انواع مسابقه در بآشگاه مشتریان آگاه و نحوه امتیاز دهی آن

مسابقه در بآشگاه مشتریان آگاه با هدف ایجاد رقابتی دوستانه میان اعضا شکل گرفته است. در این بخش اعضا علاوه بر سنجش دانش و تجربه خود، این امکان را دارند تا با شرکت در مسابقه امتیاز کسب نموده  و در صورت ارسال پاسخ صحیح امتیاز خود را افزایش دهند.

 • انواع مسابقه

به­‌طور کلی مسابقه در باشگاه در دو بخش عمومی و تخصصی برگزار می­‌شود که هر یک امتیازهای جداگانه‌­ای داشته و با توجه به جدول زمانبندی مسابقات در طول هفته برگزار خواهد شد. مهلت پاسخگویی به سوالات مشخص بوده و اعضا فقط در طول مدت تعیین شده برای هر سوال، امکان پاسخگویی خواهند داشت. مهلت پاسخگویی به مسابقه در بالای پنجره مربوط به هر سوال نمایش داده می­‌شود؛ پس از پایان مهلت هر مسابقه (که شامل تاریخ و ساعت است)، پاسخی پذیرفته نمی‌­شود. بدیهی است هر یک از اعضا تنها یک بار فرصت شرکت در هر مسابقه و بهره‌مندی از امتیاز آن را خواهند شد.

سوال‌ عمومی مسابقه با توجه به رویدادهای اقتصادی، اجتماعی و یا فرهنگی- ورزشی در طول هفته طراحی خواهد شد. سوال اختصاصی مسابقه نیز شامل پیش‌بینی‌های شاخص، قیمت یک سهم، صنایع مختلف و سوالات مربوط به بازار سرمایه اعم از بورس اوراق بهادار و یا بورس کالا خواهد یود.

پاسخگویی به سوالات مسابقه محدودیتی برای اعضا ندارد و هر عضو (مشتری یا کاربر) در هر سطحی امکان حضور در همه مسابقات را دارد. شرکت در مسابقات بدون کسر هزینه و یا امتیاز است.

 

راهنمای بآشگاه مشتریان آگاه، کارگزاری آگاه، ورود به بآشگاه، نحوه ثبت نام در بآشگاه مشتریان، عضویت در بآشگاه، تغییر عکس پروفایل، منوی کاربری بآشگاه، نوار ابزار بآشگاه، محاسبه ریال و امتیاز بآشگاه، انتقال امتیاز, انتقال ژنولوژی, گزارش امتیازات, تراز ریال وهزینه, اتصال با سایر سیستم ها, اتصال با ساعت همفکران, اتصال با سایت آواگلد, ثبت درخواست واریز وجه, مسابقه
بخش مسابقه در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه
 • امتیاز دهی

نحوه توزیع امتیاز در بخش مسابقه به شرح زیر است:

امتیاز حضور در مسابقه

حضور در هر مسابقه برای هر یک از اعضا (فارغ از ارائه پاسخ صحیح یا غلط) به­‌طور ثابت ۲۰ امتیاز به همراه دارد. این مقدار ثابت بوده و برای هر دو سطح مسابقه (عمومی و تخصصی) یکسان در نظر گرفته شده است. این امتیاز به محض شرکت در مسابقه و پیش از اعلام نتایج، به مجموع امتیاز شرکت کننده اضافه شده و در گزارش امتیازات او قابل مشاهده است.

امتیاز مربوط به ارسال پاسخ صحیح

امتیاز مربوط به ارسال پاسخ صحیح مقدار متغیری است و بسته به سطح مسابقه و سوال مطرح شده، تعیین می­‌شود. بدیهی است این امتیاز تنها در صورتی به شرکت کننده تعلق می­‌گیرد که پاسخ صحیح را ارسال کرده باشد. پس از اتمام مهلت تعیین شده برای شرکت در مسابقه و اعلام پاسخ صحیح از طرف مدیر سایت، امتیاز مربوط به ارسال پاسخ صحیح، به مجموع امتیازات شرکت کننده­ای که پاسخ صحیح را ارائه نموده، اضافه می­‌‌شود.

امتیاز تجمیعی

آخرین بخش از امتیازها در مسابقه در خصوص امتیاز تجمیعی کسب شده در طی هفته توسط شرکت کنندگان است. به کاربرانی که بیشترین امتیاز را در هفته کسب کرده­‌اند، امتیاز ویژه­ ای اختصاص داده خواهد شد.

لازم به ذکر است در پایان هر ماه به ۵۰ نفر از کاربرانی که بیشتریان امتیاز را در طی ماه کسب کرده­‌اند هدایای ویژ­ه­‌ای تعلق خواهد گرفت.

  

 • نحوه استفاده از سایر بخش‌­های مسابقه

راهنما:

در سمت چپ بالای صفحه مسابقه، با کلیک بر روی آیکن ۲۰۱۵-۰۹-۲۶_۱۷۰۳۳۹ راهنمای مختصری درباره چگونگی انجام مسابقه و نحوه تخصیص امتیازات قابل مشاهده خواهد بود.

نتایج:

در بخش میانی صفحه سمت چپ، جدول آخرین نتایج مسابقه‌ها به‌صورت هفتگی و ماهانه وجود دارد. با کلیک بر روی دکمه بیشتر می­‌توانید فهرست برندگان را در هفته و ماه مشاهده نمایید. گزینه “رتبه من” نیز بیانگر رتبه کاربر در هر دوره است. شایان ذکر است عددکنار نام هر فرد نشان دهنده شماره ردیف است و رتبه در بالای گروه وی نمایش داده می‌شود.

جدول مسابقات:

در قسمت انتهایی صفحه مسابقه، جدول مسابقه‌های باشگاه با سه عنوان قابل مشاهده است. این عناوین شامل مسابقه‌های در حال برگزاری، مسابقه‌های گذشته و مسابقه‌هایی که شرکت داشته‌ام است. با انتخاب هر یک از این گزینه‌ها، سوال مسابقه، میزان امتیاز سوال، مهلت پاسخگویی به سوالات و تاریخ انتشار سوال نمایش داده خواهد شد.

در کادر انتهای ردیف سوال مسابقه‌های در جریان، سوالاتی که مهلت آن به پایان نرسیده و شرکت کننده نیز پاسخ آن را ارسال نکرده است، عنوان “پاسخ به سوال” درج شده است. چنانچه مهلت مسابقه به پایان رسیده باشد و یا اینکه مشتری یا کاربر یک بار به سوال پاسخ داده باشد، در این کادر عنوان “مشاهده سوال” نمایش داده خواهد شد.

با کلیک روی سوال “مسابقه‌هایی که شرکت داشته‌­ام”، کاربر می‌تواند پاسخ خود، پاسخ صحیح مسابقه و آمار شرکت کنندگان در مسابقه را به تفکیک سطح شرکت کنندگان مشاهده نماید.

 

آیا از کارگزار بورس خود تخفیف نقدی کارمزد، اعتبار و یا وام قرض‌الحسنه دریافت می‌کنید؟!

کارگزاری آگاه به همه مشتریان خود تخفیف نقدی کارمزد، اعتبار و وام قرض‌الحسنه ارائه می‌کند. همچنین ما دوره‌های پیشرفته بررسی بازار با حضور استادان سرمایه‌گذاری برگزار می‌کنیم. اگر تمایل دارید این خدمات توسط کارشناسان ما بصورت تلفنی خدمتتان ارائه شود، لطفاً فرم زیر را پر نمایید.

لطفاً استان، شهر و شهرستان را تایپ کنید. مثال: اردبیل - اصلاندوز - پارس آباد

لطفا صبر کنید

مطالب مرتبط:
42 نظر در مورد مطلب “انواع مسابقه در بآشگاه مشتریان آگاه و نحوه امتیاز دهی آن

 1. با سلام
  لطفا زمان مسابقات باشگاه رو به صورت منظم قرار دهید که بدونیم زمانش رو و بتونیم شرکت کنیم.
  در واقع مثلا مفید رو میدونم که هر شب مسابقه داره
  اما باشگاه آگاه چون تازه راه افتاده مسابقاتش هم بصورت مدون نیست و ممکنه فراموش کنم که شرکت کنم.
  ممنون

  1. با سلام
   سپاس از اینکه ما را در ارائه خدمات بهتر و منسجم‌تر راهنمایی می‌نمایید.
   چشم، پیشنهاد شما را مدنظر قرار خواهیم داد.

  1. با سلام
   به دلیل انجام بررسی‌های لازم در بخش مسابقات، این هفته مسابقه‌ای نداشته‌ایم.
   به زودی روال قرار گیری سوال‌های مسابقه به شرایط عادی بازخواهد گشت.
   با سپاس از همراهی و شکیبایی شما

  1. با سلام
   به دلیل انجام بررسی‌های لازم در بخش مسابقات، این هفته مسابقه‌ای نداشته‌ایم.
   به زودی روال قرار گیری سوال‌های مسابقه به شرایط عادی بازخواهد گشت.
   با سپاس از همراهی و شکیبایی شما

 2. سلام
  الان چند روز که عضو باشگاه شدم و می خواهم تو مسابقات شرکت کنم متاسفانه می بینم به مشکل خوردن لطفا سریع تر حلش کنید اگر تعداد مسابقات رو هم بیشتر کنید ممنون میشوم.

  1. با سلام
   همانطور که پیشتر بیان کردیم، به دلیل انجام بررسی‌های لازم در بخش مسابقه، این هفته مسابقه‌ای نداشته‌ایم.
   انشاالله در هفته آینده مسابقه طبق روال برقرار خواهد بود.
   با سپاس از همراهی و شکیبایی شما

 3. یک نکته دیگر اگر امکانش هست یکسری سوالات علمی و کاربردی هم تو بخش مسابقات بگذارید این هم باعث میشود سطح علمی شرکت کنندگان بالا برود هم منجر به اخذ امتیاز توسط مشتریان می شود مثلا من می بینم خیلی از دوستان از امکانات نرم افزار معاملات برخط آسا اطلاع ندارند شما اگر در قالب مسابقه این رو برگزار کنید هم دوستان می توانند امتیاز کسب کنند هم توجه اشون به آن امکان خاص جلب میشود.

  1. سلام
   هدف مسابقه علاوه بر سرگرمی، سنجش و افزایش سطح علمی مخاطبین گرامی است.
   حتما‌ً در سوال مسابقه‌های آینده، نظر ارزنده شما اعمال خواهد شد.
   با سپاس از توجه شما

 4. سلام
  پیشنهاد می کنم اگر سوالی رو مطرح میکنید مثل سوال امروز که رفرنسش در مطالب وبلاگ است حتما لینک مطلب رو هم بگذارید تا بتوانیم راحت تر بهش مراجعه کنیم .

  1. با سلام
   برای گسترش ژنولوژی و اضافه کردن زیرمجموعه به نمودار درختی، لازم است زیرمجموعه‌های شما (یعنی افرادی که به واسطه شما با بآشگاه آشنا شده‌اند)، شما را به عنوان معرف خود معرفی نمایند.
   برای این منظور می توان طبق راهنمای معرفی معرف اقدام نمود.

  1. سلام
   قسمت مربوط به اسامی شرکت کنندگان آخرین هفته و آخرین ماه، رتبه من و بیشتر در دست تغییرات است، بزودی تغییرات آن اعمال شده و شما شاهد وضعیت همه شرکت کنندگان و رتبه خود خواهید بود.

  1. سلام
   معرفی معرف در حال حاضر مشکلی ندارد. چنانچه با مشکلی مواجه هستید شرح آن را به همراه کد بآشگاه خود به آدرس info@bashgah.com ارسال نمایید و یا با شماره ۸۲۱۵۴۲۱۵-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.
   با سپاس

 5. با درود؛

  میخواستم بدونم آیا افرادی که خود، “طراح سوال” هستند، میتونن در مسابقه هم شرکت کرده و کسب امتیاز کنند ؟؟!!
  جسارتا؛ بنظر میرسه در حال حاضر، برخی کاربران باشگاه که اتفاقا جزو طراحان سوال در مسابقات هم هستند،(یعنی از کارکنان “کارگزاری” و یا دست اندرکاران “باشگاه”) در حال کسب امتیاز در مسابقات بوده و این شبهه پیش میاد که آیا چنین مواردی، اولا امکانپذیر و ثانیا “قابل قبول” میباشد …؟؟ البته امیدوارم بنده اشتباه متوجه شده و چنین مواردی، در عمل رخ نداده باشد.

  با تشکر فراوان

  1. سلام حضور شما دوست گرامی
   چون طراح‌ها بسیار زیاد و متنوع هستند احتمال اینکه همکاران کارگزاری پاسخ همه سوالات رو بدونن، میاره پایین. از طرفی همه افراد این امکان رو دارند تا در مسابقه‌ها شرکت کنند. اما در زمان اعلام نتایج (خصوصاً نتایج ماه که به برندگان جوایز نقدی تعلق می‌گیرد) اگر فرد یا افرادی از اعضای کارگزاری در لیست برندگان باشند، نام آنها حذف خواهد شد و نفرات بعدی در لیست قرار خواهند گرفت.برای صحت این ادعا اشاره می‌کنیم به لیست برندگان آبان ماه؛ پس از اعلام نتایج اتفاقاً یکی از مخاطبین تیزبینمون در کامنت‌های ابتدایی آن مطلب گفتند که دو نفر از لیست حذف شده و علت رو جویا شدند که در اونجا هم پاسخ دادیم.

   تلاش ما اینه که مشتریان و مخاطبینمون خوشحال و راضی باشند. :)

  1. سلام
   از آنجا که هیچ اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوادگی، شماره تماس، کد بورسی و …. از شما نداریم تا با شما تماس بگیریم، لطفاً با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ یا ۸۲۱۵۴۲۱۵-۰۲۱ در ساعات اداری (۸ صبح تا ۵ بعدازظهر) تماس حاصل فرمایید.

 6. سوال یکی از دوستان ……….اگر فردی ۵م داشته باشد و بخواهد وام بگیرد و با توجه به عضو بودن در باشگاه ….اگر ایشان مثلا اول اردیبهشت شروع کنه تا ۳۱ اردیبهشت با این ۵م هر روز خرید وفروش داشته باشد ولی دوباره با سود ضرر همان ۵م برایش بماند اما در ۲۵ روز کاری مثلا ایشان ۱۲۵م گردش داده الان ایشان رسوب پولی اش ۱۲۵ هست یا ۵م ….این که .مانده معاملاتی رسوب میشود یعنی کدام الان هست

  بسیار متشکرم

 7. مسابقه پیش بینی روزانه سهام رو هم داشته باشین
  و گاها مسابقه را به ماراتن نفس گیر تبدیل نکنین ترجیحا
  مثلاً اول برج میزنین قیمت پایانی سهام شرکت ایکس در پایان ماه چند تومن خواهد بود
  یا
  اگه همچین سوالاتی هست پیش بینی روزانه هم باشه.

   1. ببینید دو تا سوال تخصصی قیمت پایانی زامیاد و کطبس این دوتا جواباش نمیومده در حالی که بسته نبودن چهارشنبه!! و طبیعتا امتیازشون هم لحاظ نشده مورد بعدی شما الان چک بفرمایین امتیاز نفرات اول ۹۷۵ هستش و امتیاز بنده ۷۵۰ ولی من فقط یه سوال ۱۵۰ امتیازی رو اشتباه جواب دادم و باید ۱۵۰ امتیاز فرق میبود بین من و نفر اول! ولی ۲۲۵ امتیاز تفاوت امتیاز هست این برای چیه؟؟!!!!

    1. سلام
     دوست گرامی سوال پیش بینی قیمت خزامیا مربوط به ۲۶ آبان و سوال کطبس مربوط به ۱۲ آبان است؛ بدیهی است پیش از فرارسیدن تاریخ ۲۶ و ۱۲ آبان امکان درج پاسخ این سوال در سامانه وجود ندارد. بنابراین امتیاز پاسخ این سوال پس از انتشار پاسخ، به افرادی که پاسخ صحیح داده اند تعلق خواهد گرفت.
     شما علاوه بر پاسخ اشتباه به یک سوال ۱۵۰ امتیازی در مسابقه “عمومی- دستورالعمل خرید اعتباری- طراح: عرفان عبدویس″ که در تاریخ ۵ آبان منتشر شده شرکت نکرده اید. بنابراین مجموعاً۲۲۵ امتیاز کمتر کسب خواهید کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>