آموزش بورس در مرودشت

  • ۱۵ آذر ۱۳۹۹
  • asgari
  • ۰ نظر
  • ۳۴۹ مشاهده
آموزش بورس مرودشت

هر بازاری مفاهیم و اصطلاحات مخصوص به خود را دارد و فعالیت در آن، مستلزم یادگیری فرایندها و ترفندهای خاصی خواهد بود. بدون داشتن آگاهی و اطلاعات کافی، سرمایه‌گذاری در هر بازاری می‌تواند خطرناک و زیان‌ده باشد و این مسئله در مورد بورس، پررنگ‌تر به نظر می‌رسد.

خرید و فروش و معامله در بازار بورس به سادگی و از طریق سامانه‌های آنلاین امکان‌پذیر است اما برای یادگیری نحوه کار کردن با این سامانه‌ها و مهمتر از آن، تصمیم‌گیری در مورد زمان مناسب برای خرید و فروش، لازم است حتما آموزش ببینیم. در ادامه درباره خدمات آموزش بورس در مرودشت سخن می‌گوییم؛ خدماتی که از اولویت‌های شعبه کارگزاری آگاه در مرودشت به شمار می‌روند.

 

فهرست مطالب

دوره‌های آموزش بورس مرودشت به شرح زیر هستند:

مبانی سرمایه‌گذاری در بورس اوراق بهادار (رایگان)

تابلو خوانی

مدیریت سرمایه و روانشناسی بازار بورس

تحلیل بنیادی (همراه با ارائه مدرک)

تحلیل تکنیکال مقدماتی (همراه با ارائه مدرک)

تحلیل تکنیکال پیشرفته (همراه با ارائه مدرک)

مبانی سرمایه‌گذاری در آتی سکه، زعفران و اختیار معامله

دوره مبانی سرمایه‌گذاری در بورس اوراق بهادار مرودشت

این دوره را می‌توان به نوعی پیش‌نیاز دوره‌های بعدی دانست. افرادی که به تازگی قصد فعالیت در بازار سرمایه را دارند، می‌توانند با شرکت در این دوره، به صورت رایگان با مبانی سرمایه‌گذاری در بورس و مفاهیم کلی و جزئی بازار سرمایه (بورس اوراق بهادار) آشنا شوند. دوره‌ها دو روز در هفته و به صورت جلسات سه ساعته برگزار می‌شود. شرکت‌کنندگان در این دوره نحوه کار با نرم‌افزار معاملاتی آسا تریدر را نیز می‌آموزند و همچنین می‌توانند سوالات و ابهامات خود را مطرح کنند.

کلاس مبانی سرمایه‌گذاری در بورس، علاقه‌مندان را برای شرکت در دوره‌های پیشرفته‌تر آماده می‌کند و پله اول در مسیر آموزش بورس محسوب می‌شود.

 

کلاس تابلوخوانی بازار و تکنیک های معاملاتی در سایت TSE

در دوره آموزش سایت tsetmc در مرودشت علاقه‌مندان نحوه بررسی و تحلیل اطلاعات تابلوی بورس اوراق بهادار را می‌آموزند. شرکت فناوری بورس تهران اطلاعات مهمی را که معامله‌گران به آن‌ها نیاز دارند، در قالب یک وب سایت به آدرس tsetmc.com منتشر می‌کند. داده‌های این وب سایت بورسی (اطلاعات بازار، تغییرات شاخص های مختلف، اطلاعات شرکت‌های بورسی و فرابورسی و…) برای معامله‌گران بسیار حیاتی است و توانایی درک و تحلیل آن‌ها اهمیت بسیاری دارد. کلاس تابلوخوانی بورس مرودشت دانش‌پذیران را با محتوا و نحوه استفاده از این سایت آشنا می‌کند.

کاربران با استفاده از این سایت می‌توانند اطلاعات دقیق و لحظه‌ای درباره معاملات بازار، روند قیمتی، بازه مجاز قیمت، اولین و آخرین و قیمت پایانی هر نماد، وضعیت عرضه و تقاضای نمادها و … را به دست آورند. این داده‌ها، ابزارهای تحلیل و تصمیم‌گیری محسوب می‌شوند. بنابراین شرکت در دوره تابلوخوانی در مرودشت یک گام مهم در راستای ارتقای دانش بورسی محسوب می‌شود.

دوره فیلترنویسی در دیده‌بان بازار

نمادها و شرکت‌ها فراوانند و داده‌های بسیاری در مورد همه آن‌ها در سایت tsetmc ارائه می‌شود. معامله‌گران با طراحی دیده‌بان بازار، داده‌ها را غربال می‌کنند تا بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن به اطلاعات مورد نظرشان دست یابند. به این کار فیلترنویسی گفته می‌شود؛ فرایندی که در آن با طراحی فیلتر، اطلاعات سهم‌هایی نمایش داده می‌شود که ویژگی مد نظر معامله‌گر را داشته باشد. دوره آموزش جامع فیلترنویسی در مرودشت به علاقه‌ندان کمک می‌کند بر اساس سلیقه، نیاز و استراتژی خود، فیلترها را در دیده‌بان بازار اعمال کنند.

کلاس آموزش تحلیل تکنیکال (Technical) سطح مقدماتی و پیشرفته در مرودشت

تحلیل تکنیکال رویکردی در تحلیل بازار بورس است که به بررسی داده‌های آماری و نمودارها می‌پردازد و با استفاده از آن‌ها، سعی در پیش‌بینی قیمت سهم‌ها دارد. دوره تحلیل تکنیکال در مرودشت به دو سطح مقدماتی و پیشرفته تقسیم شده است. در دوره مقدماتی دانش‌پذیران موارد زیر را می‌آموزند:

چگونگی شناسایی روندهای ماژور و اصلی بازار

مفاهیم حمایت و مقاومت و سطوح روانی مهم نمودار

شناسایی کف‌ها، سقف‌ها، چرخش‌های بازار

الگوهای مهم قیمتی

اندیکاتورها

p style=”font-size: 115%; text-align: justify;”>دوره تحلیل تکنیکال پیشرفته در مرودشت به موارد زیر می‌پردازد:

تعریف فیبوناچی و معرفی قیمتهای آن

الگوهای هارمونیک و شناسایی دقیق آن در روندها

استفاده از الگوهای هارمونیک در تشخیص درست نقطه ورود و خروج

ابزارهای تحلیل زمانی + مثال‌های کاربردی

تعیین زمان مناسب جهت خرید یا فروش سهام

فیبوهای زمانی و تلفیق ابزارهای قیمتی و زمانی برای شناسایی هارمونیک ترکیبی

شناسایی قیمت و زمان مناسب برای خرید و فروش سهام

آموزش نصب و کار با نرم افزار داینامیک تریدر همراه با مثال‌های کاربردی در هر جلسه

کلاس تحلیل بنیادی (Fundamental) در مرودشت

تحلیل بنیادی روشی است که با استفاده از صورت‌ها و نسبت‌های مالی شرکت‌ها و در نظر گرفتن وضعیت صنعت و اقتصاد کلان انجام می‌شود. این تحلیل با رویکرد میان‌مدت و بلندمدت انجام می‌شود و یک هدف اساسی دارد: شناسایی ارزش ذاتی سهم. فلسفه تحلیل بنیادی این است که سهم‌ها در بلندمدت به سمت میانگین ارزش ذاتی خود حرکت می‌کنند و با به دست آوردن این ارزش، می‌توان زمان مناسب برای خرید و فروش را پیدا کرد. در کلاس تحلیل بنیادی آموزش بورس در مرودشت موارد زیر بررسی می‌شود:

موارد با اهمیت در صورت‌های مالی

نحوه استخراج نسبت‌های مالی

مراحل ارزش‌گذاری سهم

اثرات مثبت و منفی نرخ ارز بر صنایع و شرکت‌های بورسی

کلاس مدیریت سرمایه و طراحی سیستم معاملاتی

دانستن شیوه‌ها و تکنیک‌ها به تنهایی برای موفقیت در بورس کافی نیست. در حقیقت در بازارهای مالی سه عامل مهم برای موفقیت وجود دارد:

تحلیل بازار

مدیریت سرمایه

روانشناسی معامله‌گر

بی‌توجهی به هر یک از این ارکان، می‌تواند سرمایه‌گذار را دچار مشکل کند. در دوره مدیریت سرمایه و طراحی سیستم معاملاتی، دانش‌پذیران با روش‌های ساخت سیستم معاملاتی، روانشناسی بازار، مدیریت سرمایه‌گذاری و شناخت رفتار بازار آشنا می‌شوند.

کلاس آشنایی با آتی سکه، زعفران و اختیار معامله در مرودشت

بورس کالا و بازار آتی سکه و زعفران یکی از بخش‌های جذاب بازار سرمایه محسوب می‌شود و روز به روز توجه افراد بیشتری را به خود جلب می‌کند. سازوکارها، قراردادها و مفاهیم و اصطلاحات این بازار کاملا تخصصی هستند و به همین دلیل لازم است قبل از ورود به این حوزه و فعالیت در آن، حتما آموزش‌های لازم را دریافت کنید.

در دوره‌های آموزش آتی کالا اصطلاحات و فرایندهای بازار آتی آموزش داده خواهد شد. مواردی از قبیل پارامترهای دارایی پایه، اندازه قراردادها، سررسیدها، زمان انجام معاملات و … . همچنین در این دوره، دانش‌پذیران نحوه انجام معاملات آتی را از طریق نرم‌افزار آساتریدر آگاه می‌آموزند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره‌های آموزش بورس در مرودشت با شعبه کارگزاری آگاه در این شهر تماس بگیرید یا به صورت حضوری مراجعه فرمایید:

 

آدرس و شماره تماس شعبه مرودشت

 

فرم تماس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: