آموزش تحلیل تکنیکال: منابع، ابزارها و مراحل یادگیری

 • ۶ مهر ۱۳۹۶
 • آگاه
 • ۵۰ نظر
 • ۲۰۷۷۱ مشاهده
تحلیل تکنیکال

تکنیکالیست یا تحلیلگر تکنیکال، با مشاهده روند قیمت‌ها در گذشته، به دنبال یافتن روند قیمت‌ها و پیش‌بینی آنها در آینده است. بسیاری از معامله‌گران در بورس اوراق بهادار برای کسب سود از طریق خرید و فروش سهام‌ شرکت‌ها، از تحلیل تکنیکال استفاده می‌کنند. مقالات و آموزش‌های متعددی در خصوص تحلیل تکنیکال در بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه منتشر کردیم، در این مطلب از بلاگ بآشگاه مشتریان کارگزاری آگاه قصد داریم ساختار و ترتیب یادگیری آنها و همچنین ابزارها و منابع تحلیل تکنیکال را خدمت شما ارائه کنیم، بنابراین تا انتها همراه ما باشید.

بسیاری از تحلیلگران تکنیکال رویکرد بالا به پایین را دارند که با تجزیه و تحلیل گسترده آغاز می‌شود. این دید گسترده سپس متمرکزتر می‌گردد. چنین رویکرد تحلیلی معمولا مستلزم ۳ قدم زیر است:

۱ – تحلیل گسترده بازار با استفاده از شاخص‌های کلی مانند شاخص کل بورس انجام می‌شود
۲ – چند بخش و صنعت‌ برای یافتن قوی‌ترین و ضعیف‌ترین صنعت تحلیل می‌شود
۳ – پس از تشخیص صنعت قوی و مناسب، سهام آن گروه تحلیل انجام می‌گیرد و قوی‌ترین و ضعیف‌ترین سهم‌ها در گروه‌ بدست می‌آید

زیبایی تحلیل تکنیکال در تطبیق‌پذیری آن است. به خاطر اینکه اصول تحلیل تکنیکال بصورت جهانی قابل اجراست، هر قدم ذکر شده در بالا می‌تواند با همان پس‌زمینه تئوری انجام شود.
لازم نیست یک مدرک در علم اقتصاد یا مدرک CPA داشته باشید تا بتوانید نمودار شاخص بورس را تحلیل کنید. تفاوتی ندارد نمودار ۲ روزه باشد یا ۲ ساله، نمودار سهام باشد، شاخص بورس یا نمودار یک کالا، اصول تحلیل تکنیکال مانند حمایت‌ها، مقاومت‌ها و روندها و سایر جنبه‌ها می‌تواند روی هر نموداری پیاده شود
با این توضیحات شاید تصور کنید تحلیل تکنیکال آساناست، اما چنین نیست. موفقیت در این تحلیل نیازمند تحقیق و مطالعه جدی، تعهد و یک ذهن باز است.

تاریخچه و اصول تحلیل تکنیکال

در مطلبی تحت عنوان “اصول تحلیل تکنیکال: تاریخچه و نظریه‌های آن” به بررسی نظریات و برخی افراد پرداختیم که از ابتدای تحلیل تکنیکال در رشد و توسعه آن نقش مهمی داشته‌اند.

از جمله این افراد که خدمات شایانی به تحلیل تکنیکال رساندند:

«چارلز داو» با نظریه مشهور «داو»
«رالف نلسون الیوت» با تئوری «امواج الیوت»
«ویلیام دلبرت گن» با نظریه «گن»
«لئوناردو فیبوناچی» با نظریه «اعداد فیبوناچی»
«آلن هال اندرو» با نظریه «چنگال اندرو»

همچنین در این مطلب انواع نمودارها، تایم‌فریم و خطوط روند توضیح داده شد

بیشتر بخوانید: تاریخچه و اصول تحلیل تکنیکال

 

ابزارهای تحلیل تکنیکال کلاسیک

در این مطلب با عمق بیشتری به بررسی انواع نمودارها پرداختیم و رایج‌ترین نوع نمودار را معرفی کردیم. سپس خط روندها بطور جامع آموزش داده شد و نقاط و سطوح حمایت و مقاومت را بررسی نمودیم.

بیشتر بخوانید: تحلیل تکنیکال کلاسیک و ابزارهای آن

کلیات ابزارهای تحلیل تکنیکال

الگوهای قیمتی، اسیلاتور و اندیکاتور، الگوهای شمعی یا کندل استیک، الگوهای هارمونیک، پرایس اکشن، خطوط فیبوناچی و امواج الیوت از مواردی بود که در مطلب “کلیات ابزارهای تحلیل تکنیکال” بررسی شد

بیشتر بخوانید: ابزارهای تحلیل تکنیکال و کلیات آن‌ها
بیشتر بخوانید: ابزارهای جانبی در تحلیل تکنیکال کلاسیک: فیبوناچی، اندیکاتورها و اسیلاتورها
بیشتر بخوانید: کندل استیک‌ها در تحلیل تکنیکال

الگوهای قیمتی در تحلیل تکنیکال کلاسیک

ده‌ها و صدها هزار معامله‌گر با استدلال‌ها و دلایل مختلف در بورس بصورت روزانه اوراق بهادار را خرید و فروش می‌کنند. امید به کسب سود، ترس از زیان، جلو افتادن از تورم، رسیدن قیمت سهم به هدف، رسیدن قیمت به حدضرر و توصیه مشاور سرمایه‌گذاری از جمله دلایل معامله‌گران برای انجام یک معامله در بازار است.

سعی در تشخیص ده‌ها و صدها دلایل احتمالی که معاملات با توجه به آن صورت می‌گیرد، فرایندی بسیار مشکل است. اینجاست که الگوهای قیمتی به کمک ما می‌آیند و از خرید و فروش‌هایی که در بازار انجام می‌گیرد تصویری برای تحلیل به ما ارائه می‌دهند تا از طریق آن بتوانیم نبرد بین خریداران و فروشندگان را تحلیل کنیم و تصمیم درست را بگیریم.

بیشتر بخوانید: الگوهای قیمتی در تحلیل تکنیکال کلاسیک (قسمت اول)
بیشتر بخوانید: الگوهای قیمتی در تحلیل تکنیکال کلاسیک (قسمت دوم)
بیشتر بخوانید: الگوهای قیمتی ادامه دهنده در تحلیل تکنیکال کلاسیک (قسمت سوم)

آشنایی با الگوهای هارمونیک

الگوهای تکرار شونده یا هارمونیک که اساس آن بر مبنای نظریه لئوناردو فیبوناچی دانشمند و محقق سرشناس ایتالیایی و کاشف نظریه اعداد طلایی که به نام همین فرد نیز نام گذاری شده، استوار است. همچنین مبنای تحلیل تکنیکال بررسی روند معنادار موج‌های قیمتی و شناسایی روابط کمی، ریاضی و هندسی بین آن‌ها است که با گذشت زمان و حصول سابقه تاریخی روندهای قیمتی و تحلیل و بررسی روابط مکرر آن، قواعدی حاصل شد که الگوی هارمونیک و یا فیبوناچی یکی از مصادیق شاخص آن است. تلفیق این الگو با روندهای قیمتی، فیبوناچی تریدینگ را پایه‌گذاری نمود که به پیش‌بینی نقاط بازگشتی نمودارهای قیمتی (PRZ) سهولت بخشد. در ادامه این مطلب ابتدا به معرفی اجمالی الگوی فیبو می‌پردازیم و سپس با الگوهای کاربردی معاملاتی آن به صورت مختصر آشنا خواهیم شد.

بیشتر بخوانید: آشنایی با الگوهای هارمونیک (۱)

ابزارهای تحلیل تکنیکال

نرم‌افزارهای بسیاری از جمله آمی‌بروکر، متاتریدر و داینامیک‌تریدر برای تحلیل تکنیکال وجود دارد. اما اغلب به دلیل مشکلاتی که در وارد کردن داده‌ها و سایر مسائل پیش می‌آید، توصیه می‌کنیم از نرم‌افزار تکنیکال تحت وب آساتریدرآگاه استفاده کنید. این نرم‌افزار به‌منظور سهولت بررسی نمودار تکنیکالی هر سهم، در طراحی نرم‌افزار معاملات برخط آسا در نظر گرفته شده است. در مطلبی به نحوه استفاده از این بخش پرداخته شده است.

بیشتر بخوانید: راهنمای نرم افزار معاملات برخط آساتریدرآگاه (نسخه جدید)

کلاس‌های آموزش تکنیکال

برای یادگیری عمیق‌تر و کاربردی‌تر تحلیل تکنیکال کلاس‌هایی بصورت مجازی و حضوری برگزار می‌شود. کلاس مجازی، با توجه به اینکه برای همه افراد چه در تهران و چه در شهرستان قابل دسترس است، یکی از پرطرفدارترین راه‌های یادگیری مباحث مختلف تحلیل تکنیکال به شمار می‌رود.
شرکت در کلاس مجازی شرایط سخت و پیچیده‌ای ندارد، راهنمای کلاس‌های مجازی را در این مطلب می‌توانید بخوانید

بیشتر بخوانید: راهنمای آموزش مجازی کارگزاری آگاه

کلاس‌های آموزش تحلیل تکنیکال

کارگزاری آگاه کلاس‌های مقدماتی تا پیشرفته تحلیل تکنیکال را برگزار می‌کند. هدف از این دوره‌های آموزشی این است که سرمایه گذاران با ابزارهای موجود در تحلیل تکنیکال آشنا شده و بتوانند معاملات موفقی در بازار داشته باشند. حضور اساتید باتجربه و سابقه چندین ساله آموزش، از مزایای کلاس‌های کارگزاری آگاه است. برای مشاهده توضیحات هر کلاس، زمان برگزاری و هزینه و نحوه ثبت‌نام روی کلاس موردنظر کلیک کنید.

دوره تحلیل تکنیکال مقدماتی
دوره تحلیل تکنیکال پیشرفته
کلاس امواج الیوت
دوره کاربردی تحلیل تکنیکال مقدماتی در بازار سرمایه
دوره آموزشی معامله گری به سبک پرایس اکشن

آموزش تصویری تحلیل تکنیکال

در مجموعه تصویری آموزش بازار سرمایه که توسط کارگزاری آگاه تهیه شده است قسمت‌هایی از تکنیکال مقدماتی و پیشرفته را آموزش داده‌ایم.

فیلم تحلیل تکنیکال مقدماتی

تحلیل تکنیکال مقدماتی – اصول تحلیل تکنیکال
تحلیل تکنیکال مقدماتی – انواع نمودار
تحلیل تکنیکال مقدماتی – پنل تحلیل تکنیکال
تحلیل تکنیکال مقدماتی – امواج و نقاط پیوت
تحلیل تکنیکال مقدماتی – حمایت و مقاومت و انواع آن

فیلم تحلیل تکنیکال پیشرفته

تحلیل تکنیکال پیشرفته – خطوط روند
تحلیل تکنیکال پیشرفته – طریقه رسم خطوط روند
تحلیل تکنیکال پیشرفته – شکست استاندارد
حمایت و مقاومت استاتیک و داینامیک

 

فیلم آموزش الگوهای تحلیل تکنیکال

تحلیل تکنیکال پیشرفته – انواع الگوها
تحلیل تکنیکال پیشرفته – الگوهای ادامه دهنده
تحلیل تکنیکال پیشرفته – الگوهای ادامه دهنده ۲
تحلیل تکنیکال پیشرفته – الگوهای بازگشتی
تحلیل تکنیکال پیشرفته – پیاده سازی الگوها

 

فیلم آموزشی ابزارهای تحلیل تکنیکال

تحلیل تکنیکال پیشرفته – فیبوناچی
تکنیکال پیشرفته – آشنایی با اندیکاتور و اوسیلاتور
تحلیل تکنیکال پیشرفته – میانگین متحرک
تحلیل تکنیکال پیشرفته – MACD
تحلیل تکنیکال پیشرفته – RSI
تحلیل تکنیکال پیشرفته – واگرایی ها

 

فیلم آموزش ایچیموکو

تحلیل تکنیکال پیشرفته – مقدمات ایچیموکو
تحلیل تکنیکال پیشرفته – آشنایی با ایچیموکو۱
تحلیل تکنیکال پیشرفته – آشنایی با ایچیموکو۲

الگوهای کندل استیک

الگوهای کندل استیک – معرفی الگوهای کندل استیک
الگوهای کندل استیک – الگوهای بازگشتی (۴ قسمت)
الگوهای کندل استیک – الگوهای ادامه دهنده (۲قسمت)

تکنیک‌های تکنیکال

تکنیک‌های تکنیکال – انتخاب تایم فریم مناسب
تکنیک‌های تکنیکال – اندیکاتورها یا چارت اصلی؟

کتاب‌های پیشنهادی جهت مطالعه تحلیل تکنیکال

نام و توضیحات برخی از کتاب‌ها که در مسیر یادگیری و پیشرفت در تحلیل تکنیکال می‌توانند به شما کمک کند را در زیر می‌توانید ببینید.

کتاب تحلیل تکنیکال در بازار سرمایه (جان مورفی، با ترجمه کامیار فراهانی)

کتاب «تحلیل تکنیکال در بازارهای سرمایه» نوشته جان مورفی (از تحلیلگران مشهور در سطح دنیا) می‌باشد. این کتاب نه به انتخاب افراد تازه‌کار و ناوارد، بلکه به انتخاب فعالان حرفه‌ای بازار، یکی از بهترین کتاب‌ها در زمینه آموزش تحلیل تکنیکال است.
برای اثبات این ادعا، همین بس که این کتاب به مدت ۷ سال در بین پرفروش‌ترین کتب آموزشی در زمینه سرمایه‌گذاری در بازارهای اوراق بهادار بوده و به چندین زبان مختلف ترجمه شده است.

کتاب دوئل با روند (نیما آزادی)

در این مجموعه سعی شده با ارائه مثال‌های متعدد و پرهیز از کلی‌گویی و حجیم کردن مطالب، با بیان مطالب به صورت ایجاز هم از حجم کتاب کاسته شود و هم خواننده از مطالعه کتاب خسته نشود.
برای ورود علمی به بحث تشخیص روندها، به‌عنوان پیش درآمد، باید مفهوم پیوت‌ها در بازار را تشریح کنیم و کاربرد آن را در تشخیص روندها بیان کنیم.
به جرات می‌توان گفت پیوت‌ها و تشخیص درست آن در درک صحیح روندها بسیار مثمر ثمر است. همه‌ی مطالب فوق بصورت تخصصی در کتاب دوئل با روند مطرح شده است.

کتاب رکن سوم بازار (نیما آزادی)

هدف از نگارش این کتاب کنکاش در رموز فیبوناچی در دو بعد قیمت و زمان می باشد. دراین مجموعه با مثال‌های متعدد سعی شده ارتباط نظم حاکم برجامعه را به نظم حاکم بر بازار بسط دهیم.
نویسنده کتاب: به جرات می‌توان گفت که قدرت عملکرد روش‌های معامله بر مبنای فیبوناچی در تمامی روش‌های تحلیل تکنیکی بی‌مانند است، شاید هر تحلیلی در بازارهای مالی به نوعی نیازمند ابزارهای فیبوناچی است.

کتاب واگرائی‌ها (نیما آزادی)

در این کتاب سعی شده به تحلیل‌گر یک دید جامع در خصوص تحلیل‌گری داده شود تا نگاه تحلیلی خلاصه به یک اتفاق ساده واگرایی نباشد بلکه در کنار بحث واگرایی حتماً حوزه قیمتی و زمانی نیز در نظر گرفته شود.
در کتاب واگرائی‌ها که تمرکزش بر روی مفهوم بسیار مهم واگرایی‌ها استوار است، سعی شده از تمام جنبه‌های با اهمیت به موضوع نگاه شود تا یک معامله‌گر به صرف دیدن یک واگرایی دنبال چرخش‌های بزرگ نباشد و هم چنین سعی شده با توضیحاتی که در خصوص مبانی مدیریت سرمایه داده شده، اهمیت موضوع ریسک سنجی در بازار پررنگ‌تر شود.

کتاب زندگی از راه دادوستد در بازارهای مالی (Trading for a living)

دکتر الکساندر الدر به واسطه تحصیل خود در رشته روانپزشکی و داشتن سال‌ها تجربه معامله‌گری و کار در بازارهای مالی، کتاب “زندگی از راه دادوستد در بازارهای مالی” را به رشته تحریر درآورده  است.

در این کتاب، مسائل روانی بازار را به طور کامل تشریح کرده است. الکساندر الدر نگاه متفاوتی نسبت به سایر کتاب‌های مشابه داشته و به تحلیل تکنیکال نیز از دریچه روانشناسی نگریسته است.

کتاب الگوهای شمعی ژاپنی (استیو نیسون، ترجمه کامیار فراهانی)

نمودارهای شمعی ژاپنی قدمتی فراتر از نمودارهای میله‌ای و حتی نمودارهای نقطه و رقم دارند. کار با این نمودارها، هیجان‌انگیز، نیروبخش و مفرح است. استفاده از این تکنیک‌ها شما در تحلیل بهتر بازار و کسب سود بیشتر یاری می‌کند. ابزارها و تکنیک‌های معرفی شده در این کتاب در هربازاری کارایی و تاثیر خود را حفظ می‌کند.
از تکنیک‌های نمودارهای شمعی می‌توان در نوسان‌گیری و سرمایه‌گذاری‌های کوتاه‌مدت بهره برد.

با مطالعه این کتاب متوجه خواهید شد که شمع‌های ژاپنی چگونه دریچه‌ای تازه بر تحلیل تکنیکال گشوده‌ است.

کتاب الگوهای هارمونیک در بازارهای سرمایه (دکتر علی محمدی)

دکتر علی محمدی مولف چندین کتاب در حوزه بازار سرمایه است. کتاب حاضر از جامع‌ترین کتاب‌های الگوهای هارمونیک به شمار می‌رود که از ۴ بخش مجزا تشکیل شده و مولف در آن ضمن معرفی الگوهای شمعی، فیبوناچی و انواع آن و نکات برجسته معامله با آنها به معرفی الگوهای هارمونیک و انواع آن می‌پردازد.

مولف در این کتاب از جدیدترین منابع مربوطه و تجربیات تدریس و معاملات خود استفاده کرده است.

برای ثبت نام در دوره تحلیل تکنیکال مقدماتی کلیک نمایید:

 

نتیجه‌گیری

نمودارها به خودی‌خود جادو نمی‌کنند، بلکه این رفتار معامله‌گران و فعالان بازار است که در نمودارها منعکس می‌شود و یک تحلیلگر تکنیکال خبره، رفتار غالب را می‌خواند. پس حتی اگر تحلیل تکنیکال، روش اصلی شما برای انتخاب سهام و معامله‌گری نباشد، با یادگیری آن می‌توانید شناخت بیشتری از نحوه کارکرد و بازار و روانشناسی بازار بدست آورید.

افرادی که در تحلیل تکنیکال خبره شده‌اند، سال‌ها به یادگیری، تمرین، تحقیق و مطالعه پرداخته‌اند. بنابراین تنها یادگیری اصول و تئوری تحلیل تکنیکال کافی نیست و به نظر می‌رسد تجربه عملی در بازار برای موفقیت در تحلیل تکنیکال بسیار حیاتی باشد.

قصد یادگیری و پیشرفت در بورس را دارید؟

از صفر تا صد بورس را توسط بهترین اساتید آموزش ببینید. لطفاً برای کسب اطلاعات کامل‌تر، مشخصات خود را وارد نمایید تا با شما تماس بگیریم.

50 پاسخ به “آموزش تحلیل تکنیکال: منابع، ابزارها و مراحل یادگیری”

 1. azamsh110@gmail.com گفت:

  با سلام استفاده از ابزار تحلیل تکنیکال را در صورت امکان در باشگاه فراهم نمایید
  با تشکر

  ۰
 2. AH4037 گفت:

  سلام
  امتیاز شتران هفته پیش برای من محاسبه نشده
  متشکرم

  ۰
 3. AG5766 گفت:

  سلام.ببخشید چرا امتیاز پیش بینی شتران در هفته پیش لحاظ نشده؟

  ۰
 4. امیرحسین صانعی گفت:

  سلام در سامانه جدید کار با تکنیکال راهنمای کار در سایت قرار دهید

  ۰
 5. azamsh110@gmail.com گفت:

  از راهنمایی شما در خصوص با استفاده از نرم افزار آنلاین کارگزاری تشکر می کنم « اما درخواست اینجانب نسب نرم افزار در باشگاه بود در صورت امکان
  با تشکر

  ۰
 6. AG4980 گفت:

  داشتن نرم افزارتحلیل تکنیکال(نمودار)درپلت فرم معاملاتی آنلاین آگاه وامکان استفاده ازآن درزمان بازارازمزایای منحصربفرد سیستم معاملاتی کارگزاری آگاه میباشد.

  ۰
 7. AH6326 گفت:

  ah0174 سلام. من معاملاتم را با اسا جدید انجام میدهم همه چیزش خوب است جز تکنیکالش که مال نسخه قبل بهتر بود و حجمش بزرگتر بود.

  ۰
 8. Amir04550 گفت:

  سلام
  سپاس بابت مطلب خوبی که تهیه کردید و همچنین امکان استفاده از پنل معاملاتی کارگزاری آگاه

  ۰
 9. AH6355 گفت:

  سلام من تازه وارد بورس هستم اول باید تکنیکال یاد بگیریم یا بنیادی

  ۰
 10. AG9315 گفت:

  با سلام وتشکر فراوان
  اگر در مورد تحلیل بنیادین هم مشابه این مطلب را ارایه دهید بسیار عالیست

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام دوست بزرگوار
   درباره تحلیل بنیادی هم به همین منوال مطلب در بلاگ قرار گرفته است. کافی است عبارت تحلیل بنیادی را جستجو کنید.

   ۰
   • AG9315 گفت:

    با تشکر.ممکنست لینک آن را قرار دهید.در چه لینکی کتاب برای تحلیل بنیادین معرفی شده؟

    ۰
    • Agah گفت:

     سلام
     شمافرمودید مطالب بنیادی در سایت قرار دهید.
     برای مشاهده مطالب بنیادی، کلیک کنید.

     ۰
     • AG9315 گفت:

      باسلام وتشکر
      منظور بنده این بود که در این مطلب باشگاه شما ترتیب خواندن مطالب بلاگ،کتاب های مفید و...برای تحلیل تکنیکال ارایه فرمودید و اگر به همین سبک مطالب تحلیل بنیادین را هم جمع بندی نمایید بسیار عالیست و گرنه در بلاگ مطالب مرتبط با تحلیل بنیادین فراوانست.بازهم ممنونم از توجهتان

      ۰
 11. AG5766 گفت:

  سلام.خیلی ممنونم از زحمات شما
  پیشنهاد می شود کارگزاری کتاب های مربوط به تحلیل تکنیکال و بنیادین و...را نیز در باشگاه برای خرید عرضه نماید.

  ۰
 12. AH5747 گفت:

  سلام ، من تازه وارد هستم و خیلی خوشحالم که این کارگزاری رو برای انجام معاملاتم انتخاب کردم . یه سوال دارم آیا اموزش تحلیل تکنیکال به صورت دی وی دی برای کسانی که امکان حضور در کلاس آموزشی را ندارند هم وجود داره؟ هم مقدماتی و هم پیشرفته؟

  ۰
 13. AH5233 گفت:

  با سلام پشنهاد می شود تحلیل تکنیکال بعضی از شرکتها در باشگاه ارائه شود.

  ۰
 14. agah15168 گفت:

  ب نظرتون افراد تازه کار بنیادی بهتره است یا تکنیکال؟

  ۰
  • Bashgah گفت:

   سلام دوست گرامی
   با توجه به اینکه مفاهیم تکنیکال ساده تر است، افراد تازه کار پس از گذراندن دوره های مقدماتی ترجیح می دهند ابتدا دوره های تکنیکال را سپری کنند. البته هر دو روش لازم و مکمل یکدیگرند و با توجه به اینکه در بلاگ بآشگاه ویدئوها و مطالب آموزشی بسیاری در خصوص هر دو روش تحلیلی وجود دارد، لذا فراگیری آنها کار چندان دشواری نیست.

   ۰
 15. mmzamani51@gmail.com گفت:

  با سلام و آرزوی موفقیت روز افزون ، به نظر بنده ارایه کتابهای معرفی شده و کاربردی تحلیلهای فنی و بنیادی برای فروش در قسمت خدمات باشگاه و یا سایت همفکران هم پیشنهادی خوبی است که یکی از کاربران مطرح کرد طوری که با استفاده از امتیازات باشگاه و یا همفکران بتوان آنها را از طریق پست سفارش داد و استفاده کرد ، درست مثل بسته ها و دوره های آموزشی و تحلیلی خود کارگزاری . با تشکر از نظم و تعهد و احساس مسوولیت شما و خدمات همه جانبه کارگزاری آگاه و کارکنان و همکاران آن .

  ۰
 16. AH7304 گفت:

  سلام.
  میخواستم تشکر کنم بابت ارائه آموزشهای خوب و کاملتون. موفق باشین.

  ۰
 17. agah05647 گفت:

  سلام میشه سفارس آفلاین داد چجوری

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   اگر نام کاربری سامانه آنلاین آساتریدرآگاه را دارید، کافی است به بخش درخواست ها مراجعه کنید و از منوی درخواست‌ها گزینه "خرید و فروش آفلاین" را انتخاب کنید.
   اگر نام کاربری سامانه آنلاین آساتریدرآگاه را ندارید و تنها مشتری معاملات غیرآنلاین کارگزاری هستید، لازم است به پنل مشتریان مراجعه نمایید و درخواست خود را ثبت کنید.

   ۰
 18. AG9533 گفت:

  با عرض سلام
  برای فعال کردن سفارش آفلاین باید حضوری مراجعه کرد

  ۰
 19. AH7685 گفت:

  با سلام.
  بنده بیش تر ویدئوهای آموزشی تحلیل تکنیکال باشگاه رو دیدم. بسیار آموزنده و کامل هستن. تشکر فراوان از زحماتتون.

  ۰
 20. agah19318 گفت:

  سلام با عرض پوزش میشه کد باشگهی رو در وبلاگ درج کنیم تا دوستان تازه وارد از مزایای سطح ما استفاده کنند

  ۰
 21. مهدی گفت:

  سلام
  در قسمت اموزش های رایگان استاد مددی فصل ششم مبحث فیلتر نویسی گفتند که دستور فیلترها ضمیمه فیلم میشه اما هرچی جستوجو کردم نتونستم پیدا کنم
  می خواستم ببینم کجایی سایتتون هست دانلود کنم؟
  مرسی

  ۰
 22. 09905 گفت:

  سلام در آسا تریدر نمودار تحلیل تکنیکال هم هست؟

  ۰
 23. khalili15744 گفت:

  سلام و عرض خسته نباشید.
  تو رو خدا یه فکری به این خروج از صفحه تحت وب اگاه بکنید.پدر من و در اورده.تا مثلا از پنل دیدبان میرم به مثلا دارایی سهام فوری از صفحه خارج میشه و دوباره باید با مشخصات یعنی رمز عبور و کاربری و ...باید وارد شم.تا مثلا میام سفارش خرید یا فروشم رو ویرایش کنم فوری خارج میشه و باز روز از نو و روزی از نو.تو رو خدا حداقل یه مدت زمان برای خروجش بزارید مثلا ۵ دقیقه.
  ممنون میشم بررسی نمایید اخه واقعا اعصابم رو بهم ریخته بطوریکه یه لپ تاپ رو زدم زمین شکستم و حداقل ۶م ضرر کردم

  من از ۳ساعت کار بازار و حدود بیشتر از دوساعتش درحال زدن نام کابری وپسورد و ورود به برنامه مشغولم.
  ممنون میشم بررسی کنید
  ممنون

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   از مشکل به وجود آمده عذرخواهی می کنیم. در دقایق ابتدایی بازار این اتفاق رخ داد ولی پس از آن مشکل برطرف شد.

   ۰
 24. tiz00965 گفت:

  فیلم های موجود فوق العاده بود...

  ۰
 25. AH6355 گفت:

  سلام در ویترین اموزش اگاه تحلیل تکنیکال مقدماتی که مجازی می باشدبا شرکت در کلاس ایا امکان سوال از استاد وجود دارد.

  ۰
  • Agah گفت:

   سلام
   در استفاده از آموزش آنلاین امکان پرسش از مدرس به صورت کامل وجود دارد و دانش پذیر قادر است در زمان پرسش و پاسخ سوال خود را از مدرس به صورت کامل از طریق تایپ سوال در سامانه بپرسد.

   ۰
 26. جواد غلامی گفت:

  سلام
  لطفا برای اینکه شاهد سرازیر شدن کلیه افراد از سایر کارگزاری ها به سمت خودتون
  کلاس های حضوری اموزش صفر تا صد تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال را (((با اجاره کردن سالنهای مختلف در قسمتهای مختلف شهر ،چه پایین شهر و بالای شهر در مکانهای مختلف شهر ))) برگزار کنید تا به اینصورت هم افراد بسیار زیادی از طریق کارگزاری شما با بورس اشنا شده اند و در کارگزاری شما فعالیت میکنند
  فقط باید از گزینه کاملا رایگان و اموزش صفر تا صد بورس حتما استفاده کنید تا موجب توجه مردم قرار بگیرید
  و کلاسهای اموزشیتون رو از نظر امکانات در سطح خیلی بالا قرار بدهید تا هرکس شرکت کند در کلاسها برود و کل فکو فامیل و دوست و اشنای خودشو بیاره
  اینطوری شما پس از یک دوره زمانی حداکثر یک ساله نبض بازار بورس را در دست خواهید داشت
  و با اطلاع رسانی روزانه یا هفتگی یک شرکت به افرادی که از طریق کارگزای شما فعالیت میکنند شما میتوانید نبض بازار سعود کردن شرکتها را در دست بگیرید که اگر موفق به این کار شوید مطمعا سودی که شرکتها به شما خواهند داد تا شما به افرادی که از طریق کارگزاری شما خرید فروش میکنند اطلع رسانی کرده و به انها شرکت انها را معرفی میکنید سودش بسیار ازدرصد سودی که از خرید فروش نصیبتان میشود بیشتر خواهد بود

  ۰
 27. AP1535 گفت:

  سلام
  استفاده کردم بسیار برایم آموزنده بود خصوصا معرفی کتاب ها
  تشکر

  ۰
 28. AU0902 گفت:

  افرادی که در تحلیل تکنیکال خبره اند، سال‌ها به یادگیری، تمرین، تحقیق و مطالعه که تنها یادگیری اصول و تئوری تحلیل تکنیکال کافی نیست تجربه عملی در بازار برای موفقیت در تحلیل تکنیکال بسیار مهم می باشد

  ۰
 29. AW3964 گفت:

  کتاب های آقای آزادی بسیار عالی هستن

  ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: