آموزش بورس در بوشهر

  • ۲۵ آذر ۱۳۹۹
  • ۰ نظر
  • ۵۸۸ مشاهده
آموزش بورس در بوشهر

سرمایه گذاری در بازار سرمایه یکی از پر رونق‌ترین فعالیت‌های اقتصادی است که در سال‌های اخیر توانسته افراد زیادی را به خود جذب کند.

این استقبال از بورس تاثیر مثبتی در اقتصاد کشور دارد اما نکته مهم چگونگی انجام سرمایه‌گذاری و داشتن مهارت و دانش مالی برای موفقیت در این بازار است. همان طور که می‌دانید برای شروع فعالیت در بورس انتخاب کارگزاری معتبر و خوب از اهمیت بالایی برخوردار است. کارگزاری باید بتواند پاسخگوی نیاز کاربران در زمان‌های مختلف باشد. برگزاری کلاس‌های آموزش بورس از صفر، فراهم کردن بستر مناسب جهت انجام معاملات، پشتیبانی از کاربران در تمامی نقاط کشور را می‌توان از خدمات یک کارگزاری خوب برشمرد. در این مطلب، درباره امکانات و خدمات آموزش بورس در بوشهر صحبت می‌کنیم.

کارگزاری آگاه سال‌ها است که در این زمینه فعالیت می‌کند و هم‌اکنون به عنوان کارگزاری رتبه الف کشور طیف متنوعی از خدمات مختلف را برای تمامی کاربران در اقصی نقاط ایران فراهم کرده است. استان بوشهر یکی از نقاطی است که حجم قابل توجهی از ورود به بورس را در مدت اخیر تجربه کرده است. شعبه کارگزاری آگاه در این استان، خدمات مختلفی را به هم‌وطنان ارائه می‌دهد. فراهم کردن امکان دریافت کد بورسی رایگان در بوشهر، ثبت‌نام همزمان در سایت کارگزاری و سامانه سجام، برگزاری کلاس‌های آموزش بورس در بوشهر به صورت حضوری و همچنبن دوره‌های مجازی آموزشی نمونه‌ای از این خدمات هستند.

 

فهرست مطالب

 

دوره‌های آموزش بورس آگاه در بوشهر

نکته مهم در رابطه با کلاس‌های آموزش بورس، طبقه‌بندی آنها با توجه به نیاز کاربران است. کارگزاری آگاه کلاس‌های خود را در سه سطح پایه، مقدماتی و پیشرفته برگزار می‌کند. در ادامه لیستی از دوره‌های آموزش بورس آگاه در بوشهر به علاوه توضیح مختصر ارائه می‌شود:

دوره آموزش مبانی سرمایه‌گذاری موفق در بورس در بوشهر

دوره آموزش تابلوخوانی در سایت tsetmc.com در بوشهر

دوره تحلیل تکنیکال مقدماتی در بوشهر

دوره تحلیل بنیادی کاربردی در بوشهر

دوره آموزش فیلتر نویسی در بوشهر

دوره استراتژی معاملات بر مبنای ACD در بوشهر

دوره آموزش مدیریت سرمایه و طراحی سیستم معاملاتی در بوشهر

دوره تحلیل تکنیکال پیشرفته در بوشهر

دوره روان‌شناسی بازار با نمودار شمعی در بوشهر

دوره پرایس اکشن در بوشهر

دوره امواج الیوت در بوشهر

بعضی از این دوره‌ها به صورت حضوری و بعضی دیگر به غیر حضوری برگزار می‌شوند. برای اطلاع از جزئیات آموزش آنلاین بورس در بوشهر برنامه آموزشی را در بآشگاه مشتریان ملاحظه بفرمایید.

دوره مبانی سرمایه‌گذاری موفق در بورس در بوشهر

در بازار بورس صنایع مختلفی فعالیت می‌کنند که هر کدام از آنها با نماد مخصوص به خود شناسایی می‌شوند. همچنین اصطلاحات زیادی در بازار بورس وجود دارد که آشنایی با آنها برای فعالیت در این بازار ضروری است. در این دوره کاربر با این اصطلاحات، همچنین صنایع مختلف، حوزه فعالیت آنها، نمادی که با آن در بورس شناسایی می‌شوند و نحوه شروع سرمایه‌ گذاری در بورس آشنا خواهد شد.

دوره آموزش تابلوخوانی و تکنیک‌های معاملات در سایت tsetmc.com در بوشهر

یکی از مباحث مهم انواع کلاس بورس در بوشهر آشنایی با مراجع اصلی و معتبر در بازار است. سایت tsetmc.com یکی از این مراجع مهم است که اطلاعات مورد نیاز سرمایه‌گذاران در رابطه با نمادهای فعال در بازار بورس را ارائه می‌دهد. در این دوره کاربر علاوه بر آموزش تابلوخوانی با بخش‌های مختلف سایت tsetmc نیز آشنا خواهد شد.

دوره آموزش فیلترنویسی در دیده‌بان بازار در در بوشهر

فیلترنویسی (همان طور که از نام آن پیدا است) برای غربالگری اطلاعات استفاده می‌شود. در واقع کاربر با استفاده از ابزارهای فیلترنویسی می‌تواند سهم مناسب را برای سرمایه‌گذاری در کوتاه‌ترین زمان ممکن انتخاب کند. این یکی از انواع مهم دوره آموزش بورس در بوشهر است که مهارت دست‌یابی سریع به اطلاعات را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

دوره تحلیل تکنیکال در بوشهر

تحلیل تکنیکال یکی از اصلی‌ترین و پیچیده‌ترین روش‌های تحلیلی است که با بررسی نمودارهای قیمت، سعی در پیدا کردن بهترین سهم‌ها و بهترین زمان برای خرید و فروش آن‌ها دارد. کلاس‌های تحلیل تکنیکال در دو سطح مقدماتی و پیشرفته برگزار می‌شوند و دانش‌پذیران در پایان دوره، مدرک معتبر دریافت خواهند کرد.

دوره تحلیل بنیادی کاربردی در بوشهر

تحلیل بنیادی روش دیگری برای آنالیز بازار بورس است که متخصصان آن، با تحلیل صورت‌های مالی شرکت‌ها و بررسی متغیرهای کلان اقتصادی، به آنالیز بازار می‌پردازند. در این روش سهام هر شرکت به صورت مجزا مورد بررسی قرار می‌گیرد و با توجه به تاریخچه فعالیت و سود و زیان شرکت، قیمت آینده آن پیش‌بینی می‌شود. در پایان این دوره نیز دانش‌پذیران از سوی کارگزاری آگاه گواهینامه معتبر دریافت می‌کنند.

دوره استراتژی معاملات بر مبنای ACD در بوشهر

استراتژی معاملاتی ACD نیز روش دیگری برای انتخاب سهام مناسب اما در زمان بالا بودن نوسان بازار است. نوسان بالای بازار گاهی باعث سردرگمی افراد و انجام معاملات پی‌درپی بیهوده توسط سرمایه‌گذاران می‌شود. استراتژی معاملاتی ACD کمک می‌کند که سرمایه‌گذار سهم مناست را در این زمان تشخیص دهد و معاملات خود را مدیریت کند. اگر می خواهید درباره استراتژی معاملاتی موفق در بورس آشنا بدانید وارد شوید.

دوره آموزش مدیریت سرمایه و طراحی سیستم معاملاتی در در بوشهر

شناخت رفتارهای بازار بورس و توانایی مدیریت سرمایه‌گذاری در شرایط مختلف، اصلی‌ترین مهارتی است که کاربران در این دوره می‌آموزند.

دوره روان‌شناسی بازار با نمودار شمعی در بوشهر

این روش به عنوان یک روش تحلیلی مجزا کاربرد ندارد و معمولا در کنار تحلیل‌های دیگر استفاده می‌شود. نمودار شمعی قیمت‌های بالا، پایین، بازشدن و بسته شدن سهام هر نماد را به صورت مجزا برای بازه زمانی مشخصی ارائه می‌دهد.

دوره پرایس اکشن در بوشهر

در این تکنیک ابتدا الگوهای قیمت مورد تحلیل قرار می‌گیرند؛ و دلیل آن الگویی که هم‌اکنون به وجود آمده بررسی می‌شود. سپس با توجه به دلایل موجود، تصمیمات حرکت سرمایه‌گذار مدیریت می‌شود.

دوره امواج الیوت در بوشهر

امواج الیوت یک موج تکرارشونده است. در این روش الگوی رفتاری بازار و قیمت‌ها رسم می‌شود و سپس سرمایه‌گذار جایگاه خود را در آن الگو پیدا کرده و طبق آن آینده رفتار بازار نسبت به سهامش را مشخص می‌کند.

سخن آخر

بسیاری از افراد هستند که بدون گذراندن دوره‌های آموزشی و داشتن دانش مالی، تنها با کسب مشاوره از دیگران اقدام به سرمایه‌گذاری می‌کنند. اگرچه ممکن است این مشاوره‌ها درست باشند و سرمایه‌گذاری سودده باشد؛ اما این افراد هیچگاه نمی‌توانند فعالیت خود را در بازار مدیریت کنند و به اصطلاح استراتژی مشخصی ندارند. کسب مشاوره در حالت کلی ضرری به سرمایه‌گذار نمی‌رساند اما بهترین روش برای موفقیت در این بازار، کسب مهارت و ارتقا دادن دانش مالی است. برای شرکت در دوره‌های آموزش بورس در بوشهر می‌توانید از طریق بآشگاه مشتریان آگاه اقدام کنید.

 

آدرس و شماره تماس شعبه بوشهر

 

فرم تماس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: