آموزش بورس مهاباد

  • ۱۶ آذر ۱۳۹۹
  • ۰ نظر
  • ۴۸۵ مشاهده
آموزش بورس مهاباد

در شرایط حال حاضر کشور که مشکلات اقتصادی و تورم بیشتر از هر زمان دیگری است، اکثر مردم به ضرورت سرمایه‌گذاری پی برده‌اند.

بسترهای مختلفی برای سرمایه‌گذاری وجود دارد و با در نظر گرفتن چند فاکتور مهم، می‌توان بهترین و مناسب‌ترین بازار را انتخاب کرد. بورس یکی از این بازارها است که توانسته است بخشی از نقدینگی جامعه را به خود جذب کند و سودهای بسیاری به سرمایه‌گذاران برساند. برای دریافت بهترین سود در این بازار، آموزش یک ضرورت محسوب می‌شود. در ادامه مطلب به امکانات آموزش بورس در مهاباد می‌پردازیم.

 

فهرست مطالب

 

لزوم آموزش بورس

بازار بورس مانند بازارهای سرمایه‌گذاری دیگر نیست. شاید فکر کنید فعالیت و سرمایه‌گذاری در این بازار، امری ساده است و به راحتی می توان در این کار موفق شد و اما این طور نیست. ورود به بازار بورس نسبتا ساده است اما سرمایه‌گذاری در این بازار پیچیده‌تر از آن است که تصور می‌کنید. به بیان دیگر اگر کسی می‌خواهد در بورس به موفقیتی برسد و بهره خوبی به دست آورد باید ابتدا روی توسعه مهارت‌ها و دانش خود سرمایه‌گذاری کند.

برای سرمایه‌ گذاری در بازار سرمایه و موفقیت در آن، نیازمند یادگیری مفاهیم پایه و کلیدی و مهارت تحلیل بازار هستید. ممکن است سرمایه زیادی داشته باشید و آن را به بورس وارد کنید اما به دلیل نداشتن دانش کافی آن را از دست بدهید. اگر مهارت‌های لازم را فراگرفته باشید، حتی با سرمایه اندک می‌توانید سود قابل قبولی به دست آورید. آموزش بورس از دیدگاه جمعی نیز تاثیر مثبتی دارد. اگر شما از دانش و مهارت لازم برای بورس برخوردار باشید، نه تنها خود به سود می‌رسید بلکه با پرهیز از رفتارهای هیجانی به حفظ تعادل بازار نیز کمک خواهید کرد.

برای گام برداشتن در مسیر آموزش، ابتدا باید موسسه مناسبی را برای آموزش و یادگیری مفاهیم بورسی انتخاب کنید. یک مرجع آموزشی معتبر باید مجموعه‌ای از این ویژگی‌ها را در خود داشته باشد: جامع بودن آموزش‌ها، اساتید با تجربه و متخصص، استراتژی آموزشی اصولی و … . در حال حاضر امکانات آموزشی در تمامی نقاط کشور فراهم است. علاقه‌مندان به آموزش بورس در مهاباد نیز گزینه‌های بسیاری در اختیار دارند و می‌توانند در کلاس‌های متنوعی شرکت کنند.

دوره‌های آموزش بورس آگاه در مهاباد

کارگزاری آگاه همواره از پیشگامان آموزش بورس در کشور بوده است و تاکید بسیاری روی ارائه بهترین خدمات آموزشی در سطح کشور دارد. از امکانات و خدمات ویژه آموزش بورس آگاه در مهاباد می‌توان به ویدئو و مقالات آموزش رایگان بورس، پکیج‌های خودآموز مهارت‌های بورسی، برگزاری کلاس‌های مجازی و حضوری و … اشاره کرد.

در ادامه فهرست و خلاصه ای از انواع کلاس آموزش بورس آگاه در مهاباد را مشاهده خواهید کرد:

مبانی سرمایه‌گذاری در بورس اوراق بهادار در مهاباد (رایگان)

تابلوخوانی و آموزش فیلترنویسی در وب سایت TSETMC

مدیریت سرمایه و روانشناسی بازار بورس در مهاباد

تحلیل بنیادی (همراه با ارائه مدرک)

تحلیل تکنیکال مقدماتی (همراه با ارائه مدرک)

تحلیل تکنیکال پیشرفته (همراه با ارائه مدرک)

مبانی سرمایه‌گذاری در آتی سکه، زعفران و اختیار معامله

همانطور که در فهرست بالا مشاهده می‌کنید، در دوره آموزش بورس در مهاباد ابتدا مفاهیم مهم و کلیدی را در مورد ماهیت و چیستی بورس فرا می‌گیرید و با اصطلاحات و مبانی بازار آشنا می‌شوید. معاملات بورس از به صورت آنلاین و از طریق سامانه‌های برخط انجام می‌گیرد. به همین دلیل لازم است دانش‌پذیران با نحوه کاربری نرم‌افزار معاملاتی آسا تریدر نیز آشنا شوند.

پس از این مرحله، نوبت به یادگیری نحوه استفاده از وب سایت‌های مرجع می‌رسد. مهمترین ویژگی بورس، شفافیت آن است. اطلاعات در این بازار به صورت عمومی در دسترس همه قرار می‌گیرد. افراد با شرکت در کلاس‌های تابلوخوانی، فیلترنویسی و کدال‌خوانی با نحوه درک و تحلیل اطلاعات بازار آشنا خواهید شد.

با پیشروی در دوره آموزشی خود، به مرحله تحلیل و آنالیز بازار می‌رسید. دو رویکرد اصلی در این زمینه وجود دارد. تحلیل تکنیکال یک رویکرد کوتاه‌مدت است که به بررسی نمودارهای قیمت می‌پردازد و معتقد است همه چیز در قیمت لحاظ شده است. تحلیل بنیادی یک رویکرد بلندمدت است و از طریق بررسی صورت‌های مالی، سعی در یافتن ارزش ذاتی سهم‌ها دارد. این رویکرد عقیده دارد قیمت سهم‌ها در نهایت به سمت ارزش ذاتی آن‌ها حرکت خواهد کرد. دانش‌پذیران با شرکت در این دوره‌های آموزشی، مهمترین روش‌های تحلیل بازار را می‌آموزند و در پایان دوره، از کارگزاری آگاه گواهینامه معتبر دریافت خواهند کرد.

معامله‌گران حرفه‌ای باید با روانشناسی بازار و رفتار معامله‌گران نیز آشنا باشند و اصول مدیریت سرمایه را بدانند. از این رو یک مورد از انواع کلاس آموزش بورس در مهاباد به این مهارت‌ها اختصاص داده شده است.

علاقه‌مندان به بورس کالا برای یادگیری نحوه عملکرد قراردادهای آتی و اختیار معامله، می‌توانند در کلاس‌های مخصوص این بازار شرکت کنند و با روش کار سامانه معاملاتی مخصوص آتی نیز آشنا شوند.

دقت داشته باشید که بعضی از کلاس‌ها به صورت حضوری و بعضی دیگر به صورت غیر حضوری برگزار می‌شوند. در صورتی که به دنبال دوره‌های آموزش آنلاین بورس در مهاباد هستید، می‌توانید از کلاس‌های غیر حضوری استفاده کنید.

 

آدرس و شماره تماس شعبه مهاباد

 

فرم تماس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عدد را وارد کنید: