آموزش بورس در فسا

  • ۱۵ آذر ۱۳۹۹
  • ۰ نظر
  • ۶۰۵ مشاهده
آموزش بورس در فسا

فعالیت‌های مالی افراد در جوامع مختلف، با توجه به بستری که شرایط اقتصادی و اجتماعی برای آنها فراهم می‌کند، متفاوت است. ممکن است مبحث سرمایه‌گذاری در هر کشور و یا حتی در هر شهری متمرکز بر روی بازار و یا موارد خاصی باشد.

اما یکی از بازارهایی که در سال‌های اخیر در کشور ایران از رونق خوبی برخوردار گردیده، بازار بورس است. در این سال‌ها بازار بورس میزبان سرمایه‌گذاران بسیاری از تمامی شهرهای ایران، با میزان سرمایه‌های متفاوت بوده و با توجه به سودده بودن آن، هر روز افراد بیشتری را به خود جذب می‌کند.

 

فهرست مطالب

ولیکن شرط موفقیت در بازار بورس، آشنایی با این بازار، صنایع فعال در آن و یادگیری تکنیک‌های انجام معامله و تحلیل بازار است. در همین راستا کارگزاری آگاه به عنوان کارگزار رتبه الف کشور اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزش بورس به صورت حضوری و مجازی در تمامی سطوح دز شهرهای مختلف کرده است.

با توجه به استقبال گسترده از کلاس‌های آمورش بورس کارگزاری آگاه در شهرستان فسا، این کارگزاری شعب خود را در شهرستان فسا افتتاح کرده و هم اکنون کلاس‌ها به صورت تخصصی در این شهرستان برگزار می‌شود.

کلاس‌های کارگزاری آگاه در شهرستان فسا امکان یادگیری مهارت‌های بورسی را به صورت گام‌به‌گام برای کاربران فراهم می‌کند و با توجه به پیوسته بودن این دوره‌ها، تمامی نکات سرمایه‌گذاری با جزئیات کامل آمورش داده می‌شود. همچنین به دلیل عدم امکان حضور برای تعدادی از کاربران، کلاس‌های آموزش بورس فسا به صورت مجازی هم برگزاری می‌گردند.

 

دوره‌های آمورش بورس در فسا

آموزش بورس مبحث بسیار گسترده‌ای است و مقالات، کتب و فیلم‌های آموزشی فراوانی برای این منظور وجود دارد؛ اما در یک برنامه آموزشی هدفمند، تمامی مراحل یادگیری به ترتیب طی می‌شود؛ و همچنین لازم است که پس از تکمیل هر مرحله، فرصتی برای مطالعه و بررسی برای کاربران فراهم شود تا در صورت وجود ابهام، پرسش‌های آنها توسط اساتید پاسخ داده شده و بدین ترتیب کاربر برای ورود به مرحله بعد آماده باشد.

به همین دلیل کارگزاری آگاه کلاس‌های پرسش و پاسخ خود را در فسا طی دوره‌های زمانی از پیش تعیین شده برگزار می‌کند و در این بخش به تمامی سوالات کاربران شرکت‌کننده در کلاس پاسخ داده می‌شود.

آشنایی بیشتر با دوره‌های آموزش بورس فسا

مبانی سرمایه گذاری در فسا:

در این دوره شرکت‌کنندگان با مفهوم اولیه بازار بورس به صورت تخصصی (و نه تعریف عامیانه آن) آشنا می‌شوند؛ و نحوه انجام معاملات با نرم‌افزار آساتریدر به صورت کامل توضیح داده می‌شود. برای شروع سرمایه‌گذاری و کسب آمادگی لازم جهت شرکت در دوره‌های پیشرفته، این کلاس می‌تواند مفید باشد.

دوره آموزش سایت tsetmc و تکنیک‌های معاملاتی در فسا:

تابلوخوانی به عنوان یک مهارت تخصصی در بازار بورس شناخته می‌شود. اگرچه برای سرمایه‌گذاری هدفمند و تحلیل حرفه‌ای بازار، آموختن این تکتیک کافی نیست؛ اما تسط بر آن برای حضور و فعالیت در بازار بورس ضروری است.

دوره مدیریت سرمایه و روانشانسی بازار در فسا:

پس از گذراندن دو دوره مبانی سرمایه‌گذاری و تابلوخوانی بورس، شما توانایی شروع سرمایه‌گذاری و تشکیل پرتفوی یا سبد سهام خود را خواهید داشت. کلاس مدیریت سرمایه و روانشانسی بازار به شما کمک می‌کند تا یک استراتژی معاملاتی داشته باشید و بتوانید دارایی خود را به صورت هدفمند مدیریت کنید.

آشنایی با روند و اتفاقات بازار، شناخت سهام نوسان در هر صنعت و انجام نوسان‌گیری از مباحث این دوره است.

دوره تحلیل تکنیکال در فسا:

یکی از آموزش‌های بسیار مهم جهت سرمایه گذاری در بورس، تحلیل تکنیکال است. این روش تحلیل خود به چندین زیرمجموعه تقسیم می‌شود که هر کدام پیش‌نیاز دیگریست.

دوره تحلیل تکنیکال در فسا از آموزش مقدماتی تا پیشرفته برگزار می‌گردد و طی این دوره‌ها آموزش رسم نمودارهای تکنیکال، فیبوناچی، انواع الگوهای شمعی ژاپنی، ادامه‌دهنده، بازگشتی و… ارائه می‌شود.

دوره تحلیل بنیادی در فسا:

دومین روش تحلیل مهم که بسیاری از سرمایه‌گذاران جهت پیش‌بینی روند بازار از آن کمک می‌گیرند، تحلیل بنیادی در بورس است. در این روش تحلیلی آینده هر سهم به صورت مجزا با توجه به سوابق آن بررسی می‌شود؛ و این تکنیک به خصوص برای سهم‌هایی که به یکباره دچار نوسان شدید در بازار شده اند کاربرد دارد.

به همین دلیل کارگزاری آگاه دوره‌های تحلیل بنیادی را طی دو مرحله آموزش مقدماتی و پیشرفته در شهرستان فسا برگزار می‌کند.

دوره آشنایی با بازار آتی سکه در فسا:

برای سرمایه‌گذاری در بازار آتی سکه، لازم است افراد در آزمونی که از جانب سازمان بورس برگزاری می‌گردد شرکت کنند و نمره قبولی در آن را کسب نمایند. از طرفی بازار آتی سکه علاوه بر مفاهیم مشترک با بازار بورس، دارای مفاهیم و ریسک‌های مختص به خود است؛ بنابراین بدون گذراندن دوره آمورشی امکان ورود به این بازار وجود ندارد.

کارگزاری آگاه در شهرستان فسا دوره آموزشی بازار آتی سکه را جهت آشنایی کاربران با نحوه ورود، سرمایه‌گذاری، ریسک‌ها و اصطلاحات این بازار برگزار می‌کند.

لیست نام‌برده شده در بالا تنها تعدادی از دوره‌هایی است که کارگزاری آگاه در شهرستان فسا برگزار می‌کند. جهت مشاهده لیست کامل کلاس‌های آمورشی آگاه و ثبت‌نام در دوره مدنظر می‌توانید به باشگاه مشتریان آگاه مراجعه نمایید.

سخن آخر

کارگزاری آگاه با در نظر گرفتن نیاز مشتریان خود در شهرستان فسا، خدمات مختلفی را برای آنها در نظر گرفته است. این کارگزاری امکان دریافت کد بورسی را به صورت رایگان برای کاربران فراهم کرده است. همچنین با سرمایه‌گذاری در بورس از طریق کارگزاری آگاه، امکان بهره‌مندی از بسته‌های اعتباری و وام برای کاربران در شهرستان فسا فراهم شده است.

همه افراد می‌توانند در کنار گذراندن دوره‌های آموزشی بورس در فسا از دیگر امکانات این کارگزاری نیز استفاده کنند و به یک سرمایه‌گذاری هدفمند و سودده بپردازند.

 

آدرس و شماره تماس شعبه فسا

 

فرم تماس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

عدد را وارد کنید: