آموزش بورس در آمل

 • ۱۰ اسفند ۱۳۹۸
 • sh.nouri
 • ۰ نظر
 • ۲۲۹ مشاهده
دوره و کلاس آموزش بورس در آمل از مقدماتی تا پیشرفته

آموزش بورس در اقصی نقاط کشور و همچنین آموزش بورس در آمل از جمله اهداف کارگزاری آگاه است. در همین راستا و به دنبال تسهیل آموزش بورس در آمل، اقدام به برگزاری کلاس های آموزشی در این شهر کرده است.

لزوم آموزش بورس از آنجا مطرح می شود که بدانیم یکی از موضوعاتی که در بحث سرمایه گذاری در بازار بورس بسیار اهمیت دارد این است که همین امروز برای آموزش تصمیم بگیرید چراکه ممکن است فردا وارد جریان‌هایی از زندگی شوید که حتی فرصت و زمان فکر کردن به آموزش سرمایه گذاری در بازار را نداشته باشید. فرصتی که بسیاری از پدران ما از دست داده‌اند و جریانات زندگی، آنها را از مسیر آموزش و مهارت‌های این چنینی دور کرده است. پس همین امروز تصمیم بگیریم تا تبدیل به نخبگان سرمایه گذاری در بازار بورس شویم و به عنوان بخش مهمی از زندگی برای آموزش آن، میلیون‌ها تومان هزینه کنیم.

کارگزاری آگاه شعبه آمل در راستای ترویج بورس و فرهنگ سهامداری، اقدام به برگزاری کلاس‌های زیر جهت آموزش بورس در آمل کرده است که در ادامه به معرفی هر کدام از دوره‌ها خواهیم پرداخت.

اگر علاقه مند به شرکت در هر کدام از دوره‌های آموزش بورس در آمل هستید فرم پایانی را پر کنید.

 • کلاس مبانی سرمایه گذاری موفق در بورس در آمل

در این دوره آموزشی می‌آموزید:

 • چگونه در کمترین زمان ممکن به بورس وارد شوید؟
 • چگونه کارگزار خود را انتخاب کنید؟
 • از کجا اطلاعات و دانش موردنیاز خود را تأمین کنید؟

و در مرحله آخر به خرید و فروش سهام با کمترین ریسک ممکن بپردازید.

 هدف دوره مبانی سرمایه‌گذاری

هدف از این دوره آموزشی بورس درآمل، آشنایی سرمایه‌گذاران تازه‌وارد برای ورود موفق به بازار سرمایه است و انتظار می‌رود سرمایه‌گذاران دانش لازم در خصوص ورود موفق به بازار سرمایه را به دست آورند تا بتوانند با آگاهی هر چه بیشتر در بورس به خریدوفروش سهام بپردازند.

 • دوره تابلو خوانی در آمل :

در این دوره با سایت مدیریت فناوری بورس تهران آشنا می‌شوید و اصطلاحات اساسی بازار بورس همچون حجم معاملات، سهام شناور آزاد، حجم مبنا، قدرت خریدار و قدرت فروشنده را نیز فرا خواهید گرفت.

 • تحلیل تکنیکال در آمل :

در تحلیل تکنیکال فرض بر این است که قیمت سهام، همه اطلاعاتی که در دسترس عموم است را منعکس می‌کند و به همین خاطر، یک تحلیلگر تکنیکال، فقط روی تحلیل نموداری و آماری سهم تمرکز می‌نماید. شاید تحلیل تکنیکال در ظاهر بسیار پیچیده به نظر برسد، اما در واقع این نوع تحلیل برای بررسی عرضه و تقاضا در بازار است تا بتوان مسیر حرکت قیمت را تشخیص داد. به عبارت دیگر، تحلیل تکنیکال به جای اینکه ویژگی‌های بنیادی شرکت را مورد بررسی قرار دهد، در تلاش است تا نیت بازار و پشت پرده حرکات قیمت را درک کند.

هدف دوره تحلیل تکنیکال در آمل :

افرادی که وارد بازار سرمایه می‌شوند باید بتوانند با استفاده از تحلیل‌های کاربردی در بازار خرید و فروش کنند که یکی از این تحلیل‌ها، تحلیل تکنیکال است. هدف از این دوره آموزشی این است که سرمایه گذاران با ابزارهای موجود در تحلیل تکنیکال آشنا شوند تا بتوانند معاملات موفقی در بازار داشته باشند.

 • تحلیل بنیادی در آمل :

تحلیل بنیادی یعنی سرمایه‌گذار، سوددهی آینده‌ یک شرکت را بر اساس محیط کسب‌و‌کار و عملکرد مالی آن تجزیه‌و‌تحلیل می‌کند. در تحلیل بنیادی، هم جنبه‌های کیفی و هم جنبه‌های کمّی شرکت مورد توجه قرار می‌گیرد و بر اساس این جنبه‌ها، سرمایه‌گذار در مورد سرمایه‌گذاری در سهام آن شرکت تصمیم‌گیری می‌کند. مسئله‌ی اصلی در اینجا ارزیابی بهره‌وری کلی عملیات‌ها، رشد آتی و پتانسیل سودآوری آن شرکت است.

 • دوره مقدماتی آتی سکه و طلا در آمل :

‍‍از ویژگی‌های بازار آتی، وجود اهرم معاملات و دو طرفه بودن معاملات است. یعنی در بازار آتی هم با افزایش قیمت امکان سود فراهم می‌شود و هم از افت  قیمتها.

 • دوره فیلترنویسی در بورس (آمل)

دوره فیلترنویسی، از دیگر کلاس‌های آموزش بورس است که در شعبه آمل برگزار می‌گردد. در این دوره از محتوای آموزشی که در دوره‌های تابلوخوانی و تکنیکال فراگرفته شده‌اند برای شناسایی و فیلتر کردن سهام با شرایط خاص استفاده می‌شود. با توجه به تعدد نمادهای بورسی، این دوره در شناسایی سهام مستعد با شرایط خاص، بسیار مفید خواهد بود.

 

برای ثبت نام دوره های آموزش بورس در آمل از طریق زیر اقدام نمایید :

آمل، سبزه میدان، جنب پاساژ میرداماد، مجتمع فرزانه، طبقه ۳، واحد ۶۷

تلفن تماس: ۴۴۱۵۳۸۱۰ (۰۱۱) و  ۴۴۱۵۳۸۱۱ (۰۱۱)

 

ثبت نام در کلاس‌های بورسی آمل

علاوه بر دوره‌های عمومی و تخصصی، جلسات مشاوره‌ای نیز به‌صورت مرتب در شعبه آمل کارگزاری آگاه برگزار می‌گردد که این جلسات مشاوره‌ای بورسی در آمل، هر سه ماه یک‌بار تشکیل می‌شود. برای ثبت نام و شرکت در دوره‌های آموزش بورس آمل و نشست تحلیلی، لازم است فرم زیر را تکمیل نمایید. ( در بخش توضیحات عنوان کلاس مورد نظر را وارد کنید).

 

حال در ادامه در صورتی که علاقمند هستید بیایید بررسی کنیم چرا در بورس سرمایه گذاری می‌کنیم :

* همه ما، خواهان شغلی با درآمد معقول هستیم.

* انتخاب بورس به عنوان شغل دوم، انتخابی مناسب است.

* همه ما قصد داریم از فعالیتی که انجام می‌دهیم سود خوبی به دست آوریم.

* بورس بازاری است که اگر با دانش و آگاهی وارد آن شویم، برآیندمان حتما مثبت خواهد بود.

* همه ما می‌خواهیم پولمان را در جایی سرمایه گذاری کنیم که منع قانونی نداشته باشد.

* بورس بازاری سازمان یافته و قانونی است که تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار قرار دارد.

* همه ما خواهان بازگشت پول در زمان کوتاهتری هستیم.

* قدرت نقدشوندگی پول در بورس، بسیار بالاتر از سایر بازارهای سرمایه‌ای است. به عنوان مثال اگر شما خانه‌ای به ارزش ۹۰۰ میلیون تومان خریده باشید و بخواهید خیلی سریع آنرا بفروشید برای فروش ممکن است با تاخیر مواجه شوید.

از دیگر مزایای بورس می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • هدایت سرمایه‌های سرگردان به سمت سرمایه‌گذاری‌های متمرکز و هدف‌مند.
 • استفاده از پس‌اندازهای کوچک و خرد افراد به هر میزان در سرمایه‌گذاری‌های بزرگ.
 • ایجاد بازار دائم و مستمر که امکان سرمایه‌گذاری بلند مدت و کوتاه مدت را برای سرمایه‌گذاران فراهم می‌آورد.
 • وجود اوراق بهادار با ریسک و بازدهی مختلف برای سرمایه‌گذاران با هر سطح ریسک پذیری.

حالا بهتر است بررسی کنیم چرا سرمایه گذاری در بورس نیاز به دانش و آموزش دارد؟

 • سرمایه گذاری را از خودمان شروع کنیم که بیشترین سود را دارد.

جیم ران : باور من این است که از میان تمام چیزهایی که می‎توانند بر آینده شما تاثیر داشته باشند، رشد شخصی است که از مهم‎ترین آن‎هاست. ما می‎توانیم از رشد فروش، رشد سود، رشد سرمایه صحبت کنیم اما شاید هیچ‎کدام از آن‎ها بدون رشد شخصی اتفاق نیفتند.

 • بورس واقعی است و شوخی نمی‌داند.

امروزه به مدد فضاهای مجازی، فروم‌ها و کانال‌های تلگرامی، شایعه و خبرسازی درباره سهم‌ها افزایش یافته است. اگر دانش تحلیل سهم را نداشته باشیم به راحتی در دام این تبلیغات گرفتار و متضرر می‌شویم.

 • بورس در واقع، تخصصی همیشگی برای ما خواهد بود.

با آموزش و یاد گیری بورس، حرفه‎ای را فراگرفته‌ایم که تا عمر داریم می‌توانیم با این حرفه کار کنیم و کسب سود داشته باشیم.

 • به عبارتی می‌توان گفت بورس، پر سودترین سرمایه گذاری در ایران بوده است.

در این مقاله سعی کردیم شمارا با اهمیت آموزش بورس و کلاس های در حال برگزاری در کارگزاری آگاه شعبه آمل آشنا کرده و سپس درباره سرمایه گذاری در بورس مواردی را در نظر داشته باشیم.

به خاطر داشته باشیم زمان در بازار بورس اهمیت دارد، فردا دیر است.

 

برای ثبت نام دوره های آموزش بورس در آمل از طریق زیر اقدام نمایید :

آمل، سبزه میدان، جنب پاساژ میرداماد، مجتمع فرزانه، طبقه ۳، واحد ۶۷

تلفن تماس: ۴۴۱۵۳۸۱۰ (۰۱۱) و  ۴۴۱۵۳۸۱۱ (۰۱۱)

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: