آموزش بورس اراک

  • ۱۳ دی ۱۳۹۹
  • asgari
  • ۰ نظر
  • ۴۱۹ مشاهده
آموزش بورس اراک

بورس در حال حاضر یکی از بهترین بسترهای سرمایه‌گذاری در ایران محسوب می‌شود؛ بازاری که با مزایای متعدد توانسته است بخشی از نقدینگی جامعه را به خود جذب کند و سودهای بسیاری به سرمایه‌گذاران برساند.

در چنین شرایطی لزوم ارائه خدمات آموزشی در تمامی شهرهای کشور، بیشتر از قبل به چشم می‌خورد. در این مطلب درباره امکانات و خدمات آموزش بورس در اراک صحبت می‌کنیم.

 

فهرست مطالب

 

آموزش بورس چه ضرورتی دارد؟

ضرورت آموزش بورس را می‌توان از چند جهت بررسی کرد. همیشه گفته می‌شود که این بازار به نفع سرمایه‌گذاران متخصص و باتجربه و به ضرر افراد بی‌اطلاع عمل می‌کند. خرید و فروش در بازار سرمایه بسیار ساده است و با داشتن کد بورسی و آشنایی با نرم‌افزاهای معاملاتی، هر کسی می‌تواند به معامله بپردازد. نکته مهم، پیدا کردن بهترین سهم‌ها و بهترین زمان برای خرید و فروش آن‌ها است. در حقیقت، برای کسب بیشترین سود در این بازار، لازم است ابتدا روی آموزش خود سرمایه‌گذاری کنید.

استفاده از خدمات آموزش بورس در حقیقت یکی از مهم‌ترین مراحل کاهش ریسک سرمایه‌گذاری است. نکته مهم‌تر این است که قیمت‌ها در این بازار نیز مانند بازارهای موازی، تا حدود زیادی تحت تاثیر میزان عرضه و تقاضا است. به همین دلیل، سرمایه‌گذارانی که دانش و آگاهی کافی و قدرت تصمیم‌گیری منطقی داشته باشند، نه تنها به خود سود می‌رسانند، بلکه باعث بهبود وضعیت بازار نیز خواهند شد. در مقابل، خیل عظیم سرمایه‌گذاران ناآگاه با تصمیمات احساسی، وضعیت را برای همه سرمایه‌گذاران نامطمئن خواهند کرد.

برای پیشگیری از این اوضاع، دو گزینه در مقابل سرمایه‌گذاران خواهد بود: شرکت در کلاس‌های آموزش بورس یا استفاده از خدمات سرمایه‌گذاری غیر مستقیم مانند خرید واحدهای صندوق‌های سرمایه‌گذاری یا استفاده از خدمات سبدگردانی اختصاصی.

کسانی که قصد دارند شخصا و به صورت مستقیم وارد حوزه سرمایه‌گذاری در بورس شوند، لازم است ابتدا دانش و مهارت خود را در این زمینه افزایش دهند. خوشبختانه این روزها کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی در تمامی مناطق کشور در دسترس هستند. موضوع بحث امروز ما شهر اراک است و بنابراین در ادامه، انواع کلاس بورس در اراک را به شما معرفی خواهیم کرد.

دوره‌های آموزش بورس در اراک

دوره‌ها و کلاس‌های آموزش بورس در اراک فراوانند و همان طور که می‌دانید، هر چه تعداد گزینه‌ها بیشتر باشد، انتخاب سخت‌تر خواهد شد! برای انتخاب بهترین دوره و کلاس، لازم است به موارد متعددی توجه داشته باشید. مواردی از قبیل سابقه و تخصص موسسه آموزشی، متنوع و جامع بودن کلاس‌ها، میزان سابقه و تجربه استادها و … . کارگزاری آگاه یکی از باتجربه‌ترین مراجع آموزش بورس در کشور است و بیش از یک دهه در این زمینه فعالیت دارد. در ادامه فهرست انواع دوره آموزش بورس آگاه در اراک را مشاهده خواهید کرد:

مبانی سرمایه‌گذاری در بورس اوراق بهادار (رایگان)

آموزش سایت tsetmc و فیلترنویسی در وب سایت TSETMC

مدیریت سرمایه و روانشناسی بازار بورس

تحلیل بنیادی (همراه با ارائه مدرک)

تحلیل تکنیکال مقدماتی (همراه با ارائه مدرک)

تحلیل تکنیکال پیشرفته (همراه با ارائه مدرک)

مبانی سرمایه‌گذاری در آتی سکه، زعفران و اختیار معامله

برنامه جامع آموزش بورس آگاه در اراک یک نقشه راه کامل و جامع برای علاقه‌مندان فراهم می‌کند. با شرکت در این دوره‌ها، به تدریج و به صورت دقیق و اصولی با نحوه سرمایه‌گذاری موفق در بورس آشنا خواهید شد و در نهایت با استفاده از آموزش‌ها و پشتکار خود، به یک معامله‌گر حرفه‌ای تبدیل می‌شوید.

اگر فرد پرمشغله‌ای هستید و به دنبال یافتن کلاس‌ آموزش آنلاین بورس در اراک می‌گردید، در میان فهرست دوره‌های آموزشی موارد مد نظرتان را خواهید یافت. به این ترتیب هر جا و در هر شرایطی که باشید، به خدمات آموزشی آگاه دسترسی خواهید داشت.

شرکت در کارگاه مبانی سرمایه‌گذاری در بورس نخستین گام برای مبتدیان محسوب می‌شود. در این کلاس، مفاهیم ابتدایی و ضروری بورس را می‌آموزید و با نحوه کاربری نرم‌افزار معاملاتی آساتریدر آشنا می‌شوید. حتی افرادی که سابقه و تجربه کار در بورس را دارند نیز می‌توانند از این دوره برای یادگیری امکانات و زیر و بم‌های نرم‌افزار آسا تریدر استفاده کنند.

علاوه بر نرم‌افزارهای معاملاتی کارگزاری‌ها، فعالان بورس یک ابزار یا مرجع مهم دیگر نیز در اختیار دارند که توسط شرکت فناوری بورس تهران طراحی شده است. وب سایت tsetmc مهم‌ترین مرجع اطلاع‌رسانی در بورس است که تمامی داده‌های مربوط به نمادها و سهم‌ها را در آن می‌توانید بیابید. کلاس تابلوخوانی و فیلترنویسی یکی از مهم‌ترین بخش‌های دوره آموزش بورس در اراک است که در آن، دانش‌پذیران توانایی درک و غربال مهم‌ترین اطلاعات بورسی را به دست می‌آورند.

پس از آشنایی با ابزارها و یادگیری تکنیک‌های معاملاتی، نوبت به یادگیری روش‌های تحلیل می‌رسد. تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال دو رویکرد مهم در آنالیز بازار هستند که هر یک با روش‌های خاص خود، سعی در پیدا کردن بهترین سهم‌ها و بهترین زمان برای خرید و فروش آن‌ها دارند. در پایان این دوره به شرکت‌کنندگان مدرک اعطا خواهد شد.

بورس کالا، بازار مشتقه و قراردادهای آتی و اختیار معامله، از دیگر بخش‌های جذاب اما پیچیده بازار هستند که فعالیت در آن‌ها نیازمند آموزش است. از این رو، تعدادی از کلاس‌های برنامه آموزش بورس در اراک به این مباحث اختصاص داده شده است. دانش‌پذیران در این کلاس‌ها با مفاهیم اصلی و نحوه انجام معامله با نرم افزار آسا تریدر آشنا خواهند شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کلاس‌ها و دوره‌های آموزش بورس در اراک با شعبه آگاه در این شهر تماس بگیرید:

 

آدرس و شماره تماس شعبه اراک

 

فرم تماس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عدد را وارد کنید: