آموزش بورس در یزد (دوره رایگان آموزشی آشنایی با مبانی بورس)

 • ۲۳ مرداد ۱۳۹۷
 • Agah3
 • ۱ نظر
 • ۵۰۳۴ مشاهده

اکثر مردم جامعه با بورس و بازار سرمایه چندان آشنا نیستند. درصورتی‌که فعالیت در بازار بورس می‌تواند در زندگی اقتصادی آن‌ها نقش مهمی ایفا کند. درگذشته مردم پول‌های خود را در بانک‌ها ذخیره می‌کردند و با روش‌های دیگر سرمایه گذاری چندان آشنا نبودند. امروزه روش‌های دیگری نیز وجود دارد؛ یکی از این روش ها که در سالیان اخیر مورد استقبال قرار گرفته است، سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار است.

برای موفقیت در بازار بورس اوراق بهادار، لازم است فرد آموزش‌های لازم را ببیند و با آگاهی و دانش کافی وارد این بازار شود. در دوره آشنایی با مبانی بورس در یزد، فرد سرمایه گذار با انواع بازارهای مالی و بازدهی آن‌ها آشنا می‌شود. این دوره برای افرادی که با بورس آشنا نیستند و قصد آغاز فعالیت در این بازار را دارند، مناسب است. این دوره طی سه جلسه دوساعته در کارگزاری آگاه شعبه یزد برگزار می‌گردد. در دو جلسه اول که به‌صورت تئوری است فرد با بازار سرمایه، روش‌های سرمایه‌گذاری در بورس، کد معاملاتی، نماد معاملاتی، انواع صندوق‌های سرمایه‌گذاری، سود سرمایه‌ای، سود تقسیمی، انواع افزایش سرمایه، وضعیت نماد، روش های سرمایه‌گذاری در بورس  و مکانیزم معاملات آشنا می‌شود.

آموزش بورس یزد
 

آموزش بورس در یزد

یزد، بلوار منتظر قایم، جنب بانک ملی، کوچه ی ششم، پلاک ۱۳، طبقه اول
کد پستی : ۸۹۱۳۸۵۳۵۴۷
۳۶۲۷۱۱۰۴ (۰۳۵) – ۳۶۲۷۱۱۰۳ (۰۳۵) – ۳۶۲۷۱۱۰۲ (۰۳۵)

در جلسه‌ی آخر کلاس آشنایی با بورس در یزد نیز فرد سرمایه گذار با نرم افزار آساتریدرآگاه آشنا می شود. در این جلسه جزییات آساتریدرآگاه همچون نحوه واریز وجه، خرید و فروش، درخواست وجه و تشکیل دیده‌بان آموزش داده می‌شود. بررسی سایت سازمان بورس اوراق بهادار نیز از سایر مباحث مطرح شده دراین کلاس است. در انتهای کلاس با مبانی بورس در یزد سایت بآشگاه مشتریان کارگزاری به دانش پذیران معرفی می‌گردد و بخش های مختلف سایت بآشگاه از قبیل خدمات باشگاه، شرکت در مسابقه و طریقه دریافت اعتبار و وام در باشگاه، طریقه‌ی ثبت‌نام و شرکت در دوره‌های آموزشی باشگاه که به‌صورت حضوری یا آنلاین برگزار می‌گردد آموزش داده می‌شود. معرفی سایت کدال و طریقه‌ی جستجو نماد در کدال برای دسترسی به  صورت‌های مالی و زمانبندی پرداخت سود و سایر اطلاعات شرکت‌ها از بخش های مهم آموزش بورس در یزد است.

فرد سرمایه گذار برای شروع فعالیت در بازار بورس (با هر مدرک تحصیلی) ابتدا لازم است در این دوره شرکت نماید. لذا بعد از شرکت در این دوره وانجام فرآیند کد گیری، می‌تواند معاملات خود را در بورس آغاز کند و در ادامه با شرکت در دوره‌های تکنیکال مقدماتی، تابلوخوانی، روانشناسی بازار و سایر دوره‌های مربوطه اطلاعات و دانش خود را در این بازار افزایش دهد. لذا باید این موضوع را نیز مدنظر قرارداد که در بازار بورس  امکان ‌سود و ضرر وجود دارد. اما با آموزش اصولی بورس در یزد  و با افزایش آگاهی کامل وارد این بازار شوند، امکان ضرر تا حد زیادی کاهش خواهد یافت.

برای ثبت نام و شرکت در کلاس رایگان آموزش بورس در یزد فرم زیر را تکمیل نمایید تا همکاران کارگزاری آگاه شعبه یزد با شما تماس بگیرند.

یک پاسخ به “آموزش بورس در یزد (دوره رایگان آموزشی آشنایی با مبانی بورس)”

 1. AW3216 گفت:

  سلام
  صد حیف که بازار خوب آتی سکه به علت برخی سو استفاده گران به تعطیلی کشیده شد

  ۱

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: