آموزش بورس در نی ریز

  • ۲۹ آذر ۱۳۹۹
  • asgari
  • ۰ نظر
  • ۱۹۴ مشاهده
آموزش بورس نی ریز

بورس که این روزها از بازار‌های پرطرفدار برای ‌‌سرمایه‌گذاری به شمار می‌رود با دغدغه‌هایی نیز همراه است. یکی از اصلی‌‌ترین و مهم‌‌ترین آن‌ها انتخاب و تشخیص سهم‌های خوب است.

این که وقت خرید یا فروش چه سهامی است و بهترین سهام‌ها کدام‌‌‌اند؟ کدام سهم‌ها احتمال افزایش قیمت یا کاهش قیمت دارند؟ سوالاتی از این دست از دغدغه‌های مهم کاربران و سرمایه‌گذاران این بازار است. تنها راهکار رسیدن به پاسخ این سوالات، استفاده از خدمات آموزشی است. در این مطلب درباره امکانات و خدمات آموزش بورس در نی ریز صحبت می‌کنیم.

 

فهرست مطالب

 

چطور آموزش بورس شما را پول‌دارتر می‌کند؟

پول مازاد بر درآمد که معمولا برای ‌‌سرمایه‌گذاری در نظر گرفته می‌شود وارد بازارهای طلا، بورس، دلار، مسکن و … می‌شود. هر کدام از این بازار‌ها ویژگی‌ها و شرایط خود را دارند که در این میان به نظر بازار بورس یکی بهترین آن‌ها است. در نگاه اول خرید طلا یکی از امن‌‌ترین راه‌های ‌‌سرمایه‌گذاری به نظر می‌رسد اما این بازار نیز معضلات خود را دارد. یکی از آن‌ها دشواری و ریسک نگهداری طلا است.

بازار بعدی، بازار دلار است. بازاری که مدتی حسابی سر زبان‌ها افتاده بود و همه به دنبال خرید دلار بودند. این بازار نیز مشکلات خود را دارد. اولا که این کار در چرخه اقتصاد کشور خلل وارد می‌کند و در ثانی برای خرید دلار محدودیت‌هایی در نظر گرفته‌‌‌اند. تکلیف بازار مسکن نیز روشن است. برای ‌‌سرمایه‌گذاری در این بازار باید حداقل سرمایه‌تان از چند صد میلیون بیشتر باشد.

در میان همه این‌ها بازار بورس با حداقل سرمایه‌ ۵۰۰ هزار تومنی و در عین حال بیشترین سودهی، از بهترین بازارها است. در مورد ریسک بازار بورس نیز باید گفت این ریسک با کسب دانش به حداقل می‌رسد. دوره آموزش آنلاین بورس در نی ریز و همین طور کلاس‌های حضوری نی ریز فرصت خوبی است که دانش خود را در این زمینه بالا ببرید و درنتیجه بتوانید سود بیشتری کسب کنید. دوره آموزش کامل بورس در نی ریز به شما کمک می‌کند تا علاوه بر یادگیری مفاهیم ابتدایی و پایه‌‌ای این بازار، به طور تخصصی در مباحثی مانند بورس کالا وارد شوید و بتوانید درآمدزایی بیشتری داشته باشید.

اصلی‌‌ترین دلیل استقبال از بازار بورس کسب بیشترین سوددهی در کمترین زمان است. کاربران بورسی از سراسر ایران با هر سطح از دانش در حال ورود به این بازار هستند؛ غافل از این که هرچقدر این دانش کم‌تر باشد احتمال ضرر نیز بیشتر می‌شود. بنابراین بهتر است با کسب دانش در این زمینه آگاهانه ‌‌سرمایه‌گذاری را شروع کنند. دستیابی به این آموزش‌ها کار سختی نیست و این بستر را کارگزاری آگاه فراهم کرده است. آموزش بورس در نی ریز از جمله آموزش‌های در نظر گرفته شده توسط کارگزاری آگاه است. با این آموزش‌ها می‌توانید تمام اطلاعات لازم را کسب کنید و درست مانند یک سرمایه‌گذار حرفه‌‌ای خرید و فروش انجام دهید.

بازار بورس یک ‌‌سرمایه‌گذاری تخصصی است که باید با دانش کافی وارد آن شد. برای هر خرید و فروشی نیاز به مطالعه و تحلیل بازار دارید. برای سودآوری نیز باید یک استراتژی و سناریو قدرتمند مبتنی بر داده‌های واقعی داشته باشید. مبحثی که اگر اطلاعی از ابتدایی‌‌ترین مفاهیم آن نداشته باشید اصلا نمی‌توانید فعالیت موفقیت‌آمیز همراه با سود داشته باشید. مفاهیمی از جمله تابلوخوانی، فیلترنویسی، تحلیل تکنیکال و بسیاری دیگر از ضرورت‌های اولیه سهام‌داری و ‌‌سرمایه‌گذاری در بورس است.

همین مفاهیم و تاثیرشان در سودآوری تعیین کننده لزوم آموزش بورس برای ورود به این عرصه است. کارگزاری آگاه نیز با تکیه بر این موضوع دوره‌های متنوعی را در کل کشور به صورت حضوری و غیر حضوری برگزار می‌کند.

آموزش بورس آگاه در نی ریز

کارگزاری آگاه با برگزاری دوره‌های متعدد در تمام نقاط کشور این بستر را فراهم کرده تا امکانات آموزشی به صورت یکسان در اختیار همگان قرار بگیرد. کلاس بورس در نی ریز به صورت حضوری و همین طور به صورت آنلاین برگزار می‌شود و شامل مواردی مانند بورس کالا، تحلیل تکنیکال، تابلوخوانی، فیلترنویسی و … را در بر می‌گیرد.

مبانی سرمایه‌گذاری در بورس اوراق بهادار در نی ریز (رایگان)

تابلوخوانی و آموزش فیلترنویسی در وب سایت TSETMC در نی ریز

مدیریت سرمایه و روانشناسی بازار بورس در نی ریز

تحلیل بنیادی در نی ریز (همراه با ارائه مدرک)

مبانی سرمایه‌گذاری در آتی سکه، زعفران و اختیار معامله در نی ریز

تحلیل تکنیکال مقدماتی و پیشرفته در نی ریز (همراه با ارائه مدرک)

این عناوین دوره‌های آموزش بورس آگاه در نی ریز است. در دوره اول مفاهیم اولیه به صورت کلی بیان می‌شود و هرآن چه لازم است برای ورود به این بازار آموزش داده خواهد شد. در دوره بعدی یکی از مهم‌‌ترین مهارت‌ها یعنی تابلوخوانی و فیلترنویسی آموزش داده می‌شود؛ در واقع در این دوره شما یاد می‌گیرید که از سایت tsetmc.com اطلاعات را تحلیل کنید و با توجه به نتیجه‌گیری، بهترین خرید و فروش را داشته باشید. به همین ترتیب در دوره‌های بعدی آموزش‌های تخصصی داده می‌شود. دوره تحلیل تکنیکال نیز به دلیل حجم و اهمیت به دو بخش دوره مقدماتی و دوره پیشرفته تقسیم می‌شود.

در آخر اگر قصد ‌‌سرمایه‌گذاری در بورس را دارید و می‌خواهید در زمان کم به بیشترین سوددهی برسید بهتر است با توجه به سطح دانش و تجربه خود از میان انواع دوره آموزش بورس در نی ریز بهترین گزینه‌ها را انتخاب کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تاریخ و نحوه برگزاری کلاس‌ها می‌توانید به وب سایت بآشگاه مشتریان سر بزنید یا با شعبه آگاه در نی ریز تماس بگیرید.

 

آدرس و شماره تماس شعبه نی ریز

 

فرم تماس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: