چگونه می‌توان وجه نقد موجود در بآشگاه را افزایش داد؟

 • ۱۹ آبان ۱۳۹۴
 • Agah
 • ۲۷۹ نظر
 • ۷۱۳۰۳ مشاهده
راهنمای بآشگاه مشتریان آگاه، کارگزاری آگاه، ورود به بآشگاه، نحوه ثبت نام در بآشگاه مشتریان، عضویت در بآشگاه، تغییر عکس پروفایل، منوی کاربری بآشگاه، نوار ابزار بآشگاه، محاسبه ريال و امتیاز بآشگاه، انتقال امتیاز, انتقال ژنولوژی, گزارش امتیازات, تراز ريال وهزینه, اتصال با سایر سیستم ها, اتصال با ساعت همفکران, اتصال با سایت آواگلد, ثبت درخواست واریز وجه, مسابقه, نحوه تخصیص امتیاز مسابقه, نتایج مسابقه

همانطور که میدانید شرکت کارگزاری آگاه برای ارائه خدمات بهتر و منصفانه‌تر و همچنین تکریم وفاداری مشتریان، اقدام به راه‌اندازی بآشگاه نموده است که در آن هم مشتریان و هم سایر افرادی که مشتری ما نیستند بتوانند با انجام فعالیت‌های مختلف در آن، امتیاز و وجه نقد دریافت کنند و از خدمات و مزایای بآشگاه بهره‌مند شوند. روش‌های افزایش وجه نقد موجود در حساب بآشگاه و چگونگی انتقال آن به حساب معاملاتی خود، در این مطلب شرح داده شده است.

۱- عضویت در بآشگاه:۰۲

مشتریان و سایر کاربران با عضویت در بآشگاه کارگزاری آگاه، علاوه بر۳۰۰ امتیاز، وجه نقدی معادل ۱۰۰,۰۰۰ ریال به عنوان هدیه عضویت از کارگزاری آگاه دریافت می‌کنند. البته این امکان وجود دارد که در اولین ورود مشتریان، امتیاز و ریال بیشتری نصیب آنان شود که مازاد ۳۰۰ امتیاز و ۱۰۰,۰۰۰ ریال، مربوط به هدیه وفاداری مشتری در ۳ سال گذشته و انجام معاملات او از طریق کارگزاری آگاه است. این اتفاق یکبار رخ خواهد داد، زیرا هر فرد امکان یکبار عضویت را دارد و این روش درواقع شروع دریافت اولین وجه نقد در بآشگاه به حساب می آید.

۲- معرفی بآشگاه به افراد دیگر:

کاربران و مشتریان پس از عضویت می‌توانند از طریق معرفی بآشگاه به افراد دیگر، هم امتیاز کسب کنند و هم وجه نقد بآشگاه خود را افزایش دهند. با مثالی ساده به بیان این مورد می‌پردازیم:

آقای حسینی که از مشتریان کارگزاری آگاه است، بآشگاه مشتریان را به تعدادی از دوستان و آشنایان خود معرفی می‌کند و مزایای عضویت در بآشگاه را برای آن‌‌ها شرحراهنمای بآشگاه مشتریان آگاه، کارگزاری آگاه، ورود به بآشگاه، نحوه ثبت نام در بآشگاه مشتریان، عضویت در بآشگاه، تغییر عکس پروفایل، منوی کاربری بآشگاه، نوار ابزار بآشگاه، محاسبه ریال و امتیاز بآشگاه، انتقال امتیاز, انتقال ژنولوژی, گزارش امتیازات, تراز ریال وهزینه, اتصال با سایر سیستم ها, اتصال با ساعت همفکران, اتصال با سایت آواگلد, ثبت درخواست واریز وجه, مسابقه می‌دهد و از ایشان می‌خواهد که عضو بآشگاه شوند و آقای حسینی را به عنوان معرف خود انتخاب کنند. پس از معرفی بآشگاه، تعدادی از این افراد، عضو بآشگاه کارگزاری آگاه می‌شوند و آقای حسینی را به عنوان معرف خود انتخاب می‌کنند که با این فعالیت (معرفی معرف) به آقای حسینی ۳۰۰ امتیاز تعلق می‌گیرد و ۴۰۰ امتیاز نیز به خود افراد به دلیل اعلام معرف تخصیص داده می‌شود. پس از انتخاب معرف، اگر هرکدام از این افراد معادل ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال از خدمات کارگزاری ایجاد درآمد کنند‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌، مبلغ ۵۰۰,۰۰۰ ریال معادل ۵۰ درصد درآمد به وجه نقد آقای حسینی در بآشگاه اضافه می‌گردد. ایجاد این درآمد ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریالی می تواند حاصل از خرید بسته‌های آموزشی، بسته‌های تحلیلی توسط کاربران و یا حتی کارمزد حاصل از انجام معاملات اوراق بهادار یا آتی سکه باشد.

اما دو سوال مهمی که در اینجا مطرح می‌شود این است که:

الف) آیا واریز مبلغ ۵۰۰,۰۰۰ ریال به حساب آقای حسینی از همه زیر مجموعه‌های وی قابل کسب است؟raise money2

پاسخ این است که ایشان در صورتی می‌تواند این مبلغ را از زیر مجموعه‌ خود دریافت کند که زیر مجموعه وی، مشتری کارگزاری آگاه نباشد و پس از عضویت در بآشگاه ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال درآمد برای اولین بار در بآشگاه ایجاد کند یا زیر مجموعه وی، مشتری غیر فعال کارگزاری آگاه باشد و پس از عضویت در بآشگاه اولین درآمد ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریالی خود را ایجاد نمایند. همچنین آقای حسینی این مبلغ را تنها از زیر مجموعه‌های مستقیم خود می‌تواند دریافت کند و از طرف زیرمجموعه‌های غیرمستقیم (زیرشاخه‌ها)، تنها امتیاز دریافت خواهد کرد.

 • مشتری غیرفعال به شخصی اطلاق می‌شود که پس از انجام مراحل کدگیری با کارگزاری آگاه معامله‌ای انجام نداده یا کارمزد ایجاد شده توسط ایشان کمتر از ۱۰۰ هزارتومان بوده است و یا مشتری آگاه بوده ولی به مدت دو سال هیچگونه معاملهای نکرده است. در نتیجه اگر زیر مجموعه آقای حسینی از مشتریان فعال کارگزاری آگاه باشد، شامل موارد ذکر شده در بالا نخواهد شد و مبلغی به حساب بآشگاه ایشان واریز نمی‌گردد اما همچنان امتیاز خواهد گرفت.

ب) آیا آقای حسینی می‌تواند از یک زیر مجموعه خود دوبار مبلغ ۵۰۰,۰۰۰ ریال را دریافت نماید؟

آقای حسینی از هر زیر مجموعه مستقیم خود، تنها یکبار امکان دریافت این مبلغ را دارد؛ بنابراین برای بهره مندی از این مبلغ برای دفعات بیشتر، ایشان می‌تواند بآشگاه را به افراد بیشتری معرفی کند.

۳- انجام معاملات اوراق بهادار یا آتی سکه:

در بآشگاه مشتریان علاوه بر سطح کاربر (سطح ۰)، ده سطح دیگر نیز وجود دارد که از قله بیستون تا دماوند را شامل می‌شود. مشتریان کارگزاری آگاه با توجه به سطحی که در بآشگاه مشتریان دارند، با انجام معاملات اوراق بهادار یا آتی سکه از تخفیف نقدی کارمزد برخوردار می‌گردند. تخفیف کارمزد در بین سطح‌های مختلف بآشگاه از ۱۰% تا ۲۵% متغیر است که این تخفیف پس از انجام هر معامله بلافاصله از طریق سامانه معاملانی کارگزاری آگاه، به صورت وجه نقد به حساب بآشگاه وی واریز می‌گردد. مشتریان می‌توانند این وجه نقد را به موارد زیر تخصیص دهند:

 • خرید بسته‌های آموزشی
 • خرید بسته‌های مشاوره‌ای -تحلیلی همفکران و آواگلد
 • خرید بسته‌های اعتباری
 • انتقال وجه به حساب معاملاتی و برداشت از طریق حساب بانکی
 • انتقال وجه به حساب معاملاتی و خرید سهام

قابل ذکر است که تخصیص وجه نقد از طریق تخفیف کارمزد، تنها مختص مشتریان کارگزاری آگاه است.

به عنوان مثال:

در مثال قبل گفته شد که آقای حسینی از مشتریان کارگزاری آگاه بوده و درسطح ۱۰ (قله دماوند) بآشگاه مشتریان قرار گرفته است. در حال حاضر در این سطح مشتریانی که به معامله اوراق بهادار می‌پردازند ۲۵% تخفیف کارمزد دریافت می‌کنند. یعنی اگر آقای حسینی ۱,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال (صد میلیون تومان) از سهام یک نماد خرید نماید یا به همین میزان سهام بفروشد، کارمزد سهم کارگزاری برابر با ۴,۰۰۰,۰۰۰ ریال خواهد بود که از این مبلغ ۲۵% آن معادل ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال به عنوان تخفیف کارمزد به حساب بآشگاه مشتری واریز خواهد شد.

آقای محمدی نیز از مشتریان آتی سکه کارگزاری آگاه بوده و در سطح قله دماوند بآشگاه مشتریان قرار گرفته‌ است. در سطح قله دماوند، مشتریانی که به معامله آتی سکه می‌پردازند ۲۰% تخفیف کارمزد دریافت می‌کنند. یعنی اگرآقای محمدی ۵۰۰ معامله (خرید یا فروش) انجام دهد از ۸,۰۰۰,۰۰۰ ریال کارمزدی که به این معامله تعلق می‌گیرد تنها ۶,۴۰۰,۰۰۰ ریال آن را می‌پردازد و بقیه این کارمزد (۱,۶۰۰,۰۰۰ریال) به حساب بآشگاه وی واریز می‌گردد (قابل توجه است که تخفیف کارمزد برای انجام معاملات آتی سکه در بآشگاه، در دست توسعه است).

قابل ذکر است درصورتی که مشتری در سطح کاربر (سطح ۰) بآشگاه قرار گرفته باشد، هیچگونه تخفیف در خصوص انجام معاملات و تخفیف مربوط به خرید بسته‌های آموزشی یا بسته‌های مشاوره‌ای به وی تعلق نخواهد گرفت. بنابراین مشتری برای بهره‌مندی از تخفیف کارمزد، تخفیف در خرید بسته‌های آموزشی و بسته‌های مشاوره‌ای باید در فعالیت هایی از قبیل: انجام معاملات، ارائه نظر در بلاگ باشگاه، خرید بسته‌های آموزشی و تحلیلی، شرکت در مسابقات و نظرسنجی و … شرکت نماید تا بتواند با گرفتن امتیاز بیشتر به سطوح بالاتر بآشگاه ارتقا پیدا کند.

۴- شرکت در مسابقات‌ بآشگاه کارگزاری آگاه:

در تب مسابقه‌ بآشگاه کارگزاری آگاه، هر هفته تعدادی سوال طراحی و اجرا می‌شود و شرکت کنندگان با پاسخگویی به اینراهنمای بآشگاه مشتریان آگاه، کارگزاری آگاه، ورود به بآشگاه، نحوه ثبت نام در بآشگاه مشتریان، عضویت در بآشگاه، تغییر عکس پروفایل، منوی کاربری بآشگاه، نوار ابزار بآشگاه، محاسبه ریال و امتیاز بآشگاه، انتقال امتیاز, انتقال ژنولوژی, گزارش امتیازات, تراز ریال وهزینه, اتصال با سایر سیستم ها, اتصال با ساعت همفکران, اتصال با سایت آواگلد, ثبت درخواست واریز وجه, مسابقه سوالات با یکدیگر رقابت می‌کنند. در پایان هر هفته به نفرات برتر امتیاز داده میشود و در پایان هر ماه، به ۱۰ نفر برتر یا رتبه‌های اول و دوم (که هر کدام تعداد برنده بیشتری داشته باشد) جایزه نقدی تعلق می‌گیرد. قابل ذکر است که شرکت در مسابقه برای همه مشتریان و کاربران امکان‌پذیر است.

چگونگی دریافت وجه نقد موجود در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه:

مشتریان برای دریافت وجه نقد خود، پس از ورود به بآشگاه مشتریان در تب خدمات بآشگاه، باید آیکن “ثبت درخواست واریز وجه” را انتخاب و بر روی گزینه “درخواست جدید” کلیک کنند و پس از وارد کردن مبلغ درخواستی و ارسال درخواست، وجه نقد به صورت آنی به حساب معاملاتی فرد واریز می‌گردد. مبلغ منتقل شده، قابل بازگشت به حساب بآشگاه نیست.

 

راهنمای بآشگاه مشتریان آگاه، کارگزاری آگاه، ورود به بآشگاه، نحوه ثبت نام در بآشگاه مشتریان، عضویت در بآشگاه، تغییر عکس پروفایل، منوی کاربری بآشگاه، نوار ابزار بآشگاه، محاسبه ریال و امتیاز بآشگاه، انتقال امتیاز, انتقال ژنولوژی, گزارش امتیازات, تراز ریال وهزینه, اتصال با سایر سیستم ها, اتصال با ساعت همفکران, اتصال با سایت آواگلد, ثبت درخواست واریز وجه, مسابقه, نحوه تخصیص امتیاز مسابقه, نتایج مسابقه

چگونگی دریافت وجه نقد موجود در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه

قابل ذکر است اگر فردی مشتری کارگزاری آگاه نباشد و به‌طور مثال در سطح ۲ (قله رامند) بآشگاه قرار گرفته باشد، برای دریافت وجه نقد موجود در حساب بآشگاه خود، لازم است پس از دریافت کد معاملاتی از کارگزاری آگاه، مبلغ مورد نظر را  طبق فرآیند توضیح داده شده به حساب معاملاتی خود واریز نماید. در غیر اینصورت تنها این امکان را دارد که  از وجه نقد بآشگاه برای خرید بسته‌های مشاوره‌ای –  تحلیلی یا بسته‌های آموزشی استفاده نمایند. با توجه به اینکه کاربر در سطح رامند بآشگاه قرار گرفته است، برای خرید هر یک از بسته‌های آموزشی یا تحلیلی به اندازه ۳۰% تخفیف دریافت می‌کند.

در پایان بار دیگر خاطرنشان می‌سازد که عضویت برای همگان (مشتریان و کاربران) رایگان است. تنها تفاوت گروه کاربران با مشتریان در این است که مشتریان کارگزاری آگاه امکان استفاده از همه بخش‌های مختلف بآشگاه را خواهند داشت ولی کاربران امکان استفاده از برخی خدمات آن نظیر تخفیف کارمزد، خرید بسته‌های اعتباری و برداشت وجه نقد را نخواهند داشت. برای عضویت در بآشگاه کارگزاری آگاه و بهره‌مندی از همه خدمات آن هم‌اکنون اقدام کنید.

قصد یادگیری و پیشرفت در بورس را دارید؟

از صفر تا صد بورس را توسط بهترین اساتید آموزش ببینید. لطفاً برای کسب اطلاعات کامل‌تر، مشخصات خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.

279 پاسخ به “چگونه می‌توان وجه نقد موجود در بآشگاه را افزایش داد؟”

 1. parsas60 گفت:

  سلام
  با تشکر از توضیحات کامل شما ، در تاریخ ۱۹-۰۸-۹۴ یک معامله در بازار توافقی داشتم ولی نه امتیاز و نه وجه نقد آن در حساب باشگاه برایم ثبت نشده
  لطفا رسیدگی و یا راهنمایی بفرمایید
  سپاس

  ۱۳
 2. bahman62 گفت:

  سلام خسته نباشید چرا ازدیروز امتیاز ووجه نقد تخفیف معاملات من به حسابم نمیاد. کد باشگاه۵۸۷

  ۲
  • Agah گفت:

   سلام
   مشکل شما به تیم پشتیبانی اعلام شده و در دست بررسی است.

   ۰
   • محمد رضا مصلایی زاده گفت:

    با سلام .من ۶ نفر معرفی کردم و معاملات زیادی داشتم و امتیاز و وجه پولی خوبی بدست آوردم.ولی چون اطلاع نداشتم ، وجه نقد رو برداشت کردم. در حال حاضر وجه نقد کمی دارم و به اعتبار احتیاج دارم. آیا راهی وجود داره به غیر از روش های ذکر شده که مبلغی واریز کنیم؟

    ۱
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     خیر، برای افزایش وجه نقد بآشگاه به روش های گفته شده (انجام معاملات و دریافت تخفیف کارمزد،شرکت در مسابقات و دریافت هدایای نقدی آن،فعال شدن زیر مجموعه شما و دریافت هدیه نقدی) امکانپذیر است.

     ۰
 3. daneshb گفت:

  با سلام و تشکر
  در تبدیل کاربر به مشتری اگاه ایا امکان اینکه مشتری بدون مراجعه ی حضوری به کارگزاری
  میتواند کد انلاین دریافت کند یا خیر؟
  با فرض داشتن کد بورس و کد انلاین کارگزاری دیگر

  اگر مقدور نیست لطفا مقدماتش را فراهم کنید
  با ارسال و اسکن مدارک و خلاصه هر راه دیگر
  ضمنا این امکان برای دیگر کارگزاریها فراهم است
  سپاس

  ۳
 4. daneshb گفت:

  ضمنا در تبدیل کاربر به مشتری در اخرین مرحله پیغام
  غیر قابل برگشت میدهد که این پیغام برای بنده ابهام دارد
  لطفا توضیح دهید
  سپاس

  ۱
  • Agah گفت:

   با سلام
   پیغام مذکور به این علت است که شما از فرآیند مورد نظر مطمئن هستید. زیرا پس از اتصال کاربری به آنلاین، شما دیگر به حساب کاربری قبلی دسترسی نخواهید داشت و از آن پس لازم است با کد آنلاین خود در بآشگاه وارد شوید.

   ۳
 5. daneshb گفت:

  با سلام
  سوال مربوط به زمان پزداخت سود و مرجع صالحه بنظر بنده ابهام دارد
  مرجع شرکتهای بورسی هیت داوری است
  و مرجع شرکتهای غیر بورسی دادگاه است
  پس گزینه سوم درست است
  اگر منظور شما از شرکتهای خارج از بورس شرکتهایی است که توسط سازمان بورس
  ثبت نشده اند پس سازمان بورس و هیات داوری بورس نمیتواند مرجع باشد و دادگاه است

  وشما در سوال قید کرده اید وبه ترتیب شرکتهای بورس و خارج بورس را سوال کرده اید و سپس مرجع
  صالحه را خواسته اید
  اینطور بنظر بنده میرسد که بخش دوم سوال مرجع صالحه ۱- شرکتهای بورس و ۲-شرکتهای خارج از بورس کدامند؟
  لطفا اگر اشتباه میکنم اصلاح فرمایید
  سپاس

  ۳
  • Agah گفت:

   با درود و وقت بخیر خدمت شما دوست عزیز:
   تعریف شرکت‌های خارج ازبورس: شرکت‌های خارج از بورس شرکت‌هایی هستند که نزد سازمان بورس اوراق بهادار پذیرفته شده باشند اما سهام آن‌ها در بازار بورس معامله نمی شود. این شرکت‌ها تابع قوانین سازمان بورس اوراق بهادار هستند. لذا مرجع صالح برای حل اختلاف هیئت داوری است.
   بنابراین پاسخ صحیح گزینه ۲ (هشت ماه پس از تصمیم مجمع عمومی-هیئت داوری بازار اوراق بهادار) است.

   ۱
  • حسین گفت:

   چگونه می توان باشگاه را به دیگران معرفی کرد.

   ۰
   • agah9 گفت:

    سلام دوست عزیز،
    بعد از ورود به حساب بآشگاه، با انتخاب کشویی موجود کنار عکس کاربری خود، گزینه‌ی پروفایل من را انتخاب نمایید و در انتهای صفحه باز شده می‌توانید آدرس موجود در کادر "لینک عمومی پروفایل" را برای اشخاص دیگر ارسال نمایید. در صورتی که آن شخص از طریق لینک ارسالی شما در بآشگاه ثبت نام کند به عنوان زیرمجموعه شما شناخته خواهد شد.

    ۱
 6. daneshb گفت:

  راههای مطالبه سود در صورتی که شرکت به تعهدات قانونی خود در قبال سهامداران مبنی بر پرداخت سود اقدام نکرد چه می باشد؟

  در این خصوص باید بین شرکتهای پذیرفته شده در بورس و شرکتهای غیر بورسی تفاوت قایل شد .در خصوص شرکتهای خارج از بورس مراجع عمومی صلاحیت خواهند داشت و با توجه به میزان طلب مرجع صلاحیت دار انتخاب می شود که صلاحیت شورای حل اختلاف تا مبلغ ۵میلیون تومان و بالاتر از این مبلغ در محاکم حقوقی دارای صلاحیت مطرح می شود.

  لکن در خصوص شرکتهای پذیرفته شده در بورس، راه حل قدری ساده تر می باشد و روند رسیدگی به نظر کوتاه تر می باشد بدین توضیح که برای دریافت سود می توان به هیات داوری سازمان بورس مراجعه کرد.

  ۰
 7. behzad12406 گفت:

  سلام
  یه پیشنهاد داشتم هر روز یه سهم رو بررسی کنید تا اعضا بیان و هم اطلاعات اعضا افزایش پیدا کنه و هم با مشورت با همدیگه بتونیم سهم های خوب رو برای سرمایه گذاری شناسایی کنیم.
  درآمد اعضا اگر زیاد بشه در نتیجه در آمد کارمزدی کارگزاری هم افزایش پیدا میکنه

  ۰
 8. daneshb گفت:

  سلام
  اگر دیدگاه و نظرتان دوستان و جوابیه دوستان کارگزاری قابلیت تایید یا رد داشته باشن
  بسیار مفید خواهد بود
  منظورم اضافه کردن گزینه لایک و ان لایک است
  سپاس

  ۱۲
 9. daneshb گفت:

  سلام
  مسابقه ۲۱ابان ماه سوال نرم افزار اسا
  که ابهام زیاد دارد
  اگر هدف طراح مطالعه دقیق و دقت وتمرکز بیشتر بر ایتم های نرم افزار اسا باشد
  باید تبریک گفت چون به هدفش رسید
  چرا؟
  چون این سوال پیچده را میتوتن گفت جواب صحیح در تمام گزینه ها وجود دارد ولی در گزینه ۳ چون بطور مستقیم
  امکان ویرایش نیست میتوان صحیح تر باشد البته بدید اینجانب
  بطور خلاصه با شیفت + ایکس مستقیما قابلیت ویرایش وجود دارد پس ۳ گزینه شیفت + ایکس دارد و نمیتوان جواب باشد
  چون سوال میگوید نمیتوان سوال را ویرایش کرد
  در گزینه سوم که احنمالا جواب مورد نطر شماست در نوار ابزار بالای صفحه هم از طریق ایکن و هم از طریق مدیریت سفارشات قابلیت ویراش وجود دارد ولی نه بطور مستقیم
  موفق باشید

  ۳
  • Agah گفت:

   سلام
   هدف از برگزاری مسابقه علاوه بر افزایش دانش مخاطب، این است که وی وقت بیشتری را برای تفکر در حوزه سوال مطرح شده داشته باشد و در هیجان مسابقه قرار گیرد.
   در سوال مورد نظر شما نیز گزینه اشتباه گزینه ای اس که حداقل یکی از موارد ذکر شده در آن اشتباه باشد (حتی اگر سایر موارد موجود در آن گزینه صحیح باشد).
   با سپاس از همراهی شد.

   ۱
 10. daneshb گفت:

  سلام
  لطفا امکان حذف و ویرایش نظر یا پیشنهاد ارسالی را توسط کاربر به بخش ارسال دیدگاه
  اضافه نمایید
  سپاس

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   با توجه به اینکه پس از ارسال دیدگاه توسط شماگرامیان، لازم است مدیر سایت دیدگاه شما را تایید نماید، امکان حذف یا ویرایش توسط شماوجود نخواهد داشت. علاوه بر این ارسال دیدگاه در سایت‌ها متفاوت از شبکه های اجتماعی است و امکان ویرایش یا حذف آن توسط کاربر وجود ندارد.

   ۰
 11. جم گفت:

  ببخشید چطور میشه دیگران را به باشگاه معرفی کرد؟
  آیا باید حتما مشتری آگاه بود و فرد معرفی شده هم مشتری کارگزاری آگاه باشه؟

  ۰
 12. AA0614 گفت:

  سلام وسایت باشگاه هیچ چیز معلوم نیست و هیچ کاری انجام نمیشه لطفا مشکل را رفع نمایید.ٰ" با تشکر"

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   در تماس تلفنی حضورتان اعلام شد که اشکالی در سایت وجود ندارد. لطفاً از مرورگر فایرفاکس یا کروم استفاده نمایید.

   ۰
  • agah01265 گفت:

   منم بعضی وقتها در فایرفاکس مشکل ایشان را دارم؟!

   ۰
   • Agah گفت:

    سلام
    لطفا هر زمان که با مشکلی در بآشگاه مواجه می‌شوید، با شماره ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید و یا کلید F12 را زده، تب Console را انتخاب کنید، سپس از صفحه موجود به طور کامل پرینت اسکرین تهیه کرده و به آدرس info@bashgah.com ارسال نمایید.

    ۰
 13. IchiMoku گفت:

  با درود و سپاس فراوان بابت توضیحات ارائه شده ..

  ۰
 14. arabi1367 گفت:

  خیلی عالی ولی من دارم رو اعضای جدید کار میکنم اما این طور که گفته شد به من دیگه پولی نمیرسه چون زیر مجموعه های اصلی من پر شده من هیچ سودی گیرم نمیاد...لطفا توضیح بدید..مرسی

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   محدودیتی برای زیرمجموعه های مستقیم شما وجود ندارد. بنابراین به ازای هر زیرمجموعه مستقیم شما که مشتری جدید یا غیرفعال آگاه باشد یا کاربر سایت باشد و اولین درآمد ۱۰۰ هزار تومنی را ایجاد کند، ۵۰ هزارتومان هیه به شماتعلق می‌گیرد.

   ۰
   • amerdad66@gmail.com گفت:

    سلام
    منظور شما از درآمد ۱۰۰ هزار تومانی، مجموع کارمزدهای زیرمجموعه مستقیم از معاملاتی که انجام داده است می باشد؟ یا اگر زیر مجموعه مستقیم با ۱۰۰ هزار تومان اولین معامله خود را انجام دهد ما ۵۰ هزار تومان هدیه دریافت میکنیم؟

    ۱
    • Agah گفت:

     سلام
     منظور از درآمد ۱۰۰ هزارتومانی یعنی انجام معاملات به اندازه ای که کارمزد سهم کارگزاری ۱۰۰ هزارتومان شود. انجام معامله به اندازه ۱۰۰ هزارتومان، موجب ایجاد درآمد ۱۰۰ هزارتومانی برای کارگزاری محسوب نمی شود.

     ۲
 15. mb00451 گفت:

  ایا امکان معرفی از طریق ایمیل یا لینک معرفی وجود دارد یا صرفا در منو کار بری است

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   برای معرفی معرف خود، باید از منوی کاربری اقدام کنید و کد بآشگاه معرف خودتون رو در پنجره مربوط به معرفی معرف وارد کنید.

   ۰
 16. changizym@yahoo.com گفت:

  با درود و سپاس فراوان بابت توضیحات ارائه شده

  ۰
 17. بهاره گفت:

  تشکر از توضیحات شما

  ۰
 18. yavarim70 گفت:

  من میخواهم وجه نقدم زیاد شه باید چکار کنم با تشکر

  ۰
 19. Mim گفت:

  با سلام. توضیحات جامع و مفیدی بود. از کارگزاری آگاه متشکرم.

  ۰
 20. agahkaramikamal گفت:

  با سلام

  آیا هر مشتری کارگزاری آگاه از هر زیر مجموعه ی مستقیم خود حداکثر پنجاه هزار تومان میتواند وجه نقد دریافت نماید؟ به عنوان مثال اگر یک زیر مجموعه ی مستقیم مثلا ۲۰۰ هزار تومان کسب درآمد کند آیا ۵۰ درصد یعنی صد هزار تومان وجه نقد به معرف می رسد؟؟

  ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گزامی
   هر عضو بآشگاه ( نه فقط مشتریان کارگزاری آگاه) فقط به ازای فعال شدن زیر مجموعه های مستقیم غیر فعال خودش، مبلغ ۵۰ هزار تومان دریافت میکنه.
   زیر مجموعه غیر فعال کیست؟ مشتری جدید کارگزاری است، یا مشتری قدیمی کارگزاری است که قبل از اینکه زیر مجموعه شما شود، کمتر از ۱۰۰ هزارتومان کارمزد کارگزاری ایجاد کرده باشد. همچنین اعضای بآشگاه که مشتری کارگزاری نیستند.
   در چه صورت مبلغ ۵۰ هزار تومان به معرف داده میشود؟ در صورتیکه زیر مجموعه غیر فعال اولین درآمد ۱۰۰ هزار تومانی (معادل ۲۵ میلیون تومان معامله انجام دهد، بسته همفکران، آواگلد و یا بسته های آموزشی بالای ۱۰۰ هزارتومان بخرد) را ایجاد کرده باشد.
   این هدیه به ازای فعال شدن هر زیرمجموعه غیرفعال، یکبار تقدیم اعضا میشه.

   ۱
 21. vahedia72 گفت:

  سلام ممنون جالبه

  ۰
 22. agahkaramikamal گفت:

  سلام

  غیر از ۵۰ هزار تومنی ک از طریق زیر مجموعه مستقیم می توان دریافت کرد آیا راه دیگری جهت دریافت وجه نقد از طریق زیر مجموعه مستقیم یا غیر مستقیم وجود دارد؟
  ممنون

  ۲
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   اگر پتانسیل اقزایش زیرمجموعه های مستقیم خود را دارید، لطفا با ما تماس بگیرید. ۸۲۱۵۴۲۰۰-۰۲۱

   ۰
 23. amirzakariayy@yahoo.com گفت:

  سلام
  اگر برای خرید بسته های مشاوره ای،مقدار اعتبار کافی نبود، امکان واریز وجه اینترنتی وجود دارد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   اگه مقدار ریال بآشگاهتون کافی نیست، به میزان مبلغ قابل پرداخت بسته مورد نظرتون، می تونید در سایت همفکران اکانتتون (حساب کاربری) رو شارژ کنید و بعد از طریق بآشگاه اقدام به خرید بسته کنید. در زمان خرید بسته از طریق بآشگاه، گزینه «پرداخت از ریال بآشگاه» رو انتخاب نکنید تا سیستم مبلغ مورد نظر رو از اکانت همفکران شما کسر کنه.

   ۱
 24. 2063518319 گفت:

  چرا امکاناتی برای انتقال وجه از سامانه معاملاتی به باشگاه در نظر گرفته نمیشود؟

  ۰
 25. kasani گفت:

  سلام من نزدیک یک سال است که با سرمایه نزدیک به ۳۰۰ میلیون معامله میکنم ولی متاسفانه امروز عضو باشگاه شدم اصلا خبر نداشتم! الان میخوام اعتبار بگیرم .هیچ راهی نداره وجه نقدمو افزایش بدین؟ ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   افزایش ریال به صورت دستی انجام نمیشه، یعنی امکان اینکه مثلا شما از کارت بانکی خود آن را اضافه کنید، وجود ندارد. از طریق روش هایی که در همین مطلب آمده، می توانید نسبت به افزایش موجودی بآشگاه خود اقدام نمایید.

   ۰
 26. kasani گفت:

  ببخشید منظورمو درست بیان نکردم.من الان چند ماهه دارم با ۳۰۰ میلیون معامله میکنم و در سطح ۴ هستم ولی تازه عضو باشگاه شدم امکان دارد که تخفیف کارمزد معامله های که قبل از عضویتم انجام دادم به حساب باشگاهم واریز بشه؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   با توجه به گردش کاری، برای معاملات پیش از عضویت شما مبلغ ۲۰۰ هزار ریال به همراه ۷۷۱۹ امتیاز محاسبه و به شما تخصیص داده شده است.

   ۰
 27. kasani گفت:

  مگه میشه؟! مگه داریم؟! ۳۰۰ میلیون تومان =۲۰۰ هزار ریال. خواهش میکنم رسیدگی کنید.

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام
   مکانیزم محاسبه ریال پیش از عضویت متفاوت از مکانیزم محاسبه پس از عضویت است. اگر شما عضو بآشگاه شده بودید و معامله می کردید، تخقفیف کارمزد مطابق سطح خود دریافت می کردید.

   ۱
 28. kasani گفت:

  سلام مجدد .هیچ راهی وجود نداره که این هفته با پول خودم ۵۰ میلیون اعتبار بگیرم؟ سقف گرفتن اعتبار چقدره ؟مثلا میشه من ۵ تا ۵۰ میلیون اعتبار همزمان بگیرم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   شما برای تهیه هر بسته اعتباری باید مبلغ خرید آن را در سامانه بآشگاه داشته باشید.
   درخواست شما در صورتیکه قرارداد اعتباریتون این مبلغ رو پوشش بده و وجه تضمین کافی در کارگزاری داشته باشید، امکان پذیره.

   ۰
   • basiri94@yahoo.com گفت:

    این دو شرط با همه یا اگه اعتبار باشگاه کافی نباشه ولی معادل ۶۰ درصد، دارایی سهام داشته باشیم میشه بسته اعتباری گرفت؟

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     شرایط دریافت بسته اعتباری در مطلب روش دریافت اعتبار معاملاتی در بورس اوراق بهادار از کارگزاری آگاه بطور کامل بیان شده است. از جمله این شزایط:
     ۱- متقاضی مشتری کارگزاری آگاه باشد.
     ۲- متقاضی ریال کافی برای تهیه بسته اعتباری مورد نظر در بآشگاه داشته باشد.
     ۳- مشتری قرارداد اعتباری با کارگزاری داشته باشد.
     ۴- مشتری ملزم است حداقل ارزش تضمینی معادل میزان اعتبار درخواستی، نزد کارگزاری آگاه داشته باشد. ارزش تضمین برابر است با ۶۰ درصد دارایی سهام.

     ۰
 29. sysma گفت:

  سلام
  اگر امکان داشت که بسته های اعتباری بصورت عادی هم خریداری بشه خیلی عالی میشد؟
  آیا امکان خریداری بسته های اعتباری برای معامله وجود خواهد داشت؟

  سپاس

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   تهیه اعتبار از وجوه خارج از بآشگاه خلاف مقررات شرعی است و امکان پذیر نیست. فعالسازی بسته های اعتباری به منظور انجام معامله با استفاده از وجه نقدتان در خود بآشگاه میسر است.

   ۱
 30. حسین گفت:

  با سلام. فرض من صد میلیون تومن سهم بخرم و قرارداد اعتباری رو هم امضا کنم نمی تونم اعتبار بگیرم تا چندین میلیون پول خرید بسته اعتباری بیاد تو باشگاه. خوب این منطقی نیست مدتها طول می کشه که تخفیف کارمزدهای من به۲٫۶ میلیون برای خرید بسته اعتباری ۵۰ میلیونی برسه!

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   شما میتونید از رسوب مانده خود نزد کارگزاری و دریافت وام استفاده کنید.

   ۰
   • حسین گفت:

    درسته ولی کسی که داره چند صد میلیون سهم میخره با این سیستمی که نمیشه توش اعتبار خرید به راحتی عملا نمی تونه ۶۰ درصد دارایی بورسی اش اعتبار بگریه کاملا مشخصه.
    بسته اعتبار ۵۰ میلیونی برای ۱۲ ماه قیمتش ۹ میلیون تومن هست میشه بفرمایید اصلا چطور امکان داره با صد میلیون خرید سهم و حتی خرید و فروش مکرر کسی بتونه با تخفیف کارمزد همچین پولی در باشگاه داشته باشه؟
    آیا امکان گرفتن اعتبار از خود کارگزاری در حالت دیگری وجود داره؟ چون به نظر من اگر فقط با این شیوه از باشگاه باشه عملا کسی نمیتونه اعتبار بگیره

    ۱
    • Agah گفت:

     سلام
     دوست عزیز بحث اعتبار معاملاتی و وام قرض الحسنه هر دو از نوع اعتبارند اما منشا آنها متفاوت است. منشا ایجاد وام رسوب ماهانه پول شما است و نه دارایی های شما لذا انتظار دریافت اعتبار معادل ۶۰ درصد دارای از منشا وام قرض الحسنه اصولا صحیح نیست.
     اعتبار معاملاتی نیز منطبق بر وضعیت معاملات شماست و از طریق معاملات و سایر روش‌های دریافت ریال در بآشگاه میسر است. شاید دریافت اعتبار در ابتدا و برای مشتریان جدید نیاز به زمان داشته باشد اما در طی زمان و پس از تجمع ریال شما ممکن استگ در حال حاضر بسیاری از مشتریان محترم آگاه از مزایای اعتبار برخوردار شده اند و این روند روز به روز در حال افزایش است. خاطرجمع باشید با فعالیت مستمر شما در آگاه با وجود خدماتی چون وام قرض الحسنه و ریال جمع شونده طی زمان کمتر از چند ماه براحتی قادر به استفاده از بسته های اعتباری خواهید بود.

     ۱
 31. hamidrenozari گفت:

  از توضیحات تشکر می کنم

  ۰
 32. amin01409 گفت:

  سلام
  خسته نباشید . در تاریخ ۱۹ خرداد ۴۰۰ هزارتومان خرید عرضه اولیه وهور انجام شد . اما ریال و امتیازی در باشگاه لحاظ نشد .

  ۰
 33. سلام
  رسوب مانده چی هست و چطوری افزایشش میشه داد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  ۰
 34. agah00780 گفت:

  سلاک
  اگر زیر شاخه من از مسابقه های باشگاه ۱۰۰ هزار تومان برنده بشه به من ۵۰ هزار تومان میرسه؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   خیر. از درآمد و ریال زیرمجموعه مبلغی به معرف تخصیص داده نمی شود. بلکه چنانچه زیرمجموعه شما مشتری غیرفعال کارگزاری باشد پس از آنکه زیرمجموعه غیرفعال اولین درآمد ۱۰۰ هزارتومانی را برای کارگزاری ایجاد کند، ۵۰ هزارتومان به معرف داده می شود.

   ۰
 35. Agah16202 گفت:

  درود بر شما
  آیا فعالیت ها و معاملات زیرمجموعه نیز برای معرف افزایش امتیاز ایجاد میکند؟ (غیر از ۳۰۰ امتیاز ابتدایی)
  باتشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   امتیازی بایت فعالیت زیرمجموعه به شما اعطا نمی شود بلکه اگر در زیر مجموعه‌های مستقیم، افرادی باشند که مشتری آگاه نبوده و یا جزو مشتریان فعال آن به شمار نیایند، به محض آنکه اولین در آمد ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریالی ایجاد نمایند، میزان ۵۰۰,۰۰۰ ریال آن به عنوان هدیه معرف تعلق می‌گیرد. این مبلغ فقط برای ایجاد اولین درآمد یکصد هزار تومانی برای کارگزاری آگاه است. این درآمد ممکن است حاصل از خرید بسته‌های آموزشی، مشاوره‌ای و یا کارمزد معاملات زیرمجموعه باشد.

   ۰
 36. spl_ht@yahoo.com گفت:

  سلام
  اگر از درآمد ریالی باشگاه یک بار برای اعتبار استفاده شود اون مبلغ صفر میشود و باید مجدد ریال جمع آوری کردد برای اعتبار مجدد

  ۰
 37. محمد گفت:

  باسلام و خسته نباشید. من قبلا از طریق معاملات برخط با یک کارگزاری بانکی کار کرده ام و اخیرا و خوشبختانه کد معاملاتی اگاه رو دریافت کردم با ورود اولیه (البته از طریق اسا)بنظر رسید که طراحی ان متفاوت با سایر سایت های خرید انلاین می باشد و بنده با نحوه کار با ان چندان آشنایی ندارم(بیشتر منظور ثبت خرید و فروش و یا درخواست واریز وجه است)ممنون میشوم راهنمای استفاده از آن را در اختیار قرار دهید.با تشکر از سایت و کارگزاری خوب شما..

  ۰
 38. agah386018 گفت:

  سلام
  با تشکر از اطلاع رسانیتون بنده واقعا از سیستم امتیاز دهیتون راضی هستم هر بار در مسابقه ای شرکت کردم یا معامله ای انجام دادم سریع امتیاز و مبلغش وارد حساب شده.
  خسته نباشید

  ۰
 39. milad گفت:

  سلام من برای افزایش اعتبار باشگاه برای بسته‌های اعتباری چکار کنم از کجا پول واریز کنم برای بسته..اگه راهنمایی کنید ممنون میشم/

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی برای دریافت بسته ها شما نمیتوانید پولی به حساب باشگاه خود واریز نمایید. همانطور که در بالا گفته شد، وجه نقد بآشگاه به یکی از سه روش: ۱-معاملات و دریافت تخفیف کارمزد ۲-دعوت از دوستان و ایجاد اولین درآمد ۱۰۰هزار تومانی ۳-شرکت در مسابقه و برنده شدن جایزه نقدی ، قابل افزایش است.

   ۰
 40. مهسا گفت:

  با سلام خسته نباشید در مطلب راهنمای دریافت کد معاملاتی بورس اوراق بهادار و کد آنلاین ذکر شده که احراز هویت متقاضی برای دریافت کد بورسی یا کدمعاملات برخط لازم است. در صورتی که امکان مراجعه حضوری به شعب برای من میسیر نیست و در شهری که من زندگی من هیچ شعبه ای وجود ندارد.آیا امکان دریافت کد معاملاتی از طریق پست یا ایمیل امکان پذیر هست در غیر اینصورت راهکار دیگری دارد یا غیر ؟ باتشکر

  ۰
 41. sh_19902013@yahoo.com گفت:

  سلام و خسته نباشید، مطلب خوبی بود، خیلی خوب میشد اگر باشگاه انجمن هم برای ارتباط نزدیکتر بین اعضا داشت

  ۰
 42. agah16317 گفت:

  سلام.اگه زیرمجموعه های من زیرمجموعه بگیرن ریالی به باشگاه من اضافه میشه یا فقط همون ۱۰۰ امتیاز از مزایاشه؟

  ۰
 43. taheri10381 گفت:

  با سلام
  آیا وجه موجود باشگاه را میتوانیم به کاربران دیگر انتقال دهیم؟(مشابه همان انتقال امتیاز در باشگاه)

  ۰
 44. agah03963 گفت:

  سلام. رسوب مانده برابر معدل چند ماهه مانده حساب محاسبه می شود و چند برابر معدل وام قرض الحسنه تعلق می گیرد؟

  ۰
 45. agah51066 گفت:

  سلام و خسته نباشید. من تازه وارد این سیستم شدم والان دو روزه میخوام یه سهام رو خریداری کنم و نمیتونم توی قسمت خرید فقط گزینه حساب نزد کارگزاری رو دارم و موجودی حساب نزد کارگزاری من صفره گزینه حساب نزد بانک در قسمت خرید برای من فعال نیست توی نرم افزار آسا در قسمت درخواست ها هم در خواست خرید میزنم ولی درخواست هام مردود میشه واقعا گیج شدم نمیدونم باید چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید چون اینجوری وقتی آدم تمام تلاش هاش بی نتیجست دل سرد میشه و من واقعا دوست دارم وارد بازار بشم . ممنونم از لطف شما

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی برای آنکه حساب بانکی خود را به حساب معاملاتی وصل کنید میبایست بصورت زیر عمل کنید:

   بانک ملت: برای اتصال حساب بانک ملت به حساب معاملاتی لازم است معرفی نامه به بانک ملت را از کارگزاری آگاه دریافت نموده و به یکی از شعب بانک ملت تسلیم کنید و پس از لینک شدن حساب توسط شعبه، رسید تایید را برای کارگزاری آگاه فکس یا ایمیل نمایید.

   بانک سامان: برای اتصال حساب بانک سامان به حساب معاملاتی لازم است وارد اینترنت بانک سامان شده و از طریق فهرست سمت راست صفحه به مسیر خدمات بازار سرمایه -> خرید و فروش سهام آنلاین -> ثبت درخواست رفته و کارگزاری آگاه را انتخاب کنید.

   شایان ذکر است که شما در حال حاضر می توانید بصورت پرداخت شتابی، حساب معاملاتیتان را شارژ نمایید و معاملات خود را انجام دهید.
   همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کار با نرم افزار معاملات آسا می توانید به مطلب راهنمای نسخه وب نرم افزار معاملات برخط آسا مراجعه کنید.

   ۰
 46. agah-21831 گفت:

  عالی بود بنده که عملیاتی از موارد استفاده کردم بسیار عملی ارتباط برقرار کردم

  ۰
 47. علیرضا گفت:

  با سلام

  لطفا نحوه اقدام و شرایط دریافت اعتبار برای خرید سهام با کارمزد بانکی بصورت مستقیم از کارگزاری آگاه رو هم (خارج از باشگاه ) رو اعلام بفرمایید؟

  این رسوب منظورتون میزان وجه نقد موجود در حساب برخط کارگزاری آگاه هست و چطور محاسبه میشه و آیا گردش حساب و حجم ریالی معاملات و ارزش پرتفوی انتقالی در اخذ این وام لحاظ میشه ؟ و اگر میشه به چه صورت؟

  ممنون

  ۰
 48. agahh07332 گفت:

  سلام . نسبت امتیاز و ریال چگونه است ؟

  ۰
 49. sharifi36355 گفت:

  کاش ریال هم مثل امتیاز با فعالیت در هر مسابقه بالا می رفت اینطوری عالی می شد

  ۱
 50. fa01220 گفت:

  با سلام
  بنده در تاریخ ۱/۳۰ خریدی داشتم ک در باشگاه ثبت نشده؟ن امتیاز داده ن تخفیف لطفا پیگیری کنید...خیلی ممنون

  ۰
 51. agah07198 گفت:

  باسلام وتشکر از زحمات بی دریغ شما
  سوال بنده این هست که آیا راهی هست که به طور مستقیم (واریز پول به باشگاه ) اعتبار ریالی رو افزایش داد تا از طریق آن بتوانیم به عنوان مثال اعتبار معاملاتی دریافت کنیم؟

  ۰
 52. agah25927 گفت:

  باسلام

  از زحمات شما کامال تشکر را دارم .

  فکر و ایده زیبایی پشت این تلاش شما و جود دارد

  ۰
 53. sh07238 گفت:

  دریافت وجه نقد موجود در بآشگاه مشتریان چگونه است :

  ۰
 54. agah52703 گفت:

  با سلام و خسته نباشید ایا میشه با استفاده از امتیاز باشگاه پولی که تو باشگاه در اوردیمو هم زیاد کنیم

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام
   دوست گرامی، امتیازها تنها سطح شما در بآشگاه را مشخص می کند.
   لذا با افزایش امتیاز، سطح شما در بآشگاه ارتقاع یافته و در نتیجه تخفیف معاملات شما بیشتر می شود.

   ۰
 55. agah52703 گفت:

  سلام و خسته نباشید میشه بگین من چجوری میتونم یه سبد گردان پیدا کنم یا خود کارگزاری سبد گردان معرفی میکنه

  ۰
 56. احسان گفت:

  سلام وقت بخیر
  من چند روزی هست که میخواهم از طریق آسا سهام خریداری کنم ولی با خطای موجوی حساب کافی نیست مواجه می شوم. راهنمای آسا و همچنین مطالب مختلف در بلاگ باشگاه مطالعه کردم ولی متاسفانه متوجه نشدم که چطوری میتونم موجودی را به حد مطلوب برای انجام معاملات برسانم. ضمن اینکه حسابی که من به کارگزاری اعلام کردم بانک ملی می باشد که در آسا حساب بانک ملی وجود ندارد بجاش حساب نزد کارگزاری وجود دارد؟

  ۱
 57. سلام
  واقعاً مطلب جالب و زیبایی بود.
  به انتشار همچین مطالبی ادامه بدین تا کاربران فکرشون بازتر بشه. با تشکر

  ۱
 58. AG4685 گفت:

  با سلام
  لطفا راهها و روشهای بیشتری برای افزایش وجه نقد موجود در باشگاه ارائه دهید تا امکان بهره مندی بیشتر مشتریان گردد .

  ۱
 59. ایرانی گفت:

  سلام خسته نباشید دو سوال داشتم ۱ زمان تقریبی دریافت بسته اعتباری چقدر هست یعنی پس از درخواست بسته چند روز طول میکشه که بتوان بسته اعتباری رو دریافت کرد ۲ آیا راهی وجود دارد بتوان با نیمی از مبلغ ،بسته اعتباری رو خرید کرد و مابقی رو پس از دریافت بسته و انجام معاملات واریز نمود؟

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام
   ۱- زمان استفاده از بسته اعتباری، همان تاریخ اعمالی است که شما در زمان تهیه بسته، مشخص می‌فرمایید. بسته اعتباری شما در تاریخ اعمال تعیین تکلیف می‌شود، اگر شرایط دریافت اعتبار را داشته باشید، بسته شما تایید شده و در غیر این صورت رد می شود. گزارش رد یا تاید بسته نیز در بخش گزارش/ گزارش بسته های اعتباری ،قابل مشاهده است.
   ۲- اگر منظورتان در خصوص پرداخت هزینه بسته است، در حال حاضر چنین سازوکاری وجود ندارد. یعنی مشتری در زمان تهیه بسته، هزینه آن را کامل پرداخت می‌نماید.

   ۱
 60. AG7927 گفت:

  با سلام و احترام
  سوالی به شدت ذهنم رو مشغول کرده.
  در صورتی که بسته ی خریداری شده مثلا همان دو میلیون تومان اگر سهام متضرر بشه
  روند بازگشت این پول به شما چگونه خواهد بود؟
  پیگیری قضائی و مجازات دارد؟

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام
   مشتری متعهد است که در صورت سود یا زیان مبلغ اعتبار دریافتی را تا تاریخ سررسید پرداخت نماید. این وجهمی تواند از طریق فروش سهم باشد یا واریز نقدی مبلغ به حساب معاملاتی مشتری. درصورت عدم تسویهبه موقع از سوی مشتری، بر اساس قرارداد اعتباری کارگزاری می تواند راساً نسبت به فروش سهام مشتری اقدام نماید.

   ۱
 61. نادر گفت:

  سلام، وقتی من بسته اعتباری بخرم (برای مثال یک میلیون تومان) آیا تو پرتفوی آنلاینم می تونم باهاش سهام بخرم؟ چه جوری باید پسش بدم؟

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام
   بله، توی سامانه آنلاینتون می تونید باهاش اوراق بهادار خرید کنید. برای تسویه یا باید مبلغ رو نقدی به حساب معاملاتیتون واریز کنید یا سه روز کاری قبل از تاریخ تسویه، به اندازه اعتبار دریافتیتون سهام بفروشید تا از محل فروش تسویه بشه. البته اگه امکان دریافت اعتبار جدید رو هم داشته باشید میتونید با یه اعتبار جدید، اعتبار قبلی رو تمدید کنید.

   ۱
 62. احسان گفت:

  سلام
  من به دوستام باشگاه و همینطور کارگزاری آگاه رو معرفی کردم ایشون ابتدا عضو باشگاه شدن و بعد عضو کارگزاری آگاه شدن و در حال معامله در آگاه هستند. ایا با این روش بعد از انجام معاملاتی به اندازه کافی و درامد زایی ۱۰۰هزاتومانی برای کارگزاری مبلغ ۵۰هزار تومان به بنده هدیه داده میشه ؟
  ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   اگر ایشان پیش از شروع معاملاتشان شما را به عنوان معرف در بآشگاه خود ثبت کرده باشند، پس از تبدیل ایشان به مشتری فعال، هدیه ۵۰ هزارتومانی به شما تعلق خواهد گرفت.

   ۰
   • علی گفت:

    سلام وقت بخیر
    منظور از درامد ۱٠٠هزار تومنی چیست؟

    ۰
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     این درآمد شامل کارمزد حاصل از معاملات، شرکت در کلاس‌های آموزشی، استفاده از بسته‌های تحلیلی می‌تواند باشد.البته توجه داشته باشید در صورتی که زیرمجموعه‌های شما پس از کدگیری در کارگزاری آگاه، برای اولین بار ۱۰۰ هزار تومان درآمد ایجاد کنند، ۵۰ هزار تومان آن به معرف تعلق می گیرد.

     ۰
 63. miladmahtabi1983@gmail.com گفت:

  سلام
  مطالب شما عالی بود....استفاده کردم....مخصوصا سوالهای دوستان و جوابهای شما

  ۰
 64. AJ2481 گفت:

  سلام
  مطالب بسیار خوب بود
  لیکن کاش امکانی جهت افزایش ریال باشگاه از طریق واریز وجه هم وجود داشت.

  ۰
  • Agah2 گفت:

   با سلام
   دوست گرامی به دلیل قوانین مربوط به پولشویی، امکان واریز وجه به حساب بآشگاه، وجود ندارد لذا کارگزاری آگاه، خدمات خود را از طریق بآشگاه مشتریان به علاقه‌مندان خود ارائه میدهد و درنتیجه شما فقط از طریق بآشگاه می‌توانید وجه نقد خود را افزایش دهید.

   ۰
 65. AL6140 گفت:

  سلام
  من الان ده روز متوالی هر روز وارد باشگاه شدم اما چرا دیگه برام لینک قرعه کشی نمیاد؟ قبلا لینک برام میومد اما الان چند باره ک دیگه این اتفاق نیافتاده!
  لطفا پیگیری کنید
  ممنون

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   درحال حاضر ارسال لینک قرعه کشی ورود پی در پی در بآشگاه، با مشکل مواجه شده است که بابت این مشکل از شما پوزش می‌خواهیم.
   همکاران پشتیبانی درحال پیگیری و رفع آن هستند.
   با تشکر از صبر و شکیبایی شما

   ۰
 66. AA1461 گفت:

  توضیحات بسیار جامع و خوبی بود
  یک سوال. اگر یکی از زیرمجموعه ها به مرور زمان خرید و فروش کند و ۱۰۰ هزار تومان در طول چند یا چندین ماه حاصل شود، آیا پس از حصول تدریجی ۱۰۰ هزار تومان آیا مبلغ ۵۰ هزار تومان به معرف اختصاص داده می شود؟
  متشکرم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بله اگر کارمزد معاملات زیرمجموعه سطح ۱ شما به ۱۰۰ هزار تومان برسد، هدیه به شما تعلق میگیرد. شاید این کارمزد تدریجی یا یکباره ایجاد شود، اما تفاوتی نمی کند. تنها باید به این نکته ها توجه نمایید:
   زیرمجموعه سطح ۱ برای شما می تواند این درامد را ایجاد نماید.
   زیرمجموعه شما پیش از این که شما را به عنوان معرف انتخاب کرده باشد، نباید مشتری فعال کارگزاری باشد.

   ۰
 67. AA2519 گفت:

  سلام
  بعد از درآمد زایی ۱۰۰هزاتومانی زیر مجموعه ام برای کارگزاری مبلغ ۵۰هزار تومان چند روز بعد ب حساب کاربری بنده واریز میشه؟؟

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام
   دوست عزیز لطفا برای بررسی بیشتر اطلاعات کاملتری از خودتان و زیرمجموعه تان شامل کد بآشگاه خود و ایشان برای ما ارسال بفرمایید تا بررسی شود.
   با تشکر

   ۰
 68. AO2695 گفت:

  سلام، از چه طریق میتونیم اعتبار وجه نقد از دیگران قرض بگیریم ؟

  ۲
 69. مهدی گفت:

  سلام.
  من به اشتباه وجه نقدی باشگاه رو به حساب معاملاتی منتقل کردم.
  چطوری باید این عملیات رو کنسل کنم و پول به حساب باشگاهم برگرده؟

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست عزیز
   امکان لغو درخواست انتقال وجه نقد بآشگاه به سامانه معاملاتی وجود ندارد لذا نمی‌توانید این وجه نقد را به حساب بآشگاه خود بازگردانید.
   باتشکر

   ۰
 70. hamid گفت:

  با سلام
  ی سوالی داشتم در مورد افزایش وجه نقد موجود در باشگاه
  تا اونجایی که من از توضیحاتتون فهمیدم یکی از این راههای افزایش وجه نقد درصد تخفیف کارمزد حاصل از معاملات (خرید و فروش) هست و نحوه محاسبه آن هم بصورت زیر است:
  تعداد سهم*قیمت سهم*کارمزد (خرید یا فروش)*درصد تخفیف حاصل از سطح باشگاه( ۱۰ الی ۲۵ درصد)
  اگه روش محاسبه بالا درست باشه، برای حساب من و دو نفر زیرمجموعه ام اشتباه محاسبه شده

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   درصورتی که همچنان این مشکل وجود دارد لطفا زمان انجام معامله با کد بآشگاهی افرادی که این مشکل را دارند را بفرمایید تا بررسی شود.
   باتشکر

   ۰
 71. AQ5910 گفت:

  با سلام
  آیا زیرمجموعه های خریدی انجام دهند امتیازی به من تعلق نمیگیرد؟
  که اگه جواب مثبت هست امتیازی برای من لحاظ نشده است

  ۰
  • agah4 گفت:

   سلام خدمت شما دوست بزرگوار
   اگر منظور شما امتیاز بآشگاه است تنها در زمان انتخاب معرف، امتیاز برای شما در نظر گرفته می شود. زمانی که زیرمجموعه شما کاربر باشد، ۵۰ امتیاز و زمانی که کاربر به مشتری تبدیل شود ۴۵۰ امتیاز برای شما لحاظ می گردد. دز صورتی که منظور شما وجه نقد بآشگاه است، زمانی که زیرمجموعه اولین درآمد یک میلیون ریالی را برای کارگزاری بسازد، معادل پانصد هزار ریال به حساب بآشگاه شما (وجه نقد بآشگاه) اضافه می گردد.

   ۱
 72. AQ5910 گفت:

  سلام
  ی سوالی ازتون داشتم
  داخل جدولی در سایت نوشته شده که در آینده قرار هست به ازای هر زیر مجموعه که اضافه میشود شانس قرعه کشی داده شود
  میخواستم بدونم این اینده دقیقا چ زمانی هست
  بالاخره برای ما ک سطح پایین قرار داریم و در تلاشیم از طرق مختلف( زیرمجموعه گیری، شرکت در مسابقه و ..) به سطوح بالاتر برویم شانس قرعه کشی میتواند انگیزه دو چندان به ما بدهد ( متوجه هستید که زیرمجموعه گیری کاری بسیار سخت هست)

  ۰
  • agah5 گفت:

   با سلام
   در حال حاضر زمان دقیق این رویداد مشخص نیست.
   ولی قبل از اجرایی شدن حتما از درگاه‌های مختلف اطلاع رسانی خواهد شد

   ۰
 73. AS0483 گفت:

  سلام
  منظور از اولین درآمد صد هزار تومانی (معادل ۲۵ میلیون تومان معامله انجام دهد، بسته همفکران، آواگلد و یا بسته های آموزشی بالای ۱۰۰ هزارتومان بخرد) را ایجاد کرده باشد
  طی یک معامله (۲۵ میلیون تومان معامله یکجا) یا مجموع معاملاتش در روز های مختلف به ۲۵ میلیون تومان برسد؟؟

  ۰
  • agah5 گفت:

   سلام دوست گرامی
   منظور از اولین درآمد ۱۰۰ هزارتومانی میزان مجموع کارمزدی است که برای کارگزار ایجاد می‌کند که این میزان می‌بایست به مبلغ ۱۰۰ هزار تومان برسد و یا یک بسته آموزشی یا تحلیلی به میزان ۱۰۰ هزار تومان خریداری نماید.
   باتشکر

   ۰
 74. AS5737 گفت:

  سلام،ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که آیا کد آنلاین مانند کد بورس یک کد پنج رقمی است یا نه؟
  متشکر، داود وکیلی :کد باشگاه :AS5737
  Davoodvakili2000@gmail.com

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای تعریف نام کاربری آنلاین، محدودیتی وجود ندارد و صرفا توسط مشتری از طریق سامانه آگاه اکسپرس تعریف می‌شود.
   باتشکر

   ۰
 75. AR7513 گفت:

  سلام
  با تشکر از توضیحاتتون
  ی سوالی داشتم
  اونم این بود که آیا میشه وجه نقد باشگاه یک حساب رو به حساب ی شخص دیگه انتقال داد؟
  اگر نمیشه دلیلش چیه
  چونکه وام رو میشه فروخت و دلالی از همین راه بوجود اومده

  ۱
 76. AU1552 گفت:

  با سلام
  ایا می توان مستقیما حساب باشگاه رو شارز کرد و بعد با اون مبلغ بسته اعتباری خرید ؟

  ۰
 77. AL1785 گفت:

  ممنون از اطلاع رسانی تان
  ولی کاش امکانی ایجاد میکردید که میشد به صورت نقدی اعتبار رو خرید

  ۰
 78. AQ9346 گفت:

  به کارگزاری مراجعه کردم و فرم های بسته اعتباری رو طبق دستورالعمل پر کردم ولی بسته های اعتباری من همچنان غیر فعال هستند، خواستم ببینم اقدام. دیگه ای باید انجام بدم؟
  با تشکر

  ۰
 79. AV1549 گفت:

  سلام.من می خوام مستقیم از طریق باشگاه آگاه پیشنهاد باید از چه گزینه و از چه طریقی پیشنهاد خود را وارد کنم ویا از چه طریقی باید جواب خود را دریافت کنم لطفا راهنمایی کنید به طور مثال من جواب همین پیشنهاد را نمیدانم از کجا بخوانم...

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای ارتباط با باشگاه مشتریان کارگزاری آگاه، علاوه بر کامنت‌ها می‌توانید در ساعات اداری با پشتیبانی باشگاه تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلاین، پیشنهادات خود را برای همکاران ارسال نمایید
   تا در اسرع وقت به شما پاسخ دهند.
   باتشکر

   ۰
 80. AV1549 گفت:

  با سلام من در نرم افزار آسا تریدر در خواست خرید دادم از طریق بازار بورس هم تایید شده .اشتباها گزینه ویرایش خرید راکلیک کرده ام خرید من سری دوم با قیمت بالا تری برای من ثبت شده است لطفا می خواستم قضیه چی هسن....؟

  ۰
 81. AV1549 گفت:

  با سلام .یه گزینه جستجو در باشگاه آگاه بزارین تا بجای اینکه ما از گوگل سرچ کنیم و گوگل مارا به باشگاه معرفی کند ما بتوانیم مستقیما از داخل باشگاه جواب سوال خود را درباره ی بورس سرچ کنیم.با تشکر

  ۰
 82. AV1549 گفت:

  سلام.اگه امکان داره امکان واریز وجه نقد از طریق کارت عابر بانک جهت خرید بسته های اعتباری موجود در باشگاه آگاه را اضافه کنید؟

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام دوست گرامی
   باتشکراز ارائه پیشنهاد شما.
   تاکنون به دلیل محدودیت های پولی موجود و قانون پولشویی، امکان اضافه کردن این مشخصه وجود ندارد و تنها با موجودی نقد باشگاه از طریق فعالیت ها امکان خرید اعتبار وجود دارد. امیدواریم در آینده با رفع محدودیت ها این مشخصه امکان پذیر شود.

   ۰
 83. AS3575 گفت:

  امکان افزایش وجه نقد از طریق واریز را به امکانات باشگاه اضافه کنید.
  امکان افزایش وجه نقد از طریق واریز را به امکانات باشگاه اضافه کنید.
  امکان افزایش وجه نقد از طریق واریز را به امکانات باشگاه اضافه کنید.
  امکان افزایش وجه نقد از طریق واریز را به امکانات باشگاه اضافه کنید.
  امکان افزایش وجه نقد از طریق واریز را به امکانات باشگاه اضافه کنید.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   به دلیل قوانین مربوط به پولشویی و قوانین سازمان بورس، امکان انتقال وجه نقد باشگاه به فرد دیگر و یا واریز وجه به حساب بآشگاه، وجود ندارد.
   باتشکر از اعلام نظر

   ۰
 84. AV4313 گفت:

  باسلام
  چرا این اواخر در برخی روزها امتیاز ورود روزانه به باشگاه برای من تعلق نمیگیرد؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   شما در تاریخ ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت به باشگاه وارد نشده اید.
   اما باقی روزها، امتیاز ورود به باشگاه را دریافت کرده‌اید.
   برای مشاهده، لطفا به بخش گزارش امتیاز در سایت باشگاه مراجعه بفرمایید.
   باتشکر

   ۰
 85. AV4313 گفت:

  شرط نوشتن کامنت در وبلاگ و دریافت امتیاز بابت آن چیست؟

  ۰
 86. AU0902 گفت:

  با سلام
  من همه دوستانم رو که به باشگاه معرفی میکنم کد یکی از دوستانم که زیر مجموعه من هست رو میدم این بهتره یا اینکه کد حودم رو به هر کاربر جدید بدم لطفاراهنمایی نمایید

  ۰
 87. امیرحسین گفت:

  با تشکر از پاسخگویی های و راهنمایی های سریع شما

  ۰
 88. امیرحسین گفت:

  با تشکر از پاسخگویی و راهنمایی های سریع شما

  ۰
 89. AX4534 گفت:

  با تشکر از راهنمایی ها و پاسخگویی های سریع شما

  ۰
 90. AO9327 گفت:

  سلام چرا نمیشه از طریق واریز وجه نقد را افزایش داد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   افزایش وجه نقد بآشگاه تنها از طریق انجام فعالیت های بآشگاهی نظیر معرفی مشتری فعال، انجام معاملات و کسب رتبه برتر درمسابقات امکان پذیر است.
   به دلیل قوانین پولشویی امکان واریز وجه در باشگاه وجود ندارد.
   باتشکر

   ۰
 91. AX5715 گفت:

  سلام .ببخشید من یکی از اعضای باشگاه که نفر برتر در مسابقات شده رو به عنوان معرف انتخاب کردم .چون ایشان در قسمت معرفی خودشان اعلام کردند که هر کس کد منو به عنوان معرف بزنه من ۵۰۰۰۰ امتیاز بهش میدم . اما نمیدونم چطور با ایشان تماس بگیرم . لطفا راهنمایی بفرمایید. کد باشگاه ایشان AE1467 هست.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   این موضوع در واقع توافقی بین شما و معرف باشگاه شماست.
   و باشگاه در این خصوص هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
   باتشکر

   ۰
 92. AX9661 گفت:

  سلام
  ممنون از کارگزاری اگاه بابت خدمات عالیتون
  تخفیف کارمزد به اعتبار باشگاه خود شخص اضافه میشه درسته؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   براساس سطح بآشگاهی که دارید تخفیف کارمزد خرید و فروش سهام به وجه نقد بآشگاه شما اضافه می شود.
   باتشکر

   ۰
 93. AQ9890 گفت:

  کاش‌ میشد پرداخت وجه کرد

  ۰
 94. misam گفت:

  سلام
  بنده از مشتریان کارگزاری و باشگاه هستم در مواردی وقتی عضو جدیدی معرفی کردم و کد باشگاه خودم ارایه کردم متاسفانه مشخصات شخص جدیدی درج گردید و پیگری تلفنی بنده تا این تاریخ به نتیجه نرسیده است
  باتشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   دوست گرامی حتما در زمانی که می خواهید لینک ثبت نام را به دوستانتان بدهید لینک اصلی را ارائه نمایید. یعنی bashgah.com یا ex.agah.com
   اگر لینکی را از جایی کپی یا فوروارد می کنید، احتمالا لینک متعلق به معرف خاصی است که با ثبت نام دوستانتان، آن فرد به عنوان معرف ثبت می شود.

   ۰
 95. AJ2719 گفت:

  سلام. من مبلغی را در حساب باشگاهم دارم. برای خرید بسته پیامکی مجبور به واریز مابه التفاوت مبلغ موجود و مبلغ خرید بسته هستم. چگونه می توانم مبلغ فوق را به حساب باشگاه بصورت آنلاین واریز کنم و بسته مورد نظر را پس از پرداخت سفارش دهم ؟
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   امکان واریز وجه به حساب باشگاه وجود ندارد. شما تنها با فعالیت باشگاهی می توانید وجه نقد باشگاهی خود را افزایش دهید. برای خرید بسته های تحلیلی همفکران می توانید از طریق خود سایت همفکران نیز اقدام کنید.
   باتشکر

   ۰
 96. BA4151 گفت:

  سلام امکان شارژ حساب باشگاه برای خرید بسته اعتباری وجود ندارد ؟

  ۰
 97. AD8410 گفت:

  سلام
  ایایکی از راه های دریافت وجه نقد معاملات ز یرمجموعه می باشد ؟ اگر درست است پس چه هیچ وجه نقدی از طریق زیرمجوعه ام وارده نشد اوچندی خرید بالای ۱۰۰هزارتومن داشته

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   احتمالا درآمدی که در کارگزاری ایجاد کرده اند به ۱۰۰ هزار تومان نرسیده است. پس از ساختن درآمد ۱۰۰ هزار تومانی برای کارگزاری ۵۰ هزار تومان وجه نقد دریافت می کنید.
   باتشکر

   ۰
 98. BA8951 گفت:

  سلام . زیر مجموعه من ۱۰۰ تومن از بسته های آموزشی خرید کرده ولی وجه نقد من تغییری نکرده. چرا؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام و احترام
   در صورتی که زیرمجموعه شما مشتری کارگزاری آگاه باشد و کارمزد ایجاد شد توسط ایشان ۱۰۰ هزار تومان باشد وجه نقد به شما تعلق خواهد گرفت.

   ۰
 99. BD0382 گفت:

  سلام.یک هفته است از طریق شعب پیشخوان دولت اقدام به درخواست برای کد بورسی کرده ام ولی هنوز کد بورسی ارسال نشده است.لطفا پیگیری کنید

  ۰
 100. AW4251 گفت:

  با سلام در مورد بسته های اعتباری در صورت استفاده چه میزان مسدودی برای کاربر وجود دارد؟؟ به طور مثال در صورت استفاده بسته ی اعتباری ۲ میلیونی میزان ۲ میلیون مسدود میشه در مدت زمان استفاده بسته یا بیشتر؟؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که ۲ میلیون تومان اعتبار دریافت کنید، تنها مبلغی که نمیتوانید از سامانه معاملاتی خارج کنید معادل ۲ میلیون تومان است.

   ۰
 101. AR1008 گفت:

  سلام
  حداکثر چقدر اعتبار میتونیم از بسته های اعتباری بگیریم؟آیا سقف داره؟

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام و احترام
   شما می توانید حداکثر تا ۵۵ درصد از سبد سرمایه خود به غیر از سهام بازار پایه فرابورس اعتبار دریافت کنید.

   ۰
 102. علی یوسفی گفت:

  سلام من پیگیر این بودم که چه جوری میتونم اعتبار بگیرم متاسفانه در این متن فقط به معرف فرد و شرکت در مسابقه و... اشاره کرده . خواهشا اگه میشه توضیح بدید من چه جوری می تونم نسبت به سهامی که دارم خارج از مسابقه و ... برای جذب اعتبار اقدام کنم.ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام و احترام
   جهت دریافت اعتبار باید وجه نقد کافی برای خرید بسته های اعتباری را داشته باشید.
   تخفیف کارمزد معاملات، افزودن زیر مجموعه و سرکت در مسابقات جهت افزایش وجه نقد است.

   ۰
 103. AU7814 گفت:

  سلام ، معرفی حساب بانک ملت و اتصال آن به حساب موجود در کارگذاری چه مزیتی دارد که بایست با تایید کارگزاری صورت گیرد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام و احترام
   شما می توانید بدون واریز وجه از طریق انتخاب گزینه لینک شدن به حساب بانکی به صورت مستقیم از حساب بانکی خرید انجام دهید.

   ۰
 104. AU7814 گفت:

  امید است کارگزاری آگاه در راه ارائه خدمات موثر و پیشرفت بیشتر در کارها به موفقیت های روزافزون نایل گردد.

  ۰
 105. مهدی گفت:

  سلام وقت به خیر
  من یک کلاس تابلوخوانی را دوبار برای خودم ثبت نام کردم که یک بار آن را پرداخت کردم و آن یکی را پرداخت نکردم و نوشته "پیش فاکتور"

  چجوری میتونم اونی که پرداخت نکردم را حذف کنم که جای دیگران را پر نکند؟

  ۰
 106. داریوش قادری گفت:

  سلام
  چطور میتونم مبلغ های جمع شده در باشگاه رو به کد دیگه ای انتقال بدم ؟

  ۰
 107. Taregh گفت:

  سلام
  بنده پیشنهاد میکنم که برای خرید بسته های اعتباری به نسبت امتیاز و موجودی باشگاه اجازه واریز وجه نیز داده شود و نسبتی از موجودی باشگاه و امتیازات فرد تعیین کننده این وجه باشند
  ممنون از شما

  ۰
 108. زهرا گفت:

  سلام. یه سوال داشتم
  طبق قسمت ۲و ۲-الف من اینطور برداشت کردم که زیر مجموعه من حتی اگر مشتری کارگزاری نباشه میتونه بسته تحلیل رو تهیه کنه و از این طریق درآمد ۱۰۰هزارتومانی برای برای باشگاه و ۵۰هزارتومانی برای معرف خود ایجاد کنه اما پرسش و پاسخ دوستان رو که مطالعه کردم هم به پاسخ بله رسیدم و هم نه. اگر لطف کنید پاسخ صریحی به من بدید ممنون میشم.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   اگر زیرمجموعه‌های شما پس از کدگیری در کارگزاری آگاه، برای اولین بار ۱۰۰ هزار تومان درآمد ایجاد کنند (این درآمد شامل کارمزد حاصل از معاملات، شرکت در کلاس‌های آموزشی، استفاده از بسته‌های تحلیلی می‌تواند باشد)، ۵۰ درصد این مبلغ (یعنی ۵۰ هزار تومان) به حساب شما که معرف آن‌ها هستید واریز خواهد شد.

   ۰
 109. بنیامین گفت:

  آیا امتیاز ها و وجه نقد یا سطح های باشگاه زمان انقضا دارند؟ یا نگه داشتن آنها شرایط و فعالیت خاصی میطلبد؟
  مثلا کسی که به سطح ۴ باشگاه رسیده و ۵۰۰امتیاز دارد و ۱۰۰۰۰۰۰وجه نقد، بعد از مدت مشخصی همه این ها را از دست میدهد و صفر میشوند؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   خیر، امتیازات و وجه بآشگاه از بین نمی رود و هر بار که فعالیتی در بآشگاه داشته باشید بطور مثال با شرکت در مسابقات بآشگاه به امتیازات شما افزوده می شود و در صورتی که مشتری آگاه باشید و از انجام معاملات در سامانه معاملاتی خود مبلغی به عنوان تخفیف کارمزد به حساب بآشگاه شما افزوده می شود و با وجه نقد موجود در حساب بآشگاه خود می توانید بسته های آموزشی و یا بسته های اعتباری خریداری نمائید.

   ۰
 110. محمدمهدی گفت:

  سلام
  میشه به حساب باشگاه پول واریز کرد ؟

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای افزایش وجه نقد باشگاه از سه روش زیر میتوانید اقدام نمایید.
   ۱- انجام معاملات و دریافت تخفیف کارمزد.
   ۲- شرکت در مسابقات و دریافت هدایای نقدی آن.
   ۳-فعال شدن زیر مجموعه شما و دریافت هدیه نقدی.

   ۰
 111. محسن گفت:

  سلام
  یه سوال داشتم
  من یک زیر مجموعه دارم که عضو باشگاه می باشد ولی عضو کارگزاری آگاه نیست
  و دسترسی vip یک ماهه به سایت همفکران و به مبلغ ۱۱۰هزار تومن خریده است
  ایا مبلغ ۵۰ هزار تومن در اعتبار من شارژ می شود؟
  هنوز که نشده
  چقدر زمان می برد در اعتبار من این ۵۰هزار تومن بشیند؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که زیر مجموعه های مستقیم، افرادی باشند که مشتری آگاه نبوده و یا جزو مشتریان فعال آن به شمار نیایند، به محض آنکه اولین در آمد ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریالی ایجاد نمایند، میزان ۵۰۰,۰۰۰ ریال آن به عنوان هدیه معرف تعلق می‌گیرد. این مبلغ فقط برای ایجاد اولین درآمد یکصد هزار تومانی برای کارگزاری آگاه است. این درآمد ممکن است حاصل از خرید بسته‌های آموزشی، مشاوره‌ای همفکران از طریق بآشگاه و یا کارمزد معاملات زیرمجموعه باشد. تخصیص امتیازات کمی با تأخیر صورت میگیرد . برای پیگیری بیشتر می توانید در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 112. محسن گفت:

  سلام
  سوال داشتم
  ایا خرید دسترسی vip به سایت همفکران ،جزئ درامد های باشگاه می باشد؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بله ، ایجاد درآمد شامل کارمزد حاصل از معاملات، شرکت در کلاس‌های آموزشی، استفاده از بسته‌های تحلیلی-مشاوره ای همفکران می‌تواند باشد.

   ۰
 113. علی احمدی گفت:

  این ۱۰۰ هزار تومن درامد منظورتون دقیقا چیه؟
  ۱۰۰ هزار تومن کارمزد معاملاته؟ ۱۰۰ هزار تومن کارمزدی که گیر آگاه میاده؟ ۱۰۰ هزار تومن وجه نقد توی باشگاهه؟ دقیقا منظورتون ازین ۱۰۰ هزار تومن چیه؟
  مثال بزنم
  الان یک نفر زیرمجموعه من میشه در اولین معامله خودش چقدر باید خرید و فروش در مجموع کنه که اون ۵۰ هزار تومن جایزه من واریز بشه؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   اگر زیرمجموعه‌های شما پس از کدگیری در کارگزاری آگاه، برای اولین بار ۱۰۰ هزار تومان درآمد ایجاد کنند (این درآمد شامل کارمزد حاصل از معاملات، شرکت در کلاس‌های آموزشی، استفاده از بسته‌های تحلیلی می‌تواند باشد)، ۵۰ درصد این مبلغ (یعنی ۵۰ هزار تومان) به حساب شما که معرف آن‌ها که شما هستید واریز خواهد شد.در صورتی که زیر مجموعه شما ۲۸ میلیون تومان معامله انجام دهد ، کارمزد حاصل از معاملات ۱۰۰ هزار تومان می شود.

   ۰
 114. مرضیه دهدار گفت:

  باسلام
  درحال حاضر بنده حدود ۳۰۰ هزار امتیاز در باشگاه دارم و سطح هشت۸ دنا هستم درصورتیکه بخواهم ۲۵۰ هزار از این امتیازهایم را به یکنفر دیگر منتقل کنم و قید شده که ۳۰۰ امتیاز بعنوان کارمزد از انتقال دهنده کسر می گردد ... آیا پس از انتقال امتیاز همچنان سطح ۸ می مانم یا بلافاصله به سطوح پایینتر معادل همان امتیاز باقی مانده تقلیل پیدا خواهم کرد. بسیار فوری به پاسخ لازم دارم
  پیشاپیش سپاسگذارم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   سطح هر مشتری منتاسب با امتیازش هست.
   وقتی امتیاز رو انتقال بدهید سطح شما هم تغییر خواهد کرد.

   ۱
 115. ت.م گفت:

  با سلام
  اگر کسی مدت مدیدی عضو کارگزاری آگاه بوده باشه و معامله کرده باشه، اما عضو باشگاه نبوده باشه، من الان میتونم به عنوان زیر مجموعه دعوتش کنم و از درامد بعدی که کسب میکنه برای منم کسب درامد و امتیاز بشه؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   مشتریانی که به تازگی مشتری کارگزاری شده اند و یا قبلا مشتری بوده اند ولی معاملاتی نداشته اند مشتری غیر فعال می باشند . در صورتی که مشتری فعال باشند و عضو بآشگاه و زیر مجموعه شما شوند ، در آمدی برای شما نخواهد داشت و فقط ۵۰۰ امتیاز به ازای افزایش زیرمجموعه مستقیم که مشتری باشد به شما تعلق خواهد گرفت.

   ۰
 116. کاظم گفت:

  با سلام
  میشه همزمان دو یا سه بسته اعتباری خرید کرد؟
  من خودم ۲ تومن سه ماهه خرید زدم آیا میتونم ی بسته دیگ هم بخرم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   چنانچه شما وجه نقد کافی در بآشگاه و تضمین کافی در آگاه داشته باشید، هیچ محدودیتی در خرید بسته های اعتباری نخواهید داشت.
   بعنوان مثال اگر شما ۱۰۰ میلیون تومان تضمین در بآشگاه داشته باشید و از طرفی وجه نقد بآشگاه شما ۲میلیون تومان باشد. آنگاه شما میتوانید تمام بسته های زیر را یکجا خریداری نمایید. بسته ۲۰ میلیون تومانی ۳ ماهه + بسته ۱۰ میلیون تومانی ۳ ماهه + بسته ۵ میلیون تومانی ۳ ماهه + بسته ۳ میلیون تومانی ۳ ماهه
   لازم به ذکر است که هر بسته اعتباری خریداری شده میبایست حداکثر تا روز سررسید آن تسویه شود.

   ۰
 117. حسن گفت:

  سلام
  بعد از خرید بسته و یا دریافت وام این مبلغ به حساب باشگاه واریز میشود یا به حساب معاملاتی کارگزاری

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که شرایط دریافت بسته های اعتباری را احراز نمائید و از طریق وجه نقد موجود در حساب بآشگاه بسته اعتباری خریداری نمائید ، به حساب سامانه معاملاتی شما برای خرید سهام واریز می شود.

   ۶
 118. وحیده گفت:

  سلام
  ایجاد درآمد ۱۰۰ هزار تومانی زیر مجموعه بوسیله کارمزد انجام معاملات دقیقا به چه معناست؟
  اگه کسی بخواد با کارمزد انجام معاملات این درآمد رو ایجاد بکنه یعنی با تقریبا چقدر سرمایه این کارمزد حاصل میشه؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که اولین معامله در سامانه معاملاتی به مبلغ ۲۸ میلیون انجام شود مبلغ کارمزد ۱۰۰هزار تومان می شود و از این ۱۰۰ هزار تومان ۵۰ هزار تومان به معرف تعلق می گیرد.

   ۰
 119. امین خانعلی پور گفت:

  ازینکه معنی بسته اعتباری و کاربردشو توضیح دادین متشکرم.
  پس یه جور وام مدت داره ک باید تصویه بشه!

  ۰
 120. مهراب پوراکبر گفت:

  سلام امروز یکی از زیرمجموعه های من که کاربر باشگاه هست و هنوز مشتری کارگزاری نشده بیش از صد هزار تومان از خدمات باشگاه خرید کرده و بسته های آموزشی خریده ولی هیچ وجهی به باشگاه من که معرف اون هستم نیومده.

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   اگر زیرمجموعه‌های شما پس از کدگیری به عنوان مشتری در کارگزاری آگاه، برای اولین بار ۱۰۰ هزار تومان درآمد ایجاد کنند (این درآمد شامل کارمزد حاصل از معاملات، شرکت در کلاس‌های آموزشی، استفاده از بسته‌های تحلیلی می‌تواند باشد)، ۵۰ درصد این مبلغ (یعنی ۵۰ هزار تومان) به حساب شما که معرف آن‌ها که شما هستید واریز خواهد شد.

   ۲
   • یاسر رستمی گفت:

    با سلام واحترام
    ببخشید یکی از زیر مجموعه غیر فعال من از باشگاه سه بسته تحلیلی خرید کرده ک مجموعا شده بالای صد تومان آیا وجه نقد ۵۰هزار تومانی شامل من میشود؟؟

    ۱
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     اگر در زیر مجموعه‌های مستقیم، افرادی باشند که مشتری آگاه نبوده و یا جزو مشتریان فعال آن به شمار نیایند، بعد از کد گیری و فعال شدن به محض آنکه اولین در آمد ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریالی ایجاد نمایند، میزان ۵۰۰,۰۰۰ ریال آن به عنوان هدیه معرف تعلق می‌گیرد. این مبلغ فقط برای ایجاد اولین درآمد یکصد هزار تومانی برای کارگزاری آگاه است. این درآمد ممکن است حاصل از خرید بسته‌های آموزشی، مشاوره‌ای از طریق بآشگاه و یا کارمزد معاملات زیرمجموعه باشد

     ۰
 121. شبر راعی گفت:

  با سلام آیا می توان همانند پرداخت شتابی از حساب بانکی و یا مانده قابل معامله در حساب معاملاتی به حساب خود در باشگاه وجه نقد منتقل و سپس بسته های اعتباری را خرید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   با وجه نقد موجود در حساب بآشگاه خود میتوانید بسته اعتباری خریداری کنید
   به دلیل قوانین مربوط به پولشویی، امکان واریز وجه به حساب بآشگاه، وجود ندارد.
   سه روش اصلی برای ساخت ریال بآشگاه در اختیار شما قرار دارد:
   ۱- انجام معاملات و دریافت تخفیف کارمزد.
   ۲- شرکت در مسابقات و دریافت هدایای نقدی آن.
   ۳-فعال شدن زیر مجموعه شما و دریافت هدیه نقدی

   ۳
 122. یاسر رستمی گفت:

  با سلام
  ببخشید یکی از زیر مجموعه غیر فعال من رفته سه بسته هنفکران خریده که مجموعا شده یکصد هزارتومان ایا وجه نقد ۵۰هزار تومان به من تعلق گرفته میشود؟؟؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   اگر زیرمجموعه‌های شما پس از کدگیری در کارگزاری آگاه، برای اولین بار ۱۰۰ هزار تومان درآمد ایجاد کنند (این درآمد شامل کارمزد حاصل از معاملات، شرکت در کلاس‌های آموزشی، استفاده از بسته‌های تحلیلی می‌تواند باشد)، ۵۰ درصد این مبلغ (یعنی ۵۰ هزار تومان) به حساب شما که معرف آن‌ها که شما هستید واریز خواهد شد.

   ۱
 123. محسن گفت:

  سلام بسته تحلیلی خریدم به مبلغ ۱۲۰۰۰۰ تومان بر اساس این مقاله الان باید ۵۰ تومان به حساب باشگاه معرف من واریز بشه ولی نشده لطفا راهنمایی کنید .

  ۲
  • agah11 گفت:

   سلام به منظور بررسی بیشتر اطلاعات شما لطفا با مرکز تماس گروه آگاه به شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ و ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ و ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ عدد ۲ تماس بگیرید.

   ۰
 124. غلامعباس دهنوی گفت:

  لطفا ترتیبی اتخاذ نمایید که کسانی که در کارگزاری شما معامله داشته اند و عضو باشگاه نبوده اند این امتیاز نقد محفوظ باشد که بتوانیم از کارتهای اعتباری استفاده کنیم و علاوه بر ان امکان شارژ نقد وجود داشته باشد نهایت سقف روزانه ای تعیین گردد برای هر شخص و حتی میشود امتیاز را با وجه نقد عوض کرد، من میخواهم از کارتهای اعتباری استفاده کنم معاملات قبلی در حد استفاده بوده اما چون از باشگاه و عضویت و امتیازها اطلاعی نداشتم الان نمیتوانم استفاده ای کنم ، ضمنا خواهشمند است تبلیغاتی صورت پذیرد که این کارها و ایده های خوب شما نتیجه بیشتری داشته باشد

  ۳
 125. D گفت:

  سلام
  کسی برای من خود را به عنوان معرف، معرفی کرده. آیا من می توانم معرف فعلی خود را حذف کنم و معرف جدید را، معرفی کنم

  ۱
 126. احمد گفت:

  سلام
  امکان انتقال وجه نقد باشگاه به فرد دیگر وجود دارد؟

  ۰
 127. علي شيخي گفت:

  سلام وقت بخیر
  من میخوام یکی از بسته های اعتباری شمارو بگیرم ولی وجه نقدم کافی نیست.راهی هست که وجه نقد خودم رو افزایش بدم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   چنانچه منظور شما وجه نقد بآشگاه است به سه روش اصلی زیر میتوانید افزایش دهید :
   ۱- انجام معاملات و دریافت تخفیف کارمزد.
   ۲- شرکت در مسابقات و دریافت هدایای نقدی آن.
   ۳-فعال شدن زیر مجموعه شما و دریافت هدیه نقدی

   ۰
 128. عبدالمجید گفت:

  سلام و وقت بخیر. درخواست بسته اعتبار دادم. این پیغام بعدش اومد. ثبت فعالیت جدید در بآشگاه
  فعالیت رد درخواست خرید بسته اعتباری ۱ ماهه به ارزش ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ ریال توسط کارگزاری در حساب بآشگاه شما ثبت شد. دریافت ۳۷۰,۰۰۰ ریال

  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰

  برای این مشتری قرارداد اعتباری در این بازه ثبت نشده است.
  جریان چیه؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   یکی از شرایط دریافت اعتبار امضاء قرارداد اعتباری است که برای امضاء قرارداد لازم است که به صورت حضوری به یکی از شعب کارگزاری آگاه مراجعه بفرمائید.

   ۰
 129. بهروز گفت:

  سلام ببخشید من به اشتباه درخواست وجه باشگاه خودم رو به وجه آنلاین دادم کمک کنید که کنسل بشه اشتباه شده لطفا کمک کنید راهنمایی کنید ممنونم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   متأسفانه در صورتی که وجه نقد بآشگاه را به حساب معاملاتی آنلاین خود انتقال داده اید، امکان بازگشت پول به حساب بآشگاه شما وجود ندارد.

   ۰
 130. بهروز گفت:

  سلام ببخشید من به اشتباه درخواست وجه نقد باشگاه خودم رو به وجه آنلاین دادم چطوری کنسل کنم لطفا کنسلش کنید ممنونم یا اینکه راهنمایی کنید

  ۰
 131. مرتضی گفت:

  سلام
  من میخوام تغییر کارگزار ناظر بدم و از کارگزاری دیگه ای سهامم رو بیارم کارگزاری آگاه ، این انتقال مزیت و امتیازی داره؟ میتونم بعد انتقال از اعتبار کارگزاری آگاه استفاده کنم؟
  ارزش سبدم حدود ۴۰۰ میلیونه

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که مشتری کارگزاری آگاه باشید و در سایت بآشگاه نیز به عنوان مشتری آگاه عضو شوید از انجام معاملات خود تخفیف کارمزد دریافت می نمائید و همچنین می توانید از خدمات دیگر بآشگاه مشتریان که شامل دریافت اعتبار است بهره مند شوید.

   ۰
 132. مجید گفت:

  سلام من با معرفی چند نفر جایزه ۵۰هزار تومانی رو گرفتن که برای خرید اعتبار خیلی کمه و اعتبار های یک ماهه ی ۲ تا ۵ ملیونی میشه گرفت و در مسابقات هم شرکت نمی کنم و برنده شدن هم تقریبا غیر ممکنه. حالا که بازار در حال اصلاح و استراحت هست و ما توضرریم معلاملاتمون کم شده و وجه نقد باشگاه اضافه نمیشه و حالا که به اعتبار احتیاج داریم در دسترس نیست یه فکری برای این مشکل بکنید
  پیشنهاد بنده اینه که برای مشتریان اهرم حداقل ۱:۱۰ بزارید تا با چند تا معامله و نوسان گیری روزانه بتونیم از باشگاه اعتبار بگیریم

  ۰
 133. محمود گوهری نسب گفت:

  سلام
  در معاملات که جدیدا انجام میدم مبلغ وجهی که به باشگاه بنده اضاف میشه به شدت کاهش پیدا کرده لطفا بررسی کنید
  لطفا فرمول محاسبه این وجه رو قرا بدید اینجا

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   از تاریخ یک مرداد، طبق مصوبه سازمان بورس، کارمزد کارگزاری ۲۰% کاهش پیدا کرده و ۳۰% هم باید در صندوق تثبیت بازار ذخیره شود و کارمزد کارگزاری %۰۰۱۹/ است، لذا جهت محاسبه مبلغ تخفیف کارمزد، مشتری باید ارزش معاملات خود را در عدد %۰۰۱۹/ ضرب کرده و عدد به دست آمده کارمزد کارگزاری است ، سپس عدد به دست آمده را در درصد تخفیف سطح باشگاه ضرب کرده و عدد به دست آمده مبلغی است که مشتری تخفیف میگیرد.

   ۰
 134. علی شیخ زاده گفت:

  مطالب خوب بود ولی درباره وایزه وجه نقد به حساب باشگاه صحبتی نکردید.وجه نقد مانع بزرگی در مقابل بسته های اعتباری است.پشنهاد من اضافه کردن یک مسابقه دیگر برای افزایش وجه نقد است

  ۲
 135. Amir گفت:

  با سلام من چندین بار سهام خریداری کردم ولی امتیازی برام ثبت نشده

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که در قسمت امیتازات ، امتیاز حاصل از انجام معامله خرید برای شما اضافه نشده باشد ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 136. اکبر گفت:

  سلام کمی مطالعه کردم و انگار فقط با وجه موجود در باشگاه اعتبار میدهید .گرفتن اعتبار از اگاه بسیار شرایط سختی داره و تقریبا هیچ کارگزاری دیگری اینطور نیست ، ایا بنده اشتباه متوجه شدم یا شرایط دیگری هم دارد ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   شما می توانید در سایت بآشگاه از قسمت "خدمات" و بخش "ثبت درخواست واریز وجه" وجه نقد ریالی موجود در باشگاه را به حساب کارگزاری خود انتقال دهید و از این طریق برداشت نمایید.
   توصیه :
   بهتر است این مبالغ را بعد از به حد نصاب رسیدن قدرت خرید صرف خرید " بسته های اعتباری" نمایید.

   ۰
 137. میلاد گفت:

  سلام وقت بخیر.
  عذرمیخام من مطلع نبودم اعتبارباشگاموبرداشت زدم...وبنظرم میاد ک این اواخرااصلاولو باخریدسهم جدیدهیچ اعتباری واسم اضافه نمیشع..حتی ازخریدای۵نفرزیزمجموعه هام.

  واینکه میشه مختصا بگین ک برای افزایش وجه نقد باشکاه بایس چ کرد.چون خیلی ازیناکه نوشته انجامش فقد امتیازمیاره.من میخام دقیق بدونم اونا ک افزایش وجه میدن الزامن کدومان.اگ زحمتی نیست راهنمایی بفرمایین
  وممنون ازشما

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   هر زیرمجموعه از هر روشی "اولین" ۱۰۰ هزارتومان درآمد خود را برای کارگزار ی بسازد، در صورت وجود معرف، به معرف ۵۰ هزار تومان پرداخت می شود. فقط این مهم است که اولین درآمد باشد ، یعنی اگر زیرمجموعه ای قبلا ۱۰۰ هزارتومان رو ساخته باشد و بعد معرف تعیین کرده باشد ، با ساخت ۱۰۰ هزار تومان مبلغی به معرف تعلق نمی یابد.
   به سه روش اصلی زیر میتوانید وجه نقد بآشگاه خود را افزایش دهید :
   ۱- انجام معاملات و دریافت تخفیف کارمزد.
   ۲- شرکت در مسابقات و دریافت هدایای نقدی آن.
   ۳-فعال شدن زیر مجموعه شما و دریافت هدیه نقدی

   ۰
 138. علی گفت:

  سلام خسته نباشید.
  آیا حتما باید فرد در اولین سفارش خرید یا فروش ۱۰۰هزار کارمزد بده به آگاه و بعد شما ۵۰می دهید به معرف.

  الان زیر مجموعه های من فقط عرضه اولیه میخرند که کارمزد خیلی کمی داره. و هنوز یک ساله که هنوز کارمزد شون به ۱۰۰هزار نرسید. آیا اینجوری درسته و به من چیزی میرسه؟؟؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   مهم نیست که کارمزد (درآمد صد هزار تومان) با انجام یک معامله و یا چند معامله ایجاد شده باشد و هر زمان که این مبلغ (صد هزار تومان ) توسط زیر مجموعه شما ایجاد شد، به حساب شما ۵۰ هزار تومان واریز خواهد شد.

   ۰
 139. سجاد محمدی فرد گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  سطح ۱۰ باشگاه ۱۵ درصد برگشت کارمزد توی باشگاه داره
  یعنی اگه ۱.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال ( صد میلیون تومان) خرید یا فروش داشته باشه ، کارمزد کارگزاری میشه ۳.۰۴۰.۰۰۰ ریال (۳۰۴ هزار تومان) که ۱۵ درصد این مبلغ باید در باشگاه مشتری شارژ شود، که ۴۵۶۰۰۰ ریال
  ولی الان بنده مشتری سطح ۱۰ باشگاه هستم و با صد میلیون معامله به جای ۴۵۶۰۰۰ ریال مبلغ حدودا ۲۸۶۰۰۰ ریال شارژ حساب میشه یعنی به جای ۱۵ درصد اعلامی کمتر ۱۰ درصد
  چه پاسخی دارید ؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   از تاریخ یک مرداد، طبق مصوبه سازمان بورس، کارمزد کارگزاری ۲۰% کاهش پیدا کرده و ۳۰% هم باید در صندوق تثبیت بازار ذخیره شود و کارمزد کارگزاری %۰۰۱۹/ است، لذا جهت محاسبه مبلغ تخفیف کارمزد، مشتری باید ارزش معاملات خود را در عدد %۰۰۱۹/ ضرب کرده و عدد به دست آمده کارمزد کارگزاری است ، سپس عدد به دست آمده را در درصد تخفیف سطح باشگاه ضرب کرده و عدد به دست آمده مبلغی است که مشتری تخفیف میگیرد.

   ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: