مشتریان و همچنین کارگزاری آگاه می تواند منتج به دریافت سهمیه شرکت در قرعه کشی شود. این فعالیت ها به تفصیل در مطلب “قرعه‌کشی: امکانی جدید در بآشگاه مشتریان آگاه” توضیح داده شده است. لازم به توجه است در حال حاضر فقط رویداد سیستمی “لاگین پیاپی” برای دریافت قرعه کشی فعال است. به این صورت که اعضای محترم بآشگاه (مشتری و غیر مشتری) پس از ۱۰ روز ورود پیاپی در بآشگاه، در روز دهم قادر به دریافت کوپن شرکت در قرعه کشی خواهند شد.

 79. سلام
  من توی باشگاه قبلا یک مشتری بودم با نام دیگری.و بعدها که کد آنلاین گرفتم کد خودم رو به باشگاه معرفی کردم.علیرغم اینکه نامم را درست کردم ولی همچنان نام قبلی را نمایش میدهد.برای تغییر نام چه کاری باید انجام دهم؟منظورم قسمت پروفایل نیست.در ابتدای صفحه سمت راست که نام را مینویسد آن را چگونه میشود تغییر داد؟

 80. با سلام
  ببخشید در سامانه انلاین اسا اگر مکانی مجزا برای یادداشت کردن نیز باشد به نظرم بهتره ..مکانی که کل برداشتهامون رو یکجا بنویسیم .
  مرسی

 81. سلام
  آقا تا الان چند بار خواهش کردم که این حد ضرر رو تو سامانه آنلاین اضافه کنید ولی انگار نه انگار…..
  ممنون از زحماتتون ولی ناراضیم داداش ،وقتی یه نفر سرمایه و زندگیش رو گذاشته و به شما اعتماد کرده لطفا شما هم جوابگو باشید.
  اضافه کردن حد ضرر در سامانه مانند سایر کارگزاریها.

  1. سلام دوست گرامی
   لازم است اشاره کنیم که به زودی این امکان را در سامانه آساتریدر کارگزاری آگاه اضافه خواهیم کرد.
   از صبوری شما سپاسگزاریم.

  1. سلام دوست عزیز
   از شما بابت تاخیر پیش آمده جهت دریافت کد بورسی، پوزش می‌خواهیم.
   لازم است اعلام کنیم که کدگیری شما توسط همکاران درحال انجام و پیگیری است.
   با تشکر از صبوری شما

  1. سلام
   اگر شرایط دریافت اعتبار برای افراد کامل باشد، اعتبارها در تاریخی که مشتری به عنوان “تاریخ اعمال” معرفی کرده است، فعال می شود و تاخیری در آن نیست.

  1. ضمن عرض سلام و احترام
   دوست عزیز کسب امتیاز در بآشگاه روی افزایش سطح شما و در نتیجه بهره مندی از خدمات سطوح بالاتر شامل(تخفیف کارمزد سهام آتی- تخفیف درخرید بسته های مشاوره ای و تخفیف در خرید بسته هی آموزشی) تاثیرگذار است.
   وام در بآشگاه ماهیت شبیه به اعتبار دارد و برای انجام معاملات اوراق بهادار مورد استفاده قرار می گیرد. برای دریافت وام ابتدا باید مشتری آنلاین آگاه باشید و سپس در باشگاه خود درخواست محاسبه رسوب را ثبت نمایید. محاسبه وام به صورت میانگین روزانه مانده حساب معاملاتی شما برای مدت یک ماه محاسبه می شود وبا توجه به سطحی بآشگاهیتان در درصد موثر مشخصی ضرب می شود و به این ترتیب قدرت دریافت وام شما مشخص می شود. برای استفاده از بسته های وام باید در بآشگاه سطح ۵ به بالا باشید.

 82. سلام و خسته نباشید، من تو باشگاه آگاه عضوم و دیروز از طریق دفاتر خدماتی ثبت نام کردم، امروز تو باشگاه نمیره و میگه نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه هست، لطفا راهنمایی کنید

  1. سلام دوست گرامی
   شما مشتری آنلاین کارگزاری هستید.
   لذا لازم است برای ورود به بآشگاه با نام کاربری و رمز عبور سامانه معاملات آنلاین خود به بآشگاه وارد شوید.
   با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *