چگونه می‌توان وجه نقد موجود در بآشگاه را افزایش داد؟

همانطور که میدانید شرکت کارگزاری آگاه برای ارائه خدمات بهتر و منصفانه‌تر و همچنین تکریم وفاداری مشتریان، اقدام به راه‌اندازی بآشگاه نموده است که در آن هم مشتریان و هم سایر افرادی که مشتری ما نیستند بتوانند با انجام فعالیت‌های مختلف در آن، امتیاز و وجه نقد دریافت کنند و از خدمات و مزایای بآشگاه بهره‌مند شوند. روش‌های افزایش وجه نقد موجود در حساب بآشگاه و چگونگی انتقال آن به حساب معاملاتی خود، در این مطلب شرح داده شده است.

۱- عضویت در بآشگاه:۰۲

مشتریان و سایر کاربران با عضویت در بآشگاه کارگزاری آگاه، علاوه بر۳۰۰ امتیاز، وجه نقدی معادل ۱۰۰,۰۰۰ ریال به عنوان هدیه عضویت از کارگزاری آگاه دریافت می‌کنند. البته این امکان وجود دارد که در اولین ورود مشتریان، امتیاز و ریال بیشتری نصیب آنان شود که مازاد ۳۰۰ امتیاز و ۱۰۰,۰۰۰ ریال، مربوط به هدیه وفاداری مشتری در ۳ سال گذشته و انجام معاملات او از طریق کارگزاری آگاه است. این اتفاق یکبار رخ خواهد داد، زیرا هر فرد امکان یکبار عضویت را دارد و این روش درواقع شروع دریافت اولین وجه نقد در بآشگاه به حساب می آید.

۲- معرفی بآشگاه به افراد دیگر:

کاربران و مشتریان پس از عضویت می‌توانند از طریق معرفی بآشگاه به افراد دیگر، هم امتیاز کسب کنند و هم وجه نقد بآشگاه خود را افزایش دهند. با مثالی ساده به بیان این مورد می‌پردازیم:

آقای حسینی که از مشتریان کارگزاری آگاه است، بآشگاه مشتریان را به تعدادی از دوستان و آشنایان خود معرفی می‌کند و مزایای عضویت در بآشگاه را برای آن‌‌ها شرحراهنمای بآشگاه مشتریان آگاه، کارگزاری آگاه، ورود به بآشگاه، نحوه ثبت نام در بآشگاه مشتریان، عضویت در بآشگاه، تغییر عکس پروفایل، منوی کاربری بآشگاه، نوار ابزار بآشگاه، محاسبه ریال و امتیاز بآشگاه، انتقال امتیاز, انتقال ژنولوژی, گزارش امتیازات, تراز ریال وهزینه, اتصال با سایر سیستم ها, اتصال با ساعت همفکران, اتصال با سایت آواگلد, ثبت درخواست واریز وجه, مسابقه می‌دهد و از ایشان می‌خواهد که عضو بآشگاه شوند و آقای حسینی را به عنوان معرف خود انتخاب کنند. پس از معرفی بآشگاه، تعدادی از این افراد، عضو بآشگاه کارگزاری آگاه می‌شوند و آقای حسینی را به عنوان معرف خود انتخاب می‌کنند که با این فعالیت (معرفی معرف) به آقای حسینی ۳۰۰ امتیاز تعلق می‌گیرد و ۴۰۰ امتیاز نیز به خود افراد به دلیل اعلام معرف تخصیص داده می‌شود. پس از انتخاب معرف، اگر هرکدام از این افراد معادل ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال از خدمات کارگزاری ایجاد درآمد کنند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، مبلغ ۵۰۰,۰۰۰ ریال معادل ۵۰ درصد درآمد به وجه نقد آقای حسینی در بآشگاه اضافه می‌گردد. ایجاد این درآمد ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریالی می تواند حاصل از خرید بسته‌های آموزشی، بسته‌های تحلیلی توسط کاربران و یا حتی کارمزد حاصل از انجام معاملات اوراق بهادار یا آتی سکه باشد.

اما دو سوال مهمی که در اینجا مطرح می‌شود این است که:

الف) آیا واریز مبلغ ۵۰۰,۰۰۰ ریال به حساب آقای حسینی از همه زیر مجموعه‌های وی قابل کسب است؟raise money2

پاسخ این است که ایشان در صورتی می‌تواند این مبلغ را از زیر مجموعه‌ خود دریافت کند که زیر مجموعه وی، مشتری کارگزاری آگاه نباشد و پس از عضویت در بآشگاه ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال درآمد برای اولین بار در بآشگاه ایجاد کند یا زیر مجموعه وی، مشتری غیر فعال کارگزاری آگاه باشد و پس از عضویت در بآشگاه اولین درآمد ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریالی خود را ایجاد نمایند. همچنین آقای حسینی این مبلغ را تنها از زیر مجموعه‌های مستقیم خود می‌تواند دریافت کند و از طرف زیرمجموعه‌های غیرمستقیم (زیرشاخه‌ها)، تنها امتیاز دریافت خواهد کرد.

 • مشتری غیرفعال به شخصی اطلاق می‌شود که پس از انجام مراحل کدگیری با کارگزاری آگاه معامله‌ای انجام نداده یا کارمزد ایجاد شده توسط ایشان کمتر از ۱۰۰ هزارتومان بوده است و یا مشتری آگاه بوده ولی به مدت دو سال هیچگونه معاملهای نکرده است. در نتیجه اگر زیر مجموعه آقای حسینی از مشتریان فعال کارگزاری آگاه باشد، شامل موارد ذکر شده در بالا نخواهد شد و مبلغی به حساب بآشگاه ایشان واریز نمی‌گردد اما همچنان امتیاز خواهد گرفت.

ب) آیا آقای حسینی می‌تواند از یک زیر مجموعه خود دوبار مبلغ ۵۰۰,۰۰۰ ریال را دریافت نماید؟

آقای حسینی از هر زیر مجموعه مستقیم خود، تنها یکبار امکان دریافت این مبلغ را دارد؛ بنابراین برای بهره مندی از این مبلغ برای دفعات بیشتر، ایشان می‌تواند بآشگاه را به افراد بیشتری معرفی کند.

۳- انجام معاملات اوراق بهادار یا آتی سکه:

در بآشگاه مشتریان علاوه بر سطح کاربر (سطح ۰)، ده سطح دیگر نیز وجود دارد که از قله بیستون تا دماوند را شامل می‌شود. مشتریان کارگزاری آگاه با توجه به سطحی که در بآشگاه مشتریان دارند، با انجام معاملات اوراق بهادار یا آتی سکه از تخفیف نقدی کارمزد برخوردار می‌گردند. تخفیف کارمزد در بین سطح‌های مختلف بآشگاه از ۱۰% تا ۲۵% متغیر است که این تخفیف پس از انجام هر معامله بلافاصله از طریق سامانه معاملانی کارگزاری آگاه، به صورت وجه نقد به حساب بآشگاه وی واریز می‌گردد. مشتریان می‌توانند این وجه نقد را به موارد زیر تخصیص دهند:

 • خرید بسته‌های آموزشی
 • خرید بسته‌های مشاوره‌ای -تحلیلی همفکران و آواگلد
 • خرید بسته‌های اعتباری
 • انتقال وجه به حساب معاملاتی و برداشت از طریق حساب بانکی
 • انتقال وجه به حساب معاملاتی و خرید سهام

قابل ذکر است که تخصیص وجه نقد از طریق تخفیف کارمزد، تنها مختص مشتریان کارگزاری آگاه است.

به عنوان مثال:

در مثال قبل گفته شد که آقای حسینی از مشتریان کارگزاری آگاه بوده و درسطح ۱۰ (قله دماوند) بآشگاه مشتریان قرار گرفته است. در حال حاضر در این سطح مشتریانی که به معامله اوراق بهادار می‌پردازند ۲۵% تخفیف کارمزد دریافت می‌کنند. یعنی اگر آقای حسینی ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال (صد میلیون تومان) از سهام یک نماد خرید نماید یا به همین میزان سهام بفروشد، کارمزد سهم کارگزاری برابر با ۴,۰۰۰,۰۰۰ ریال خواهد بود که از این مبلغ ۲۵% آن معادل ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال به عنوان تخفیف کارمزد به حساب بآشگاه مشتری واریز خواهد شد.

آقای محمدی نیز از مشتریان آتی سکه کارگزاری آگاه بوده و در سطح قله دماوند بآشگاه مشتریان قرار گرفته‌ است. در سطح قله دماوند، مشتریانی که به معامله آتی سکه می‌پردازند ۲۰% تخفیف کارمزد دریافت می‌کنند. یعنی اگرآقای محمدی ۵۰۰ معامله (خرید یا فروش) انجام دهد از ۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال کارمزدی که به این معامله تعلق می‌گیرد تنها ۶,۴۰۰,۰۰۰ ریال آن را می‌پردازد و بقیه این کارمزد (۱,۶۰۰,۰۰۰ریال) به حساب بآشگاه وی واریز می‌گردد (قابل توجه است که تخفیف کارمزد برای انجام معاملات آتی سکه در بآشگاه، در دست توسعه است).

قابل ذکر است درصورتی که مشتری در سطح کاربر (سطح ۰) بآشگاه قرار گرفته باشد، هیچگونه تخفیف در خصوص انجام معاملات و تخفیف مربوط به خرید بسته‌های آموزشی یا بسته‌های مشاوره‌ای به وی تعلق نخواهد گرفت. بنابراین مشتری برای بهره‌مندی از تخفیف کارمزد، تخفیف در خرید بسته‌های آموزشی و بسته‌های مشاوره‌ای باید در فعالیت هایی از قبیل: انجام معاملات، ارائه نظر در بلاگ باشگاه، خرید بسته‌های آموزشی و تحلیلی، شرکت در مسابقات و نظرسنجی و … شرکت نماید تا بتواند با گرفتن امتیاز بیشتر به سطوح بالاتر بآشگاه ارتقا پیدا کند.

۴- شرکت در مسابقات‌ بآشگاه کارگزاری آگاه:

در تب مسابقه‌ بآشگاه کارگزاری آگاه، هر هفته تعدادی سوال طراحی و اجرا می‌شود و شرکت کنندگان با پاسخگویی به اینراهنمای بآشگاه مشتریان آگاه، کارگزاری آگاه، ورود به بآشگاه، نحوه ثبت نام در بآشگاه مشتریان، عضویت در بآشگاه، تغییر عکس پروفایل، منوی کاربری بآشگاه، نوار ابزار بآشگاه، محاسبه ریال و امتیاز بآشگاه، انتقال امتیاز, انتقال ژنولوژی, گزارش امتیازات, تراز ریال وهزینه, اتصال با سایر سیستم ها, اتصال با ساعت همفکران, اتصال با سایت آواگلد, ثبت درخواست واریز وجه, مسابقه سوالات با یکدیگر رقابت می‌کنند. در پایان هر هفته به نفرات برتر امتیاز داده میشود و در پایان هر ماه، به ۱۰ نفر برتر یا رتبه‌های اول و دوم (که هر کدام تعداد برنده بیشتری داشته باشد) جایزه نقدی تعلق می‌گیرد. قابل ذکر است که شرکت در مسابقه برای همه مشتریان و کاربران امکان‌پذیر است.

چگونگی دریافت وجه نقد موجود در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه:

مشتریان برای دریافت وجه نقد خود، پس از ورود به بآشگاه مشتریان در تب خدمات بآشگاه، باید آیکن “ثبت درخواست واریز وجه” را انتخاب و بر روی گزینه “درخواست جدید” کلیک کنند و پس از وارد کردن مبلغ درخواستی و ارسال درخواست، وجه نقد به صورت آنی به حساب معاملاتی فرد واریز می‌گردد.

 

راهنمای بآشگاه مشتریان آگاه، کارگزاری آگاه، ورود به بآشگاه، نحوه ثبت نام در بآشگاه مشتریان، عضویت در بآشگاه، تغییر عکس پروفایل، منوی کاربری بآشگاه، نوار ابزار بآشگاه، محاسبه ریال و امتیاز بآشگاه، انتقال امتیاز, انتقال ژنولوژی, گزارش امتیازات, تراز ریال وهزینه, اتصال با سایر سیستم ها, اتصال با ساعت همفکران, اتصال با سایت آواگلد, ثبت درخواست واریز وجه, مسابقه, نحوه تخصیص امتیاز مسابقه, نتایج مسابقه
چگونگی دریافت وجه نقد موجود در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه

قابل ذکر است اگر فردی مشتری کارگزاری آگاه نباشد و به‌طور مثال در سطح ۲ (قله رامند) بآشگاه قرار گرفته باشد، برای دریافت وجه نقد موجود در حساب بآشگاه خود، لازم است پس از دریافت کد معاملاتی از کارگزاری آگاه، مبلغ مورد نظر را  طبق فرآیند توضیح داده شده به حساب معاملاتی خود واریز نماید. در غیر اینصورت تنها این امکان را دارد که  از وجه نقد بآشگاه برای خرید بسته‌های مشاوره‌ای –  تحلیلی یا بسته‌های آموزشی استفاده نمایند. با توجه به اینکه کاربر در سطح رامند بآشگاه قرار گرفته است، برای خرید هر یک از بسته‌های آموزشی یا تحلیلی به اندازه ۳۰% تخفیف دریافت می‌کند.

در پایان بار دیگر خاطرنشان می‌سازد که عضویت برای همگان (مشتریان و کاربران) رایگان است. تنها تفاوت گروه کاربران با مشتریان در این است که مشتریان کارگزاری آگاه امکان استفاده از همه بخش‌های مختلف بآشگاه را خواهند داشت ولی کاربران امکان استفاده از برخی خدمات آن نظیر تخفیف کارمزد، خرید بسته‌های اعتباری و برداشت وجه نقد را نخواهند داشت. برای عضویت در بآشگاه کارگزاری آگاه و بهره‌مندی از همه خدمات آن هم‌اکنون اقدام کنید.

قصد یادگیری و پیشرفت در بورس را دارید؟

از صفر تا صد بورس را توسط بهترین اساتید آموزش ببینید. لطفاً برای کسب اطلاعات کامل‌تر، مشخصات خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.129 نظر در مورد مطلب “چگونه می‌توان وجه نقد موجود در بآشگاه را افزایش داد؟

 1. سلام
  با تشکر از توضیحات کامل شما ، در تاریخ ۱۹-۰۸-۹۴ یک معامله در بازار توافقی داشتم ولی نه امتیاز و نه وجه نقد آن در حساب باشگاه برایم ثبت نشده
  لطفا رسیدگی و یا راهنمایی بفرمایید
  سپاس

 2. با سلام و تشکر
  در تبدیل کاربر به مشتری اگاه ایا امکان اینکه مشتری بدون مراجعه ی حضوری به کارگزاری
  میتواند کد انلاین دریافت کند یا خیر؟
  با فرض داشتن کد بورس و کد انلاین کارگزاری دیگر

  اگر مقدور نیست لطفا مقدماتش را فراهم کنید
  با ارسال و اسکن مدارک و خلاصه هر راه دیگر
  ضمنا این امکان برای دیگر کارگزاریها فراهم است
  سپاس

  1. سلام
   در مطلب راهنمای دریافت کد معاملاتی بورس اوراق بهادار و کد آنلاین ذکر شد که احراز هویت متقاضی برای دریافت کد بورسی یا کدمعاملات برخط لازم است. در صورتی که امکان مراجعه حضوری به شعب برای شمامیسر نیست، با شماره تلفن ۸۲۱۵۴۲۰۰ و ۸۲۱۵۴۲۱۵ در تهران و یا نزدیک‌ترین شعبه به محل سکونت خود تماس حاصل فرمایید.

 3. ضمنا در تبدیل کاربر به مشتری در اخرین مرحله پیغام
  غیر قابل برگشت میدهد که این پیغام برای بنده ابهام دارد
  لطفا توضیح دهید
  سپاس

  1. با سلام
   پیغام مذکور به این علت است که شما از فرآیند مورد نظر مطمئن هستید. زیرا پس از اتصال کاربری به آنلاین، شما دیگر به حساب کاربری قبلی دسترسی نخواهید داشت و از آن پس لازم است با کد آنلاین خود در بآشگاه وارد شوید.

 4. با سلام
  سوال مربوط به زمان پزداخت سود و مرجع صالحه بنظر بنده ابهام دارد
  مرجع شرکتهای بورسی هیت داوری است
  و مرجع شرکتهای غیر بورسی دادگاه است
  پس گزینه سوم درست است
  اگر منظور شما از شرکتهای خارج از بورس شرکتهایی است که توسط سازمان بورس
  ثبت نشده اند پس سازمان بورس و هیات داوری بورس نمیتواند مرجع باشد و دادگاه است

  وشما در سوال قید کرده اید وبه ترتیب شرکتهای بورس و خارج بورس را سوال کرده اید و سپس مرجع
  صالحه را خواسته اید
  اینطور بنظر بنده میرسد که بخش دوم سوال مرجع صالحه ۱- شرکتهای بورس و ۲-شرکتهای خارج از بورس کدامند؟
  لطفا اگر اشتباه میکنم اصلاح فرمایید
  سپاس

  1. با درود و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز:
   تعریف شرکت‌های خارج ازبورس: شرکت‌های خارج از بورس شرکت‌هایی هستند که نزد سازمان بورس اوراق بهادار پذیرفته شده باشند اما سهام آن‌ها در بازار بورس معامله نمی شود. این شرکت‌ها تابع قوانین سازمان بورس اوراق بهادار هستند. لذا مرجع صالح برای حل اختلاف هیئت داوری است.
   بنابراین پاسخ صحیح گزینه ۲ (هشت ماه پس از تصمیم مجمع عمومی-هیئت داوری بازار اوراق بهادار) است.

 5. راههای مطالبه سود در صورتی که شرکت به تعهدات قانونی خود در قبال سهامداران مبنی بر پرداخت سود اقدام نکرد چه می باشد؟

  در این خصوص باید بین شرکتهای پذیرفته شده در بورس و شرکتهای غیر بورسی تفاوت قایل شد .در خصوص شرکتهای خارج از بورس مراجع عمومی صلاحیت خواهند داشت و با توجه به میزان طلب مرجع صلاحیت دار انتخاب می شود که صلاحیت شورای حل اختلاف تا مبلغ ۵میلیون تومان و بالاتر از این مبلغ در محاکم حقوقی دارای صلاحیت مطرح می شود.

  لکن در خصوص شرکتهای پذیرفته شده در بورس، راه حل قدری ساده تر می باشد و روند رسیدگی به نظر کوتاه تر می باشد بدین توضیح که برای دریافت سود می توان به هیات داوری سازمان بورس مراجعه کرد.

 6. سلام
  یه پیشنهاد داشتم هر روز یه سهم رو بررسی کنید تا اعضا بیان و هم اطلاعات اعضا افزایش پیدا کنه و هم با مشورت با همدیگه بتونیم سهم های خوب رو برای سرمایه گذاری شناسایی کنیم.
  درآمد اعضا اگر زیاد بشه در نتیجه در آمد کارمزدی کارگزاری هم افزایش پیدا میکنه

 7. سلام
  اگر دیدگاه و نظرتان دوستان و جوابیه دوستان کارگزاری قابلیت تایید یا رد داشته باشن
  بسیار مفید خواهد بود
  منظورم اضافه کردن گزینه لایک و ان لایک است
  سپاس

 8. سلام
  مسابقه ۲۱ابان ماه سوال نرم افزار اسا
  که ابهام زیاد دارد
  اگر هدف طراح مطالعه دقیق و دقت وتمرکز بیشتر بر ایتم های نرم افزار اسا باشد
  باید تبریک گفت چون به هدفش رسید
  چرا؟
  چون این سوال پیچده را میتوتن گفت جواب صحیح در تمام گزینه ها وجود دارد ولی در گزینه ۳ چون بطور مستقیم
  امکان ویرایش نیست میتوان صحیح تر باشد البته بدید اینجانب
  بطور خلاصه با شیفت + ایکس مستقیما قابلیت ویرایش وجود دارد پس ۳ گزینه شیفت + ایکس دارد و نمیتوان جواب باشد
  چون سوال میگوید نمیتوان سوال را ویرایش کرد
  در گزینه سوم که احنمالا جواب مورد نطر شماست در نوار ابزار بالای صفحه هم از طریق ایکن و هم از طریق مدیریت سفارشات قابلیت ویراش وجود دارد ولی نه بطور مستقیم
  موفق باشید

  1. سلام
   هدف از برگزاری مسابقه علاوه بر افزایش دانش مخاطب، این است که وی وقت بیشتری را برای تفکر در حوزه سوال مطرح شده داشته باشد و در هیجان مسابقه قرار گیرد.
   در سوال مورد نظر شما نیز گزینه اشتباه گزینه ای اس که حداقل یکی از موارد ذکر شده در آن اشتباه باشد (حتی اگر سایر موارد موجود در آن گزینه صحیح باشد).
   با سپاس از همراهی شد.

  1. سلام
   با توجه به اینکه پس از ارسال دیدگاه توسط شماگرامیان، لازم است مدیر سایت دیدگاه شما را تایید نماید، امکان حذف یا ویرایش توسط شماوجود نخواهد داشت. علاوه بر این ارسال دیدگاه در سایت‌ها متفاوت از شبکه های اجتماعی است و امکان ویرایش یا حذف آن توسط کاربر وجود ندارد.

 9. ببخشید چطور میشه دیگران را به باشگاه معرفی کرد؟
  آیا باید حتما مشتری آگاه بود و فرد معرفی شده هم مشتری کارگزاری آگاه باشه؟

  1. سلام
   برای اینکه شما به عنوان معرف یک فرد در بآشگاه شناخته شوبد، کافی است فرد جدید پس از عضویت و از طریق منوی کاربری شما را به عنوان معرف خود معرفی نماید. در این صورت شما و عضو جدید هر دو از مزایایی بهره‌مند می‌شوید.
   برای عضویت در بآشگاه لازم نیست مشتری کارگزاری باشید. برای آگاهی بیشتر می توانید به عضویت در بآشگاه مشتریان آگاه مراجعه کنید.

 10. سلام وسایت باشگاه هیچ چیز معلوم نیست و هیچ کاری انجام نمیشه لطفا مشکل را رفع نمایید.ٰ” با تشکر”

  1. سلام
   در تماس تلفنی حضورتان اعلام شد که اشکالی در سایت وجود ندارد. لطفاً از مرورگر فایرفاکس یا کروم استفاده نمایید.

   1. سلام
    لطفا هر زمان که با مشکلی در بآشگاه مواجه می‌شوید، با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و یا کلید F12 را زده، تب Console را انتخاب کنید، سپس از صفحه موجود به طور کامل پرینت اسکرین تهیه کرده و به آدرس info@bashgah.com ارسال نمایید.

 11. خیلی عالی ولی من دارم رو اعضای جدید کار میکنم اما این طور که گفته شد به من دیگه پولی نمیرسه چون زیر مجموعه های اصلی من پر شده من هیچ سودی گیرم نمیاد…لطفا توضیح بدید..مرسی

  1. سلام
   محدودیتی برای زیرمجموعه های مستقیم شما وجود ندارد. بنابراین به ازای هر زیرمجموعه مستقیم شما که مشتری جدید یا غیرفعال آگاه باشد یا کاربر سایت باشد و اولین درآمد ۱۰۰ هزار تومنی را ایجاد کند، ۵۰ هزارتومان هیه به شماتعلق می‌گیرد.

   1. سلام
    منظور شما از درآمد ۱۰۰ هزار تومانی، مجموع کارمزدهای زیرمجموعه مستقیم از معاملاتی که انجام داده است می باشد؟ یا اگر زیر مجموعه مستقیم با ۱۰۰ هزار تومان اولین معامله خود را انجام دهد ما ۵۰ هزار تومان هدیه دریافت میکنیم؟

    1. سلام
     منظور از درآمد ۱۰۰ هزارتومانی یعنی انجام معاملات به اندازه ای که کارمزد سهم کارگزاری ۱۰۰ هزارتومان شود. انجام معامله به اندازه ۱۰۰ هزارتومان، موجب ایجاد درآمد ۱۰۰ هزارتومانی برای کارگزاری محسوب نمی شود.

  1. سلام
   برای معرفی معرف خود، باید از منوی کاربری اقدام کنید و کد بآشگاه معرف خودتون رو در پنجره مربوط به معرفی معرف وارد کنید.

  1. سلام
   در مطالب چگونه می‌توان وجه نقد موجود در “بآشگاه را افزایش داد؟” و “آیا قله‌های بآشگاه دست نیافتنی است؟” روش هایی که منجر به کسب ریال و امتیاز برای شما می شود را توضیح داده این. با معاملات خود در کارگزاری آگاه، قرارگرفتن در بین ۲۰ برنده نخست ماه و فعال شدن زیر مجموعه های غیر فعالتان می توانید ریال کسب کنید.

 12. با سلام

  آیا هر مشتری کارگزاری آگاه از هر زیر مجموعه ی مستقیم خود حداکثر پنجاه هزار تومان میتواند وجه نقد دریافت نماید؟ به عنوان مثال اگر یک زیر مجموعه ی مستقیم مثلا ۲۰۰ هزار تومان کسب درآمد کند آیا ۵۰ درصد یعنی صد هزار تومان وجه نقد به معرف می رسد؟؟

  ممنون

  1. سلام دوست گزامی
   هر عضو بآشگاه ( نه فقط مشتریان کارگزاری آگاه) فقط به ازای فعال شدن زیر مجموعه های مستقیم غیر فعال خودش، مبلغ ۵۰ هزار تومان دریافت میکنه.
   زیر مجموعه غیر فعال کیست؟ مشتری جدید کارگزاری است، یا مشتری قدیمی کارگزاری است که قبل از اینکه زیر مجموعه شما شود، کمتر از ۱۰۰ هزارتومان کارمزد کارگزاری ایجاد کرده باشد. همچنین اعضای بآشگاه که مشتری کارگزاری نیستند.
   در چه صورت مبلغ ۵۰ هزار تومان به معرف داده میشود؟ در صورتیکه زیر مجموعه غیر فعال اولین درآمد ۱۰۰ هزار تومانی (معادل ۲۵ میلیون تومان معامله انجام دهد، بسته همفکران، آواگلد و یا بسته های آموزشی بالای ۱۰۰ هزارتومان بخرد) را ایجاد کرده باشد.
   این هدیه به ازای فعال شدن هر زیرمجموعه غیرفعال، یکبار تقدیم اعضا میشه.

 13. سلام

  غیر از ۵۰ هزار تومنی ک از طریق زیر مجموعه مستقیم می توان دریافت کرد آیا راه دیگری جهت دریافت وجه نقد از طریق زیر مجموعه مستقیم یا غیر مستقیم وجود دارد؟
  ممنون

 14. سلام
  اگر برای خرید بسته های مشاوره ای،مقدار اعتبار کافی نبود، امکان واریز وجه اینترنتی وجود دارد؟

  1. سلام
   اگه مقدار ریال بآشگاهتون کافی نیست، به میزان مبلغ قابل پرداخت بسته مورد نظرتون، می تونید در سایت همفکران اکانتتون (حساب کاربری) رو شارژ کنید و بعد از طریق بآشگاه اقدام به خرید بسته کنید. در زمان خرید بسته از طریق بآشگاه، گزینه «پرداخت از ریال بآشگاه» رو انتخاب نکنید تا سیستم مبلغ مورد نظر رو از اکانت همفکران شما کسر کنه.

 15. سلام من نزدیک یک سال است که با سرمایه نزدیک به ۳۰۰ میلیون معامله میکنم ولی متاسفانه امروز عضو باشگاه شدم اصلا خبر نداشتم! الان میخوام اعتبار بگیرم .هیچ راهی نداره وجه نقدمو افزایش بدین؟ ممنون

  1. سلام
   افزایش ریال به صورت دستی انجام نمیشه، یعنی امکان اینکه مثلا شما از کارت بانکی خود آن را اضافه کنید، وجود ندارد. از طریق روش هایی که در همین مطلب آمده، می توانید نسبت به افزایش موجودی بآشگاه خود اقدام نمایید.

 16. ببخشید منظورمو درست بیان نکردم.من الان چند ماهه دارم با ۳۰۰ میلیون معامله میکنم و در سطح ۴ هستم ولی تازه عضو باشگاه شدم امکان دارد که تخفیف کارمزد معامله های که قبل از عضویتم انجام دادم به حساب باشگاهم واریز بشه؟

  1. سلام
   با توجه به گردش کاری، برای معاملات پیش از عضویت شما مبلغ ۲۰۰ هزار ریال به همراه ۷۷۱۹ امتیاز محاسبه و به شما تخصیص داده شده است.

  1. سلام
   مکانیزم محاسبه ریال پیش از عضویت متفاوت از مکانیزم محاسبه پس از عضویت است. اگر شما عضو بآشگاه شده بودید و معامله می کردید، تخقفیف کارمزد مطابق سطح خود دریافت می کردید.

 17. سلام مجدد .هیچ راهی وجود نداره که این هفته با پول خودم ۵۰ میلیون اعتبار بگیرم؟ سقف گرفتن اعتبار چقدره ؟مثلا میشه من ۵ تا ۵۰ میلیون اعتبار همزمان بگیرم

  1. سلام
   شما برای تهیه هر بسته اعتباری باید مبلغ خرید آن را در سامانه بآشگاه داشته باشید.
   درخواست شما در صورتیکه قرارداد اعتباریتون این مبلغ رو پوشش بده و وجه تضمین کافی در کارگزاری داشته باشید، امکان پذیره.

   1. این دو شرط با همه یا اگه اعتبار باشگاه کافی نباشه ولی معادل ۶۰ درصد، دارایی سهام داشته باشیم میشه بسته اعتباری گرفت؟

    1. سلام
     شرایط دریافت بسته اعتباری در مطلب روش دریافت اعتبار معاملاتی در بورس اوراق بهادار از کارگزاری آگاه بطور کامل بیان شده است. از جمله این شزایط:
     ۱- متقاضی مشتری کارگزاری آگاه باشد.
     ۲- متقاضی ریال کافی برای تهیه بسته اعتباری مورد نظر در بآشگاه داشته باشد.
     ۳- مشتری قرارداد اعتباری با کارگزاری داشته باشد.
     ۴- مشتری ملزم است حداقل ارزش تضمینی معادل میزان اعتبار درخواستی، نزد کارگزاری آگاه داشته باشد. ارزش تضمین برابر است با ۶۰ درصد دارایی سهام.

 18. سلام
  اگر امکان داشت که بسته های اعتباری بصورت عادی هم خریداری بشه خیلی عالی میشد؟
  آیا امکان خریداری بسته های اعتباری برای معامله وجود خواهد داشت؟

  سپاس

  1. سلام دوست عزیز
   تهیه اعتبار از وجوه خارج از بآشگاه خلاف مقررات شرعی است و امکان پذیر نیست. فعالسازی بسته های اعتباری به منظور انجام معامله با استفاده از وجه نقدتان در خود بآشگاه میسر است.

    1. سلام
     کتابی نحت عنوان قوانین و مقررات بازار سرمایه وجود داره که توسط خود سازمان هم منتشر شده. این مورد با توجه به دستور العمل مصادیق و جرایم مربوط به پولشویی امکان پذیر نیست.

 19. با سلام. فرض من صد میلیون تومن سهم بخرم و قرارداد اعتباری رو هم امضا کنم نمی تونم اعتبار بگیرم تا چندین میلیون پول خرید بسته اعتباری بیاد تو باشگاه. خوب این منطقی نیست مدتها طول می کشه که تخفیف کارمزدهای من به۲٫۶ میلیون برای خرید بسته اعتباری ۵۰ میلیونی برسه!

   1. درسته ولی کسی که داره چند صد میلیون سهم میخره با این سیستمی که نمیشه توش اعتبار خرید به راحتی عملا نمی تونه ۶۰ درصد دارایی بورسی اش اعتبار بگریه کاملا مشخصه.
    بسته اعتبار ۵۰ میلیونی برای ۱۲ ماه قیمتش ۹ میلیون تومن هست میشه بفرمایید اصلا چطور امکان داره با صد میلیون خرید سهم و حتی خرید و فروش مکرر کسی بتونه با تخفیف کارمزد همچین پولی در باشگاه داشته باشه؟
    آیا امکان گرفتن اعتبار از خود کارگزاری در حالت دیگری وجود داره؟ چون به نظر من اگر فقط با این شیوه از باشگاه باشه عملا کسی نمیتونه اعتبار بگیره

    1. سلام
     دوست عزیز بحث اعتبار معاملاتی و وام قرض الحسنه هر دو از نوع اعتبارند اما منشا آنها متفاوت است. منشا ایجاد وام رسوب ماهانه پول شما است و نه دارایی های شما لذا انتظار دریافت اعتبار معادل ۶۰ درصد دارای از منشا وام قرض الحسنه اصولا صحیح نیست.
     اعتبار معاملاتی نیز منطبق بر وضعیت معاملات شماست و از طریق معاملات و سایر روش‌های دریافت ریال در بآشگاه میسر است. شاید دریافت اعتبار در ابتدا و برای مشتریان جدید نیاز به زمان داشته باشد اما در طی زمان و پس از تجمع ریال شما ممکن استگ در حال حاضر بسیاری از مشتریان محترم آگاه از مزایای اعتبار برخوردار شده اند و این روند روز به روز در حال افزایش است. خاطرجمع باشید با فعالیت مستمر شما در آگاه با وجود خدماتی چون وام قرض الحسنه و ریال جمع شونده طی زمان کمتر از چند ماه براحتی قادر به استفاده از بسته های اعتباری خواهید بود.

 20. سلام
  خسته نباشید . در تاریخ ۱۹ خرداد ۴۰۰ هزارتومان خرید عرضه اولیه وهور انجام شد . اما ریال و امتیازی در باشگاه لحاظ نشد .

  1. سلام
   خیر. از درآمد و ریال زیرمجموعه مبلغی به معرف تخصیص داده نمی شود. بلکه چنانچه زیرمجموعه شما مشتری غیرفعال کارگزاری باشد پس از آنکه زیرمجموعه غیرفعال اولین درآمد ۱۰۰ هزارتومانی را برای کارگزاری ایجاد کند، ۵۰ هزارتومان به معرف داده می شود.

   1. خوب یعنی اگر زیر شاخه من با پول جایزه مسابقات باشگاه ۱۰۰ هزارتومان بسته مشاوره تحلیلی بخره به من ۵۰ هزار تومان میرسه؟

 21. درود بر شما
  آیا فعالیت ها و معاملات زیرمجموعه نیز برای معرف افزایش امتیاز ایجاد میکند؟ (غیر از ۳۰۰ امتیاز ابتدایی)
  باتشکر

  1. سلام
   امتیازی بایت فعالیت زیرمجموعه به شما اعطا نمی شود بلکه اگر در زیر مجموعه‌های مستقیم، افرادی باشند که مشتری آگاه نبوده و یا جزو مشتریان فعال آن به شمار نیایند، به محض آنکه اولین در آمد ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریالی ایجاد نمایند، میزان ۵۰۰,۰۰۰ ریال آن به عنوان هدیه معرف تعلق می‌گیرد. این مبلغ فقط برای ایجاد اولین درآمد یکصد هزار تومانی برای کارگزاری آگاه است. این درآمد ممکن است حاصل از خرید بسته‌های آموزشی، مشاوره‌ای و یا کارمزد معاملات زیرمجموعه باشد.

 22. سلام
  اگر از درآمد ریالی باشگاه یک بار برای اعتبار استفاده شود اون مبلغ صفر میشود و باید مجدد ریال جمع آوری کردد برای اعتبار مجدد

 23. باسلام و خسته نباشید. من قبلا از طریق معاملات برخط با یک کارگزاری بانکی کار کرده ام و اخیرا و خوشبختانه کد معاملاتی اگاه رو دریافت کردم با ورود اولیه (البته از طریق اسا)بنظر رسید که طراحی ان متفاوت با سایر سایت های خرید انلاین می باشد و بنده با نحوه کار با ان چندان آشنایی ندارم(بیشتر منظور ثبت خرید و فروش و یا درخواست واریز وجه است)ممنون میشوم راهنمای استفاده از آن را در اختیار قرار دهید.با تشکر از سایت و کارگزاری خوب شما..

  1. سلام دوست گرامی
   ضمن عرض خوش آمد گویی به استحضارتون می رسانیم که راهنما نسخه وب و همچنین نسخه اندروید در بلاگ بآشگاه و همچنین در صفحه ورودی معاملات برخط آسا قرارداده شده است. این راهنما گام به گام و تصویری است. امیدواریم استفاده آن برای شما سودمند باشد.

 24. سلام
  با تشکر از اطلاع رسانیتون بنده واقعا از سیستم امتیاز دهیتون راضی هستم هر بار در مسابقه ای شرکت کردم یا معامله ای انجام دادم سریع امتیاز و مبلغش وارد حساب شده.
  خسته نباشید

 25. سلام من برای افزایش اعتبار باشگاه برای بسته‌های اعتباری چکار کنم از کجا پول واریز کنم برای بسته..اگه راهنمایی کنید ممنون میشم/

  1. سلام
   دوست گرامی برای دریافت بسته ها شما نمیتوانید پولی به حساب باشگاه خود واریز نمایید. همانطور که در بالا گفته شد، وجه نقد بآشگاه به یکی از سه روش: ۱-معاملات و دریافت تخفیف کارمزد ۲-دعوت از دوستان و ایجاد اولین درآمد ۱۰۰هزار تومانی ۳-شرکت در مسابقه و برنده شدن جایزه نقدی ، قابل افزایش است.

 26. با سلام خسته نباشید در مطلب راهنمای دریافت کد معاملاتی بورس اوراق بهادار و کد آنلاین ذکر شده که احراز هویت متقاضی برای دریافت کد بورسی یا کدمعاملات برخط لازم است. در صورتی که امکان مراجعه حضوری به شعب برای من میسیر نیست و در شهری که من زندگی من هیچ شعبه ای وجود ندارد.آیا امکان دریافت کد معاملاتی از طریق پست یا ایمیل امکان پذیر هست در غیر اینصورت راهکار دیگری دارد یا غیر ؟ باتشکر

 27. سلام و خسته نباشید، مطلب خوبی بود، خیلی خوب میشد اگر باشگاه انجمن هم برای ارتباط نزدیکتر بین اعضا داشت

 28. سلام.اگه زیرمجموعه های من زیرمجموعه بگیرن ریالی به باشگاه من اضافه میشه یا فقط همون ۱۰۰ امتیاز از مزایاشه؟

 29. با سلام
  آیا وجه موجود باشگاه را میتوانیم به کاربران دیگر انتقال دهیم؟(مشابه همان انتقال امتیاز در باشگاه)

 30. سلام. رسوب مانده برابر معدل چند ماهه مانده حساب محاسبه می شود و چند برابر معدل وام قرض الحسنه تعلق می گیرد؟

 31. سلام و خسته نباشید. من تازه وارد این سیستم شدم والان دو روزه میخوام یه سهام رو خریداری کنم و نمیتونم توی قسمت خرید فقط گزینه حساب نزد کارگزاری رو دارم و موجودی حساب نزد کارگزاری من صفره گزینه حساب نزد بانک در قسمت خرید برای من فعال نیست توی نرم افزار آسا در قسمت درخواست ها هم در خواست خرید میزنم ولی درخواست هام مردود میشه واقعا گیج شدم نمیدونم باید چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید چون اینجوری وقتی آدم تمام تلاش هاش بی نتیجست دل سرد میشه و من واقعا دوست دارم وارد بازار بشم . ممنونم از لطف شما

  1. سلام
   دوست گرامی برای آنکه حساب بانکی خود را به حساب معاملاتی وصل کنید میبایست بصورت زیر عمل کنید:

   بانک ملت: برای اتصال حساب بانک ملت به حساب معاملاتی لازم است معرفی نامه به بانک ملت را از کارگزاری آگاه دریافت نموده و به یکی از شعب بانک ملت تسلیم کنید و پس از لینک شدن حساب توسط شعبه، رسید تایید را برای کارگزاری آگاه فکس یا ایمیل نمایید.

   بانک سامان: برای اتصال حساب بانک سامان به حساب معاملاتی لازم است وارد اینترنت بانک سامان شده و از طریق فهرست سمت راست صفحه به مسیر خدمات بازار سرمایه -> خرید و فروش سهام آنلاین -> ثبت درخواست رفته و کارگزاری آگاه را انتخاب کنید.

   شایان ذکر است که شما در حال حاضر می توانید بصورت پرداخت شتابی، حساب معاملاتیتان را شارژ نمایید و معاملات خود را انجام دهید.
   همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کار با نرم افزار معاملات آسا می توانید به مطلب راهنمای نسخه وب نرم افزار معاملات برخط آسا مراجعه کنید.

 32. با سلام

  لطفا نحوه اقدام و شرایط دریافت اعتبار برای خرید سهام با کارمزد بانکی بصورت مستقیم از کارگزاری آگاه رو هم (خارج از باشگاه ) رو اعلام بفرمایید؟

  این رسوب منظورتون میزان وجه نقد موجود در حساب برخط کارگزاری آگاه هست و چطور محاسبه میشه و آیا گردش حساب و حجم ریالی معاملات و ارزش پرتفوی انتقالی در اخذ این وام لحاظ میشه ؟ و اگر میشه به چه صورت؟

  ممنون

  1. سلام
   دوست گرامی کارگزاری آگاه، اعتباراتش را تنها از طریق بآشگاه مشتریان آگاه (bashgah.com) اعطا می کند.
   و این اعتبارات از ۲ طریق؛ خرید بسته های اعتباری و وام قرض الحسنه تخصیص می یابد.

   همچنین شما می توانید در مطلب “نحوه دریافت وام قرض الحسنه از باشگاه مشتریان آگاه” از چگونگی محاسبه رسوب مطلع شوید.

  1. سلام
   دوست گرامی با افزایش امتیاز، مشتریان به قله های بالاتر دست می یابند که در هر قله تخفیف کارمزدی برای ایشان در نظر گرفته شده است.
   برای اطلاع از تخفیف کارمزد در بین سطح‌های مختلف بآشگاه بر روی لینک زیر کلیک نمایید:

   راهنمای بآشگاه: خدمات بآشگاه مشتریان آگاه در سطوح مختلف

   1. بسیار سپاسگذارم
    در صورت امکان فضایی برای گفت و گو بین اعضای باشگاه ایجاد نمایید
    تا به عنوان مثال کسانی که ریال دارند اما اعتبار نمیخواهند بتوانند آن را به دیگر اعضا بفروشند
    ممنونم

 33. باسلام وتشکر از زحمات بی دریغ شما
  سوال بنده این هست که آیا راهی هست که به طور مستقیم (واریز پول به باشگاه ) اعتبار ریالی رو افزایش داد تا از طریق آن بتوانیم به عنوان مثال اعتبار معاملاتی دریافت کنیم؟

  1. سلام
   دوست گرامی، امتیازها تنها سطح شما در بآشگاه را مشخص می کند.
   لذا با افزایش امتیاز، سطح شما در بآشگاه ارتقاع یافته و در نتیجه تخفیف معاملات شما بیشتر می شود.

 34. سلام و خسته نباشید میشه بگین من چجوری میتونم یه سبد گردان پیدا کنم یا خود کارگزاری سبد گردان معرفی میکنه

 35. سلام وقت بخیر
  من چند روزی هست که میخواهم از طریق آسا سهام خریداری کنم ولی با خطای موجوی حساب کافی نیست مواجه می شوم. راهنمای آسا و همچنین مطالب مختلف در بلاگ باشگاه مطالعه کردم ولی متاسفانه متوجه نشدم که چطوری میتونم موجودی را به حد مطلوب برای انجام معاملات برسانم. ضمن اینکه حسابی که من به کارگزاری اعلام کردم بانک ملی می باشد که در آسا حساب بانک ملی وجود ندارد بجاش حساب نزد کارگزاری وجود دارد؟

  1. سلان
   دوست گرامی حسابی که در زمان ثبت نام معرفی می کنید به منظور دریافت وجه از کارگزاری آگاه است.
   برای خرید سهم، شما باید در حساب معاملاتی(حساب نزد کارگزاری) وجه کافی داشته باشید.
   برای اطلاع از نحوه شارژ نمودن حساب معاملاتی نیز می توانید به راهنمای آسا مراجعه فرمایید.

 36. با سلام
  لطفا راهها و روشهای بیشتری برای افزایش وجه نقد موجود در باشگاه ارائه دهید تا امکان بهره مندی بیشتر مشتریان گردد .

 37. سلام خسته نباشید دو سوال داشتم ۱ زمان تقریبی دریافت بسته اعتباری چقدر هست یعنی پس از درخواست بسته چند روز طول میکشه که بتوان بسته اعتباری رو دریافت کرد ۲ آیا راهی وجود دارد بتوان با نیمی از مبلغ ،بسته اعتباری رو خرید کرد و مابقی رو پس از دریافت بسته و انجام معاملات واریز نمود؟

  1. سلام
   ۱- زمان استفاده از بسته اعتباری، همان تاریخ اعمالی است که شما در زمان تهیه بسته، مشخص می‌فرمایید. بسته اعتباری شما در تاریخ اعمال تعیین تکلیف می‌شود، اگر شرایط دریافت اعتبار را داشته باشید، بسته شما تایید شده و در غیر این صورت رد می شود. گزارش رد یا تاید بسته نیز در بخش گزارش/ گزارش بسته های اعتباری ،قابل مشاهده است.
   ۲- اگر منظورتان در خصوص پرداخت هزینه بسته است، در حال حاضر چنین سازوکاری وجود ندارد. یعنی مشتری در زمان تهیه بسته، هزینه آن را کامل پرداخت می‌نماید.

 38. با سلام و احترام
  سوالی به شدت ذهنم رو مشغول کرده.
  در صورتی که بسته ی خریداری شده مثلا همان دو میلیون تومان اگر سهام متضرر بشه
  روند بازگشت این پول به شما چگونه خواهد بود؟
  پیگیری قضائی و مجازات دارد؟

  1. سلام
   مشتری متعهد است که در صورت سود یا زیان مبلغ اعتبار دریافتی را تا تاریخ سررسید پرداخت نماید. این وجهمی تواند از طریق فروش سهم باشد یا واریز نقدی مبلغ به حساب معاملاتی مشتری. درصورت عدم تسویهبه موقع از سوی مشتری، بر اساس قرارداد اعتباری کارگزاری می تواند راساً نسبت به فروش سهام مشتری اقدام نماید.

 39. سلام، وقتی من بسته اعتباری بخرم (برای مثال یک میلیون تومان) آیا تو پرتفوی آنلاینم می تونم باهاش سهام بخرم؟ چه جوری باید پسش بدم؟

  1. سلام
   بله، توی سامانه آنلاینتون می تونید باهاش اوراق بهادار خرید کنید. برای تسویه یا باید مبلغ رو نقدی به حساب معاملاتیتون واریز کنید یا سه روز کاری قبل از تاریخ تسویه، به اندازه اعتبار دریافتیتون سهام بفروشید تا از محل فروش تسویه بشه. البته اگه امکان دریافت اعتبار جدید رو هم داشته باشید میتونید با یه اعتبار جدید، اعتبار قبلی رو تمدید کنید.

 40. سلام
  من به دوستام باشگاه و همینطور کارگزاری آگاه رو معرفی کردم ایشون ابتدا عضو باشگاه شدن و بعد عضو کارگزاری آگاه شدن و در حال معامله در آگاه هستند. ایا با این روش بعد از انجام معاملاتی به اندازه کافی و درامد زایی ۱۰۰هزاتومانی برای کارگزاری مبلغ ۵۰هزار تومان به بنده هدیه داده میشه ؟
  ممنون

  1. سلام
   اگر ایشان پیش از شروع معاملاتشان شما را به عنوان معرف در بآشگاه خود ثبت کرده باشند، پس از تبدیل ایشان به مشتری فعال، هدیه ۵۰ هزارتومانی به شما تعلق خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *