آموزش بورس در مشهد

 • ۲۸ دی ۱۳۹۸
 • sh.nouri
 • ۰ نظر
 • ۴۰۲۴ مشاهده
دوره و کلاس آموزش بورس در مشهد از مقدماتی تا پیشرفته

آموزش بورس در مشهد یکی از اصلی ترین برنامه کارگزاری آگاه شعبه مشهد می باشد که آموزش بورس را می توان اولین قدم ورود به بورس و بازار سرمایه دانست که می‌تواند تضمینی برای موفقیت در سرمایه گذاری بورسی هر فرد باشد.کارگزاری اگاه در مشهد دوره‌های آموزشی زیر  را به صورت آموزش گام به گام سرمایه گذاری در بورس برگزار می‌کند.

 

 • مبانی سرمایه گذاری در مشهد (رایگان)
 • تابلوخوانی و تکنیک های معاملاتی در سایت tsetmc در مشهد
 • فیلتر نویسی در سایت tsetmc در مشهد
 • تحلیل تکنیکال مقدماتی در مشهد (همراه با ارائه مدرک)
 • تحلیل تکنیکال پیشرفته در مشهد (همراه با ارائه مدرک)
 • تحلیل بنیادی مقدماتی در مشهد (همراه با ارائه مدرک)
 • استراتژی معاملاتی ACD در مشهد
 • آشنایی با مفاهیم آتی کالا در مشهد (معاملات سکه،زعفران، زیره، پسته…) (رایگان)
 • اختیار معامله در سهام،آپشن در مشهد (رایگان)

 

امید است سرمایه گذاران عزیز از این دوره‌ها استفاده کنند چراکه برای طی کردن مسیر کسب سود لازم است اولین گام سرمایه گذاری در بورس را صحیح بردارند.

 

دوره مبانی سرمایه گذاری در مشهد (رایگان)

در این دوره، علاقمندان به سرمایه گذاری در بورس با مفاهیم، انواع ابزارهای معاملاتی در بورس، چگونگی انجام معاملات، نحوه کار با نرم افزار معاملاتی آسا تریدر آشنا می‌شوند و ما پاسخگوی سوالات و ابهامات مشتریان در زمینه بورس و سرمایه گذاری هستیم. این دوره کمک می‌کند تا شرکت کنندگان آمادگی لازم برای شروع معاملات در بورس و حضور در دوره‌های پیشرفته تر(تابلوخوانی،فیلتر نویسی و انواع تحلیل…) را کسب کنند.

این دوره در مشهد هر هفته در دو گروه برگزار می‌شود:

گروه اول: شنبه و دوشنبه ساعت ۱۶-۱۹

گروه دوم: یک شنبه و سه شنبه ساعت ۱۳-۱۶

 

دوره تابلو خوانی و تکنیک‌های معاملاتی در مشهد

کلاس تابلوخوانی در سایت TSETMC در مشهد

در این  دوره آموزشی، شرکت کنندگان با فن تابلوخوانی بورس تهران به‌صورت کاملا تخصصی آشنا می‌شوند. تابلوخوانی یعنی پیش بینی آینده قیمت، تنها با تکیه بر مشاهدات از روی تابلوی معاملات بورس. پر واضح است که اگر این روش در کنار سایر روش‌های تحلیلی استفاده شود،  نتایج بسیار مطلوبی کسب خواهد شد. در پایان، شرکت کنندگان این دوره می‌توانند از تکنیک‌های معاملاتی با توجه به تابلوخوانی بهرمند شوند.

 

دوره فیلتر نویسی در سایت tsetmc در مشهد

فیلترها ابزاری در بورس هستند که به فعالین بازار کمک می‌کنند تا از بین صدها شرکتی که در بورس پذیرش شده‌اند، سهامی را غربال کنند که ویژگی مد نظر را داشته باشد. شرکت کنندگان در پایان این دوره می‌توانند  دیده­ بان خود را به گونه­‌ای مشاهده کنند که سلیقه، ترجیح و تحلیل­شان است و از کل نمادهای موجود در بازار، نمادهای منطبق بر فیلتر نوشته‌شده را انتخاب کنند. دوره فیلتر نویسی در مشهد با مدرسین مختلف و به صورت کاملا کارگاهی برگزار می‌شود.

 

دوره تحلیل تکنیکال مقدماتی و پیشرفته (Technical) در مشهد

کلاس تحلیل تکنیکال مقدماتی و پیشرفته در مشهد

کلاس تحلیل تکنیکال در مشهد در دو سطح مقدماتی و پیشرفته، با مدرسین مختلف و به صورت کاملا کارگاهی و کاربردی برگزار می‌شود.

موارد آموزشی در کلاس تحلیل تکنیکال مقدماتی شامل:

 • خطوط روند و کانال
 • میانگین‌های متحرک
 • الگوهای ادامه دهنده
 • الگوهای بازگشتی
 • آموزش اسیلاتورهای کاربردی
 • واگرایی‌ها در بازار
 • فیبوناچی
 • الگوهای شمعی ژاپنی
 • فاندامنتال و اصطلاحات رایج بورس

در کلاس تحلیل تکنیکال پیشرفته: امواج الیوت، ایچیموکو، سری‌های زمانی، الگوهای هارمونیک، اهداف قیمتی، کار با نرم افزارهای پیشرفته تحلیلی و ترکیب قیمت و زمان آموزش داده می‌شود.

 

برای ثبت نام دوره های آموزش بورس در مشهد از طریق زیر اقدام نمایید :

 

مشهد، خیابان احمدآباد، بین احمد آباد ۷ (قائم) و احمدآباد ۹ (نشاط) پلاک ۱۳۷

تلفن تماس: ۳۸۴۷۸۵۴۵ (۰۵۱) و ۳۸۴۷۸۵۴۶ (۰۵۱) و ۳۸۴۷۸۵۴۷ (۰۵۱)

 

دوره تحلیل بنیادی مقدماتی (Fundamental) در مشهد

کلاس تحلیل بنیادی در مشهد - افزایش سرمایه

تحلیل بنیادی، مبتنی براین فرض است که سهام، دارای ارزش ذاتی است که به وسیله سرمایه گذاران قابل برآورد است. تحلیل بنیادی تابعی از یک سری متغیرهای بنیادی است. شرکت کنندگان در این دوره با موارد زیر آشنا می‌شوند:

صورت‌های مالی

تجزیه و تحلیل صورت‌های مالی

افزایش سرمایه (انواع، محاسبه قیمت، تاثیر افزایش سرمایه)

آموزش سایت کدال

ارزش گذاری شرکت‌ها

 

دوره استراتژی معاملاتی ACD  در مشهد

استراتژی ای سی دی بر اساس کتاب پرفروش “معامله گر منطقی، پیاده سازی نظم روی دیوانگی!”  مارک فیشر، معامله گر افسانه‌ای بازار وال استریت معرفی شده که طی چهل سال تجربه در بازار سهام و کالا توسعه یافته است. این استراتژی، صرفا معرفی نقاط ورود و خروج نیست بلکه مجموعه کاملی شامل نقاط ورود و خروج روزانه بر اساس کندل‌های ابتدایی، مدیریت سرمایه بسیار دقیق، جلوگیری از ورود و خروج اشتباه، روش‌های نگهداری بلند مدت سهام یا دارایی آتی و همچنین روانشناسی دقیق معامله گران است.

استراتژی ACD  برای چه کسانی مناسب است؟

 • معامله گرانی که به دنبال یک استراتژی مناسب معاملاتی هستند تا از معاملات پی در پی و سردرگمی ناشی از انتخاب سهام مناسب جلوگیری کنند چراکه این سردرگمی، موجب از دست رفتن بخش زیادی از سود و روندهای پرسود می‌گردد.

 

 • افرادی که بیش از شش ماه سابقه معامله در بورس را دارند و تمایل دارند علاوه بر بورس، بازارهای پرسود ولی پرریسک دیگر مانند بازار پایه و آتی را نیز تجربه کنند.

 

 • معامله گران بازارهای دوطرفه، مثل آتی که موجب ماندگاری طولانی و عدم از دست رفتن سریع سرمایه می‌شود.

 

این دوره در مشهد توسط دکتر یزدانی و به صورت کارگاهی  برگزار می‌شود.

 

دوره آشنایی با آتی کالا(معاملات سکه،زعفران، زیره، پسته…) در مشهد (رایگان)

قراردادهای آتی امکان پیش‌بینی قیمت آینده دارایی‌ها را برای تریدرها، سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان کالا فراهم می‌کنند. این توافق‌نامه‌ها یک نوع تعهد دو طرفه را ایجاد می‌کنند که طی آن در تاریخ مشخصی در آینده و با مبلغ معلوم، کالایی خرید و فروش می‌شود.

 استاد یزدانی در یک جلسه‌ ۳ ساعته، اصطلاحات بازار آتی ازجمله پارامترهای دارایی پایه، اندازه قراردادها، سررسیدها، زمان انجام معاملات و سایر اصطلاحات را آموزش خواهند داد و در کارگاه تخصصی آتی، نحوه‌ خرید و فروش در نرم‌افزار آساتریدرآگاه نیز بیان می‌شود.

 

دوره اختیار معامله در سهام (آپشن) در مشهد

کلاس اختیار معامله (آپشن) با دکتر یزدانی

اختیار معامله قراردادی دوطرفه بین خریدار و فروشنده است و بورس اوراق بهادار، اختیار معاملات سهام شرکت‌های مختلف بورسی را تعیین می‌کند؛ بر اساس این قرار داد، خریدار قرارداد حق دارد که مقدار معینی از دارایی مشخص شده در قرارداد را با قیمت معین و در زمانی مشخص بخرد یا بفروشد؛ به این معنا که دو طرف توافق می‌کنند در آینده معامله‌ای انجام دهند.

این دوره در مشهد به صورت رایگان در یک جلسه ۳ ساعته برگزار می‌شود.

 

برای ثبت نام دوره های آموزش بورس در مشهد از طریق زیر اقدام نمایید :

مشهد، خیابان احمدآباد، بین احمد آباد ۷ (قائم) و احمدآباد ۹ (نشاط) پلاک ۱۳۷

تلفن تماس: ۳۸۴۷۸۵۴۵ (۰۵۱) و ۳۸۴۷۸۵۴۶ (۰۵۱) و ۳۸۴۷۸۵۴۷ (۰۵۱)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: