آیا قله‌های بآشگاه دست نیافتنی است؟

 • ۳۰ آذر ۱۳۹۴
 • Agah
 • ۱۱۵ نظر
 • ۱۲۷۰۲ مشاهده
راهنمای بآشگاه مشتریان آگاه، کارگزاری آگاه، ورود به بآشگاه، نحوه ثبت نام در بآشگاه مشتریان، عضویت در بآشگاه، تغییر عکس پروفایل، منوی کاربری بآشگاه، نوار ابزار بآشگاه، محاسبه ريال و امتیاز بآشگاه، انتقال امتیاز, انتقال ژنولوژی, گزارش امتیازات, تراز ريال وهزینه, اتصال با سایر سیستم ها, اتصال با ساعت همفکران, اتصال با سایت آواگلد, ثبت درخواست واریز وجه, مسابقه

{با توجه به تغییراتی در نحوه تخصیص امتیاز، این مطلب بزودی بروزرسانی خواهد شد ۹۵/۱۲/۱۹} همان‌طور که می‌دانید، خدمات در سطوح مختلف بآشگاه بر حسب نام قله‌ای که به آن دست پیدا می‌کنید، به مرور بیشتر و بهتر می‌شود. در بخش از خدمات بآشگاه در سطوح مختلف گفته شده است و همچنین جدولی از فعالیت‌هایی که به کسب امتیاز منجر می‌شود نیز در اختیار مخاطبین قرار گرفته است. واضح است که لازمه استفاده از خدمات بیشتر، صعود به قله های بالاتر است. شاید پس از چند روز فعالیت در بآشگاه و کسب امتیاز با استفاده از روش‌های مختلف، این سوال برایتان پیش آید که آیا واقعاً قله های بآشگاه دست یافتنی است و یا چگونه با سرعتی بیشتر می‌توان به قله‌های بالاتر صعود کرد. در نگاه اول به حدنصاب امتیاز هر سطح و فواصل موجود بین آن‌ها ممکن است چنین به نظر آید که دست‌یابی به سطوح پایین‌تر بسیار آسان‌تر و صعود به قله‌های بالاتر سخت‌تر است. بدیهی است که در دنیای واقعی فتح قله دماوند به مراتب دشوارتر از فتح قله بیستون است پس رسیدن به قله‌های مرتفع تر نیاز به تمرین و ممارست بیشتر نیز دارد. همین امر در سطوح بآشگاه نیز وجود دارد با این تفاوت که شما ابزارها و نیروهای امدادی مختلفی برای صعود خواهید داشت. اگر شما مسیر صعود خود را معطوف به یک ابزار و روش کنید، واضح است که دست‌یابی شما به سطح بعدیدشوار خواهد بود. این در حالی است که شما با به کارگیری روش‌های متفاوت و استفاده از همه امکانات موجود که برایتان در نظر گرفته شده است، خواهید توانست به راحتی به قله مورد نظر خود صعود نمایید.

برای پاسخ به این سوال که “آیا قله های بآشگاه دست یافتنی است؟” آنچه مهم است مثال‌های عینی از کاربران و مشتریانی است که توانسته‌اند مسیر موفقیت خود را با آگاهی و از طریق روش‌های مختلف طی نمایند. به همین علت و برای روشن شدن بیشتر موضوع، در ادامه مطلب با حفظ اصول محرمانگی اطلاعات کاربران و مشتریان، به بررسی روند رشد کاربران و مشتریانی خواهیم پرداخت که با راه‌های مختلف برای کسب خدمات بیشتر در سطوح بالاتر موفق به اخذ امتیازات لازم شده‌اند و وضعیت آن‌ها را با هم مرور خواهیم کرد. پیش از اینکه مثال‌ها را با هم مرور کنیم لازم است با تعریف مشتری و کاربر آشنا شویم.راهنمای بآشگاه مشتریان آگاه، کارگزاری آگاه، ورود به بآشگاه، نحوه ثبت نام در بآشگاه مشتریان، عضویت در بآشگاه، تغییر عکس پروفایل، منوی کاربری بآشگاه، نوار ابزار بآشگاه، محاسبه ریال و امتیاز بآشگاه، انتقال امتیاز, انتقال ژنولوژی, گزارش امتیازات, تراز ریال وهزینه, اتصال با سایر سیستم ها, اتصال با ساعت همفکران, اتصال با سایت آواگلد, ثبت درخواست واریز وجه, مسابقه

در بآشگاه به کسانی که معاملات خود را در حوزه بورس و اوراق بهادار از طریق کارگزاری آگاه انجام می‌دهند، مشتری گفته می‌شود.

به کسانی که علاقه‌مند به حوزه بازار سرمایه هستند و یا در سایر کارگزاری‌ها به معامله می‌پردازند، کاربر گفته می‌شود. کاربر می‌تواند کد بورسی داشته باشد و یا اصلاً کدبورسی نداشته باشد و همانطور که گفته شد فقط علاقه‌مند به بازار بورس و اوراق بهادار باشد.

در ابتدا سعی شده است تا ابتدا سناریوهای مختلفی که به شما امکان افزایش امتیاز و به تبع آن صعود به قله‌های بالاتر را می‌دهد در قالب پنج عنوان بیان کرده و پس از آن نمونه‌هایی را که وجود خارجی دارند برای شما بازگو نماییم؛ و اما عناوین پنج سناریوی موجود:

۱- عضویت به عنوان کاربر در بآشگاه مشتریان (بدون کد معاملاتی یا بدون معامله در کارگزاری آگاه)

(عضویت و کسب امتیاز از طریق شرکت در مسابقات، توسعه ژنولوژی و سایر فعالیت‌های بآشگاه)

۲- مشتری قدیمی کارگزاری و سامانه برخط آسا

(کسب امتیاز اولیه حاصل از وفاداری گذشته و شروع به صعود)

۳- مشتری جدید کارگزاری و سامانه برخط آسا

(دریافت کد جدید معاملاتی در کارگزاری و شروع انواع فعالیت‌ها در بآشگاه به عنوان مشتری)

۴- ترکیب سناریو ۱ و ۲

(یعنی اتصال کد قدیمی معاملاتی خود در کارگزاری به عضویت کاربری در بآشگاه)

۵- ترکیب سناریو ۱ و ۳

(یعنی اتصال کد جدید معاملاتی خود در کارگزاری به عضویت کاربری در بآشگاه)

توجه داشته باشید که مشتریانی که در سال‌های اخیر معاملات خود را از طریق کارگزاری انجام داده‌اند، بسته به میزان و مدت فعالیت خود، در بدو عضویت و ورود به بآشگاه، امتیاز وفاداری دریافت خواهند کرد. البته کسب امتیاز برای افرادی که تازه به جمع مشتریان اضافه شده‌اند و یا مشتری نبوده‌اند و فقط کاربر بآشگاه هستند، کار چندان دشواری نیست. آنان نیز با مطالعه سناریو‌های این مطلب و با توجه به فعالیت‌هایی که انتخاب می‌کنند، به بهترین روش نسبت به افزایش امتیاز خود اقدام نمایند.

در ادامه برای روشن شدن اینکه چگونه می‌توان در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه امتیاز کسب نمود و به قله‌های بالاتر دست پیدا کرد به شرح روند کسب امتیازات سناریوهای فوق پرداخته خواهد شد تا هر عضو بآشگاه با توجه به توانایی‌هایش این امکان را داشته باشد تا با افزایش امتیازات خود از مزایای بیشتری در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه و خدمات موجود در آن بهره‌مند شود.

 ۱- عضویت به عنوان کاربر در بآشگاه مشتریان

(عضویت و کسب امتیاز از طریق شرکت در مسابقات، توسعه ژنولوژی و سایر فعالیتهای بآشگاه)

مثال اول مربوط به یکی از کاربرانی است که بدون داشتن کدمعاملاتی در کارگزاری آگاه اقدام به ثبت نام در بآشگاه کرده و سپس از طریق شرکت در مسابقات، توسعه ژنولوژی و سایر فعالیت‌های بآشگاه توانسته است در مدت زمان کوتاهی که از راه اندازی بآشگاه می‌گذرد موفق به فتح قله بینالود و ورود به سطح سه شود. این مشتری در تاریخ ۲۵ مهر عضو آزاد بآشگاه شده است و در مدت زمان حدود یک ماه موفق به کسب ۵,۰۰۵ امتیاز شده است.

آقای ربانی هم‌اکنون می‌تواند از:

تخفیف ۴۰ درصدی خرید بسته مشاوره‌ای – تحلیلی

تخفیف ۴۰ درصدی خرید بسته‌های آموزشی

بهره‌مند شود. علاوه بر این، او این امکان را دارد تا با شرکت در مسابقه‌ها و ارائه پاسخ صحیح، امتیاز و سطح خود را افزایش داده و از درصد تخفیف بیشتری بهره‌مند شود. در ادامه با هم نگاهی می‌کنیم به جدول امتیازات آقای ربانی:

تاریخ عضویت: ۱۳۹۴/۰۷/۲۵    ‌   ‌ ‌ ‌   نوع عضویت: کاربر (امشتری کارگزاری آگاه نیست)تاریخ گزارشگیری: ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
   ردیفشرح فعالیتامتیاز
۱عضویت در بآشگاه۳۰۰
۲معرفی معرف۴۰۰
۳توسعه ژنولوژی با ۶ زیرمجموعه مستقیم۱,۸۰۰
۴توسعه ژنولوژی با ۵ زیرمجموعه غیر مستقیم۵۰۰
۵شرکت در ۱۶ مسابقه۳۲۰
۶پاسخ صحیح به ۱۱ سوال با امتیازات متفاوت۱,۰۷۵
۷دریافت جایزه امتیازی به عنوان یکی از برندگان مسابقات هفته اول آبان ماه۵۷۵
۸ثبت ۷ نظر در بلاگ بآشگاه۳۵
۹مجموع امتیاز تا ۲۳ آبان۵,۰۰۵

۱

۲- مشتری قدیمی کارگزاری و سامانه برخط آسا

(کسب امتیاز اولیه حاصل از وفاداری گذشته و شروع به صعود)

مثال دوم مربوط به یکی دیگر از اعضا است که از مدت‌ها پیش مشتری کارگزاری آگاه بوده و همچنان در حال استفاده از خدمات موجود در کارگزاری است. این فرد پس از آگاه شدن از خدمات جدید کارگزاری در بآشگاه مشتریان، اقدام به ثبت نام و عضویت در بآشگاه می‌کند و به واسطه اینکه از مشتریان وفادار کارگزاری در چند سال گذشته بوده‌اند و معاملات بسیاری را از طریق سامانه معاملاتی کارگزاری آگاه انجام داده‌اند، در بدو ورود به بآشگاه ۱۸,۹۶۸ امتیاز به عنوان هدیه وفاداری خود دریافت نموده اند. علاوه بر آن ۳۰۰ امتیاز نیز به عنوان هدیه عضویت در بآشگاه از کارگزاری نصیبشان شده است؛ از آن پس نیز با کسب سایر امتیازات موجود در بآشگاه ظرف مدت کوتاهی به سطح پنج و قله سهند رسیده است. این مشتری در تاریخ ۱۵ مهر از خدمات موجود در بآشگاه آگاهی پیدا کرده و اقدام به ثبت نام نموده است و در مدت زمان حدود چهل روز موفق به کسب ۲۶,۲۰۸ امتیاز شده است. آقای محمد از این پس می‌تواند:

۱۵ درصد تخفیف نقدی کارمزد معاملات اوراق بهادار

۲۰ درصد تخفیف نقدی کارمزد معاملات آتی سکه

۶۰ درصد تخفیف خرید بسته‌های مشاوره‌ای- تحلیلی

۶۰ درصد تخفیف خرید بسته‌های آموزشی و سایر خدمات مثل خرید بسته‌های اعتباری استفاده نماید.

مجموع امتیازات کسب شده توسط آقای محمد به شرح زیر است:

تاریخ عضویت: ۱۳۹۴/۰۷/۱۵          نوع عضویت: مشتری قدیمی کارگزاری و معاملات برخط آساتاریخ گزارشگیری: ۱۳۹۴/۰۸/۱۳۹۴
ردیفشرح فعالیتامتیاز
۱عضویت در بآشگاه۳۰۰
۲امتیاز وفاداری بر اساس معاملات گذشته در کارگزاری آگاه۱۸,۹۶۸
۳معرفی معرف۴۰۰
۴توسعه ژنولوژی با ۲ زیرمجموعه مستقیم۶۰۰
۵توسعه ژنولوژی با ۱۵ زیرمجموعه غیر مستقیم۱,۵۰۰
۶شرکت در ۷ مسابقه۱۴۰
۷پاسخ صحیح به ۳ سوال با امتیازات متفاوت۴۵۰
۸امتیاز مربوط به خرید و فروش سهم در چهل روز۳,۸۵۰
۹مجموع امتیاز تا ۲۳ آبان۲۶,۲۰۸

راهنمای بآشگاه مشتریان آگاه، کارگزاری آگاه، ورود به بآشگاه، نحوه ثبت نام در بآشگاه مشتریان، عضویت در بآشگاه، تغییر عکس پروفایل، منوی کاربری بآشگاه، نوار ابزار بآشگاه، محاسبه ریال و امتیاز بآشگاه، انتقال امتیاز, انتقال ژنولوژی, گزارش امتیازات, تراز ریال وهزینه, اتصال با سایر سیستم ها, اتصال با ساعت همفکران, اتصال با سایت آواگلد, ثبت درخواست واریز وجه, مسابقه

۳- مشتری جدید کارگزاری و سامانه برخط آسا

(دریافت کد جدید معاملاتی در کارگزاری و شروع انواع فعالیت‌ها در بآشگاه به عنوان مشتری)

نمونه ای که قرار است در این قسمت خدمتتان ارائه دهیم مربوط به شخصی است که به تازگی مشتری کارگزاری آگاه شده است و پس از اخذ نام کاربری و رمز عبور معاملات آنلاین، بلافاصله عضو بآشگاه مشتریان شده و اقدام به کسب امتیاز نموده است. این مشتری بیشترین امتیاز خود را از قسمت معرفی افراد کسب کرده، به‌طوری که در حال حاضر توانسته ۱۲٫۸۰۰ امتیاز از زیر مجموعه‌هایش و ۴۰۰ امتیاز از معرفی معرف خود کسب کند. آقای … با مجموع ۱۸۰۰۲ امتیاز به راحتی به قله الوند یعنی سطح چهار دست یافته اند. خدماتی که ایشان می‌تواند در این سطح از ان استفاده کند عبارت استت از:

۱۳ درصد تخفیف کارمزد معاملات اوراق بهادار

۲۰ درصد تخفیف کارمزد معاملات آتی سکه

۵۰ درصد تخفیف خرید بسته‌های مشاوره‌ای- تحلیلی

۵۰ درصد تخفیف خرید بسته‌های آموزشی

خرید بسته‌های اعتباری

ایشان جمعا ۱۳۲۰۰ امتیاز مربوط به ژنولوژی را فقط در بازه زمانی ۲۷ مهر تا ۱۶ آبان یعنی حدود سه هفته کسب کرده است. همان‌طور که می‌دانید به ازای معرفی مستقیم هر فرد ۳۰۰ امتیاز و معرفی هر فرد در زیرشاخه هایتان ۱۰۰ امتیاز کسب خواهید کرد، که این فرد توانسته با معرفی برخی افراد مستقیما ۳۰۰ امتیاز کسب کرده و بعد از آن به طور درختوار به ازای هر فردی که به زیر مجموعه هایش اضافه می‌شود ۱۰۰ امتیاز کسب کند و قطعا بعد از این نیز به راحتی به امتیازاتش افزوده و به قله‌های بعدی صعود خواهد کرد. این مشتری تنها با کسب ۱۹۹۸ امتیاز دیگر، خواهد توانست به قله بعدی یعنی قله سهند (سطح پنج) صعود کرده و از تمامی مزایای این سطح استفاده کند.

 

تاریخ عضویت: ۱۳۹۴/۰۷/۲۷          نوع عضویت: مشتری جدید کارگزاری و معاملات برخط آساتاریخ گزارشگیری: ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
ردیفشرح فعالیتامتیاز
۱عضویت در بآشگاه۳۰۰
۲معرفی معرف۴۰۰
۳توسعه ژنولوژی با ۲۰ زیرمجموعه مستقیم۶۰۰۰
۴توسعه ژنولوژی با ۶۸ زیرمجموعه غیر مستقیم۶۸۰۰
۵شرکت در ۶ مسابقه۱۲۰
۶پاسخ صحیح به ۲ سوال با امتیازات متفاوت۲۲۵
۷امتیاز مربوط به خرید و فروش سهم۴۱۵۷
۸مجموع امتیاز تا ۲۳ آبان۱۸۰۰۲

۴- ترکیب سناریو ۱ و ۲

(یعنی اتصال کد قدیمی معاملاتی خود در کارگزاری به عضویت نوع کاربر در بآشگاه)

 در این مثال خانم فرناز با توجه به اخباری که در مورد بآشگاه مشتریان در محافل بورسی مشاهده می‌کند کنجکاو می‌شود تا به سایت bashgah.com مراجعه کند. ایشان پس از مراجعه به سایت اقدام به ثبت نام در بآشگاه به صورت یک کاربر می‌کند و بعد از آن حدود دو هفته با مراجعه به بخش‌های مختلف سایت و آگاهی از نحوه کسب امتیازات و همچنین جوایز نقدی ترغیب می‌شود تا امتیازات خود را افزایش دهد. خانم فرناز از مدت‌ها پیش مشتری کارگزاری آگاه بوده‌اند و به دلیل وضعیت نه چندان خوب بازار در یک سال اخیر معاملات کمی را داشته‌اند. ولی پیش از آن و در زمانی که بازار وضعیت خوبی داشت معاملات و گردش زیادی داشتند. ایشان مطلع می‌شوند که با کد معاملات آنلاین خود می‌توانند به کاربری ایجاد شده متصل شده و از مزایای بیشتری بهره مند شوند. از این رو کد قدیمی خود را به عضویت جدیدی که دو هفته پیش در بآشگاه ایجاد نموده‌اند، متصل می‌کنند. توجه کنید که ایشان کاربری جدیدی نمی‌سازد، بلکه با ورود به عضویت کاربری خود و انتخاب گزینه “تبدیل حساب کاربری به حساب مشتریان”، کاربری خود را به حساب مشتری تغییر می دهد.

ایشان در زمانی که کاربر بآشگاه بودند، توانستند ۱,۵۷۵ امتیاز کسب کنند و پس از اتصال کد خود ۸۰,۵۷۶ امتیاز دیگر به شرح جدول زیر کسب کرده و به قله تفتان (سطح شش) دست یافته اند:

تاریخ عضویت: ۱۳۹۴/۰۷/۱۰          نوع عضویت: مشتری جدید کارگزاری و معاملات برخط آساتاریخ گزارشگیری: ۱۳۹۴/۰۸/۲۶
ردیفشرح فعالیتامتیاز
۱عضویت در بآشگاه۳۰۰
۲معرفی معرف۴۰۰
۳شرکت در ۱۰ مسابقه۲۰۰
۴پاسخ صحیح به ۶ سوال با امتیازات متفاوت۶۷۵
۵مجموع امتیاز تا ۱۵ آبان۱۵۷۵

امتیازی که بعد از متصل کردن کد معاملاتی قدیمی خود به دست آوردند به شرح زیر است:

ردیفشرح فعالیتامتیاز
۱امتیاز وفاداری بر اساس معاملات گذشته در کارگزاری آگاه۴۲۴۷۰
۲شرکت در ۲ مسابقه۴۰
۳پاسخ صحیح به ۱ سوال۱۵۰
۴امتیاز مربوط به خرید و فروش سهم۳۷۹۱۶
۵مجموع امتیاز از ۱۵ تا ۲۸ آبان۸۰۵۷۶
۶مجموع امتیاز بعد از اتصال کد کارگزاری به کد بآشگاه۸۲۱۵۱=۸۰۵۷۶+۱۵۷۵

 

راهنمای بآشگاه مشتریان آگاه، کارگزاری آگاه، ورود به بآشگاه، نحوه ثبت نام در بآشگاه مشتریان، عضویت در بآشگاه، تغییر عکس پروفایل، منوی کاربری بآشگاه، نوار ابزار بآشگاه، محاسبه ریال و امتیاز بآشگاه، انتقال امتیاز, انتقال ژنولوژی, گزارش امتیازات, تراز ریال وهزینه, اتصال با سایر سیستم ها, اتصال با ساعت همفکران, اتصال با سایت آواگلد, ثبت درخواست واریز وجه, مسابقه

صفحه مربوط به گزارش امتیاز خانم فرناز پس از اتصال کد آنلاین خود به حساب کاربری بآشگاه

ایشان تا پیش از آنکه کدمعاملاتی قدیمی خود را به کد بآشگاه متصل نمایند، امکان استفاده از برخی مزایا نظیر تخفیف کارمزد یا بسته‌های اعتباری را نداشتند. اما اکنون با تغییر حساب بآشگاه خود از کاربر به مشتری، می‌توانند از مزایای زیر بهره‌مند شوند.

۱۷ درصد تخفیف کارمزد در معاملات اوراق بهادار

۲۰ درصد تخفیف کارمزد معاملات آتی سکه

امکان خرید بسته های اعتباری

۷۰ درصد تخفیف در خرید بسته های مشاوره‌ای- تحلیلی و بسته‌های آموزشی

همانطور که در جدول امتیازات خانم فرناز قابل مشاهده است،هم‌اکنون مجموع امتیازت ایشان ۸۲,۱۵۱  است و از تمامی خدمات سطح شش استفاده می‌کنند.

۵- ترکیب سناریو ۱ و ۳

(یعنی اتصال کد جدید معاملاتی خود در کارگزاری به عضویت در بآشگاه)

در این مثال آقای اسماعیل توسط یکی از دوستانش با بآشگاه آشنا می‌گردد و به عنوان یک کاربر، عضو جدید بآشگاه می‌شود. این کاربر حدود سه هفته از طریق روش های گوناگون (به غیر از گردش معاملات که برای مشتریان کارگزاری است) موفق به اخذ ۱,۳۸۵ امتیاز می‌شود و بعد از آن با توجه به مشاهده خدمات خوبی که در این طرح در اختیار خود می‌بیند، ترجیح می‌دهد که معاملات خود را نیز به کارگزاری آگاه منتقل نماید تا با توجه به معاملات زیادی که در روز دارد بتواند از تمامی خدمات موجود و بالاخص تخفیف ریالی کارمزد معاملات خود نهایت استفاده را ببرد و از این طریق نیز امتیازات خود را افزایش داده و به راحتی به قله‌های بعدی صعود نماید و بعد از آن نیز از سایر خدمات مانند خرید بسته‌های اعتباری و یا تخفیف‌های دیگری همچون تخفیف کارمزد معاملات آتی سکه و یا تخفیف خرید بسته‌های مشاوره‌ای- تحلیلی ویا تخفیف خرید بسته‌های آموزشی بهره‌مند گردد.

مجموع امتیازات آقای اسماعیل در سه هفته اول عضویت به شرح زیر است:

تاریخ عضویت: ۱۳۹۴/۰۸/۰۸          نوع عضویت: مشتری جدید کارگزاری و معاملات برخط آساتاریخ گزارشگیری: ۱۳۹۴/۰۹/۰۳
ردیفشرح فعالیتامتیاز
۱عضویت در بآشگاه۳۰۰
۲معرفی معرف۴۰۰
۳شرکت در ۸ مسابقه۱۶۰
۴پاسخ صحیح به ۴ سوال با امتیازات متفاوت۵۲۵
۵مجموع امتیاز در سه هفته اول۱۳۸۵

مجموع امتیازات آقای اسماعیل بعد از اتصال کد معاملاتی جدید خود به عنوان مشتری جدید کارگزاری و انجام معاملات روزانه در حدود پانزده روز و همچنین سایر فعالیت‌ها در این مدت به شرح زیر است:

ردیفشرح فعالیتامتیاز
شرکت در ۶ مسابقه۱۲۰
پاسخ صحیح به ۲ سوال با امتیازات متفاوت۲۲۵
امتیاز مربوط به خرید و فروش سهم۱۱۶۶۵۱
مجموع امتیاز در پانزده روز پس از گرفتن کد معاملاتی جدید در کارگزاری آگاه۱۱۶۹۹۶
مجموع امتیازات از ابتدا تا کنون۱۱۸۳۸۱=۱۱۶۹۹۶+۱۳۸۵

 

راهنمای بآشگاه مشتریان آگاه، کارگزاری آگاه، ورود به بآشگاه، نحوه ثبت نام در بآشگاه مشتریان، عضویت در بآشگاه، تغییر عکس پروفایل، منوی کاربری بآشگاه، نوار ابزار بآشگاه، محاسبه ریال و امتیاز بآشگاه، انتقال امتیاز, انتقال ژنولوژی, گزارش امتیازات, تراز ریال وهزینه, اتصال با سایر سیستم ها, اتصال با ساعت همفکران, اتصال با سایت آواگلد, ثبت درخواست واریز وجه, مسابقه

صفحه مربوط به گزارش امتیاز آقای اسماعیل پس از شروع معاملات در کارگزاری آگاه

 

این مشتری هم اکنون در مدت زمان حدود چهل وپنج روز موفق به اخذ ۱۱۸,۳۸۱ امتیاز شده است که از کلیه مزایای موجود در سطح هفت وقله توچال استفاده می‌کند و بعد از این نیز این امتیازات را به راحتی افزایش خواهد داد تا بتواند مشمول خدمات بهتری شود.

آنچه گفته شد، روش‌های آسان و مختلفی بود برای کسب امتیاز بیشتر در بآشگاه و چنین به نظر می‌رسد که با توجه به روش‌های مختلف و ساده‌ای که برای کسب امتیاز وجود دارد راه چندان سختی در دست‌یابی به سطوح بعدی نخواهد بود. مضاف بر اینکه در آینده با توجه به نیازهای شما و نظراتتان قطعا خدمات بیشتری در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

روش شما برای افزایش سطح و استفاده از مزایای بیشتر کدام است؟

ارائه پاسخ صحیح به سوالات مسابقه

گسترش ژنولوژی

خرید بسته های مشاوره‌ای- تحلیلی همفکران و آواگلد

انجام معاملات اوراق بهادار

بازدید روزانه، ارائه نظرات و پیشنهادات در بلاگ بآشگاه

 

آیا از کارگزار خود تخفیف نقدی کارمزد، وام قرض‌الحسنه و یا اعتبار دریافت می‌کنید؟

کارگزاری آگاه به تمام مشتریان خود این خدمات را ارائه می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر، فرم ذیل را تکمیل نمایید تا با شما تماس بگیریم.

115 پاسخ به “آیا قله‌های بآشگاه دست نیافتنی است؟”

 1. NILOO.TAJIK@YAHOO.COM گفت:

  خیلی ممنون از راهنمایی و توضیحات خوب شما.

  ۳
 2. aidin_5808@yahoo.com گفت:

  با تشکر؛ نکات جالبی بود .. ولی ایکاش درصد تخفیف ها برای سطوح امتیاز پایین تر، کمی بیشتر بود و برای سطوح خیلی بالا هم، بصورت تصاعدی، این تخفیف افزایش پیدا میکرد !

  ۴
 3. mania_montazami@yahoo.com گفت:

  مرسی از توضیحات و مثالهایی که گفتین.
  پیشنهاد میکنم یه سری مسابقه ویژه هفتگی یا ماهیانه درنظر بگیرید، با امتیاز ویژه (حداقل ۱۰۰۰ امتیاز) و زمان محدودتر (مثلا ۶ ساعت) ..

  ۰
 4. 4989847989 گفت:

  عالی بود مرسی

  ۱
 5. pirana_1390@yahoo.ir گفت:

  تشکر

  ۰
 6. flaver_tak@gmail.com گفت:

  مرسی خوب بود

  ۰
 7. ناصح گفت:

  سلام
  به نظرم پیشنهاد این دوستمون خیلی خوبه مثلا اگر شما یکسری مسابقات ویژه بگزارید می تواند خیلی کمک کند که بریم قله های بالاتر

  ۰
 8. ناصح گفت:

  آن عکسی که اول مطلب گذاشتید واقعیه؟اگر هست می شود بگید این از بچه های کارگزاری یا مشتری ؟چطور امکان دارد یک نفر ظرف زمان کمی اینقدر زیر مجموعه بگیرد.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   بله، عکس ها واقعی هستند. این کد متعلق به همکاران کارگزاری نیست. اتفاقاً از کاربران فعال بآشگاه هستند که ساکن شهرستان هستند. ایشان بآشگاه را به بسیاری از دوستان و همشهریانشان معرفی نموده و آنها به زیرمجموعه ایشان اضافه شده اند.

   ۰
 9. changizym@yahoo.com گفت:

  خیلی ممنون از راهنمایی و توضیحات خوب شما

  ۰
 10. shamsaei گفت:

  سلام
  جایزه مسابقات را استفاده از بسته های تحلیلی یا آموزشی قرار بدید لطفا

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   به برندگان هفته حایزه امتیازی و به برندگان ماه جایزه نقدی تعلق می‌گیره که می‌تونند به انتخاب خودشون بسته تحلیلی، آموزشی و یا اعتباری تهیه کنند.

   ۰
 11. sud42160 گفت:

  مرسی از توضیحات

  ۰
 12. agahsina گفت:

  سلام
  باشگاه آگاه باشگاه خوبیه و متنوع
  من استفاده می کنم
  امتاز کرفتن برام مهمه اما همه چیز نیستکیفیت ارائه خدمات کارگزاری مهمتره
  که تا حالا آگاه خوب بوده مخصوصا پاسخ گویی به مشتریان
  فقط امیدوترم بعد از گسترش بیشتر کار و توسعه بازم بر این سبیل بمانید
  خسته نباشید

  ۰
 13. aalamdar گفت:

  با سلام
  چرا وقتی امتیاز دو کاربر یکی هست ولی رتبه آنها با هم اختلاف دارد؟ ( رتبه یکی ۱ هست و رتبه دومی ۱۰۰)

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   کدام امتیاز و کدام رتبه مورد نظر شما است؟ چنین موردی امکان‌پذیر نیست.

   ۰
  • shafieyanh93 گفت:

   سلام دوست عزیز

   شماره ردیف بر اساس کد بآشگاه مرتب مى شود که با رتبه فرق دارد دو نَفَر با رتبه یکسان ردیف متفاوت دارند.

   ۰
 14. 2063495981 گفت:

  باسلام وصبح به خیر
  هرکاری سختی و مشقّت خودش را دارد که با پشت کار می توان به آن دست یافت
  باتشکّر

  ۰
 15. فرهاد گفت:

  به نظرم امتیاز مربوط به معاملات نسبت به سایر ایتمها کمتر است

  ۰
 16. مهدی منصوری گواری گفت:

  این موضوعات خیلی جذاب و عالی بود . کاش درصد تخفیفات و اعتبارات را هم بالا میبردید

  ۰
 17. omid_zarifsazi@yahoo.com گفت:

  مرسی

  ۰
 18. باشگاه اگاه خوبه اما پیشنهاد میکنم جوایزی فیزیکی که امکان خرید اونها با امتیاز وجود داشته باشه اضافه کنید.
  اینطوری انگیزه خیلی بیشتری بین اعضا به وجود میاد.
  معرفی افرادجدید هم به شدت افزایش پیدا میکنه.

  ۲
 19. 4989847989 گفت:

  حتما قابل رسیدنه

  ۲
 20. mch8245@gmail.com گفت:

  عالی

  ۱
 21. mortezababaei گفت:

  با تشکر- باشگاه ایده بسیار جالبی بود

  ۰
 22. rezanejati7@hotmail.com گفت:

  با سلام . بهتر نبود در ازای دریافت امتیاز لازم برای کسب هر قله جایزه نقدی هرچند اندکی تعلق میگرفت که انگیزه فعالیت اعضا را افزایش میداد. با تشکر

  ۰
 23. AGAH01149 گفت:

  عالی بود سپاس

  ۰
 24. daneshb گفت:

  سلام
  ایا استفاده از اعتبار هم تخفیف داره؟
  کمی بالاتر در یکی از ایتم ها اعتبار را هم تخفیف زده بود
  ۱۵ درصد تخفیف نقدی کارمزد معاملات اوراق بهادار

  ۲۰ درصد تخفیف نقدی کارمزد معاملات آتی سکه

  ۶۰ درصد تخفیف خرید بسته‌های مشاوره‌ای- تحلیلی

  ۶۰ درصد تخفیف خرید بسته‌های آموزشی و سایر خدمات مثل خرید بسته‌های اعتباری استفاده نماید.

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام
   خیر، قیمت بسته های اعتباری ثابت است. در جمله آخری که مورد نظر شماست، ۶۰ درصد فقط به بسته آموزشی مربوط می شود.

   ۱
 25. daneshb گفت:

  در صورت امکان ترتیبی اتخاذ نمایید
  وقتی مشتری در خواست وجه دارد متاسفانه
  مبلغ در خواستی در تایم اداری نه در حساب مشتری است ونه در حساب بانکی مشتری

  اقدامی صورت گیرد این مشکل حل شود
  حال اگر میگویید قانون است یا هر توجیه دیگر

  به اعتقاد من قابل حل است
  مثلا در ان یک روز مشتری بتواند از اعتبار یک روزه استغاده کند و امثالهم
  سپاس از مشتری مدارییتان

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   اگه منظورتون درخواست وجه در بآشگاه هست، به محض ثبت درخواستتون، مبلغ وارد حساب معاملاتتیتون میشه.
   اگه منظورتون درخواست پرداخت در سامانه آنلاینه، اون هم طبق قانون اگه در زمان مقرر هر روز کاری برای مانده قابل برداشتتون رو درخواست پرداخت بزنید، اولین روز کاری پس از ثبت درخواست، پول به حساب بانکیتون واریز میشه.

   ۱
 26. daneshb گفت:

  سلام
  اگر مقدور باشد از مانده حساب مشتری امتیازی برای تخفیف اعتبار یا امتیاز روزانه به مشتری تعلق گیرد

  ۰
 27. daneshb گفت:

  سلام
  به کاربرانی که نظراتشان مفید بوده و از انها در روند کسب رضایت مشتری
  د ر اگاه باشگاه یا همفکران استفاده میکنید
  یا پیشنهادی قابل اجرا و چشم گیر دارند علاوه بر ثبت نظرشان امتیاز خلاقیت یا ووو
  تغلق گیرد
  سپاس

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   از اونجا که ممکنه اینطور تفسیر شود که برای تخصیص امتیاز در این مورد سلیقه ای رفتار شده، به نظر می رسد که این پیشنهاداجرایی نباشد. اما نظر شما بررسی خواهد شد.

   ۰
   • agah42735 گفت:

    سلام

    در اینمورد میتوان بر اساس شمارش تعداد کلماتی که در پست های ارسالی ثبت میگردد و متناسب با این تعداد برای ارسال کنندگان بصورت افزایشی این امتیاز محاسبه و در حساب کاربریشان ثبت گردد که در این صورت برای افزادی که فعالیت بیشتری دارند و زجمت بیشتری را در تهیه پست ها بیشتر از یک تشکر ساده میکشند امتیاز بیشتری بهمراه داشته باشد و به این شکل انگیزه تهیه پست های پربارتر برای اعضای باشگاه فراهم شده و تبادل اطلاات و پست ها رو قطعا تحت تاثیر خود افزایش داده و به پویایی این بخش بیفزاید و مشارکت اعضا ذو بیشتر کند

    این بخش

    ۰
 28. عبدالسلام رحیمی گفت:

  با سلام و تشکر بایت راهنمایی جامع و کاملی که ارایه داده اید
  یه موضوع وجود دارد که ممکن است افراد معرف توسط خود اعضا باشگاه ایجاد و صورت پذیرد برای جلوگیری از این مسئله چه راهکاری در نظر گرفته شده است؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   منظور شما رو متوجه نشدیم، منظورتون از ”ممکن است افراد معرف توسط خود اعضا باشگاه ایجاد و صورت پذیرد” چی هست؟ خب هر یک از اعضا، خودشون باید معرفشون رو معرفی کنند.

   ۰
 29. kama13330 گفت:

  سلام.راستش من اول زیاد جدی نمیگرفتم.اما الان چند روزی میشه ک سایت باشگاه رو چک میکنم هم اطلاعاتم بالاتر رفته و خوب هم از این فعالیت نفع هم میبرم.ممنونم بابت کارتون

  ۰
 30. h.mohammadi57925@yahoo.com گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  آیا با طراحی سوال در باشگاه هم میشود امتیاز کسب کرد
  اگه کسی سوال طرح کند چند روز بعد منتشر میشود

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   در حال حاضر اگر سوالی طراحی کنید و منتشر شود مزیت شما دانستن جواب آن است اما در ادامه برنامه طراحی سوال از طرف کاربران خواهیم داشت که امتیاز بیشتری خواهد گرفت.
   لطفاً سوالات طراحی شده خود را به info@bashgah.com ارسال نمایید.

   ۰
 31. 4989847989 گفت:

  خواستن توانستنه

  ۰
 32. flaver_tak@gmail.com گفت:

  هنوز این سایت کارهای زیادی داره

  ۰
 33. IchiMoku گفت:

  با درود؛
  ضمن تشکر از توضیحات سودمندتان، دو پیشنهاد خدمتتان داشتم:

  ۱- برای اعضای باشگاه که مشتریان کارگزاری هستند و دارای مبلغ “مانده نزد کارگزاری” میباشند، از آنجائیکه سود روزشمار به آنها تعلق نمیگیرد؛ حداقل از طریق باشگاه، امتیازی تعلق بگیرد. مثلا به ازای هر ۱,۰۰۰,۰۰۰ ریال در هر روز (مانده نزد کارگزاری) ۱۰ امتیاز منظور گردد (یا هر عدد دیگری، بنا به صلاحدید مدیریت کارگزاری و باشگاه). بدین ترتیب؛ نوعی امتیاز “تشویقی” برای مشتریان کارگزاری (نسبت به سایر اعضا که مشتری کارگزاری نیستند) و براساس مانده حساب نزد کارگزاری تعریف میگردد که حالت برد-برد هم برای خود کارگزاری و هم برای مشتریان دارد ..

  ۲- پیشنهاد میگردد نوعی امتیازبندی “وفاداری مشتریان” تعریف گردد که برای مشتریان کارگزاری که (برای مثال) حداقل ۷۵% روزهای کاری ماه را دارای معامله از طریق کارگزاری باشند، این میزان امتیاز وفاداری تعلق گرفته و بازای فعالیت مستمر بیشتر از این حد نیز، میزان امتیاز تعلق گرفته، افزایش یابد. برای مثال اگر فردی بصورت مستمر و روزانه در طی یک ماه دارای معامله در کارگزاری باشد، بسته به میزان معامله، امتیاز ویژه “وفاداری” دریافت کند.

  با سپاس از توجه تان

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام
   ممنونیم که همیشه نظراتتون رو با حوصله برامون می‌نویسید. هر دو مورد رو برای تصمیم‌‌گیری به مسئولان مربوطه ارجاع دادیم. پس از حصول نتیجه حتما شما و سایر دوستان رو در جریان امور قرار خواهیم داد.

   ۲
 34. IchiMoku گفت:

  با درود؛

  مطلب اینجانب که در تاریخ های ۳ و ۴ دی ماه در اینجا درج گردیده، هنوز "در انتظار بررسی" میباشد !
  لطفا در صورت امکان، بازبینی و از نتیجه، مطلع فرمائید.

  با سپاس فراوان
  (کد AA2466)

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   تاخیر در پاسخگویی بیشتر به علت این هست که در حال رایزنی هستیم. وگرنه مطمئن باشید نظرات شما رو حتما مطالعه می کنیم. 🙂
   پاسخ شما درج شد. ممنونیم از نظراتتون

   ۱
 35. farhaad گفت:

  با سلام
  سایت خیلی عالی می باشد

  ۰
 36. agah13917 گفت:

  ممنون خوب بود

  ۰
 37. mahmoodkazemi2010@gmail.com گفت:

  با تشکر فراوان

  ۰
 38. rahimi93 گفت:

  سلام
  در خصوص مسابقه باشگاه پیشنهاد میگردد اصلاح جواب ارسالی سوالات توسط اعضاء قبل از اتمام زمان مهلت پاسخگویی نیز وجود داشته باشدبه هر حال ممکن است سهواٌ جواب را ارسال کرده باشد و یا قبل از اتمام زمان پاسخگویی متوجه جواب صحیح شود همین انفاقی که برای من افتاده

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   این مورد رو پیشتر هم خدمت دوستان خوبمون عرض کردیم که از اونجا که شما ابتدا گزینه مورد نظر را انتخاب کرده و پس از آن ارسال پاسخ با دستور شما (یعنی کلیک بر روی گزینه ارسال پاسخ) اتفاق می‌افتد، امکان اصلاح آن وجود ندارد. زمان کافی هم برای ارسال پاسخ وجود دارد. علاوه بر این‌ها مسابقه برای سنجش دانش، مهارت، دقت و تجربه افراد در نظر گرفته می‌شود.

   ۰
 39. khalandi گفت:

  در کل جالبه...حالت رقابت داره... مزایای خوبی هم برای دوستان به همراه داره......

  ۰
 40. MOH00204 گفت:

  سلام سطح و حجم مطالب آموزشی وب لاگ خیلی جالب است با خواندن تدریجی . استفاده از پاسخ های استاتید وبلاگ می توان بهتر معامله کرد و انشالله سود خوبی بدست آورد

  ۰
 41. rahimi93 گفت:

  سلام
  کارگزاری ***** تا تا پایان ۹۵ تخفیف ۱۰۰درصدی کارمزد اعمال میکنه.....کارگزاری آگاه حداقل برای اعضا باشگاه همچون تخفیفی منظور نماید بد نیست

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   ما در کارگزاری آگاه همیشه در پی ارائه خدمات پایدار قابل اتکا و دراز مدت هستیم تا مشتریان وفاداری داشته باشیم. پیشنهادمون این هست که فریب طرح‌های موقت و بی‌پشتوانه را نخورید.

   ۰
 42. hasti گفت:

  باسلام و درود یک پیشنهاد - به نظرم ترتیبی اتخاذ بشه که مشتریانی که با هر مبلغی در کارگزاری فعال هستند به ازای رسیدن به حداقل n بار فعال بودن و انجام معامله در مجموع کلیه روزهای کاری یک هفته و یا یک ماه بتونن امتیاز +وجه نقد دریافت کنن. اینکار باعث انگیزه فراوان برای فعالیت حتی اندک افراد تازه کار که با مبلغ کم فعلا میتونن وارد بشن ایجاد میکنه و اگر کلاس بندی افراد بر اساس سطوح ده گانه هم مد نظر قرار داده بشه و این درصد هم به درصدهای مشابه در خدمات هر سطح اضافه بشه اونوقت حقی از افراد باتجربه با پول های بیشتر هم ضایع نمیشه. متشکرم.

  ۰
 43. 2063400458 گفت:

  سلام آیا میشه هم وجه نقد و هم امتیاز را به حساب کاربر دیگر منتقل کرد؟ آیا اگر بسته اعتباری خریده شود آنگاه علاوه بر کسر وجه نقد موجود نزد باشگاه -امتیاز - و سطح هم نزول پیدا میکند؟ متشکرم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   در بآشگاه امکان انتقال امتیاز (با کسر ۳۰۰ امتیاز به عنوان کارمزد) به دیگران را دارید، اما وجه بآشگاه را تنها می‌توانید به حساب معاملاتیتون انتقال بدید.
   با خرید بسته اعتباری فقط هزینه بسته از شما کم میشه و هیچ اتفاقی در سطح و امتیاز شما رخ نمیده. در حقیقت در بآشگاه هرگز از امتیاز و سطح شما کاسته نمی‌شه مگر اینکه خودتون امتیازتون رو به دیگری منتقل کنید.

   ۰
 44. hasti گفت:

  سلام و وقت بخیر- آیا امتیازات مربوط به هر سوال بعد از اتمام مهلت پاسخگویی سریع قابل مشاهده است؟ و در کدام قسمت ؟ممنونم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   امتیاز هر سوال بعد از انتشار پاسخ سوال توسط مدیر سایت، در حساب امتیازات شما منظور می شود. این امتیاز از طریق یک پیام خصوصی به شما اطلاع رسانی شده و در بخش گزارش امتیاز شما قابل مشاهده است.

   ۰
 45. 2063400458 گفت:

  سلام و وقت بخیر چرا جدول عرضه و تقاضا در روز چهارشنبه با قیمت آخرین معامله و قیمت پایانی و حجم و تعداد معاملات تا اخرین لحظه عقب بود؟

  ۰
 46. 2063400458 گفت:

  ضمنا میشه بگید در پایان هر هفته چندتا برنده خواهید داشت؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   در پایان هر هفته به ۱۰ نفر برتر یا رتبه­‌های اول و دوم (هر کدام تعداد بیشتری داشته باشند)، جایزه امتیازی هفته تعلق خواهد گرفت؛ به این صورت که به نفرات رتبه اول معادل کل امتیاز اخذ شده بابت مسابقه­‌های طول هفته و به نفرات رتبه دوم معادل نصف امتیاز اخذ شده بابت مسابقه­‌ها در هفته، امتیاز اعطا خواهد شد.

   ۰
   • nader9727@gmail.com گفت:

    با سلام
    قدری پیچیده است...توضیح بیشتری راجع به برندگان بدهید لطفا....
    اصلا تشخیص اینکه رتبه شخص چند است هم در بآشگاه برای خودش یک پروژه است، چون در قسمت رتبه من چند عدد هست که درست معلوم نیست کدوم مربوط به رتبه هفتگی و ماهانه است و مثلا برای هر رتبه چند صد عدد کاربر ثبت شده که ترتیب آنها هم ظاهرا از روی سابقه عضویت است!؟مثلا AA به AC و AD اولویت داره و در رتبه های بالا قراردارد!
    نمیدانم درست متوجه شده ام یا خیر؟؟

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام دوست گرامی
     پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از نحوه مسابقه ها دو مطلب زیر را مطالعه نمایید:
     انواع مسابقه در بآشگاه مشتریان آگاه و نحوه امتیاز دهی آن
     نحوه تخصیص جایزه امتیازی هفتگی و جایزه نقدی ماهانه
     در خصوص رتبه بندی بدیهی است که افرادی که امتیاز یکسان از مسابقه دریافت نموده اند در یک رتبه قرار گیرند. بنابراین باید دقت کنیم که در رتبه بندی ها مفهوم رتبه از ردیف مجزا است. عددی که کنار نام شما در بخش رتبه من درج میشود ردیف شما است و رتبه شما در یک کادر قرمز در بالای صفحه نمایش داده می شود.

     ۰
     • nader9727@gmail.com گفت:

      ممنون از راهنمایی شما
      آیا ردیف افراد تاثیری در برنده شدن آنان دارد؟و ملاک ردیف دادن به هرشخص چیست؟مثلا ردیف ۱۰۰ یک رتبه به ردیف ۵۰۰ همان رتبه در برنده شدن اولویت دارد؟اگر دارد ملاک ردیف بهتر گرفتن چیست؟
      ضمنا از ارسال لینک پاسخ برای هر شخص که باعث راحت تر شدن دریافت جوابها گردیده بسیار سپاسگزاریم

      ۰
     • Agah گفت:

      سلام
      ضمن سپاس از شما، شایان ذکر است همانطور که در مطلب نحوه تخصیص جایزه امتیازی هفتگی و جایزه نقدی ماهانه بیان شده است، با توجه به اینکه انتخاب برندگان به صورت قرعه‌کشی نخواهد بود و برندگان هر دوره (هفته یا ماه) کسانی خواهند بود که بیشترین امتیاز را از ارائه پاسخ صحیح به سوالات کسب کرده باشند، بنابراین شماره ردیف تاثیری در برنده یا بازنده بودن افراد و یا مقدار جوایز آنها ندارد. بلکه ملاک عمل رتبه است.

      ۰
 47. 2063400458 گفت:

  وقت بخیر آیا سوالات مسابقه در هر هفته دقیقا از سولات مطرح شده در روز شنبه که پاسخش معمولا تا روز یکشنبه زمان دارد شروع میشود ؟ آخرین سوال مربوط به هر هفته در چه روزی مطرح میشود؟ آیا امتیازات مربوط به تنها یک هفته ملاک برنده شدن فرد در آن هفته است؟ و در هفته بعد برای برنده شدن در مسابقه هفته مختص به آن دوباره باید امتیازاتش را از صفر شروع کند؟ جایزه برنده هفته شدن تنها امتیاز است و یا اینکه وجه نقد را هم شامل میشود؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   به صورت معمول اولین سوال هر هفته روز شنبه و آخرین سوال روز چهارشنبه مطرح میشه. ملاک جمع بندی و محاسبه برندگان، تاریخ انتشار پاسخ سوال است. برای مثال ممکن است ما روز شنبه ۳ بهمن از شما خواسته باشیم قیمت یک سهم را در ۱۵ ماه بهمن پیش بینی کنید، در این صورت امتیاز این سوال پس از انتشار پاسخ آن که ۱۵ بهمن است، به شرکت کنندگان تعلق گرفته و در رتبه بندی هفته دوم آنها لحاظ میشود. همونطور که در مطالب منتشر شده در بلاگ گفتیم، به برندگان هر هفته جوایز امتیازی و به برندگان ماه، جوایز ریالی تعلق میگیره.

   ۰
 48. farhaad گفت:

  با سلام وعرض ادب چطور می توانیم به قله های مرتفع آگاه سعود کنیم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   با روش هایی که در همین مطلب ذکر شده، شما میتونید امتیاز خود را افزایش داده و به سطوح بالاتر صعود کنید. از جمله این روش ها: معرفی معرف، گسترش ژنولوژی، انجام معاملات اوراق بهادار، خرید بسته های مشاوره ای و بسته های آموزشی، شرکت در مسابقه، ارائه پاسخ درست به سوالات مسابقه و ...

   ۰
 49. khademi12172 گفت:

  با سلام
  باشگاه ایده بسیار جالبی بود

  ۰
 50. rahimi_chem@yahoo.com گفت:

  سلام:
  پیشنهاد میکنم برای کمک به مشتریان جهت افزایش سطح امتیازات و رسیدن به قله های بالاتر تنوع سوالات بخش مسابقات رو بیشتر کنید. مثل ایده پلکان مفید که امکان پیش بینی شاخص بورس و سهم ها رو به صورت روزانه با امتیازات خوب فراهم کرده.
  موفق باشید

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   نظر شما بررسی خواهد شد.
   البته هدیه ریالی راهی است برای افزایش ریال شما در بآشگاه برای تهیه بسته های اعتباری و غیره.

   ۰
 51. rahimi_chem@yahoo.com گفت:

  سلام و وقت بخیر:
  اگه مقدور هست جوایز مسابقات رو متنوع تر کنید (مثلاً اهدای جوایزی نظیر لپ تاپ، موبایل و...) تا انگیزه کاربران برای مشارکت بیشتر و کسب امتیاز بالاتر بره.

  ۰
 52. rahimi_chem@yahoo.com گفت:

  سلام و تبریک سال نو:
  فکر میکنم با توجه با زحمات زیادی که بایستی کشیده بشه تا به قله های بالاتر رسید تناسب جوایز(شامل تخفیفات و تسهیلاتی که میدین) مناسب نیست. تخفیفات رو لطفاً بیشتر کنید.

  ۰
 53. rahimi_chem@yahoo.com گفت:

  سلام:
  اگر امکانش هست تعداد سوالات عمومی و تخصصی بورس رو بیشتر کنید امیتازات رو هم بیشتر کنید بعضی از سوالات واقعاً سخته

  ۰
 54. rahimi_chem@yahoo.com گفت:

  سلام:
  من هم فکر میکنم تخفیفات کارمزد با توجه به مشقتی که باید کشیده بشه تا به قله های بالاتر رسید خیلی که. لطفاً بیشترش کنید

  ۰
 55. mn00099 گفت:

  برا رسیدن ب سطح ۱۰ چند امتیاز باید داشته باشیم ؟

  ۰
 56. niloo9727@gmail.com گفت:

  با سلام
  درسته که مزایای فراوان باشگاه غیر قابل انکار و کاملا دست یافتنی است ، ولی از کامنت های بعضی دوستان میشه نتیجه گیری کرد که بعضی ها انتظار معجزه و پاداشهای متوالی و بدون زحمت و تلاش از باشگاه دارند که انصافا اگه خودمون رو جای کارگزاری بگذاریم با توجه به هزینه های مصروفه و این همه پشتیبانی های متنوع از اعضا ، به این نتیجه میرسیم که :قدری هم انصاف داشته باشیم...
  با قدردانی از تلاشها و پشتیبانی های بی دریغ آگاه و باشگآه

  ۰
 57. abdolreza18 گفت:

  چرا امتیا وفاداری شامل حال ما نشد ما که چندین ساله عضو آگاه هستیم؟؟؟؟؟

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام دوست گرامی
   به استحضار می رساند امتیاز وفاداری بر اساس یک فرمول پیچیده محاسبه می شود که در آن پارامترهایی نظیر: مدت زمانی که فرد مشتری آگاه بوده، میزان معاملاتی که داشته و... در آن لحاظ می شود.

   ۰
 58. agah03234 گفت:

  خیلی مفید و جالب بود
  ادمو وادار میکنه به فعالیت...

  ۰
 59. dez00170 گفت:

  سلام به نظر من تخفیف کارمزد به نسبت مدت زمانی که طول میکشه تا ما به سطوح بالاتر بریم خیلی ناچیزه.من برای اینکه به امتیاز ۵۰۰۰ برسم خیلی زمان گذشته ولی هنوز نرسیدم تازه تا امتیاز ۲۰۰۰۰ یا ۵۰۰۰۰ که دیگه خیلی خیلی بیشتر.برای همین وقتی به این مرحله میرسم و اینقدر جایزه اش کم هست کمی توی ذوقم میخوره.آخه اون چیزی که بیشتر به درد من میخوره همین هست یا حداقل جایزه نقدی یا تخفیف کارمزد که توی معاملات ازش استفاده کنم.بسته مشاوره تحلیلی یا چیزهای دیگه برای من چندان جالب نیستن.البته بسته های اعتباری هم خوب هستن.

  ۰
 60. m00468 گفت:

  سلام چطور باشگاه رو به همفکران متصل کنم ؟

  ۰
 61. agah11134 گفت:

  من هیچ امتیازی از این روش نگرفتم نزدیک ۳۰ زیرمجموعه دارم!!!
  توسعه ژنولوژی با ۲۰ زیرمجموعه مستقیم = ۶۰۰۰ امتیاز
  میشه توضیح بدین

  ۰
  • Agah2 گفت:

   با سلام خدمت شما دوست عزیز،
   جنابعالی دارای ۴۵ زیر مجموعه هستید که بابت معرفی هر یک از ایشان، معادل ۵۰ امتیاز به شما تعلق گرفته است. از این تعداد، ۲۵ زیرمجموعه شما از کاربر به مشتری تبدیل شده اند که بابت هر تبدیل کاربر به مشتری هم معادل ۴۵۰ امتیاز دیگر به حساب شما اضافه شده است. در نتیجه شما مجموعا ۲۲۵۰ امتیاز بابت معرفی شدن توسط زیرمجموعه هایتان و معادل ۱۱۲۵۰ امتیاز بخاطر تبدیل شدن ۲۵ نفر از ایشان به مشتری امتیاز کسب کرده اید.
   با تشکر از شما

   ۰
 62. AN4280 گفت:

  نمره ات بیسته آگاه

  ۰
 63. AU0902 گفت:

  با سلام .
  ایا بهتر نبود در ازای دریافت امتیاز برای کسب هر قله جایزه نقدی هم تعلق میگرفت

  ۰
 64. AU0902 گفت:

  با سلام .
  پیشنهاد میکنم بهتر نبود در ازای دریافت امتیاز برای کسب هر قله جایزه نقدی هم تعلق میگرفت

  ۰
 65. AQ7259 گفت:

  سلام من در حال حاضر در سطحی قرار دارم که تخفیف نسبتا خوبی در معاملات باید داشته باشد ولی زمانی که وارد منوی مزایای جاری میشم فقط گزینه - خرید بسته های آموزشی با تخفیف - را برای من فعال نمایش میدهد. آیا برای استفاده از تخفیفهای دیگر سطح خودم باید کاری انجام بدم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام و احترام
   براساس سطح شما تخفیف کارمزد معاملات به صورت خودکار اعمال می شود. شما می توانید با مطالعه راهنمای باشگاه از میزان تخفیف بر روی معالمات خود براساس سطح باشگاه مطلع شوید.

   ۰
 66. BD0626 گفت:

  با سلام
  ممنون از تمامی زحمات و راهنمایی های شما. من چند روزی که وارد بورس شدم و با فعالیت های باشگاه تازه آشنا شدم. بسیار جالب و دقیق مطالب را توضیح میدهید. سپاسگزار از شما.

  ۰
 67. BB3180 گفت:

  با سلام.سوالی داشتم اینکه چرا فاصله امتیاز سطوح ۳ تا ۵ خیلی زیا هست مثلاً برای رسیدن به سطح سه باید ۵۰۰۰ امتیاز کسب کنیم ولی سطح چهار ۱۰۰۰۰ امتیا یک دفعه دو برابر می شود؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   طبق قوانین کارگزاری آگاه و روال تعریف شده، در حال حاضر امتیاز هر سطح به این صورت تعریف شده است.

   ۰
 68. شهرام شکراللهی گفت:

  باعرض سلام وخسته نباشید.
  با توجه به اختلاف امتیاز درسطوح پایین وسطوح بالا اگه امتیاز سطوح بالاتر یک مقدار کاهش پیدا کند بسیار عالی است

  ۰
 69. محمد غلامي گفت:

  موضوعات خوبي بود. فقط شايد بهتر بود شرايط امتياز گيري براي افراد جديد راحت تر ميبود.

  ۰
 70. CO9391 گفت:

  سلام
  در نمودار ژنولوژی فقط زیر مجموعه های سطح ۱ رو مشاهده میکنم در حالی که ۳ سطح زیر مجموعه دارم
  چرا؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   لطفا جهت پیگیری با شماره ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش آنلاین از شنبه تا چهارشنبه از ۸ صبح تا ۱۶ تماس بگیرید .

   ۰
 71. یارمراد یارمرادی گفت:

  سلام وقت بخیر امروز در کلاس آنلاین مبانی بورس استاد گرامی آقای غلام حسینی گفتن برای افزایش امتیاز میتوان کد باشگاه اعضایی که درسطح بالا قراردارند را وارد کرد، این کد رادرقسمت باید وارد کرد؟ ممنونم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای این کار می توانید در سایت بآشگاه ، به پروفایل مراجعه و در قسمت معرفی به معرف کد بآشگاهی فردی که در سطوح بالاتر است وارد نمائید و تا یک ماه می توانید از مزایای معرف خود از جمله تخفیف کارمزد معاملات و همچنین تخفیف کلاس های آموزشی بهره مند شوید.

   ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: