آموزش خرید و فروش سهام برای تازه واردان

 • ۱۹ مرداد ۱۳۹۸
 • agah4
 • ۲۶۷ نظر
 • ۲۶۶۱۴۷ مشاهده
آموزش خرید و فروش سهام

نرم‌افزار آساتریدر آگاه، شامل خدمات متنوعی است که در انواع سیستم‌ عامل‌ها و پلتفرم¬‌های مختلف در دسترس معامله‌گران و سرمایه‌گذاران قرار داده شده است. نرم‌¬افزار آساتریدر آگاه بدون نیاز به نصب اپلیکیشن در پلتفرم¬‌های مختلف مانند: لپ‌تاپ، موبایل و تبلت با سیستم¬‌عامل¬‌های مختلف، برای کاربران قابل ‌استفاده است. بسیاری از تازه واردان در بازار بورس می‌توانند به راحتی با استفاده از سامانه معاملات آنلاین آساتریدر آگاه، معاملات خود را در این بازار شروع کنند. در این مقاله قصد داریم به نکات مهم برای خرید و فروش سهام توسط تازه واردان از طریق کارگزاری آگاه بپردازیم.

در ادامه عناوین زیر را بررسی خواهیم کرد:

ورود تازه واردان به سامانه معاملات برای خرید و فروش سهام

چگونه حساب معاملاتی خود را شارژ کنیم؟

چگونه نماد یک سهم را جست‌وجو کنیم؟

چگونه می‌توانیم سهام بخریم؟

چگونه می‌توانیم سهام خود را بفروشیم؟

‌چگونه پول حاصل از فروش سهام را برداشت کنیم؟

راهنمای سامانه معاملاتی آساتریدرآگاه

‌چگونه سهام خوب بخریم؟

ورود تازه واردان به سامانه معاملات برای خرید و فروش سهام

اولین گام برای شروع معاملات در بازار بورس، ثبت نام و دریافت کد بورسی است. برای دریافت کد بورسی از کارگزاری آگاه باید از طریق سامانه آگاه اکسپرس اقدام کنید. در هنگام ثبت نام در این سامانه، یک نام کاربری و کلمه عبور برای خود انتخاب می‌کنید، در ادامه پس از دریافت کد بورسی، می‌توانید با همان نام کاربری و کلمه عبور وارد سامانه معاملات آنلاین کارگزاری آگاه شوید. برای ثبت نام و دریافت کد بورسی از کارگزاری آگاه روی دکمه زیر کلیک کنید.

با توجه به آخرین مصوبه‌های سازمان بورس، تمام افراد در هر رده سنی و با هر میزان تحصیلات، می‌توانند برای ثبت ‌نام و دریافت کد بورسی اقدام کنند. دقت داشته باشید ثبت‌ نام کد بورسی برای افراد زیر ۱۸ سال توسط ولی و قیم قانونی آن‌ها امکان‌پذیر است. تمامی این افراد بعد از دریافت کد بورسی می‌توانند از طریق سامانه معاملات آنلاین آساتریدر آگاه، معاملات خود را در بازار بورس شروع کنند.

پس از انجام مراحل ثبت نام و دریافت کد، از طریق سامانه معاملات آنلاین آساتریدر آگاه به نشانیonline.agah.com می‌توانید فرآیند خرید و فروش سهام را شروع کنید.

نکته: اگر نام کاربری و کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید، برای بازیابی می‌توانید طبق تصویر زیر از طریق گزینه «فراموشی رمز عبور» اقدام کنید.

آساتریدر آگاه

چگونه حساب معاملاتی خود را شارژ کنیم؟

اولین گام برای خرید سهام در بازار بورس، شارژ حساب معاملاتی است. شارژ حساب معاملاتی در کارگزاری آگاه به پنج روش مختلف امکان‌پذیر است:

پرداخت شتابی

ساده‌ترین روش برای شارژ حساب معاملاتی برای مشتریان آگاه، استفاده از روش «پرداخت شتابی» است. مطابق تصویر زیر برای پرداخت شتابی می‌توانید از دو قسمت منوی اصلی در سمت راست و دسترسی سریع در سمت چپ صفحه استفاده کنید. با کلیک روی گزینه پرداخت شتابی و انتخاب علامت «+ سبز رنگ» در بالای صفحه، پنجره واریز مبلغ نمایش داده می‌شود. در این مرحله باید مبلغ مورد نیاز برای انجام معامله را به ریال وارد و پس از انتخاب یکی از درگاه‌های بانکی، گزینه پرداخت را کلیک کنید. با این کار به صفحه بانکی انتخاب ‌شده برای واریز مبلغ هدایت می‌شوید. پس از انجام این فرآیند در قسمت بالای صفحه، مبلغ واریزی شما در بخش «مانده قابل معامله» نمایش داده می‌شود. دقت داشته باشید که سقف واریز مبلغ از روش «پرداخت شتابی» ۵۰ میلیون تومان است.

پرداخت شتابی آساتریدر

فیش واریز نقدی

روش دوم برای افزایش اعتبار یا واریز وجه به حساب معاملاتی، فیش واریز نقدی است. در این روش می‌توانید مبالغ بالای ۵۰ میلیون تومان را به حساب معاملاتی خود واریز کنید. در همین راستا مطابق با تصویر زیر، باید از منوی اصلی سامانه معاملات آنلاین، گزینه «فیش واریز نقدی» را انتخاب کنید، در ادامه بعد از نمایش پنجره مربوط به واریز مبلغ، اطلاعات لازم را در کادرها درج و یکی از شماره حساب‌های کارگزاری آگاه را به منظور پرداخت پول، انتخاب کنید. در نهایت تصویر فیش واریزی را در صفحه بارگذاری کنید. با انتخاب دکمه «ذخیره» حساب معاملاتی شما در اسرع وقت شارژ خواهد شد.

فیش واریز نقدی آساتریدر

انتقال وجه باشگاه به حساب معاملاتی

 

انتقال وجه بآشگاه به حساب معاملاتی

روش سوم برای افزایش اعتبار یا واریز مبلغ برای انجام معاملات، «انتقال وجه بآشگاه» است. شما با انجام فعالیت‌های مختلف در حساب کاربری «بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه» می‌توانید امتیاز ریالی کسب کنید. برای استفاده از وجه موجود در حساب بآشگاه، این امکان برای شما وجود دارد که از طریق سامانه معاملات آنلاین، درخواست انتقال وجه بآشگاه به حساب معاملاتی را ثبت کنید. برای این کار باید از طریق گزینه‌های دسترسی سریع در قسمت چپ صفحه، درخواست خود را تکمیل کنید.

 

 

 

به نکات زیر توجه کنید:

 • علاوه بر امکان انتقال وجه نقد بآشگاه به حساب معاملاتی، می‌توانید با ریال بآشگاه از کارگزاری آگاه اعتبار معاملاتی دریافت کنید. برای آموزش نحوه دریافت اعتبار معاملاتی پیشنهاد می‌کنیم مطلب «روش دریافت اعتبار معاملاتی در بورس اوراق بهادار از کارگزاری آگاه» را مطالعه کنید.
 • طبق مصوبه سازمان بورس حداقل سرمایه مورد نیاز برای خرید سهام (بدون احتساب کارمزد) ۵۰۰ هزار تومان است.

 

حساب متصل بانکی (حساب وکالتی)

اتصال حساب بانکی به حساب معاملاتی، برای افرادی که مشتری بانک ملت یا سامان هستند، امکان‌پذیر است. برای این فرآیند لازم است مشتری در گام اول درخواست لینک حساب را از طریق شعب کارگزاری آگاه پیگیری کند و در گام دوم فرم‌های دریافتی از کارگزاری را به بانک مورد نظر انتقال دهد. با این کار مطابق با تصویر زیر، در صفحه مربوط به خرید سهام، در بخش «منبع مالی» گزینه جدیدی با عنوان «حساب نزد کارگزاری» اضافه خواهد شد. با انتخاب این گزینه مبلغ مورد نیاز برای خرید سهام به صورت مستقیم از حساب بانکی شما کسر می‌شود و دیگر نیازی به شارژ حساب معاملاتی در سامانه معاملات آنلاین نیست.

حساب متصل بانکی یا حساب وکالتی

دستگاه کارت‌خوان در شعب آگاه (دستگاه پوز بانکی)

برخی از مشتریانی که به صورت حضوری به شعب کارگزاری آگاه مراجعه می‌کنند، می‌توانند با استفاده از دستگاه‌های کارت‌خوان موجود در شعب، برای شارژ حساب معاملاتی خود به حساب کارگزاری آگاه، پول واریز کنند. برای این کار مشتری باید هنگام مراجعه، کارت ملی و کارت بانکی خود را به همراه داشته باشد و نام صاحب حساب با نام دارنده کد بورسی باید یکسان باشد. همچنین فرد مراجعه‌کننده برای شارژ حساب معاملاتی خود نمی‌تواند از کارت بانکی دیگران استفاده کند.

چگونه نماد یک سهم را جست‌وجو کنیم؟

برای جست‌وجوی نماد مورد نظر در سامانه معاملات آنلاین آساتریدر آگاه، باید از قسمت بالای صفحه در کادر جست‌وجو نام نماد را وارد و روی شکل ذره‌بین کلیک کنید. حال نمادی که جست‌وجو کردید نمایش داده خواهد شد و با کلیک روی آن، اطلاعات نماد از قبیل جدول عرضه و تقاضا، مشخصات نماد، نمودار روند سهم و اطلاعات حجم خرید و فروش حقیقی و حقوقی نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توانیم سهام بخریم؟

بعد از جست‌وجوی نماد، کنار نام نماد دو شکل رنگی سبز و قرمز برای خرید و فروش آن وجود دارد. با کلیک روی شکل سبز رنگ، پنجره ثبت سفارش خرید سهام، نمایش داده می‌شود؛ مطابق با تصویر زیر، در کادر شماره ۱ که بازه قیمت خرید روز سهم در کنار آن نوشته‌ شده است، قیمتی که تمایل به خرید دارید را وارد کنید. در کادر شماره ۲ میزان حجم خرید سهم مورد نظر را وارد کنید. برای راحتی در محاسبه حجم خرید، می‌توانید روی شکل «ماشین‌ حساب» کلیک کرده و سرمایه‌ای که برای خرید در نظر دارید را وارد کنید و پس از اعمال، حجم خرید با توجه به سرمایه‌ای که ثبت کرده‌اید نمایش داده می‌شود. در نهایت بعد از انجام این فرآیند، گزینه شماره ۳ را کلیک کنید. سفارش خرید شما توسط سازمان بورس بررسی و در جدول عرضه و تقاضای نماد اعمال می‌شود، لذا بنا به قیمت و حجمی که ثبت کرده‌اید، سفارش شما انجام خواهد شد.

چگونه میتوانیم سهام بخریم

چگونه می‌توانیم سهام خود را بفروشیم؟

برای فروش سهام، با کلیک روی شکل قرمز رنگ در کنار نام نماد، پنجره ثبت سفارش فروش نمایش داده می‌شود. طبق تصویر زیر و مشابه روش ثبت سفارش خرید در بخش قبلی، در کادر شماره ۱ قیمت مد نظر خود را که باید در بازه قیمت روز سهم باشد، وارد و در کادر شماره ۲ میزان حجم فروش سهام را مشخص کنید. با انجام این کار ارزش ناخالص سفارش نمایش داده می‌شود. در انتها با انتخاب گزینه شماره ۳ سفارش توسط سازمان بورس بررسی‌ می‌شود و بنا به قیمت و حجمی که ثبت کرده‌اید، سفارش فروش در جدول عرضه و تقاضای نماد جای گرفته و پروسه فروش دارایی سهام انجام خواهد شد.

چگونه میتوانیم سهام خود را بفروشیم

چگونه پول حاصل از فروش سهام را برداشت کنیم؟

برای برداشت وجه در سامانه معاملات آنلاین آساتریدرآگاه، می‌توانید از طریق منوی اصلی و یا از طریق دسترسی سریع سمت چپ صفحه اقدام کنید. با کلیک روی گزینه تقاضای وجه، پنجره‌ای نمایش داده می‌شود. در این مرحله می‌توانید با انتخاب کادر شماره ۱ الی ۳ که تاریخ‌های ثابت را نمایش می‌دهند، روز واریز وجه به حساب بانکی را مشخص کنید. اگر تاریخ خاصی غیر از ۳ انتخاب اول مد نظر شما است، می‌توانید از کادر شماره ۴ تاریخ مورد نظر خود را انتخاب کنید. در هر چهار کادری که قیمت در آن نمایش داده می‌شود شما می‌توانید میزان مبلغ درخواستی را مطابق با مبلغ موجود در بخش «مانده قابل معامله» ویرایش کنید. در ادامه از کادر شماره ۵ باید یکی از شماره حساب‌های تعریف شده در کارگزاری را انتخاب و در نهایت روی گزینه شماره ۶ کلیک کنید.

چگونه پول حاصل از فروش سهام را برداشت کنیم؟

راهنمای سامانه معاملاتی آساتریدرآگاه

علاوه بر توضیحات ارائه شده، برای آشنایی با تمام امکانات در سامانه معاملات آنلاین آساتریدر آگاه، پس از ورود به صفحه معاملاتی می‌توانید مطابق تصویر زیر روی گزینه «علامت سؤال» کلیک کنید. با این کار تمامی امکانات موجود در سامانه معاملات با توضیح لازم، نمایش داده می‌شود.

راهنمای سامانه معاملاتی آساتریدر

چگونه سهام خوب بخریم؟

شرکت «مشاور سرمایه‌گذاری آوای آگاه» (سایت همفکران) به‌عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه گروه آگاه، نخستین شرکت مشاور سرمایه‌گذاری در کشور است که در سال ۱۳۸۹ موفق به اخذ مجوز از سازمان بورس اوراق بهادار شد. شما می‌توانید با استفاده از این وب سایت، در مورد خرید و فروش سهام خود آگاهانه تصمیم‌گیری کنید. خدمات سایت همفکران شامل موارد زیر است:

 • تحلیل‌های بنیادی و تکنیکال
 • اخبار موثق شرکت‌ها و صنایع
 • مصاحبه با شرکت‌ها
 • پوشش شایعات و شنیده‌های بازار
 • رصد کل معاملات از نگاه سبد گردان‌ها
 • پرسش و پاسخ به‌صورت آنلاین
 • بررسی نبض بازار در هر دقیقه و …

بخشی از این خدمات نظیر نبض بازار، به صورت رایگان است و تمامی افراد امکان استفاده از این اطلاعات را دارند؛ اما بخش دیگری از این خدمات نیاز به ساخت حساب کاربری در سایت همفکران دارد. برای ثبت‌ نام می‌توانید از طریق دکمه زیر اقدام کنید.

سخن آخر

در این مقاله سعی کردیم به زبان ساده نحوه خرید و فروش سهام برای تازه‌ واردان از طریق سامانه معاملات آنلاین آساتریدر آگاه را آموزش دهیم. برای شروع سرمایه‌گذاری و خرید و فروش سهام و آشنایی بیشتر با بازار بورس، پیشنهاد می‌کنیم از «خدمات آموزشی کارگزاری آگاه» بهره‌مند شوید. افراد تازه وارد در بازار بورس با خواندن این مقاله می‌توانند اطلاعات بسیار خوبی درباره شروع فرآیند خرید و فروش سهام، از طریق سامانه معاملات آنلاین کارگزاری آگاه کسب کنند. بخشی از این اطلاعات درباره نحوه شارژ حساب معاملاتی، نحوه جست‌وجوی نماد، خرید و فروش سهام از طریق سامانه و برداشت وجه حاصل از فروش سهام در بازار است.

267 پاسخ به “آموزش خرید و فروش سهام برای تازه واردان”

 1. BB4463 گفت:

  بسیار عالی استفاده کردم فقط یه چیزی مگه درخواست واریز وجه سه روز طول نمیکشه؟ اونجوری که شما گفتین ۲ روز شد

  ۲۶
  • Agah گفت:

   باسلام و احترام
   تقاضای وجه دو روز کاری به طول می انجامد.

   ۱۴
   • مهدی گفت:

    با سلام کد بورسی چندروز بعد از ثبت نام ارسال میشود؟

    ۲۴
    • Agah گفت:

     سلام دوست عزیز،
     بعد از انجام فرآیند احرازهویت در صورتی که به دفتر کارگزاری یا شعب مراجعه کرده باشید، تا ۲ روز کاری کد بورسی برای شما صادر خواهد شد. این زمان برای دفاتر پیشخوان مقداری بیشتر خواهد بود.

     ۱۴
 2. AU6066 گفت:

  با سلام
  سپاسگذار از خدماتی که به مشتریان خود ارائه میدهید
  در صورت امکان آموزش‌های لازم در مورد معاملات آتی را هم انجام دهید

  ۱۲
 3. AW9417 گفت:

  با سلام
  ممنون از توضیحات خوب و کاملی که ارائه دادید. کار با نرم افزار آساتریدر در مقایسه با نرم افزار سایر کارگزاری ها بسیار راحته و آسون هستش
  با تشکر از کاگزاری آگاه

  ۶
 4. hamed farahani گفت:

  راحت ترین کارگزاری که دیدم تا حالا من بقیه رو هم امتحان کردم به خاطر شغلم که تریدر هستم ولی اگاه از همه راحت تره کار کردن باهاش

  ۷
 5. نفیسه چاوشی گفت:

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه زحمت کشان کارگزاری آگاه و باشگاه

  سپاس فراوان بابت مطابت بسیار مفید و کاربردیتون
  یه سوال میخواستم بپرسم از خدمتتون که آیا امکان داره تعداد نمادهایی که در لیست دیده بان قرار داده میشه، افزایش پیدا کنه؟

  با تشکر

  ۶
 6. AK1362 گفت:

  با سلام
  مطالب بسیار شیوا ، ساده و مفید بودند

  ۵
 7. AM8900 گفت:

  من در مسابقات مرداد ماه هشتم بودم
  منتظر بودم تا جواب آخرین تورنومنت بیاد و جزو سه نفر اول بشوم چون تورنمنت آخر را درست جواب داده بودم و حدود سیصد هزار تومان برنده بشم
  الان بدون اینکه نتایج را اعلام کنید
  ۱۱۸ هزار تومان واریز کردید
  یعنی رتبه من یهو شده چهل
  در صورتی که تمام سوالات بعد از رتبه هشتم را درست جواب دادم و بخاطر جواب آخرین تورنمنت مرداد ماه منتظر بودم جزو سه نفر اول بشوم

  ۵
 8. AM8900 گفت:

  برندگان مسابقات تیر
  در قسمت گزارشات بروید
  و امتیازات و مسابقات را در بازه اول تیر
  تا هفتم مرداد انتخاب کنید
  رتبه های برتر مشخص می‌شود
  چون روز واریز امتیاز تورنمنت آخر تیر و چندین سوال آخر تیر ماه تا هفتم مرداد واریز شد

  پس
  قسمت گزارش
  انتخاب امتیاز
  فیلتر فقط مسابقات
  بازه اول تیر تا هفتم مرداد تا واریزی های امتیاز سوالات آخر تیر ماه محاسبه شود

  ‌پست .کامنت قبلی هم
  منظورم ازمرداد همان تیر و برندگان تیر ماه بود

  ۲
 9. AX7250 گفت:

  از آگاه ممنونم کارتون حرف نداره
  فقط هنگی هسته سرمایه گذاری میخواد

  ۵
 10. BD0910 گفت:

  برای افرادی که تازه وارد شده اند بسیار ضروری است تا این مطالب را فرا گیرد

  ۲۲
 11. AR0754 گفت:

  با سلام و تبریک عید سعید قربان
  مطلب خوبی بود حتی برای قدیمی ها.
  ممنون که به فکر همه هستید.

  ۰
 12. AK8490 گفت:

  درصورت امکان مزایاهای دیگری را برای سطحهای بالا باشگاه فراهم کنید

  ۱
 13. BA2593 گفت:

  برای ما که ساکن کاشان هستیم و نماینده کارگزاری در شهرمون نیست کمی شرایط سخته

  ۵
 14. BB2281 گفت:

  من بعنوان شخصیت حقیقی آیا میتوانم VIP حقوقی که در سایت همفکران موجود هست را بخرم .و استفاده کنم ؟

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   معمولا این بسته ها برای استفاده اشخاص حقیقی، درنظر گرفته نشده است اما در صورت نیاز شما این امکان را دارید که بسته مدنظر را خریداری نمایید.

   ۰
 15. AK8490 گفت:

  سلام میشه وام قرضه الحسنه ۲۰۰۰۰۰۰میلیون تومانی را در بستهای باشگاه بگنجانییدو فعال کنید ممنون میشم

  ۰
 16. AP0669 گفت:

  دوستانی که کارگزاری آگاه رو انتخاب کردن برای ورود به بازار سرمایه بدونین برد کردین از همین ابتدای کار. پنل ساده ولی پیشرفته کارگزاری خیلی تو موفقیتتون تاثیر داره، بهتون پیشنهاد میکنم بیشتر از طریق سایت وارد شید تا دسترسی به اطلاعات بیشتری از بازار داشته باشید، گرچه اپ کارگزاری هم از بیشتر کارگزاری های دیگه برتره. من با چندین اپ و سایت دوستانم که کارگزاری های دیگه هستن کار کردم و اونا هم پنل منو دیدن و همشون غبطه خوردن به پنل آگاه. و یه موضوع مهم اینه که پنل تحلیل تکنیکال آگاه جزو ۵ پنل برتره ایرانه. اونایی که وارد این بازار میشن برد اول رو با اومدن تو کارگزاری آگاه به دست آوردن. ان شاله همیشه پر سود باشید

  ۱۱
 17. محسن گفت:

  باتشکر از مطالب آموزنده ارایه شده در بلاگتان یک سوال دارم، منظور از "نقطه تعادلی سفارش" که حین خرید در زیر مبلغ نمایش داده می شود چیست؟ و دانستن آن چه کاربردی برای سفارش و تعیین قیمت دارد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   نقطه تعادلی، نشان‌دهنده مبلغی است که در آن ارزش فروش با احتساب کارمزد، مساوی خواهد بود با ارزش خرید با کارمزد. به این معنی که اگر سهم در قیمت سربه سر سفارش فروخته شود، نه سودی عاید سرمایه گذار خواهد شد و نه ضرری را متحمل می شود و در اصطلاح معامله یر به یر شده است.

   ۶
 18. AY5608 گفت:

  راهنمای مفید و مختصری بود. ممنون

  ۲
 19. AE5618 گفت:

  سلام خیلی ممنون
  سامانه آگاه اکسپرس بخش خدمات درب منزل را ندارد
  توضیح میدید

  ۰
 20. BD0885 گفت:

  به نظر من لازمه ی هر تازه واردی هستش..توصیه به شرکت میکنم

  ۰
 21. معصومه گفت:

  سلام برای من شارزهمفکران اومده فعلا نمی خوام استفاده کنم چیکار کنم باطل نشه

  ۵
  • Agah گفت:

   سلام
   لطفاً در ساعات اداری روزهای کاری با بخش همفکران تماس حاصل فرمایید.
   شماره تماس: ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۱۰۰

   ۲
 22. BD7776 گفت:

  لطفا در خصوص خرید و فروش در بازار آتی راهنمایی بفرمائید

  ۰
 23. BC9085 گفت:

  چرا سهامی که من در کارگزاری آگاه خریدم وچون از همان سهم در کارگزاری دیگه ای داشتم نمیتوانم در کارگزاری آگاه بفروشم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   طبق قوانین سازمان بورس هر سهم باید تنها یک ناظر داشته باشد و زمانی که شما سهمی را برای اولین بار از هر کارگزاری خرید میکنید ناظر آن سهم، همان کارگزاری می باشد.
   جهت فروش سهام خود در کارگزاری آگاه کافیست در سامانه معاملاتی از گزینه تغییر کارگزار ناظر استفاده نمایید و پس از تایید آن اقدام به فروش سهم خود کنید.

   ۰
   • Gh گفت:

    سلام خسته نباشید من قصد فروش سهام عدالتمو دارم میشه راهنمایم کنید

    ۰
    • agah9 گفت:

     سلام دوست عزیز
     در صورتی که سهام عدالت خود را به روش مستقیم آزادسازی نموده اید ، قادر به فروش نخواهید به دلیل اینکه فروش سهام عدالت به روش مستقیم توسط سازمان بورس متوقف شده است و در صورتی که به روش غیر مستقیم آزاد سازی نموده اید سهام شرکت های استانی به شما تعلق می گیرد که می توانید در سامانه ذینفعان یکپارچه لیست سهام های تعلق گرفته به شما را مشاهده بفرمائید و در سایت شركت مديريت فناوری بورس تهران در قسمت پیام ناظر از قابل معامله بودن نماد مطلع شوید.در صورتی که نمادی قابل معامله باشد می توانید در سامانه معاملاتی آنلاین بر روی نماد استانی خود تغییر کارگزار ناظر انجام دهید و به سبد دارایی های خود اضافه نمائید.

     ۰
 24. BC1461 گفت:

  مطلب مفیدی بود ضمن اینکه با نرم افزار آساتریدر هم به خوبی میشه کارکرد.

  ۰
 25. BB2300 گفت:

  سلام
  سایت همفکران کمی از لحاظ گرافیکی سطحش پایینه و برای من خیلی جذاب نبود. اگر فرصت کردین به گرافیک سایت برسید به نظرم بهتر میشه

  ۴
 26. AT5811 گفت:

  با سلام
  اگر میشد امکانی قرار داد که اگر فلان سهم به قیمت پایین تر از مقدار X رسید به بالاترین قیمت فروشنده بفروشد عالی میشد

  ۴
 27. AG6918 گفت:

  عضو همفکران بشین و کد شارژ رو وارد کنین و به اندازه شارژتون از خدماتش استفاده کنین

  ۰
 28. BA5286 گفت:

  این نوع کارها باعث میشه ما که تازه کار هستیم خیلی زودتر راه بیفتیم

  ۷
 29. AU0902 گفت:

  با سلام
  وافعا به زبان ساده نحوه خرید و فروش سهام از طریق سامانه معاملات آنلاین آساتریدر آگاه خیلی عالی برای کسانی که میخواهند شروع به خرید و فروش کنن

  ۷
  • BF1132 گفت:

   سلام
   من هم با نظر شما موافقم هستم با مطالبی که دوستان در سایت قرار میدن ما تازه کارها راحت میتونیم کار کنیم البته باید دوره های اموزشی رو فراموش نکنیم.

   ۱
 30. AN4113 گفت:

  سلام .خواستم تشکر کنم بابت بروز رسانی نرم افزار اسا تریدر ...اما کاش تحلیل تکنیکال هم بهش اضافه می کردین یا مثل کار گزاری مفید در نرم افزار متا تریدر ۵ یک بروکر بساختین که راحت بشد ازنرم افزار اساتریدر هم مانند سایر نرم افزارها تکنیکال استفاده کرد .باتشکر

  ۹
 31. BA4351 گفت:

  سلام ..نرم افزار آسا تریدر هنگام کار خیلی قطع اتصال میده لطفا بررسی کنید و مشکل را حل کنید

  ۴
 32. AL2141 گفت:

  خیلی خوبه که بطور کامل به مسائل بورسی و معاملات میپردازید. با تشکر از سایت آگاه

  ۴
 33. BA5566 گفت:

  سلام من میخوام کد بورسی دریافت کنم میخوام بدونم که آدرس محل کار رو برای چی میخواد من نمیخوام همه همکارام بدونن که میخوام برم بورس چون هرکسی برای خودش شروع به دخالت و نظر دهی میکنه.....
  هم اینکه گفته بانک ملت باید فرم ببرم چجوریه ؟ یعنی نمیشه مشخصات بانکیمون رو بدیم و تموم یا باید حتما بازم حضورا بریم؟
  سوال دیگه اینکه نحوه گرفتن کد بورسی از دفاتر پیشخوان هم یه توضیح بدید لطف ممنون میشم

  ۲
  • Agah گفت:

   سلام
   ثبت آدرس و اطلاعات شغلی برای سهامداران الزامی است و این اطلاعات در بورس و کارگزاری به صورت محرمانه می ماند.
   فرم بانک ملت الزامی نیست. شما می توانید هر حسابی را معرفی کنید. فقط اگر میخواهید در زمان خرید مستقیما از حساب بانکی شما پول کم شود، لازم است حساب بانکی ملت یا سامان خود را به حساب معاملاتی وصل کنید. در این صورت فقط فرم و مراجعه به بانک نیاز است.
   پس از تکمیل مراحل ثبت نام در سامانه آگاه اکسپرس شما می توانید به دفاتر پیشخوان منتخب مراجعه کرده و احراز هویت خود را (احراز هویت سجام و احراز هویت اگاه) انجام دهید تا کد بورسی و دسترسی سامانه معاملاتی برای شما انجام شود.

   ۴
 34. AY1504 گفت:

  مطلب خیلی اموزنده بوده و استفاده کردم

  ۱
 35. BE0135 گفت:

  با سلام.آیا امکانات آگاه روی مبایل مثل کامپیوتر است؟

  ۱
 36. شهاب گفت:

  بدون مراجعه به دفاتر پیشخوان همه کارها در دفتر خود اگاه انجام می شود؟

  ۱
 37. اسماعیلی گفت:

  وافعا به زبان ساده نحوه خرید و فروش سهام از طریق سامانه معاملات آنلاین آساتریدر آگاه خیلی عالی برای کسانی که میخواهند شروع به خرید و فروش کنن..تشکر از اگاه و عواملشون

  ۲
 38. AW9298 گفت:

  امکان این وجود دارد که در این نرم‌افزار بتوان تنظیماتی داشت که قیمت در محدوده مشخصی برای سهام خاصی رسید بر روی صفحه آلارم دهد. یا بتوان تنظیم کرد که خرید و فروش اتوماتیک انجام شود.

  ۱
 39. BC2433 گفت:

  سلام وقت بخیر
  من توی بعضی از مسابقات که جواب درست میدم امتیازش رو بهم نمیده .
  چرا؟

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   با توجه به استقبال روز افزون مشتریان و کاربران بآشگاه در بخش مسابقات، زمان تخصیص امتیازها مقداری با تأخیر انجام می‌شود. اما امتیاز همه کسانی که پاسخ صحیح داده اند، لحاظ می شود. ممنون از همراهی شما.

   ۱
 40. BA9145 گفت:

  سلام نرم افزار اندرویدی رو آپدیت کنین که بتونیم عرضه اولیه ها رو هم توسط نرم افزار بخریم
  با تشکر

  ۱
 41. AE3980 گفت:

  باعرض سلام وخسته نباشید خدمت شما وهکاران گرامیتان.یه سوال داشتم درمورد اعتبار لگر فردی برای ما انتقال اعتبار دهد ومثلا یک هفته ما ازاین اعتبار استفاده نکنیم آیا وجهی به حساب ما ریخته می شود با فرد انتقال دهنده اعتبار؟

  ۰
 42. AV9056 گفت:

  سلام نرم افزار اساتریدر روی گوشیم نصب نمیشه چیکارکنم؟

  ۱
 43. AK8490 گفت:

  سلام خواهشمدم نسبت به وایزپاداش ۵۰هزار تومانی زیر مجموعه ام با کد باشگاه BD9454اقدام نمایید ممنون

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که زیرمجموعه مدنظر، درآمدزایی ۱۰۰ هزارتومانی را برای کارگزاری آگاه انجام داده باشد، پاداش ۵۰ هزارتومانی به شخص معرف در اسرع وقت در وجه نقد بآشگاه واریز خواهد شد.

   ۰
 44. BE3433 گفت:

  با تشکر از استاد عزیز آقای محسن رضایی که در آموزش "مبانی بورس" در کارگزاری آگاه استان البرز خرید و فروش سهام را بطور کامل آموزش دادند.به همه دوستان پیشنهاد میکنم در کلاسهای ایشون ثبت نام کنند.

  ۰
 45. BB3197 گفت:

  با عرض سلام
  ممنون خیلی ساده و روان بیان شده.
  آیا به صورت آفلاین میشه خرید و فروش کرد؟
  اگه سهمی صف فروش نداشته باشد به صورت آفلاین نمیشود خرید کرد؟

  ۲
  • Agah گفت:

   با سلام و وقت بخیر
   در صورتی که تمایل دارید سفارش خود را به صورت آفلاین ثبت نمایید، وارد حساب کاربری خود در سامانه آساتریدرآگاه شوید و در بخش منو گزینه ثبت سفارش آفلاین را انتخاب نمایید.
   اگر تصمیم به خرید سهمی دارید، میبایست در آن نماد فروشنده ای برای سهم وجود داشته باشد تا سفارش شما به معامله تبدیل شود. آنلاین و آفلاین بودن سفارش شما تاثیری در انجام یا عدم انجام معاملات شما ندارد.

   ۰
 46. AP1535 گفت:

  سلام
  تشکر از کارشناسان آگاه
  من در مورد پرداخت سود نقدی و همچنین اختصاص سود به هر سهم سوالی دارم
  چطور میتوان قبل از تصویب سود هر سهم در مجمع سالیانه از مقدار آن باخبر شد?
  تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   معمولا در گزارش واقعی عملکرد سالانه هر شرکت اطلاعاتی از تخصیص سود، اطلاع رسانی می‌شود با این حال، مقدار آن را به صورت دقیق نمی‌توان در نظر گرفت.

   ۲
 47. AP1535 گفت:

  با سلام
  آیا به سهامداران حقیقی که در مجامع فوق العاده یا سالیانه حضور داشته باشند امتیازی تعلق می گیرد? این امتیاز به چه شکلی می باشد?
  با تشکر فراوان

  ۰
 48. BD9554 گفت:

  ممنون از تیم آگاه بابت فایل ها و فیلم های اموزشی

  ۲
 49. BB3546 گفت:

  عالی بود اما جا برای کاربیشتری نیز دارد و بهتر شود

  ۰
 50. BE4921 گفت:

  سلام
  وقت بخیر
  اپلیکیشین آساتریدر نرم افزار خوبی است. برخی امکانات را اگر داشت بهتر بود. مثلا علاوه بر لیست معاملات امروز لیست معاملات روزهای دیگر را نیز نشان میداد. ولی کاربر پسند است

  ۰
 51. BD9104 گفت:

  سلام خدمت همه عزیزان>>>چقد این کارگزاری آگاه خوبه و چه مزایای خوبی برای کاربران و تریدر ها میزاره...مچکرم از همه عوامل عرضه کننده این امکانات...سایت همفکران هم خعلی عالیه هم پورتفو ۱۴۰تومن شارژ شد هم اطلاع رسانی های عالیی داره...ممنون

  ۰
 52. BD9104 گفت:

  ببخشید امتیاز مسابقات کی اعمال میشه به امتیازات باشگاهمون ؟

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   با توجه به استقبال روز افزون مشتریان و کاربران بآشگاه در بخش مسابقات، زمان تخصیص امتیازها مقداری با تأخیر انجام می‌شود. اما امتیاز همه کسانی که پاسخ صحیح داده اند، لحاظ می شود. ممنون از همراهی شما.

   ۰
 53. BD8096 گفت:

  خیلی ساده و مفید توضیح دادین، کارگزاری آگاه یکی از بهترینهای این صنعت میباشد.

  ۰
 54. محمد گفت:

  سلام. امکان افزایش یا تغییر شماره حساب ثبت شده در کارگذاری برای دریافت وجه وجود داره؟

  ۰
 55. BA3040 گفت:

  سلام جای خالی اینکار واقعا احساس می شد تشکر از عوامل اگاه

  ۱
 56. BE1044 گفت:

  باسلام
  مفید بود
  و از نظر زبان آموزشی بسیار گویا است.
  البته نرم افزار اندروید رو هم سفارش گذاریش ساده تر بشه و امکان اقدام به فروش از پرتفو رو در قیمت لحظه ای فراهم کنه جالب میشه.

  ۰
 57. AV2004 گفت:

  سلام بغیر از عرضه اولیه میشه سهام دیگه هم افلاین خرید؟

  ۱
 58. AG0638 گفت:

  باسلام وخداقوت
  لطفا درموردسبد گردانی آگاه توضیح بدید.ممنون

  ۰
 59. AU7814 گفت:

  سلام ، چطور می توانم موجودیم را به حساب باشگاهم واریز کنم؟

  ۰
 60. AU7814 گفت:

  سلام ، برای انجام معامله در عرضه اولیه و نحوه وزمان فروش آن اطلاعاتی در بخش آموزش موجود نیست

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام و وقت بخیر
   مشتری گرامی فرآیند ثبت سفارشات عرضه اولیه در پنل آساتریدرآگاه همانند نمادهای دیگر انجام می‌گیرد اما بازه زمانی ثبت سفارش عرضه‌های اولیه با نمادهای دیگر متفاوت است.
   به‌منظور دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت سفارش عرضه اولیه می توانید به این مطلب مراجعه نمایید.

   ۳
 61. BD9616 گفت:

  با سلام
  ممنون از اطلاع رسانی دقیق و آسان جهت کاربران تازه وارد

  ۰
 62. BB3016 گفت:

  اپ گوشی چندان کارایی نداره، اگه میشه امکان ایجاد پیش‌نویس و ارسال چند پیش‌نویس همزمان رو اضافه کنید

  ۰
 63. BB7602 گفت:

  ببخشید پرتفوی جدید آگاه برای چه سطح هایی فعال میشود؟

  ۲
 64. AU3374 گفت:

  باسلام
  مفید بود
  و از نظر زبان آموزشی بسیار گویا است.

  ۰
 65. BB0745 گفت:

  با سلام آیا سایت همفکران سیگنال خرید و فروش روزانه می دهد یا هفتگی؟

  ۰
 66. AQ8646 گفت:

  سلام.
  بابت آموزش ها ممنونیم. واقعا خیلی کمک میکنه

  ۰
 67. نامدار گفت:

  ممنونم
  بخیلی از باهامات من حل شد

  ۰
 68. AK3010 گفت:

  عالی بود. مطالب خوبی در خصوص خرید و فروش سهام ارائه دادید که برای افراد مبتدی مثل من خیلی مفید بود.

  ۱
 69. AX6527 گفت:

  سلام، بهتره کارگزاری آگاه یکسری مجموعه آموزشی کامل برای مبتدی‌ها در بدو ورود به کارگزاری‌ها به عنوان هدیه در نظر بگیره. این نوع از فایلها در اینترنت پره!ارایه هدیه شخصیت حقوقی بالاتر کارگزاری آگاه را نشان میده!
  در ضمن ویدیوهای آموزشی بهتره به صورت آنلاین قابل مشاهده در باشگاه باشه.
  ممنون.

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای شروع آشنایی با بورس به شما پیشنهاد می‌کنیم به بلاگ سایت بآشگاه، مطلب ” سرمایه گذاری در بورس برای تازه واردان: راهنمای کامل” مراجعه کنید، چراکه این مطلب برای تازه واردان در بورس قرار داده شده‌است. همچنین مطالب آموزشی موجود در بخش “آموزش بورس” شما را از نحوه شروع در بورس تا حرفه‌ای شدن، راهنمایی می‌نماید. “فیلم های آموزشی رایگان” نیز در خصوص بازار بورس از مبتدی تا پیشرفته در بلاگ بآشگاه قرار گرفته‌است. علاوه بر آن، واحد آموزش کارگزاری آگاه دوره‌هایی را به صورت حضوری و آنلاین از مبتدی تا پیشرفته برگزار می‌کند که می‌توانید از بخش” آموزش” سایت بآشگاه در این کلاس‌ها ثبت‌نام نمایید.

   ۱
 70. AO0518 گفت:

  سلام وعرض ادب خدمت مدیران وکارکنان زحمتکش کارگزاری وباشگاه آکاه وتشکرمجددبرای بروزرسانی وایجادخواسته های کاربران درپنل معاملات درخواستی داشتم که اگرامکان ایجادآن درپنل معاملات ایجادگرددباعث رفع مشکل خیلی ازکاربران خواهدشدوسرعت عمل کاربران رادرمعامله بالا خواهدبردخواسته این است که یادرپنل معاملات درقسمت سبدسهام گزینه تحلیل تکنیکال رااضافه کنیدویادردیده بانهاکه توسطکاربرایجادمیگردد گزینه قیمت سربه سررااضافه نموده تاهرکاربرکه نیازداشت درانتخاب خوددردیدبان این گزینه رااضافه نمایندالبته چندباری این درخواست رازده ونیزدرپیشنهادات کاربران دیده ام که بعضی ازکاربران این درخواست راداشته انددرصورت اعمال درخواست کمک شایانی به کاربران خودخواهیدنمودمجددا" برخودواجب دانسته اززحمات مدیران وکارکنان خدوم باشگاه وکارگزاری تشکروقدردانی نمایم همواره موفق وشادوپیروزباشید

  ۰
 71. AX6518 گفت:

  سلام . امیدوارم تولید فیلم های کوتاه آموزشی رو بیشتر کنید . تشکر

  ۰
 72. AU7814 گفت:

  سلام ، برای پیشرفت سریع در حیطه آموزش برنامه ای بدهید و اینکه فرد تازه واردی مثل من از کجا شروع کنم تا کار در بورس را اصولی یاد بگیرم.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   برای شروع آشنایی با بورس به شما پیشنهاد می‌کنیم به بلاگ سایت بآشگاه، مطلب ” سرمایه گذاری در بورس برای تازه واردان: راهنمای کامل” مراجعه کنید، چراکه این مطلب برای تازه واردان در بورس قرار داده شده‌است. همچنین مطالب آموزشی موجود در بخش “آموزش بورس” شما را از نحوه شروع در بورس تا حرفه‌ای شدن، راهنمایی می‌نماید. “فیلم های آموزشی رایگان” نیز در خصوص بازار بورس از مبتدی تا پیشرفته در بلاگ بآشگاه قرار گرفته‌است. علاوه بر آن، واحد آموزش کارگزاری آگاه دوره‌هایی را به صورت حضوری و آنلاین از مبتدی تا پیشرفته برگزار می‌کند که می‌توانید از بخش” آموزش” سایت بآشگاه در این کلاس‌ها ثبت‌نام نمایید.

   ۰
 73. AQ2267 گفت:

  سلام دوست عزیز
  برای شروع آشنایی با بورس به شما پیشنهاد می‌کنیم به بلاگ سایت بآشگاه، مطلب ” سرمایه گذاری در بورس برای تازه واردان: راهنمای کامل” مراجعه کنید، چراکه این مطلب برای تازه واردان در بورس قرار داده شده‌است. همچنین مطالب آموزشی موجود در بخش “آموزش بورس” شما را از نحوه شروع در بورس تا حرفه‌ای شدن، راهنمایی می‌نماید.

  ۱
 74. AH4821 گفت:

  بسیار مطلب مفید و آموزنده ای بود ـ در روشن تر شدن مسیر برای افراد تازه وارد کاربردی بوده و راهگشاست.

  ۱
 75. AU3172 گفت:

  سلام عالی بود واقعا خوب بود برای کسی که اولین بارش باشه با بورس آشنا میشه واقعا همه چیز رو توضیح دادید من یک توصیه براتون دارم و اینکه حتما یک سری منتور قرار بدید که به افرادی که به مشکل برخورد میکنند به صورت انلاین مشکلاتشون رو برطرف کنند

  ۰
 76. BD0944 گفت:

  سلام
  برای شارژ کردن چرا بانک تجارت نیست؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   با سه درگاه موجود در مرحله پرداخت شتابی قادر هستید با هر حساب بانکی، برای شارژ حساب معاملاتی خود اقدام نمایید.

   ۰
 77. AJ5449 گفت:

  عالی بود. جامع و کامل
  فقط این که پدر من هم اخیرا ثبت نام کرده اند و دو تا مشکل دارند:
  ۱- هنگام ثبت نام در آگاه اکسپرس احراز هویت در محل مشتری را انتخاب کردند که مثل این که دیگه انجام نمی شه. خوبه که لطفا اگر انجام نمی شه اطلاع رسانی شه. چون کسایی که مبتدی هستن نمی دونن و ایشون یک ماه به این صورت منتظر موند و بعد من با کارگزاری تماس گرفتم و راهنماییم کردن.
  ۲- هنگام مراجعه مشتری ها به مراکز احراز هویت ، اون مراکز توضیح نمی دن که الان می تونید احراز هویت سجام رو هم انجام بدین و تا انجام نشه کد براتون صادر نمی شه. اینه که یک ماه هم وقتشون این جوری هدر رفت و چند تا عرضه اولیه رو از دست دادن
  ممنون می شم اینا رو هم آموزش بدین.
  چون آموزش هاتون خیلی خوب و ساده و مفیده

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   راجع به موضوع اول: تقریبا از زمانی که قانون جدید سازمان بورس مبنی بر شرط اولیه احرازهویت سجام به منظور دریافت کد بورسی صادر شد، در بخش احرازهویت گزینه احراز در محل از سامانه آگاه اکسپرس حذف گردید. و موضوع دوم: به تمامی شعب و دفاتر پیشخوان این موضوع اطلاع رسانی شده که این نکته مهم حتما به مشتریان عزیز اطلاع‌رسانی شود. ممنون از صبر و شکیبایی که در زمان انتظار برای صدور کد بورسی داشتید.

   ۰
 78. AV9377 گفت:

  با سلام تبریک عید برای دریافت کد معاملاتی آتی کالا باید حضوری مراجعه کرد یا غیر حضوری هم امکانش هست؟ امکانش در مورد آتی کالا توضیح مختصری بفرماید

  ۰
 79. BE3863 گفت:

  اموزش خوب و عالی بود.لطفا یک اموزش هم در مورد تحلیل سهام به طور خلاصه بنویسید.باتشکر

  ۰
 80. BC5748 گفت:

  سلام . لطفا در مورد خرید و فروش در بازار بورس بیشتر ویدیوی آموزشی بزارین ممنون

  ۰
 81. AE4809 گفت:

  سلام درخواست افلاین فسازان رو زدم ولی خرید نشد پول هم از حساب تا روز بعدش کم شده و مسدود بود

  ۰
 82. BE5248 گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  اگر به هر فرد تازه وارد به بسته آموزشی آشنایی با بازار بورس بصورت مبتدی تحویل داده شود، بسیار عالی بوده........با این حال از زحمات شما سپاسگذارم

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   در بخش آموزش باشگاه مشتریان کلاس ها و همایش های رایگان بورسی برای افراد مبتدی قرار داده شده است که افراد می توانند رایگان در این کلاس ها ثبت نام کنند.

   ۰
 83. BD6707 گفت:

  سامانه منغطف و جالب طراحی شده که نشانه تجربه بالای تحلیل گران آن می باشد، در نقاطی ضعف عملیاتی دیده می شود که امید است مرتفع گردد.

  ۰
 84. BA5566 گفت:

  سلام اوراق بدهی که در سامانه هستش چی هست ؟؟ میشه یه توضیح بدین!؟

  ۰
 85. AR4932 گفت:

  سلام چرا جایزه قرعه کشی به امتیازات هنوز اصافه نشده

  ۱
 86. BD1969 گفت:

  نسخه سایت خیلی بهتره امکانات بیشتری داره

  ۰
 87. BC5748 گفت:

  سلام ، نرم افزار آسا تریدر برای سیستم عامل ios هم کار میکنه ؟ و اینکه لطفا لینک دانلودش رو بزارین . ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   همکاران بخش مربوطه در حال بررسی و رفع مشکلات به منظور استفاده از نسخه ios نرم افزار آسا تریدر هستند.

   ۰
 88. BA5566 گفت:

  سلام من شنبه هفته پیش در دفتر پیشخوان برای کد بورسی اقدام کردم الان یه هفته شده و هنوز کد من نیومده ...من باید چکار کنم منتظر بمونم میاد یا دوباره برم دفتر پیشخوان؟؟؟!!!!

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که تمام مراحل رو به درستی انجام داده باشید، برای پیگیری در صدور کد بورسی با بخش آنلاین تماس بگیرید.

   ۰
 89. BA5566 گفت:

  ثبت نامی که با دفتر پیشخوان انجام دادم ۱۷ هزار تومن از من گرفتن این شامل سامانه سجام هم هست یا اونو باید خودم جدا ثبت نام کنم؟؟؟؟؟؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   هزینه دریافت شده به منظور احرازهویت سجام و ثبت نام بوده. لذا نیازی به هزینه مجدد برای ثبت نام سجام نیست.

   ۰
   • BA5566 گفت:

    سلام من زنگ زدم آگاه اکسپرس میگه احراز هویت سجام نشدم و تا در سجام ثبت نام نکنم کد بورسی برای من نمیاد!!!!!! در صورتیکه دوستم هم احراز هویت سجام نشده ولی کد بورسی از شعبه کارگزاری گرفته!!!!!!!!

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام دوست عزیز
     این طرح، قانون جدید سازمان بورس بوده و در غیر اینصورت به هیچ عنوان کد بورسی برای شما صادر نخواهد شد.

     ۰
 90. AQ8811 گفت:

  آساتریدر از خیلی نرم افزارهای موجود در بازار بهتر هست. کاش وبتون هم همونقدر بهبود پیدا کنه.

  ۰
 91. BD3376 گفت:

  لطفا در مورد خرید و سیگنال های خوب بیشتر مطلب بزارید و معرفی کنید

  ۰
 92. AX7250 گفت:

  چه جالب پس خودمون هم میتونیم فیش واریزی رو ثبت کنیم؟

  ۰
 93. AP2589 گفت:

  با سلام و وقت بخیر
  آیا هنگام ثبت سفارش در پنل معاملاتی در صورتی که معامله ای انجام نگیرد کارمزدی کسر می شود

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام و احترام
   در صورت حذف سفارش و عدم انجام معامله وجه بلوکه شده به حساب باز می گردد و کارمزدی کسر نمی شود.

   ۰
 94. BC7647 گفت:

  با سلام و احترام
  سود تحقق یافته با سود فروش چه فرقی با هم دارند؟
  مثلا یک سهمی که ۵۰ هزار تومان سود شده فقط ۲۷هزارتومان شاملش میشه بر چه مبنایی محاسبه میشه؟
  با تشکر

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام و احترام
   سود خالص سر سهم به دو قسمت سود انباشته و سود تقسیمی تقسیم می شود و میزان سود تقسیمی در مجمع عادی تصمیم گیری می شود و به سهامداران پرداخت می شود. باقیمانده سود خالص منهای سود تقسیمی به عنوان سود انباشته در حساب شرکت جهت سرمایه گذاری های آینده شرکت پس انداز می شود.

   ۰
 95. AU0902 گفت:

  با سلام
  چطوری میتوان مانده باشگاه رو به پنل اگاه منتقل کرد برای فرزندان زیر ۱۸ سال ممنون؟؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست گرامی
   برای واریز وجه بآشگاه به حساب معاملاتی، شما می توانید از طریق بآشگاه/ منوی خدمات/ ثبت درخواست واریز وجه اقدام کنید.

   ۱
 96. بهاره گفت:

  با سلام و تشکر ، مطالب آموزشیتان بسیار مفید میباشد.

  ۰
 97. BA4351 گفت:

  چرا وقتی یه سهمی رو فروختم باز هنوز اون نماد تو پورتفوی و دارایی من نشان داده میشه این چه وضعیه آخه؟اعصاب آدم رو خراب میکنه همش جلو چشم هستش

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام و احترام
   در صورتی که پس از فروش سهم، نماد از دیده بان حذف نشود شما می توانید بر روی ضربدر قرمز رنگ در انتهای سطر نماد به صورت دستی سهم را از دیده بان حذف کنید.

   ۰
 98. AP2589 گفت:

  سلام و وقت بخیر
  حداقل مبلغ خرید و فروش در سفارشات چقدر است؟

  ۰
 99. BA5566 گفت:

  سلام من برام کد بورسی اومده که فعال شده با همون رمز و کاربری خودم ( باشگاه) .. ولی موقع شارژ حساب آسا مینویسه پرداخت شتابی برای کاربر تستی امکان ندارد... چطوریه یعنی فعال نشدم ؟؟؟؟

  ۰
 100. AQ9807 گفت:

  با سلام و تشکر ، مطالب آموزشیتان بسیار مفید میباشد.

  ۰
 101. BF6601 گفت:

  از راهنمایی و آموزش خوبتان متشکرم

  ۰
 102. علی گفت:

  در برنامه اسا تریدر واسه موبایل خیلی از منوهای سایت نیست

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   اپلیکیشن آسا با توجه به نیاز مشتریان طراحی شده است. به این دلیل که استفاده از خدماتی مانند پنل تکنیکال در موبایل برای سهامداران سخت و غیر قابل استفاده است، تنها در نسخه وب ویندوز در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

   ۰
 103. AR4943 گفت:

  با عرض سلام
  من برای فرزندم کد بورسی گرفتم. آفلاین.
  ولی به باشگاه دسترسی ندارم. باشگاه فقط برای کاربران انلاین هست؟

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   خیر شما با دسترسی نام کاربری و رمز عبور سامانه آفلاین خود قادر به استفاده از خدمات بآشگاه خواهید بود.

   ۰
 104. AU9256 گفت:

  ممنون از کارگزاری آگاه نرم افزار جامع و کاملی دارید.

  ۰
 105. BF2037 گفت:

  سلام. چطوری میشه مانده حساب باشگاه رو به حساب معاملاتی واریز کرد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام و احترام
   شما می توانید از تب خدمات - گزینه ثبت درخواست واریز وجه را کلیک کرده و وجه نقد باشگاه خود را به حساب معاملاتی واریز نمایید.
   توجه به این نکته ضروری است که امکان حذف سفارش واریز وجه و. یا بازگشت وجه به حساب باشگاه وجود ندارد.

   ۰
 106. BA8418 گفت:

  با سلام
  با سپاس از آپدیت ها و رفع باگ ها.
  ممنون

  ۰
 107. AU1811 گفت:

  آیا سایت آگاه برای گرفتن سود سهام اطلاعاتی از قبیل مقدار دریافتی و زمان و بانک معرف را به ما میدهد؟

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام و احترام
   شما می توانید از قسمت سودهای تقسیمی من به اطلاعات نحوه دریافت و میزان سود تقسیمی خود از طریق گزینه اطلاعیه سایت کدال در سطر نماد مربوطه اطلاعات لازم را کسب کنید.

   ۰
 108. AT1176 گفت:

  فیلمهای آموزشی شما خیلی مفید هستند

  ۰
 109. AV0427 گفت:

  آیا میشه وجه نقد باشگاه رو خودمون اضافه کنیم برا گرفتن اعتبار

  ۰
 110. AX0540 گفت:

  با سلام در سوال مسابقه ۹۸/۶/۱۲در مورد شرکت دامداری فکا سوال اشتباه است چون اصلاَ اطلاعیه ای در مورخه ۹۸/۳/۳۱ از سوی شرکت صادر نشده است.آخرین اطلاعیه مربوط به مورخ ۹۸/۲/۱۰ می باشد اما در ۲ سوال مطرح شده اطلاعیه مربوطه ۹۸/۳/۳۱ می باشد.

  ۰
  • Agah گفت:

   با سلام
   دوست عزیز سوال بر اساس این اطلاعیه طراحی و تایید شده است. لطفا درسایت کدال گزارشات ماهانه شرکت زفکا را با دقت بررسی کنید.
   با سپاس

   ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   سوال بر اساس این اطلاعیه طراحی و تایید شده است. لطفا درسایت کدال گزارشات ماهانه شرکت زفکا را با دقت بررسی کنید.

   ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   دوست عزیز سوال بر اساس این اطلاعیه طراحی و تایید شده است. لطفا درسایت کدال گزارشات ماهانه شرکت زفکا را با دقت بررسی کنید.

   ۰
 111. AN8638 گفت:

  یکی از مزایا و خدمات باشگاه،اعتبار معاملاتیست که به محض دریافت اون اگه توی حساب معاملاتی به هر نحو با اون اعتبار سهمی خریداری نشه وجه نقدی که در ازای پرداخت اعتبار از باشگاه کسر شده به میزان قابل قبولی برگشت داده میشه.

  ۰
 112. AW9549 گفت:

  با سلام
  بنده دوره رایگان آموزش مبانی بورس رو نزد استاد رضایی در شعبه هفت تیر کرج گذروندم و همه ی این مطالب عنوان شده رو ایشان جامع آموزش دادند و پیشنهاد بنده به دوستان شرکت در این دوره هست واقعا مفید و کارآمد هستش......عالیه

  ممنون از کارگزاری آگاه
  به خصوص استاد رضایی عزیز❤
  ممنون

  ۰
 113. BF6588 گفت:

  برای تحلیل روند، تقریبا تمام اندیکاتورها و آسیلاتورهای مفید، در برنامه وجود دارند، اما اگر سری های فیبوی زمانی و قیمتی هم در نرم افزار قرار بگیرند، تحلیل های بهتری را امکان پذیر خواهند کرد.

  ۰
 114. AK4785 گفت:

  سلام
  ممنون از اطلاعات ارزنده ای که ارائه می فرمایید
  سپاس فراوان

  ۰
 115. AS0895 گفت:

  کارمزد خرید و فروش ان لاین با اف لاین چه فرقی میکنه؟؟

  ۰
 116. BC7774 گفت:

  با سلام و خدا قوت .
  در زمان خرید سهام اگر اشتباهی قیمت خریدی(در قیمت بازه روز) بیشتر از قیمت فروشنده ،درخواست بدیم.
  سهام با چه قیمتی برای ما خرید میشود؟

  ۰
 117. AU0902 گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  ممنون از کارگزاری آگاه نرم افزار جامع و کامل وراحتی دارید. فقط اگر یک گزینه خرید عرضه اولیه به صورت خودکار در صورت انتخاب گزینه مربوطه خرید انجام شود خیلی عالیست >>>>>

  ۰
 118. BE2920 گفت:

  با سلام بسیار مفید بود .کاش میشد کارگزاری آگاه هر ماه یک تحلیل رایگان برای مشتریانش می‌گذاشت برای دلگرمی تازه واردان

  ۰
 119. AX1101 گفت:

  عالی و سپاس، توی آساتریدر نسخه ی وب، بخشی که بیشترین صف فروش و بیشترین صف خرید و بیشترین نوسان و ... را نشان میدهد، عالی است و ما را از مراجعه به سایتهای متعدد بی نیاز میکند.

  ۱
 120. صمد حسيني گفت:

  با سلام و خسته نباشيد، با مبلغ كمي مثل ۱۰۰ هزار تومن ، چگونه فعاليت در بورس را آغاز كنم

  ۱
 121. علیرضا گفت:

  با سلام چند روز هست نمیتوانم از اپلیکیشن آسا تریدر استفاده کنم پیغام عدم اتصال به اینترنت میدهد در حالی که نت وصله خواهش میکنم جواب دهید
  با تشکر

  ۰
 122. BC8792 گفت:

  سلام
  مراجعه حضوری به کارگذاری داشتم احراز هویت شدم کد معاملاتی آنلاین هم گرفتم تو آپ آگاه هم معامله انجام دادم قبلش تو سایت سجام ثبت نام کرده بودم و کد داده بود که باهاش کارگزاری رفتم برای احراز هویت ،ولی الان تو قسمت سیستم پیگیری مشتریان برام زده در انتظار احراز هویت ..این یعنی هنوز تو سجام ثبت نشده؟؟
  دوم اینکه واسه خرید عرضه اولیه میتونم خودم ترید کنم تو آساتریدر دیگه درسته؟یا باید تو باشگاه تقاضا بزنم ؟

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام
   در صورت دریافت کد رهیگری و انجام احراز هویت سجام ، ثبت نام شما تکمیل شده است.
   برای ارسال سفارش عرضه اولیه و سایر سفارشات باید از طریق سامانه معاملات آنلاین اقدام کنید.

   ۰
 123. BJ1826 گفت:

  سلام ببخشید من یه سوال داشتم برای پدر و مادرم میخوام کد بورسی بگیرم که توی بورس خرید و فروش کنند ولی وقتی پرسیدم از کارگزار گفتن مدرک زیر دیپلم فقط میتونن سفارش افلاین بزنن و اون هم فقط برا عرضه های اولیه خوبه الان من باید چیکار کنم هیچ راهی نیست که بتونن جوری ثبت نام کنن که بشه انلاین خرید کنن؟؟؟؟

  ۱
  • Agah گفت:

   باسلام و احترام
   افراد بدون مدرک حداقل دیپلم می توانند کد آفلاین را دریافت کنند و سفارش های خرید و فروش خود را در پنل آفلاین ثبت کنند و با تاخیر ده دقیقه ای در زمان معاملات و باز بودن بازار سفارش انجام می شود.

   ۲
 124. AO8926 گفت:

  سلام ممنون از مطالب مفید وبلاگ
  یک سوال:درصورتیکه وجهی را از طریق اینترنتی از حساب خودمان به حساب بانکی آگاه انتقال دهیم، آیا وجه واریزی مستقیم به حساب آنلاین واریز می شود یا باید بخش فیش واریز را هم پر کنیم؟؟؟
  با تشکر فراوان

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام
   در صورت استفاده از گرینه پرداخت شتابی می توانید با داشتن اطلاعات حساب بانکی خود انتقال وجه انجام دهید. در ضورت استفاده از فیشس واریزی باید اطلاعات فیش واریز خود را در قسمت مربوطه درج نمایید.

   ۰
 125. AY9657 گفت:

  عالیه ولی ای کاش نسخه وب اندروید آساترایدر زمان را هم در بالای صفحه نمایش میداد

  ۰
 126. AY6209 گفت:

  تازه واردها باید بیشتر احتیاط کنند تا خدای نکرد متضرر نشوند

  ۱
 127. BG7069 گفت:

  با سلام
  واسه خرید آفلاین باید وارد کدوم نرم افزار خرید بشیم؟ با online نتونستم؟

  ۰
 128. Ali گفت:

  سلام.،بعداز فروش سهام بعد از چند روز مبلغ به اکانت ما اضافه میشه و این که در کدام قسمت نرم افزار نشون میده که سهام ما فروش رفته برای من فقط میگه که سفارش شما در بورس ثبت شد بعدش هیچ خبری نمیشه نه مبلغ اضافه میشه و نه در جایی این فروش من ثبت میشه.لطفا راهنماییم کنید.ممنون

  ۱
  • Agah گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که سفارش شما در سامانه معاملاتی ثبت شود و در قدم بعدی سفارش شما توسط سازمان بورس در حالت انجام شده قرار گرفت مبلغ حاصل از معامله به مانده قابل معامله شما اضافه خواهد شد. برای اطلاع از معاملات خود هم می توانید از منوی اصلی سامانه وارد بخش گزارش معاملات شوید.

   ۱
 129. ریحانه گفت:

  سلام و ممنون من چند روزی هست که کد بورسی گرفتم برای من که خیلی مفید بود.

  ۲
 130. محدثه گفت:

  سلام ببخشید یه سوال من تازه وارد بورس شدم و نمیدانم که چطوری دریافت وجه بزنم میشه راهنماییم کنید

  ۰
 131. حجت گفت:

  با سلام بنده امروز احراز هویت انجام دادم. با استفاده از username و پسورد میتونم وارد https://online.agah.com شوم و حتی حسابمم شارژ کردم. این یعنی کد بورسیم فعال شده؟ از کجا میشه فهمید که فعال شده یانه و میشه خرید کرد؟ ممنون

  ۰
 132. عبداله نصرجلالی گفت:

  باسلام بنده مقداری سهام داشتم که از کارگزاری ..... به کارگزاری آگاه از طریق سامانه معاملات انلاین منتقل شد ولی سهام مورد نظر در سبد سهام من نشان داده نمی شود. چگونه میتوانم این سهام را به سبد منتقل و بصورت انلاین معامله کنم؟

  ۰
  • Agah گفت:

   باسلام
   برای انتقال سهام باید از طریق تغییر کارگزار ناظر اقدام کنید. در صورت بروز مشکل با واحد آنلاین تماس بگیرید.

   ۰
 133. محمد گفت:

  با سلام و عرض ادب،
  امروز ساعت ۱۱ صبح دو سهم را خریداری نمودم و در لیست سفارشات فعال قرار گرفته بود و نوشته بود (تایید شده از بورس) و پول را هم برداشت کرد.
  ولی بعد از چند ساعت سفارش هایی را که خریداری کرده بودم از لیست سفارش حذف کردند و پولم برگردانده شده است.
  لطفا راهنمایی نمایید
  ممنون از کارگزاری آگاه

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   به منظور بررسی دقیق موضوع درخواست شما لطفا در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل بفرمائید.

   ۰
 134. حسین گفت:

  سلام من کد بورسی دریافت ولی کد بورسی من با سه حرف اول فامیلی مطابقت ندارد ایا این مشکلی دارد یا خیر

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   این امر به کارگزاری مرتبط نیست. برخی از کدهای بورسی توسط سازمان بورس به( صورت ع ث ذ ) تعریف میشود و جای نگرانی نیست.

   ۰
 135. مجید گفت:

  سلام
  دیده بان آگاه در آسا تریدر چه کاربردی داره،؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در نرم افزار آسا تعدادی نماد در دیده بان آگاه وجود دارد و هر روز به روز رسانی می شود، شامل سهام هایی که تأثیر در شاخص دارند ، نماد سهام های پر بیننده را شامل می شود .سیگنال خرید و فروش نمی دهد اما افراد حرفه ای ها در بازار بورس از این دیده بان استفاده می کنند.

   ۰
 136. محمد گفت:

  با سلام درباره اعتبار معاملات هم توضیح بدین بنده یک سهم خریدم اعتبار رو روز انتخاب کردم و بعد از پایان ساعت اداری پول خرید سهم من مرجوع شد و از قسمت سفارشات من حذف شد مشکل من در انجام خرید در کجا بود اگه میشه راهنماییم کنید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز،
   در اعتبار روز در صورت نرسیدن قیمت سهم به قیمت سفارش، سفارش بعد از پایان ساعات معامله، به صورت خودکار سفارش از سیستم حذف خواهد شد.

   ۰
 137. حسین گفت:

  با سلام
  مبلغی جهت سرمایه گداری در بورس دارم اما برای دریافت کد بورس یک مشکل دارم بخاطر اینکه حسابهای بانکی خودم بخاطر مسایل حقوقی با شهرداری مسدود هست و نمیتونم برای ثبت نام از شماره حسابهای خودم استفاده کنم
  آیا راهی برای ثبت نام بدون شماره حساب خودم هست؟

  ۲
 138. رامین پ گفت:

  من چند سهم خریداری کردم ولی نمی تونم بفروشمش هنگام فروش می نویسه تعداد سهام کافی نمی باشد وخطا میدهد چکار کنم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که ناظر سهام شما کارگزاری آگاه نباشد ، قادر به فروش سهام مورد نظر نمی باشید و برای فروش آن سهام باید تغییر کارگزار ناظر را از طریق سامانه معاملاتی آسا تریدر اعمال بفرمائید. برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود. نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کتید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود.

   ۰
 139. Zahra گفت:

  سلام ببخشید ما چند بار سهام رو خریدیم و بعد از چند ساعت پول و حجمی که خریده بودیم برگشت خورد دلیلش چیه؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که به قیمت سفارش خرید شما نرسیده باشد و با توجه به اعتبار معامله در روز ، خرید شما انجام نشده و به حساب معاملاتی شما برگشت داده شده است.

   ۰
 140. moh گفت:

  سلام من در کارگزاری دیگری ثبت نام کردم و مراحل رو کامل انجام دادم احراز هویت هم انجام شد بعد یکی از دوستان سایت آگاه رو معرفی کرد در سایت آگاه هم ثبت نام کردم و اپلیکیشن رو نصب کردم و واسه من نوشته شده آزمایشی آیا نیاز هست دوباره احراز هویت رو انجام بدم یا اینکه بعد از چند روز آزمایشی برداشته میشه و میتونم خرید به صورت آنلاین داشته باشم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   فعال شدن دسترسی به سامانه معاملاتی کمی زمانبر است و طبق اولویت ارسال می شود . در صورتی که دسترسی به سامانه معاملاتی برای شما فعال شود نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به سامانه معاملات ارسال می شود و می توانید خرید و فروش خود را انجام دهید.

   ۰
 141. احسان گفت:

  سلام وقت بخیر
  من در کارگزاری آگاه ثبت نام کردم
  اما میخوام برای دریافت وجه
  مبلغ به حساب دیگری ریخته شود
  چگونه میتوانم حساب جدیدی تعریف کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   جهت پیگیری این موضوع که می توانید حساب جدیدی نزد کارگزاری اضافه بفرمائید، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 142. علیرضا صفریان گفت:

  باسلام خسته نباشید
  من نمیونم حسابمو شارژ کنم پیام میاد ک شما کاربر تستی هستین چیکار باید انجام بدم ک بتونم شارژ کنم لطفا راهنمایی کنید ممنونم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که در سامانه معاملاتی خود با پیام کاربر تستی مواجه شده اید و قادر به پرداخت شتابی نمی باشید ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 143. محمد گفت:

  سلام
  من ۲ تا سهام دارم خیلی وقت پیش خریدم
  و به تازگی وارد کارگزاری اگاه شدم کد معاملاتی ام گرفتم
  الان میخوام اون ۲تا سهامم هم بیارم تو این کارگزاری چیکار کنم ؟

  ۱
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از ثبت نام در سایت آگاه اکسپرس و احراز هویت حضوری ، کد معاملاتی صادر و دسترسی به سامانه معاملاتی فعال می شود. بعد از دسترسی به سامانه معاملاتی برای ارسال درخواست می‌توانید به قسمت درخواست‌ها و گزینه درخواست انتقال ناظر مراجعه کنید. با استفاده از آیکن + پنجره درخواست جدید باز می شود.نماد خود را انتخاب کرده و درخواست خود را برای کارگزاری ارسال کتید. درخواست شما توسط کارشناسان بخش اوراق بهادار بررسی شده و در صورتی که منع قانونی برای انتقال ناظروجود نداشته باشد، کارگزار ناظر شما تغییر می کند و کارگزاری آگاه به عنوان ناظر نماد مدنظر شما می‌شود. برای آشنایی بیشتر به مطلب تغییر کارگزار ناظر در بلاگ بآشگاه مراجعه بفرمائید.

   ۸
 144. مهدی گفت:

  با عرض سلام
  بنده کد بورسی رو دریافت کردم الآن میخواستم حسابم رو شارژ کنم اما با "کاربر تستی" مواجه میشم که بالاتر دوستان سوال کرده بودند و شما هم چنین جوابی دادید
  "" در صورتی که در سامانه معاملاتی خود با پیام کاربر تستی مواجه شده اید و قادر به پرداخت شتابی نمی باشید ، لطفا در ساعات اداری با شماره تلفن ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ داخلی ۲ بخش پذیرش آنلاین تماس حاصل فرمائید""

  بنده قبل از گرفتن کد بورسی به تکرار شماره تماسهایی که در قسمت "تماس باما" و شماره هایی که اعلام فرمودید تماس گرفتم اصلا زنگ نمیخوره و درجا قطع میشه اونم در بازه زمان اداری!
  لطفا بفرمایید که چرا جوابگو نیستید؟ فکر نمیکنید کسی که تازه وارد بورس شده و برای حل مشکلاتش قاعدتا با کارگزاری باید تماس بگیره تا جواب بگیره یه مقدار حس بدبینی بهش دست میده ؟
  لطف کنید تلفنها رو پاسخ بدید تا از سردرگمی دربیاییم
  ضمن اینکه کاربر تستی یا آزمایشی تا کی ادامه داره چون دسترسی به تمام قسمتهای اپ آساتریدر و وب آساتریدر امکان پذیره
  ممنونم

  ۰
  • agah11 گفت:

   با سلام
   کاربر تستی به منزله عدم تکمیل فرآیند ثبت نام شما هست که نهایت ۷ روز کاری زمان بر است.
   درصورت بیشتر شدن این بازه زمانی لطفا با مرکز تماس گروه آگاه به شماره ۰۲۱۸۲۱۵۴۰۰۰ و ۰۲۱۹۱۰۰۴۰۰۴ و ۰۲۱۴۱۷۹۲۰۰۰ عدد ۱ تماس بگیرید. همکاران در این مرکز در ساعات کاری همواره پاسخگوی سرمایه گذاران هستند.

   ۰
 145. سینا گفت:

  سلام خسته نباشید
  با اینکه کد بورسی من امروز بهم پیامک شد
  ولی تو قسمت پرداخت شتابی که میخوام وارد شم حسابمو شارژ کنم نمیتونم
  مینویسه که برای کاربر تستی این امکان وجود ندارد
  چرا؟؟؟؟؟؟
  ممنون میشم جواب بدید

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   بعد از انجام مراحل ثبت نام در سایت آگاه اکسپرس و احراز هویت حضوری در دفاتر پیشخوان ، کد بورسی صادر می شود اما دسترسی به سامانه معاملاتی کمی زمان بر می باشد. در صورتی که دسترسی برای شما فعال شود نام کاربری و کلمه عبور برای شما ارسال و از حالت آزمایشی خارج می شوید و قادر به پرداخت شتابی و انجام معاملات خود خواهید شد.

   ۰
 146. محمد رضا گفت:

  سلام میگم برای فروش سهام باید حساب کاربری شارژ باشه یا نه؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   خیر، نیازی نیست که زمان فروش سهم، حساب معاملاتی خود را شارژ فرمائید. زمانی که قصد خرید سهام دارید و در صورتی که به میزانی که تمایل به خرید سهم دارید موجودی حساب شما کافی نبود لازم است حساب خود را شارژ بفرمائید.

   ۰
 147. agah8 گفت:

  سلام دوست عزیز
  برای رصد وضعیت بسته (پذیرش یا رد آن)،لغو، تمدید یا علت رد بسته اعتباری می توانید در تب گزارش به گزارش اعتبارات مراجعه کرده و از وضعیت بسته‌های اعتباری خود مطلع شده و در صورت نیاز پیگیری نمایید.

  ۰
 148. mnaderi65 گفت:

  سلام
  من کد بورسی دارم و میخوام معاملاتم رو در کارگزاری آگاه انجام بدم چجور باید در کارگزاری ثبت نام کنم بدون اینکه دوباره کد بورسی بگیرم

  ۰
  • agah8 گفت:

   سلام دوست عزیز
   در صورتی که تمایل دارید مشتری کارگزاری آگاه شوید باید در سایت آگاه اکسپرس ثبت نام کنید و جهت احراز هویت آگاه به صورت حضوری در دفاتر پیشخوان طرف قرارداد با آگاه اقدام نمایید. با همان نام کاربری و کلمه عبوری که وارد سایت بآشگاه می شوید در آگاه اکسپرس نیز با همان نام کاربری و کلمه عبور ثبت نام نمائید تا از این طریق بتوانید به عنوان مشتری اگاه از مزایای بآشگاه مشتریان آگاه و تخفیفات معاملات و تخفیف بسته های تحلیلی و بسته های اعتباری ودیگر مزایای آن بهره مند شوید.

   ۰
 149. ایمان گفت:

  سلام وقت بخیر

  امکانش هست سرمایه در اختیار کارگزاری قرار بدم و خودشون برام سهام خرید فروش کنن؟؟؟

  لطفا راهنمایی کنید

  کد بورسی هم گرفتم ولی خودم بلد نیستم خرید فروش کنم و وقتشو هم ندارم

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   حداقل سرمایه برای سبدگردانی حدود ده میلیارد تومان است.درصورتی سرمایه کمتراز ده میلیارد تومان دارید و نخواهید در سبدگردانی سرمایه گذاری کنید، "صندوق‌های سرمایه گذاری آگاه" رابه شما پیشنهاد می دهیم .شما می توانید جهت کسب اطلاعات در زمینه سبد گردانی در ساعات اداری باشماره تلفن ۰۲۱۸۲۱۵۴۷۱۰ با آقای حق کردار و در زمینه سرمایه گذاری درصندوق باشماره تلفن ۰۲۱۸۲۱۵۴۴۰۵ خانم رشیدی تماس حاصل فرمائید.

   ۰
 150. حسن طاهری گفت:

  سلام مگه کد بورسی شامل سه حرف از فامیلی و پنج عدد نمی باشد؟؟ پس چرا کدارسال شده برای من با سه حرف اول فامیلی من فرق دارد؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   کد بورسی صادره شده در حال حاضر به این صورت است که با سه حرف اول فامیلی شروع نمی شود اما همچنان کد بورسی متشکل از سه حرف و پنج عدد است.

   ۰
 151. sahar گفت:

  سلام. اگر سهمی رو برای فروش بذارم، چه مدت طول میکشه تا پولش وارد حساب کارگزاریم بشه؟ یعنی کی دوباره میتونم با اون مبلغ سهمی رو خریداری کنم؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   زمانی که شما سهمی را به فروش می رسانید به مانده قابل معامله شما اضافه می شود و می توانید همان روز سهام خریداری نمائید. اما برای برداشت وجه حاصل از فروش ، دو روز بعد از فروش سهم به مانده قابل برداشت در حساب معاملاتی نزد کارگزاری شما اضافه می شود.

   ۰
 152. MASI گفت:

  سلام وقت بخیر من ۴روزه ثبت اطلاعات کردم ولی کد بورسی برام نیامده
  مگه چند روز فعال شدن حسابم طول می‌کشه

  ۰
 153. a گفت:

  سلام‌ وقت بخیر
  وجه نقد حاصل از فروش سهام ابتدا به حساب معاملاتی واریز می‌شود یا مستقیماً به حساب بانکی واریز میشود؟

  ۰
  • agah9 گفت:

   سلام دوست عزیز
   زمانی که سهام می فروشید ، وجه به مانده قابل معامله و بعد از گذشت دو روز به مانده قابل برداشت منتقل می شود که قادر به برداشت پول خواهید بود که با ثبت درخواست وجه از حساب معاملاتی به حساب بانکی شما پول منتقل خواهد شد.

   ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: