انواع مسابقه در بآشگاه مشتریان آگاه و نحوه امتیاز دهی آن

 • ۱۳ مهر ۱۳۹۴
 • Agah
 • ۱۰۷ نظر
 • ۲۹۴۶۷ مشاهده
راهنمای بآشگاه مشتریان آگاه، کارگزاری آگاه، ورود به بآشگاه، نحوه ثبت نام در بآشگاه مشتریان، عضویت در بآشگاه، تغییر عکس پروفایل، منوی کاربری بآشگاه، نوار ابزار بآشگاه، محاسبه ريال و امتیاز بآشگاه، انتقال امتیاز, انتقال ژنولوژی, گزارش امتیازات, تراز ريال وهزینه, اتصال با سایر سیستم ها, اتصال با ساعت همفکران, اتصال با سایت آواگلد, ثبت درخواست واریز وجه, مسابقه

مسابقه در بآشگاه مشتریان آگاه با هدف ایجاد رقابتی دوستانه میان اعضا شکل گرفته است. در این بخش اعضا علاوه بر سنجش دانش و تجربه خود، این امکان را دارند تا با شرکت در مسابقه امتیاز کسب نموده  و در صورت ارسال پاسخ صحیح امتیاز خود را افزایش دهند.

 • انواع مسابقه

به­‌طور کلی مسابقه در بآشگاه در  سه بخش عمومی، تخصصی و پیش‌بینی برگزار می­‌شود که هر یک امتیازهای جداگانه‌­ای داشته و با توجه به جدول زمان‌بندی مسابقات در طول هفته برگزار خواهد شد. مهلت پاسخگویی به سوالات مشخص بوده و اعضا فقط در طول مدت تعیین شده برای هر سوال، امکان پاسخگویی خواهند داشت. مهلت پاسخگویی به مسابقه در بالای پنجره مربوط به هر سوال نمایش داده می­‌شود؛
پس از پایان مهلت هر مسابقه (که شامل تاریخ و ساعت است)، پاسخی پذیرفته نمی‌­شود. بدیهی است هر یک از اعضا تنها یک بار فرصت شرکت در هر مسابقه و بهره‌مندی از امتیاز آن را خواهند شد. پس از ارسال پاسخ، امکان تغییر پاسخ وجود ندارد.

سوالات‌ عمومی مسابقه با توجه به اطلاعات عمومی مربوط به بازار سرمایه اعم از بورس اوراق بهادار و یا بورس کالا در طول هفته طراحی می‌شود. سوال  تخصصی مسابقه شامل محاسبه قیمت اوراق ، سهام، پرتفو شرکت و…  است. سوالات پیش‌بینی نیز شامل پیش‌بینی‌های شاخصو قیمت تک سهم‌ در زمان‌های مختلف است. علاوه بر پیش‌بینی تک سهم در پایان هر هفته، عموماً ابتدای هر ماه دو سوال پیش‌بینی تک سهم مطرح می‌شود که یکی مربوط به پیش‌بینی قیمت یک سهم در در اواسط ماه و دیگری مربوط  به پیش‌بینی قیمت یک سهم در پایان ماه است.

پاسخگویی به سوالات مسابقه محدودیتی برای اعضا ندارد و هر عضو بآشگاه(مشتری یا کاربر) در هر سطحی امکان حضور در همه مسابقات را دارد. شرکت در مسابقات عادی بآشگاه که در دسته‌بندی عمومی، تخصصی و پیش‌بینی قرار دارند، بدون کسر هزینه و یا امتیاز است.

راهنمای بآشگاه مشتریان آگاه، کارگزاری آگاه، ورود به بآشگاه، نحوه ثبت نام در بآشگاه مشتریان، عضویت در بآشگاه، تغییر عکس پروفایل، منوی کاربری بآشگاه، نوار ابزار بآشگاه، محاسبه ریال و امتیاز بآشگاه، انتقال امتیاز, انتقال ژنولوژی, گزارش امتیازات, تراز ریال وهزینه, اتصال با سایر سیستم ها, اتصال با ساعت همفکران, اتصال با سایت آواگلد, ثبت درخواست واریز وجه, مسابقه

بخش مسابقه در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه

 • امتیاز دهی

نحوه توزیع امتیاز در بخش مسابقه به شرح زیر است:

امتیاز حضور در مسابقه

حضور در هر مسابقه برای هر یک از اعضا (فارغ از ارائه پاسخ صحیح یا غلط) به­‌طور ثابت ۲۰ امتیاز به همراه دارد. این مقدار ثابت بوده و برای هر  سه سطح مسابقه (عمومی، تخصصی و پیش‌بینی) یکسان در نظر گرفته شده است. این امتیاز به محض ارسال پاسخ مسابقه و پیش از اعلام نتایج، به مجموع امتیاز شرکت کننده اضافه شده و در گزارش امتیازات او قابل مشاهده است.

تذکر: پاسخ به هر سوال مستلزم ورود عضو به سامانه بآشگاه است. یعنی افرادی که در سامانه وارد (Login) نشده باشند، امکان ارائه پاسخ را نخواهند داشت. از طرفی دیگر دقت به این نکته ضروری است که در صورت ثبت نشدن  ۲۰ امتیاز شرکت در مسابقه در گزارش امتیاز شرکت کننده، به منزله عدم ارسال پاسخ توسط ایشان است. لذا لازم است اعضای بآشگاه هم از ورود به حساب کاربری خود و هم از دریافت ۲۰ امتیاز حضور در مسابقه اطمینان حاصل نمایند.

امتیاز مربوط به ارسال پاسخ صحیح

امتیاز مربوط به ارسال پاسخ صحیح مقدار متغیری است و بسته به سطح و نوع سوال مطرح شده، تعیین می­‌شود. بدیهی است این امتیاز تنها در صورتی به شرکت کننده تعلق می­‌گیرد که پاسخ صحیح را ارسال کرده باشد. پس از اتمام مهلت تعیین شده برای شرکت در مسابقه و اعلام پاسخ صحیح از طرف مدیر سایت، امتیاز مربوط به ارسال پاسخ صحیح، به مجموع امتیازات شرکت کننده­ای که پاسخ صحیح را ارائه نموده، اضافه می­‌‌شود.

امتیاز تجمیعی

آخرین بخش از امتیازها در مسابقه در خصوص امتیاز تجمیعی کسب شده در طی هفته توسط شرکت کنندگان است. به کاربرانی که بیشترین امتیاز پاسخ صحیح را در هفته کسب کرده­‌اند، امتیاز ویژه­ ای اختصاص داده خواهد شد. در پایان هر هفته به ۱۰ نفر برتر یا رتبه‌‌های اول و دوم (هر کدام تعداد بیشتری داشته باشند)، جایزه امتیازی هفته تعلق خواهد گرفت.

لازم به ذکر است در پایان هر ماه به ۵۰ نفر از کاربرانی که  بیشترین امتیاز را در طی ماه کسب کرده­‌اند هدایای ویژ­ه­‌ای تعلق خواهد گرفت.

 • نحوه استفاده از سایر بخش‌­های مسابقه

راهنما:

در سمت چپ بالای صفحه مسابقه، با کلیک بر روی آیکن ۲۰۱۵-۰۹-۲۶_۱۷۰۳۳۹ راهنمای مختصری درباره چگونگی انجام مسابقه و نحوه تخصیص امتیازات قابل مشاهده خواهد بود.

نتایج:

در بخش میانی صفحه سمت چپ، جدول آخرین نتایج مسابقه‌ها به‌صورت هفتگی و ماهانه وجود دارد. با کلیک بر روی دکمه بیشتر می­‌توانید فهرست برندگان را در هفته و ماه مشاهده نمایید. گزینه “رتبه من” نیز بیانگر رتبه کاربر در هر دوره است. شایان ذکر است عددکنار نام هر فرد نشان دهنده شماره ردیف است و رتبه در بالای گروه وی نمایش داده می‌شود.

نتایج هر هفته با پایان روز جمعه آن هفته صفر می‌شود و در روز شنبه هر هفته این فهرست خالی خواهد بود. در خصوص نتایج ماه نیز به همین صورت است؛ یعنی با اتمام آخرین روز ماه، این فهرست خالی می‌شود.
نتایج هفته نشان‎دهنده رتبه افراد از شنبه تا جمعه و نتایج ماه نشان‌دهنده رتبه افراد از یکم هر ماه تا روز آخر (سی‌ام، سی و یکم با بیست و نهم) آن ماه است.

جدول مسابقات:

در قسمت انتهایی صفحه مسابقه، جدول مسابقه‌های بآشگاه با سه عنوان، قابل مشاهده است. این عناوین شامل “مسابقه‌های در حال برگزاری”، “مسابقه‌های گذشته” و “مسابقه‌هایی که شرکت داشته‌ام” است. با انتخاب هر یک از این گزینه‌ها، سوال مسابقه، میزان امتیاز سوال، مهلت پاسخگویی به سوالات (تاریخ و ساعت) و تاریخ انتشار سوال نمایش داده خواهد شد.

در کادر انتهای ردیف سوال  مسابقات در  حال برگزاری، سوالاتی که مهلت آن به پایان نرسیده و شرکت کننده نیز پاسخ آن را ارسال نکرده است، عنوان “پاسخ به سوال” درج شده است.

 چنانچه مشتری یا کاربر یک بار به سوال پاسخ داده باشد،در انتهای این کادر عنوان “مشاهده سوال” نمایش داده خواهد شد. همچنین عبارت “پاسخ داده‌ام” در انتهای سوال به چشم می‌خورد.

همچنین ابتدای موضوع هر سوال (سمت راست) آیکن‌هایی وجود دارد که به شرح ذیل است:

۲۰۱۷-۰۳-۰۹_۱۹۰۶۵۵ شرکت نکرده اید.

۲۰۱۷-۰۳-۰۹_۱۹۰۷۵۹ هنوز پاسخ مسابقه مشخص نشده است.

با کلیک بر روی هر سوال در این بخش، تصویری مطابق شکل زیر مشاهده می‌شود:

انواع مسابقه در بآشگاه مشتریان آگاه و نحوه امتیاز دهی آن

با مراجعه به این بخش اطلاعات سوال، تگ ها و جدول شرکت کنندگان و سطح ایشان مشاهده می‌شود.

 1. اطلاعاتی چون کد سوال؛ مهلت پاسخ؛ امتیاز پاسخ صحیح؛ تاریخ انتشار و نام طراح درج شده است.

موضوع سوال، صورت سوال، لینک راهنما (در صورتی که سوال از مطالب بآشگاه طرح شده باشد.)، گزینه ها، برچسب‌ها (تگ‌ها) و دکمه “ارسال پاسخ” قابل مشاهده است.

برچسب یا تگ کلماتی هستند که با کلیک بر روی آن، دستیابی به سایر سوالاتی که به این حوزه مرتبط می‌شود، امکان‌پذیر است.

 1. در این قسمت تعداد شرکت کنندگان و سطح بآشگاه ایشان به نمایش گذاشته شده است. همچنین می توان با کلیک بر روی آیکون های ، و  آدرس اینترنتی (لینک) سوال مسابقه را با دیگران به اشتراک گذاشت.

در بخش مسابقه‌های گذشته، کلیه سوالاتی که مهلت پاسخ آن‌ها به پایان رسیده‌است، مشاهده می‌شود.

با مراجعه به بخش “مسابقه‌هایی که شرکت داشته‌­ام” و کلیک بر روی سوال، کاربر می‌تواند پاسخ خود، پاسخ صحیح مسابقه و آمار شرکت کنندگان در مسابقه را به تفکیک سطح شرکت کنندگان مشاهده نماید.

در هر دو بخش مذکور، آیکن‌های سمت راست در کنار هر سوال به شرح ذیل است:

۲۰۱۷-۰۳-۰۹_۱۹۰۶۵۵ شرکت نکرده اید.

۲۰۱۷-۰۳-۰۹_۱۹۰۷۵۹ هنوز پاسخ مسابقه مشخص نشده است.

۲۰۱۷-۰۳-۰۹_۱۹۰۷۰۵ درست پاسخ داده‌اید.

۲۰۱۷-۰۳-۰۹_۱۹۰۷۲۸ اشتباه پاسخ داده‌اید.

علاوه بر این بخش‌ها، عنوانی با نام “بانک سوالات” وجود دارد.

در بانک سوالات کلیه سوالاتی که در بآشگاه مطرح شده است، وجود دارد. این سوالات را می توان بر اساس دسته بندی (عمومی، تخصصی و پیش‌بینی) فیلتر نمود. با استفاده از برچسب ها در سمت چپ، می‌توان کلیه سوالاتی که برچسب‌های یکسان دارند، را بررسی نمود. علاوه بر این امکان جستجو در میان سوالات نیز در این بخش وجود دارد.

قصد یادگیری و پیشرفت در بورس را دارید؟

از صفر تا صد بورس را توسط بهترین اساتید آموزش ببینید. لطفاً برای کسب اطلاعات کامل‌تر، مشخصات خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.

107 پاسخ به “انواع مسابقه در بآشگاه مشتریان آگاه و نحوه امتیاز دهی آن”

 1. afshari2 گفت:

  با سلام
  لطفا زمان مسابقات باشگاه رو به صورت منظم قرار دهید که بدونیم زمانش رو و بتونیم شرکت کنیم.
  در واقع مثلا مفید رو میدونم که هر شب مسابقه داره
  اما باشگاه آگاه چون تازه راه افتاده مسابقاتش هم بصورت مدون نیست و ممکنه فراموش کنم که شرکت کنم.
  ممنون

  ۱۴
  • Agah گفت:

   با سلام
   سپاس از اینکه ما را در ارائه خدمات بهتر و منسجم‌تر راهنمایی می‌نمایید.
   چشم، پیشنهاد شما را مدنظر قرار خواهیم داد.

   ۵
 2. afshari2 گفت:

  با سلام
  چرا مسابقات الان چند روزیست که برگزار نمیشه و سوالی مطرح نمیکنید؟؟؟

  ۳
  • Agah گفت:

   با سلام
   به دلیل انجام بررسی‌های لازم در بخش مسابقات، این هفته مسابقه‌ای نداشته‌ایم.
   به زودی روال قرار گیری سوال‌های مسابقه به شرایط عادی بازخواهد گشت.
   با سپاس از همراهی و شکیبایی شما

   ۱
 3. agah55948 گفت:

  چرا مسابقات الان چند روزیست که برگزار نمیشه و سوالی مطرح نمیکنید؟

  ۱
  • Agah گفت:

   با سلام
   به دلیل انجام بررسی‌های لازم در بخش مسابقات، این هفته مسابقه‌ای نداشته‌ایم.
   به زودی روال قرار گیری سوال‌های مسابقه به شرایط عادی بازخواهد گشت.
   با سپاس از همراهی و شکیبایی شما

   ۱
 4. n.naseh گفت:

  سلام
  الان چند روز که عضو باشگاه شدم و می خواهم تو مسابقات شرکت کنم متاسفانه می بینم به مشکل خوردن لطفا سریع تر حلش کنید اگر تعداد مسابقات رو هم بیشتر کنید ممنون میشوم.

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   همانطور که پیشتر بیان کردیم، به دلیل انجام بررسی‌های لازم در بخش مسابقه، این هفته مسابقه‌ای نداشته‌ایم.
   انشاالله در هفته آینده مسابقه طبق روال برقرار خواهد بود.
   با سپاس از همراهی و شکیبایی شما

   ۰
 5. n.naseh گفت:

  یک نکته دیگر اگر امکانش هست یکسری سوالات علمی و کاربردی هم تو بخش مسابقات بگذارید این هم باعث میشود سطح علمی شرکت کنندگان بالا برود هم منجر به اخذ امتیاز توسط مشتریان می شود مثلا من می بینم خیلی از دوستان از امکانات نرم افزار معاملات برخط آسا اطلاع ندارند شما اگر در قالب مسابقه این رو برگزار کنید هم دوستان می توانند امتیاز کسب کنند هم توجه اشون به آن امکان خاص جلب میشود.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   هدف مسابقه علاوه بر سرگرمی، سنجش و افزایش سطح علمی مخاطبین گرامی است.
   حتما‌ً در سوال مسابقه‌های آینده، نظر ارزنده شما اعمال خواهد شد.
   با سپاس از توجه شما

   ۰
 6. n.naseh گفت:

  سلام
  پیشنهاد می کنم اگر سوالی رو مطرح میکنید مثل سوال امروز که رفرنسش در مطالب وبلاگ است حتما لینک مطلب رو هم بگذارید تا بتوانیم راحت تر بهش مراجعه کنیم .

  ۰
 7. afshari2 گفت:

  با سلام
  جوایز هفتگی و ماهانه چی میدید؟

  ۰
 8. اسحاق گفت:

  سلام
  چگونه میتوانیم به زیرگروه اضافه کنیم ؟
  تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   برای گسترش ژنولوژی و اضافه کردن زیرمجموعه به نمودار درختی، لازم است زیرمجموعه‌های شما (یعنی افرادی که به واسطه شما با بآشگاه آشنا شده‌اند)، شما را به عنوان معرف خود معرفی نمایند.
   برای این منظور می توان طبق راهنمای معرفی معرف اقدام نمود.

   ۱
 9. afshari2 گفت:

  سلام
  در قسمت مسابقه، بخش نمایش رتبه من، کار نمیکنه و رتبه خودم را نشون نمیده، لطفا رسیدگی کنین
  ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   قسمت مربوط به اسامی شرکت کنندگان آخرین هفته و آخرین ماه، رتبه من و بیشتر در دست تغییرات است، بزودی تغییرات آن اعمال شده و شما شاهد وضعیت همه شرکت کنندگان و رتبه خود خواهید بود.

   ۰
 10. afshari2 گفت:

  ضمنا ، خیلی خوب شد که با شروع یک مسابقه جدید، به کاربرا با پیام، اطلاع میدید

  ۰
 11. مراد گفت:

  سلام
  قسمت معرفی معرف همه اطلاعات تایید میشود امابه ژنولوژیاضافه نمیشود؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   معرفی معرف در حال حاضر مشکلی ندارد. چنانچه با مشکلی مواجه هستید شرح آن را به همراه کد بآشگاه خود به آدرس info@bashgah.com ارسال نمایید و یا با شماره ۸۲۱۵۴۲۱۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
   با سپاس

   ۰
 12. IchiMoku گفت:

  با درود و سپاس فراوان بابت توضیحات ارائه شده ..

  ۰
 13. Afshin گفت:

  با درود؛

  میخواستم بدونم آیا افرادی که خود، "طراح سوال" هستند، میتونن در مسابقه هم شرکت کرده و کسب امتیاز کنند ؟؟!!
  جسارتا؛ بنظر میرسه در حال حاضر، برخی کاربران باشگاه که اتفاقا جزو طراحان سوال در مسابقات هم هستند،(یعنی از کارکنان "کارگزاری" و یا دست اندرکاران "باشگاه") در حال کسب امتیاز در مسابقات بوده و این شبهه پیش میاد که آیا چنین مواردی، اولا امکانپذیر و ثانیا "قابل قبول" میباشد ...؟؟ البته امیدوارم بنده اشتباه متوجه شده و چنین مواردی، در عمل رخ نداده باشد.

  با تشکر فراوان

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام حضور شما دوست گرامی
   چون طراح‌ها بسیار زیاد و متنوع هستند احتمال اینکه همکاران کارگزاری پاسخ همه سوالات رو بدونن، میاره پایین. از طرفی همه افراد این امکان رو دارند تا در مسابقه‌ها شرکت کنند. اما در زمان اعلام نتایج (خصوصاً نتایج ماه که به برندگان جوایز نقدی تعلق می‌گیرد) اگر فرد یا افرادی از اعضای کارگزاری در لیست برندگان باشند، نام آنها حذف خواهد شد و نفرات بعدی در لیست قرار خواهند گرفت.برای صحت این ادعا اشاره می‌کنیم به لیست برندگان آبان ماه؛ پس از اعلام نتایج اتفاقاً یکی از مخاطبین تیزبینمون در کامنت‌های ابتدایی آن مطلب گفتند که دو نفر از لیست حذف شده و علت رو جویا شدند که در اونجا هم پاسخ دادیم.

   تلاش ما اینه که مشتریان و مخاطبینمون خوشحال و راضی باشند. 🙂

   ۰
 14. l_r2699@yahoo.com گفت:

  من عضو کارگزاری شدم ولی با رمز آنلاین نمیتونم وارد باشگاه بشم. چکار کنم؟

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام
   از آنجا که هیچ اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس، کد بورسی و .... از شما نداریم تا با شما تماس بگیریم، لطفاً با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ یا ۸۲۱۵۴۲۱۵-۰۲۱ در ساعات اداری (۸ صبح تا ۵ بعدازظهر) تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 15. HOSAIN485 گفت:

  سوال یکی از دوستان ..........اگر فردی ۵م داشته باشد و بخواهد وام بگیرد و با توجه به عضو بودن در باشگاه ....اگر ایشان مثلا اول اردیبهشت شروع کنه تا ۳۱ اردیبهشت با این ۵م هر روز خرید وفروش داشته باشد ولی دوباره با سود ضرر همان ۵م برایش بماند اما در ۲۵ روز کاری مثلا ایشان ۱۲۵م گردش داده الان ایشان رسوب پولی اش ۱۲۵ هست یا ۵م ....این که .مانده معاملاتی رسوب میشود یعنی کدام الان هست

  بسیار متشکرم

  ۰
  • Agah گفت:

   دوست گرامی وام بر اساس مانده حساب معاملاتی است و نه گردش. کسانی که گردش دارند میتوانند از تخفیف کارمزد و بسته های اعتباری بهره مند شوند.

   ۰
 16. HOSAIN485 گفت:

  درود برکارپزاری اگاه که وام قرض الحسنه میده بدون وام دمتون گرم

  ۲
 17. Sh_pa_20@yahoo.com گفت:

  با سلام
  اگر برای سولات مسابقه ساعت خاصی تعیین بشه که هر روز بصورت منظم واردش بشیم خیلی بهتره. باتشکر

  ۰
 18. neja11641 گفت:

  مسابقه پیش بینی روزانه سهام رو هم داشته باشین
  و گاها مسابقه را به ماراتن نفس گیر تبدیل نکنین ترجیحا
  مثلاً اول برج میزنین قیمت پایانی سهام شرکت ایکس در پایان ماه چند تومن خواهد بود
  یا
  اگه همچین سوالاتی هست پیش بینی روزانه هم باشه.

  ۰
 19. feyzi05624 گفت:

  کلا نحوه امتیاز دهی درس نیس اشتباه امتیاز دهی کرده اینبار یا من اشتباه می کنم؟؟؟!!! لفطفا چک کنین

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   لطفا دقیقا بفرمایید که در کدام بخش و کدام مورد اشتباه محاسباتی رخ داده؟

   ۰
   • feyzi05624 گفت:

    ببینید دو تا سوال تخصصی قیمت پایانی زامیاد و کطبس این دوتا جواباش نمیومده در حالی که بسته نبودن چهارشنبه!! و طبیعتا امتیازشون هم لحاظ نشده مورد بعدی شما الان چک بفرمایین امتیاز نفرات اول ۹۷۵ هستش و امتیاز بنده ۷۵۰ ولی من فقط یه سوال ۱۵۰ امتیازی رو اشتباه جواب دادم و باید ۱۵۰ امتیاز فرق میبود بین من و نفر اول! ولی ۲۲۵ امتیاز تفاوت امتیاز هست این برای چیه؟؟!!!!

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     دوست گرامی سوال پیش بینی قیمت خزامیا مربوط به ۲۶ آبان و سوال کطبس مربوط به ۱۲ آبان است؛ بدیهی است پیش از فرارسیدن تاریخ ۲۶ و ۱۲ آبان امکان درج پاسخ این سوال در سامانه وجود ندارد. بنابراین امتیاز پاسخ این سوال پس از انتشار پاسخ، به افرادی که پاسخ صحیح داده اند تعلق خواهد گرفت.
     شما علاوه بر پاسخ اشتباه به یک سوال ۱۵۰ امتیازی در مسابقه "عمومی- دستورالعمل خرید اعتباری- طراح: عرفان عبدویس" که در تاریخ ۵ آبان منتشر شده شرکت نکرده اید. بنابراین مجموعاً۲۲۵ امتیاز کمتر کسب خواهید کرد.

     ۰
 20. agah29773 گفت:

  سلام . از زمانی که پاسخ صحیح مشخص میشه چقدر طول میکشه تا امتیاز پاسخ اضافه بشه . بعنوان مثال در سوال تخصصی پیش بینی شاخص انتهای هفته امروز پاسخ صحیح مشخص شده اما در گزارش امتیازات در این مورد چیزی ندیدم

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست گرامی پس از انتشار پاسخ صحیح سوالات، امتیاز آن، به حساب بآشگاه کسانی که پاسخ صحیح داده‌اند، بلافاصله واریز می شود.

   ۰
 21. agah84310 گفت:

  باسلام
  به هنگام مشاهده بانک سوالات ، پس از روئیت و مطالعه هر سوال سیستم به سرخط سوالات برمیگردد.امکان رفع مشکل وجود دارد؟

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست عزیز پس از مشاهده سوال موجود در بانک سوالات و انتخاب گزینه "بستن" شما باید سوالات همان صفحه که بودید را مشاهده نمایید.
   چنانچه اینگونه نیست در ساعات اداری با بخش پشتیبانی به شماره ۰۲۱۸۱۵۴۲۰۰ تماس حاصل فرمایید.

   ۰
 22. behfar73 گفت:

  واقعا این مسابقه ها برای ما تازه واردها میتونه خیلی مفید باشه، اگه امکانش هست سعی کنید از اینم کاربردی تر باشه و واقعا از مسابقه ها چیزایی که به کارمون میاد رو یاد بگیریم.
  ممنون

  ۰
 23. sheykhi67 گفت:

  با سلام
  امتیاز سوال شماره۹۶۰۴۰۲۵ برای من ثبت نشده با اینکه پیغام ثبت امتیاز آن برای من ارسال شده و جواب درست آن را گزینه ۴ اعلام کرده بودید.
  با تشکر

  ۰
 24. moh08391 گفت:

  سلام
  خسته نباشی
  ببخشید ۷۵امتیاز جواب سوال ۹۶۰۴۰۲۵ که بعدا داده شد رو تو رتبه بندی ماهانه تاثیردادین؟
  ممنون میشم پاسخ بدین

  ۰
 25. محمد گفت:

  من چطور میتوانم وارد مسابقات باشگاه فیروزه ای شوم مرا راهنمایی کنید

  ۰
 26. AL9159 گفت:

  سلام
  پاسخ سوال ۹۷۰۶۰۴۰ گزینه ۴ صحیح است مگر اینکه اطلاعات موجود در باشگاه در مورد اوراق تسه اشتباه باشد!

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   پاسخ تشریحی این سوال در بخش مسابقات سایت بآشگاه قرار گرفت.
   جهت اطلاعات بیشتر به سوال مربوطه در بخش مسابقات مراجعه بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 27. AS8690 گفت:

  ممنون از توجهتون به نظرات مشتریان.

  ۰
 28. AQ5213 گفت:

  سلام.
  در عنوان سوال" ۹۷۱۰۰۵۵-تخصصی-یش بینی قیمت پایانی سهام بیمه مین" اشتباه تایپی صورت گرفته است.
  مین== میهن

  ۱
 29. AS1994 گفت:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  این امتیازاتی که برای رتبه من در نظر گرفته شده با امتیازاتی که من کسب کردم اصلا یکسان نیستمن حساب کردم توی این ماه من بیش از ۲۸۰۰ امتیاز کسب کردم ولی توی نمایش رتبه من واسه من زده ۵۵۰ امتیاز
  یه توضیحی بدید لطفا 🙁

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   در صورت امکان درخصوص این مشکل عکس ارسال نمایید تا بتوانیم این موضوع را بررسی کنیم.
   یا در ساعات اداری با پشتیبانی باشگاه تماس بگیرید.
   باتشکر

   ۰
 30. مسعود گفت:

  درموردسوال کد ۹۷۱۱۰۲۲ حداقل سرمایه گذاری صندوقهای بادرآمدثابت . . . پاسخ صحیح ۷۵% اعلام شده لکن درسایت باشگاه در مطلب (صندوقهای بادرآمدثابت ، ابزاری برای کاهش ریسک پرتفو )ودرجدول الزامات سرمایه گذاری ، حداقل ۷۰% سرمایه گذاری دراوراق مشارکت اعلام شده است . باتوجه به اینکه مطالب باشگاه آگاه بنظرمن بهترین مرجع برای یادگیری آسان درسرمایه گذاری است بنظرمیرسد پاسخ صحیح همان ۷۰% درصداست . البته درپاسخ تشریحی سوال مذکور نشانی سایتی داده شده که بامراجعه به آن ودانلود مطلب ، این موردرانتوانستم پیداکنم . اگرپاسخ غیرازاین بوددرخواست دارم مقالات باشگاه بدرستی تنظیم تاموجب اشتباه کاربران نگردد. ممنون

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی
   جواب تشریحی این سوال در بخش مسابقات قرار داده شده است.
   باتشکر

   ۱
   • AS2195 گفت:

    باسلام بااین ترتیب یعنی مطالب مندرج درمقالات باشگاه آگاه مبتنی براشتباه ودادن اطلاعات غلط به مشتریان است ؟بدیهی است سوالات بسیارخوب مسابقات باشگاه درجهت افزایش دانش سرمایه گذاری مشتریان می باشدبه شرط آنکه خودباشگاه نیز اطلاعات صحیح ارائه دهد .

    ۰
    • Agah گفت:

     با سلام
     دوست گرامی بیشتر سوالات از کتاب های مرجع و معتبر اقتصاد کلان و بازار سرمایه طراحی می‌شود که اسم کتاب ها ذکر خواهد شد.
     باتشکر

     ۰
 31. AR0754 گفت:

  با سلام؛
  خیلی هم عالی؛ مسابقه به منظور یادگیری نه صرفا رقابت. بی شک این کار فقط از دست و ذهن افراد کارکشته ای چون "آگاه" میسر است.
  متشکریم.

  ۰
 32. AK8749 گفت:

  با سلام برای اینکه جزو ۱۰۰نفر برتر ماه بشیم باید به سوالات جسورانه هم پاسخ بدهیم؟

  ۰
  • operator2 گفت:

   با سلام و احترام

   بله دوست عزیز با توجه به ضریب هایی که سوالات جسورانه دارند و تاثیر مستقیم آن در رتبه بندی بهتر است در این مسابقات شرکت نمایید.

   ۱
 33. AP8209 گفت:

  سلام
  سوالات جسورانه وقتی امتیاز خودم براش تعریف میکنم اگر اشتباه بزنم ازم همون امتیاز کسر میشه؟

  ۰
 34. AS5438 گفت:

  ممنون بابت آموزشتون

  ۱
 35. AS3745 گفت:

  چند باری خواستم تو مسابقه جسورانه شرکت کنم اما نتونستم.بخاطر اینکه نمیدونستم چقدر امتیاز کسر میکنه

  ۰
 36. محمد گفت:

  باسلام
  پیشنهاد:
  لطفا بعد از مشخص شدن پاسخ صحیح مسابقه جواب آنان را در صورت امکان به نحوی شامل ذکر منبع، ارائه فرمول، ... در زیر آن مسابقه ارائه دهید تا بیشتر یاد بگیریم .
  باتشکر

  ۲
 37. مسعود گفت:

  مسابقات نوعی دانش افزایی اطلاعات سودمند احسنت برشما

  ۰
 38. AV3008 گفت:

  با عرض سلام
  بنده تازه عضو شده ام امیدوارم بتوانم خودم را به سطح دیگر اعضا برسانم...
  یک نظر در خصوص همین صفحه دارم و آن هم اینکه پیشنهاد می کنم نحوه نمایش دیدگاهها بر اساس زمان را برعکس کنید
  یعنی آخرین دیدگاهها در ابتدای صفحه سایت نمایش داده شود نه انتهای صفحات سایت ...
  امیدوارم منظورم را رسانده باشم.
  متشکرم

  ۳
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   ممنون از اینکه نظرات خود را برای بهبود خدمات ارسال می کنید.
   پیشنهاد شما را بررسی و درصورت امکان اجرا خواهیم کرد.
   باتشکر

   ۰
 39. محمد گفت:

  باسلام - برای افرادیکه سطح ۱۰ دماوند می باشند چه فکری کردیه اید؟ آیا برای ایشان هم انگیزه خاصی برای ارتقاء امتیازاتشان می باشد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای افرادی که در سطح ۱۰ باشگاه قرار گرفته‌اند برنامه هایی خواهیم داشت، لذا مراتب را از طریق بلاگ باشگاه اطلاعرسانی خواهیم کرد.
   باتشکر

   ۰
 40. AV4313 گفت:

  بخش هیجان انگیز باشگاه مسابقه است
  واقعا عالیه????

  ۱
 41. AS6103 گفت:

  سوالات مطرحه در مسابقات از خود مطالب باشگاه هستش؟

  ۰
 42. AK8490 گفت:

  چرا رتبه من نمی اید

  ۰
 43. AN5896 گفت:

  چطور میشود امتیاز باشگاه را بالا برد باتوجه به پاسخ صحیح به سوالات
  امتیاز به ۲۰هزار نمیرسد چطور بعضی ها بیشتر از ۲۰هزار در طول هفته کسب میکنند

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   معرفی معرف، پاسخ صحیح به سوالات، ورود روزانه، ارسال کامنت، خرید بسته های تحلیلی، آموزشی و ...، انجام معاملات و ... شامل دریافت امتیاز می شود.
   باتشکر

   ۰
 44. AW2268 گفت:

  سلام
  سیستم ثبت امتیاز مشکل داره من به همه سوالات درست پاسخ دادم و باید ۱۰۴۸ امتیاز اضافه میشد
  ولی تنها ۳۷۲ امتیاز اضافه شده!
  عکس پاسخ ها و گزارش امتیاز هم ارسال میکنم لطفا بررسی کنید

  http://uupload.ir/files/vlhq_1048.png
  http://uupload.ir/files/qnz0_points.jpg

  ۰
 45. AO9300 گفت:

  سلام خسته نباشید همه چیز عالیه به جز اطلاع رسانی زمان شروع شدن مسابقه اونم درست بشه عالیه ممنون

  ۰
 46. AY2388 گفت:

  سلام. امتیاز مسابقات جسورانه چقده؟

  ۰
 47. BF0035 گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  چند پیشنهاد کوچیک برای بهره برداری بیشتر از این مسابقات دارم اولینش اینه که لطفا بعد از هر مسابقه ای پاسخ درستش رو بدین و همچنین با ارائه منابع مرتبط با اون مبحث دانش مالی یا اقتصادی و بورسی مارو افزایش بدین .
  دوم اینکه پاسخ سوالات رو اگر بتونید با بخش آموزش پیوند بزنید بازدهی مسابقات خیلی بهتر و بیشتر خواهد شد

  ۰
 48. BC7647 گفت:

  سلام سوالات مسابقه رو بیشتر کنید
  با تشکر

  ۰
 49. BS3610 گفت:

  با سلام
  اگر امکانش هست تنوع و همچنین تعداد سوالات روزانه مسابقه باشگاه بیشتر بشه.
  مثلا سوالات همگی مختص به بورس نباشه، بلکه از سایر مفاهیم و موضوعاتی که به نوعی ول به صورت غیرمستقیم با بورس در ارتباط هستند سوال طرح بفرمایید.
  ممنون

  ۰
 50. نرگس گفت:

  سلام لطفا امتیازات مسابقات رو سریع تر اضافه کنید

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   با توجه به استقبال روز افزون مشتریان و کاربران بآشگاه در بخش مسابقات، زمان تخصیص امتیازها مقداری با تأخیر انجام می‌شود.

   ۰
 51. حسین گفت:

  سلام وقت بخیر و خداقوت خدمت تیم آگاه
  ببخشید خواستم ببینم این سوالاتی که برای مسابقه گذاشته میشه ما باید دانشش رو داشته باشیم پاسخ بدیم یا میتونیم برای یافتن جواب ها در رسانه ها یا دوستان نیز کمک بگیریم بعد پاسخگو باشیم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   سوالات بآشگاه به منظور ارتقاء دانش و به چالش کشیدن هر چه بیشتر کاربران بآشگاه و همچین مشتریان کارگزاری آگاه طراحی شده است .این سوالات در دو قالب سوالات عمومی و سوالات جسورانه که افرادی در زمینه سهام و تحیل تکنیکال و بنیادی به نگرش وسیع تری دست یافته اند طراحی شده است . برای پاسخ به سوالات بآشگاه با مطالعه و منبعی که در پایین سوال ذکر شده ، می تواند راهنمای خوبی برای شما باشد.

   ۱
 52. رامین گفت:

  با سلام
  لطفا تعداد سوالات رو زیاد کنین

  ۲
 53. Visit گفت:

  پیشنهاد میشود که مسابقات بر اساس زمان مشخص باشه که بهتر بتونیم شرکت کنیم مثلا بگین هر شب یا هر صبح ساعت ۹ سوال میزاریم این خیلی بهتره

  ۴
 54. Agah71243 گفت:

  باسلام
  در قسمت مسابقات باشگاه چرا من گزینه بانک سوالات را نمیبینم؟
  مشکل از سیستم منه یا کلا اینجوری شده؟

  ۰
 55. جوان راد گفت:

  سلام وخسته نباشید
  اگه برای مسابقه جسورانه یک امتیازخاص کسرومنفی را برای ما مبتدی ها درنظرنگیرید خوب میشه لااقل بتونیم باپاسخ درست امتیازجمع کنیم سپاسگذارم

  ۲
 56. sh.razaghi گفت:

  با عرض سلام و ادب
  چرا نمیتوانم در مسابقه شرکت کنم؟
  سوءالات برای من نمایش داده نمیشود یا بقیه دوستانم همینطور لطفاء راهنمایی فرمایید.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا از آخرین نسخه مرورگر کروم استفاده نمائید و تاریخچه مرورگر خود را پاک بفرمائید.همچنین فیلتر شکن خود را خاموش نمائید.

   ۰
 57. روح الله گفت:

  سلام میشه لطفا تو مسابقه جسورانه گزینه های سوالات رو کم کنید
  اینجوری خیلی آدم سردر گم میشه
  لطفا تعداد گزینه ها رو کم کنید
  ممنون

  ۲

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: